Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, gyertek és beszéljük meg a terhességünket!
Vendég
 


Bocsánat, most láttam, hogy rossz helyen indítottam.... :oops:

Akit érdekel, jöjjön át a Várandósság oldalra, köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok,

Április 01.-re vagyok kiírva, most a 31.hétben járok, kislányt várok. a II SOTE-n fogok szülni.
 

 
 

Sziasztok .
Én április 7.re vagyok kiírva , kislányt várok kistarcsán fogok szülni.

Kép
 


Sziasztok!Április 6-ra vagyok kiírva,és a Péterfyben fogok szülni dr.Zsirai Lászlónál.A harmadik babám lesz,két fiú után most kislány érkezik!!!!
 


Sziasztok!

Én április 22-re vagyok kiírva de lehet h 1-2 hézttel elöbb meg lesz. Azért remélem h ki tudom húzni áprilisig..
Szed vki közületek pipolfent? A betegtájékoztatóban az van h terhes nők ne szedszék, így nem merem bevenni. A dokim írta fel dehát ő is csak ember tévedhet..
válaszokat előre is köszönöm. :D
33 hetes :D
 
 


sziasztok én április 3.-án fogok szülni császárral, megint kisfiam lesz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!Sajnálom hogy csak most találtam rá erre a topikra.Nekem április 17 -én született meg a kisfiam és szivesen társalognég hasonló korban levő anyukákkal mivel egy kis tapasztalatcsere nem árthat senkinek.Segitsetek,a kisfiam minden szopizás után elkezd csuklani ,mit lehet ilyenkor tenni? hiába teszem vissza cicre már nem szopizik, a citromlevet viszont kihagynám,a viz pedig elég nehezen állitsa el.Ha valaki tud jobbat akkor irjon.Üdv:Orsy
 


nagyon rosszul hangzik. de nekünk csak a síréás segített. Akkor nem vett levegőt és igy elállt a sírás. aztán persze megint szopika és minden rendben

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron