Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Nagyon rég voltam... időhiányban szenvedek...

Levi oviban - nagyon szeret járni, Liza most épp alszik... így le tudok ülni a szgép elé....
... mindent rág, foga még nincs, lassan 8 kilós és már nagyon szeretne felülni, de még nem tud...
...és imádják egymást - olyan jó nézni őket!

Ti hogy vagytok?

Apa dec. végétől nyugdíjas lesz.... (de jó neki)... már le is szerelt a "cég"től...

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Jósok képet hoztál :D Nagyon aranyosak a gyerekek! Liza is már szép nagy baba, és amikor Levi pelenkázza... Hát az nagyon jó kép, egyem a kis szivét!!!!

Lili is rág mindent, doktornéni azt mondta, hogy nemsokára kibújik a kis foga. Hát már nem is bánnám, mert délelőttönként nagyon kínozza, meg most hajnalban is felsírt, de vissza is aludt.

Mi hétfőn voltunk 7400 grammosak és 63 cm-esek. Szóval szépen növünk. Igaz csak négyszer eszik egy nap 170 ml-ket, meg egyszer adunk neki gyümölcsöt. Már egy hete adtam neki kétszer gyümölcsöt, meg egyszer kezdtünk főzeléket adni, de túl sok lett neki hirtelen, ezért kezdjük előről. Nem hajt a tatár :) Az almát nem nagyon szereti, de az őszibarackot és a banánt azt igen. Meg a krumpli se ízlett magában, ezért reszeltünk bele egy kis almát, és így megette.

Meg Lili is ülne már állandóan. Ha félig fekszik az ölünkben, akkor csak úgy húzza fel magát, úgy hogy ha ölben van, akkor ültetjük, de tartjuk a kis hátát, vagy a szopipárnával szoktam kitámasztani.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Bocsi, nagyon rég voltam, de alig van időm....
...csak akkor tudok a gép elé ülni, ha Levi nincs itthon és Liza is alszik... és épp nincs tennivaló....

Rólunk:
Levi szereti az ovit, bár most dec-ben beteg volt...Karácsony előtt pedig Liza is és én is... biztos hazahozott valamit...
...és szerencsére Lizát is egyre jobban szereti, ölelgeti, játszik vele.

Liza még nem ül fel egyedül... (lustább, mint anno Levi) de nagyon szeret ülni, foga még nincs (Levinek is 8 hónaposan jött ki az első)..
Már napi 2x eszik mást is a tejcsin kívül, dec. elején 69 cm és 7900 g volt. (1 kilóval kevesebb, mint Levi - látszik, hogy Lány :D )
Még éjjel is eszik, de lassan nála is bevezetem az éjszakai cici helyett víz módszert és lesz végre nyugis éjszakám :)

Remélem jól vagytok!
Nézegetem a képeket a közösségi oldalon :)
Már nagyon nagy a lányod!

Van már fogatok?

Hoztam néhány képet.... és a Karácsonyról lemaradtam, de az Újévről már nem...

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Szia Kia!

Köszönjük jól vagyunk! Kibújt 27-én az első fogunk bal alul. De mellette még nem jött ki, így tegnap este is háromszor kel, ebből kétszer sírva.... Pedig ilyet sose csinált még. Már 7 hetes kora óta végigalussza az éjszakát... Mocorogni szokott, de, hogy 3 óránként keljen. Sajnáltam szegénykémet nagyon.
Nagyon szépen forog hátról hasra és vissza, észre sem vesszük és már legurult a szőnyegről. Hó eleje óta lent játszunk nehogy leesen az ágyról. Ülni még Ő se tud, eldől mint egy krumplis zsák :D
Mi ebédre már megeszünk egy üveg főzeléket, meg délelőtt és délután kap egy kis gyümölcsös bébiételt, de nem az egészet csak kb 40 grammot. Azt nem szoktam mérni :D
Egyébként hó elején volt 8 kg és 68 cm. De ebben a hónapban szerintem nem sokat hízott, csak kb 30 dkg-t, inkább nyúlt. Amilyen kis husis volt, ahhoz képest már nem :D

Liza gyönyörű baba, és a közös képek Levivel.. Látszik, hogy nem féltékeny rá és, hogy nagyon szereti a kishugát. Remélem majd Lilus is így lesz a kistesóval 1-2 év múlva.
Időm nekem se sok van, rámtört a takarítás mánia, és állandóan pakolok és lomolok amíg van időm, meg elkezdtem tornázni 2 hónapja. Lassan de biztosan le fog menni az a csekély 16 kg :D

Nagyon Boldog Új Évet Kívánok Nektek!!!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


sziasztok
ne haragudjatok a zavarásért,rengeteg pici és nagy rucim van,ha érdekel valakit irjon privit,szépek és olcsók:)))a vonalzómnál meg is nézhetitek az albumokat,de van még azon kivűl is:))
sziasztok:)

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron