Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok Lányok!
A napi hír: valszeg H1N1-es (új) influenzát nyeltünk be. Zaza osztályában és a másik elsőben is csináltak tenyésztést egy-egy gyerkőcnél, és az volt nekik. Hát, Lányok, szerintem sem jobb, sem rosszabb, mint egy "sima" influenza, de lényeg, hogy megúsztuk szövődmény nélkül... A doki szerint én már ne oltassak.
Grépfrút csepp: van itthon valamilyen, megnézem, nem járt-e le, ha nem, akkor töltök magunkba egy keveset :wink: érdekes, régebben mennyit ittunk, most meg nem, pedig jó volt.
Oltás: Mesin semmi mellékhatás nem jött ki, aznap kicsit fájt a karja. És nem kapta el tőlünk az influenzát, remélem, már nem is fogja. Apa is megkapta az oltást, másnapra elkapta tőlem a vírust (magyarázza már meg neki valaki, hogy fertőző beteg emberrel nem alszunk együtt!!!!), semmivel sem volt sem jobban, sem rosszabbul, mint én (azaz: neki hevesebb, de rövidebb volt a futam).
Ayse: még mindig nincs hangod? Hihetetlen! Feketereteken átcsurgatott méz? (a feketeretekbe kicsi mélyedést csinálsz, bele a méz, állni hagyod egy éjszakán át, majd kieszed belőle).
Ajándékötletek: de jó, hogy ennyi mindet írtatok, nálunk is mindig Mesi az örök kérdés. Ő még nem is ötletel, hogy mit szeretne...
Na megnézem, mi ez az alapzaj a nappaliban... csak nem a 3 együtt játszik?

Csöre
 
 
 
 
 


Ayse! Amint lesz szavazó, lehet majd szavazni. Mindenképp szólok majd!

Csöre, hát, ezt akkor rendesen be... és most csúnya kifejezés jött volna, csak a jólneveltségem... Szerencse, hogy jobban vagytok mindannyian, Mesinek mákja van, apánál meg nyilván még nem tudott az oltás hatása kifejlődni...

Én most Coryzalia-t szedek, és meglepetésemre van hatása. Nem mondom, hogy pikkpakk rendbetett, de határozottan jobban vagyok.
dia
Budapest
 
 
 


Na, ezt el kell még mesélnem.

Ma levágtam a gyerek lábujjkörmeit. Előtte egyenként, név szerint elköszönt mindegyiktől.
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Ayse, Rita!

Mostantól lehet szavazni!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-onnan

Puszi és drukk!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dia, köszi :)

 
 


Csajok, szavaztam Rátok!:)
dia
Budapest
 
 
 


Én is szavaztam :)

Dia: és, hogy hívja Bori a lábujjkörmeit? :lol:

Csöre
 
 
 
 
 


Hű, azt most így hirtelen fel sem tudnám sorolni, de volt köztük Dexter, Kate, Lili, Eliza, Jonas, meg ilyenek. Mind angolszász. Nem ám Hajni, meg Laci, és hasonlók...:)
dia
Budapest
 
 
 


Dia, Csöre,

köszönjük!!!

 
 


Á, Dia, megszemélyesítette őket :lol: azt hittem, kreált neveket :)

Csöre
 
 
 
 
 


Csöre, azt azért nem.:) Bár, lehet, hogy csak azért nem, mert túl gyorsan közelítettem a körömvágó ollóval. :lol:
dia
Budapest
 
 
 


Hát HOL VAGYTOK, CSAJOK???

Holnap angoloznom kell majd a gyerekkel - ételeket tanulják, abból írnak dolgozatot, de botrányosan szar a tanár, semmi nyelvtant nem magyaráz. És meg kell csinálnunk gyorsba az adventi naptárat, így jár az, aki folyton csak írkál róla, a végén meg rohanhat.

Ma voltunk IKEÁban, körbenéztem karácsony ügyben, hááát, elég semmilyen az egész. A karácsonyi dekorjaikat szeretem általában, de idén elég gyenge a felhozatal...

Veletek mi van? Betegségek, gyerekek?
dia
Budapest
 
 
 


Mi is voltunk vasárnap az IKEÁ-ban. Csak szerintem a másikban :wink: a díszek tényleg elég gyérek, nekem a fekete nem is igazán tetszik... Viszont kaptam Sacinak egy plüss menyétet :lol: :lol: :lol: (Sarolta=fehér menyét) na, ezt sem gondoltam, hogy valaha kapni fogok valahol :lol: :lol: :lol:
Adventi naptárat végül nem csináltam, de készítettünk koszorút, azaz a gyerekek készítették amíg én Sacit rendeztem. Olyan.... mozgalmas lett :lol:
Én is angoloztam MEsivel. Nyelvtant tényleg nem tanulnak, náluk ma van szódoga a számokból (11-20). Háááát, tegnap este én szóltam már rá, hogy készülni kéne.
Betegség: most nem vagyunk betegek, azaz Saci náthás még elég rendesen, de a többiek rendben vannak. Remélem, mást nem hoznak haza mostanában.

Csöre
 
 
 
 
 


hahó,

Andris benyalt egy virnyát, de sztem nem AZt. mostmár jobban van, ma néz rá a doktornéni. Sztem emngem is megkínált, de szombaton bevetődtem korán az ágymba, 12 órát aludtam, így leküzdöttem, mielőtt komoly lett volna.

ikeában mi is jártunk, csak a múlt hét végén. Andris kapott ágyat, mivel eddig a rácsosban aludt :lol: :lol: :lol:

Jobbulást Sacinak.
Jó volt ez a menyétvétel!

(ja és én semmit nem csináltam, mert szombaton is tanítottam 8 órát - helyettesítenem is kellett, it az évvége, zh-kkal, mindennek...nagyon nehéz) :oops: :oops: :oops:

+ sztem a szódolgozat hülyeség :oops: :oops: :oops:

 
 


Ayse: ha Azt kaptátok volna el, akkor az a 12 óra kevés lett volna, hogy kipihend :wink:
Andrisnak jobbulást!
A szódolgozatokkal kapcsolatban maximálisan egyetértek! De azt nem mondhatom Mesinek, hogy "LÁny, ez hülyeség, ne tanulj rá" Mindegy, erre is meg kell tudnia tanulni, sajna attól tartok, tanulmányai során lesz még alkalma hasonló dolgokat tanulni. Bár azt vettem észre, hogy neki kevésbé esik nehezére, mint nekem anno...

Csöre
 
 
 
 
 


Halihóó!!
Mi is benyaltunk vmit. Blani bacit, augmentin, Beni most lett 39 fokos, talán nála virnya, mi oltva vagyunk rég,ez valami alsó légúti, mert köhögnek. Hála az ökonetes grapefruit mag olajnak, nagyon enyhén megy végig, tök jól vannak, viháncolnak, napi 4-5 köhintés.
Én 4 ezer c vitaminnal védekezem.

Karácsony: nálunk csak Praktiker és Obi van-ott nem rossz a felhozatal. Nekem most nagyon tetszik ez a fehér tollas angyalka(400 ft darabja), láttam karácsonyfán-nagyon megnyerő volt számomra.

Extra megszorító intézkedések miatt adventi naptárat nem csináltunk, nem töltöttünk -végül, ajándékok is csak a gyerekeknek lesznek,lényeg a naaagy faaaa a jó kajcik és a zenére, éneklésre társasozás lesz.

A sok minuszra-(és nem celsiusban sajna) még az autó kipufogója is le-, be- át- égett(?) és lejár a műszakija pénteken, igy alsó hangon 50 rugó kéne a mennyből.
A mosógép nem fűt, jéghidegen mos-holnap jön a szerelő....

Miközben ismerőseim most kiugranak Bécsbe, majd Velencei karneválra és a nyári tengerparti nyaralást tervezik. Hmmmm

benianya


Ákosbenianya,
sajnálom, hidd el, nem vagy egyedül :wink: :?
Amikor azt írtad, a mosógép nem fűt....először arra gondoltam, az a hűtő dolga :lol:
Jó, igaziból nem olyan jó vicc...mi meg beáztunk, nem tudjuk honnan. Egy helyen megfúrták a falat...az nem nyert.... :evil: :evil: :evil: :evil:

 
 


Most csak gyors bejelentkezés, kapkodom a levegőt, basszus, basszus, basszus:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0912012

Annyira rossz ilyenről hírt adni...
dia
Budapest
 
 
 


Dia: olvastam... sajnálom :( és tényleg, igaza van Falusnak.

Benianya: nektek is jobbulást!!!
Sajnálom, hogy összejött minden :( türelem, kitartás!
Ayse: a beázás is iszonyú lehet... Nincs szerelvény térképetek? Mi mindent fotóztunk építkezéskor kis mérőrúd mellett, hogy tudjuk, hol nem lehet fúrni, faragni. Azt hiszem, az új építésű házaknál már kötelező is egy ideje.

Csöre
 
 
 
 
 


Csöre, a házunk 6 éves, de nem kellett dokumentálnunk.
Viszont azért még tudjuk, mi hol van. De amire a beázás-foltok alapján először gondoltak, az nem vált be - a mosógép kivezetőcsöve lett volna az. Most még merengünk rajta, merre menjen tovább a dolog. Van egy olyan opció is, hogy az esővíz okozza.
Egyelőre nagyon sűrű a munkaprogramunk, úh. még a szerelővel sem tudunk egyeztetni.
Király....

 
 


Ayse: a mi házunk is 6 éves, és nekünk sem kellett még, ez valami egészen új dolog... tudtommal. Remélem, hamar megtaláljátok!

Csöre
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Annyira ideges lettem tegnap többek között ettől a kismamától is, hogy egész éjjel nem bírtam aludni. Ahhoz képest egész jól viseltem a mai napot. Mostanra viszont reszketnek a lábaim a fáradtságtól.

Csöre, az Örsön voltunk. Egy helyen vagy mégsem? Menyétet mi is megtaláltuk, Bori mindenáron meg akarta vetetni, de én szőrös szívű vagyok.:)

Adventi naptárból a végén tényleg egy nagyon gyorsat készítettem, mert nem kaptunk piros kartont, a piros boríték darabja meg 80 forint lett volna. Vettünk egy fémdobozt, és abba került bele a 24 kis meglepetés - van benne könyvjelző, ceruza, toll, kitűző, pehelycukor, csoki, urgálós gumi, matricahegyek, és adventi kuponok anyától és apától -, mind be van csomagolva, hogy ne tudjon lesni. Alufóliába.:)

Benianya! Sajnálom. (Nálunk a mosógép mindig hideg vízzel mos, az a legkörnyezetkímélőbb.) De ne csüggedj, ahogy kapunk szart a nyakunkba, úgy kapunk jót is. Úgyhogy ha most vacak a helyzet, gondolj arra, hogy innen már csak felfelé... És ha megnyugtat, szolidarítok veled, se Bécs, se Velence. :D

Ayse, na bakker, akkor most nálatok is ilyenekre megy el a zsé... A karácsony meg vágtázik felénk...

BTW, csajok, csak egymás között megsúgom, oltári nagy nyereményjáték lesz a blogomon, lehet nyerni majd függőágyat, babaházat, könyveket, cipőt, képet, babát, és lesznek kedvezményes vásárlási lehetőségek is. Szóljak majd? Érdekel titeket?

Pusz:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Dia,
naná!!!! :lol:
Telihold is volt, biztos az is bezavart. Meg hidegfront.
Én is sokszor fel tudom magam zaklatni annyira, hogy nem alszom. Sajnállak.
Te mikor oltatsz?

nekem a fejem fájt, de elmentem tornázni tegnap este, bevettem egy advilt és kitűnően aludtam

Félve írom, hogy talán mi megyünk Bécsbe.
Enyhítő körülmény: 1. a Húgom ott él.
2. Ennek ellenére még sosem voltunk adventkor ott, mert hiányzott a kedvünk. :wink: (ja, az most sincs sok....)

 
 


Á, Ayse, az a roppant érzékeny lényem tehet róla, tudod.:)

Holnap megyek oltatni, drukkoljatok, fosok a tűktől rendesen. Szerencsére jön velem apám, a gáz csak az, hogy ő is fosik a tűktől.:) Jó kis páros leszünk.:D

Enyhítő körülmény? Ha hozol csokit meg némi finomságot, elnézzük ám.:)
dia
Budapest
 
 
 


Jaj, tényleg, a heti kérdés: nálatok hisznek még a gyerekek a Télapóban? És ha nem, hogyan mondtátok el nekik, hogyan érintette őket?

Nálunk necces a dolog: Bori nagyon hinni akar, ezért bizonyos dolgokat nem vesz észre, másokat viszont igen, és szóvá tesz, időnként ki is jelenti, hogy nincs is - de arra még nem gondolt, hogy akkor mi hozzuk az ajándékokat... És kicsit félek, hogy csalódott lesz...
dia
Budapest
 
 
 


Nálunk nagyon, mindenben... És ezt iszonyúan élvezem, meg is teszek mindent, hogy így maradjon.. :)
Bár ma reggel bénáztam egy hatalmasat: Este elfelejtettem elrejteni a naptárban a mai üzenetet (minden reggel van egy kicsit rejtvényes üzenet benne, hogy hol lesz az aznapi meglepetés), és persze az édességet is. Szerencsére meg volt írva, de a gyerekek előtt kellett becsempésznem... :shock: Odamentem a dobozkához, kinyitottam, dehát itt van! Miközben olvasták belecsempésztem a szőlőcukrot a virágcserépbe.. Jajj, ilyet soha többet! :roll: :)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


:D

Az adventi naptár dolog nálunk tök nyilvánosan a mi feladatunk. Ahogy a karácsonyfa állítás is.:)

De édes volt Bori a múltkor: az egyik reklámban a karácsonyi asztalnál ülő család kávézik, és a csésze oldalán észreveszi az apuka a visszatükröződő Télapót. Gyerek meg megkérdőjelezte az épelméjűségüket, hogy ezek nem tudják, hogy a Télapó nem Karácsonykor jön, olyankor az Angyalka van szolgálatban?:) Én meg csendben hallgattam. Illetve annyit mondtam, hogy sok helyen egy kalap alá veszik a két ünnepet... De gyanús, hogy közel az az időpont, mikor lebukunk...
dia
Budapest
 
 
 


Dia: mi a budaörsiben voltunk :wink:
Jaj, ez a karácsonyi Mikulás az én gyerekeimnek is komoly kérdés... hát, nekem az volt a válasz, hogy Amerikában akkor jár, és kész... mert nem ér oda december 6-án.
Egyébként mi tisztáztuk, hogy a Mikulás, Szent Miklós már meghalt, és most az ő követői járnak szerteszét az ajándékokkal, ezért van annyiféle Miku... de hogy ki az igazi, és ki az álruhás, az kérdés nekik. Tavaly az oviban az egyik helyi üzem vezetője járt, ő mozgássérült, tolókocsiban ült. Zaza szerint ő az igazi, mert már olyan öreg, hogy járni sem tud. Hm...
Mennek a drukkok a tűfóbia ellen!

Rita: de jó, nyomozós naptár! :lol:

Ayse: hát jó utat :wink:

Csöre
 
 
 
 
 


lili rendületlenül hisz a Mikulásban. Andrisnak előbb fog leesni a tantusz, mint neki.

Dia,
második lettem a a mikis versenyen. Ezért jár jutalom? :oops: :oops: :oops:

 
 


Igen, Ayse? Gratula :wink:

Csöre
 
 
 
 
 


Ayse!

Naná, hogy jár! Könyvek.:) Én már tudtam, de nem mondhattam el.:) Gratula!

Csajok!

Felkerültek az első ajándékposztok a blogomra, sztem érdemes megnézni - meg ha van kedvetek, szóljatok is hozzá.:)

Ajándékajánló fiúknak 5000 Ft-ig
http://gyermekszoba.blog.hu/2009/12/04/ ... 5000_ft_ig

Ajándékajánló lányoknak 5000 Ft-ig
http://gyermekszoba.blog.hu/2009/12/04/ ... 5000_ft_ig

A Puhatalpú Cipőkre meg most a Gyerekszoba olvasóinak 10 százalék kedvezmény jár.:)

Csak szóltam.:)
dia
Budapest
 
 
 


Most jól kipróbálok valamit.:)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Hihihi.:)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


És most megint kipróbálok valamit.:) Bocs, hát ezt nem lehet abbahagyni.:)

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Jól sikerült a kipróbálásod :wink: :D

Hú, nagyon örülök a könyveknek :):):)

Ritának is gratulálok! :wink: :D

 
 


Dia,
ettől én is félek, mármint hogy csalódott lesz, ha kiderül az igazság. De előbb-utóbb úgyis rájönnek, hogy az a legszebb dolog a világon, ha mi, emberek egymásnak örömet okozunk (legalábbis én így érzem ). :oops:

 
 


Áááá, most eszembe jutott egy magyarázat neki - persze lehet, hogy irtó nagy hülyeség.

A lényeg, hogy igenis, van Mikulás: anya és apa az. És hogy Mikulásként lehetőségünk van megadni neki feltétel nélkül azt, amire vágyik, míg anyaként és apaként sokszor másképp kell döntenünk - és nem az anyagiak miatt feltétlen, hanem az ő érdekében, hogy megtanulja, sokszor nem fog hozzájutni ahhoz - pikkpakk vagy egyáltalán -, amit szeretne. Mikulásként viszont csodát adhattunk neki...

Na, mindegy, kavaros még, majd letisztul... Persze az egész csak akkor lesz aktuális úgy is, ha rákérdez.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Jajaja, és igen, el is felejtettem!

Rita, neked is HATALMAS gratula!

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Lányok, csináltam egy karácsonyis topikot, ha van kedvetek, gyertek oda, ötleteljünk együtt.:)

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... t=#3726165

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Na, nálunk ma kitudódott az igazság...:) Annyira vacak, hogy már ekkora... De tündéri volt egyébként.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia,
leírod részletesen, hogy hogy volt?

Pénteken annyira jót kacarásztam magamban egész nap. Lili kabátjának a zsebébe csempésztem egy csokimikulást, amikor már elkezdődött a tanítás. Elképzeltem, mit szól majd hozzá..el is mesélte...nahát tényleg, mik vannak! :wink: :lol:

 
 


Dia: lebuktál?
Jó a kép Boriról :wink:
És köszi a cipős tippet, pont ezeket nézegettem Sacinak karácsonyra!!!

Csöre
 
 
 
 
 


Hű, le, bár annyira fáradt vagyok...:)

Na, szóval du. alvás után ébredve is felháborodott, hogy nincs is Miku, mert én mindig azt szoktam mondani, hogy akkor jön, mikor alszik, közbe meg nem is jött. Mondtam neki, hogy csak egy dolgot felejtett el, ötödike van, nem hatodika.

Aztán du. átmentünk anyámékhoz, akik behozták Gyálról a dédi mikulását. Mikor mentünk hazafelé, akkor megint szóba hozta, hogy de szerinte nincs is. Mondtam neki, hogyhogy? Azt felelte, hogy nálunk mindig zárva van az ajtó, akkor hogy jön be? Én meg azt válaszoltam, hogy dehát akinek ilyen ereje van, mint a Télapónak, annak ez nem akadály. Ha már kéményekbe bújik be, meg végigjárja a világot egyetlen éjszaka alatt ugyebár.

De ő kötötte az ebet a karóhoz. Nincs. Mondtam, hogy oké, ha nincs, akkor mégis hogy történik a dolog? Erre nem volt magyarázata. De ismét rákezdett, mire megkérdeztem tőle, hogy mit akar tőlem hallani? Ő meg azt válaszolta, hogy Anya, az igazságot.

És akkor elmondtam. Nagyjából azt, amit fentebb leírtam. Hogy szerintem Mikulás igenis van, bár nem pont úgy, ahogy a gyerekek képzelik. Hogy az anyukák és apukák azok, és hogy ilyenkor nemcsak a gyerekek élhetik meg a csodát, de a szülők is azt, hogy varázsolthatnak a gyerekeiknek. Mert megadhatják azt, amire a gyerek nagyon vágyik, ám a mezei hétköznapokon esetleg nemet mondanának rá.

Persze ekkor már borult az Agyalos história is, mert Bori rögtön felvetette, hogy amikor angyalkavadászatra visszük, mindig csak az egyikünk megy vele, a másik valami mondvacsinált indokkal itthon marad, hahaha. De hogy nem gond, meg attól még izgi marad az egész, mert úgysem tudja, mit fog kapni, és hogy ezentúl is járjunk angyalkavadászatra, mert az milyen jó móka.

Aztán mondtam neki, hogy de kár, hogy már ekkora, meg persze megbeszéltük, hogy ez most maradjon titok a többi gyerek előtt. Ő még hozzátette azt is, hogy ha lesz kistesója, ő bizony nem fogja elárulni neki, ki a Mikulás és az Angyalka. Én meg mondtam neki, hogy ne is, mert annál nagyobb dolog nincs a világon, mikor a gyerek csillogó arcát nézi az ember.

Aztán jót röhögtünk azon, hogy mondtam neki, ugye, érti már, miért tud mindig mindenről a Mikulás? Meg azon, hogy a múltkor egy haverommal, mint Mikuval beszélt telefonon. És aztán azt is megtárgyaltuk, hogy mennyire akarnak hinni a gyerekek. Pedig minden az orruk előtt zajlik. Az üzletek évről-évre megtelnek csokifigurákkal, a boltokban ott a karácsonyi dekor, meg a nagy leértékelések, és az sem tűnik fel, hogy épp ajándékot veszünk.

Meséltem Borinak, hogy pl. az Arieles babáját úgy vettem meg neki Karácsonyra, hogy ott állt mellettem. És mégsem leplezett le, mert nem akarta látni, érteni, tudni.:) Jókat rötyögtünk.:)

Nekem akkor is fáj. Megnőtt, már nem érintik olyan mélyen a mesék, csodák, varázslatok, mint eddig. Bár azt hiszem, az is elég nagy eredmény, hogy majdnem tíz évig sikerült elvarázsolni neki az Ünnepeket.

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Csöre, nem lebuktam, kvázi Bori fejtette meg a dolgot. Lebuktatni azért nehéz ám engem... Pedig próbálkozott ám már olyannal is, hogy megszámolta, hány ajándékra való szalagunk van, aztán meg próbálta azzal bizonyítani az igazát.:) De én résen voltam.:)))

Á, igazából már két-három éve ingadozott. De kellett még ennyi, hogy végképp összerakja a mozaikot.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Dia,
ez jó kis beszélgetés volt :)

Én majdnem saját magam lepleztem le (lsd blog). :twisted:

Andris azzal állt elő, hogy nekem szegezte a kérdést, hogy én vagyok-e a Mikulás, kérdeztem, hogy honnan veszed ezt, mire azt mondta, hogy a Lilitől. Hát lehet, hogy csak eljátsza a lányunk nekünk, hogy hiszi, hadd örüljünk??? :lol: :lol: :lol:

 
 


Ó, Dia, ez tényleg annyira... hm, hogy is mondjam. Azt akatam írni, hogy szomorú, mert egy részről az, de más részről meg ez a világ rendje, hogy a gyerekeink lassan a fejünkre nőnek... egyre többet szembesül vele az ember.

Ayse: Mesi sztem dettó... bár nálunk a fenti történet megy tavaly óta.

Csöre
 
 
 
 
 


Csöre!

Igen, csak valahol én is annyira, de annyira élveztem. Olyan jó volt ismét a képzeletben, fantáziában, varázslatban élni, még akkor is, ha a másik végén álltam a dolognak. Hiányozni fog - egészen addig, míg esetleg nem szülök még egyet.:)

Ayse!

Hehe.:))) Lili valószínűleg rafkósabb, mint gondoljátok.:)))

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Jajj, de édes ez a sztori!

Nálunk Blani még hisz!!!!
Télapóban is Jézuskában is! Ő a karácsonyfában nem hisz már. Azt tavaly diszitettük először együtt, addig azt hitte azt is a Jézuska hozza. Tavaly valahogy kiderült-ovistársak által elültetett szöget, jól belekalapálták az osztálytársak a fejébe.
Azóta imádja disziteni, és most izgul,hogy Beni meg ne tudja és már örömmel várja, milyen csodálkozó arcot vág majd az öccse ha meglátja a fát.
A Mikuban annyira hisz,hogy este 8x ment ki megnézni a kipucolt csizmáját,mig végül elnyomta az álom. És kora reggel kézen fogta az öccsát és rohant az ajtóhoz-háááát volt nagy öröm.
Egyébként valószinű ő is sejt valamit, mert vettem vele a boltban egy sört, betettem apa csizmájába, és kértem ne árulja el,hogy nem a Miku hozta hanem én voltam. Hallgat!!!!!
Hinni akar!!!!!!Pedig hallja,hogy kinek mit vegyünk karácsonyra, de tudja, van akinek nem hoz a Jézuska, igy mi kedvesedünk egymásnak,kipuhatoljuk mi a szive vágya és örömet szerzünk neki azzal,hogy megvesszük.
De ha ő kapott valamit, pl trambulint, rollert, jégkorit sikitott egy nagyot, ugrált, felnézett az égre és kiabált:köszönöm Jézuska, pont erre vágytam.

NNNa ezekért a pillanatokért szakad majd meg a szivem, ha kinyilik a csipája. :cry: :wink:

benianya


Benianya, hát ez az! Ezért fáj nekem is.:)

Blani mennyire helyes. Gyerekek, ez a hatalmas hinni tudás hova a frászba lesz a felnőttekből? Meg az energia. És az akarat. És az öntudat. És a tartás... Nem értem. Illetve igen, csak úgy annyira szomorú.

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Megkaptam az oltást! Azaz hivatalosan is meggyógyultam. Kicsit fáj a karom, meg fáradt vagyok - no de az alapból is igaz rám mostanság -, amúgy egyelőre minden oké.

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron