Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!

bocs mindenkitől hogy rosszul adtam át az infot!Kép
de nem baj hogy lebuktunk..előbb utobb kiderült volna!Kép

Noémi rengeteg levelet küldtél..egy jo párat le is töltöttem..( már nem tudtam követni mit igen és mit nem!)..de én szőke vagyok és nem tudom ide átmásolnI!!! sőt nekem most egy outlookhoz hasonló ablakokat nyit meg..nem is találom a smileykat !Kép

Na csajok: holnap kezdődik a háború!!
holnap délután két vizsgám van..majd le kell ülnöm anyossal beszélni! Gábor megkért rá!Kép
ő ma megbeszélte az apjával a dolgokat , ők tisztázták..de szeretnék ha mi is megbeszélnénk! már előre hasmenést kaptam!Kép

na most felébredt Maja ( fél egytől alszik!) a Szutyi féle hidegkamrában...de amjd folytatom..még ha nem untok meg!!!KépKép
 
 


Talán most.
Közben kispapi hazaért, gyerkőc evett, játszottunk, most meg megint szunyál... Remélem azért éjszaka is fog.

Szóval folyt.

Ilike! Én sem emlékszem mit is tanulsz. A kulcstartót meg használom! Olyan jó, mert mindig te, illetve ti juttok eszembe róla! Kép

Neso! Jövőre Marci is jobban fogja élvezni a Mikulásbulit.Mi tegnap találkoztunk egy Mikivel, de Sárát nem nagyon érdekelte.

Járókából én is fából készültet vennék. Szerintem a hálós ronthatja aszemét a gyerkőcnek.

Viki! A visongástól én is előre félek. Szerintem még jó darabig csinálni fogja. Jól megvígasztaltalak... És tényleg idióta a védőnőd. Az enyém jó fej, mert már vagy 2 hónapja nem láttam. Kép

Betti! Tényleg mond meg, hogy nem kell mindig kézbe lenni Nórának! (Nálunk anyós is meg apa is inkább lefeküdt hozzá a szőnyegre.) Kitartás a sulihoz!

Szutyi! Örülök, hogy idetaláltál te is!

Andi! Gyógypuszi Nina hősnek!

DIa! Jobbulást! Tejcsi meg lesz.

Noémi! Partik olyan elye kissrác! És nagyon megváltozott! Mikor megszültett olyan igazi kismanó volt, most meg már teljesen nagyfiú.

Nóra! Anyósék meg a szüleid besegítenek Andrisvigyázásban, ha tanulnod meg dolgozatírnod kell?

Most még gondolkodom, mit felejtettem el.
 
 


Sziasztok!
Látom megy már a képfeltöltés mindenkinekKép, Mayamami, téged meg majd megtanítunk, lépésről-lépésre.
Remélem egyszer csak írni si tudok valami tartalmasat... reggel elbénáztam, két ablakot nyitottam meg, az egyikben olvastam, a másikban írtam és végül rosszat zártam be, pedig rengeteget írtam. De most mennem kell szopiztatni...
 
 

 
 

Köszönjünk mindenkinek Patrik nevében, majd elmesélem neki, hogy helyes kisrácnak tartjákKép
Reggel én is írtam mindenkinek, de ígérem még ma újra megteszem!!!!!!
 
 


Ja és még valami, eszembe jutott, hogy csinálhatnánk egy levelező listát, azt senki más nem látná...
 
 


Beleszólásaim közömnincsekbe:
Betti, nem kell haragosan, csak határozottan, vagy viccesen megmondanod, hogy ne vegyék fel. Csakmegértikhaakarják.
Dia, békülni menj, az még nem azonos a megalázkodással. És nyerd meg magadnak, érd el, hogy azt csinálja, amit te is szeretnél.
Viki, Kati, hogy visonganak? Olyan kiváncsi vagyok! Andris csak magyaráz, magyaráz. Nem vigyáz rá egyébként tanulásnál senki, lopott időkben ügyködöm.
Kinga, ne röhögtess!Megbuknék.
 
 


Hali! Nagy volt a forgalom, latom. Most tanulnom kell a franya kozuti szabalyokat. Kicsit nem vagyok, majd este meg benezek.

Dia - en is azt mondom probald megnyerni anyost.

Betti, amikor anyosek itt voltak, en is megmondtam nekik finoman, hogy ne vegyek azt a gyereket allandoan fel, ha kicsit nyoszorog. Odaig eljutottam, hogy csak leultek a kisagya melle, es ugy beszeltek hozza. DE igy utolag, rajottem, ez se jo. Mert bizony gyerek megszokja, hogyallandoan van valaki mellette aki szorakoztatja. Na majd jovo hert vegen kiderul, hogyan tovabb, ha otthon leszunk. MAr elore tartok az elkenyetztetestol. Kép
 
 


Jó estét!
Visszaolvastam. Mindent! Nem semmi Kép Viszont én is támogatom, hogy csináljunk egy teljesen zártkörű levelezést, mert most olyan érzésem van, mintha dumcsiznánk egy szobában, ahol rejtett kamerák vannak felszerelve. NLC-n legalább tudtam, hogy kamerák előtt vagyok.

Kinga, újra van tejci? Hurrá! Pont ma vettem homeo bogyót, remélem, akkor nekem is lesz bőven, mert most megint kevés Kép

Nóra, úgy emlékeztem, hogy együtt aludtatok Andrissal, de ezek szerint mégsem. Akkor tégy úgy, ahogy a legjobbnak látod Kép
Hogyan visong? Nagyon!!!! Magas frekvencián, hangosan, hosszan. Ma kitaláltam, hogy válaszul én meg nagyon mély hangon morgok. Eddig bejött, meglepetéstől elhallgatott.

Dia, mit küldtél? Hotmail nem ismeri fel és nem tudja megnyitni, nekem kellene megmondani, hogy mivel nyissa meg.

Betti, ha nem mondod meg, hogy mit csináljanak, akkor csupa szeretetből egész nap dögönyözni fogják. Nekem néha a páromra is rá kell szólni, hogy fekve is jól megvan Zsom, nem kell állandóan a kezében legyen. Teljesen megértem, egész nap nem látja a fiát, így szeretné bepótolni.

Noémi, kérek szépen ilyen ugrálósokat meg képeket! És ha gyermeked azóta meztelenül fekszik, akkor elmondom, hogy én hasra fektetem és felülről lefelé patentolom, doki néni lazán felkapta és kézben összerakta. Lehet, hogy ő rutinosabb? Kép

Andi, hogy vagytok? Ügyes Nina Kép A mi doki nénink is helyes, nem ront neki egyből a gyerkőcnek, beszélget vele, játszanak, aztán pedig nagyon gyorsan csinálja, ami kellemetlen.
 
 


Mindenki nézzen be a postaládájába!Kép
 


Na bekapcsoltam a gépet, de még megyek fürdetni, de utána már nem menekültök!
Mindenesetre jót nevettem mindjárt, Viki, Patrikot azóta sikerült felöltöztetniKép DE ez egy elcseszett rugiKép No majd leírom... Küldök majd képeket is!
 
 


Megnéztem. És Te?
 
 


Sziasztok!
Jól lemaradtam olvasásban, de mindig mire idejutnék mennem is kell.Kép
Ma is délután a Gergely olyan hasfájós -vagyis gondolom az- sírást csapott, hogy bármit csináltam vele 2 órán át csak üvöltött. Kép
Vasárnap amúgy csúnyán köhögni kezdett és hőemelkedése lett, vittük az ügyeletre,kapott antibiotikumot és köptetőt.Aztán saját gyerekdoki is megnézte mostanra már gyógyultnak nyílvánította, szerinte a torka sem piros már, de akkor még miért köhécsel még minding?! Mondjuk oké nem annyira , mint vasárnap, de azért... Kép=

Megnéztem én is az postaládámat! Jó ötlet, meg minding "kéznél van", jobban, mint a babanet. Kép
Meg benéztem az nlc-re is, hogy írtátok Nyanycit. Kép

Nekem is Increditem van. Kép

Hermi, ez a hapsi nagyon ééédes!! Kép Tündéri a vigyora. Kép

Holnapután lesz a keresztelő, már nagyon izgulok miatta. Hermi, ugye nem borítják le nagyon a fejecskéjét, vagyis nem fázik meg az miatt esetleg?! Ilyeneken filózok...
 
 


Megnéztem, megtettem, amit kell. Hogyan tovább? Én ehhez most nagyon zokni vagyok Kép Kép Kép
 
 


Én is csak nagyon nézem, hogy mi kell csinálni, beköszöntem, de, hogy úgy kell-e azt nem tudom. Kép
Majd belejövünk. KépKép
 
 


Ezrosszabbmintegyszámítástechnikaóra, de majd kitaláljuk hogyan lehet bejutni. Minotaurusz gyakorlópályának használta volna a labirintust, ha ismerte volna ezt...ha nem, én inkább telefonálni fogok.
 
 


Halihó!
Itt a számítástechnika tanárnéni jelentkezik, ha kéne segítségKép
Na közben visszaolvasok, és küldöm mindjárt mailban is a választ!Kép
 
 


szupi lesz!! Én már használok egy ilyet az egyetemi NYME-s listán!

Írtam is eztKép
 
 


Voltam a listán, ez tök jó lesz..
Viki, csak be kell jelentkezni, aztán az otthoni leveleződdel írhatodn a levelet, mindenki megkapja, a prim meg archiválja
nagyon jó!

Nina baba nem lázasodott be, olyan édes, ráadásul nem is sírt egy picit sem.. Be sem dagadt, egy picike piros foltja van..
Biztosan azért, mert olyan sokan szorítottatok, meg puszikat kűldtetek -köszi
 
 


Jó estét.Most tudtam csak jönni, Edvárdom most aludt el.Ma történt meg előszőr, hogy szinte sírás nélkül elaludt az ágyában.Őlyan boldogol voltunk!!
Már ügyesen nézi az ágya felett levő zenélő macikat, jókat szokott kacagni nekik.Olyan jó, hogy pár percre evvel lefoglalható!!
Apa vasal, olyan jól esik itt ülni és kicsit pihenni!Jó nézni, hogy ő dolgozik.Jó hogy így segít.

Jópofák ezek a kis smile figurák!!
Dia, sajnálom, hogy ide jutottatok, remélem hamar találtok lakást és talán kibékülsz anyósoddal is.Már ha megérdeli.Azért nyugodj meg, hisz a sok stressz nagyon nem tesz jót a tejcidnek.Emlékszem az elején írtad hogy nem kell ínnod teát annyi van!Vigyázz rá, induljon be most is, hadd gömbölyödjön tovább a kis Maya.

A többieknek gratulálok a bébikhez, további jó növekedést!!

Szutyi
 


Szerintem jó ötlet a levelezőlista, ezt tényleg senki más nem fogja olvasni. Na és akkor válaszolok az eddigi termésre.
Minke, ne aggódj, dokinéni látta, biztos nincs akkor komoly baja. Amúgy nem tudom, néha Patrik is köhécsel, hogy mitől? Száraz a levegő, félrenyel, ki tudja? Múlt héten még az ő torka is piros volt, de akkor nem köhögött... Köszi, apája büszke is a fiára
Keresztelő: Patrikról csak addig vettük le a sapit, amig a vizet locsolták, nálam volt egy textil pelus jól megtörölgettem, majd visszahúztuk a sapit. Biztos nem fog megfázni!
De jó nektek, hogy házhoz jár a doki, mi csak megyünk tanácsadásra... igaz, hogy itt van 3 percre, de azért csak zsinórban mennek a gyerekek...
Lányok, Patrik már el van rontva, már létezni se bír nélkülem. Állandóan szórakoztatni kell, de legalábbis egy helyiségben kell tartozkódni vele... ilyenkor lehet még valamit tenni?
Viki, Patrik is visongat egy ideje, olyan édes, eleinte megijedt a saját hangjától
Nóra, te nagyon ügyes vagy, hogy tudsz mellette tanulni is!
Kati, hogy csinálod, hogy 12 hónapja nem láttad a védőnőt? Nálunk max. 2 hetente megjelenik, néha unom, ugysem tudok mit kérdezni
Mayamami, remélem azért csak sikerült lementegetni a képeket! Ha nem szólj, és segítek Mond már el mit kell csinálni a gyerekkel, hogy ennyit aludjon???????? Csak a "hidegkamra" segít?
Anyós, csak nézett, amikor a földre akartam tenni Patrikot, szerinte a franciaágyon jobb... na de meg kell szoknia, hogy ott van, nem?
Betti, azt hiszem nekem is elegem lenne a családból, szerencsére nem sűrűn jönnek, kicsit messzebb laknak
Közben látom, már felmerült a levelezőlista korábban is
Én nem is érek rá, rajtatok kívül, még NLC-t is olvasni, így nem is válaszoltam nekik...
Nóra, majd számolj be, beválik-e a láncetetetés, én fiam is éhenkorász...
Kinga, képzeld nálunk apja tanította meg Patrikot babakocsizni. Mindig sírt a babakocsiban, én meg ugye nem bírom a sírásrást sokáig, max. 10 perc után kivettem... aztán apjával sűrűn elküldtem sétálni, hogy valamit itthon csinálni, na ő nem vette ki, azóta meg se nyikkan, szép csendben elalszik...
Kati, nekem is furcsa volt, hogy nem Herminek hívtok És az is, hogy kisfiam nem aludt a szuri után...
Ildi, akkor biztos megkaptad az összes képet.
Andi, tényleg ügyes a dokinénitek, Nina, pedig egy hős! Patrik leckét vehetne tőle.
Évi, tényleg milyen jó anyának lenni, csak ne kéne éjszakázni
Mayamami, na hogy van a húgod?
Majd elfelejtettem, a rugival azért szenvedtem, mert hátul hiába T alakban kapcsolódik, a felső része össze van varva, és kicsit nehézkes ráadni.
Szonja, gratula a mászáshoz!
Ildi, Patrik is kis lustika még. Bár, ha hasra rakom, általában visszagurul a hátára. Ez már valami, nem? Igaz, ha nem jól áll a keze, akkor még nem tudja megigazítani, akkor bemérgesedik és csak sír.
Dia, biztos sikerült az a vizsga! És ne tessék lelombozodni tej ügyileg, nem gog csak úgy elgogyni!
Patrik legújjab szokása, hogy mosorg, amikor elalszik, mintha magának énekelné, hogy Tente baba, tente. Vasárnap após citerázott neki, ő meg énekelt, hogy á-á-á, olyan édes volt!
Sonee, már hogy lenne alascsony Minike? Patrik is csak 60 cm (védőnő csak 59-et, mért, de szerintem van már 60), 3,5 hónaposan.
Ildi, akkor Olaszországba költözünk mi is.
Nesó, már mi is várjuk a karácsonyt, most már biztos más lesz.
Ilike, védőnő nekem is azt mondta, hogy jobb előbb kezdeni a hozzátápit, mert jobban fogadják az új ízeket.
Kati, Sáráról nagyon jó ez a kép! Tündéri!
Na azt hiszem mára ennyi, úgy hallom apja nem bír Patrikkal, szegénykém felébredt és csak sír apja kezében odaát... na megyek megnézem.
Na ezt elküóldtem ám mailban is, de hátha még nem mindenki tudja ott olvasni...
 
 


<!--attachment: Im3D-48500.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*82.0**Im3D%2edll --><center><pre>
Kép
Im3D.dll (82.0 k)</pre></center><!--/attachment-->..na most nem tudom mit csináltam!!!!

na nézzük!!
 
 


Mindenki aludni ment? Akkor JóCCakákokat!
pusssz
 
 


Hát Dia, mit akartál csinálni?
 
 


Jó reggelt!
Dia, már majdnem jó, csak nem kép filet választottál ki, hanem egy dll kiterjesztésűt.
Most ide írunk, vagy mehet a mail???
 
 


Jó reggelt!

Kép

Tegnap óta készülök beszúrni ezt a képet Kép
 


Szia Kinga!
Látom tetszenek a képekKép
 
 


Viki, elküldtem a képeket, de az összes mail visszajöttKép
 
 


Hahhó, Kinga nagyon ühyes képbeszúró lettél. Kép
 
 


Igyekszem...Kép
 


Sziasztok!
Teljesen le vagyok maradva. Probalom potolni a dolgokat, de eleg zavaros minden.:-)En meg ilyen siman vigyorgok, de majdcsak lesz idom "figurazni" is.
Kati! Ugy tudom, hogy Godollon laktok, en oda jarok suliba, onkormanyzati es belugyi szakra. Ez az egyetem foiskolai szaka, es egy kulon epuletben van a tessedik s. utcaban. A bajom az sokszor, hogy olyasmit kellene tanulnom, amire figyelnem kellene, az osszefuggeseket megerteni, de baboci megzavar benne. Mostanaban hangosan neki mondom fel, igy o sem erzi magat olyan egyedul.
Le is buktunk? Ezek szerint bujkaltunk?
Nekem konkretan nem volt senkivel bajom, amikor egy no hozzaszolasai kezdtek idegesiteni akkor egy kicsit "kihagytam". De igazandibol lehet, hogy en vagyok erzekenyke.
Gyerek felvetel: ugye nalunk most csaladi tumultus van, megkertem oket, hogy csak ovatosan, es annak is orul a gyerek, ha beszelnek hozza, nem kell olben lennie. Persze igy is el van romolva, szorakoztatni kell lepten -nyomon, es az is baj, hogy otthon maradtak a jatekai, es itt nem akarok most befektetni ilyesmibe.
Rengeteg kulcstartom maradt, tobbek kozott a Bettie, Indie, es pl:abban sem vagyok biztos, hogy a cebe Andinak odaattam -e.
 
 


Sziasztok!

Ma már megjártam a piacot, apát meglepem majd egy kis székelykáposztával.Nekem meg majd csorog a nyálam, imádom!!De Edvárd miatt nem merek enni, nem szeretném, hogy fájjon a hasa.De Apa biztos örülni fog.

Csináltunk a nagyszülőknek Mikulásra ajándékot:só-liszt gyurmába nyomtan Edvárd kis kezét meg lábát, majd amikor megszáradt kifestettem, hogy jól látható legyen.Nagyon jól néz ki, remélem örülnek majd.Vittünk ilyet a keresztszülőknek is, ők nagyon meghatódtak.

Gyermek szokás szerint "fagysztóban", most kezd ébredezni.Nem is bánom, nagyon feszül már a cicim.

Mikortól lehet brokkoli krémet adni a kicsiknek?Ha most lefayasztom és jövöre kezdem el adni ugye nem lesz semmi baja?Készülők a kiegészítésre:készül a finom sütőtők, cékla eltevés.Gondolkodom a brokkolin is, csak nem tudom mennyi idős kórtól adható.

Edvárd is velünk van napközben, ő sem szeret egyedül lenni.Ez miért baj?Szerintem ez nem számít elkényeztetésnek.

mennem kell, már sír!!
 


Hali mamikak! Bejeltkeztem a levlistara.
Egy kerdes, mi van akkor, ha hirtelen tobb tucat levelet kap az ember es megtelik a postaladam? (egy masik itteni levlista tagja is vagyok, es bizony elofordul) Vagy mondjuk 3 hetig meg sem tudom nezni, mert nem leszek internet kozelben otthon? Iratkozzak le addigra?
Most duplazok, megy a levlistara is. Kép
 
 


Ez a levelezőlistás dolog nekem nem fog menni, mert a cégünknek a postaládája megy az összes levél. Szóval ez Csabának munkaeszköz, nem rondíthatunk bele. Sajnos. Nem lehet valami más megoldást találni? Az nlc-re is visszamehetünk, új topikot nyitva, és a "betolakodókat" finoman elküldhetnénk. Találjunk valami nyilvános megoldást! Nem szeretnék "lemaradni" rólatok!

Kati
 
 


Halihó!
Kati, nem ismerem ezt a lev. rendszert, de hátha meg lehet vhogy oldani.
A nyilvános csak azért nem tetszik nekem, mert pl. mikor Vica írt vmelyik nap, nagyon bunkónak éreztem magam, hogy egy szót nem szóltunk hozzá. Szóval elküldeni elég kínos valakit egy nyilvános listáról...

Ildikó, nem az a baj, ha a gyerkő igényli a társaságunkat, hanem ha állandóan kézben akar lenni. Illetve ez sem baj, csak nekem személy szerint kényelmetlen és megoldhatatlan. Láttam már olyat, hogy a kendőben a gyerek mindig az anyjával van. Én ezt nem tenném, de lehet, hogy nem nekem van igazam. Én annak vagyok a híve, hogy a szemkapcsolat legyen meg szinte mindig, lát, beszélek hozzá, megsimogatom.
 
 


Hahó!

Kati nyithatnál egy hotmailes fiókot és akkor nem a közösbe mennek a levelek.

Viki, le a kalappal, elő gyereknél ezt én még nem tudtam megoldani, Luca szó szerint mindig rajtam lógott, a mai napig nem szeret egyedül játszani. Ninát már tudom, hogy meg kell tanítani egyedül játszani idejében.
 
 


Aha, pl. a hotmail is jó, de gondolom, freemail is hasonló. Csak elég kicsi a kapacitása, de ha rendszeresen karbantartod, akkor működik. Legalábbis eddig nem volt gondom, kivéve a mai (vagy tegnapi?) sokképes üziket. De ha napközben tudtam volna nézni, ezzel sem lett volna baj.

Az meg, hogy Zsom önálló, igazából nem érdemem. Először fizikailag nem bírtam, szó szerint. Ez olyasmi, mint a külön szobában való alvás első perctől. De ha nem sikerült volna, nem tudom, mit csináltam volna. Pl. cumit se akartam adni, aztán mégis, mostmár csak abban bízhatok, hogy egyszercsak nemsokára magától mondja, hogy neki már nem kell se cumi, se az ujja, se semmi más. Mert a következetességet még nagyon tanulnom kellene Kép
 
 


Találjunk ki valamit!! Nem akarom ,hogy Kati ne tudjon írni!!!!
Lányok segítsetek!
Lehet, hogy a freemailes cím jó megoldás! Kati szerinted???
 
 


Megnéztem a primlistát, van olyan lehetőség, hogy naponta csak egyszer jöjjön a levél. Na, ez nem olyan jó, de van olyan is, hogy csak weben, meg egy olyan, hogy MIME, de ezeket nem értem.
Kati, merre vagy????
 
 


a MIME, az olyan hogy csak simán írni lehet, nem lehet beszúrni képeket, meg ilyen anim giffeket asszem. De ezt emg is beszélhetjük, hogy nem küldünk nagy képeket, és akkor nem terheli le a postaládát.
 
 


Ez a levlistas dolog nekem sem jott be annyira, mert elegge maceras dolog kinyitogatni mondjuk 20 levelet (kb. ennyi gyult ossze a delutan alatt). A vegen mar nem tudom, mi volt a legelso. Persze szoke vagyok. Kép Nem beszelve rola, mi van ha egy-ket napig nem is tudok e-mailt nezni?

Nincs valamiylen mas megoldas, ami Katinak es mindenki masnak is jo. Nekem mindegy, akar az NLC is jo. Bede Nora is ajanlott valamit. Nem ertek hozza, ti bizti jobban tudjatok.
 
 


Kicsit dühös vagyok, mert amit írtam, elszállt.

Szóval csinálhatnék freemail címet, de nekem is az a bajom ezzel a levelezési listával, mint Ildinek. Nehéz nyomon követni és mi van, ha napokig nem tudok jönni? És elveszlik az a varázsa a dolgoknak, ami eddig volt. Az csak nagyon késleltetett beszélgetés tud lenni.
(Arról nem is beszélve, hogy lemaradtam a tegnapi dolgokról, mert csak este tudtam benézni.)

Kispapi tegnap tudatta velem, hogy egész hétvégén nem lesz itthon. Alig akadtam ki. Csinált egy naptárat, beleírta a Mikulástól kezdve az én tornaidőpontjaimat, de ezt valahogy kifelejtette.
Végül is kitalálhattam volna. Így megettem gyerkőcöt magamrakötve kaját meg pelenkát venni.

Sára kapott a Mikulástól 3 keménypapíros, hajtogathatós könyvet. Nagyon élvezte. Főleg a karácsonyi dalosat, mert azokat elénekeltem neki. Szép szinesek a könyvek. Én meg a Csak neked sorozatból (kisalaku, fekete-fehér képes könyv, sok idézettel tűzdelve) megkaptam az Anya címűt. Itt bőgtem rajta...

Tegnap nem tudtam elaltatni Sárát, mert folyton megfordult a hasáról. Hol megakadt az oldalán és nem érezte biztonságban magát, hol meg hátára fordult, úgy meg nem nagyon tud aludni. Sürgősen meg kell tanítani visszafordulni hasra, a saját és a mi érdekünkben is. Kép
 
 


Kati! akkor maradjunk.
Napi 1* ide is be tudjuk írni mi történik!!
Sajnálom, hogy "egyedül" maradtatok!!!

Én hulla vagyok..vizsg aok. Nóra nem aludt. Rövöden az éjszaka és a de.

Kinga hol van??? Rég nem írt!

Megyek pótolok egy kis alvást!
 
 


Sziasztok Csajok!

És mi lenne ha itt (mármint a babaneten) maradnánk? Vagy vissza az NLC-re? Ki tud valami jó fórumnevet ami kötődik hozzánk és mégsem olyan figyelemfelhívó?
A nyertes kap egy csokit.
Különben le merem fogadni hogy ezt is olvassák olyanok akik nem írnak.

Különben minden oké velünk, tegnap este már nem jöttem vissza, mert fürdetés után is fordítottam 1/2 11-ig, akkor meg már majdnem lefejeltem a billentyűzetet, olyan fáradt voltam, úgyhogy gyorsan elmentem aludni.
De hétvégére elfelejtett a srác melót küldeni úgyhogy szabad vagyok Kép Már amennyire Zsófi mellett ez lehetséges...

Ma délelőtt meg voltunk a Corában, vettünk többek között habtapit Zsófinak, meg pár ajándékot karácsonyra.

Betti, gratula a vizsgához! Ügyi vagy!

Kati, addig keresgélünk amíg nem találunk valami megoldást, erre mérget vehetsz! Apa estére hazajön?

Viki, lefotóztad az ibolyát?

Apjukom hortyog már a Századunkon Kép

Na bemásolom ezt a lev-listára is...

AGYALJATOK AZ ÚJ TOPIK NEVÉN!
 


Befértetek a Corába? Mi is gondolkodtunk, de nem mertem. Helyette voltunk a Megában új autós ülésért és nem biztattak Kép Olyan ülés nincs, amiben lehet nem ülni és ülni is. Értitek, ugye Kép Szóval amíg nem tud ülni, addig marad ez a hordozós, amit már kinőtt, aztán jöhet az ültetős, ami sokáig jó lesz.

Ibolyát csak be akarom tenni Zsom naplójába, amit nem vezetek Kép Vagy ne tépjem le? Tényleg nem kéne. OK, fotó vagy videó Kép

Ja, én apjukom is alszik Kép Felébresszem a Csillagkapura? Ha felébresztem, ideges, ha nem látja ideges. Melyik jobb nekem? Szerintem, ha alszik Kép Kép
 
 


Viki, akkor inkább hagyd aludni!Kép
Kati, az otthoni levelező programban is lehet külön mappát létrehzoni, amiben a te leveleid gyülnek, és a freemailos, avgy akármilyen címet sem kell lányok a neten nézegetni, hanem outlookot, vagy akármit feltelepíteni, és abban le lehet tölteni a netes címekről a leveleket, és akkor nem tellik meg a postaláda, feltéve ha a gép néha be van kapcsolva, (nekünk mondjuk megy állandóanKép), nem tudom érthető-e?
 
 


Sziasztok csajoK!!!


bevallom hogy én nem kaptam semmiféle felhivást levelezőlistára!! akkor én most ki vagok tiltva???Kép
az az igazság hogy nekem is jobban tetszik ez a fórumozás mint a levelezés.. én nem mindig nézem meg a leveleimet..
a másik meg ezt is olvassák szerintem is mint ahogy Kinga irta! azonkivülez egy világháló..nem tilthatunk ki senkit! nekem is fura érzés volt Vica bejelentkezése..de éppen nem voltam itt..aztán ha ő is végig olvasott minket..akkor rájött hogy ez egy zárt közösség!
szeritem maradjunk itt..vagy legyünk a ncl-en az undok banyák titkos klubja!!!
nekem ez tetszik!Kép

valaki tanitson meg engem is beszúrásokat csinálni!!! olyan szomi vagyok hogy nekem nem megy!! pedig nem is vagyok szőke...csak félig!KépKép


amilyen hülye vagyok tuti hogy csak lépésről lépésre menne.... na olvasok egy kicsit!
 
 


Dia, írtam mail neked is!
 
 


Dia, jelentkezz! Visszajött a levélKép Írj nekem egy mailt, hova írjak?????
 
 


Dia,m írtam NLC-re privit neked!
 
 


Sziasztok!

Jobb lenne ha visszamennétek az NLC-re. Szegény Vicus is bejelentkezett Ti meg egy köszönést se eresztettetek meg. Levegőnek néztétek.Kép Gondolom Ő jó szándékkal jött ide. Nektek, hogy esne fordított esetben? Zárt közösség???

Zsuzsa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron