Új privát üzeneted érkezett!

Ide várjuk az új babásokat, hogy korban közelebb legyenek egymáshoz. Így a problémák is hasonlóak.



 
 


Vicky, én folytatom a sort...ha már a babázást is én kezdtem...

Látom sikerült a cím módosítás.

Várunk ide benneteket anyukák :) (Dita, Colin, Trix, Vevikk, Brigi és a többiek..)

 


Hello!
Itt vagyok én is!
Voltunk vérvételen (megint a sarkából). Hamar túl voltunk rajta, de megsirattam én is.
Bízom benne, hogy jó lesz az eredmény.Dita, hogy vagytok?Többiek???

Brigi
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Brigi biztos minden rendben lesz. Nálunk hétfőn megint oltás, már előre sajnálom miatta.

 


Sziasztok!!!!

Jelentem itt vagyok én is.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Csajszik!

Én is megjöttem :lol:

Colin: Isten éltessen szülinapod alkalmából! pusza

Kép

puszi Trix
 
 


Üdv itt is csajszik. Remélem azért a régi bmc-sek nem sértődnek meg nagyon.



 
 


trix: Mi újság? Hogy vagytok? Ti is megkaptátok már a 3 hós oltást? Miket kapnak ilyenkor a manók?



 
 


Colin, boldog szülinapot.

Nekem tegnap elmaradt a tükrözés, még van remény a javulásra, de ha rosszabbodik nem marad el.
Ádi néha kiakaszt :) Keveseket eszik, bealszik, nem akar büfizni, és ezáltal nem bír többet enni, korábban megéhezik, pedig megszoktam a 3 óránkénti kaját. Remélem csak átmeneti...

 


Tényleg, Colinnak boldog szülinapot!!!

Kép



 
 


Sziasztok!!


Köszönöm szépen mindenkinek!!
vicky szerintem jóslófájás volt ahogy leírtad.
Nagyon hasfájos az én pici fiam. Olyan keservesen sír,hogy én is bögök vele együtt. Néha olyan érzésem van,hogy erölködik ha kakilnia kell. Már meghaladtuk a 4 kg-ot és kezdjük kinöni a rucikat.

Kép
Kép
 
 


Megjöttem! :)
Ide most már nem másolom be a kálváriánkat. Látom így is olvassátok még azért a másik topikot.

COLIN
Boldog szülinapot!

 
 


Hello újra!
Dita!
Talán csak bukás volt, nem?Vagy hányás?
A nagy nálam sokat bukott (mennyiségileg is), ez a kisebbik nem annyira, bár pont az előbb folyt kicsit ki neki a száján, de a Lia miatt gyakran ágyaztam is éjjel.
A büfi-gond megvan nálunk is, detto ugyanúgy , mint Nálatok.Tartogatom fél órát, semmi.Döntögetem jobbra-balra, épphogy fejre nem fordítom, semmi...Leteszem, aztán meg tekereg, nyekereg, szem kipattan, jön a sírás...Nagynál detto így volt.Csak azt nem értem, nappal sokkal könnyebben büfizik..Hogy miért???Nem is értem...Egyébként akkorákat büfög , mint egy coca...Van, hogy sorozatot.Én is mindig nézem, nem jött-e ki valami belőle, mert olyan a hangja, aztán érzem a pociján, hogy szinte "leereszt".
Léda egyébként egész nap alszik, aztán este bulizik. Tegnap pl. 1-ig sírt9-től, aztán 1/4 7-ig aludt. ma már az előző szopi óta (5óta)nem alszik...Most sem.Előtte aludt egész nap.Abban reménykedek, hogy a 11-es szopi után csendben lesz.Durmol egész nap, aztán este már nem fáradt gondolom. Bár lehet, hogy a hasa is fáj néha.
Sosem tudom eldönteni, hogy a hasa fáj-e, vagy csak úgy sír...Én, a tapasztalt anyuka. Nagynál is így voltam.Most is nyekereg a kiságyban.
Amúgy egy szavam se lehet, mert reggel meg , ha pl 6-kor szopik, utána még alszik egyet, így tudunk mi is aludni még 9-ig, vagy tovább is.
Védőnéni volt ma, akkor is húzta a lóbőrt...Mondtam neki a fenekét, ami nálunk a Sudocrem-re jól javul, Bepanthent mondott, vettem is, ki is próbáltam délután, de nem tetszett, így a következő pelusnál már újra a Sudocremet kentem.
Dita!
Én azért gondoltam, hogy nem Te cseszel el valamit.(pl. vízforralás), azért az nem okozna ekkora fosit heteken át.De még jó, hogy váltottál. Ha ez a tápi sem jön be, biztos van még sokféle, amit ki lehet próbálni.Azért ez jó hír, hogy így megoldódott a kaki-téma.
Az ételallergia meg szerintem nem biztos még Nálatok.Lehet, hoyg csak ez a tápszer nem vált be, és ennyi...Kíváncsian várom az eredményt.
Megyek , mert már nem csak nyekereg....

Brigi
Kép
Kép
Kép
 
 


Hello!
Látom, mindenki nagyon elfoglalt, vagy csak a másikba írogat.Én most ide teszek pár képet!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Brigi
Kép
Kép
Kép
 
 


Brigi, nagyon aranyos Léda...büszke lehet az anyukája...

Ne aggódj én sem értem sokszor a sírásokat. Sír büfizésnél, sír egyéb esetben, és sokszor nem tudom mi mit jelent...talán egyszer megértem...

 


Lédi nagyon édes. Mekkora cula kell most rá?



 
 


Vicky!
Most 56-os, eddig kisebbeket adtam rá, 50-est, vagy volt olyan 56-os, ami kisebb volt, akkor azt.
Nektek is elég lesz szerintem az 50-56-os eleinte.

Brigi
Kép
Kép
Kép
 
 


brigi: Ezért is kérdeztem, mert 50-es rucink nincs igazán. Van vagy két rugdalózónk, bodynk nincs is csak kisebb 56-os. Legfeljebb kérek kölcsön Reménytől. :)



 
 


Vicky, mi legyen a mellszívóval?
Hogy döntöttél miben hozzátok haza? Kölcsönadjam a rucinkat vagy maradsz az overállnál?

Colin, köszi a szemész ismerőst most azt hiszem nem aratunk majd tavasszal...

Tegnap megvolt az oltás be is lázasodott. Mivel párom nem volt itthon rám maradt minden. Lefürdettem, és kúpoztam, de mivel egész nap nem volt kaki...így 5 adagban jött ki belőle, egy adag rám került. Lemostam megint a popiját. A kúp kilövellt többször, de lemostam, s felhelyeztem nehezen. Nem irigyeltem őt sem, de magam sem. 1 hónap múlva megyünk megint...

Brigi jó kislány ezek szerint Léda, s jó hogy ott a nagy segíteni.

 


remény: Azt hiszem egyenlőre marad az itthon lévő overáll. Jó nagy lesz rá, de mindegy. A mellszívót el szeretném hozni, ha neked nem kell, de sajna most már nem akarok nagyon ugrálni. Ha esetleg kell valami ismerősödnek, akkor add oda nyugodtan, de ha februárig ráér, akkor szülés után legfeljebb elhozom valahogy. Otthonra akarom majd csak vinni, Pesten van kézi aventem. Bocsi, hogy ilyen macerás vagyok.



 
 


Vicky persze hogy ráér...és ha kell valameddig el is visszük ha sétálunk...
 


remény: A héten már nem nagyon akarok mászkálni, csak apa elé és a vérvételre. Legalább 20-ig ne pottyanjon ki ez a gyerek. :D De aranyos vagy, ha tudok menni akkor szólok. Bírni bírnék, csak nem merek.



 
 


Ha kell megdumálhatjuk, hogy hétvégén elvisszük, ha sétálunk, csak tudjam hova pontosan. Persze csak ha jó neked az...

 


remény: Majd megbeszéljük ha még egyben leszünk. De szerencsére a kórházi cuccba jut a kézi mellszívó. Ezt ki is akarom sterilizáni.



 
 


Vicky!
Szívesen adok kölcsön én is.Hogy tudnám eljuttatni????

Brigi
Kép
Kép
Kép
 
 


brigi: Csak vicceltem, elég sok cuccunk van. Annyi, hogy olyan pici ruhánk nincs és Reménynek vittem az eladókból még 44-est is. De nagyon remélem hogy nem lesz Barbus annyira kicsi. Meg hát tudod, lefelé kompatibilisek. :D Legfeljebb majd lóg rajta az 56-os.



 
 


remény: Bocs, hogy ma nem hívtalak, de későn végeztem. Remélem olvastad a híreket a másikban. Egy kérdésem lenne: a másik fórumomban szeretne egy csaj babakocsit venni és szerintem azok alapján amit írt, a tiétek ideális lenne nekik. Milyen márka is a tiétek? Olyan jó kis kocsi.



 
 


Vicky, bocsi csak most olvastam, mert azt vettem észre mindenki maradt a másikban :)
A mienk knorr márkájú, 3 kerekű. Ha kérdése van az illetőnek nyugodtan irányítsd hozzám.

 


remény: Igen, nekem is feltűnt hogy ragaszkodunk a másik fórumhoz. :) Nekem mindegy, csak beszéljünk.



 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron