Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamik!

Ha Neked is 2011. május - júniusában érkezik a babád gyere és beszélgessünk..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Mi június elejére várjuk a 3. gyermekünket, de még csak én és a férjem tudja a nagy hírt, egyelőre nem mertük senkinek elmondani.
Látom nálatok sem az első lurkó érkezik a családba:)
Te hogy vagy? Én kb 1 hete nagyon émelygek, alig bírok enni, semmi étvágyam nincs. Ultrahangon mikor voltál? Mit láttatok?

Betti 8)
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Szia Betti!

Gratulálok!
3. gyerek.... :D

Émelygés... volt, de már szerencsére alig jelentkezik.
Remélem neked sem lesz sokáig...

Az étvágyam nem a régi, de azért van :roll:

A gyerekek? fiúk - lányok?

UH-on okt. 20-án voltam, akkor reggel teszteltem.

Akkor ilyen volt:
Kép
Már dobogott a szíve...
Az UH szerint Ő is június elején érkezik.

Én már tudattam a hírt a nagyszülőkkel... kaptak Levitől egy levelet.

"Kedves Mama és Papa!

Egy történettel szeretnék nektek kedveskedni.

Néhány hónapja azzal a kéréssel fordultam anyáékhoz, hogy lepjenek meg engem egy játszópajtival. Akár egy nyuszi, egy cica vagy egy kutyus, mindegy lett volna - csak kapjak valamit. Szüleim közölték, meglátják, hogy mit tehetnek az ügy érdekében.
...........................................................................................
A pajti addig is annyit üzen mindannyiótoknak, hogy:
„Nekem is lesz 2 kezem, s 2 szemem, 2011. nyár elején érkezem!!!”
..........................................................................................
Bízom benne, hogy a legszebb ajándékot tölem kapjátok, puszillak benneteket.

LeviManó
2010. október 20."

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi,hogy megint bepofátlankodok, de egy ismerősöm megkért,hogy segítsek eladni neki egy nagyon klassz babakocsit.Mindennel fel van szerelve!

Nézzétek, meg kihagyhatatlan!Köszi és még egyszer bocs!

Kifogástalan állapotban van!Mintha új lenne,pici karcok a vázon a használatból eredően,de azon kívül semmi!Ezek is csak akkor vehetőek észre, ha nagyon odakoncentrálsz.

PEG PEREGO SKATE


Ára: 125.000 Ft


Színe: zöld (green buble)
Mi van benne az árban?

-babakocsi váz
- mózeskosár,ami átalakítható sport ülésnek
-4 db kerék,amiből 2 pumpálható
- 1 db mózeskosár fogantyú
- isofix talp a hordozóhoz
- hordozó
- 2 db adapter
- pelenkázó táska
- lábszák, esővédő, palack tartó, cumisüvegtartó, pumpa


Újan mindez: min. 264.870 Ft!
Megspórolsz: 144.870 Ft-ot, több mint felét.

Akit komolyan érdekel e-mailbe tudok egy csomó gyönyörű képet küldeni róla.

Kisfilm a babakocsi használatáról:

http: //www.youtube.com/watch? v= LxtK-FQdEjY

Írj a : timcike81@yahoo.com

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia!

Elutaztunk az őszi szünetre, ezért válaszolok csak most.
Ez a levélke naaagyon édes, igazán megható....
Ti egy-két héttel előrébb jártok, én a múlt héten voltam UH-on, még nem volt egyértemű a szívverés, de a doki szerint már volt "valami". 10 nap múlva megyek újra.

A lányom 9 éves, a fiam 5 :wink: , még nem tudnak a tesóról.
Nagyon édes és gyönyörű kisfiad van!!!! :)

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Szia!

Köszönöm a dícséretet.

Ilyen az én Levim:
Kép

Uh - majd hozz képet!

Én 17-én megyek ismét... :)

Köszi!
A levélke... részlet volt... itt a neten kb. 2 éve írta le egy ismerős, én már akkor elhátaroztam, hogy így fogom egyszer tudatni én is, hogy jön a tesó :P

Engem amikor meglátott a doki már mondta, hogy tuti terhes vagyok :lol:

Már nagyon a gyerekek... biztos nagyon fogna örülni a tesónak.
Te mit szeretnél? Fiú - lány?
A párod?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kicsit kilógok a sorból, mert mi 2011 március végére-április elejére várjuk a pocaklakót.
Remélem nem gond, hogy írogatok.

Én most vagyok 20. hetes terhes. Első baba lesz és kisfiú! Ezt két helyen is megerősítették. A türelmetlenebbik fajták vagyunk ( gondolom az első baba miatt is) ezért már 17. hetesen voltunk 4D ultrahangon. Ott ha nem akartuk volna tudni akkor is megláttuk volna, mert nem volt szégyenlős, majd a sima 18. heti UH-n is megerősítették.

Ha tehetitek menjetek el ilyen 4D-re, mert eszméletlen élmény!!!

Hál istennek, eddig minden eredmény szerint egészséges!

Nagyon jó babavárást mindenkinek!

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Szia Noémi!

Persze, hogy nem gond...
Gratulálok! :P

A 4D nekem is volt 2007-ben és most is tervezem a 27. hét környékén...

További kellemes pocakosodást!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik igaz, hogy ha valakinek babája lesz, akár pocakban van, akár már kint minden nap hoz valami újdonságot.

Tegnap este már Apa is érezte, hogy a kisfia rugdos! Egyszer már próbáltam mutatni neki, de akkor bizonytalan volt, hogy tényleg érezte-e vagy sem, de tegnap már biztos volt a dolgában. :D

Szerintem ez hatalmas élmény volt mindhármunknak, egy kicsit Apa is jobban belefolyhatott a dolgokba. Eddig olyan bizonytalanul beszélgetett a pocakkal, de szerintem mostmár bátrabb lesz és elhiszi, hogy a kis lakó már hallja ezeket a hangokat. :D :D

Jó babavárást!

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Noémi
Gratulálok!

Már én is nagyon várom a mocorgást.. főleg, hogy most néhány héttel hamarabb fogja elkezdeni :P

Ma délután megyünk Apával a nődokihoz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2010.11.17 13:54-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2010.11.17 13:51-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nődoki
Kettesben mentünk Apával...
A tesó csak ficánkolt és ficánkolt...
Megvan mindene, a nyaki redő oké, CRL 55 mm.

Már baba alakja van :P
Kép

Holnap vérvétel és nyaki uh... a pajzsmirigyemet nézik... :?

Szépek a vonalzók Kisbarack!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Kismamák, Anyukák!

Tudom, hogy nem illik beleoffolni egy fórum életébe, de ez most egy rendkívüli alkalom, mert sokat lehet takarékoskodni vele.
Boltnyitási akció!

http://www.babafelszereles.hu

További szép napot!

Babafelszerelés

Kép


Sziasztok!

Ma voltam a 12 hetes genetikai UH-on...
Már 67 mm az ülőmagassága..
Lehet, hogy 1-2 nappal idősebb a méretek szerint...

Remélem jól van mindenki!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hogy vagytok kismamik?

Ma megyek az endokrinológushoz és holnap védőnőhöz...

Tegnap jött az sms - megvan a vérvétel /Down/ eredmény...
Minden rendben, negatív az is...
Nov. 26-án volt a vérvétel, előtte az uh és az alapján már akkor 13 hetes volt.
Így a dátum ismét más... június 3. :roll:

Bölcsis:
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Helló!

Sajna rég jártam itt!

Ezen a sok-sok vizsgálaton én is túlestem. Néha már sok is volt, hogy minden héten nődoki, aztán vérvétel, aztán ide-oda.

Most vagyok a 24. héten és most nincs nagyon semmi. 4 hetente Doki, de nem olyan sűrű a program mint az elején. Ami hiányzik az az UH, mert tök jó bekukucskálni egy kicsit, hogy mi zajlik odabent, rendben mennek-e a dolgok.

Mi Apával karácsonyra meglepjük magunkat egy 4D-s UH-val, már alig várom!!!!!!!

A pocak az már nagy, látványos, de még nem megterhelő, szerencsére. Jó pocakosodást!!!

Noémi

Az élet mindig hoz meglepetéseket! :-)
vvnoemi
Üllő
 
 


Noémi
A 4d-hez DRUKK, remélem mindent megmutat majd.
Raksz majd képet?

A pajzsmirigyem túlműködik, gyógyszert kell szednem és kéthetente vérvétel...

Jó hétvégét! :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


"Legyen a karácsonyod békés és boldog,
Kívánom, hogy semmire ne legyen gondod.
Legyen az új év az eddigi legjobb éved,
Kívánom, hogy csak a jó érjen el téged!"

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre az oldalra :) Mi július elejére várjuk a babánkat! Már most szerintem elég nagy pocakom van, már látszik rendesen.
Most fogok menni kedden 18 hetes ultrahangra. Már nagyon várom, mert legutóbb mikor ultrahangoztak elbújt a drágánk, és nem sok mindent láttunk belőle. Már most biztos jó sokat nőtt. Létezik hogy már kb két hete érzem, hogy mocorog? Végül is buborékolás szerű valamit érzek, ami néha csikol :lol: Nekünk ő lesz az első babánk, és úgy néz ki hogy kislány lesz.
Még azt szeretném kérdezni, hogy Ti hová mentek/mentetek 4d-s ultrahangra? Olvastam neten, hogy Medve is csinál, meg azt hallottam, hogy Orosz is. Ti kihez mentek? És mennyibe kerül mostanság?
Köszönöm a segítségeteket!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsanka!

Először is GRATULÁLOK!

Pocak..
Nekem is hatalmas... teljesen más, mint ez első terhesség...

Mi lyen volt az UH?
Nekem a jövő héten lesz a következő...

4D-s UH
Levivel is a 27. héten voltunk, most is kb akkor szeretnék menni..
...hogy hová, még nem tudom...
Az elsővel Bp-en voltam /ott laktunk/.
nagyon kedvesek voltak, az ára sem volt vészes, itt biztos drágább, már hallottam...

http://www.4dgenesis.hu

Te is Sz-Sz-B -ben élsz?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Én egyre csak nagyobb és nagyobb leszek :D Most vagyunk 21 hetesek. Eddig minden eredményünk jó, és azt mondták ketten is hogy kislány lesz! Remélem júliusig már nem fog oda nőni semmi :D Azt szeretném kérdezni, hogy Ti mikor kezdtek el vásárolgatni? Az igazság az, hogy mióta tudom, hogy babát várok, azóta csak a neten nézegetem a babholmikat. Már kinéztem a kiságyat meg a babakocsit is. Aminek december óta már ment fel az ára :S Szerintetek túl korai lenne ha azt megvennénk már most. Csak attól félek, hogy májusig még jobban felmegy az ára, és mivel kapni fogjuk ajándékba azért telhetetlennek se akarok tűnni, mert nagymamámék mondták, hogy ők kb mennyit szánnak rá, és ha emelkedik az ára nem szeretném hogy többe kerüljön. A családban mondták, hogy tiszta hülyék vagyunk, meg babonából nem szabad venni semmit. Majd az utolsó hónapban. De én azért június elejére mindent szeretnék megvenni, mert ha hamarabb jön a kis pocaklakó ne akkor kelljen rohangálni. Szerintetek mit csináljak? Karácsonyra már kaptunk pelenkát. Meg anyósom még pár éve vett kis edénykészletet majd ha kisunokája lesz jó lesz abba felforralni a vizet. Akkor ezeket se igazán lett volna szabad megvenni babonából. Teljesen tanácstalan vagyok.

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Végül is megvettük a babakocsit, meg az autós hordozót. Nagyon jó áron volt. Máshol mindenütt drágább mindkettő. Nekem nagyon tetszik. :)

A 18 hetes ultrahangon nagyon kis tüneményes volt. Akkor mondták, hogy kislány lesz. És képzeljétek megmutatta a kis kezecskéjét meg lábacskáját, és meg tudtam számolni az ujjait. Meg van mind :)
Rá három napra kellett visszamennünk az orvosunkhoz.Ott is megmutatta magát. De nem sokáig. Mozgott össze vissza. Egy pár perc után úgy gondolta elég volt nekünk a nézelődésből, és elkezdett bukfencezni. Nagyon aranyos volt.

3 hét múlva kell mennem cukorterheléses vérvételre. Attól félek. NEm tudom hogy fogok tudni felkelni olyan korán :D meg félek hogy ki ne jöjjön az a cukros víz. Majd kimegyek a levegőre és mély levegőket veszek :D

És mostmár Lili baba mozog meg rugdos, igaz egyenlőre csak én érzem, de tök jó. NEm gondoltam volna hogy ilyen jó érzés lesz érezni a mozgását. Remélem már nemsokára az apukája is érezni fogja ha a kezét a hasamra teszi.

Üdv
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Zsani
Szia!

Örülök, hogy jól vagytok...
és Gratula a kicsi lányhoz, szép neve lesz!

Vásárlás
Levivel én is korán elkezdtem nézegetni a boltokat, árukat, árakat... most valahogy nem..
Sokminden megvan, így csak néhány lányos dolgot kell majd venni.

21 hét... szeritem vásárolj, ha...
Én úgy emlékszem, hogy 28 hetesek lehettünk kb, amikor elkezdtünk mindent vásárolni...
Apa akkor volt szabi, így volt időnk nézelődni..

Ma megittam a cukrot...
szeretem az édességet...
sok vízzel simán lemegy...
Próbáld meg több vízzel, úgy nem olyan tömény... de sok kismamának citromlével könnyebb...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Köszönöm hogy válaszoltál. Végül is megvettük. Most olvasom, hogy márciustól menni fog fel az ára. Sajnos most mindent meg kell nézni hogy mennyibe kerül. :S Meg olyan drágán se érdemes venni. De mindenkinek tetszik szerencsére.
A citromlevet mondták nekem is. Hát majd meglátjuk... Majd megírom hogy ment. Nagyon jó ez az ultrahang kép ami alul látszik. Már jó nagy a babád. Te mikorra vagy kiírva? Június elejére?
Én már nagyon várom, hogy vére nyár legyen és a kezembe foghassam. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni. Mikor kiderült, akkor kicsit összezavarodtam, hogy jókor jön-e, de most már túl ment rajtam, és nagyon várom, hogy köztünk legyen.

Jó babavárást mindenkinek!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Június 5-re vagyok kiírva, de szerintem május végén jönni fog...

Levivel is éreztem, hogy megvárja a decembert.. és tényleg dec. 3-án született.

Már csak 3 hónapom van...

Fiatal anyuka
25 éves vagy?
Én 27 és fél voltam Levivel, most 31 leszek...

Itt lakik a Tesó - sokkal nagyobb a pocak, mint az elsővel..
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!


Igen 25 vagyok :-D Most töltöttem januárban. Az igazság az hogy a férjemmel csak egy két év múlva terveztük a babát, de hát ha most akart jönni nem mondtunk neki nemet :-D
Én július 7re vagyok kiírva. Akkor Te egy hónappal előrébb vagy, de a képen úgy látom Neked is jó nagy pocid van. Egy hónap múlva nekem is lesz akkora. Te hány kilót híztál az első kisfiaddal összesen? Meg most eddig?

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

A baba tudja, hogy mikor akar jönni :D

Levivel nem volt ekkor pocak...

Levivel összesen 11 kg-ot híztam, de volt rajtam néhány plussz kiló.
Most kevesebbel indultam és eddig csak 4-5 kg-ot híztam.

Te?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Az nagyon jó. Én 63-al kezdtem, de a reggeli rosszullétek (amik egésznaposak voltak, meg enni se tudtam) lementem 61-re. Most 68-69 körül járok. Hát remélem a végén 80 fölé nem megyek, mert akkor soha nem fogom tudni leadni. Régebben is nehezen tudtam fogyni. Hát kíváncsi vagyok mi lesz a vége :)

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsani

Remélem nem hízol sokat... este már csak keveset egyél... ez nekem bejött...

Levivel én is elértem a 80 kg-ot... sajnos... de most nem szeretném...
A szoptatás alatt sem tudtam fogyni, csak amikor már visszamentem dolgozni... nehéz volt... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsani
Remélem jól vagytok...

Kértem időpontot a 4D-re...
9-én, szerdán lesz. :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Mi jól vagyunk köszönjünk! Növekedünk szépen :D Hová mentek végül 4D-re? Pestre vagy Nyíregyházán valahol? Majd tegyél fel képeket! Biztos nagyon aranyos a kis pocaklakód :)

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Jövök majd bővebben is....
..de Levi nincs jól... remélem csak egy gyomorrontás volt...
Hajnalban hányt, délelőtt ment a hasa... most alszik...

Tegnap nagyon jó volt a 4D.
Majd hozok képet... csak feldobom majd a gépre először...

A kicsi lány a combjait és a "lányságát" mutogatta...
Az arcát nagyon takargatta, de sikerült egy-két képet készíteni róla..
Nagyon morcos volt, végig ficánkolt...
Levi kb. a feléig bírta nyugodtan nézni a tesót...
Nagyon teszett neki a szívhang... azt tátott szájjal nézte - hallgatta :lol:
Sajnos ott benyomott 4 csokit... /a kismamák helyett/ - lehet ez sem volt túl jó a hasának...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia!

az nem jó, hogy beteg a kisfiad! remélem már jobban van.
Mi csütörtökön voltunk vissza doktorbácsihoz. Minden rendben van. Azt mondta, hogy korának pont megfelelő méretű.
4D-sen merre voltatok? pesten vagy Nyíregyen? Most mennyibe került? Már várom a képeket!
Jó hétvégét!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Az egész család beteg...
Levi csüt-től, Apa és én péntektől... a többiek pedig követtek minket...
/bár nekem 2 napig sem tartott a hányás, hasmenés.../

Rakok fel egy képet.
Kép
A nagylány 1200 g körül van... és a 4D méterek szerint is június 5-én születik...

A 4D-n Debrecenben voltunk - ott 9.800 Ft volt, kedvesek, normálisak, szép a hely...
Itt Nyh-n csak egy helyen csinálnak... azt tudom a netről, hogy 4 éve 15.000 Ft volt... hogy most mennyi... nem tudom...

Bp-en is van egy jó hely... Levivel ott voltunk...

Örülök, hogy minden rendben volt nektek is az UH-on.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Remélem most már jól vagytok! Nagyon jók lettek a képek! Mi kb 2-3 hét múlva fogunk menni 4D-sre. Már nagyon várom! A június már nemsokára itt van, és onnan nekünk még egy hónap! :) Hétfőn megyek cukorterhelésre. Majd megírom hogy ment. Mostanában megint nem a legjobb a gyomrom :( Hát remélem bennem marad.
Addig is vigyázz magatokra!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Zsanka
Köszi!
Milyen volt a cukor?

Holnap nődoki... már 29 hetesek vagyunk... nagyon rohan az idő...
A nagylány nagyon aktív, Levi pedig sokszor simogatja és puszilgatja a hasam..

A költözés
Még káosz van, de minden nap pakolgatok, mosok, stb...
(..hogy mennyi zsák és doboz van még...)

...most is várt a mosógép...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Megittam a cukros vizet. Nem is volt olyan rossz mint gondoltam. Csak az volt a rossz hogy nem lehetett inni, meg a végére kezdtem éhes lenni. Holnap lesz meg az eredmény. Remélem jó lesz :)

Üdv
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Drukk, hogy jó legyen az eredmény...
/nekem mind alacsony lett :roll: /


Tegnap a nődoki azt mondta, hogy minden rendben...
7.5 cm a feje és már kb 1400 g a nagylány.

Levivel tegnap csinosítgattuk a szobáját..
Nagyon tetszik neki, de még nem akar ott aludni..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia Kia!

Az eredmény jó lett! 4 volt éhgyomorra is és 2 óra után is. Szerencsére. Igaz éhes is voltam a vége felé :)
Már jó nagy a babátok és a súlya is szép :) De már Neked sincs sok hátra. 12 hét kb? Jaj már alig várom, hogy kibújjon.

4D-re két hét múlva szeretnénk menni! Már kíváncsi mindenki a kisasszonyra :)

További jó átalakítást csinosítgatást. Most mi is benne vagyunk, mert nagymamámék átalakítanak és megyünk nekik segíteni, de ha minden jól megy húsvétra készen lesznek!!!!

Üdv:
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

AZt szeretném kérdezni, hogy megtudnád mondani, hogy Debrecenben hol voltatok 4D-s ultrahangon? Lehet inkább mi is átmegyünk, ha annyival olcsóbb.
Remélem veletek minden rendben!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!
Örülök, hogy jó lett az eredmény...

4D
Debrecen, Szent Anna utca
http://www.4dultrahang.info.hu/

Mi jól vagyunk - leszámítva, hogy Levi is ismét köhög, folyik az orra.... így a héten nincs bölcsi...

Már a babaruhákat válogatom, mosom...
Lassan mindennel kész leszek.

Ha a laptop nem készül el hamarosan - letöltöm erre a gépre a képszerkesztőt és rakok 1-2 képet...
...csak Levi mellett nem könnyű..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Hoztam képet... amíg Levi nem volt itt - nagyizott és uncsitesózott, addig szerkesztettem néhányat - lassan hozzák haza...

30. hét
Kép
Levi
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Nagyon szép pocakod van!!! Már csak 10 hét van Neked hátra. Az nem sok. Nagyon aranyos a kisfiad, és jó nagy már.
Mi is ott voltunk 4D-n. Én majdnem elsírtam magam, meg anyu is. Nagyon jó volt látni a kisasszonyt!!!
Megvettük már a kiságyat, a matracot, meg megrendeltem magamnak egy szopipárnát. Meg akitől rendeltük, ő fogja megvarrni nekünk az ágynemű huzatot meg a baldachint. Remélem szép lesz. De május elejétől jobban bevetem magam, és elkezdek bodykat venni, meg amik kellenek. Szépen apránként meglesz minden.

Itt van a mi kislányunk 26 hetesen a pociban: Kép Lili baba Kép Kép

További jó készülődést a kis pocaklakóhoz! És a kisfiad meg gyógyuljon meg minél hamarabb!!!!

Üdv:
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Köszi!
Szerintem már 8 hét sincs... :shock:

Szép a kislányod!

Nekem is kell még vásárolnom... de még ha lehet áprilisban... :roll:
Kád, pelenkázó alátét és néhány új ruha a sok régi mellé :lol:

Holnap UH és két vérvétel vár rám, ha Manót elvittem a bölcsibe...

A hátam egyre jobban fáj... nem bírok sokáig állni, ülni... ez már tényleg terhesség....
Fura, hogy 2007-ben meg sem kottyant, most pedig... érzem...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron