Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Amíg nincs tanya, vagy amíg kedvünk tartja, itt tudunk dumcsizni!

GYERTEK!!!

:D

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


SziaIner!

Akkor én csatlakozom ide :D
Mizu,hogy bírjátok a meleget?Míra teljesen meggyógyult?

KépKép
Kép


Szia!

Háát, nagyon nehezen....bár most már nincs annyira meleg, nagyon fújt a szél, fel is jöttünk előbb a játsziról....
Már nem beteg Míra szerencsére...:)

Ti hogy vagytok?
Később lehet ez is zárt, bár én nem tudom hogy kell zárttá tenni...:D

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 

 
 

Most megyünk pancsizni, aztán, ha elaludt jövök..remélem a többiek is csatlakoznak addigra :lol:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Örülök hogy teljesen meggyógyult Míra!Szegény jól megviselte ez az oltás :?
Meleggel mi is küzdünk,bár ma azért jóval elviselhetőbb volt :) Balunak kint van a medencéje,néha ruhástól beleszalad,de nem baj,had hűsöljön :D
Mi is jól vagyunk,csak Balu ma nem volt hajlandó aludni,pedig fél 8kor kelt.Most tettük le már alszik is.Mi is voltunk ma játszón,fél 6kor mentünk le,7kor jöttünk fel :) Nagyon jól elvolt egy vele egykorú babával :)
Zárt topikot nyitni lehet,a babanet adminjának kell emailt írni,és ő intéz mindent,adja a linket a zárt topikhoz,és csak az fog tudni belépni,aki a csoporthoz van adva.Ki kell jelölni,1-2 admint,akik a csoporthoz adhatnak embereket,illetve akár törölhet is innen bárkit.Mi is a régről megmaradt topikot,ami újranépesedett most tetettük át zárttá :)

KépKép
Kép




Sziasztok!
Én is itt vagyok! :)

Kép
kevemoncsi
Monor
 
 


Csak alakul a csapat! :D

Kép
kevemoncsi
Monor
 
 


Próba
gtimi83
Győr
 
 



Jó h. mikorra várom a Vivit :-) azt mutatja

 
 


Csöpp! de jó hogy van erkély nálatok, nekem is nagyon hiányzik....
Akkor majd intézzük a zárt topikot, ha végül úgy döntünk, hogy maradunk..:)

DE jóóó! egyre többen vagyunk :)))

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Csöpp!

Csakhogy irigykedj Matyi reggel fél 9 ig aludt majd fél egytől negyed 5 ig és már este 8tól durmol :D

gtimi83
Győr
 
 


Caysee! nem baj..mit tudjuk mi a helyzet :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Remélem mindenki észre veszi a linket és csatlakozik...
A Régiek közül is jöhetnének páran, mert nekem hiányoznak egyesek... :roll:
:?:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 



áh már megint nem fognak a dolgok működni. :-(

Vivi nekem fél 8 óta alszik. Még kiütéses a kicsim. Remélem holnapra már elmúlik és vége lesz ennek egy időre.

Timi Matyi is nyomja akkor az alvást ezerrel :-) Jó dolgod van. Nekem most akkor aludt sokat amikor beteg volt. Ma csak 2 óra alvása volt :-( de erre se panaszkodhatok szerintem.

 
 


Lányok avatar képet h. tudok berakni mert egyszerűen nem megy 10 kb alá :-(

 
 


Caysee nincs kicsinyitő programod?
Ha gondolod küld át nekem,én lekicsinyitem,és visszaküldöm!

Kép
kevemoncsi
Monor
 
 


Caysee! jó lett az vonalzód!
passz, mindjárt megnézem..már nem emlékszem....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


A pixelt meg a méretet át tudom rakni de akkor is 20 marad és nem értem h. miért

 
 


Caysee! pedig úgy kell, hogy lekicsinyíted...én most csináltam meg, 80x60 képpont...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Megpróbálom mégegyszer de elvileg elküldtem kevemoncsinak is

 
 


20*15 pixeles és nem fogadja el : -(

Iner nálatok mennyi idő után múltak el a pöttyök?

 
 


Caysee légyszi ide küld:kevemoncsi@gmail.com

Kép
kevemoncsi
Monor
 
 


Caysee! nekem is átküldheted, megpróbálom, ha Moncsinak esetleg nem sikerül.
A pöttyök 3-4 nap alatt teljesen elmúltak, pici, tűhegynyi piros pöttyök voltak a hasán és a hátán főleg...
Vivinek milyenek?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Már küldtem is Móni! köszi előre is ha neked sikerül

 
 


Neki is sok-sok piros pötyi főleg a hasán, hátán, tarkóján az arcán is. Volt egy kevés a karja felső részén illetve a térdhajlatában.
Érdekes h. a betegségre nem tudott mit mondani de állítólag nem az oltástól volt csak furcsa h. 3 nap után meg pöttyös lett. Szerintem lehetett az oltástól, lehetett ez a 3 napos láz nevű betegség is, illetve ugye az allergia is az antibiotikumra de a lázat akkor se magyarázza semmi

 
 


Caysee! mire kapott antibiotikumot?
A lázra? Szerintem lehet oltástól, mindjárt keresek képet, milyen pöttyök jönnek ki, persze nem ennyi, hanem kevesebb...
Mírának a 21. napon lett kötőhártya gyulladása....a doki szerint nem az oltástól...de milyen véletlen....pont most.....nekem a kiütésekre egyből azt mondták, h az oltástól, meg sem nézte a doki, csak telefonon beszéltünk...de a lázra egy másik doki meg azt mondta nem lehet az oltástól....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Apja vitte el de azt mondta h. kicsit piros a mandulája szerintem biztosra akart menni vagy nem tudom. Érdekes h. mindegyik mást és mást mond. Nekem is azt mondták h. tutira nem lehet lázas az oltástól (asszisztens) Csak akkor nem tudom h. miért mondják mindenhol h. pont ettől lehet lázas? Főleg az én lányom eddig ha egyetlen 1x volt lázas szerencsére és utána pikk-pakk el is múlt neki. Most meg 3 napig szenvedtünk vele.

 
 


Caysee! értem, nem találom a neten azt a cikket, de azt írták, hogy elvileg a láz elmúlása után jelentkeznek a pöttyök, nálunk 1 nappal a láz után lett pötty és semmilyen gyógyszert nem kapott az eddig használt lázcsillapítókon kívül...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok!

Pedig tuti az oltástól van nekik.Vivi egy nappal előbb kapta mint Matyi és nekünk is ilyen pici pöttyök vannak mellkason háton nyakon arcon.És ugye rubeola azaz legyengitett rózsahimlő virus is van az oltásban és az jött ki tuti.

gtimi83
Győr
 
 


Igen nekünk is a 4. napon jöttek a pöttyök és akkor már nem volt lázas egyáltalán. Timi akkor nálatok is van már pötty?
Szerintem is tőle de hát az okosok úgyis azt mondják h. nem attól van :-)
Ti mit csináltok h. automatikusan frissüljön a hsz mert nekem rá kell nyomni alul és csak akkor jelennek meg a friss hsz-sok

 
 


Caysee! nekem is csak úgy frissül, szerintem másképp nem.
Igen a rubeola miatt jönnek ki a pöttyök....szerintem is attól volt nekünk is!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


köszi Moncsi még1x.
Hát ez tök rossz benne. A tanyát jobban szeretem. Tanyát akaaaaaaaarom! Ezt nem szeretem :-(
Hát akkor ettől van de remélem h. a kötőgyuszit megússzuk. Mírának elmúlt már? Jöhet még valami?

 
 


Caysee! szuper az avatarod!
Szerintem nincs több mellékhatás, a leggyakoribb ez a 3...nekünk mindegy kijött szerencsére, de nekem valaki azt mondta, hogy ennél az oltásnál minél több mellékhatás kijön annál biztosabb a védettség...hát remélem volt értelme szenvednie szegényemnek....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszi a dicsit. Móninak köszönhetően sikerült betennem! Hát reméljük h. igaza van annak aki ezt mondta és megérte szegénynek így megszenvedni :-( Remélem mi megússzuk a szemproblémát. Most is úgy volt h. megyünk holnap meg hétfőn is strandra de mondta a doki h. amíg el nem múlik addig ne menjek vele napra. Jó lenne ha legalább hétfőre elmúlna neki is. Most megyek. Elteszem magamat. Jó éjszakát mindenkinek! puszi

 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Nagy nehezen sikerült belépnem,be voltam regizve régen,de mivel nem használtam ezt az oldalt,elfelejtettem,mi a nevem jelszavam,a régi emailcimmel meg nem tudtam új jelszót kérni mert hogy foglalt:-)Na mindegy újra regisztráltam.

Azt mondjátok a pöttyök az oltástól vannak?Mert van Zorcsin is,de szerintem melegkiütés.
Caysee:ha nagyon pöttyös Vivi,mindenütt,akkor lehet a 3 napos láz,vagy a gyógyszer kiütötte,úgy jártatok mint mi a múltkor,Zorcsi 4 napig volt pöttyös de még a talpa is!Nagyon apró piros pötty.Remélem már holnap tudtok fürdeni,minket engedett a doki akkor.

Mi tegnap megint elmentünk fürdeni,annyira jó volt,olyan kár hogy debrecenbe nincs egy normális strand,csak az élmény fürdő.El kell menni 40-50km-t hogy fürödni tudjon az ember.Nyirbátorba voltunk,hát az valami szuper hely!Zorcsikám egész délelőtt a vizben volt,annyira élvezte:-)Picit megkapta a karját a nap,pedig kentem állandóan,nem égett meg,csak picit piros lett neki,remélem nem lesz baja.Amúgy tiszta fekete a gyerek,én nem tudom kitől örökölte mert én se,meg az apja se tudunk ilyen barnák lenni.Bár én anno mikor napoztam elég jó szineket szereztem:-)

Mi jót csináltok a hétvégén?
era37
Debrecen
 
 


Lányok,hol lehet itt a profilt meg csinálni?Egyszerüen nem jövök rá,peedig lehet a szemem előtt van :lol:
era37
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!!

Era de jó h. ilyen jól élvezi a strandot Zorcsit. Én Vivim nem az a barnulós típus. Most még alszik az Apja. meglátjuk h. megyünk e mert azért lehűlt az idő is. A talpán nem volt kiütéses. Most talán úgy tűnik h. elmúlt de tegnap is később láttam rajta ahogy telt a nap
Az éjszakánk megint rossz volt. Fél 1-ig aludt majd felsírt és csak köztünk volt hajlandó aludni de ott is csak vergődött. :-(
Legfölül van a profil pont ahol a kedvenc topicot is kitudod választani

 
 


Sziasztok!

Era! de jó Nektek, hogy strandoltatok egyet, gondolom mennyire élvezte Zorcsi :))) Ha bekented, akkor nem hiszem baja lesz, kicsit megsütötte a nap.
A profilt felül tudod beállítani, ott ahol belépsz..remélem sikerül!
Mi délután, ha aludt Míra megyünk anyukámékhoz, Apa tudjon aludni, reggel jött meg...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
 
 
 
 


Köszi,megtaláltam a profilt ,majd később beállitom,tényleg ott volt a szemem előtt.-))

Mi most jöttünk haza,elmentünk vásárolni,én zúza pörköltet csinálok nokedlivel,csabi sült csirkecombot:-))Ma külön eszünk-)
Zorcsit ma már anyósom megtömte,igy a tegnapi nem evést pótolta rántott hússal.
Mi nem megyünk ma már sehova,forma 1 lesz ,azt CSABA ki hagyná...Itt még nagyon meleg van:-((
era37
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Mi délután megyün erős ember versenyt nézni meg az aldiba.

Éjjel nem nagyon aludtunk mert a felettünk lakók bulit tartottak.Hajnali 1kor már felküldtem Zolit mert nem tudott aludni Matyi sem.Nem tudom mit csináltak dobálták egymást az ágyról vagy mi de rengett az egész ház.Próbáltam megoldani hogy átmentem aludni Matyi szobájába de oda is áthallatszott sajnos.

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok, lányok! :)

Véletlenül bukkantam rátok, de ha már itt vagyok, üdvözlök mindenkit:) Néhányótokat nagyjából követem a facebookon, szépséges leányzókká és nagyon helyes pasivá cseperednek a 2010 májusi babák, öröm őket nézni.

Mi jól vagyunk, Réka kezdi az ovit 5-én, Zalán meg egy hatalmas kópé. Már nem is Zalánnak hívjuk, hanem Haramiának. :))))))))

Puszi!

Erika
 
 


Jaimee!Üdv köztünk!

Én is nézegettem a képeiteket és neked is nagyon szép kispasid és csajod van.Mi is kezdjük a bölcsit Januártól én kb Márciusban megyek vissza addigra telik le a 2 éves szabim.

gtimi83
Győr
 
 


Halihó!

Üdv mindenkinek itt! :D

Mindenkinél nagyon jók az avatar képek! :)

Timi:tényleg irigy vagyok a nappali alvás miatt! :) Mondjuk éjszaka Balu is nagyon jól alszik 10-11 órát egyhuzamban :) Inkább csak nappal nem nagyon akar aludni.Bár most kopp-kopp már 2 órája alszik :)
Felső lakók :? Nálunk is zajonganak mindig valamit,de szerencsére nem olyan hangos hogy ne tudna aludni Balu,de mondjuk engem idegesít hogy mindig 8 után kezdik...

Iner:én is szivesen foganék a régiek közül is bárkit :)

Caysee:nem lehet hogy a 3 napos láza van Vivinek?De lehet tényleg csak az oltás miatt,ahogy a lányok is írják,ugye rubeola ellen is van,és élővírusos oltás volt,szóval nem elképzelhetetlen hogy amiatt.Doki nálunk is mindig ezt mondja hogy ha nem tudja konkrétan mi baja van....Ezt nagyon nem csípem bennük...
Nekem csak a telefonnal készített képeket sikerült 10 kb alá vinnem :?
Igen,ez nagy baja a babanetnek,hogy folyamatosan frissítgetni kell hogy lásd az új hszeket :(
Mi is menni akartunka héten fürödni,de hét elején kánikula volt,nem mertem kimenni BAluval,most meg emgjött azért nem megyünk :(
Mi se aludtunk túl jól,szerintem megint jön valami fog,mert Balu tegnap kétszer is fent volt 10-10 percre,fél2kor,meg fél 3kor :( Vagy a hidegfront tett be neki :( Eléggé lehűlt a levegő.Este szinte fáztam :shock:

Kmoncsi:ezt a kicsinyítő progit nem tudnád nekem átküldeni?

Era: a melegkiütés csak helyenként jelenik meg.Ha testszerte mindenhol egységesen pöttyös akkor az kiütés.Legalábbis nekem azt mondták :D
Irigy vagyok a fürdés miatt :)
Nem hiszem hogy baja lenne Zorcsinak a naptól.

Jaimee:szia!!!Köszönjük az üdvözlést,és szívesen látunk téged is köztünk!Ha van kedved gyere és írj nekünk :) Én is láttam pár képet Zalánról,nagyon édes kispasi :)
Készülődik már réka az ovira?Majd mesélj milyen a beszoktatás!
Akkor gondolom Zalán is nagyon eleven :) Mesélj még rólatok,mi a helyzet?

Mi ma Tesco-ba voltunk,délután meg megyünk le az alsó szomszédhoz,ha BAlu felkelt és megebédelt,mert kaja nélkül aludt el.Ma még csak a kakaóját ittta,meg falatozgatott.Szerintem a másik felső örlője jöhet,folyton rágja a kezét vagy az enyémet,amelyik épp kezére esik :lol: Más nagyon nincs velünk.Apám jól felhúzott,de inkább most nem foglalkozok vele,az ő dolga,ha hülyeséget csinál.
Ma van a szülinapom,de csak holnap fogjuk tartani,mert húgom ma este ér haza a gólyatáborból (neki is ma van a szülinapja :D és együtt tartjuk :) ) ,párja az dolgozik 24-be,úgyhogy majd csak holnap lesz emgtartva.Anyu készül ebéddel,meg tortával :)
Na megyek csinálok valamit magammal,annyit alszik ez a gyerek hogy nem tudok mit kezdeni magammal addig :D

KépKép
Kép


Csöpp:még egyszer boldog szülinapot itt is!!:) :lol: Akkor ahogy leirtad Zorcsinak meleg kiütése van,mert csak a nyaka meg a háta teteje olyan,meg van mikor eltünik:-)Ő is alszik dél óta.A héten mindennap 4 órákat aludt,olyan jóóóó:-))Húú jó is fürdőzés én imádom.

Jaimee:szió!Én nem ismerlek,de remélem lesz alkalmom megismerni:-)))Irj majd ha lesz kedved!
era37
Debrecen
 
 


Hát lányok Matyinak tuti az oltás miatt vannak a kiütések a keze is az arca is tiszta apró tü hegynyi pötyikkel van tele.Holnap lemegyek vele a dokihoz mert engem idegesit nagyon.

gtimi83
Győr
 
 


Sziasztok!

Csöpp:Ata azt mondta,hogy a google-be ird be,hogy pixresizer,és kiadja a progit!Mi is onnan töltöttük!Szólj ha kell segiteni a kicsinyitésben! :D Jövőhéten,vagy utána tali?

ERa:nekünk is a nyakánál szokott lenni kis kiütések,szerintem is az a melegtől van!Jó alvókája van Zorcsinak!!

Jaimee:örülök,hogy irtál!Én is szoktam nézni rólatok a képeket facen!
Jól vagytok??

Gtimi:sajnálom,hogy ilyenek a szomszédok! :?

Caysee:mizu,mentetek fürdeni?

Képzeljétek este fél 8-tól reggel 6:20-ig aludt a Fanni,úgy,hogy egyszer sem kelt fel!!!!!!!!!!!!Ilyen nem is tudom mikor volt! :P

Kép
kevemoncsi
Monor
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron