Új privát üzeneted érkezett!

Üdv mindenkinek!

Tudom-tudom a Várandósságban már összeverődött egy nagy csapat az érintettekből, de nekem nagyon hiányzik ide is a téma, mert:
- itt vagyok a szomszédban (2007 tavasziak), és lusta vagyok annyit kattintgatni
- ha valaki már babával akar bekapcsolódni a későbbiekben, az úgyis itt fog keresgélni
- pár napja lett pozitív a tesztem, és már akkora lemaradásban vagyok a másik topikban, hogy nem tudom egy 2 éves mellett tartani az iramot
- egyszer én is szeretnék az elejétől végig dumcsizni egy terhességet a sorstársakkal (a kisfiammal végig olvastam, de csak jóval a születése után regisztráltam)

Szóval csupa önös érdek, de ha valaki mégis csatlakozna, annak tök örülnék :lol: :oops:

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Szia

Bár időm nem engedi túlságosan,de figyelek én is erre a topikra.
Legalább a létszámot növelem :D
Ma voltunk dokinál, holnap UH. Szerintünk kb. az 5-7. hétben lehetünk.

Üdv.

Beck
 
 


Helló Beck,
kösz, hogy megdupláztad a létszámot! :D
már majdnem neked rohantam a szokásos kérdésekkel, de aztán vetettem egy pillantást az eddigi hsz-eidre. Szóval Te apuka vagy, és van egy 2006 júliusi fiad?

(Sebivel nálam is végig sok volt a magzatvíz, de aztán nem volt semmi gond a dolog mögött)

Én úgy számolom, hogy a 7-8. hétben vagyunk, és pénteken lesz doki és uh.

Holnap számolj be, hogy mit láttatok!

Orsi
Kép Kép
sno
 
 

 
 

Szia

Most voltunk UH.-n

7. hétben vagyunk :)
A látás azért túlzás még: Van egy babszem a kinyomtatott képen és ver a szíve, jó helyen van.

Szegény páromnak most végig kell menni az összes sorban álláson. Labor stb.
Az előzőnél jobb volt neki, mert nem kellet egy gyerek cipelni állandóan. No meg én sem dolgoztam annyit és eltudtam kísérni majdnem mindenre.
Ja meg az előzőnél szinte semmi tünet, most meg folyamatos fejfájás,alvás,gyomorégés. Szerencsére nem hány, bár néha úgyérzi jobb lenne.

Te hogy állszt ezzel? Tudsz valami jót ezek ellen?

Üdv.

Beck
 
 


Hali,

szuper, hogy a picivel minden ok!
akkor gondolom egy hét előnnyel én sem számíthatok nagy látványra. A múltkor az első uh-m a 11. hétben volt, akkor meg is lepődtem, hogy egy kész babával találtam szemben magam.

Na pont ez a két tünet (fejfájás, gyomorégés) az ami engem eddig elkerült, van helyette folyamatos émelygés, puffadás, és ingerlékenység, meg extraként barna folyás :(

Én sem tudom még hogy lesznek a vizsgálatok, mert mi ráadásul el is költöztünk, de ettől függetlenül maradnék a SOTE I-en, szóval plusz gyerek, plusz utazgatás...

Holnap beszámolok

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Szia

Mi is elköltöztünk ráadásul vidékre, de maradunk a magit korházban.
Amikor a fiam született akkor hajnal 4-kor baromi ráérősen elindultunk a kórházba 10perces fájásokkal. Most azt hiszem legjobb lesz anyámékhoz költözni az utolsó néhány napban, de hol van ez még;addig sok víz lefolyik a Dunán.

Szerintem a gyomorégés az valszeg puffadás, ahogy neked is, mert tök mindegy mit eszik, nem esik jól. Általában a gyomorégést valami kaja,ital elhagyásával rendbe jön...de most nem-kivéve ha már akkor a gyerek, hogy már felnyomja.

Üdv.

Beck
 
 


Helló,

sajna az uh-n semmi jóval nem kecsegtettek, a doki sokáig és csendben vizsgált, úgyhogy sejtettem, hogy nem lesz örömhír.
szóval nem talált szívhangot, a petezsák szablytalan, és 6 hetes méretű.

Kedden kell visszamennem éhgyomorra, és ha akkor sincs életjel, akkor műtét, de egy pici remény van, hogy csak korai a terhesség...

Valahogy tompán fogadtam az egészet, és csak a műtéttől való félelem van bennem (majd meglesz ennek még a böjtje lelkileg)

mi is úgy tervezzük, hogy a másodiknál már az utolsó napokat itt a közelben töltjük (bármikor legyen is az)

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Szia,

magadra kell, hogy hagyjalak ebben a pörgő :) topikban.

Sajnos szombaton spontán elindult a vetélés, és még este a SOTE-n megcsinálták a műtétet.
A félelmeimhez mérten nem volt szörnyű a dolog, köszönet a kórháznak. Fizikailag teljesen rendben vagyok, a többi majd idővel rendeződik.

Jó babavárást neketek!

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Szia

Sajnálattal hallom, ez szomorú, ám annyiban tényleg jó, hogy csak 6 hetes volt.
Nekünk 2007. oktoberben volt egy vetélésünk, akkor már 12-13 hetes volt és már addigra eléggé beleéltük magunkat. Eléggé gáz volt néhány napig, de az ember tovább lép.

Hát, minden jót kivánok és gyors gyógyulást. Lehet, hogy még találkozunk egy másik topikban. :)

Üdv.

Beck
 
 


Köszönöm!

Hát, igen a 12. hétig még mindenki óvatos, számol minden eshetőséggel, de utána... tényleg sokkal nehezebb lehet.

Csak nem hármat terveztek?

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Szija!!Én most találtam ezt a topikot!!13+6napos vagyok, első baby! :D Remélem elöbb utóbb vki jelenkezik:)
 
 


Sziasztok!
Én is őszi babát várok! :)
15+3 vagyok!

Kép


Sziasztok!

Én szeptember 21-re várom az első bébinket. Semmi rosszullétem nem volt eddig sem, egyedül az alvás, ami este hétkor lehúzza a redőnyt :D Ti is dolgoztok még? Meddig tervezitek a melót? Vásároltatok már valamit NEKI?
 
 


Sziasztok!

En okt.18-ra varom masodik gyermekemet! :lol:

(bocsi, az ekezet hianyert,nem Magyarorszagon elek :lol: )


csok,Moni
Vendég
 


Sziasztok!

Én október 7-re vagyok kiírva, első baba lesz.
Várjuk már nagyon!! :-)

Mi még nem vásároltunk semmit, szerintem ráér még... Nézelődök inkább, informálódok. Aztán majd úgy június felé nekivágunk!

Igen, dolgozok még én is, úgy tervezem, hogy ha jól bírom, akkor augusztus végéig mindenképp. De majd eldől még. Tényleg attól teszem függővé, hogy hogy fogom bírni.

Úúú, irigyellek, hogy ilyen jól tudsz aludni, én szinte egyáltalán nem tudok...
 
 


Én egy kicsit tartok a nagy melegtől a pocakkal! Pocak nélkül is utálom, és nem bírom a forróságot! Tutira nem fogom végigmelózni a nyarat.
Én is június körül tervezem a vásárlást. Nemrég összefutottam egy ismerősömmel, aki elmesélte, hogy hét és fél hónapra jött a bébi náluk, és semmit nem vettek még babonából. Szegény srác vett meg MINDENt. Azt mondta a csaj, hogy az ő kislányuknak volt a legeslegszedett-vedettebb ruhatára stb...:-)
Két hét múlva megtudjuk, hogy fiú vagy lány! Annyira kíváncsi vagyok! A párom nagyon fiút akar! Ti?
Ja, és mióta állítottuk az órát, nem kell hétkor aludnom! Sőt! Tegnap tízig tévéztem (igaz, hogy fél órája ébredtem fel:-))!
Miért nem tudsz aludni? Zaklatott vagy?
 
 


Na igen, azzal persze én sem számolok, hogy mi van, ha esetleg előbb jön... :-) Egy-két dolog van csak, ami majd páromra marad tutira, mert nem biztos hogy szükség lesz rá, így meg nem akarom megvenni. Pl. mellszívó.

Nálunk a párom és családja lány-párti ( nem született még náluk lány), az én családomnál pedig fiú párti ( fiú nem született még), úgyhogy... valamelyik fél tuti jobban fog örülni! :-)
Én nekem mindegy, hogy mi lesz.
Ti mit szeretnétek?

Nem tudom miért nem tudok aludni, de másik fórumban olvastam, hogy elég sokan vannak így vele... Most vettem egy homeopátiás szert, remélem segíteni fog.
 
 


Sziasztok!

Edi
Mi mar talalkoztunk az oktoberi topicban! :wink:

Vasarlas: Mi juliusban megyunk "haza" Magyarorszagra es ott fogunk mindent megvenni, mert ott olcsobb.
Munka: En amugy sem dolgozom. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Edi
Mi mar talalkoztunk az oktoberi topicban! :wink:

Vasarlas: Mi juliusban megyunk "haza" Magyarorszagra es ott fogunk mindent megvenni, mert ott olcsobb.
Munka: En amugy sem dolgozom. :oops:
Vendég
 


Mit szeretnénk? Háááát, nálunk mind a két családban fiúk vannak, ezért szokva is fiúkhoz vagyunk. Mi ketten nagyon fiút szeretnénk, de mindegyik mama és papa és tesó és sógor stb. lányt szeretne. Persze, ha lány lesz (ami két hét múlva ki is derül, ha minden jól megy), őt is hazahozzuk :lol: és imádni is fogjuk!!!
Remélem segít a homeopátiás gyogyi az alvásban!
Mennem kell dolgozni :?
 
 


Sziasztok!

Húú, hát nem is tudom mit írjak.Amikor kiderült hogy babánk lesz, írogattam, és azóta elrepült az idő.Most vagyunk a 27. hétben.Nagy már az izgalom :))





Kép :D
 
 


Sziasztok!

Bár már nincs sok hátra , én is bővíteném a tagok számát! Nagyon jó dolog, hogy megoszthatjuk a tapasztalatainkat egymással.
Én most várom a második kisfiamat, és már a finishben vagyunk (32. Hét).
 
 


Sziasztok!

Nekem is nemrég született meg a kisbabám Panni:), júliusban:)
van egy nagylányom 4,5 éves Lili!
azért írok nektek, mert van egy nagggyon jó szolgáltatás, ami még
Lilinél nem volt:
Elintézzük.hu - az a lényege, hogy minden szülés utáni adminisztrációt - mint gyás,gyed,gyes, baba születési anyakönyvi kivonat, lakcímkártya, adókártya
elintézik helyettetek, házhoz hozzák-viszik, ha úgy akarod,
nem kell a férjeteknek-párotoknak sem elmenni, szenvedni egész nap, újra visszamenni, papírokat pótolgatni...

szóval, szerintem ezt tényleg érdemes megnézni, megkeresni!
Üdv nektek!
sok sikert a szüléshez, és az első időkhöz!!
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... sc&start=0

Ide mindenképp nézzetek be! :) Érdemes!


deaknezsu írta:Sziasztok!

Nagyméretű fa járóka állítható magassággal áron alul eladó. (Brendonban 35 ezer)
Ára: 15.000 Ft

Érd: priviben, vagy deaknebzsuzsa@t-online.hu

Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok

Talán sokan adtok még bébi ételt picurotoknak.
Ezért fontos információ lehet nektek
http://tyukanyoponthu.blogspot.com/2010 ... ietel.html
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: