Új privát üzeneted érkezett!

Judy,
BARBIKÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! Remélem jól telt/és még telik a hétvégétek! :lol: :lol: :lol:
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Sziasztok,

Köszönjük szépen a köszöntéseket. Külön köszönet a képért Betsy. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Bizony csütörtök óta végre otthon. Köszönöm Nektek a drukkokat, köszöntéseket, külön Jaimeenek a bátorító sms-eket, Betsynek a csodás fotót! :)

A szüléstörténettel iparkodni fogok, de előre szólok sajnos nem lesz túl vidám. :( DE ami a legfontosabb, életem (egyik) értelme makk egészséges, kiegyensúlyozott kisbaba, Anyukáját hagyja pihizni, regerenálódni.

Sirki kérdezte, h. vajon milyen fertőzésem van, háát először azt gondolták, h. gyermekágyi láz, de pár napra rá, a varratszedés alkalmával kiderült, h. a varrat alatt a hasfalban gennyes góc alakult ki...ezerből 1. Ez okozta a lázat, és az irtó rossz vérképet, süllyedésem a max. 5 helyett 120 volt az elején. Ez a góc, h. mitől lett, nem lehet tudni, annyi van a zárójelentésemen, h. műtéti sebfertőzés... :? No, dióhéjban ennyit a rossz részéről, a jó része, most is éppen alszik, mert teli pocija. :)
Anyukának lenni, valóban egy új, megfoghatatlan érzés, felelősség, lemondás, boldogság. :)

Kép
 


Arikon,
először is a legfontosabb, hogy már jól vagy, és nagyon-nagyon örülök, hogy Levi ilyen jó baba, tudsz mellette pihenni is meg stb. Kivánom, hogy ez igy is maradjon, de igy fog a tapasztalataim szerint, ha már az elején is ilyen szépen megy minden. És örülök, hogy ilyen jól éled meg az anyaságot!
Szüléstörténetedet azért várjuk! Majd utána eldöntjük, hogy vidám-e... :wink: :lol:
Az a fránya vigye el ezt a sebfertőzést, ezek szerint valami műtéti szövődmény, bár ritka az ilyen, de pont el tudott kapni... na de a lényeg, hogy már itthon vagytok, egészségesen, boldogan! Apának hogy tetszik az új szerep?
 
 


Judy,
jók a képek! :D

Jaimee,
ne már, még mindig nem gyógyultatok meg? Jobbulást! Remélem hamarosan jobban lesztek!
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Úgy látom mostmár ténylegesen kihalt a fóum... :cry:
 
 


Sirki,
Én minden nap benézek, de senki nem ír. :cry: :cry: :cry:

Nálunk Dani most beteg volt, itthon volt egy hétig.Jó lenne már maradna a jó idő.
Voltunk ovilátogatóban, háááát...nem voltam meggyőzve. :roll: :roll: :roll: Holnap meg megyünk egy másikba is.
Bölit is megyek nézni, mert lehet szeptembertől vissza kell mennem dolgozni. A blogban mindent leírtam. :oops: :oops: Lakás a kukacnak sem kell. :oops: :oops: A tőkénk meg már azt egeket veri.Már túl lépte a piaci értéket. :oops: :oops:
Barbi tökre belekerült a hisztis korszakba, néha ki vagyok már miatta.
Iza meg másfél hét alatt elkezdett mászni mint a golyó, felállt és tegnap délután fel is ült egyedül. Eddig szinte semmit nem akart csinálni, most meg hirtelen ekkorát ugrott a fejlődésben. :lol: :lol:

Többiek????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is be szoktam nézni, de ha nem ír senki, én sem írok..
Nálunk is telnek a napok rendesen. Ma kapta Peti a 6 éves oltást, már 123 cm és 22kg, volt hallás, látás vizsgálat, értelmi "felmérés", minden oké vele. Március végén beiratjuk őt a suliba, de majd csak 2012 szeptemberében kezdi a sulit. Múlt hét óta már Bence is ott alszik az oviban, ugyanis holnap kezdek újra a munkahelyemen. Házikónál már a festésnél tartunk, utána már "csak" be kell rendezni. Nagyvonalakban ennyi. Friss képeket iwiw-en, facebook-on találtok.

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Sziasztok!
Velem is ez a helyzet, hogy minden nap benézek, de mivel nem ir senki... úgy néz ki mindenkivel ez a helyzet, igy ez a gond!
Akkor majd én jövök a kérdéseimmel, oké?... :wink: :lol: :lol:

Judy,
minden nap olvasom a blogodat, és Jaimee-ét is, bár ő mostanában nem sokat irt, azután épp ma látom, hogy van új bejegyzés, már nem tudtam elképzelni, hogy miért van ekkora kihagyás.
Iza nagyon ügyes, és van ez igy, Niki is ilyen volt mindig is, hogy sokáig nem akar semmit sem csinálni, és szerintem itt az AKAR-on van a hangsúly, de utána, ha már akar, akkor meg hirtelen mindent elkezd csinálni.
Remélem Danika már teljesen jól van, és ti többiek nem kaptátok el a virust! Én is már nagyon várom a jó időt, de valahogy sehogy sem akar ideérni igazán, Nikivel már meg lehet bolondulni bent, amint kisüt a nap, nem lehet behúzni az udvarról, már előkerült hétfőn a homokozás is, bár nem volt vakmeleg, de nem birtam vele, hogy leálljon a hisztivel. Két hete megtanult, vagyis már tudott tavaly ősszel is, csak akkor nem akart igazán biciklizni, most az a hit, az én legnagyobb örömömre, mert elég nagy távot meg bir tenni vele, én csak megyek a háta mögött, viszek egy felmosó nyelet, hogy ha elfáradna, akkor megtoljam hátulról, de eddig erre még nem volt precedens, pedig nem kis távokat mentünk le, remélem ez igy is marad.
HIsztire visszatérve, irod, hogy Barbika is hisztis, leirnád pár mondatban, hogy mire gondolsz, mert Niki is hisztis, vagyis, nem is tudom, mostanában valahogy más, szinte inkább azt mondanám, hogy ha valami nem úgy van, ahogy akarja, akkor nekiáll nyarvogni, és nem hagyja abba, meg nem is mondja mi baja, mert még mindig nem is beszél, ettől már falra mászok, hogy pluszban még nem is tudom miért a hiszti. Meg ha jön valaki, vagy bárhol vagyunk, és valaki elég ha csak ránéz, ne adj Isten hozzászól, akkor kész, kiveri a hisztit, elkezd nyarvogni, rosszabb esetben lehasal a földre, kezét a szemére teszi, és úgy nyarvog, mindegy hol vagyunk, mintha szégyenlős lenne. Azért szeretném hallani a tapasztalatokat, hogy tudjam, hogy normális-e a gyerekem? :lol: :lol: Ezt viccesen irva, értitek!

Betsy,
ó, igen, nem rég volt Peti volt szülinapja, gondoltam rátok, csak nem tudtam a pontos dátumot, az nincs benne a táblázatunkba, igy azért nem irtam. Hogy sikerült? Gondolom megint sok szép ajándékot kapott, és szép tortákat. Te csináltad a tortákat? Milyenek voltak? Akkor ezek szerinte 7 évesen kezdi Peti az iskolát. Ez jó, pedig eddig az volt a protokoll nálatok, hogy 6 évesen kezdik a sulit, nem? Legalábbis nekem is meg páromnak az unokatesójai odaát, mind 6 évesen kezdték, anno úgy volt kötelező, ha jól tudom. Nálunk nemrég kezdték, hogy 6 évesen már mehet, ha úgy itéli meg a pszichológus, de a szülő visszatarthatta 7 éves koráig, ha úgy gondolta, de az idei évtől már kötelezővé tették, hogy 6 évesen kezdje a sulit, hát forrongok dühömben, én nem szeretném 7 éves kora előtt, szerintem sokkal jobb, egy év is tényleg sokat számit. Vagy nemtudom, lehet, hogy én gondolom rosszul!
Ezek szerint ma kezdtél dolgozni, nem semmi, gondolom fura lehet ennyi év kihagyás után...
Örülök, hogy ilyen jól álltok a házzal, ezek szerint az idén nyáron már költöztök, vagy még előbb talán? Majd megnézem a képeket az iwiw-en, nagyon kiváncsi vagyok!
 
 


Na, tessék, végül jó hosszúra sikeredtem! :oops: 8)
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Már nagyon-nagyon régen jelentkeztem, tudom:) De legalább annál szebb hírekkel...

Még egy kis idő és nálunk is érkezik a kistesó. Alexike nagyon izgatottan várja, remélem ugyanilyen szeretettel veszi körül akkor is, ha ténylegesen itt lesz velünk...:)))
Nagyfiam még nem kezdte el az ovit, mert tavaly nem volt hely....Most ismét itt állunk a beíratkozás (felvételi harc) előtt. Remélem idén minden simán fog már menni és szeptembertől kezdhetjük... Egyébként rettentő édes és már milyen nagy:) Olyan ügyesen el lehet neki magyarázni mindent, és reggeltől estig dumál...Teljsen mini-felnőtt. Sajna a cumi még mindig kell az alváshoz, de ez legyen a legkevesebb....
Tesócskának most készítjük a szobáját, jövőhéten kezdenek a festők. Túl nagy átalakítás nem lesz, Alexivel lesznek közösen egy szobában. Csak egy eü festés, új bordür és a régi kiságy:) Húú, most már tényleg kezd izgalmas lenni, hogy jöhet a vásárolgatás:) Mondjuk majdnem mindenünk van (Alexitől), de vettünk egy új babakocsit, mert a régit már eladtuk, illetve ruhácskák is kellenek:)))
Közben elkezdtünk mi is építkezni, ami jó sok időmet foglalja le és szerencsére nincs időm annyit parázni:)) Ma is megyek védőnőhöz, csak gondoltam adok egy kis életjelet magunkról!!

Sok puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
 


Szia Heni!
Nagyon gratulálok a kistesóhoz! Örülök nektek! :lol:
Az irásodból, a vonalzódból arra tudok következtetni, hogy kislány lesz a kistesó... igaz? :lol:
 
 


Szia Sirkici,

Köszi a gratulációt:)) Igen, kislány lesz:)

Heni

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Heni,
Gratulálok még egyszer a kis jövevényhez, :lol: :lol:
Örülök, hogy nektek is összejött a kis tesó, és ráadásul kislány. :lol:
Betsy,
Milyen érzés újra dolgozni???Amúgy mi a foglalkozásod??

Amúgy biztos olvastátok a blogomban, hogy úgy néz ki nekem is vissza kell mennem. :oops: Kezdek barátkozni a gondolattal, nagyon össze voltam törve, de most már kicsit jobb a helyzet. :roll: :roll:

Sirki,
Nálunk Barbi pár hete azt csinálja, hogy ha valami nem sikerül neki, vagy valamit nem engedek meg, akkor sikít, és ezt sajna a boltban is csinálja újabban. Ráadásul a "hülye" szót lassan már kötőszóként használja. Hiába mondom a fiúknak, hogy fogják vissza magukat, egyszerűen nem érdekli őket. Jókat röhögnek, ha Barbi hülyézik, mintha legalábbis olyan vicces lenne. Le fog sülni a bőr a pofámról az oviban. :oops: :oops: :oops:
A hiszti teljesen normális ebben az életkorban, baromi nehéz kezelni. Én legtöbbször ha sikít nem veszek róla tudomást, levegőnek nézem és ott hagyom. Még a boltban is ott hagytam és egy másik sorban kezdtem el válogatni. Mikor észrevette, hogy egyedül maradt elkezdett keresni. Hallottam, ahogy mondta, hogy anya-anya.....de legalább abbahagyta a hisztit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és Heni, nevetek van már???? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Köszönöm neked is a gratulációt!:) Nehezen, de szerencsére összejött...:))
Nevek még mindig vita tárgyát képezik...Tudod, nálunk görög neveken kell gondolkodni...

El tudom képzelni, hogy nem könnyű visszamenni dolgozni, de fel a fejjel, megint elkezdődik egy másik szakasza az életednek...

Heni

Kép
Kép
 


Csak pár sorra..

SIRKICI: Köszi, jól sikerült Peti szülinapi bulija. A tortákat én csináltam, az oviba rendőrautót, itthonra Shreket. Ajándékba pénzt kapott, mert biciklire gyűjt, a régieket kinőtte. Nálunk csak az mehet iskolába, aki május 31-ig betölti a 6. évét, de aki január 1 és május 31 között született, az maradhat még. Tehát csak annak kötelező menni, aki június 1 és december 31 között született, és betöltötte a 6. évét. Remélem, jól írtam le. Nikivel mi újság? Képeket tudsz felrakni? Jó már a fényképezőtök? Biztos sokat nőlt. Mindjárt szülinap Nálatok is, beszéd alakulgat? Bencének nagyon jót tett az ovi, most már egész nap be nem áll a szája :)
HENI: Gratulálok a kistesóhoz, hogy bírtad eddig magadban tartani? Mikor tudtátok meg, mikor derült ki a neme, 4D-s kép esetleg? Hol építkeztek? Kistesó nevére én is kíváncsi vagyok..
JUDY: 2003 óta vagyok ennél a cégnél, eddig controller voltam, de mivel arra a posztra felvettek mást, és nem akarták őt se elküldeni, így most én pénzügyi előadó vagyok. Tehát teljesen mások a feladataim, de tetszik ez is, gyorsan eltelik az idő, sok a munka, nem unatkozom. Meg lehet szokni gyorsan. A nyár lesz húzós, mert ugye 6 hétig nincs ovi, és nálunk mindenki dolgozik, a nagyszülők is, így majd beosztjuk valahogy, hogy mikor ki vesz ki szabadságot, hogy a fiúkra vigyázzon. Sajnálom, hogy vissza kell menned dolgozni, azért Izi még nagyon kicsi, de legalább anyukád be tud segíteni. Bazsival mi újság? Változás?
JAIMEE: Holnap nem lesz időm írni, ezért most kívánok boldog első névnapot Zalánnak! Látom, zajlanak Nálatok is az események!
CHRISTELL: Már fél idős vagy Te is! Tudni már a pici nemét?

Ennyire volt időm..Jók legyetek!

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem tudom... :oops: Sokszor benéztem, olvastalak titeket, de írni nem írtam. Tudom... Bocsi! :oops:

Heni!
Gratulálok a kis cuncikához! Nagyon örülök nektek!

Igen, rögtön félidős vagyok. Úgy tűnik talán minden rendben, bár magas AFP miatt visszatapsoltak. Emiatt gyorsan elmentem 4D-re, és holnap megyek genetikai UH-ra. A dokim szerint inkább menjünk biztosra, mivel szerinte a labor hibázott, csak az a kérdés, hogy melyik alkalommal?! 16 hetesen a MOM értékem 2,77 volt, 18 hetesen pedig 1,76. Na ez hogy lehet???!! Senki nem tudja. 4D-n a szonográfus mindent rendben talált, szerinte kb. 3 nappal előbb szülök, és nagyon úgy tűnik, hogy.... Na tippeljetek! Ki találja ki, hogy mi a neme?? :wink: :lol:
Szóval most be vagyok tojva a genetika szerint. A szülészeten a főnővér nagyon jó ismerősöm, és ő azt mondta, hogy ha az UH-n nem látnak semmi rendellenességet, akkor is fel fogják ajánlani a magzatvízvételt. Nem tudom mit tegyek? Elég veszélyesnek tűnik. De azt hiszem, ha nem megyek bele, akkor még 4 hónapig izgulok, és ha rossz vége lesz a dolognak, egy életen keresztül hibáztatom magam. Ha pedig beleegyezek, akkor, ha emiatt történik valami a babával, akkor pedig azért hibáztatom magam. Szóval ez egy ördögi kör. :?

Christell és Klárika
Kép

Kép
 


Sziasztok!

Betsy: a 16. héten már tudtuk, hogy kislány, de utána azért még 3x rákérdeztem:)) Mindig volt valami, amin lehetett izgulni + rengeteg elfoglaltság, ezért nem írtam hamarabb...Az elején úgy volt, hogy ismét méhen kívüli lesz, utána egy kis barnázás, a babóca feje a 19. héttől nyomja a szeméremcsontomat, így jól megijedtem, nehogy kinyíljak idő előtt.... Voltak (de már remélem nem lesz több) zökkenők... 3D -s képünk van, de csak 1 mert állandóan bújócskázik. Emiatt 4 D-re sem érdemes mennünk (doki szerint). A 11. kerületben kezdtük az építkezést, de nem egyszerű...:))

Christell: a kék cumiból ítélve:)))) Gratulálok a kistesóhoz!!! Látom nálatok sem egyszerű a dolog!! Jól teszed, hogy mész genetikára, stb...Én is mennék. Nekem kicsit alacsony volt az AFP, de a kombinált teszt eredménye miatt nincs min izgulni...

Jaimee: boldog névnapot Zalánnak!

Heni

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Betsy,
Hát az tuti, hogy a régi helyemre én sem tudok visszamenni, mert be van töltve és miattam tuti nem küldik el. Pedig azt szerettem csinálni. Világ életemben olyan melóm volt, ahol külföldi vevőkkel álltam kapcsolatban. De mindegy, bármit adnak elfogadom, persze bizonyos kereteken belül. :lol: :lol:
Bazsival jobb a helyzet, mostanság nem volt dühkitörése, bár apával még mindig nem nagyon kommunikál, de reménykedek.Ápr 11-én megyünk a pszichológushoz, akkor apa is jön. :roll: Nem nagyon tetszett neki, de jön.
Chris,
Háááá....fiúra tippelek a kék cumiból. Gratulálok nektek.
Nézd, én is sok mindenen mentem keresztül a 4. terhesség alatt és egy cseppet sem bántam meg az amniót. Nagyon profi már az orvostudomány ebben, szinte észre sem veszed és túl vagy rajta. Utána pár nap pihi és megnyugodhatsz, ha már az eredmény a kezedben van. Én nem is tudom mit csináltam volna, ha az egész 9 hónapot végig kellett volna aggódnom, hogy beteg-e vagy nem. :oops: :oops:
Persze van veszélye, de annyira minimális.....
Heni,
Kiváncsi vagyok milyen nevet találtok majd. :lol: :lol: Görög nevek amúgy is nagyon szépek. Hát kiváncsi vagyok milyen lesz a kicsike. Alexi-ből ítélve gyönyörű kis görög istennőt fogsz szülni. :lol: :lol: :lol:


Olyan jó, hogy legalább a jó idő megjött. Kicsit jobb kedvem lett tőle. Tegnap szinte egész nap kint voltunk.
Izus ugyan kicsit taknyos, de szerintem a foga okozza, mert a bal felső 1-es fogánál már megrepedt az íny, és kínozza rendesen szegénykémet. Tegnap voltunk tanácsadáson is 9,56 kg a kis dagim.
Megkérdeztem a védőnőt, adhatok-e neki túrós tésztát kiakadt egy pillanat alatt. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem genetikáról. Azt mondta az UH doki, hogy szerinte nagyobb a kockázata az amnionak, mint az, hogy beteg legyen. A tanácsadóban azt mondták, hogy az amnio nem mutatja ki a rendellenességet, nem állít fel pontos diagnózist, csak a gyanúja merül fel, úgy mint az AFP-nél. Szerintük a legpontosabb az UH. Most a doki nem talált semmi rendellenességet, de azért a biztonság kedvéért visszatapsoltak 12-ére.

Christell és Klárika
Kép

Kép
 


Christell,

Drukkolok neked 12-re, de biztosan nem lesz semmi baj, ha a doki is ezt mondja...Szerintem egy jó uh-s orvos ér a legtöbbet...

Heni

Kép
Kép
 


Héjj, látom, néhány elveszett bárányka előkerült..... :)

Heni: Gratula a kistesóhoz!

Christell: Enyém doki is az uh-ban hisz, jobban, mint bármi másban. :shock: :shock: Gratula a kispasihoz, szuper lesz, meglátod.

Látom, mostanában vegyespárosok alakulnak majd. :)

Judy: Hát szerintem sem lesz gond a beszoktatással. :lol: :lol: :lol:
Hiszti nálunk is van, de a dackorszak rosszabb, én azt nehezebben kezelem. :D Melóval sztem nem lesz gond, visszavesznek ősztől, max. tényleg nem oda, ahová szeretnéd...nemtom.

Betsy: Mi újság veletek? MIlyenek a munkás hétköznapok? Fiúk megérezték valamilyen formában a változást? Milyen suliba megy majd Peti? Speces vagy tagozatos esetleg?

Sirki: A hisztis időket sztem csak túl kell élni, kell hozzá némi türelem, de ez van. :) Hidd el, normális a gyereked. :D :D Csak még nem tudja kezelni az érzelmeit, dühét, mérgét, feszkóját....Milyen okosakat tudok már írni, nem? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, ugyan ippen beteg mindkét csemete, de egyébként minden oké. Lassan készülünk a szülinapra ( :shock: :shock: :shock: ) egyben a húsvétra is. Elvagyunk. Fotókat tettem és még teszek is a blogra.

Cupp mindenkinek!
 
 


Jaimee: köszi:) Örülök, hogy nálatok -a betegséget leszámítva - minden rendben. Alexi is fájlalja a pocakját...

Heni

Kép
Kép
 


Sziasztok Lányok!

Most már megpróbálok én is jönni, sőt eddig is felkukkantottam, meg iwiw.re dobtam képeket, de írni nem volt lehetőségem. Férjecském géphez kötött munkát végez, és nem akartam elvenni előle. :D

Heni,
Tiszta szívből gratulálok Neked, és szorítok, h. könnyű szülésed legyen! Tényleg természetes v. császár lesz?

Christell.
szerintem sem szabad izgulni (mondom én, aki végig idegeskedte a kismamiságát :oops: :D ), de biztos minden rendben van!

Betsy,
milyen messze van a melóhelyed otthontól? Gyorsan haza tudsz érni?

Jaimee,
jobbulást a gyerkőcöknek!!!! :)

Velünk is minden rendben, nagyon szépen telnek a napjaink. Nagyjából sikerült felállítanom egy napirendet, amit Levike nagyon szépen betart. Csúszások vannak benne (ha pl. tovább alszik), de a lényegi dolgok szépen mennek maguktól. Úgy vettem észre, h. délelőtt nagyon szeret szundikálni és inkább délután van fent, akkor játszunk, babakocsizunk stb. Alapvetően nagyon jó kisbaba, csak akkor sír ha éhes v. a pocija fáj. Ez utóbbira kaptunk infacolt ami nagyon bevált nála. :) Sajnos (a kórházi mizériám miatt is) elapadt a tejem, így tápszert eszik. Ezt elég nehezen éltem meg, de már nem izgat, az a lényeg, h. szépen fejlődjön. :)
A szüléstörténet már készül, úgyh. szerintem hétvégén fel is teszem. Már egész máshogy gondolok az egészre, bár voltak sírós napjaim, heteim, de egyre jobb már minden. Már nem agyalok az egészen, inkább arra gondolok, h. ketteskével rögtön császár lesz. :wink: :D bár ez még korai 8)

Kép
 


Sziasztok!

Beugrottam pár sorra..

JAIMEE: A munkás hétköznapok eléggé lefárasztanak, sok a munka, gyorsan eltelik a nap, de mire hazaérek, már semmihez nincs energiám (mármint házimunkához, ilyesmi) A fiúk ügyesen hozzászoktak az új helyzethez, megszokták, hogy nem én megyek értük az oviba, de így legalább csak fél 4-ig vannak ott, mire hazaérnek, fél óra, és már én is itthon vagyok. Hétvégén meg bepótoljuk, ami hétközben kiesett. Múlt héten pl. Petit elvittem Pestre a Dzsungel Könyvére a Pesti Színházba, hát valami fantasztikus volt. 3,5 órás volt az előadás, de nagyon élvezte Peti, végig bírta ülni, nagyon jókat szórakozott rajta, szuper volt a szereposztás. Most pénteken meg az ovival voltunk kirándulni, kivettem szabadságot, és én is mentem velük. Jövő héten is 5 napot itthon leszek egyhuzamban, mert tavaszi szünet lesz, utána meg az anyáknapjákra tervezek szabit kivenni, hát fognak nekem örülni a mh-en, de ez van, másképp nem tudom megoldani.
Abba a suliba fog járni Peti, ahova én is jártam, ide:
http://www.kiss-bgyarmat.sulinet.hu/
Annak idején voltak tagozatok (én ének-zene tagozatos voltam), de most már ez megszűnt. Két osztály indul, elvileg a tanár néniket is kiválasztottam, de majd fogunk járni előkészítőre, foglalkozásokra, és majd Peti eldönti, melyik tanár páros szimpatikusabb neki.
Gondolom, Ti is várjátok a tartósan jó időt, aztán egész nap játszózás, fagyizás, nagy séták hármasban, négyesben! De jó is az! Jobbulást a gyerkőcöknek!
ARIKON: Sajnos nem itt van a munkahelyem a városban, hanem 25km-rel arrébb, így fél órákat kell utazgatni oda is, vissza is. Busz nagyon ritkán megy, így ha bármikor haza kellene jönnöm, nem lenne egyszerű. Kocsival járunk dolgozni, fél 8-kor indulunk, fél 5-re vagyunk itthon. Pici Levivel milyen az élet? Friss fotók? Szüléstörténet?
HENI: Pocakfotót remélem majd mutatsz nekünk! Bár még van pár heted, de azért megkérdezem, hogy minden készen áll már a kis hugi fogadására? Kíváncsi vagyok, hogy kire fog hasonlítani a legkisebb, lehet, hogy ő inkább tiszta anyukája lesz :)
CHRISTELL: Mi volt UH-n? Biztos minden rendben! Hogy fogják hívni a picurt, Ferike?
JUDY: Voltatok a pszichológusnál? Mit mondott? Hogy telt a szülinapod? Képek esetleg!
SIRKICI: Nagyon el vagy tünve! Jól vagytok? Hogy telnek a napok a mindjárt3évessel?
GYABLONKA: Te is régen írtál már! Fiúk növögetnek? Ti nem terveztek harmadik gyerkőcöt?

További kellemes 7végét mindenkinek, és élvezzétek ki az otthon töltött napokat, mert gyorsan eltelik..

KépKép
KépKép
KépKép
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. UH-n minden rendben. Már 3 egymástól független orvos mondta, hogy kukacos, így elhisszük nekik. Mi eléggé lány pártiak vagyunk, de majd megszokjuk. :wink:

Nevek terén még nem jutottunk dűlőre. Ferike biztos nem lesz, apukája nem akarja. Bence lenne, de családi háború tört ki ellene, mert a nagyszülők szerint csúfolnák az "Egyszer volt egy kemence, belebújt a kis(Kiss) Bence..." dalocska miatt. Így most nagy név keresésben vagyunk... Szóba jön az Ádám és a Kristóf, de várom Apuka javaslatait is, mert szerinte a kislányunk nevét is én döntöttem el, és most nem szeretnék ebbe a csapdába esni.

Nagytesóról!
Még mindig hallani sem akar a WC-ről, vagy a biliről. Szerintetek mit csináljak? Azt mondja, hogy nem akar a wc-be pisilni, csak a pelusba. Van valami ötletetek? Hiába adok rá bugyit, tartogatja, nem ül a wc szűkítőre, mert szerinte hideg, a végén belepisil a bugyiba, de akkor sem szól, hogy bement. Látszólag nem is zavarja a dolog. Tanácstalan vagyok. Eröltetni viszont nem akarom, de taktikázni sem tudok, mert túl jár az eszemen.

Elteszem magam holnapra!
Puszi mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
 


Kép

MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
 
 


Kellemes Húsvétot mindenkinek!
 
 


Látom meghalt a fórum...No azért írok, hátha valaki válaszol.

Gyabi: Írtam neked választ a facebook-ra, nem tom' megkaptad e...remélem....

Christell: Ha nem akar hallani biliről, vécéről, akkor pici pihi a témának. Szerintem....

Heni: Itt is gratula a kisasszonyhoz. (Ha olvasod véletlenül...) Úgy látom, egyik csemetét sem hordtad túl. :)

Sirki: Mizu veletek? Meló? SZülinapi készülődés?

Arikon: Ha bekukkantasz, dobsz egy szüléstörténetet? Nagyon kíváncsi vagyok rá!!!

Judy: Ötöske projekt? Vagy ne kérdezzek hülyeségeket? :lol: :wink: Akkor ősztől meló lesz vagy mégsem?

Fotókat nem teszek, bocsi, a blogban úgyis vannak. Aki kér meghívót esetleg, küldök ám! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2011.09.12 18:54-kor.
 
 


Hello!
Én minden nap benézek, de... úgy néz ki be kell vallani, hogy meghalt a fórum, mostmár véglegesen... :cry:

Heni megszűlt? Azta, gratula a kislányhoz, sok boldogságot, egészséget, és szép családi életet!

Arikon,
igen, a szüléstörténet, azzal még adós vagy :wink: :lol: :lol:

Jaimee,
elvagyunk, kösz, meló úgy van, ahogy eddig, viszont szülinapi készülődés az van ezerrel, tegnap volt apa is 30 éves, igy holnap buli lesz, csütörtökön NIkihez jönnek a nagyszülők, szombaton meg a barátok, szokás szerint, úgyhogy elvagyunk, nekem már lóg a belem a sok készülődéstől, naponta 3-4 szer biciklizek el a központba bevásárolni, mert biciklivel egyszerre nagyon keveset birok elhozni, de nem gond, mostmár lemennek a szülinapok, aztán nyugi van, még csak apósé lesz, de ott már csak meg kell jelenni :lol:
Ti készülődtök már? Hogy lesz a szülinap?
Blogodat minden nap olvasom, nem is birnám nem olvasni, valahogy érdekel, hogy mi van veletek...
 
 


Megpróbálom megírni, mert nagyon le vagyok foglalva, ezért csak kutyafuttában írok. :D

A kiírt időponthoz képes 1 héttel túlhordtam Levikét, semmi jel nem volt afelé, hogy világra szeretne jönni. Minden ugyanolyan volt mint addig, csak egyre jobban fáradtam, aludni sem tudtam már az irdatlan nagy pocimtól. Nagyon szerettem volna ha magától indul meg, nem beindítva. De ez lett! Febr. 15-én reggel 8-ra mentünk be, teltház volt. Nagy frontok, miegymás, megtette a legtöbb leendő Anyucinál a hatását, kivéve nálunk. Kb. fél 10-re kaptunk egy nagyon csendes diszkrét szülőszobát. Doki többször odajött addig is bíztatott, h. nemsoká anyuci leszek én is. Nagyon rendi volt. Bemutatott a szülésznőmnek is (nem választhattunk) ő is szimpi volt rögtön.
Na végre, elfoglaltuk a birodalmunkat. Felöltöttem direkt erre a napra szánt háórucim, felfeküdtem a szülőágyra, ami egész kényelmes volt. Megmutatták a már zöld ruhát öltött Férjemnek a szülőágy mozgatását. Minden egyre izgalmasabb lett, mégsem féltem. :)
Dokim kb. fél pillanat alatt burkot repesztett. Cseppet sem fájt, inkább fura volt, ahogy dőlt belőlem a langyos magzatvíz. Húha- innen már tényleg csak babával a karomban távozhatok-gondoltam akkor. :roll:
Bekötték az oxit is, először csak lájtosan. Így fél 10-kor megkezdődött az én szülésem is. Kb. az első 1 2 órában cseppet sem fájt, ezért fokozatosan kezdték emelni az oxit. Gondoltam is, h. ha ez így marad, tök vicces szülésem lesz. :D
Aztán megérkeztek az első fájások is dél körül. Tyűűű, akkor már éreztem, h. ez nem lesz sétagalopp, és ezek még hol voltak a 3 percesekhez képest. :twisted:
Drága férjem arcán a nyugtatgatás, és a tehetetlen aggódás elegye vegyült. Én hangtalanul tűrtem egész sokáig, amin magam is meglepődtem, hisz híresen alacsony a fájdalom küszöböm. :)
Szülésznőm, egy pár óra elteltével (biztos a fájdalomtól torzulni kezdő arcom láttán) ajánlgatni kezdte az EDA-t. Először nagyon elutasítottam, de ahogy az idő haladt, én a fájdalom is nőtt és sűrűsödött, meggyőzött. Jöttek az anesztesek, és irtó gyorsan, fájdalom nélkül beadták a szurit a "gerincembe". Férjem szerintem nehezebben viselte a tű látványát. :D
A fájdalom nem mondanám, h. megszűnt, de az elviselhető kategóriába lépett át. Dokim közben félóránként megkuksizott (ami egyre kellemetlenebbé vált), és jó hírként fél 4-kor közölte, h. 5 ujjnyira tágultam most kéne beindulnia a babának is.
Fájdalmaim újra erősödtek, mert a toló fájásokra nem hat az EDA érthetően.
Ekkor már kezdtem nagyon befordulni, nem segített senki és semmi, egyedül csak arra gondoltam, h. bukkanjon elő a drágám, hagy ölelhessem magamhoz. De egy furcsa rossz előérzetem is volt, immáron a 38. héttől, ami ekkor újra előtört. Ugye ki tudom nyomni??? Folyton ez lebegett előttem.
DOkim 4 körül megvizsgált és kért, h. nyomjak, miközben ő a kezével "figyelte" a baba fejét, h. jön e lejjebb. Sajna meg sem mozdult, nekem meg borzasztóan fájt, feszített bentről Levike. Ekkor dokim mondta, h. még fél órát ad Levinek és ha nem jön lejjebb akkor megyünk a műtőbe és császár. Úristen erre addig nem is gondoltam. Annyira a természetes szülésben gondolkodtam, h ez a lehetőség eszembe sem jutott. Bevallom, nagyon megijedtem, Férjem viszont nyugtatgatott, h. higyem el, minden rendben lesz. Az utolsó fél óra nincs mit szépíteni, szörnyű volt.
Doki jött is, vizsgált, nyomtam, ááááztam (akkor már nekem is megjött a hangom) és semmi.... Már jöttek is a műtősök, pakoltak át az ágyra, tolták belém az EDÁ-t ezerrel, bennem a félelem, és egyben megkönnyebbülés egyede vegyült. Most már kint lesz Levim, ez a legfontosabb. Sajnos innentől kezdve alig érzékeltem valamit a külvilágból, olyan fáradt, elcsigázott voltam. Hihetetlen gyorsasággal, pörögtek fel az események, egyszercsak már a műtöben voltam, az ablakon kívül Férjem figyelt. Pár pillanat múlva a bemosakodott Dokim is megérkezett, pörögtek forogtak, mesélték, h. Anyum kintről nagyon aggódik és puszil stb.Ezt jó volt hallani.
Aztán, nagy csend...én remegtem az EDÁ-tól de nagyon, pár pillanat és valami olyan amire mindig is vágytam, felsírt Levim, szinteahogy kivették blőlem. :D Megkönnyebbültem, boldog voltam, és fááááááradt! :D
Még annyit is mondtak, h. jeszus , 4 kilós a baba, és hogy fért el ebben a lányban??? :D
Viszont nem láttam, csak egy véres kocsiban valamit, és hogy Férjem ,nagyon mosolyog, úgy ahogy eddig sosem. Az Ő arcát sosem feledem el. :)
Pár perc múlva viszont, visszahozták nekem Levimet, bepólyázva, csodás nagy szemekkel, odatették a fejemhez, megpuszilgathassam. Így is tettem. :) Olyan drága volt, és az enyém!!!!
Amikor rendbe tettek, kigurítottak a várakozó részre, és egyszer csak odajött mellém Apa, és Baba. Olyan édesek voltak! Az én családom!!! Boldogság öntött el, és földöntúli szeretet.
Aztán átgurítottak a folyosón ahol megláttam, Anyut és Aput, akik addigra már halálra izgulták magukat. Anyum arcára pillantva sírtam el magamat. Addig bírtam tartani a könnyeimet, de hirtelen a gyerekből Anyuka lett lánya, nem bírta tovább.
Begurítottak a szobámba és megpihenhettem végre. Ez volt az én szülésem, az én napom, a mi családunk megszületése.
Bárhogy is alakult, bármikor újra kezdeném, pont így!

Kép
 


Jaimee,
remélem olvasod:
ZALÁNNAK NAGYON NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KIVÁNOK!!! :lol:
És legyen nagyon szép napotok!
 
 


Arikon,
közben elolvastam a szüléstörténetedet is, és bár azt mondod nagyon kutyafuttában irtad le, de nekem igy is nagyon megható, sirdogálok itt magamban, és arra gondolok, hogy milyen csodálatos dolog is világra hozni egy gyereket...
kösz, hogy megosztottad velünk a történetedet, és ha van egy kis időd irj, hogy hogy telnek napjaitok!

Többiek?
Senki nem akarja már folytatni, még ha lassabb tempóban is?
 
 


Sirki,
én próbálom majd folytatni, de Férjem munkája géphez van kötve, így csak akkor tudok jönni, ha a Baba ill. Férjem is "engedi" :D
Próbáltam normálisan fogalmazni, de elég nehéz volt, mert folyton azt lestem mikor ébred fel Levi. :D
Tényleg nem emlékszel, h. Niki ilyen idős korában mennyit aludt napközben? Mert van hogy csak délelőtt is fél-1 órát, ill. délután is ennyit szundizik, amit én kevésnek találok... Ellenben az éjszakát (fél 11-6-ig) átalussza már 2 hónapos korától. 8)

Zalánnak én is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép
 


Arikon: Köszi a történetet!!! Megküzdöttél Levi babáért minden szempontból. ..[

Sirki: Facabookon megtalálod Henit, ha máshol nem, akkor az ismijeim között. :)) Apának utólag is boldog szülinapot!!!! És akkor holnapra jó bulizást nektek. Mi szombaton tartjuk a családdal (én meg lélekben ma... :wink: )

Szülinapi köszöntéseket köszönjük! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2011.09.12 18:53-kor.
 
 


Sirki: nagyon boldog szülinapot Nikinek!!!!! 8) 8)
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat itt is!

Eléggé eltűntem, de sajna okkal, mert 1 hónapot kórházban töltöttem. Most csak röviden:
A 33. héten valszeg magasan lévő burokrepedés lehetett, mert elég nagy mennyiségű magzatvíz távozott. A Szent Istvánban akartam szülni, ezért oda mentem vizsgálatra délután, de este már vittek át a 2-es női Klinikára, mert folyamatos fájások voltak. Szerencsére rengeteg magnéziumos infúzióval sikerült leállítani a szülést. Kaptam mellé tüdőérlelőket, antibiotikumot. Utána minden nap vizsgálatok sora, egészen a 36. hétig....Gondolhatjátok milyen volt, főleg, hogy Alexitől egyik percről a másikra szakítottak el...Szóval szörnyű volt az elmúlt időszak, de meglett az eredménye, a mi csodaszép kislányunk...!

Császár lett ismételten, aminek nagyon örülök, mert abszolút jó eléket hagyott bennem. A lábadozás része volt kemény, de szerencsére azon már túl vagyok...Elina egy imádnivaló kishölgy, rengeteget eszik, az első naptól kezdve végig aludja az éjszakákat, nem lehet rá panaszom... 2280 gr-al és 48 cm-el született, most hétfőn 3020 gr volt meztelenül:) Nagyon belehúzott...

Most megyek, mert lassan uzsiidő lesz:)

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Előbújtam én is. :lol: :lol:

Heni,
Gyönyörű szép a kislányod. :lol: :lol: A nehézségek ellenére minden jól alakult és ez a lényeg. :lol: Tényleg szépen belehúzott a hízásba. :lol:
Sirki,
Nikinek is és apácskádnak is BOLDOG SZÜLINAPOT!!
Arikon,
Látom neked sem volt egyszerű szülésed, de a lényeg a babóca. Szoktam nézegetni a képeket, annyira csodaszép a legényke. :lol: :lol:
Jaimee,
Itt is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ZALÁNNAK!
Ötöske???? Háááát.....mondtam apának, ha nem akar, védekezzen, mert tőlem jöhet. :wink: :wink:
Amúgy mostanság kicsi az esélye amúgy is, mert kint van Rotterdamban.:cry:
Nálatok hármaska???
Gyabi,
Nektek pedig kitartás a problémákhoz. Szépen minden meg fog oldódni magától. Én biztos vagyok benne. :)

Rólunk:

Nálunk volt 3-as keresztelő. Szupi volt, képeket már láttátok. Most az elsőáldozásra készülünk, 4.-én lesz a szent gyónás és 5.-én az áldozás. :lol:

Fiúknál év végi hajtás van. Daninak csak a rajz lesz 4-es (de lehet megkapja az 5-öst) a többi mind jeles lesz.
Bazsi pár tantárgyból két jegy között áll, ezért felelget mostanság. Ha minden jól megy 4-es körül lesz. :lol:

Barbit felvették az oviba. Szeptembertől megyünk. Már jó lesz, mert nagyon unatkozik itthon. Most hogy jó idő van szinte egész nap kint vagyunk, ott legalább feltalálja magát, mert bent csak a hülyeséget csinálja. Egyre hisztisebb sajna. :oops: :oops: :oops: :oops:

Iza egy kis tündérke. Most már szépen lépeget a bútorok között és próbálja elengedni azokat. Szopizik ezerrel, éjjel 2x kel (ennek nem örülök) Tegnapi mérésen 10,4 kg volt. :lol: :lol:
Kiságyban nem alszik csak mellettem az ágyban. Valszeg most már csak egy gyerekágyba lesz szoktatva. Szét is fogom szedni a kiságyat. :oops:

Apa ahogy írtam kiment Hollandiába. Május 1-én indult és júliusban jön haza. :roll: :roll: Elég jól fog keresni. :oops:
Jól van, meló is ok és a társak is rendben vannak. :lol:

Én meg fogyizni kezdtem,már 4 kg-ot leadtam. Bár még rengeteg van hátra, de a sikerélmény motivál. :lol:

Nyáron mi nem megyünk sehova apa nélkül. Fiúk mennek táborozni, Dani 2-be is, + anyuék viszik el őket Olaszországba júliusban. Csajokkal mi itthon leszünk, max a Velencei tó és a Balcsi jön számításba. :lol:

Dióhéjban ennyi. Megpróbálok én is többet jönni. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy többen is előkerültetek! :D
Nálunk végre vége a buliknak, már kissé sok volt, Nikinek is már tegnapra nem volt az a legjobb kedve, hiába, túl közel vannak a szülinapjaink, igy a sok inger gondolom neki még nem teljesen okés, nem tudja hova tenni, még nekünk is fárasztó, hát akkor gondolom neki. Többen kérdezték, hogy miért nem tartom egybe, hát... valahogy meg akarom adni mindenkinek a saját szülinapot, nem vagyok az egybetartás hive, bár igy tegnap már... de azért összességében jól elmúlt, mostmár jöhet a pihenés, játszás, semmi mással nem fogok foglalkozni, csak Nikivel, itt a jó idő, hurrá! Már csak a tenger hiányozna, de majd egyszer. Valahogy el tudom képzelni már igy 3 évesen, hogy el lennénk lent.

Szülinapi köszöntéseket köszönjük! Niki és apánk nevében is! :lol:

Arikon,
nem emlékszem pontosan, hogy mennyiket aludt, de az tuti, hogy kétszer aludt naponta, és nem sokat, változó volt, volt fél óra is, de 2 óra is, mikor hogy, viszont cserébe amióta hazajöttünk a kórházból átaludta az éjszakát. Később, fél éves kora körül vagy után nem aludta át, de birtunk tőle pihenni, mert vagy visszaaludt a szopiban, vagy elvolt köztünk a nagy ágyban. Ahogy Jaimee is irja, ha vidám, jól érzi magát, akkor ne idegeskedj azon, hogy mennyit alszik. Niki semmit sem csinált könyv szerint, egy kissé paráztam is anno, most pedig egyedül alszik el, nyitott ajtónál kb március óta. És minden gond nélkül, nekem is meglepő volt, de hála érte.

Jaimee,
hú, én is mennyit nosztalgiáztam, és ünnepeltem lélekben, azta... és képzeld csütörtökön éjjel azt álmodtam, hogy van Nikinek egy öcsikéje, és Zalánnak hivják. Tény, hogy ha lenne két gyerekem, igy szeretném, mint ti, de érdekes volt. Aztán felébredtem, és visszatért a racionalitás talaja...
Remélem jól sikerült a buli tegnap, olvastam, hogy többen betegek, de hátha már meggyógyultak, vagy igy is tökéletes volt minden... de milyen is lehetne, ha nem tökéletes, igaz? :lol:

Heni,
hát te is megszenvedtél mindkét gyerkőcödért, de a lényeg, hogy most már itt vannak, épen, egészségesen, és boldogok vagytok! Nagyon szép neve van a kislányotoknak! :D

Judy,
hú, rengeteg minden zajlik nálatok, körülöttetek! :lol:

Betsy,
?????????????????????????????????????
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2011.09.12 18:52-kor.
 
 


Jaimee,
hát az biztos, hogy élvezte volna tavaly is, de most valahogy jobban el tudom képzelni, már több mindent tud, jobban megérti a dolgokat, azért gondolom. Idén még nem hiszem, hogy eljutunk, de jövőre még él a remény, na majd meglátjuk.

Judy,
én is látom a vonalzódat, hogy szépen mennek le a kilók. Ha nem titok, csinálsz valami fogyókúrát? Még a meleg is besegit, hogy kevesebbet kivánjon enni az ember, meg inkább gyümölcsöket, stb, jókor kezdted, ügyes vagy... :lol: :lol: :lol:
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron