Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szívesen beszélgetnék olyan anyukákkal akiknek hasonló koru a gyermeke!!!!!

Én blogot is vezetek Alíz mindennapjairól így akkor is szívesen várlak ide ha esetleg idősebb-fiatalabb a gyermeked de blogot írsz :)
anett1008
Veszprém
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia!

Az én fiam 2,5 éves, még beleférek? :wink:
Blogot nem vezetek, én csak otthon írok egy naplóba a fontosabb dolgokat. pl. vicces mondatok, miket tud már, stb.
Te minden nap leírod, mik történtek veletek? Én azt nem is bírnám. Eleinte a naplómban én is minden nap felírtam, mennyit evett, ivott, aludt, sírt, stb. de egy idő után már csak a fontosabbakat.

Írj pár sort Alízről, miket csinál, beszél-e stb.

Anita
 
 

 
 

Szia Anita!

Azt hittem senki sem fog már irni :D

Nem irom le minden nap hogy mik vannak csak amiket éppen úgy gondolok :)
Tavaly nyáron kezdtem bele mikor elköltöztünk Mo-ról így az otthoniak is nyomon követhetik a mindennapjainkat!

Alíz februárban múlt két éves. Elég szépen beszél annak ellenére hogy angolt is hallja a bölcsibe, ahova heti két fél napot jár.
Egyre merészebb a játszótéren meg minden téren (amitől én sokszor frászt kapok :) )
Most éppen beteg :( Influenzás péntek óta. Remélem holnap már jobban lesz!!!!

Privibe elküldöm a blog linket ha gondolod olvass bele :) :wink:
anett1008
Veszprém
 
 


Köszi, szívesen beleolvasok.
Az tök jó, hogy angolt is tanul, egyszer én is elvittem 2 évesen, azóta is tud 3 állatot angolul. :)
Bence is beszél már 1,5 éves kora óta, mondókázik, verseket tud, számol, kis zseni. :)
Ő is már bátrabb a játszón, a kisebbekkel már "beszélget" is. ő mondja, a picik meg nézik. Ő meg kérdezi, kisfiú, te nem tudsz beszélni? :) Haláli, beszél a madarakhoz, kutyákhoz, a porszívóhoz, mindenhez. :wink:

Jobbulást Alíznak!

Anita
 
 


Szia!

Olvastam a blogodban, hogy Alíz már bilibe pisil, nagyon ügyes!
Bence még nem akar, se pisilni, se kakilni. Én akkor akarom elkezdeni, mikor jobb idő lesz, hogy lent is könnyen tudjon, ha kell neki. De egyelőre még nagyon ellenkezik. Néha megkérdezem, hogy nem akar-e bilibe, de mindig nemet mond. Egyedül este szokott fürdés előtt ráülni, de azt már megszokásból. 20-kor mindig ráülünk, és vagy sikerül, vagy nem, általában igen. De hát ez még nem az igazi, mert nem ő szól, hogy kell. Pedig már ideje lenne, már 2,5 éves!

Nektek gratulálok még egyszer,
Anita
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia!

Bocsi kicsit eltüntem :) Sűrű napok. Megyünk haza. VÉGRE!!!!!!!

Igen bilizik elég ügyes már, de azért kell még pelus. Van mikor ő kéri...
Az én véleményem szerint nem vagytok még elkésve. Viszont ha nagyon rágod magad és midig kéred hogy bilizzen, akkor lehet hogy nem úgy fog alakulni ahogy szeretnéd....hanem még elhúzódik.
Mi már rég megvettük a bilit. Volt mikor ráült egy két alkalommal, de pisi nem volt. Aztán ha nem kérte akkor elrektam egy jó darabig. Utána megint egyszer megkérdeztem ha nemet mondott megint elraktam. Majd egyik reggel ő mondta hogy nem kell pelus bilit kérek!!! Aztán alakult így szépen lassan.
Szerintem hagyd rá még. Várd meg még nem érzi úgy hogy ő is ezt akarja. (nem csak anya :D )
Nyár jó időpont hogy pelus nélkül legyen, de akkor se mond neki mindig a bilit, csak hagyd pelus nélkül. Úgy is hamar rájön milyen jó is nélküle, viszont milyen rossz a pisis ruha :D (Alíz kész van tőle)

Nem akarlak kiosztani vagy megbántani, csak a véleményem írtam le :roll:

Mióta írtad eltelt egy kis idő lehet már nem is aktuális!
anett1008
Veszprém
 
 


Más téma :)

Jó lesz végre otthon lenni...addigra talán jó idő is lesz mert most mindig elkapjuk a náthát :( utolsó két hónapban mi is belekrültünk kétszer a férejmel.
Az idő egy hete ááááá szél eső!!!!! Szerencsére itt általában csak szitál így azért eső elleni ruhába mindig le tudunk menni egy picit :)

Akaratát egyre jobban érvényesíteni akarja, de szerencsére azért hallgat ránk és nincsenek durva műsorok! Csak egy pici "sírás" :D

És veletek? Mi a helyzet? Hogy vagytok?
anett1008
Veszprém
 
 


Szia!

Az a baj, hogy Bence szereti a pelust. Hiába veszem le róla, nem élvezi, kéri vissza.
Ma is mondja, hogy anya, pisilek! Mondom, nem ülünk rá a bilire?
Azt mondja, nem, már késő. :)
Hát, ennyit erről, egyelőre ragaszkodik a pelushoz. Sőt, ha kakil, egyszerűen nem akarja lecserélni, elszalad előlem, hogy majd holnap cseréljük le. Szóval őt nem zavarja, sőt.
De majd nyáron elkezdjük azért, muszáj lesz.

Elég rossz idő van mostanában, ez a szél megőrjít teljesen! :(
Ő is akaratos, de nem vészes, általában ő is hallgat rám. Kivéve ma a sétánál, mikor elrohant, hiába kiabáltam utána. Na de mondtam neki, hogy még egyszer ezt csinálja, akkor nem nézhet Miki egeret. Ez használt, mondta, hogy jó, holnap már nem szaladok el. :)

És mostanában olyan kis jól nevelt, mindig mindent megköszön: köszönöm, szívesen, bocsánatot kérek. Haláli kölyök. :)
Ti hogy vagytok?
 
 


Szia!

Hát reméljük hogy nyárra már nem fog ennyire ragaszkodni hozzás és akkor könnyebb dolgod lesz :)

Mi meg vagyunk. Készülünk haza! Már csak pár nap. Nem bánom, de jó lenne ha túl lennénk az utazáson.

Ügyes a fiad :)
Nálunk két napja akaratoskodik nagyon. Akármit mondok mindig az ellenkezőjét akarja, de annyira nem vészes mert azért egy kis idő után mindig enged és elfogadja amit nem lehet :) persze azért egy kis hiszti mindig van.

Nálunk most már a bili csak kakira kell amúgy a wc-be akar pisilni. Viszont vannak napok mikor úgy jól esik neki a pelus (nem tudom máshogy leírni) ilyenkor általában kéri is de ha esetleg nem akkor is észre veszem mert becsurog neki a pisi :) ilyenkor mindig rakok rá amig nem mondja hogy nem kell. De ez egy-egy nap időnként. Viszont a kaki ilyenkor sem megy csak a pisi :)

Merre is laktok ti?
anett1008
Veszprém
 
 


Szia Anett és sziasztok Többiek:-))

Csatlakozhatunk?:) Az én kisfiam még nem 2 éves, 17 hónapos, viszont vezetek blogot itt, tegnap kezdtem. Még kezdő vagyok, ezelőtt nem vezettem blogot. :)

livia82
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: