Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem lattam meg ilyen topikot, gondoltam, mint ma pozitivat tesztelo, nyitok egyet :). Gyertek jo sokan!

Magamrol annyit, hogy van 2 lanyom, 5 es 13 evesek. Szeptemberben volt sajnos egy vetelesem, eddig probalkoztunk - ugy nez ki, vegre sikerult, es nagyon bizom benne, hogy megtapad.
Holnap kerek idopontot a dokimtol (azt mondta, pozitiv teszt utan szedjek 2-szer egy Utro-t, es egy het mulva latni akar).

A kalkulator januar 04-re irta a baba erkezeset. Ja, es ikreknek nagyon orulnenk! :)

Udv,
Andi
Vendég
 


Szia Andi!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocs,de véletlenül észrevettem a neved meg az új topikot!
Annyira örülök,hogy újra itt vagy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ha esetleg nem emlékeznél,a 2010-es babák topikban beszélgettünk anno...)

Nagyon bízom benne,hogy a pocaklakóval nem lesz semmi gond!
Én legalábbis nagyon drukkolok és küldöm a pozitív energiákat!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 
 


Szia, nagyon koszi :). Mahoz egy hetre megyek dokihoz, addig itthonrol dolgozom es pihenek, nehogy valami gond legyen.
Ti hogy vagytok?
Vendég
 

 
 

Köszi,most már egész jól! :lol:

Panka lányom idő előtti burokrepedés miatt a 31.héten érkezett,természetes úton.
Egy kis öröm volt az ürömben,hogy nagyon könnyű és gyors szülésem volt...1840grammal és 45cm-rel jött a világra a leányzó,egy hétig volt intenzív osztályon majd még 3 hét telt el,mire hazahozhattuk.
Most már elmúlt 3 hónapos,5 kilós,szép nagy baba...imádom! :lol:
Eddig minden rendben vele,a szívén van csak egy tűhegynyi lyuk,vagy legalábbis volt 2 hónappal ezelőtt,nemsokára viszem kontrollra aztán kiderül,javult-e...remélem,igen...

Remélem,írsz majd,mi volt a dokinál,ha legközelebb mész!
És egyébként minden oké veletek?A lányaid?

Vigyázz magatokra!
És tényleg pihenj!!! :D

 
 


Na, varj... akkor hogy is van ez? Hanyadik hetben voltal, mikor irtunk egymasnak?

Drukkolok, hogy minden rendben legyen a kicsivel!
Tudjatok, mi okozta a koraszulest?

En holnapra a biztonsag kedveert kertem idopontot az orvosnal egy vervetelre, nezzek meg a HCG-t es a progit. Soka lesz meg jovo het szerda, mikor lat a nodoki. Majd irok, mi volt!
Vendég
 


szia Andi!

Én is a 2010-esektől vagyok! Én akkor csatlakoztam, mikor sajnos nálad elment a kisbabód és most szeretnék gratulálni én is! SOK DRUKKKK, hogy most mionden rendben legyen!!!
Vendég
 


Koszi szepen, nagyon aranyosak vagytok! :)
Vendég
 


Sziasztok! Nekem egy 9-éves és egy 3 éves fiam van. 2008-ban iker lányokat vártam de sajnos a 24-ik héten megszülettek így csak 3 órát éltek. Tavaly nyáron ismét megpróbáltuk de akkor meg a 6-ik héten elment a baba. Most van egy pozitív tesztem. A Dokim még nem vizsgált meg. Duphastont és Utrogestant kell szednem. 10-én megyek vizsgálatra! Az egy örökkévalóság mire eljön. Nagyon félek és nagyon reménykedek, hogy most minden rendben lesz! Próbálok csak jó dolgokra gondolni! Mindenkinek sok sikert!!!!!!
lk
 
 


Szia Ik, udv itt!
Akkor hasonloan vagyunk... Tuneteid? Nekem egyre erosebbek, tegnap ota le akarnak szakadni a melleim, de ennek csak oulok, ugyanis a csutortoki vervetelen a HCG csak 74 volt...
Andi
Vendég
 


Szia!
Én múlt hét szombaton csináltam elöször tesztet, azon nagyon halvány csík volt. Elötte egy héttel nekem már nagyon fájt a cicim, de sajna ez a fájdalom mostanra gyengült, már csak akkor fáj ha hozzáér valami. Ezen kívül sokszor kell pisilnem és néha hányingerem van meg szédülök. Ja és egész nap éhes vagyok. Csütürtökön csináltam még egy tesztet amin viszont azonnal erős csík jelent meg. Én már nem tudom, hogy mi van. Egyik percben sírva tudnék fakadni és bíztos vagyok benne, hogy baj van a másik percben meg úgy érzem minden rendben van és boldog vagyok. Nem tudom hogy fogom kibírni 10.-ig. Bocs, hogy ilyen hosszú lett de nagyon rosszul viselem ezt a várakozást és olyan jó végre valakivel értekezni erről! Szerintem ha erősödnek a tüneteid az jó jel! Nekem a kisebbik fiamnál olyan alacsony volt ez a szint vérvételen, hogy az orvos meg akart róla győzni, hogy nem is vagyok terhes most meg már 3 éves! Szoritok neked! Írj majd!
Üdv: Kinga
lk
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék, bár ismerve önmagam nem leszek túl jó fórumozó. :)

Szóval, én egy hete tudom, hogy a szívem alatt hordok valakit, akkor lett + a tesztem, bár nagyon halovány volt.
Rá másnapra már szép erős.

Tüneteim igazából nincsenek, fájnak a cicijeim és nem jött meg. :) Na meg hogy fel vagyok puffadva és szinte mindig fáj a gyomrom.

Lk!
Minden rendben lesz, ne izgulj feleslegesen! 10-e még tényleg messze van, de megnyugodni úgyis csak akkor fogunk, ha egészségesen megszületik a bébi.

Hát, röviden ennyi.

Pitypang
Kép Kép
 


Pitypang, udv itt! Orulok, hogy gyarapodik a kis csapatunk!

Ik, ez is egy tunet, hogy ingadozik a hangulatod! En irtam egy orvosnak az alacsony hormonszint miatt, kikerve a velemenyet. Meglepo modon nem orvosilag kozelitette meg a temat, hanem ezt valaszolta:

"Kedves Andrea! Az időt sajnos nem lehet /de nem is szabad/ siettetni. Én úgy gondolom, hogy jelen pillanatban az egyetlen dolog, ami a nehézségeken átsegítheti, az a Hite. Önmagában és az Univerzumban, melytől ha kéri a támogatást, meg is fogja kapni. Kérem legyen türelemmel és bizzék! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"

Nnna, szoval ezt elolvasva azt mondtam magamnak, mostantol csak pozitivan! Es beindult a cicko-fajas...
Neked is csak azt tudom tanacsolni, ne keseredj el, mert nincs min. A csik a teszten egyre erosebb, tuneteid vannak. Varni kell... addig pedig erezd jol magad!
Vendég
 


Igen ez így van, a legjobb amit tehetün, hogy pozitívan állunk a dolgokhoz! Ha van baba akkor ezzel segítünk a legtöbbet, ha meg nincs akkor úgy is mindegy! Köszönöm, hogy ezt leírtad, igyekezni fogok ehez tartani magamat! Írd majd meg mi volt a dokinál!
Mindenkinek nagyon drukkolok!!!
Addig is szép napokat! :)
lk
 
 


Andi,
Nyílt egy másik 2011. jan topik a Várandósság alatt, ott ahol a legtöbb 20XX. (hónap) -i babák topik van, szerintem nézzetek be!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(Csuriban kezem-lábam)

Üdv,
K.

Kép
 
 


K., koszi, mindjart meg is nezem. Es koszi a csurit :).
Vendég
 


Ik, Pitypang, ha gondoljatok, gyertek at a Varandossag alatti 2011. januari babavarok topikba, en mar bejelentkeztem.
Vendég
 


Kedves Kismamák, Anyukák!

Tudom, hogy nem illik beleoffolni egy fórum életébe, de ez most egy rendkívüli alkalom, mert sokat lehet takarékoskodni vele.
Boltnyitási akció!

http://www.babafelszereles.hu

További szép napot!

Babafelszerelés

Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron