Új privát üzeneted érkezett!

gabi,légyszi ird már le nekem hogy kell ezt a babás vonalzot megcsinálni,mert már megszerkesztettem,csak nem sikerül kirakni.
 
 


Kép
 
 


Sikerült,csak azt hogy kell,hogy ez itt mindig megjelenjen nekem?
 
 

 
 

van egy olyan hogy profil. arra kattints, ott pedig olyan hogy aláírás. Oda másold be ugyan ezt a linket. és akkor mindig meg fog jelenni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Köszi,sikerült,most akkor kiprobálom.
 
 


....
 
 


Nem akar megjelenni,pedig kiprobáltam minkét verziot.
 
 


...
 
 


gabi:egyébként te otthon vagy,nem dolgozol,én nem dolgozok,fözök,mosok,takaritok.Készültök a karácsonyra?
 
 


Sziasztok!

De jó, h írtok!!!!! Ma voltam integrált teszt 2. vérvételén. Jövő héten lesz meg hétfőn az eredmény. Múlt héten meg a rendes AFP volt. Az is jövő héten lesz meg, de az kedden. Múlt héten 7 fiola vért vettek. Most mindent megcsináltak amit kell. Izgulok nagyon, mert Dórinál nem volt jó az eredmény, és akkor szaladtam megcsináltatni az Integrált tesztet, de akkor a doki azt nem vette úgymond egyértelmű eredménynek, és akkor magzatvíz minta vételt kellett venni. Szakmailag ezt gondolták. Nagyon szar volt, és most nem akarom újból átélni ezt. SZORÍTSATOK!!!!!!! Persze hála nem volt semmi, és akkor derült ki, h kislányunk lesz.

Zsuzsa!

Még szoptatod Patrikot? Meddig szeretnéd? Ez már csak játék, vagy valóban van is benne vmi. Dórit 15 hónapos koráig szoptattam, de amikor láttam, h már nem alszik el rajta, akkor VÉGE lett. Nem is érdekelte. Dórinak kari ajándéka: babakocsi szett, építőkocka, sírós baba, babakonyha. Már várom, h mit fog szólni hozzá. Tegyél te is vonalzót. Te merre fogsz szülni?

Lidike!

Nálunk visszaemlékezve az alvás mindig nagyon nehezen ment. A baj, h elrontottam, és ezt újból nem szeretném. Babakocsiban altattam majdnem 2 éves koráig. Elég beteges dolog, de ez van. Nálunk visszamenőleg megvan, h mikor, h aludt el. Addig volt király, amíg cicin elaludt, és akkor aludt. Persze én is + kg-val kezdtem ezt a terhességet. + 6 kg-val. Majd lemegy, nem is gondolkodom ezen. De a cicim már eleve bazi nagy volt, és még mekkora lesz. ANYÁM!!!!

Krissy!

Hála én jól vagyok, és semmit nem érzek. Nekem ugyan olyan ez a terhességem, mint Dórinál. Persze volt az elején hányingerem, de nem vészes. Sőt! Amikor ma vittem Dórit bölcsibe, 2-szer rámjött az öklendezés. Mi volt a nehéz a szülésedben? Nem voltak fájások? Vagy mi volt? Én is félek, pedig Dóri a kapunktól (hajnal 3 óra)-------szülőszoba( hajnal 5:28), és megszületett Dórikám. Közben a szülés történeted is elolvastam. Azért nem előbb jövök rá ezekre, mert wordbe írok, és akkor már nem akarom kitörölni. Azt hiszem jól összetalálkoztunk, mert én is félek a szüléstől. Nagyon nem készülök a karira. Én nem szoktam főzni, mert anyukámék hozzák a halászlevet, halacskát.

Gabi1

Azt nem tudom, h kérdeztem-e már, de minden terhességed más volt? És a súlyúk az mennyi volt? Ezen parázok, h Dóri 3570 volt, és azt mondják a 2. nagyobb baba szokott lenni. Ingyenes a integrált teszt? Mindjárt sikítok. Én 25.000 Ft-ot fizettem. Ezt is Angliába küldik ki? Kár, h nem tudtam ezt előbb. Éppen most olvastam vissza, h szinte minden kérdésemre válaszoltál. Mi is minden héten fotózzuk a pocimat. Éppen tegnap tettem össze a 2 évvel ezelőtti képemmel. Tök furi volt.

Mentem lányok, mert már megint lassan éjfél.

Timi

Kép

Kép


Sziasztok

Timi nem az integrált teszt ingyenes hanem a kombinált teszt. az integrált 6 márkeres, a kombinált 4 márkeres. Annyi a különbség hogy az integrált még biztosabb eredményt ad.

krissy igen én főállású anyaként itthon vagyok. Én is főzök, mosok takarítok, és a gyerekekért megyek délután iskolába, oviba, reggel apa viszi őket.

Itt egy mai képem.

Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok

gabi
köszönöm szépen. sajnos nem hiszem, hogy feljutunk Pestre így marad a jövőheti 12 hetes uh, áés majd január végén a 16 hetes vérvétel.
Remélem minden rendben lesz Patriknál nem volt semmi gond...bízom a legjobbakban most is.

Krissy
Most nagyjából 2 kilónál tartok, szerintem megint fel fogok szedni egy 20-ast, ilyen az alkatom.
Még semmi sem látszik, szerintem egy darabignem is fog. Patrikkal nagyjából a 18-19.hét körül kezdett látszani (már rég éreztem hogy mocorog, de mások nem láttak rajtam semmit)
Egy fiam van Patrik ő 22 hónapos. Még nem nagyon érti hogy tesója lesz, annyit ért belőle, hogy pelenkázás közben nem szabad rugdosódnia, mert baba van a pocakomba.
A szülésem elékeim szerint így utólag nem volt szörnyű, voltak ugyan koplikációk (nagyára volt tekeredve a köldökzsinór, ezért ki kellett nyomniuk belőlem), de így utólag csak a szép pillanatokra emlékszem. Akkor sem féltem, talán mert elöbb jött egy kicsit és nem volt időm átgondolni az egészet, most sem félek mert olyan messze van még.

Timi
Én már nem nagyon szeretném szoptatni ,de nagyon tud érte könyörögni. Valamennyi tejem van még, most a második születésnapjáig kapott haladékot. Olvastam valahol, hogy a terhesség alatt valamikor megváltozik az anyatej íze és maguktól abbahagyják a szopást, jó lenne ha így lenne.

Kép


Sziasztok!
Timi:
az volt a gond a szülésemmel hogy,tul hordtam egy hetet ,ott kezdödött,mert odáig visszatartáson voltam,állandoan keményedett a hasam,már egy hete bent voltam a korházba,amikor gondolt az orvos ,hogy burkot repeszt reggel 9-kor.El is kezdödtek a fályásaim egyböl,de tágulni nem nagyon akartam,éjfélkor mondta az orvos,hogy most már nyomjak,én nyomtam,kb ez ment egy oráig,közben még vákumozott is,de annyira be volt szorulva,hogy 3-szor leszakadt a felyéröl a vákum, közben lehuztak az ágyrol,többször is elájultam.És nagy nehezen 1 orakor hajnalban megszületett 3,60-nal a fiam,még sirni se birt,ö is ugy ki volt.Ja,és a vákumozással elszakitották neki a nyaki izmát.Ugyhogy,ezért félek.Ennek 10 éve,hát,kiváncsi vagyok most mi lesz.Szerintem nagyon keskeny a csipöm,az a baj.
Egyébként ma voltam ulrahangon,és mindent rendben találtak.
 
 


timi:mi ez a sok teszt amiket irtál,meg a 25000 ft.,én ezt nem értem?
 
 


Sziasztok!

Krissy!

Mármint azt nem érted, h miért kellett 7 fiolával vért venni? A 25.000 Ft-os az integrált teszt, amit Angliába küldenek ki. Elhiszem, h félsz. Én is félek. Talán azért, mert most már tudom mi vár Rám. Akkor is féltem, mert akkor még nem tudtam, h mi vár Rám. Minden esetre akkor lesz a nagy kaland, amikor már ott fogjuk tartani a karunkban Őket.

B.Zsuzsa!

Már kérdeztem, h merre fogsz szülni? Nem teszel fel Patrik vonalzót? Most Nekem már nagyon nagy hasam van, pedig csak 17 hetes vagyok. Mekkora leszek a végére????? Dórinál 16 kg-ot híztam. Most szerintem lazán +5 kg-ot szedhettem fel.

Gabi1!

Ismersz Halásztelken Ádám Krisztina nevű lányzót? Szép a fürdőszobátok. Nekem az álmom egy akkora kád+nagy fürdőszoba. Tegyél fel képet amin látom nagyban :lol:


Most ennyi lányok!

Jó éjt!
Timi

Kép

Kép


Sziasztok

Timi nem ismerek itt senkit, egy két emberen kívül, mert most költöztün k ide Halásztelekre májusban.

Teszek képet.

http://www.babanet.hu/album/foto.php?album=15494

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Sziasztok.
Én most 48 kg vagyok,és még nem hiztam semmit,nemtudom mikor kezdek el hizni majd,a hasam se nagyon nött még,pedig már 6 centis a bébim :) .
timi:hát abban bizok,hogy a második könnyebb lesz,meg végülis bent ugy sem marad :) .
gabi:remélem nem bánod,hogy én is megnéztem a lakásotokat,hát nem semmi,elfér benne a nagy családotok,biztos boldogok vagytok benne.Nekünk is ugymond, uj a lakásunk,de mi felujitottuk,ugy uj.
 
 


krissy dehogy baj hogy megnézted.

Nekem a hasamon ugye látszik már, de hízni én sem híztam semmit. Én mindegyikkel kb a 16. hét környékétől kezdtem el hízni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


gabi:
aranyos kis hasad van,olyan pont jo.Én ugy érzem,hogy befelé nö,nagyon sokat pisilek.:)
 
 


krissy ma éjjel én is fent voltam kétszer pisilni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Gabi:
az nálam alap,félig alszok,ugy járkálok ki,csukott szemmel.De napközben meg ugy érzem,hogy majd bepisilek állandoan,és jön 2 csepp.:)Van msn-ed?
 
 


Timi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hogyor timea 2013.06.04 22:50-kor.

Kép

Kép


Sziasztok

Timea
Szerintem az Uzsokiban fogok szülni, de azt még nem tudom kinél, mert akinél Patrikot szültem leköltözött vidékre.

Én még nem híztam semmit , nem is látszik még a hasam,de Patriknál is csak a 18.hét után kezdett egy kicsit látszani. Amúgy Patrikkal 22 kilót híztam, de nem maradt fenn sokáig.

Krissy

én gyakorlatilag óránként járok pisilni, pedig 8 után csak 1-1 korty vizet iszom csak.

Gabi
tényleg nagyon szép a házatok

Kép

Kép

Kép


Timi:
jo nagy pocid van,kismamás :) .De te már 17 hetes vagy.Kiloba több vagy már?Szerintem mostmár azért látszik nekem is,szerintem.A Krisztofernél,a 4-ik honapban voltam,amikor volt az elsö házasságombol az esküvönk,és ott karcsusitott ruha volt rajtam,semmi nem látszott,igaz hogy elötte nap jöttem ki a korházbol,másnap meg már mentem is vissza. :?
Gabival napra pontosan egyidösek vagyunk. :) Te nem vagy iwiwes?mi ott már bejelöltük,egymást.
 
 


buzazsuzsi:
csináltam iwiw-es klubbot,csak az a baj hogy senki se találja,Juliusi babavárók 2009 Budapest ,nem adja be senkinek,nemtom mi van vele.
timi:neked ugyanezt mondom,igaz te nem vagy juliusi,de nem baj.
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
 
 


Sziasztok

Krissy: a júliusi babavárók 2009 Budapest ezek szerint nem ugyanaz mint a sima júliusi babavárók 2009? mert annak már tagja vagyok de a másikat tényleg nem találom...
Ha nem ugyanaz akkor rám tudsz keresni? a beceneven: moji

Amúgy mindenkivel minden rendben? Készültök a karácsonyra?
Én holnap megyek 12hetes uh-ra...alig várom már, hogy végre lássam a babót:)

további szép napot

Kép

Kép


Sziasztok

Zsuzsa én ma voltam a 12 hetesen. Elhiszem hogy nagyon várod, én tegnap már tiszta ideg voltam, annyira izgultam. De minden rendben van CRL 61 mm, és a tarkóredő 1,2 mm.

Itt egy mai pocakfotó
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


zsuzsi:
bejelöltelek már,és te visszajelöltél,a 2 ugyanaz.csak ha valaki a részletes keresöbe keresi,csak azért irtam oda,hogy budapest a helység.
 
 


zsuzsi:drukkolok az ultrahanghoz,ha kapsz képet radk fel,egyébként én jol vagyok,de néha rám jön még egy kis émelygés,viszont érzem már a babámat mocorogni,mostmár mindennap egyszer,kétszer. :)
 
 


Sziasztok

Krissy köszönöm, hogy drukkoltál:)
Minden rendben volt szerencsére CRL: 54mm, tarkóredő 1,5, sajnos képet nem adott, mert ez még nem fogadott doki volt hanem az itteni.
Az uh alapján 12hetesnek és 4 naposnak számolt a gép, de a védőnő azt mondta, hogy ez még nem jelent semmit. A doki szerint szép nagy virgonc baba :)

Gabi: szép nagy a pocid nekem még semmi nem látszik :(

Kép

Kép


zsuzsi:
örülök a jo eredményeidnek,én 11 hetesen voltam,és nekem a crl:44mm.szerintem is több vagy,az enyémhez képest gondolom.a hasam nekem se nagyon látszik,csak este,reggelre meg lelapul.
 
 


Sziasztok!

Krissy!

IWIWES vagyok én is. Ugyan ez a nevem ott is. Már híztam 5 kg-ot. De nem érdekel, csak legyen minden okés a végéig. Tök jó, h már érzed a baba mozgását. Én holnap leszek 18 hetes, de én még nem érzem. Dórit pont 20 hetesen éreztem.

Zsuzsi!

Én úgy szoktam készülni a karira, h hozzák a halászlevet+halat+beiglit. Amit én szoktam csinálni az mákos guba. Nekem ennyi a készülődés karácsonykor. A karifát együtt díszítjük 24-én. Dórikám délutáni alvásból felkelve már lássa, h áll a díszített fa. Kivi leszek, h mit fog szólni hozzá .Végülis ez az első karácsonya amikor már picit nagylány :lol: Örülök, h minden okés volt Nálatok is.

Gabi!

Örülök, h minden okés lett az Uh-n. Mit csinált a bébi?



Nekem meg nem lett jó az AFP-m. Megint 0,5 lett ami alacsony, tehát megint magzatvíz mintavételt kell csinálni. Megyek 29-én genetikai tanácsadásra. Kivagyok nagyon. Az integrált tesztem ugyan negatív lett, de a kozkázati tényező az éppen a határon van. Nagyon félek. Belepusztulnék ha valami lenne.


Boldog Karácsonyt kívánok!

Timi

Kép

Kép


Sziasztok

Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek.

Nekem 61 mm volt hétfőn és arra is azt írta agép hogy 12+4 napos vagyok. ÉS menszi szerint annyi is voltam.

tímea végig illetve azalatt a két perc alatt háttal volt nekünk a baba nem mutatott magából semmit, viszont az szépen látszódott hogy mozgolódott, rugdosódott.
Drukkolok hogy ne legyen semmi baj a magzatvíz vételen.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


sziasztok

anyagirl:
üdvözlünk körünkben

Lidike: Dominik nagyon szép kisfiú, gondolom oda volt a karácsonyfáért, meg mindenért. Patriknak két napja csak úgy csillog a szeme. :)

Pagika: biztos megható volt...jobb időpontot nem is választhattatok volna mint ez :)

A képek nagyon jók mindenkié, nekünk sajnos nincs digitális gépünk:(

további szép ünnepet mindenkinek

Kép

Kép


Sziasztok!
Na, most kicsit bezavarodtam...
Most találtam az oldalra, gondoltam végig is olvasom, aztán látom a nevem. Szóval buzazsuzsanna, nem ide akartad írni, de mégis megtaláltam! Köszi! :lol: :lol: :lol:
De ha már így alakult, csatlakoznék én is.
Júl. 30-ra vagyok elvileg kiírva, de mivel két baba van a pocimban, valószínűleg ez hamarabbi időpont lesz. Két hete tudtuk meg, hogy ikrek, de a kezdeti sokk után már nagyon nagyon örülünk, és nagyon várom a 12. heti uh-t. De az még majd csak 3 hét múlva lesz.
Utólag is kellemes ünnepeket kívánok, most már inkább pihenést. :D

Kép
 
 


Sziasztok
Hát jól eltelt az ünnep..amilyen sokat készülünk rá olyan gyorsan el is tellik :(
Szilveszterkor megy valaki valahova? Mi sehova, mert Patrik észrevenné, hogy nem vagyok vele. Még nem hagytuk este egyedül soha és nem most fogom elkezdeni. Amúgy is szerintem 9kor bealszom és majd apa felébreszt hogy iygam meg a kölyökpezsgőmet :)

Pagika: utólag én is rájöttem, hogy roszz helyre írtam de már nem volt kedvem átirni. Így is már másodjára írtam ,mert elöször a kisfiam nyomott egy del-t vagy valamit és kitörlődött az egész (ja elöször biztos jó helyre írtam)

na további szép napot nektek

Kép

Kép


Sziasztok.
Remélem jol telt mindenkinek a karácsony.

timi:
remélem nincs nálatok semmi gond,szoritok neked a vizsgálatra.

gabi:
jol telt a nagy családotokban a karácsony? :) nekem a karácsonyi fözés ugy telt,5 perc fekvés,5 perc fözés,elakartam ájulni egyfolytába,ha ledöltem,akkor elmult,feláltam visszajött.3-4 naponta van ez velem mostanában.Mi ez?
Veled ilyen még nem volt?

zsuzsi:
mi is megyünk szilveszterkor házibuliba,nemtom hogy birom majd,hamar beálmosodok. :?
 
 


pagika:jol vnnak a babáid,és te?Irtad multkor,mész be a hirös :lol: korházba,mi volt?
 
 


Szia Krissy, holnap megyek, úgyhogy légyszi drukkoljatok, hogy mehessek uh-ra is, nagyon szeretnék!!! És ha megyek, akkor minden rendben legyen. Bár én úgy érzem, minden okés, de hát majd a 12. hét után biztosabb lesz a nyugalom!
Holnap majd írok!

Kép
 
 


Sziasztok

Remélem mindenkinél jól telt a karácsony. Nálunk minden jól sikerült, a kaják és a bejgli isteni lett. Gyerekek örültek az ajándékoknak. Én viszont 24-én annyira fáradt voltam hogy főzés közben többször le kellett ülnöm, mert alig álltam a lábamon. Gondolom azért mert előtte két nap már egésznap csak mentem, vásároltam. Éjfélig bejglit sütöttünk meg csomagoltunk. Én imádom a halat de valahogy most annyira nem kívántam, hogy nem is ettem belőle, egyedül csak a halászléből. Na a savanyút azt igen, abból ettem.

Én holnap megyek a kombinált tesztre, remélem most már nem feleslegesen, de cseles leszek, előtte mielőtt indulnék, felhívom a korházat és megkérdezem hogy tényleg le veszik e, mivel ugye megint ünnepek jönnek.
Délután meg a védőnőhöz megyek.

Teszek egy pár képet, nagy lányom tegnap volt 10 éves, meg egy mai pocakos fotót.

Pagika biztosan minden rendben lesz., én drukkolok neked.

Krissy én nem tudom mitől lehet, talán alacsony a vérnyomásod és attól, nekem nem volt még ilyen. Én inkább baromira fáradt voltam, és alig álltam a lábamon.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
 
 


Gabi! Gratulálok a nagylányodnak!
No, savanyúság? Csak nem egy fiú van útban a lányok mellé? :D Bár tudom, ez nem jelent semmit, na de hátha.
Krissy, azért a dokinak mindenféleképpen említsd meg ezt az ájulásérzetet. Lehet a vérnyomásod alacsony, bár terhesség alatt inkább fel szokott menni.

Kép
 
 


Sziasztok

Krissy
szoktál kávét inni, mert nekem is szokott ilyen lenni ha nem iszom meg a kávémat. nekem elég alacsony a vérnyomásom és Patrikkal sem sokat emelkedett a terhesség alatt.

Gabi
Boldog szülinapot a kislányodnak. Szépen növekszik a pocakod :) Mocorog már?Nekem még mindíg nem látszik semmi..
Remélem sikerül elvégeztetni a kombinált tesztet.

Pagika
drukkolok, hogy minden rendben legyen, és az uh-ért is :)

Én jövőhét pénteken megyek apával 4D.sre, Tegnap este rávettem, mert a 12 hetesen gyakorlatilag semmit nem láttam a manóból, csak egy kimerevített képen mutatta, hogyy két keze és két lába van. Így legalább képem is lesz róla végre.

továbbbi szép napot..

Kép

Kép


joreggelt lányok.
a vérnyomásom mindig 120/80 szokott lenni,de holnap reggel átmegyek a védönömhöz,és majd mondom neki ezt az ájulos témát,egyébként a krisztoferrel 4 honaposan ájultam el az utcán,de csak egyszer.Jövöhéten átmegyek kecskemétre a dokimhoz is,ö legalább ad uh-os képet is,meg rá akarok kérdezni a kombinált tesztre,mert nekem azt senki se mondta egy szoval se.

gabi:
gratulálok a szülinaposnak,szép lányaid vannak.Le se tagadhatod most már hogy babát vársz. :lol:

pagika:
biztos minden renben lesz veled,ha lesz uh és kapsz képet,rakd ki valahogy,ha tudod,kiváncsi vagyok.

zsuzsi:
nekem azt mondta a párom a 4d-uh képekre,hogy neki nem tetszik,pedig én is kiprobálnám.mennyiért csinálják?
 
 


Sziasztok!
Noéminek hívnak és csak most regisztráltam pár napja.Remélem nem baj,hogy csatlakoztam.Olvastam,hogy van olyan köztetek aki nem hízott semmit ideáig.Sajnos én a terhességem első heteiben lefogytam 6kg-ot. :cry: Most 18 hetes kismama vagyok,de a súlyom továbbra sem változott semmit! :( (45-46kg vaságyastól)A baba viszont nővőget.Szerintetek van rá esélyem,hogy elkezdjek hízni?Addig úgy gondolom nincs baj míg a baba szépen fejlődik,de mi lesz majd,ha eljön az idő és nem lesz elég erőm a nyomásokhoz?Ettől nagyon félek!
 


Szia redhorse:
én is egy 48 kg-om kismama vagyok,az elsövel is ennyi voltam,a végére 10-et hiztam,és megszültem,igaz hogy nehezen,de nem a sulyom miatt.Rossz az étvégyad, vagy miért nem hizol?Egyébként én is olyan vagyok hogy akármennyit eszek,nem hizok,jo az anyagcserém.
 
 


Sziasztok

Krissy
Mi Patrikról is csináltattunk 4D- s uh-t s szerintem szép volt és néha olyat is észrevesznek amit más dokik nem. Már nagyon várom, napok óta az álmodo, hogy megszületika babám és nem mondják meg a nemét én meg nem tudom hogy szólítsam. Szóval remélem a nemét is meg tudják mondani. Egyébként 10ezer forint maga a vizsgálat és még 1500 a dvd.

redhorse
udvözlünk. Mikorra várod a babád?
Én 45 kilo vagyok még mindíg. Patrik fiammal a 20. hét környékén kezdtem el nagyon hízni, a végére 22 kiót szedtem fel, pedig alapból ehetek bármit egy dekát sem hízom. De az a 22 kiló is k 1 hónap alatt teljesen lement pedig nem fogyoztam.

Kép

Kép


zsuzsi:
szeretnék 4d-t,a párom nem akarja. :cry: Az éjszaka én is szültem,meg utána szoptattam is,a pláne,hogy néger babát.Jövöhéten én is megyek a dokimhoz,megakarom kérdezni,hogy látja e már a nemét.
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, de megnyugodni még mindig nem tudtam. Szóval tegnap gyorsan csináltak egy Uh-t, és azt mondták, h vannak kicsi eltérések. Már akkor remegni kezdtem. Ezek az eltérések:” Oldalkamra hátsó szarva jobb oldalán 9 mm, bal oldalon 11mm, III. agykamra tágassága 3mm. Bal vesében 5 mm, jobb vesében 2mm átmérőjű pyelectasia.” Mondták, h ezek eltűnhetnek. Nem vagyok nyugodt. Dórinál is volt vesemedence tágulat, és valóban terhesség végére eltűnt. Utána beszéltem a genetikussal, aki megnézte a friss Uh- képeket, integrált tesztet, és picit akkor megnyugodtam. Azt mondta, h ezek 98%-al el fognak múlni. Bár akkor leszek nyugodt amikor valóban nem látom majd a papírokon. Attól függetlenül jan 7-én lesz a magzatvízmintavétel, Uh újból, és vérvétel TORCH. Annak az eredménye kb 3 hét mire megjön. Szóval annyira nem megnyugtató, de azt mondta, h a magzati adatok a kiírt terhességnek megfelelnek. Nyugtatgatva magamat, ha nagy gond lenne, akkor bizti eltérés lenne.



Krissy!

Mi a fenét művel veled a bébi? Volt ilyen az előző terhességednél? Bár lehet nem is emlékszel már rá.

Pagika!

Üdv itt a nyári babák topikban. Ikrek? De nagy öröm. Van a családban iker? Minden okés lesz, meglátod.

Zsuzsa!

Mi itthon leszünk, és jön egy házaspár hozzánk. Mi most ilyen öregesen töltjük. De nem baj. Majd én is iszom bébipezsgőt és azzal koccintok. A 4D-képet mindenféleképpen tegyed majd fel.

Gabi!

De szép nagylányiad vannak. És a többi csipet-csapatról fotó? Azért szép nagy hasad van, ahhoz képest, h még csak ennyi idős terhes vagy. Ez egyébként mind annak tudható be, h szépen kivan taposva kicsi babájának az „út”. Nekem is nagy hasam van, Dórinál is nagy hasam volt. Én már + 5 kg-nál járok. Sikerült a tesztet megcsináltatni? Hol csináltad, és mennyi volt?

Noémi!

Üdv köztünk. Akkor ezek szerint első babát várod? Amennyiben a bébi szépen fejlődik, nincs okod az aggodalomra. Eszel rendesen? Mindig ilyen soványka voltál? Mikorra vagy kiírva? Én máj 27. Merre laksz?


Amennyiben nem jönnék holnap, akkor BUÉK NEKTEK!

Timi

Kép

Kép


Ezt el se hiszem, írtam egy csomót, és mind elszállt.... :evil:
Szóval voltam uh-n és minden rendben, láttam őket mozogni, előtte még soha, és annyira boldog vagyok!
Timea! Biztos rendben lesz minden, de gondolom hogy csak akkor fogsz megnyugodni, ha látod is. De ne idegeskedj, és arra gondolj, hogy minden ok, és úgy is lesz!

Csajok, ti aztán tényleg nem nyomtok valami sokat. Én 56 kiló vagyok, bár soha nem hiszi el senki, mindenki azt mondja, hogy max. 45-6 lehetek! Ki is vannak akadva, hogy fogok én két gyereket is kihordani. egyet se néznek ki belőlem. persze-persze!

Na, most megyek,mert már álmosak a gyerekek! :lol:
Boldog új évet kívánunk!

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron