Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ildi!
Jajjj, de jóóóó!!!

Szóval holnap délután 13,15kor végzek és 2 megállóra vagyok az Örstől. :D Ki szeretne Ildihez, meg hozzám csatlakozni??? Én nagy vagányan gyermek nélkül megyek, had aludjon... Kivéve, ha Zazi jön, mert akkor nagyot csalódna a lánykám, ha nem látja... :D:D

Annna!
Már hogyne emlékeznék... :D:D
Én Hannát először 4 hetesen raktam bele kendőbe ülő pozícióba. A fejére lehet húzni a kendőt és akkor tartja a buksiját. Hanna nagyon szerette. Úgy kell belerakni, hogy ráfeszüljön és stabilan tartsa. Egyébként annyira rugalmas a kendő, hogy nem igen tudja megnyomni a manót. :D

Tali!
Nekünk egyenlőre jó a júni 8. :D Addigra legalább még le tudok adni jó pár kilót és dicsekszem majd :D:D:D

Edit!
Jajjj, szegény Levi!
Jobban van már???

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Nekem jó holnap az Árkád!! :)
15h-kor elhozom Bencét, és fél 4-kor legkésőbb ott vagyunk!
Vendég
 


Eszter, oké, akkor addigra ott leszek :wink:
Eszti, viszont nekem meg 4-re haza kell érnem(gyermekösszeszedő körút) :wink:
Előbb nem tudtok jönni??

Edit, Melitta, jöttök????
Útközben talizhazunk :wink:


Vali, elhozzam a te cuccodat is??
:wink:
vas
 
 

 
 

Zazi bealudt, így esélyes a dolog. Holnap így remélhetőleg alszik már délben és ebredéskor csatlakozhatunk!

Nagygyermekeseink, segítség! Nem adná kölcsön nekem valaki egy kérdőív és egy rajz erejéig a 6-14 éves gyermekét? Egy dolgozatot kellene írnom belőle... :lol:
Az én jelenlétem azt hiszem nem szükséges hozzá, csak a rajzot kellene átvennem azt hiszem. Aztán kaphattok egy jó kis elemzést, na? :wink: Pszichológia...
Sürgős lenne, mert ápr. 30. a határidőm és még kutatnom is kell a tárgyban. Előre is köszönöm!

Kép
Kép
 


Nekem így jó: délben elmegyek, de akkor Benyó nélkül, mert ő alszik délután 2 órát, és az Árkádig csak max. fél órát aludna. Akkor viszont fél 3-ig érek rá.
Vagy 3-kor megyek, de akkor Benyóval és addig maradunk, ameddig akarunk. :)

Ildi, felőlem talizhatunk fél 1-kor az Árkádban, de akkor fél 3 kor magadra hagylak. És Natasa hol aludna?

Hétvégén hívlak, hogy megyünk-e teleknézőbe, akkor beugranánk, hogy ti is elmondjátok, hogy mennyire jó, és klassz, és szuperfantasztikusan zseniális arrafelé lakni. :wink:
Vendég
 


Eszti, akkor majd alszik a kocsiban odafele(vagy hazafele) :)
Nekem sajnos fél 4 fele el kell jönnöm, hogy 4-re Olivérért odaérjek, meg Leventéért(sőt, még kicsit előbb)

Akkor holnap délelőtt még értekezünk :wink:

Oké, elmondjuk milyen fantasztikus itt lakni :lol: :lol: :lol:

Melitta, Levente nem nagy rajzos, tényleg kölcsönadjam???(és 8,5 éves) :)
vas
 
 


Na, mennem kell, hiszti van :lol:
reggel még benézek :wink:

jóéjszakát :D
vas
 
 


Edit, jössz?

Ildi! Családrajz kellene. Ha rá lehet venni, akkor szuper! :wink:

Kép
Kép
 


Melitta: Anno én is csináltam ilyen rajzlemzést. Úgy imádtam ezt a részét. :lol:

Edit: hú nem semmi ahogy elintézte Levike magát! Jobban van már? Hogy viseli?

Mamacka: Isten éltessen Téged is akkor szülinapod alkalmából!!!Örülök hogy jól vagytok, de azért vigyázz magatokra, szerintem túl sok mindent terveztél még be erre a kis időre!

Tünde: hihetetlen nehéz lehet most Neked, hogy az eddig jólnevelt gyermeked a rossz társaság hatására kezd "romlani" Nem irigyellek, sajnos az olyan hozzáállású szülőkből van manapság több,mint akit említettél!Mikor végzel a sulival?

Én a június 8-ra még semmit nem tudok mondani, de ha arra járunk, meglepünk benneteket!!! :lol: :lol:

Hiszti: nálunk is van rendesen, de szerencsére nem viszi túlzásba a kisasszony. Szerintem korához képest jól adja elő a dolgokat, bár én inkább azt látom rajta, hogy kis dacos, durcás inkább mint hisztis. Neki is azonnal kellene minden, mindig a másé stb.stb. Pl. a boltban már azt mondja -anya ne fizess ki!!! :roll: Szerencsére nem irigy, és nagyon szereti a gyerekeket!

Szelivi:nyelvvizsgát sajnálom!!!!!Teljesen átérzem mit érzel! Én még nem tudom az eredményt mindig!!! :cry: :cry:

Jó éjt!
A holnapi talizósoknak jó bulizást!

És még csak annyi, hogy május 10-én a 7.kerületben dekkolunk 1,5 napot. :lol: Akkor is szervezhettek röpk talit valahol :lol:
Vendég
 


Rövid leszek megint, és csak tőmondatokban. Előre is bocsi :oops:

Június 8. elméletileg nekünk is jó. Majd úgy szervezzük, hoyg gyakorlatilag is az legyen :wink: Apának a grillezés szóra felcsillant a szeme :D

Holnap 3-ra megyek az Árkádhoz, talizok egy csajjal, vettem tőle pár rucit. Utána max. fél 4-kor már nekem is jönnöm kell vissza, összeszedni a kölyköket.

Ildi: Ha elhozod a kencét, annyi időre remélem össze tudunk futni, hoyg átvegyem!
Majd csörögj rám légyszi! Köszi :)

Megyek is, mert még dolog van ezer ... :?

Vali

KépKép

KépKép
 


Én ezt nem értem ....
A múltkor 1 órával kevesebbet mutatott a babanet, most meg 1 órával többet. ééééééééééés semmit se csináltam vele! Úgy látszik önálló életet él :evil:

Vali

KépKép

KépKép
 


Szelivi: nyugi, nem csak te vagy béna! Csatlakozhatok a klubbodba az 57%-ommal???? A fene vinné el, megint elhasaltam!!! 2 pont hiányzott! ÁÁÁ nem is vagyok ideges! Nagyon béna vagyok!!! :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Most írtam egy hosszút, de elszállt...
Majd holnap bentről jövök újra.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Boscó, sajnálom :(
Hidd el, majd akkor sikerül, amikor már nem is készülsz rá ennyit, meg nem is érdekel az egész :?

10.-e pünkösd? :wink:

Vali, kicsit előbb nem tudsz jönni ma???


Eszti, megnézem a számot, ha megyünk az oviba. :)
Aztán elküldöm sms-be.

Vali, én már visszaállítottam az órát múltkor, mert nekem is többet mutatott :)

Melitta, éppen múltkor rajzolt egy családrajzot, majd megkeresem(mert már elvitte magával a környezet könyvével együtt)
de elég érdekesen nézünk ki rajta :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Sziasztok

Már egész szép Levi orra. :D Egyébként nem fájt neki , inkább a látvány, és ha mindenki elkezdte sajnálni, na azt nem bírja. :(
Majd teszek képet , hogy 6 nap alatt menyit javult. Hát elég látványos. :D

Anna
Tudok menni, majd telcsin beszélünk még róla. :)

Nekem is jó még a júni.8 :)

Ikeás buli: Levi alvása után tudnánk indulni, de akkor csak 3 után érnénk oda. :( Szerintem mi kihagyjuk, mert addigra mindenki indul haza.

Melitta
Jöttök csirire???
Jót röhögtem, hogy Zazi így is felismerte. :lol: :lol:

Tünde
Húú ez tényleg gáz. :(

Most ennyi ,mert menni kell készülni.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Ildi: Mégis neked mikor lenne jó??

Boscó, Livi: Sajnálom :( Hányszor lehet próbálkozni? Vagy ez nem olyan, mint a kresz? :roll:

Melitta: Én nem merem felajánlani a gyerekem, mert embereket nagyon bénán rajzol :? Még a végén kiderül róla valami ... :wink: :lol: :lol: :lol:

Vali

KépKép

KépKép
 


Edit! Nem csiribirizünk, mert megjöttek a mixerek!!! Ilyenkor Orsinéni nem program... :lol: 8)

Most akkormindenki gyermektelen? Mert akkor csak beszélgessetek, akkor mi sem jövünk. Csak ha gyermekesen lesztek.

Boscó! És milyen könyv alapján elemeztél?


Szép napot!

Kép
Kép
 


Melitta, én gyerekes leszek :D
Gyere nyugodtan, legalább ketten rohangálhatunk utánuk :lol:

Vali, én innentől bármikro ott tudok lenni.
startra kész vagyok. :D

Eszti, nincs már kint a telefonszám, de nekem valahol megvan, utána nyomozok.


Jaj, Edit, ne má ,..... Te is tipikus első gyerekes anyuka vagy?? :lol:
Csak Levi alvása után van élet?
Hát alszik az autóba ha álmos :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Ildi!
Ikea információs pult fél 2 fele? :D:D

Vali!
Ha jössz 3ra az Árkádba én megvárlak ám! :D:D És akkor neked is adom a krémet! :D:D:D

Melitta!
Ildi hozza Natit, csak mi leszünk babamentesek.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter, oké :D , ott leszek, esetleg csörögj, ha már ott vagy :D
vas
 
 


Idli!
Oksa. :D Most néztem, még megvan a számod :D

Jajjjjj, de jóóóóóóóó! :D
Komolyan, úúúgy örülök! :D

Eszti!
akkor ugye te is jössz?

Nekem is 4 fele kell visszaérnem a sulihoz.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter! A lányod meg fog rád sértődni!

Ildi! Rábeszélem Editet, de te haza tudod hozni őket? Mert én csak este jövök vissza, ugyanis talán mozizunk egyet...

Kép
Kép
 


Megyek, meló után, amiből hamarabb lelépek, így fél 1 felé remélem már ott leszek. :) JUHHHÉÉÉÉ
Vendég
 


Ildi: 2-nél hamarabb nem tudok lelécelni, bkv-val kb fél óra míg odaérek. Szal fél 3 felé ott vagyok. Hova menjek?
Ikeában vagy az Árkádban lesztek?

Vali

KépKép

KépKép
 


Vali: Itt annyiszor mész, ahányszor akarsz! Nekem ez most azért kellett volna, mert a diplomaosztóm úgy néz ki így ugrott!! Diplomát azt kapok, egy nyelvvizsgát kell csak bemutassak :lol: De a szép részéről lemaradok! :cry:

Ildi: akkor jövő hónapban sikerülnie kell, mert mostmár baromira nem érdekel!!!! :lol: :lol: :lol:

Edit: örülök hogy látványos a gyógyulás! :lol:

Melitta:A pszichológia tanárnőnknek kiadott könyve alapján kellett elemezni! Ez Balogh Éva Fejlődéslélektan c. könyve, ha gondolod szívesen kölcsönadom! Meg van a gyermekrajz.lap.hu ott is sok információt találsz. Igazából nekünk megadott szempontok szerint kellett elemezni!

Jó bulizást akkor a talizósoknak!
Vendég
 


Hűűű, csajok, azt hittem, hogy nem győzök majd olvasni!

Akkor én a taliról: Zazi folyton azt kérdezgeti, hogy Natus hová ment, miért ment el... Kár hogy Valival nem tudtunk összefutni, mert mi kidőltünk mire odaért. Babetta Levijének már szép az orra, Esztipeszti és Eszter pedig reméljük legközelebb nem vonják meg tőlünk törpéik láthatását. Azért ilyet többször is lehetne ám. :)

Boscó! Érdekes lenne, de hogyan tudnánk összehozni a kölcsönadást? Mert 30-a a nyakamon...

Mamackával mi lehet?

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
 


Sziasztok :)
Eszter :)
Örülök, hogy jól sikerült a szülinapi zsúr :D
Június elejéig én is leakarok adni néhány kilót :D Bár én mással akarok majd akkor dicsekedni :D

Livi :)
Klassz, hogy ilyen nagy lányod van már :) Igazán büszke lehetsz rá!
Sajnálom a vizsgád :( Majd legközelebb :)

Tünde :)
Akkor egy nagy kalappal a vizsgáidhoz :)
Sokat gondolkodtunk a kisasszony nevén, de úgy néz ki ez marad :)
Egy 13 éves azt csinál amit akar :shock: Ez hihetetlen! Nem is értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek egyes szülők! Aztán majd később csodálkoznak, ha valami komoly zűrbe keverednek a gyerekeik és azzal védekeznek, hogy ők mindent megtettek... :x

Ildi :)
Nem semmi, hogy egy aláírásért ennyit kellett utaznotok :?
Natit vittétek magatokkal?
Jó ötlet, hogy megdumáljuk, hogy ki mit hoz a talira :) Máskülönben vállalnám a nagybevásárlást, de most kihagyom :wink:
A szombatról még beszéljünk :)

Vali :)
Milyen az új függönyöd?

Csema :)
Nem semmi a lányod :D Még a fenekén a tojáshéj és ilyen dumája van :lol: :lol: :lol:

Mamacka :)
Utólag is boldog szülinapot :)
Hű nem semmi, hogy már csak másfél hét van hátra :D
Azért óvatosan a pakolással, nehogy megerőltesd magad.
Örülök, hogy nem olyan vészes a kórházi helyzet :)

Anna :)
Persze, hogy emlékszünk rád :)
Gratulálok a kis Matyihoz :)
Emma mit szólt a kistesóhoz?

Lidke :)
Nekem nagyon tetszik a salis ötlet a talira :)
Hogy álltok az anyakönyvezéssel?

Melitta :)
Annamarival szívesen rajzoltatok és töltetek ki kérdőívet. Küld el és megcsináljuk :)

Boscó :)
Sajnálom, hogy a diplomaosztód csúszik, de ettől még meg van :) A nyelvvizsgád is meglesz és akkor majd kézbe kapod a diplomát is :)

Edit :)
Szombatról beszélünk :)

Sajnos nem tudtam ma csatlakozni a talizókhoz, mert dokinál voltam :(
Minden rendben a kisasszonnyal. Az ultrahangon súlyt nem tudtak mondani, mert a gép nem tud kalkulálni :? Ezek után a CTG-n nem működött a fájásmérő, így arról sincs infónk, hogy milyen erősek a jósló fájások. Na majd a jövő héten remélhetőleg már jó lesz :roll:
De ami a mai nap csúcsa volt, hogy Peti ma ovis volt :D Anyu ugyan nem volt benn, így teljesen idegenek vigyáztak rá, de egy hangja sem volt :Nem sírt, teljesen jól el volt nélkülem. Vígan játszott egész délelőtt, vonatozott, mászókázott, motorozott. Egyedül az alvással volt gondja, nem akart elaludni :) Na majd ebbe is beleszokunk :D
Mindent összevetve nagyon jó napunk volt :D

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


Melitta: írd meg légyszi priviben a címed, meg esetleg a telószámodat, felkutatom a lakhelyedhez közeli csoporttársakat, és hátha el tudják neked jutattni! :lol:

Annácska: örülök hogy minden rendben van a kicsilánnyal! És hogy petka is jól viselkedett!

Mi ez a pangás itt amúgy? :wink: :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!!! szeretném figyelmetekbe ajánlani a barátnőm munkahelyét! Liget-Fitness Wellness központ! :lol: Hamarosan nyitnak, ő a játszóház egyik óvódapedagógusaként fog ott dolgozni!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Boscó
De itt csak akkor vigyáznak rájuk ,ha te tornázol vagy mást csinálsz nem ? Szerintem szülővel együtt nem működik. Vagy nem is ezért ajánlottad? :oops: :oops:
Csak sikerül egyszer az a fránya vizsga. :)

Tegnap mégis eljutottunk az Ikeába, Ildi és Melitta segítségével. :D

Anna
De ügyi volt Peti. :D

Na futok ,mert még kimegyünk kicsit.
:)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Edit: a pontos választ a kérdésedre nem tudom, de megkérdezem a barátnőmet! Szerintem nem csak akkor vigyáznak rájuk, de tutira nem állítom azért! hétfőn hozom a választ!

Melitta: holnap csörgök hogy mit intéztem!Remélem tudok segíteni.

Kellemes hétvégét mindenkinek! Mi Miskolcon leszünk!
Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor majd én töltöm az oldalt:

Ma voltunk 4d-n és megdöbbentő pózban csücsül lánygyermekünk: A lábai kinyújtva az arca előtt, lábfejecskéi pedig a fejére simulnak... szóval gyertyázik. :lol: Szurkoljatok, hogy gondolja meg magát és addig forduljon meg, amíg kibírjuk mindketten, ugyanis nem pici ő sem. A méretei szerint átlagolva a 31 héten vagyunk és 1, 6 kiló. Zazival a 32. héten voltunk és 2,04 volt... azért fél kilókat nem fog nekem hízni egy hét alatt, ugye?
Lidke, azért nézd meg Déva méretét, jó?
Az arca teljesen Zaziarc, de sokkal-sokkal pufókabb már most. :) Nagyon muris!
Egyébként mindene rendben találtatik szerencsére.

Találkoztunk ma Lidkéékkel és ki kell dobolnom, hogy Déva nagyon tüneményes és nyugodt baba (rögtön kedvet is kaptam a másodikhoz :)) és Keve hatalmas nagyot nőtt. Akkora, mint Zazi, aki viszont már nem olyan nagy. Hehe.
Eszterem, a pulcsid és a sapi továbbra is a kalaptartómon... áááá

Szépséges estét mindenkinek!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Kicsit OFF-olok, akit nem érint, ugorjon! Bocs!

Melitta!
Dévával 30+1 naposan ezek voltak a méretek:
BPD: 81 mm
OFD: 98 mm
HC: 279 mm
TAD: 76 mm
AC: 240 mm
FL: 60 mm.
Ha jól emlékszem, a súlya 1400 gramm volt itt, de nem biztos. Az viszont tuti, hogy a gép napra pontosan annyi idősnek számolta, mint amennyi volt.
Itt még fejvégű volt, 34+0 voltam utána dokinál, ott csücsült, aztán 36+1 volt az utolsó UH, ott újra fejvégű volt, akkor a méretek:
BPD: 93 mm
OFD: 118 mm
HC: 331 mm
TAD: 97 mm
AC: 304 mm
FL: 71 mm.
Végül 41+4 volt mikor született, 4200 grammal.
Kevét is megnéztem, ő 30+1 naposan 1690 gramm volt, őt a gép 31+6-nak számolta akkor, végül 40+6-kor született, 4060 grammal.
Egyébként nem hiszek az UH-os súlymérésben, Kevét 1 teljes kilóval elszámolta, a doki külső tapogatással viszont majdnem pontosan megmondta a súlyát. :wink:
Egyébként ne izgulj, nem ettől függ a szülés kimenetele, van, aki 180 centi magas, és egy átlagos súlyú babával is császár a vége, de pl. Anyósom nálam majdnem egy fejjel alacsonyabb volt, és pár óra alatt megszülte Attilát 4 kilósan.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sziasztok!

Melitta!
Jajjjjjjjjjjj! :D:D jók vagyunk... :D:D:D

Lidke!
Naaaaaagyon cuki Déva! :D Ha már egy kicsit nagyobb lesz, elkunyizom cipelgetni... :D:D Olyan rég volt nálam mini manó. :D Keve még mindig olyan szép, mint volt. :D Csini pasi! :D:D
Milyen volt a próba?

Boscó!
Sajnálom a diplomád. :( De majd bepótolod!! :D És az átadás meg nem egy nagy cucc... ha nem ott kapom meg a dipimet, el se megyek :lol: :lol:

Remélem holnap eljutok odáig, hogy felrakjam a szülinapos képeket!!! :D
Ma tanítunk... :( Nincsen hozzá sok hangulatom! :(

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok mi még egyben...
Andor a tegnapelőtti uhu alapján pont akkora mint Áron volt... 3200 gramm Áron ennyivel született, már csak az a kérdés mennyivel marad bent tovább, mert még akár egy kilót is rátehet amit annyira azért nem szeretnék... :roll: de azért még maradjon bent egy kicsit... minden éjjel úgy fekszem le, hogy remélem még nem szülünk... annyi dolog van...

puszi

Marcsi és a fiúk

Kép
Kép
Kép
 
 


Lidke! Köszönöm szépen. Zazi adatait nézve aztán megnyugodtam. :)

Mamacka! Még maradjon, persze! Azért jelentkezz be légy szíves gyakrabban!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat és a válaszkat a kérdésemre!
Ma ki is próbáltam,hogy mennyire tetszik Matyinak a kendő.Elaludt benne,úgyhogy szerintem szeretni fogja!

Annácska

Emmus nem igazán örül az öcsinek,de azért remélem hamar túl leszünk ezen a nehéz időszakon.Mindent csak én csinálhatok vele,még az apukájának sem enged semmit.A szüleim is jönnének segíteni,hogy elviszik mondjuk játszira,de senkivel nem hajlandó elmenni sehova.Kicsit fárasztó,de nagyon jó,hogy már két babám van!

Még lenne egy kérdésem hozzátok!
Az urtica urens-t hogyan kell szedni?Azt tudom,hogy naponta 1-2* 5 golyó,csak azt nem tudom,hogy lehet folyamatosan szedni,vagy kúra szerűen kell!

Bocsánat,hogy ennyi kérdéssel zaklatlak titeket,de Emmusnál nem használtam ilyeneket és ezért nem tudom!

Szép vasárnapot mindenkinek!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
 
 


Annnna!
Kúraszerűen szabad csak használni, mert hozzászokik a szervezeted egy idő után.
A kendő nagyon jó dolog. Nekem hiányzik, hogy Hanna nem alszik rajtam... :D
Talán, ha Matyival lennének a szüleid és csak Emmával elmennétek valahova sétálni, vagy valami hasonlót, akkor megnyugodna. Teljesen érthető a leányzó reakciója. Kis mini manókat jól meg tudja visleni a trónfoztás. :)
Biztos megszokja majd.

Mamacka!
Kitartás! Nemsoká két kis pasid lesz. :D

Melitta!
A lényeg ott van, hogy a kiscsaj jólérzi magát. :D Kipróbáltuk tegnap... még Hanna is képes a feje búbjára rakni a lábát :lol: :lol:

Anácska!
:lol: :lol: Neked sokkal szebb fogásod lesz, mint nekem :D:D Pocakos képet nincsen kedved felrakni? Vagy ranizni velnk egyet? :D:D

Ki lesz itthon jövő heten??? Mármint a 4 napos szünet alatt? Tudom, hogy ilyenkor sokan vannak az állatkertben, de nekem csak lenne kedvem kinézni oda. Valaki csatlakozna?

Mi pihizünk ma, mivel rövid volt ez a 7vége??? Nem nevezném annak ezt az 1 napot... Nagyon várom a jövő hetet. Szerdán elballagnak a szakmunkás lányaim. Aztán 5dikén első érettségi nap. Onnantól kezdve már csak 6 hetem van és égzek mindennel. :D Viszgák, paírmunkák stb... naaaagyon várom! Hivatalosan július elsejétől lesz szabink. Jó lenne pihizni egy kört. Ha bejön a meló, amit szeretnék, akkor lehet, hogy nem lesz erre időm.... De lehet, hogy megérné. Majd meglássuk. :D Még nem mesélek töbet csak ha picit biztosabb lesz. :D

Hanna egyre többet beszél. Teljesen kész vagyok tőle. Mindent elmesél, amit lát. Jól ragoz. :D Szóval ügyi baba. :D

Remélem ma sikerül kékepet kicsikrani a gépből. :D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vali,
boldog névnapot Neked! Kép
 
 


Vali, boldog névnapot!
Vendég
 


Vali, nagyon boldog névnapocskát!!!!

Kép



Eszti, tegnap az uram látta a kocsitok seggét :D , én meg nem, pedig ott kolbászoltam az udvaron :D

Van egy újabb telek, most nyomozzák a telefonszámot :wink:

csocsi
vas
 
 


Vali: Boldog névnapot!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Vali Isten éltessen!

Rólunk egy kép: tegnap voltunk kirándulni:
Kép

Ma töltöttük a 39. hetet. Áronom pedig első alkalommal aludt az új lakásban!
Nemsokára indulunk ctg-re, délután próbálok majd a lakásról fotót készíteni a gyerekszoba már egész formás! És a konyha is gyönyörű amit Ádám bütykölt.
lyan jó végre sajátban aludni. :)


puszi Marcsi és a fiúk

Kép
Kép
Kép
 
 


Még szülinapi képekkel is adós vagyok:


Áron tortája sajt egerekkel...:)
Kép

Én pedig egy nagyon finom fagyitortát kaptam.
Kép
...meg ezt a tulipánt apától... :)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


...mármint Hold egerekkel.. meg van őrülve a holdért! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Ildi, igen, mert tegnap Timiékkel mentünk megnézni az Antalhegyi telkeket, egyre jobban bele vagyunk szeretve, meg ők is. :)
És megmutattuk nekik, hogy ti hol laktok. :) Az uram még dudált is nektek, lehet Gábor azt hallotta meg. :)
Milyen telek??? Izgulok. :)
Vendég
 


Vali, boldog névnapot kívánunk Neked!

Anita
Kép
Kép
 
 


Eszti, aha, valamit hallott, de közben meg már guggolt is le(kocsit takarított) :wink:
Antalhegyi mégiscsak?? :wink:

A velünk szemben lakó fölötti telek az ami eladó.
Megkérdezi a csaj a számot, aztán mondom. :wink:
Jó kis telek szerintem, lapos, nem domboldalban van, nincs annyi földmunka :D








Bocs mindenkitől aki priviben, vagy mélben, telón érdeklődött a szombati napról, és nem tudtam mit mondani, de asszem ez érthető is.
majd egyszer összeszedem magam....................
vas
 
 


Vali: boldog névnapot

Mamacka: Gyönyörű fiad van még mindig :) Jajj, ez már nagyon a finis

Ildi: ez teljesen érthető.

Na megyek, mert Apa tegnap jött haza és tele van szennyessel meg bőrönddel minden

Kép

Kép
 


Lányok,
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)

Vali

KépKép

KépKép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron