Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

MI ma borzalmas éjszakán vagyunk túl, hajnal fél 1től kb 3ig küzdöttünk az elalvással. Próbáltam magam mellé venni az ágyba, de úgy se volt jó. Aztán még 6 körül volt egy ébresztő, szerencsére azonnali visszaalvással (mármint szopi után), de fél 8kor ismét kukorékolt, de utána még valamikor visszaaludt, nem is tudom hány óra volt, mert apát zavartam be hozzá (úgy is kelt már dolgozni), aztán mikor elindult, akkor mondta h alszik. 10ig aludtunk még utána. Én nem nem tudom mi lelte, de most elvan.

Kész van a zárt topicunk! Felvettelek titeket.

"Szia Andrea!

Létrehoztuk a zárt topikot (fórumot). A csoporttagok számára látható (bejelentkezés után), a társalgó nyitóoldali fórum listájának alján.. Jelenleg nincs benn beszélgetés, de ugyanúgy lehet témát indítani, mint a társalgó többi oldalán. "

Kép
andeeka1
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Juj, megint lemaradtam. :D

Nem volt jó éjszakánk. Alig tudtam Arnit elaltatni, utána is többször felébredt. Hulla fáradt volt, csukva volt a szeme, de bömbölt. Sehogy se' volt jó neki. :(
Reggel meg nevetéssel fogadott. :) Délutáni alvásból ébredve egy hangja nem volt, leszerelte magáról a zoknit (tiszta nyál volt már :D) a lábát cumizta. :lol:

Pocakocska: Szegény Niké! Csak kibújik már majd az a fog. Nagyon aranyos, ahogy kidőlt :D Aranyos lehet Alex, ahogy "követel" Téged. :P :D
Azta! Meg sem nyikkan, mikor a székkel feldől? :shock: Hogy van a fogad? Mármint a helye...
Persze, óvatosan kezdem a hozzátáplálást.
Igen, Arni is próbálgatja a hangját. Sikongat, már néhányszor hangosan is nevetett. :)
Nem semmi, hogy sokáig nem is engedte Alex, hogy más megetesse. Tényleg nagyon anyás. :) Aranyos!

Andi: Keverem a krumplit, mert látom, hogy magában nem megy. Én sem enném... :D Almával megpróbáltam, az ízlett neki. Ja igen, arra emlékszem, mikor írtad, hogy először a Vilcsi is fintorgott. :D De aztán megszokják majd.
Hú, a málna... kedvencem. :D
Sajnálom az éjszakátokat! :( Arnival is gondok voltak éjjel. Ő is nehezen aludt el és többször felkelt.

Szenasir: Aranyos lehetett Ábel, ahogy Hozzád kéretzkedett Anyukádtól. Kíváncsi vagyok a képre. :P

 


Sziasztok!

Megcsinálták nekünk a zárt topicot, írjatok ezentúl oda.

A csoporttagok számára látható (bejelentkezés után), a társalgó nyitóoldali fórum listájának alján

Kép
andeeka1
Budapest III. kerület
 
 

 
 

ja, ugyanaz a neve, mint ennek
andeeka1
Budapest III. kerület
 
 


Oké, akkor legközelebb oda írok én is.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: