Új privát üzeneted érkezett!

Anita,
gratula Emmának! Nagyon ügyi! Látod, megy ez. :)
Edit,
nagyon jók a képek. Milyen nagyok már ezek a gyerekek. :D Boriék is voltak? Vagy nem őt láttam a képen?
Vok,
ez egy jó buli lehetett. Nagyon helyes a szoknyás lányod. :D :D
 
 


Mamacka
Boldog születésnapot! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Angi
Boriék voltak,és nagyon nagyok a lányok :shock: :D
Luca akkora ,mint egy 5 éves kislány. :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 

 
 

Volt egy kisfiú aki 3 éves volt és kb 2 évesnek mondtuk volna. :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Mamacka, Lidke, boldog szülinapot!!
Hanna Boldog 3. szülinapot!!
Matyi , üdvözöllek a nagyvilágban!!


Edit, nem tűntem el, csak elég zsúfolt volt a múlt hetem, na, nem szakadtam meg a melóba, csak romeltakarítás volt....
A húsvét előtti 5 napot a francia fővárosban töltöttük, csodálatos volt...
Azóta meg csak pakolok-pakolok....

Tegnap meg lett egy új családtagunk: Keve-Bull's Tájfun személyében.
Ő az:
Kép
akit mi stílszerűen Iron-nak neveztünk el. :D :D


Eszti, nagyon sajnálom Benyókát, meg titeket is, szívből kívánom, hogy végre sikeres legyen a beavatkozás :D
Anita, gratula Emma forgásához!!! Látod, siekrült!!!! :D
Boldog névnapot a kicsi lánynak!!!

vas
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést :D

A buli nagyon jól sikerült. :D Szerintem mindenki jól érezte magát. :)
Majd én is rakok képeket, de tegnap este beestem az ágyba és aludtam :D:D

Edit!
A Petike nem épp óriás :D:D De tök jó fej krapek, csak fura, hogy Hanna csoport társa lesz az oviban :D
Levi nagyon cuki volt. :D

Angi!
Remélem gyógyultok!
Boriéknál Lucának 29-es a lába.... kéééész voltam :D Eszti kb Hannával egymagas. Olvasni még szokott minket :d Mármint a Bori :D:D

Ildi!
Naaaaaaaaaagyon CUKI!!!! :D:D:D Ő a szörcsögős kuty, ugye?
Bent van a lakásban?

Lidke!
Na, nem nagyon sikerült beszélnünk... így kénytelenek leszünk Ikeázni egyet :D:D:D :lol: :lol:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Ildiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ez nagyon ariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.Ezt sajnos élőben is látnom kell. :lol:

Húú de jó kis nyaralásotok volt. Hányan voltatok? :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Eszter
Mi is jól éreztük magunkat. :lol: Levi legalább is tuti :lol:
Sajnos csak fent csináltam képet a tortáról meg lemaradtam :( ,mert éppen fent voltunk pisilni. :D
Aranyos volt az a fiú ,csak pici :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Edit, gyere, a héten ráérek :D
Négyen voltunk, a szomszéd házaspárral. Nagyon jó volt :D

Eszter, aha a kis szörcsögős, sajnos hajlamosak a nehézlégzésre, de neki jók az orrjáratai, talán nem lesz vele gond.
Francia bulldog fiúcska egyébként, és 8 hetes. :D
Most alszik, és az előbb horkolt :D
éjjel fél 1-kor meg arra ébrdetünk, hogy sírt :cry: , olllyyyan édi :D
vas
 
 


Ildi,
tényleg ari a kutyus. :) Párizsi képeket láthatunk? Csak, hogy irigykedjek kicsit. Gyerkőcök meg tesódnál vagy nagyszülőknél voltak? Jól bírták?
Vok,
hát Bori Lucája tényleg jó nagylány lehet. Kiváncsian várom a többi képet.

Voltunk kontrollon. Lidi meggyógyult, holnaptól újra ovi, már nagyon gyerekhiánya van.
 
 


Ildi! Most azonnal nagyon burkoltam meghívatom magam, -amikor Edit megy hozzád- és légy szíves akkor egy kezelést rögtönözz nekem! Muszáááj!

HANNÁNAK INNEN IS HÁROMÉVES NAGY PUSZIK!!! Kellőképpen kif;ngott estére?

Kép
Kép
 


Hannának utólag is boldog szülinapot. Nagyon jók a képek, biztos jó buli volt :)

Emma babát is Isten éltesse sokáig

Barti: remélem meggyógyultok hamar. Eszti szerencsére már nem annyira taknyos,és alszik éjjel

na megyek, mert még 1000 dolgom van,puszi

Kép

Kép
 


Boldog szüli- és névnapot kívánunk minden érintettnek!

Ildi,
a kutytusra hirtelen azt hittem, kismalac! :D

Eszti,
Bencusnak nagyon drukkolok, mi is ezzel küzdünk... Nwekem is azt mondták, 5-6 éves korára olyan jól lesz, mintha semmi baja sem lett volna... De addig min mennek szegények keresztül (és mi is)?!

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

annyira jók ezek a szülinapi képek!!!!!! Vok, úúúúgy sajnálom, hogy nem mehettünk. :( :(

Ildi, milyen volt?????????? Mesélj már!!! Szállás hol lett végül? Képeket!!!!!!!


Megjöttünk a második tubusműtétről. :( Semmi jó hír igazából. A dobhártyája el van már vékonyodva, alig tartja a tubust. Végülis ez az utolsó esély a fülműtét előtt, de láttam a dokik arcát ahhoz, hogy tudjam, hogy mennyi reményünk van.
Dehát hátrafelé úgysincs, úgyhogy előre nézünk, és ha következő műtét kell, akkor megyünk tovább. Csakhát nehéz. Nehéz nézni immár harmadjára, amikor műtőbe viszik, nehéz látni csövekkel, köhögve, áááááááá.
Most az egész osztály fődokijai konzultáltak, mert nem túl sűrű ez, hogy ennyire csak a bal fülében legyen nagymértékű gyulladás, de igazából semmi konkrétat nem tudnak. Próbálkoznak, ahogy tudnak. A fülműtét sok javulást adna, mert mindent kitakarítanának, és becsöveznék az egész a fülét.
Az tuti, hogy kap Benyó még egy prevenart, és azt mondták, hogy türelem, várjuk, hogy nőjön. OK. Mást úgysem tudok. :(

Azért ő nagyon jól vészelte ám át, hihetetlen, de kicsit sem látom rajta, mintha nem is jártunk volna ma kórházban. :) Ez vígasztal!

Puszi mindenkinek
Vendég
 


sziasztok

Jajj Eszti, szorítok nagyon nektek

Hát én se jövök túl jó hírekkel (bár páran már úgy is tudjátok mi a szitu velünk) :(
Nem régen értem haza a kórházból Esztivel. Most Apa őrzi Lilit, én meg itthon próbálom túl élni ezt a pár nehéz napot.
Aki nem ismerné a sztorinkat, röviden ennyi:
Péntek délelőtt Lilus leesett a lépcsőn. A harmadik hányás után elvittük röngenre, kiderűlt, hogy agyrázkódást kapott. Befeküdtünk a Jánosba, infúzió, pihenés stb. Szerencsére (legalábbis akkor még így gondoltam) Esztivel bennt maradhattam végig. Hétfőn hazajöttünk, de Lilus nagyon bágyadt, aluszékony volt. Enni-inni nem akart, megint el kezdett hányni, így be vittük a Heimbe. Itt is együtt maradhattunk. Sajnos csak az infúzióktól lett jobban. Ma délutánra a hányás mellé bejött a fosás is, kiderűlt Rota vírus. Én haza jöttem Esztivel, Apa bennt maradt. Nagyon remélem, hogy a kicsi nem kapta el. Valószínű a Lilinek holnap át kell mennie a Lászlóba.Remélem Apa ott maradhat vele.

Végűl is hosszú lettem, bocsi mindenkitől, de eléggé padlón vagyok ettől az öt naptól és ami még vár ránk :(

Kép

Kép
 


Gyöngyi,
sajnálom, ez szönyű lehet. Jobbulást Lilinek és nagyon szorítok, hogy Eszti megússza és te is. Kitartást!
Eszti,
drukkolok Nektek! Nagyon stramm kisfiad van.
 
 


Jajjj, Gyöngyi, nagyon együttérzek. :( És nagyon drukkolok.
(ha kell segítség László miatt, szólj bátran!)
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti!
Örülök, hogy túl vagytok rajta! Nagyon drukkolok!!!

Gyöngyi!
Kitartás! Remélem nem kapja el egyikőtök sem!!!!!

Pusz

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Jajjjj, Gyöngyi! Sok erőt Nektek, remélem, a család többi tagja megússza!!! Gyűlölöm a rotát! Agyrázkódást is sajnálom!

Eszti, csodálatraméltóan hőőőős nagyfiatok van! Veletek reménykedem, hogy ne kerüljön sor a nagy műtétre!

Anita
Kép
Kép
 
 


Zazi!!! Isten éltessen sokáig 3. születésnapod alkalmából!!!

Anita
Kép
Kép
 
 


Kisasszony friss képei az iwiwen. :wink:

Anita
Kép
Kép
 
 


Zazi,
boldog 3.szülinapot Neked! Kép
 
 


Zazi, boldog szülinapot!!
Vendég
 


Sziasztok!

Műtéten tegnap átestünk, délelőtt hazajöttünk, jól vagyunk :)

Zazinak boldog szülinapot innen is!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory,
szuper. Gyógyulást!
Anita,
megnéztem a kiscsajt! Annyira édes ez a kis csinicsaj. :D
 
 


Cory, jó,h túl vagytok rajta! Hogy viseli Zsoma? Urad lábáról lekerült a gipsz? Csipetcsapat többi része meggyógyult?

Angi, köszi! :D Lidinek nem volt gond a kimaradás az oviból?

Nekem Boti itthon, megint taknyos... :?

A szülinapos képek szuperek, mekkorák ezek a "bébik".

Déva is simán elvegyül a nagyobbak között, nagyon széééép!

Bori Lucája tényleg nagyon nagy. :shock: Bori meg milyen csinos. Akkor lehetne írni egy-két sort néha. :lol:


Anita
Kép
Kép
 
 


Zazinak nagyon boldog szülinapot!!!
Kép
Oké, Melitta, megbeszéltük.
Várlak benneteket :D

Gyöngyi, hú,basszus, jobbulást Lilinek, és remélem nem kapja el senki :D

Eszti, a lehető legjobbakat kívánom nektek, reméljük végre megoldódik a dolog :D


képeket nem nagyon szeretnék ide töltögetni,egy-kettő van az iwiw-en,(pontosabban 3)
Sikerült szállást találni, a rue de Maubeuge-n volt, nem volt éppen puccos, sőt... :?
De jó helyen volt, metró, busz a közelben....
Jó sok helyen jártunk, elfáradtunk, mint a kutya, szép időnk is volt végig :D
vas
 
 


Zazi köszöni a köszöntéseket! :)

Kép
Kép
 


Anita,
boldog szülinapot Neked! Kép
 
 


Anita, nagyon boldog szülinapot!!!!

Kép Kép
vas
 
 


Anita, nagyon boldog születésnapot!
Emma nagyon édes. :wink: Ahogy nő, egyre jobban tiszta anyja. :)
Vendég
 


Hannának és Zazinak nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!!

Anita: téged is köszöntelek sok szeretettel szülinapod alkalmából!!!Csodaszép a kisasszony!!!

Gyöngyi: jobbulást és kitartást!!!!

Eszti:: Nektek is mennek a dukkok!!!

Cory: Jobbulást Nektek is!!!

Mamacka: Ti hogy vagytok?

Ildi: cukker a kutyi!!! Vigyázzatok rá nagyon!!
Vendég
 


Anita! Isten éltessen sokáig!
Kár hogy nem vagyok iwiw-tag.

Kép
Kép
 


Köszönöm a szülinapi köszöntőket! Nem gondoltam, hogy bárki emlékszik rám!!!
...hááát igen 32 éves lettem én...

Kép


Gyöngyi Eszti gyógyulást a lurkóknak!
Nektek meg sok-sok erőt!!!!



Áronról leszáradóban a pöttyök, ab véget ért, szülinap letudva, pályázat leadva...




Végül eljött hozzánk egy ismerős gyerekorvos bőrgyógyász és aszonta, hogy szerinte nem allergia hanem egy gyerekbetegség ami hasonlít a bárányhimlőre csak messze nem fertőz annyira, tenyeres talpas a népi neve de általában neve sincs.


Kép







Mi kimegyünk a Millenárisra a könyvhétre a gyerekekkel mert eljön egy kedvenc illusztrátor, aki a Petson és Findust rajzolja, Sven Nordqvist és lesz dedikálás!!!. lesz filmvetítés meg móka kacagás!


Áron jelentem szeptembertől ovis!!! Ma írattuk be! Nagyon tetszett neki!




Húsvét:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


és minden áprilisi szülinapost Isten éltessen!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Köszönöm szépen lányok, nagyon kedvesek vagytok!!! :D

Csak jó lenne az a zárt...

Anita
Kép
Kép
 
 


és Eszti tudom már sokszor írtam de én is nagyon füles voltam és a fülműtétre kiírva bent a kórházban várakozva annyira visszahúzódott, hogy végül nem vágtak... még utolsó pillanatban is minden megtörténhet???


Nem találom hogy Coryéknál milyen műtét volt???


Jobbulást minden kis és nagy betegnek!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Anita,
én benne vagyok egy ZÁRT TOPIKBAN.
Többiek?

Mamacka,
Petson és Findus nálunk is nagy kedvenc. Van 2 könyvünk.
A képek nagyon jók! Boldog szülinapot utólag.
Gyöngyi,
hogy vagytok?????
 
 


Sziasztok!

Anita!
Boldog szülinapot! :D

Hol lenne az a zárt topic?

Mamac!
Boldog szülinapot tőlem is :D
Zsoma manduláját vették ki. De túl van rajta és jól van szerencsére! :)


Angi!
Gyöngyiéknél Eszter is elkapta. Most a LÁszlóban vannak. Lili már otthon az apjával. De szerencsére Eszti már jobban van és szerencsére csak 2x hányt és azóta is eszik rendesen.

Pusz

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


jajj, szegény Gyöngyiék!!
Kitartást nekik!!! :)

én is benne vagyok a zárt topikban.
Eszter, itt lenne a b.neten, szólni kell a szerkesztőnek, aztán csinál egyet.
Mi is csináltattunk a fogyis topikkal, sokkal jobb, lehet nyugodtan képeket felrakni, pofázni bármitől...stb

szép napot mindnekinek!!!

Ági, vigyázunk rá :wink:
vas
 
 


Mamacka, boldog szülinapot tőlem is!!
Coryéknak gyors felépülést!! :D

Kép
vas
 
 


Anita
Boldog szülinapot :lol:

Zazinak innét is boldogot :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Anita
Mehet a zárt topik. :lol:
Melitta is benne van csak nem írta. Szerintem csináljuk.

Húú szegény Gyöngyiék. Remélem ,hamar rendbe jönnek. :(

Majd jövök még.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Mi is csináltunk már jó régen az istis topikkal zártat, és tényleg jó. Én is benne vagyok. :wink:
Vendég
 


Zárjunk!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

ki ne hagyjatok a zárt topikból :lol:
Bár mostanában inkább a zárt osztály lehet többet segítene rajtam :lol: Semmi konkrét, csak ha eszembe jut, hogy letelik a gyes, és egy nagyon kedves aranyos, és gyermekszerető illető miatt nincs munkám, idegbajt tudnék kapni :wink: :wink: Pedig hogy szerettem én ott dolgozni, és engem is hogy szerettek :lol:
Szerintem is zárjunk :lol:
Vendég
 


Akiknek hirtelen tudtam az email címét, küldtem levelet. Segítenétek továbbítani??? :wink:

Ági: :D

Gyöngyiékről van hír??? Szegénykéim...

Köszönöm mindenkinek a köszöntést!

Anita
Kép
Kép
 
 


Én nem kaptam mailt. Gyöngyiék már otthon és ha minden igaz a nagy agodalomnak végre vége.

Kép
Kép
 


Mekkora hülye vagyok! Most keltem fel... szóval Lili otthon, Gyöngyiék még bent, de Eszter jobban van, szóval a nagy aggodalomnak vége és reméli, hog yszombaton már otthon lesznek! Azaz pár óra múlva... :roll:

Kép
Kép
 


Melitta, a tiédet épp nem találtam. De pl. Editnek küldtem, meg írtam a csajoknak,h akit nem látnak, küldjék már tovább! :wink:

Örülök,h Gyöngyiék rendeződni látszanak.

Anita
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: