Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Eredetileg december végére vártam második babámat, de konkrét időpontot nem tudtunk számolni, így a január 5-öt céloztuk be. Várok mindenkit, akinek téli babája lesz :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Jaj Mági, annyira örülök!!!!!
Gratulálok az újabb téli babóhoz!

Kép
Kép
 
 


Kösziköszi! :)
De jó újra látni! Nem akarsz gyakrabban jönni?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 

 
 

Mági: Gratula itt is és lehet megint együtt babásodunk majd :) Mi mindent megteszünk ennek érdekében :)

nika70
Salgótarján
 
 


Lehet, hogy jövök majd gyakrabban is - lassacskán vége a vizsgáknak - , de úgy láttam kicsit haldoklik a téli babós topik. Mármint a 2006/2007-es.
Viszont most már össze kéne hozni egy talit is, mondjuk a Városligetben.
Amúgy jól vagytok? Hányinger, egyéb tünetek vannak?
Annácska szövegel már? :lol: Jázmin még nem nagyon remekel e téren :? Viszont profin hisztitzik... :? :lol:

Kép
Kép
 
 


Szana: szerintem ne aggódj hogy még nem beszél ez teljesen természetes hogy 16 hónaposan még nem beszél figyeld meg majd megindul egy két hónap és be nem áll majd a szája :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Jöhetek? :)

Timi
Kép Kép
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? :D

Örülök, hogy végre megnyílt ez a topic is :D

Nika, Szana, szurkolok hogy nektek is legyen még egy téli babátok :wink: :D

Mági, lehet a kistesó lesz az év első babája :wink: :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Momi szia:) hát ma eléggé szédültem reggel meg hánytam remélem hogy babó van a dologban és nem más majd két hét múlva kiderűl mert igazából csak kedden kéne megjönnie de majd meglátjuk :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Timocska, Mági! Gratulálok és gondtalan pocakosodást kívánok Nektek! :wink: :D

Megyek, gyorsan kihasználom amíg alszik a Ricsi, ledőlök én is :P

További kellemes hétvégét!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Nika! Szia :D Akkor ezerrel megy a drukk :wink: Szurkolok nagyon! :wink: :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!
Végre gyarapodunk :)
Hétvégén nem voltunk itthon, ezért csak most reagálok.

timocska, momi: ti mikorra is vagytok kiírva? Látom elsőszülötteink is hasonló korúak :)


Hát igen, lehet, hogy jan. elsejei baba lesz, nálam nem lehet betájolni a pontos dátumot, ezért dec 29 és jan. 5 között bármi benne van a pakliban :)

Tünetek:
"Lájtosan", nem úgy, mint nagylányommal, kis émelygés, álmosság, és cicifeszülés.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Van pár perc szabadidőm, apa leváltott, és olyan jól helyt állt hogy az előbb elaldutak mindketten. Most itt horkol apa és fia :lol:

Dec. 14 a nagy nap, remélem dec.1-ig kihúzzuk. Szeretném ha megint téli babám lenne 8) :D

Tünetek: A Ricsivel is voltam ilyen rosszul (hányinger, szédelgés), a gyomorégés most az új dolog, az elsőnél nem volt. De sokkal jobban viseltem az elsőt, lehet azért mert akkor ha álmos voltam aludtam, nem kellett korán kakit pucolnom, meg reggeliztetnem :roll: Viszont érdekes módon eltelik fél nap mire eszembe jut hogy terhes vagyok, persze csak akkor ha épp elkerül mindenféle rosszullét. Nektek is pörgősek a napok? Félek egy kicsit, nehogy megint fekvésre ítéltessenek, mert egyáltalán nem tudom megoldani jelen esetben :( :oops:


Megyek aludni, apa abba hagyta a horkolást :D :D jó éjt!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Én is így vagyok ezzel, hogy nagyon gyorsan telik most az idő. Annával alig vánszorogtak a napok, lassan telt el az első 12 hét.
Én is tartok kicsit attól, hogy befektetnek megint, nem tudom akkor hogy oldjuk meg a csajszi felügyeletét..
Neked miért kellett feküdnöd?
Álmosság: Én sem tudok aludni, Annával bármikor, bárhol...:)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mági, boldog szülinapot! :wink:

Az első 12 hetet vérezgetés meg görcsölés miatt feküdtem végig, utána a 16. héttől keményedtem akkor azért pihiztem sokat utána meg a vérnyomásom miatt lettem kivonva a forgalomból :?
Olvastam a dec.-iben hogy Neked sem volt sima a terhességed, reménykedem hogy megússzuk minden probléma nélkül :wink: csak nem tól ki velünk a természet és megkímél minket a problémáktól, abból már kijutott az elsőnél :? :P

Megyek, összeütök valami ebédet... Tényleg, lánykád már mindent eszik? Darabosok mennek már? Nálunk van hogy a darabos kaja rajtam landol mert a legénynek épp nincs kedve rágni :roll: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!

Momi, Mági!
Tényleg jó, hogy az elsőszülöttek is hasonló korúak, mert így legalább őket is jól kibeszélhetjük! :) :)

Én december 8-ra vagyok kiírva. Lillus császárral született, mert faros volt. A dokim nem zárkózik el a sima szüléstől, de ha 4 kg-os lenne a kistesó, akkor nem lehet. :( :( Vagy ha ő is faros. De remélem nem lesz! :)

Amúgy most kissé be voltam parázva múlt héten, mert kedden elkezdtem vérezni (élénkpiros) és görcsölni, de hál'Istennek a baba megvan, méhszáj zárt, úh a dokinak sincs fogalma, mitől lehetett. Egész héten feküdtem, azóta semmi nincs. (kopp-kopp)!

Tünetek:
nekem szinte semmi nincs... mondjuk Lillussal sem volt nagyon. Holnap megyek dokihoz, jövő héten pedig uh! Remélem minden rendben van odabenn!

Ti hogy vagytok?

Timi
Kép Kép
 


Momi!
Lillánál vagy most jött el a válogatós korszak vagy nem tudom, de iszonyat keveset eszik. Vagyis inkább csak azt enné, amit szeret. Pl. ma sóska volt ebédre krumplival és csirkemellel. A csirkét megette, a többit nem! Ti mit csináltok ilyenkor? :roll: (mármint ha nem eszi meg, amit csináltok? Adtok neki mást? Vagy majd eszik, ha tényleg éhes lesz?)

Timi
Kép Kép
 


Timi!

Nekem is császi volt, faros volt a Ricsi :D Mi is a sima szülésre gyúrunk, amitől félek is egy kicsit :roll:

Kaja: De jó hogy megeszi Lilla a sóskát :D a Ricsi semmi zöld kaját nem hajlandó megenni, meglátja és rázza a fejét hogy nem kell :cry: Kezdetben volt hogy idegeskedtem, miért nem eszik, aztán rájöttem majd eszik ha tényleg éhes. Mondjuk könnyen beszélek, 11,7 kiló a drágám, így nem parázom hogy nem hízik :P Nálunk egyiknap szó szerint zabál másik nap meg alig lehet beletuszkolni valamit. De ha egyáltalán nem eszik a kajából a Ricsi, kicsit később szoktam próbálkozni, ha meg hallom hogy korog a pocakja de fintorog a kajámtól, akkor a vésztartalék bébikaját leveszem a polcról, általában azt megeszi ha nem ízlik a főztöm. De ez ritka hogy bébipapizunk :P


Úha, bömbi van :shock: mennem kell...

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Hát nálunk is mostanában mennyiségileg kevesebbet eszik, már önmagához képest, mert Anna nagyon jó evő. Volt.
Darabos az megy, azt eszi, amit mi, de pl. ha főzelék van husival, nem tud egyszerre mmit kezdeni a darabos, folyós párosítással..
Na és ha húst lát, a köret már nem is kell...
Ha válogat, akkor nem adok neki mást, ne szokjon rá. Később, úgy kb. egy óra múlva kap valamit, de rögtön utána nem..

Az én lánykám természetes úton született, fájdalomcsillapítás nélkül. Mondjuk nem is 4 kilós baba volt... :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mágnes!
Lilla is jó evő volt, és szinte csak a darabosat eszi. Ja, és mindent ő saját maga akar! A kanalat, a kenyeret, a felvágottat, mindent! :) :)
Akkor nem aggódom, hogy csak az én gyerekem nem akar enni. :)

Ja, és ő sem volt 4 kg-os, alig 2950 gr-mal született! :wink: (ezért talán a kistesó sem lesz olyan nagy)

Timi
Kép Kép
 


timocska:
Nálunk is ugyanez a helyzet.. Mindent önállóan akar, ha valamit nem lehet egyedül ennie, akkor inkább nem eszik..:)

Anna 2800 grammal született :)


Nektek nincs hányinger? Én úgyémelygek, hogy ihaj! :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi úgy látszik le vagyunk maradva az egyedül evés terén :cry: Nagy ritkán vagy hogy hajlandó kézbe venni a dolgokat, és általában akkor is inkább engem etet vagy csak pacsál a kajával :? De csak megérik rá egyszer, legalábbis reménykedem hogy nem kell majd 20 évesen is etetnem :lol:

Hányinger: néha van néha nincs, azt hiszem kezd javulni a helyzet... mert volt hogy éjjel-nappal rosszul voltam, már ideje volt változnia a dolognak :P Nekem most a derékfájás jött elő, jó korán :?


Hétfőn megyek belgyógyászatra, remélem megkuksizzuk az uh során a babót is 8) :D utána meg kedden a nyakiredős uh-ra :D Kicsit kezdek is parázni, de nem hagyom elhatalmasodni az aggódást :P

A Ricsi 3720-al született :D


Eszembe sem jutott, hogy rosszat csinálok azzal ha nem eszi meg a főztöm a Ricsi, és adok neki mást. :oops: Azt hiszem változtatok az étkezési szokásainkon, nem akarom hogy nagyon válogatós legyen 8) Na majd kipróbálom hogy mennek így a dolgok :P


Hajnal óta szakad az eső nálunk... :? Manóitok hogy viselik az ilyen napokat? A Ricsivel ilyenkor alig bírok, hisztizik hogy menjünk ki :(

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Sziasztok!

Momi!
Lillussal is nagyon nehéz ilyenkor idebenn. Nagyon nehéz lekötni a figyelmét, hisz leginkább a szaladozás izgatja. De talán most elállt az eső, megyünk ki! :)

Este 6-ra megyünk dokihoz, aztán jövő héten nekünk is nyakiredős uh! :) Ja, meglett a vérképem, a doki szerint tökéletes, egyetlen csillagos érték sincs benne, minden a várt tartományon belül van. Ez teljesen meglepett, mert azt hittem, a szopi teljesen leamortizálta a szervezetem, ráadásul most még vitamint sem szedek külön! :roll: De nagyon örülök! :)

Mágnes!
Nekem hál'Istennek nincs hányingerem, sem semmi egyéb bajom! :)

Szép napot!

Timi
Kép Kép
 


Sziasztok!
Hát ma is rosszul voltam, egész délelőtt csak feküdni tudtam, ahogy mozdultam, azt hittem mehetek a vécére...
Alig bírok enni..

Időváltozás:
Annán szerencsére nem jön ki, neki olyan mindegy, maximum nagyobbat alszik.

Már én is úgy szeretnék ott tartani, ahol ti :) Mentek az Istenhegyire?[/i]

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Timi! Gratulálok az eredményedhez, szuper :D Dokinál mi volt? Gondolom minden rendben... :wink:


Mágnes! Jobbulást, remélem hamar jobban leszel!! :wink: Ilyenkor van ki segítsen neked?

Mi nem megyünk az istenhegyire, elég húzós ára van :roll: :? Maradok a jól bevált hagyományos felállásnál és ha ne adj isten valami gebaszt állapítanak meg akkor rohanunk egy neves és szuper helyre, de remélem nem lesz rá szükség!


Ti voltatok az első terhességetek során 4D-n? Mi nem és most filózok rajta hogy lehet el kéne majd menni hogy a Ricsi is lássa a Kistesót mert a hagyományos szerintem neki elég pacás lenne :roll: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


momi:
Hát segítség az nincs.. Apa elmegy reggel 8 körül és este 7-kor ér haza.. Anyum 230 km-re lakik.. Az a szerencsém, hogy lánykám nagyon jól eljátszik egyedül, amíg feküdtem, addig ő játszott, meg jött puszilgatni.:)

Én megyek az Istenhegyire, csak azt nem tudom, hogy kell-e időpontot kérni... A honlapjukon nem láttam ilyen infót.

4D:
Ne hagyd ki! Mi voltunk Pannával, szuper érzés volt! A 28. héten mentünk el, most sem tervezem korábban, akkor már minden látszik, az arcvonásai, stb.

Csak hárman maradunk téli babások?? :roll:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok

Csatlakozhatom én is?
Még nem voltam dokinál, holnap hívom fel ma csináltam tesztet.

Mági, Timo üdv :-)

Kép

Kép
 


Ante:
Csak nem????????? :shock:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mági, hááát úgy néz ki. :-)

Kép

Kép
 


Azta Veron!
És ezt csak így közlöd??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szuper!!!! Újra együtt! :) :)

Mi sem megyünk az Istenhegyire..

Momi!
Szerintem se hagyd ki a 4D-t. Mi Lillussal kétszer is voltunk. Először a 17.héten (igaz, itt a neme kérdés izgatott legjobban), majd a 31. héten újra. Ekkor már nagyon szépen látszottak a vonások stb. Néha még most is elővesszük a dvd-t és megnézzük! :)
Kistesóval is megyünk! :)

Timi
Kép Kép
 


Holnap délután kell mennem dokihoz

Kép

Kép
 


Sziasztok! :)
Félve még, de én is csatlakoznék. Tegnap teszteltem egy poz.-at, de csak ma kellett volna megjönnie. A kalkulátor szerint január 29-én kéne születnie Picurnak. :)
Gondolom eddig itt én vagyok a "legkisebb". :)
Vendég
 


picuranyu:
Akkor halkan gratulálok neked!
Ha ilyen korán teszteltél, talán gyógyszeres/inszemes/lombikos babátok lesz?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Picuranyu, lehet, hogy én leszek a legkisebb majd holnap kiderül. Én is tegnap teszteltem, de én halványat.:-)és nem tudom mikor kellett volna megjönnie.

Kép

Kép
 


Nem, spontán baba szerencsére. :) Az első ciklus során sikerült. :) Meg is vagyok döbbenve, mert nekem elég össze-vissza a ciklusom, nem hittem volna. ... De mindjárt megyek egy másik tesztért, fő a biztonság. :)
Amúgy nekem is halványka még. :)
Vendég
 


Ante:
Szerintem kizárt, hogy jan. végére legyél kiírva :wink:

picuranyu:
csodálkozol, hogy halványka? :) Még csak most kellen megjönnie :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok

Még én sem szeretném elkiabálni, mert már volt rossz tapasztalatom.

Ha minden rendben megy dec.26-ra leszek kiírva, ha nem gond csatlakozom.

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kati,
gratulálok!!! :) Halkan. :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Mági, a kalkulátor jan19-re tette, de tuti csúszik, hiszen nem voltam akkor együtt a párommal amikor ő írta a fogamzást.

Kinél milyen tünetek vannak?

Kép

Kép
 


Csináltam előbb újabb tesztet, az is halványan, de poz. :) Úgy megkönnyebbültem, mert azért 2 teszt csak nem vár át. :)
Hétvégén újra tesztelek majd, remélem addigra szép erős lesz. :)

Nekem sok tüneten nincs.
Fel vagyok puffadva, megduzzadtak a melleim, eresek lettek. Hányingerem nincs, jobban mondva ma főzés közben serényen legyezgettem magam. :) Inkább este szokott olyan érzésem lenni, mintha egy gombóc lenne a torkomban. Azt hallottam, hogy ez a gyomorsav.
De hát, én még tényleg nagyon az elején vagyok. :)
Vendég
 


Képzeljétek cisnáltam ma tesztet, gondolva, hoyg elrakom emlékbe és negatív lett. Már nem tudom mi van és a 39. napon vagyok, hogy nem mensizek.Két teszt pozitívat mutatott. Mostmár nagyon várom, hogy mehessünk dokihoz délután.

Kép

Kép
 


Szerintem akkor ezt a teszt hülye volt. Azért 2:1, a poz. mellett van több. :) Csinálj holnap reggel egy másikat.
Vendég
 


Bár, ha mész dokihoz, akkor ma úgy is többet fogsz tudni. :)
Vendég
 


Előtte meg 5 tesztet csináltam ami negatív volt. Két hete kellett volna megjönnie.

Kép

Kép
 


Sziasztok

Ilba köszi :)
Ezek szerint megint egykorúak lehetnek a picúrjaink :)
Te hol és kinél fogsz szülni?

Tünetek, most minden, amit ilyenkor produkálni lehet. Nem egyszerű így sem dolgozni, sem otthon helyt állni.
Vikivel csak néha voltam rosszul, de ugye egyetlen terhesség sem egyforma. Mostanában éjszaka is felébredek, hol a savam, hol a rosszullét miatt. Nem egyszerű, de megéri.

Hétfőn megyek dokihoz, akkor majd többet tudok.

Ki hol tervezi világra hozni a babáját?

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :)

Picuranyu, szia! :lol: :lol: :lol:

Ante!
Ne izélj máááá! Úgy beleéltem magam, hogy a kicsik is pajtik lesznek! :) Kivi vagyok, mit mond a doki! Írj mindenképp!!!

Zkatica!
Gratula neked is! :)

Timi
Kép Kép
 


Zkatica:
Gratulálok én is! :)

Nekem eltűntek a tüneteim... Csak a fáradtság maradt, és néha émelygés..
Én a Sote II. Nőin fogok szülni

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mági, nekem a csíkjaim tűntek el :-)

Kép

Kép
 


Akkor kettőnket össze kéne gyúrni, így egy erős 2 csíkos, tünetes kismamit kapnánk :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Kati,
igen, de most mi leszünk kicsit idősebbek. :P
Én maradok az Istvánban, a Margitba csak tornázni jártam anno.

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: