Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Marcsi 5 ml Levolak szirupot adok Jázminnak, de nem is hat :( nagyon kész vagyok, mert nyomja a semmit a kicsi. Te mennyit adtál Pankának? mert elég érthetetlenül írja a tájékoztató és nem írja, hogy egy nap mennyit lehet adni 5 hós babának.

5-ször felkel Jázmin :( éjjel, most vettem homeopátiás kúpot és most feltettem neki egy felet, mert nappal letesztelem nem-e allergiás!
Remélem este jobban alszik tőle, mert sztem a foga jön+eddig szopizni kelt fel mert kicsi volt, de azért ez már sok!

Fanni répatortájának tudja valaki a receptjét??

Kép
Vendég
 


Anna,én se tudom,mennyit lehet adni maximum,mert Pankának mindig elég volt az 5 ml.Reggel megitta,aztán délelőtt már volt is kaki...a gyümölcsök,gyümilevek sem segítenek?
Nálunk azóta nem volt rá szükség,mióta hozzátápis és minden nap eszik szinte gyümölcsöt...az őszibaracktól van a leglazább kakija...

A répatorta a www.macikonyha.com oldalon van,a torták között biztos megtalálod.

Borka,nem lehet,hogy Eminek is a foga jön?
Bár az időtől is nyűgösebbek,Panka legalábbis tegnap nagyon az volt...

 
 


Már megint sehol senki? :(

Holnap be kell mennem a suliba,ha nem esik,Pankát is viszem magammal...ha szutyok idő lesz,marad a nagyival itthon.
Remélem,kicsit többet írtok,mire hazajövök! :lol:

 
 

 
 

Csak szólok, hogy vagyok én is, próbálok olvasni, de nagyon sokat írtok.

Zárt topikban végülis benne vagyok, miért ne 8)

Eszti kikészít, jön a foga ezerrel, bár még semmi nem láétszik, de nyáladzik, már piros a pofija.

Anna, én még mindig a szilva bébiételt ajánlgatom, nekünk az bejött, vagy nagyanyám tuti ősrégi rceptje szerint, szoptatás közben, amikor a gyerkőc a cicin lóg, igyál egy nagy pohár vizet! Én még nem próbáltam, hátha bejön Neked!

Ügyes Emma baba! :lol:

Lillucinak boldog 6 hós fordulót, Eszti, érezzétek jól Magatokat, ami még hátra van.

Kép
 
 


Jó sokat irtatok nem győzők olvasni

Nem volt időm jönni csütörtökön szerelték a radiátorokra az új zárócsapokat és szabályzókat össze kellett mindent pakolni mert a radiátort leszerelték amiénket legalábbis a folyoson szerelték a munkások a szomszédét a lakásban. :D
igy nem tudtam gépezni tegnap végre elpakoltam összeszereltem az ágyat erre este jönnek megint hogy töltik fel a rendszert és hogy megnézik a a radiátort nem e folyik mondtam neki már elpakoltam a fickó cipővel akart rámeni a szönyegre de nem tette mivel szóvá tettem. :evil: Most tisztitotuk ki a szőnyeget . aztán majd jövő héten jön megint valaki aki a mérő órát teszi fel.Fóliázhatok megint :twisted:
Ovi hát ide nem irok mivel nem zárt toppik. De egy -két kedves szülő már meg sem lepődőm betegen van bent a gyereke tiszta takony köhög a levegőbe aztán fogdossa a játékokat .kisfiam 2 napot volt oviba és már csütörtökön folyt az orra most már nagyon gáz turtyog neki köhög remélem mnem lesz betege jövő héten kapja a 6 éves oltást.
Zárt toppik jó volna én is halottam az ismim az anyatanyán van.
Szorulás ellen nekünk a barackot és szilvát ajánlották .Vagy üveges szilvát adtam neki vagy pedig aszalt szilvát kell bele rakni egy pohár vízbe és annak a levét ami kiázik azzal itatod de szerintem ha majd adsz neki főzelékeket majd meglátod beál neki de vannak ételek ami meg megfogja fogni neki a hasát.

Büdi pelus Hát nálunk is volt leginkább akkor vettem észre hogy erősebb szagú mikor jött a foga és akkor volt napi több pelus is.
Megyek mert kimosott a gép babom alszik kisfiam reggelizik

majd jövők még ha tudod

KépKép
 


Sziasztok!

Napok óta olyan nyügös Zsoca, hogy keveset tudok csak jönni. Remélem csak az idő miatt és nem bújkál benne valami, mert hétfőn kapja a következő oltását.

Zsuzsi

Kép
 


Sziasztok

Megcsináltam a tanyára a zárt topikot, délután küldöm a meghívókat. :oops: :oops:

Anna ha estére adnál neki egy kis tejpépet meg utána cicit,nem aludna jobban? Vagy még nem szabad estére pépet adni? Ez csak tipp volt, nem akarok belepofázni. :oops:

Kaka ügyben nálunk a szilva a legjobb. Eddig.

Zsuzsi nálunk is vergődik Barni, most is az apját "szórakoztatja" a szenvedésével. :lol:
Tuti h az idő miatt, még engem is megvisel, nem hogy 1 pici babát. :?

Kép
Kép


Nálunk is a szilva és a paradicsomlé segített Laurának.

De jó, h. nálatok csak egy gyerkőc vergődik? Nekem kettő nyűglődik jobbra-balra. Az apjuk meg kint van a Népligetben a szeptemberfeszten. Elviekben mi is mentünk/mennénk, de ilyen szar időben semmi kedvem sincs elmenni. Nem lenne jó, ha már most lebetegedne mindkét gyerkőc, vagy csak az egyik.
Bár most mondta Laura, h. Panna végre bealudt, reggel 6-tól fent van, Laura meg éppen a celluxomat ragasztja mindenhova :P :shock:

Lillucinak mi is boldog fél évet kívánunk :lol: :P :lol: :P

Andi


Kép

Kép
 


Mi is mentünk volna a szeptemberfesztre, de az időjárásra való tekintettel nem megyünk. :(

Zsuzsi

Kép
 


Enyimgyerek is elkezdte a vergődést,főleg mert elmaradt a délelőtti séta a hülye eső miatt. :twisted:

A suliba sem mentünk,mert barátnőm-akivel együtt mentünk volna-este telefonált,hogy belázasodott a babója és nincs kire hagyni...
Végül is 12. a határidő a tantárgyfelvételre,majd elmegyek a jövő szombaton... :roll:

Szilvi,megkaptam a tanyás meghívót,de azt csak úgy tudnám használni,ha újra regisztrálnék más felhasználónéven,mivel én a tanyán már vagyok,ott is piki a nickem...szóval jelentkeztem külsősként,te majd admin.ként elbírálhatod,hogy beengedsz-e...remélem,igen! :lol: :lol: :lol:

 
 


Szilvi, én is jelentkeztem mert voltam már oda regizve :)

Zsuzsi

Kép
 


Az enyém most hagyta abba, elaludt, de nem sok hiányzott, h belefojtsam magam egy kiskanál vízbe. :evil: :evil: :evil:

Lillusnak boldog fél évet!! :D

Kép
Kép


Én még nem nagyon tudom h működik a tanya, úgyhogy bocsi ha bénázom. :oops:

Kép
Kép


Szilvi,megy ez neked profin! :lol: :lol: :lol:

Panka aludt vagy 20 percet,amíg megebédeltünk... :twisted:
Most a Kalákára csápol a pihenőszékben! :lol: :lol: :lol:

 
 


Igyekszik az ember. 8)

Kép
Kép


Sziasztok!

Köszi a sok tanácsot, de semmi nem használ. Adtam neki szilvát, akkor főztem is és a levét itattam semmi. Vettem hamé sárgabarack-almát semmi és most vettem hipp sárgabarackot. Tegnap volt egy kemény kaka szegényemnek. Most turmixoltam össze sárgadinnyét, nagyon szereti hátha segít.
Nem lehet, hogy a foga miatt van a székrekedés, mert eddig nem volt.


Szilvi este nem nagyon lehet etetni Jázmint, mert elég nyűgös. Fürdés után már cicizik és utána egy kis játék majd nyűglődés és alvás.

A tanyáról még nem is hallottam.

Zsuzsi nem lehet, hogy a hasa fáj?? Ebben a korban ez a jellemző.

Eszti gondolok rátok ezerrel, remélem jól érzitek magatokat, lehet mire jelentkezel már hármaskával leszel babás :) főleg, ha jó volt a kikapcsolódás :P
Lillucinak nagyon boldog 6 hó fordulót.

Marcsi nekünk ez a szer nem annyira hat :(

Ma a legjobb barim meg a tesóm is lagziban vannak. Külön-külön, de olyan jó nekik :D

A kúp, hmmmm kétszer kelt fel nem tudom e miatt, de azért jobbat aludtam.

Bea elhiszem, hogy eleged van, én előre félek ezektől a betegségektől, mert mindenki csak azt mondja az ovi csak erre jó, hogy összeszedjen valamit.

Még jó, hogy felhoztam a zárt topikot :P Ti is mondhattátok volna, mert senki sem ellenkezett.

Amúgy észrevettem, hogy amikor Jázmin született annyi képet csináltam, mostanában meg úgy elmarad :S Nálatok is így van??

Ma vettem a Tescoban 700 Ft-ért egy fekete felsőt :)

És még mondani akartam, hogy a Brendonban most nagyon sok akció van a biztonsági dolgokra. 1000 Ft-ért vettem konnektorvédőt. És még akarok 2 csomag sarokvédőt venni, mert nálunk az éjjeli szekrény és az asztal nagyon éles sarkos és nem szeretném, ha a szeme bánná.
Szóval érdemes ellátogatni és megnézni a dolgokat.
A honlapon is lehet nézni.

Holnap megyünk ebédre apósékhoz. Szokásos kaja lesz, leves, pörkölt és sült és sok süti :D nyami.


Kép
Vendég
 


Anna nekünk kb 1300 kép van eddig Barniról, és még csak 5 hónapos lesz. :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép


Mi most megyünk anyuékhoz, töltött káposztát csinál, nagyo szeretem, majd jól bekajálok!!! 8)

Kép
Kép


Akkor most 2felé is írogatunk???
Vagy még nem jött át mindenki?

Anna,nem tudom,mi segíthetne...a fogzástól hasmenés szokott lenni,székrekedés abszolút nem jellemző.
Nekünk anno még azt is tanácsolta a védőnő,hogy a tejébe/tápjába keverjek egy kiskanál olivaolajat vagy étolajat...Jázmin megissza a lefejt tejet cumisüvegből?Vagy nem akarod a szopit bekavarni vele?
Más ötletem tényleg nincs...a melóban is Laevolackot használtunk,illetve sok-sok cukorral teát...Pankának is ezt adtam először,de kihányta... :roll:

Brendonban mi is voltunk vmelyik nap,megvettük neki a csőrös poharat.

Most a teszveszen lőtt neki apja 2 ruhacsomagot télre,tele márkás és alig használt dolgokkal,tök jó. :lol:

 
 


Anna hát nincs ötletem mi segítene
:cry:
Igen az ovi már csak ilyen de azt mondják az első év a legrosszab és aztán már jobban bírják.
hát nem tudom :twisted:


Gréti most kelt fel kicsit nyúglődik megyek is majd viszanézek még.

Ti mibe öltöztetitek a babákat ugy értem overall vagy kabát nadrág és a lábra mit adtok az utcára babakocsiba .
na ezt jól leirtam :D de remélem értitek

na majd jövök mert apa már készíti grétikét és Jocika is jön

KépKép
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést!!!!

Gyertek má át a tanyára!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem jó a "r" betüm... :roll: :evil:
Vendég
 


Bea küld el az email címedet, és küldöm a tanyára a meghívót.
Holnaptól már ide nem jövök, csak tanyára, befejezem babanetes pályafutásom. :lol:

Kép
Kép


Többiek gyertek át, már majdnem mindenki ott van.!!!!! :)

Kép
Kép


szilvi!

El tudnád küldeni a denesandi74@gmail.com-ra is a meghívót, mert a freemailről nem enged vmiért beregisztrálni.

Köszi

Andi


Kép

Kép
 


Na én beregeltem, meg kértem a felvételem is a csoportba.
Azért egy kicsit furi lesz nem itt lenni, nagyon szerettem ezt az oldalt, kicsit nosztalgikus vagyok.
Végülis itt "jöttünk össze" :oops: :cry:
Ja, tegnap kicsit előreszaladtam az időben Lilluci köszöntésével, annyira koncentráltam, hogy le ne maradjak róla, és megint egy olyan alkalom, amikor azt sem tudom milyen nap van. A legutóbbi az volt, mikor megkérdezték, mikor lesz egy közös barátunk névnapja, én meg mondtam, hogy majd 16-án LESZ, igenám de ezt 19-én mondtam :oops:

Akkor az anyatanyán talizunk :lol:

Anna, sajnálom, hogy semmi nem jön be, sztem vidd el dokihoz Jázmint :cry: Szegénykém, csak arra is vigyázz, hogy most annyi tanécsot kaptál ( barack, szilva, stb. ) nehogy attól legyen rosszul szegénykém

Kép
 
 


Jaj vége a babanetnek. Azért én írok majd néha ide, ha nem baj :) és él ez az oldal, aki csatlakozni akar az nyugodtan írjon :) és majd beszélgetünk újra.

Kép
Vendég
 



Sziasztok


Látom mindenki elköltözött :(
Köszi Szilvi majd küldőm az email címet.
De sajna nem nagyon van időm Jocikának még folyik az orra holnap kapná a 6 éves oltást de a doktornő azt mondta vigyem el majd megnézi és eldönti kap-e szurit Hát nagyon nem szeretne ma is mondta hogy ő nem kér szurit.
Tegnap szülinapoztak az oviba délután itthon.
Közben ha hallanátok Gréti folyamatosan magyaráz
sajna tegnap vittem dokihoz mert folyik az orra egész éjszaka nem aludtunk tegnap és azelőtt sem nagyon fáj neki a foga hogy jön de doktornőnk irt neki fel patikai készitményt az inyére és azzal kenegetem neki.
Meg sem álltam tegnap reggel meg elaludtam de nem késtünk el oviból fáj a fejem tiszta nyomi vagyok .
ja és fáj a torkom alig bírok nyelni :cry:

na megyek készitek egy teát ha babom hagy

KépKép
 


Bea sajnálom ami történik veletek,ez a fránya betegség. Remélem azért csatlakozol hozzánk a tanyára.

Puszi

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Elköltöztünk, és végre van netem!
Szilvi, írtam a Tanyán neked, hogy vegyél be engem is! Persze csak ha mehetek :) :) :)
Jaj és annyi mesélni valóm van, tök izgi az életem!

üdv

 
 


Na hahó, nincs itt senki? :lol:

Kép
 
 



Hahó


sehol sneki :cry:

Azért néha benézek hátha írtok ide is :lol: :lol: :lol:

a megszokás

KépKép
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sehol senki a tanyán.... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj a babanet, mennyit írtunk ide :D :D :D
Vendég
 



Hát nem, még én is bekukkolok, 1x-1x. :lol: :wink:

Kép
Kép


Én már csak azért is,mert szeretném elérni az 1000.hsz-t. :oops: :lol:
De nem akarok ezért egy másik fórumba beleugatni...

 
 


Írj nyugodtan Marcsi én itt vagyok :D
Vendég
 


Én is bekukkantottam ide, bár elég régen voltam. Egy másik
fórumban szoktam ide néha-néha írni, úgyhogy most benéztem:-)))

Andi


Kép

Kép
 



Hajrá Marcsi!!!!!

 
 




Marcsi! Kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy hol kell keresnem a 1000. hsz-edet:-)))
de ma megvilágosodtam, és megtaláltam, csak így tovább:_))))

Andi


Kép

Kép
 




Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron