Új privát üzeneted érkezett!

Legalább valami jó is történt ma velem :oops: :lol:
És akkor még hab a tortán, hogy du. átmentünk anyumékhoz, erre közölték, h. jöhettünk volna előbb is, mert húgomék vártak minket, hogy megyünk, de mivel nem mentünk így elmentek otthonról.
Anyum is mondta, h. igazán mehettünk volna korábban, holott még ő mondta a héten, h. csak du. menjünk, mert de. templomba szeretne menni.

Na, akkor most mikor csinál jót az ember lánya? MOndtam, lassan már majd előre fogok egyeztetni, mikor mehetünk hozzájuk, h. lássák az unokákat :( :roll:

Andi


Kép

Kép
 


Fanni nagyon ügyes Bazsu!!! :D :D :D :D
Alig várom, h Barni is másszon,de igaza van Annának, h akkor még ennyi időm sem lesz. :roll:

Andi mi is a rendelés elejére szoktunk odamenni, de a végén jövünk el. :x

A keksz az egész jó lett. Kemény. Nem véletlen hívják keksznek. De többször nem sütök ilyet. :lol:

Mi tegnap voltunk anyuéknál, fél 10 fele értünk haza.

Hajnalban megint kelt Barni 2-kor, aztán vmikor később felsírt,nem tudom mikor nem néztem az órára,de szerencsére kis idő múlva visszaaludt.

Marcsi Te honnan rendelted a láncot? Átküldöd a linket? :oops: :)

Kép
Kép


Sziasztok!

Szilvi Te, hogy tetted fel a képet a profilhoz?, mert nekem sosem sikerül. Mennyire kell lekicsinyíteni.

Hmmm mi tegnap anyóséknál voltunk felköszönteni. Jázmin édes volt, épp nem sírt. Tiszta cuki baba.
Viszont éjjel kész voltam. 5 ször legalább felkelt, vagy a foga vagy nem tudom, de 5 hónapja nem aludtam semmit. Mindenki azt mondja ezt az időszakot majd elfelejtem. Persze......én nem úgy érzem, pedig jó lenne. Nem a Jázminnal történteket, hanem a rosszat, hogy nem alszom már 5 hónapja éjjel és ez azért elég durva. Mondjuk a hasfájás ami volt tényleg el van felejtve úgy amennyire. Mintha sosem lett volna, pedig nehéz volt. Na mindegy nem panaszkodom.

Voltunk a Plázába, hogy veszek majd egy inget. Olyan gáz itt a Szegedi pláza hihetetlen. Egy felső ami olyan fodros a nyakánál (ami most és tavaly volt divat) 10 000Ft, de egy ruha meg 12 000Ft. Szerintetek???????
Ing persze nem volt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

De vettem Jázminnak egy könyvet 1000Ft-ért sem, ami 300 oldal körül van és minden mese benne van.
Pinokkió, Kis hableány, A hófehérke, A három kismalac................

Sajnálom Andi a tegnapi napod, hogy ilyen rossz volt.

Kép
Vendég
 

 
 

Kedves Baba! Most írok neked először. Talán utoljára is.
Nemrég tudtam meg, hogy érkezel.
De, nem jó helyet választottál!
Rosszkor, rossz időben, rossz apától, s rossz anyát néztél ki magadnak.

Egy élet margójára Én nem érzem azt az elementáris erőt, az ösztönt, amit ilyenkor éreznie kéne egy nőnek! Én csak megrémültem, kétségbeestem, és nincs kihez futnom az anyaság elől. Így maradsz a hasam menedékében…, erre a pár hónapra.

Baba!
Már lassan nem tudom titkolni a jöttödet. Pedig még kéne!
Teljesen legyengítesz, elfárasztasz, és nem bírok ránézni a borsófőzelékre.
A héten a parkban sétáltam. Láttam sok-sok kedves anyát, jó anyajelölteket, vidám párokat.
Miért nem őket választottad? Miért engem? A fekete bakancsommal…
Makacs vagyok és kiállhatatlan. Ha egy jel azt mutatja, menj erre, én arra megyek. Engem nem is lehet szeretni. Nem várok semmit, sem adok semmit, nem kapok semmit. Ez vagyok én. De te a méhembe pottyantál, kedves baba, most mit kezdjek veled?

Szia Baba!
Ma nem tudtam felhúzni a farmerom zipzárját. Újat nem vehetek, mert lebukunk, így felvettem a nagyapád egyik ingjét, hogy a gumizás ne látszódjon.
Folyamatosan és állandóan figyelmeztetsz a létezésedről, tegnap meg is mozdultál.
Kicsit megrémültem, de aztán lenyugtattam magam. Ma, először, nem gyújtottam rá. Eldöntöttem, hogy nem fogok. Remélem, te sohasem fogsz dohányozni! Remélem, hogy azok az emberek, akiket majd a szüleidként ismersz, nem fogják hagyni. Majd megkérem őket. Levélben.
Sok mindent nem érdemes átélned, amit én átéltem, sok embert ismerek, akiket nem érdemes ismerned. Ezért is döntöttem el, hogy örökbe adlak. Örökbe, örökre.
Talán ezt az egy jó dolgot adhatom neked, ha másom nincsen.
Csak előbb fel kell fednem magunkat. De majd csak holnap…

Hello Baba!
Még élünk! Tudnak rólad, és még élünk. Ez a mai nap nagy eseménye. Meg persze az, hogy ezennel kiiktattam az életemből a zöldborsót.
A fogadtatás halkabb, csendesebb és szolidabb volt, mint amire három hónapja készülök.
Már mindenki tudja. Elhatároztam, hogy amíg nálam vagy, mostantól nagyon vigyázok rád. Beveszem a vitaminokat, amiket ma az orvos felírt (elvittek orvoshoz is, hogy tudják hányadán, és hol járunk, s magam is megnyugodtam kissé…), nem emelek nehezet, nem szorítom le többet a hasamat – tegnap már a piercinget is kivettem a köldökömből. Rendszeresen orvoshoz járok és többet nem iszom sört sem.
Egyenlőre ennyi.

Baba!
A héten megismerkedtem valakivel.
Kedves fiú. Nagy, barna, őzike szemei vannak. Már úgy ismert meg, hogy ketten vagyunk. Nem zavarta. Egyedül őt nem zavarod.
Beszélgettünk. Sokat. Életemben először éreztem úgy, hogy valakinek elmondhatok dolgokat, és azok számítanak valakinek. Láttam, hogy nézett. Téged nézett kedves Baba. Azt mondta szerinte kislány vagy, aki biztosan hasonlít rám. Remélem, nem lesz igaza, és nem hasonlítasz majd rám!

Baba!
Remélem lesz majd egy valaki az életedben, aki úgy ölel majd, mint ahogy tegnap engem ez a fiú. Remélem, majd valaki úgy ölel húsz percig, hogy nem akar a szemedbe nézni, nem akar megcsókolni, nem húzódik el, nem akar beszélni, nem akar éppen mást csinálni, nincs benne semmi önzőség…
Kedves Baba, remélem, lesz valaki!

Szia Baba!
Rég írtam neked. Sok a dolgom. Bár furcsa a szó is, mert nem dolog, de nekem mégis az. Szeretnem kell! Szeretnem kell, mert úgy érzem, szeretnek. Péter szeret. Szeret engem, és azt mondja, szeret téged is. Bár nem tudom, hogy csinálja, de ezt mondja, és… talán, alig merem leírni, de…érzem is. Egyszerűen megnyugszom, béke tölt el, és az élet értelmét látom a szomorú szemében. Ó, ez olyan költői lett, de talán mégsem túl nyálas!
Kedves baba, most mit csináljak veled? Bízni kéne az ösztöneimben, vagy az eszemre hallgassak? Jó lenne, ha nem csak magamban beszélgetnék! Bár egyre inkább érzem, hogy a leveleket, nem is tudom, kinek írom…,.talán, nem is neked, Baba?

Drága Baba!
Lassan találkozunk. Legalábbis a doki tegnap ezt mondta, mikor Péterrel az ultrahangon voltunk. Tényleg kislány vagy! Egészséges, tökéletes, édes kislány.
Nem tudom, mi legyen? Adjalak, vagy hagyjalak?
Péter szeretné, hogy maradj! Én…?! Szeretném, ha maradhatnál, de én… Tudnál engem szeretni?! Tudnám jól csinálni? Épp most rúgtál egyet a vesémbe. Ez igen volt? Igennek vehetem? A parkban még gondolkodom rajta. Más dolgom sincs, mint gondolkodni! Gondolkodni és szeretni!

* * *

Most folyt el a magzatvizem… .Jézusom, most mi lesz?!
Péter fogja a kezem, csak a mosdóba ment ki. Hívja a mentőket is. Mindjárt itt lesznek.
Itt lesz mindenki, és nekem döntenem kell.
Baba, akarsz velem maradni? Baba, most jó lenne, ha válaszolnál!!!
Baba! Babám?!

* * *

Drága kislányom!
Tizennyolc év telt el azóta, mióta ezeket a sorokat írtam.
Kislányom, köszönöm, hogy vagy, hogy nekem is voltál, s köszönöm, hogy mindig leszel, míg én itt vagyok Neked.
Kislányom! Soha nem nőttem volna fel nélküled!
Remélem, míg a sorokat olvasod, már nem ítélsz el azért, hogy én is voltam fiatal és meggondolatlan, s egy gondolat erejéig hagytam volna, hogy mások lássák meg az első mosolyodat…


Szerző: Madarász Ildikó

Megjelent partneroldalunk a Netbarátnő hozzájárulásával.

Kép
Vendég
 


Szilvi,nagyon édes Barni a legújabb avatarodon! :lol: :lol: :lol:
A láncot mi több helyen megnéztük,egy csajszinál volt a legolcsóbb és viszonylag nagy választék,belinkelni valamiért nem hagyja ez a béna babanet...
www.netbolt.org
Kontesveller Ildikó,aki árul a teszveszen és a vaterán is,prutyka felhasználónéven.Nézd meg,ha kéred,megvan a száma is és az e-mail címe is.

Anna,én pont ma reggel buktam ki,hogy már soha az életben nem fogom magam kialudni...pedig mi csak fél5kor kelünk,minden nap...de mivel este későn alszom el,így is olyan vagyok,mint a mosott szar....
Nem tudom,te hogy bírod...Panka kb.4 hónaposan kezdte el átaludni az éjszakákat,addig én is keltem 2-3 óránként,embertelen volt...

Panka is kapott 2 nagyon szép mesés-mondókás könyvet az unokatesóimtól,úgy örültem neki. :oops: :lol:

Andi,remélem a mai napod jobb lesz. :(
A dokizáshoz meg kitartás!

 
 



Már megint csak én tobzódok itt? :(

Pankának ma nemalvós,vergődős,szenvedős napja van,már kissé kezdek kiakadni... :?

 
 


Kitartás Marcsi. Nekem is vennem kellett Lenolaxot vagy mi a fene, mert már egy hete nincs kaka és nyomjuk a semmit. A glicerin meg sza***t sem ér :S

Jázmin is elég nyűgös, már kissé unom+ a cicimre ráharap és egy foga már kint is van :S

Tortát sütök :) Csokis, mézes, mazsolás, meggyes :P egész jó.

Elég gáz ez az idő :( kész.

Fanni remélem már jobban vagy és jelentkezel.

Nem tudom kinek van LifeNetworkje én nagyon szeretem ezt az adót.
Akinek esetleg van 18 órakor a Szülés utáni depresszióról beszélnek, hogy mi is az. Engem érdekel, mert fogalmam nincs, hogy mi is egyáltalán a depi maga.
Utána meg egyedüli anyák apák nélkül, hogy csinálja egy nő egyedül a gyereknevelést.

Remélem meg tudom nézni, mert a férjem felhívott telón, hogy Ő a vízilabdát akarja nézni

:evil: :evil: :evil:

Kép
Vendég
 



Anna,nem a Laevolack-ra gondolsz?
Azt használtuk mi is anno,amíg nehezen volt kaki...most a nagy céklaevészet után volt jó kis gurulós,bogyós széklete,de neki ilyenkor elég,ha eszik egy kis őszibarackot.Nem hajtja meg,csak lazább lesz a kakija.

A torta biztos fincsi lesz,csupa olyan dolog van benne,amit imádok... :oops: :lol:
Jöhet a recept! :lol:

 
 



Sziasztok!

Visszaolvasni egyelőre nem tudok, de köszi az érdeklődélst, nagyon-nagyon jó lett a húsleves!!! :lol: Még anyám is megdícsérte, ami nagy szó! Úgyhopgy mostmár tudom, mivel foglak Titeket vendégül látni, ha nálam lesz tali. :lol:
Mergyek, mert megyünk házat nézni :lol:

Kép
 
 


Jaj, de drága Panki-Manó :lol:
Nem bírom ki, hogy ne olvassak vissza, majd jól elkésünk :oops:

Kép
 
 


Ja, Bazsu olyan kis cuki! Szegénykém, amikor elveszti a talajt a keze alól, meg kell falni, és ahogy nevet! :lol:

Anna, csak bele-beleolvastam a babás történetbe, de kirázott a hideg. Csajok, én mostanában mindig azon gondolkodom, hogy mi lesz, ha vmi baj éri a gyermekemet. Nem tudom, hogy értitek-e mire gondolok, de már azon izgulok, hogy mi lesz majd nagyobb korába, csak nézem, nézem este amikor már alszik és az jár az eszembe, hogy azt szeretném, ha mindig mellettem lenne, ha soha nem érné baj,és olyankor sírni támad kedvem, hogy soha nem akarom elengedni magam mellől. :oops:

Kép
 
 



Sziasztok!

Nagyon cuki Panka :)

Én mostanában a kocsiban félek mikor a mögöttünk levő nem úgy lassít ahogy én gondolom. Persze ő nem tudja, hogy egy kis manó miatt izgulok annyira :)

Zsuzsi

Kép
 


sziasztok!

Marcsi nagyon édes Panka baba. Nagyon ügyes.
Megvolt a maratoni doktorozás: Laura mehet oviba a dokitól, Panna 6500 g és egy könnycsepp nélkül végigmosolyogta a két injekcióját :P
Csak lesett a doki is, hogy milyen bátor kis csaj. Persze az anyjának meg dagadt a melle :oops: :P
Ja és ma Laura is jól viselkedett.
Du. meg elmentünk felruházni Laurát. Hát nem volt olcsó, de őszre elviekben mindent beszereztünk neki :) Ha még vmi hiányzik, akkor azt meg tudjuk venni.

Andi


Kép

Kép
 


a történetet még nem volt időm elolvasni, de én ma kaptam majdnem szívbajt, amikor jöttünk hazafele a vásárlásból és az egyik hülye autóvezető rettentő gyorsan jött és mivel esett az eső így majdnem belénk csúszott. Pont a kocsi jobb oldalát kapta majdnem telibe, és nálunk Panna az anyósülésen utazik, Laura meg mögötte.
Aztán kiszállt belőle egy öreglány meg a kb. 18 éves unokája. MIndketten mint egy-egy plázacica néztek ki, és még nekik állt feljebb, h. én miért nem jeleztem, merre akarok menni.
Na, akkor én is kiszálltam és az elmúlt hónapok keservét és baját mind a fejükre zúdítottam. :twisted: :twisted: :twisted:
Erre elkezdtek fenyegetőzni, h. felírják a rendszámomat, stb. és kihívják a rendőrt, meg így meg úgy. Én mondtam, h. nyugodtan hívjunk rendőrt én nem vagyok ellene.
Aztán amikor látták, h. elkezdem hívni a rendőrséget meg két srác tök rendi volt, mert láttak mindent és mondták, h. ha kell, akkor tanúskodnak mellettem rögtön befogták a szájukat és elhúztak a fenébe. Aztán meg nem messze láttam a két banyát, h. lerobbant az autójuk, valszeg felforrhatott a hűtővíz, mert nagyon füstölt az eleje. :roll: :shock: :twisted: :twisted:
Én meg szépen megálltam mellettük és megkérdeztem, h. nem kell segítség. :oops: :P De utána már nagyon jól éreztem magam.

Andi


Kép

Kép
 



Anyós jött át tegnap aggódva, h. nincs szegény Pannának még ruhája ilyen hidegre, mert még fent vannak nála a padláson.
Aztán mondtuk neki, h. már régen ki vannak mosva - még a születése előtt kimostam a legtöbbet - és még takaróval is be lehet takarni.

Örülök a lehűlésnek, de azért nem gondoltam volna, h. ilyen gyorsan ennyit fog hűlni.

Andi


Kép

Kép
 


Én is most mosom Panka melegebb cuccait,de állítólag holnaptól melegszik az idő. :roll:
Nem bánnám én se,ha lenne még azért meleg...


Bea,Isten éltessen sokáig! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 
 


Marcsi

Köszönöm nagyon aranyos vagy hogy eszedbe jutottam. :D

Csak olvastam nem volt idegzetem irni.ma sem jobba helyzet elrontották a kedvem hát ilyen a boldog szülinap :-(

Már teljesen kész vagyok napok óta nem alszom.Már sírogörcsöt kaptam és a páromtól házat kértem a szülinapomra .
Tudjátok irtam az öreglányt a földszinten hát kész vagyok vasárnap este 6-kor nekiált furni más fél órát altattam grétit mire sikerült megnyugtatnom 8-ig furt.
Hajnalban kalapált -kopácsolt gondolom valami eszébe jutott hogy jó lenne megcsinálni fözött mosott -mosogatott olyan hajnal 3-körül.
Tegnap 11-után végre sikerült babót elaltattnom erre kipakolt a földszíntre az ajtaja elé és ott elkezdett fürészelni dekopir fürésszel zengett a lépi ház gréti felébredt na nekem se kellett több elborult az agyam meg a szomszédnak is és lementünk neki reklamálni . És nem értette miért vagyunk fel háborodva.aztán este 6:01 perckor direkt megint elkezdett fürészelni 6:30-kor megelégeltem és lementem becsöngetem aztán még ő neki állt feljebb hogy majd akkor hagyja abba a zörgést ha ő úgy gondolja.
Na jó mérges voltam látta rajtam és abba hagyta . amúgy megmondtam legközelebb rendőrt fogunk hívni.
de holnap megyek be az elnökhöz reklamálni. :twisted:

Remélem segít elég megértő.
sogorom kőművesként dolgozik leesett az állványról eltört 3 bordája meg alig van bőr rajta . :cry: de még szerencse hogy nem lett nagyobb baj 3 gyerköc van a nővéreméknek.

Na megyek pakolni mert holnap már ovi és ma jön a mosogépszerelő. csütörtökön meg szerelik a radiátort raknak rá mérőt hogy tudjuk szabályozni a fűtést.

Elég vacak az idő de azért szép napot mindenkinek

KépKép
 


Ja Marcsi Nagyon édes Panka bébi :D :D :D :D

KépKép
 


Bea,hát ez tényleg nem a legboldogabb szülinap... :(

Az ilyen emberekkel meg,mint ez az öreghölgy,nem lehet mit kezdeni.
Tapasztalatom szerint minél jobban tisztában van azzal,hogy mások agyára megy,annál jobban csinálja. :twisted: :twisted: :twisted:

Sógorodnak jobbulást,szerencse,hogy nem járt rosszabbul...


Hol van ma mindenki???

 
 


Bea, Isten éltessen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.09.01 06:36-kor.
Vendég
 


Bea BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

A sógorodnak jobbulást, hála az istennek, hogy nem lett nagyobb baj.

És egy jó tanács nagyon vigyázzatok a hőmennyiség mérőval, ha régi a radiátor nézessétek át, mert valamikor nem fűt jól és össze vissza mér a mérő. Mi így jártunk és még mindig hadakozunk az Ista céggel meg ... szóval nekem azt mondta a férfi, hogy úgy lehet spórolni vele, ha 0-ra van tekerve, hát köszi. Ez azoknak jó, akik öregek és egy szobában vannak és spóronak max. 2-en, hogy legyen, ezt így megmondta a férfi. Szóval én már sajnálom, hogy van ilyen rajta, mert amikor nem volt meleg volt bent és nem kellett fizetni rá. Nekünk kijött 250 000Ft elszámolószámla és még mi állítólag jól jártunk, mert aki fűtött, hogy baba van azok 300 000Ft-ot is befizettek.
Szóval vigyázzatok vele és próbáljátok letekerni!

Amúgy még mindig szenvedek a dologgal, de nem írom ide le, mert más is olvassa. A lényeg, hogy kaptunk részletfizetést meg még tovább visszük a dolgot!

Fanni nem semmi, senki nem tudja mi az :S

:twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil:

Próbálj neki odaadni egy lefejt tejcsit és megtudod, hogy megissza-e!

Kép
Vendég
 


PANKA nagyon édi :)

Kép
Vendég
 


Fanni,nem tudok semmi okosat reagálni...
Ez így elég meredek,hogy mindkét doki mást mond a sürgősségről.
Valószínüleg tényleg egy ártatlan valami,de ha leveszik,lehet,hogy hosszabb ideig is kellemetlen lesz a szoptatás... :(

Megkérdezted más doki véleményét is?
Ez így elég nehéz,hogy Bazsu még semmi mást nem evett...pohárból tud inni?

 
 



Fanni Anna köszönöm aranyosak vagytok.

fanny: Hát ez nem valami jó hir gondolom ki vagy te is hogy most mi lesz vagy mi is az tulajdonképpen.Remélem rendben lesz minden és hamar túleszel rajta.
Remélem elfogadja bazsu a lefejt tejet .
Sikerült találnotok telket ?vagy most még maradtok a házba vagy majd költöztök ?Mennyibe van amúgy egy épitkezés?Tudom sokba


Nekem ilyen kis akár mik vannak hát nem tudom a nevét egyszer aszt mondja a bőrgyógyász menjek egy délután és leszedi nem egy van mikor elmentem akkor azt mondta majd ha nem szoptatok akkor menjek .aztán azt mondta majd ha jön a hideg ősszel majd nem télen menjek vissza mert akkor jobban gyógyul.
Már nem tudom mikor menjek :twisted: pedig jó a bőrgyógyászom.

Marcsi Nem akarom bántani de szerintem nem 100% a néni .mert mondasz valamit és a következő percben minta nem is neki szóltál volna. amúgy feljött délelőtt elnézést kért és mondta hogy ő még furna faragna.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ hagyjuk inkább.

Anna köszönjük még jó hogy ennyivel meguszta az 5 méteres esést .
De emlékeztem hogy írtad hogy nektek problémátok volt ezzel a fajta rendszerrel.Hát nekünk is a régi radiátor van a lépi házban szinte mindenkinek kivéve talán 2 lakásban van új.
állitólag leveszik a radiátort kitisztitják megszelepelik és felrakják hát majd meglátjuk.
megyek mert mocorog gréti majd jövök még később.

KépKép
 


Jázmin egész nap csak alszik, idejét sem tudom mikor volt ez :S sztem az idő!


Kép
Vendég
 


Megint csak bele-bele olvasni tudok a hozzászólásokba, egyszerűen nincs időm semmire. :?

Fanni, nagyon-nagyon sajnálom, ami Veled történik, de ne aggódj, biztos nem lesz semmi baj! Én drukkolok ezerrel, hogy minden rendben legyen. Megy a rengeteg +++++++++++++++++++

Bea, én is kívánok Neked nagyon boldog szülinapot!!! :lol:

Holnap leszünk 5 hónaposak, a mai naap hozott két újdonságot is: reggel a gyermekem már egy kis gubicsot kakilt, életében először nem folyt a kaki, hanem egyben volt és most délután, dolgoztam a számítógéppel ( sajna megint van egy kis itthoni munka, na nem pénzes, azért írom, hogy sajna ) és magától megfordult a hátáról a hasára, lettettem, hogy játszadozzon, mire odanézek, már hasalva beszélget a cic-micnek :lol:

Megpróbálok rendesen visszaolvasni és jövök még.

Kép
 
 


Bea, most olvasom csak a rossz hírt, én is mielőbbi gyógyulást kívánok a sógorodnak, szegény, meg a nővéred is, nem lehet könnyű így a 3 gyerekkel, meg aggódni, meg gondolom,a kórházat járni!
Öreg néni nem semmi, de nem tudok semmi okosat írni rá, szerencsére ilyen hülyék nincsenek körülöttünk.

Kép
 
 



Én is gratulálok Esztinek a forgolódáshoz !!!
Pannának sem hiányzik már sok, csak a kezét kéne valahova eltűntetni és akkor nem lenne semmi gond :lol:

Egész délután a holnapi ovis indulásra készültem: egész du. csak varrtam Laura jelét a zsákba, kabátba, ruhákba, cipőkbe rajzoltam. A kezem már teljesen szétment :roll:
Úgyhogy holnap reggeltől elviekben egy hétig mi is járunk Pannával az oviba. Remélem, h. minden simán megy majd, mivel Laura már bölcsis volt.
Ha lesz időm és erőm, akkor du. majd jövök és beszámolok, milyen volt az első nap. :-)

Délelőtt elintéztük az okmányirodát, de persze nem jó infókat adtak meg telefonon, így persze, h. összevesztem a portással, aztán szerencsére kijött az ügyintéző nő és látta, h. két gyerekkel vagyok, így behívott és bevette a papírjainkat :oops:

Aztán kifelemenet segíteni akart a portás az ajtónyitásban, de közöltem vele, h. köszi inkább egyedül. ezen persze jól besértődött és közölte, h. nem kéne ilyennek lennem. Aztán én is közöltem vele, h. tehet egy szívességet és kijöttem. :oops:
Nem akartam bunkó lenni, de ha ő ilyen volt, akkor mondtam, h. én is lehet olyan.

Bea! Mi is csatlakoznánk a jókívánságokhoz és mi is sok boldog szülinapot kívánunk Neked !!!!
A sógorodnak jobbulást és mielőbbi gyógyulást kívánunk.

Andi


Kép

Kép
 


Hello

Boldog szülinapot Bea!!! :D

Marcsi köszi a linket,lehet még magamnak is rendelek egyet,egyre többször fáj a hátam. :)
Nagyon édi Panka!!! :D

Andi ez a kocsis sztori nem semmi!!!! :evil: :evil: :evil: Még jó,h nem lett semmi bajotok.
Képzeld barátnőmmel holnap taliztam volna, de este lemondta,mert fejreállt a kocsival,írta h gondoljak bele h milyen traumát élt át amikor a felfordult kocsiból próbálta menteni a gyereket (8 és fél hós kisfiú) és magát,de szerencsére nem lett semmi bajuk. :( :(

Anna milyen lett a torta? :)
Én a Várandós tiniket szoktam néha nézni az Mtv-n. :roll:

Reni holnap feladom a csomagot,csak tegnap itt voltak B uncsitesójáék,aztán délután mentünk Fótra barátokhoz, ma meg 1 mosott sz@r vagyok. :lol: :oops: :oops:
Esztike nagyon ügyes!! Nagy ölelést küldünk Neki Barnival! :D
Gratulálok a leveshez!! :D :D

Andi még neked akartam írni,h ma láttam a minimano.hu -n, h lehet kapni 16 db-os ovijelet, 8 öntapadós és 8 rávasalhatós matricát. Hátha van még valami amiről lemaradt. :D

Kép
Kép


Anna én letöltöttem a Better JPEG-t és ott lekicsinyítettem a képet 80x60-asra,és így elfogadta avatarnak. :)

Kép
Kép


Szilvi!

Nagyon cuki az új avatarod :P :)

Andi


Kép

Kép
 


Ja, és köszi a tippet:-)
Tegnap taliztam egy anyukával, aki varrónő és varrt ideiglenes ovisjeleket, így azokat odaadta, de elég gagyik.
Úgyis el akartam már nézni a minimanóba, úgyhogy szerintem a hétvégén útba ejtjük és akkor veszek.

Andi


Kép

Kép
 


Sziasztok!

Bea, így utólag is Boldog szülinapot!
Esztinek pedig Boldog 5. hónapot! :D
Az ovis zsákokból kijutott nekem is tegnap, az álmodozó anyukák egyszerre találnak meg ilyenkor. Persze jelet is kérnek bele és azt ugye megrajzolni kivarrni, hát volt elég.
Andi, a felvasalós jeleket én is csak ajánlani tudom neked, egyszerű vele dolgozni.

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok!

Rani Esztikének boldog 5 hó fordulót, nagyon ügyes, aranyos lehet a kis Drága!

Andi remélem jól telik a mai nap az oviban.

Szilvi köszi az avataros tippet :P

Olyan hideg van :S fúj a szél...

Jázminnak tegnap felbontottam a gesztenyés, almás csirkehusit és úgy eszi, hogy csak na.

Mostanában rengeteget hintázik, nagyon tetszik neki :D

Zsuzsi olyan jó, hogy így varrsz. Én is tudok, csak nincs gép :(

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Köszönöm a szülinapi jó kívánságokat ,sógi nevében is.

Jó vacak idő van reggel kenguruba vittem a grétit mert ugye ebben a szélben nem tudom a babkocsit tolni. :twisted:

Reni Boldog 5 hó fordulót :D :D :D


Andi Én varrónő vagyok de nem bajoltam én sem az ovis jelel vettem a rövid-árú boltban jelet és azt varrtam fel cipő szandál és ruhákba pedig a címkébe rajzoltam bele a jelet ..olyan 60-100 ft között volt db-ja .
ma ment Kisfiam oviba nem tudom hogy írtam-e korábban de volt egy gyerek az ovcsiba aki bántotta nem csak öt néhány gyerköcöt még ,meg tönkre tette nem egy játékát . az most elballagot .szegény reggel már ugy keresett játokot hogy mit vigyen be ami egyben van és nem sajnálja ha tönkre megy .és annyira megkönnyebült amikor mondtam neki már nem jön többé oviba. :D :D :D :D
bement köszönt szépen megteritett magának vett elő tányért poharat vett kalácsot a tányérjára kért inni az új ovonénitől.
Hát nagyon büszke vagyok. :lol: :lol: :lol:

ja tegnap kaptam a fiúktól a kedvencemet csokitortát szívecskéset meg kisfiam választott rá marcipán rózsát meg egy csokor virágot.nagyon édes volt jöttek haza és mondta anya vettem neked virágot de titkos :D aztán kiment apához a konyhába és mondta véletlenül elmondta a titkot.
na m,egyek mert közben gréti segít irni és fő az ebédem is.

KépKép
 


Esztikének boldog hófordulót! :lol: :lol: :lol:

Az ovisoknak sok sikert,könnyű beilleszkedést és évkezdést! :lol:
Ez olyan izgalmas...el se bírom képzelni,milyen lesz,ha Panka megy oviba...bár az még kicsit odébb van! :lol: :lol: :lol:

Anna,te már adsz husis kaját Jázminnak?
Én még csak vagy 2 hete adtam először...nem tudom,mért halogattam eddig,mert ő is imádta,mi is ugyanezzel a gesztenyés kajával kezdtük...
Ma is vegyeszöldséget fog enni,csirkehusival,remélem,ez is be jön majd neki...

Szilvi,nem semmi,ami a barátnődékkel történt. :shock: Még a hideg is kirázott...még jó,hogy nem lett semmi bajuk...

 
 


Mindenhol ilyen rohadt hideg van? :evil:
Én ma már harisnyát is adtam Pankára a nadrág alá,mert olyan hideg volt a lába...
Kimentünk az udvarra,muszáj voltam sapit is húzni a kis kopirnyó fejére,hát nem nagyon örült neki. :?

 
 


Szép jóreggelt minden kedves Anyukának!!! :lol: :lol: :lol:

Esztikének boldog hófordulót! :D

Igen Marcsi,mindenhol. :? Mi már 2 napja fűtünk ezerrel. :oops:
A sapi már nálunk is előkerült,meg a kabátka is. :(
Ma már előveszem neki a meleg takarót. :?

Remélem sikerül a beilleszkedés az ovisoknak! :wink:

Ma is kelt B 5-kor,beadtam a cumit neki, vissza is aludt szerencsére.

Kép
Kép


Igen hideg van. Mi ma sztem ki sem megyünk, kb. 100 km-eres szél fúj kint :S

Tegnap adtam neki először ezt a kaját és nagyon szereti. Lassan majd főzök neki, mert én is főzök neki ezerrel, most szilvakompótot csinálok neki. Nekem is azt mondta a védőnő ráérek 9 hóig, de hát semmi baja nem lesz egy kis husitól, most akarok neki venni csirke májat, mert az egészsegges a kicsiknek :D

Szilvi nem semmi a barinőddel ami történt.

Avatar nekem nem sikerül :( :( :(

Bea örülök, hogy ilyen jól ment az ovis dolog.

Kép
Vendég
 


BENNE VAN JÁZMIN AZ ANYÁK LAPJÁBAN MEGINT A LEGÚJABBAN, A KÉPEK KÖZÖTT, OLYAN BÜSZKE VAGYOK RÁ, HOGY CSAK NA.

NEMHIÁBA AZ ÉN LÁNYOM

Kép
Vendég
 


Akkor majd valahol megnézem az Anyák Lapját! :lol: :lol: :lol:
Anna,azért én a májjal még várnék egy kicsit,hisz még féléves sincs...de te tudod...

 
 


Sziasztok!

Anyám erőlködésére ma üvegből kapta Zsoca a főzeléket, hát..... úgy gondolom, soha többet, mert az orrán jött vissza neki :evil: . Kissé rémisztő volt. Inkább maradok a kanálnál :twisted:

Zsuzsi

Kép
 


Jaj, most látom csak, hogy LAPTETŐ :D :D :D

Szilvi: nincs kedved babaúszásra járni Barnival a pólushoz???

Zsuzsi

Kép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: