Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Niti vagyok, végzős szülésznő hallgató.
Mostanaban szoktam olvasgatni,amiket irtok a gyerekekről, nagyon aranyosak, imádom őket, s mindig mosolygom és megnyugszom, az írásaitokat olvasgatván..
Ilyenkor úgy szeretném már én is 1 vagy 2 gyerekes Anyukakénk megosztani Veletek az örömünket, bántunkat, élményeinket..
Még ez messze van sajnos, most egyelőre ott tartok, hogy a szakdolgozatomat írom az anya-magzat kapcsolatról, és ennek hatásairól a születés utáni életben.
Ehhez szeretném a segítségeteket kérni, ha megengeditek, hogy kérdőívem kitöltésével,ami csak néhány percet vesz igénybe, ha van egy pici időtök és kedvetek, segítsétek munkámat. Hálásan köszönöm!

Kedves Édesanyák!

Az intelligens magzat lelki élete a fogantatás pillanatával kezdődik.
Várandósságotok alatt a magzataitokkal való kommunikációval, kényeztetéssel, törődéssel nagymértékben elősegíthetitek a baba magas szintű testi-lelki fejlődését. Szakdolgozatomban ezen összefüggéseket kutatom. Kérlek Titeket, hogy a kérdőívem kitöltésével, munkámat segítvén,mutassátok be, hogyan történt mindez a Ti esetetekben.
A kérdőív kitöltése csak néhány percet vesz igénybe, természetesen név nélkül történik.Az alábbi linken érhető el:

http://kerdoivem.hu/kerdoiv/280718987/
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: