Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Én nem vagyok annyira nádszál. 58 vagyok reggel ruha nélkül éhgyomorra, napközben ez felkúszik 59-re. De hát ugye elvileg a reggeli számít.

Tímea az előző oldalt tettem fel képeket mindenkiről. Ott megtudod nézni.

Én is Boldog Újévet Kívánok mindenkinek.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok.
Timi:biztos rossz volt ezeket hallani,de biztos ez elmúlik tényleg,ha az orvos azt mondja,ne idekeskedj.Hogy mit csinál velem a bébi,hát nemtom,igazábol az a bajom,hogy kicsit alacsony a vérnyomásom,de ezt tudom kompenzálni.Most meg szerintem elkezdett gyorsan nöni a hasam,és olyan feszülösen fáj néha.De nem vészes.Most jelenleg nem nagyon van bajom :)

Pagika:nem adtak képet a hirös korházba? :lol:


Amugy voltam 2 napja tanácsadáson,és fél kiloval többet mértek,multkor ott 49 voltam,itthon 48,most meg 49,5 -öt mért a védönö,itthon 48,5.Pedig 1 hete töltött káposztát eszek,délben is meg este is,ugy szeretem.
 
 


Sziasztok

csak beugrottam...látom nem nagy a forgalom erre

Timi: nem lesz semmi baj...erre kell koncentrálni

Krissy: nekem is most kezdett el kicsit nőni a hasam
És a napokban elkezdett mocorogni is, mármint a napokban éreztem előszőr:))

Kép

Kép

 
 

Sziasztok,

Teljesen uj vagyok itt a Babaneten. Remelem ez az uzenet elmegy.

Krissy : nekem is feszul a hasam, igaz meg csak 1 hete kezdett latszani, a borom mar feszul, es belulrol nyom a baba :)

Ma megyek megint a nogyogyaszhoz, remelem minden rendben lesz. Igazabol csak az AFP beutaloert megyek (betoltott 16 hetes pocakos vagyok), mert meg mindig nincsen. A nogyogyasz 3 hete azt mondta h a vedono adja, vagy a haziorvos, de persze mindenki a masikra mutogat es senki sem adott meg.... Nha majd ma az asztalra utok, hogy irjon mar vegre, mert kifutok az idobol.

Ti voltatok mar AFP-n? Milyen eredmenyek a jok?
Udv es boldog babavarast!
 


Szia Jucko

Én majd 15.-én megyek AFP-re és nekem a nőgyógyászom adta a beutalót.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Gabi,

Koszi Gabi a valaszt :)

Igen nekem is ez lenne logikus.
De a nogyogyasz azt mondta h a vedono v haziorvos ad beutalot, majd kiderult egyikojuk sem tud adni. Tegnap este vegre a dokim maganrendelesen kaptam 1 papirkat a vervetelre, de mondta hogyha kell a hivatalos formanyomtatvany, nyugodtan menjek be a klinikajara es utolag majd o ad, a vervetelre menjek el koran reggel az en sztk-mba. Ugy is lett. Ma reggel levettek a vert, amit oda is adtak, mert papirok nelkul ok sem tudnak semmit vizsgalni. Nagynehezen eljutottam a klinikara, ott vart a formanyomtatvanyos beutalo is, de mondanom sem kell, mire visszautaztam vna az sztk-ba, mar zartak, igy hnap megint mehetek. Szoval nem kis bonyodalom aran, remelem holnapra tenyleg le tudjak venni a vert, es el is kuldik vizsgalatra. Mondanom sem kell kesve es tiszta feszulten ertem ide a munkahelyre...

Nem tudom csak nalam tortent ilyen eset, vagy massal is, de baratnomnel ugyanezt jatszottak el 1 eve. (Neki mas az orvosa)

Nha mindegy, remelem ez volt az elso es utolso ilyen eset velunk :)

Gabi, azt nem tudod mennyi ido alatt lesz kesz az eredmeny AFP utan?
Szep napot mindenkinek!
 


Jucko nem semmi min mentél keresztül.
Általában 1-2 hét után meg van az AFP eredmény.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Szia Jucko:
én 15 -én megyek afp-re,délelött,és nekem már délután kész is van az eredmény ha bemegyek érte.
Van egy iwiw-es klubbunk,ha fent vagy jelöld be,Júliusi babavárók 2009
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok. 35 éves, három gyermekes anyuka vagyok, jelenleg 13 hetes pocaklakóval.
Kicsit be vagyok rezelve, mert február 17.-én megyek magzatvíz vételre. Tud valaki erről a témáról kicsit többet?

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Megint itt vagyok, és hála minden okés!

Dorinaéva!

Persze, h csatlakozhatsz, bár most úgy látom, h a többik más topikba írnak. Te mikorra vagy kiírva? Én most szerdán leszek 23 hetes. Akkor ezek szerint te most várod a 4. babát? Nem semmi :shock: Szóval nekem volt magzatvíz vételem, mert alacsony volt az AFP-m, és egyéb eltéréseket is találtak még a 18 héten. Azóta azok hála eltűntek. Bár Dóri kislányomnál is alacsony volt az AFP-m, és akkor is kellett magzatvíz vételre mennem. Most február 2-án kell visszamennem az eredmény miatt. Bár már tudom, h hála rendben van minden. De elég hosszú ez az idő amíg megvan az eredmény. Január 7-én volt a mintavétel. Gondolom akkor az I-sz Női Klinikán lesz. Vagy nem? Nekem ott volt, ott szültem és most is ott fogok. Te hol szülted a gyerekeket? Szóval leírjam, h milyen ez az eljárás? Nem kell félned!!!!

Többiek????? Írjatok!

Timi

Kép

Kép


Sziasztok!

Kedves Timi!

Én augusztus 3.-ára vagyok kiírva, és igen a negyedik gyerkőc.
A magzatvíz vételt azért vállaltam, mert a 10. heti UH-on /ez egy pénteki nap volt/ azt mondták, hogy vastag a magzat tarkója, ami Down - kórra utal. Rendesen bepánikoltam, de azt mondta a doktornőm, hogy ne foglalkozzak vele, menjek fel a nagy UH-ra következő hét kedden. Így is tettem de egész hétvégén depressziós voltam és másra sem tudtam gondolni csak arra, hogy mi van ha tényleg beteg a pici. Na de kedden az UH - os doktornő több mint 10 percig nézte a picúrt minden oldalról, méricskélte minden szögből, de azt mondta, hogy Ő nem lát semmi rendellenest, ennek ellenére bevállaltam, mert 3 egészséges gyerek mellé nem szeretnék egy beteg gyereket.
A vizsgálat a MÁV-ban lesz és szülni is ott fogok. A nagyobbik lányomat a XX. kerületi Dél-pesti kórházban szültem vákummal. Az ikreket a MÁV-ban császárral, hát egyik sem volt egy leányálom.
Ha leírnád hogyan csinálják a magzatvíz vételt, azt megköszönném. Nekem annyit mondtak, hogy 11 és 12 óra között menjek be, vigyek magammal papucsot, és kb. du.4 óra körül jöhetek haza.Ennyi.

üdv: Dorina

Kép
Kép
 


Szia!

Dorina!

A magzatvíz vétel az úgy történik, h helyileg lekenik a hasadon azt a területet ahonnan a vizet fogják kiszívni. Ez monitor segítségével, h lássak a baba hol helyezkedik el. A tű vastagsága nem annyira vékony, de ki lehet bírni. Az egész eljárás bő 5 percet vett igénybe. Utána persze 2 órát még ott ültem, és 2 napig feküdtem otthon. Elhiszem, h kivagyok emiatt. Én is kivoltam, mert azért 4 hét az sok az eredményért. Remélem megtudtalak nyugtatni. Mennyi volt a tarkóredő vastagsága, h megijesztettek?

Timi

Kép

Kép


Szia Timi!

Köszönöm szépen a tájékoztatást, valamelyest megnyugodtam. A doki is mondta hogy nem jár különösebb fájdalommal maga az eljárás, de azért mégiscsak más ezt egy olyan valakitől hallani, aki már átélte az egészet.
A tarkóra csak annyit mondtak, hogy vastag. De a 11. heti UH-on 1,2mm volt, ami normális.

Dorina

Kép

Kép
Kép
 


Szia Dorina!

Semmiféleképpen ne aggódjál akkor, mert a tarkóredő rendben volt. Mindenféleképpen írjál, h mi volt a magzatvíz vételen. Tudom még kicsit odébb van.Én ma voltam az eredményért. Hála minden rendben volt.

Jó éjt
Timi

Kép

Kép


deaknezsu írta:Sziasztok!

Nagyméretű fa járóka állítható magassággal áron alul eladó. (Brendonban 35 ezer)
Ára: 15.000 Ft

Érd: priviben, vagy deaknebzsuzsa@t-online.hu

Kép

Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: