Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

Azért gondoltam, hogy létre kellene hozni ezt az "asztaltársaságot", mert ez egy állandó hely lehetne mindazok számára, akiknek a gyerekei a fenti két idõpont közt születtek. Eddig (és gondolom, még egy ideig) az "elsõ napok"-ba írogattam, de onnan (az immár 6,5 hónapos kisfiammal) kiöregedõben vagyunk. Járok (és szeretnék továbbra is)a "Túl az elsõ..." topikba is, de úgy érzem, hogy kezdi elérni azt a határt, ahol még igazán ismerhetik egymást az emberek, tényleg adhatnak tanácsot egymásnak - és hogy minden hozzászólást képesek is legyenek végigolvasni a tagok.
Ha ez a topik tagokra lel, akkor a mi gyerekeink mindig közel azonos korban lesznek, mindig sok közös téma/öröm/probléma vetõdhet fel. A dátumokat azért így határoztam meg, hogy elvileg még osztálytársak is lehessenek majd a gyerekeink! KépKépKép

Márti+Ármin (2001. nov.15.)
 
 


Kedves Márti!

Szerintem nagyon jó az ötlet. Akkor én csatlakoznék is Hannával (2001.nov.21.) mint elsõ osztálytárs.KépKép

Tikk
 
 


Mi is csatlakozunk!
Sári 2001.dec 17.

Kata
Kata
 

 
 

Márti!

Nagyon jó ötlet, bár mi is a Túl az elsõ napokban vagyunk a nagyok miatt, de Bánk miatt (2001.nov.1.) szívesen jönnénk ide is.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Mi is jövünk Kép
Balu 2001. szeptember 12-én született Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok! Kép
Mi is csatlakoznánk Lucával (2001. aug 16.).
üüüüüükpsm k (ezt õ írta, úgyhogy most inkább megyek, mielõtt még szétszedi a gépet....)
Puszi
Andi

Andi
 
 


Sziasztok!

Minket se felejtsetek ki! Én is a Túl az elsõ... topikba járok, de kicsit kilógok a sorból, mint elsõgyerekes, tapasztalatlan anyuka. Úgyhogy jövünk ide is a kicsi lánnyal, Timivel (2001. október 8)

Üdv Momo


Momo
 
 


Sziasztok

Az én fiam akkor a legfiatalabb most itt? Kép 2002. május 8.

Jelentkezünk osztálytársnak. Kép

Zsunya

 
 


Sziasztok!

Mi osztálytársak nem valószínû, hogy leszünk, de topictársak szívesen lennénk. (2001. nov. 18.)

BGabi
 
 


Sziasztok!

Mi is csatlakozunk!

Blanka ma 8 napos!!! Tehát május 27-én csomagolódott ki!

Zsunya!
Már mi vagyunk a legifjabbak!!! Kép

Kanga és Blankababa
Kanga-Zsebibaba
 


Off! Zsunya! Én valahol lemaradtam! Gratulálok, sok boldogságot kívánok az egész családnak! KépKép

Csongi már felsõ évfolyamos 2001. márciusi születésselKép

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


SZiasztok!!!! KépKépKépKépKép


De jó, de jó, hogy ennyien jöttetek!!! Blankának és Petinek (Zsunya, ugye jól emlékszem?) mint legeslegfiatalabbak, külön üdvözlet! KépKép

Tikk! Örülök, hogy a csodaszép Hanna is "idejár"Kép

Andi! Luca már írni is tud? Csak nem a nõvérétõl tanulta? Kép

Norcsi! Mint elsõ netes ismerõsöm, fájlalnám is, ha nem jönnétek! Kép

BGabi! Miért nem?

Kata! Sáriról még nem tudok semmit Kép,de remélem, hamarosan igen Kép

Momo! Jól emlékszem, hogy Timi a MÁV-ban született? Ármin is! Kép

Cory! Veletek már találkoztunk a Millenáris Parkban is Kép

Képzeljétek, Ármin ma igazi négykézlábra állt, kinyújtott karral! Eddig is csinálgatott hasonlót, csak hajlítottal, de ma igazit, 3x is! Szerintetek mikor idõszerû cipõt/szandált venni egy gyereknek? És ha már idõszerû, akkor hogy derül ki, hogy mekkora kell? Csak próba által, vagy lehet a cm-bõl következtetni a cipõméretre? Szerintem hatalmas lába van: 11 cm. Nálatok?
És ma megkapta elsõ reszelt almáját (nemcsak a levét) - kb. 3 kanállal evett!

Márti+Ármin
 
 


BGabi! Kép nektek is, természetesen! Noémi jár ide, igaz?

Márti
 
 


Halihó!
Mi is jövünk, csak most már megyek aludni!
Réka(2001.dec.18.)

Zafi
 
 


Sziasztok !

Mi is csatlakoznánk Dorka babával 2001.08.17.

MancsiManó+Dorka


Sziasztok!
Márti, tetszik az ötlet, jövünk, amikor idõnk engedi. Peti baba 2002.febr.1-én született szintén MÁV-os Kép

Gorsi és Peti
 
 


Sziasztok!

Márti, szerintem akkor vegyél majd csak igazi szandált vagy cipõt Árminnak amikor lépegetni kezd. Addig teljesen felesleges, mert pillanatok alatt kinõheti. Bánknak is ugyanekkora "óriási" lábai vannak!Kép
Egyébként cipõvásárlásnál szerintem célszerû olyan cipõboltba menni ahol foglalkoznak is az emberrel, vagyis megmérik a pici lábát, és csak utána következik a próba. És mindkét lábra fel kell próbálni a cipõcskét, mert a két talpa eltérhet egymástól. Én a Siestára szavazok, mint elsõ cipõre, nálunk az nagyon bevált. Gratula a négykézlábazós Árminhoz!

Nálunk négykézlábra még csak úgy áll Bánk ahogy mondtad, hogy rogyasztott karokkal, de a kúszás, meg a forgás már profimódon megy. És rájött hogy a forgással megszerezhet dolgokat, ezért tudatosan megy erre vagy arra.

Szép napot mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Márti! Luca csak olvasni tanul Zsófitól (na meg rosszalkodni) Kép, az írás megy magától (ha eléri a billentyûzetet) Kép
Lemértem, Luca lába 12 cm, és 18-as szandink van. Szerintem inkább próba után vegyél, a méretezések is eltérõek lehetnek. Nem adom rá mindig, itthon a szobában meg a kertben zokniban, mezítláb van, akkor vesszük fel, ha elmegyünk itthonról. Elõször akkor kezdtem próbálkozni cipõvel, amikor felállt magától. Nálunk midkét lánynak rögtön tetszett, de hallottam olyanról, akit sokáig kellett szoktatni, mert üvöltött, ha valamit rá akartak húzni a lábára.

MancsiManó!
Most látom, hogy Dorka és Luca között csak 1 nap van. Eddig õk itt az "öregdiákok".

Puszi mindenkinek
Andi

Andi
 
 


Évi! Köszi szépen!

 
 


Mi is jövünk.
kuga
 


Sziasztok!

A kisfiam 2002. március 14-én született Budapesten. Balázzsal már régóta olvassuk a levelezéseket, eddig csak kivülállók voltunk. Nagyon sokat tanultam már töletek a különbözõ topikokban. Néha a sok vélemény között nehéz eligazodni, de kezdõ anyukaként rengeteg kérdése van az embernek és amint látom a kérdések, problémák nems zûnnek meg hanem az idõk során szaporodnak és átalakulnak.
na szóval engyelõre ennyi
sziasztok
kuga
kuga
 


Sziasztok!

Hurrá, Márti, hogy mégis elindult ez a topik!Kép Akkor most beiratkozunk mi is.

Hanga 2001. december 25-én született.

Ma kaptuk meg az öthónapos oltást. Nagyon jól viselte a kislány. Csak akkor sírt egy picikét, amikor megszúrta a doktornéni. Aztán aludt hazái, most meg megyünk mindjárt kajálni.

Ja, és 12 dekát hízott egy hét alatt Kép! Most 6,43 kg és mellé 66,5 centiKép.

Már pár napja azzal "kápráztat" el minket, hogy hajnali fél négykor felkel és elkezd vidorkodni, meg ilyenek, aztán sírdogál, hogy enni kér (legalábbis szerintem), mert miután cicizik 10 percet, bealszik, visszateszem a kiságyba, és alszik tovább.

Ráadásul június 1-je óta hátrafelé kúszik hasonKép Nagyon igyexik.Kép

Na megyünk, mert "veri" az asztalt a kajáért.Kép

Üdv

Szila
SZila
 


Mi is itt vagyunk! Kép (02.02.03. MÁV)

Márti! Jó ötlet ez a topic! Már nekem is kicsit fura az elsõ napok, hetek címszó alatt. Azért olvasgassuk azt is, hogy tanácsot tudjunk adni a frissebbeknek! Kép

Menta és Helena
 
 


Sziasztok!

Az én kicsim lába 10,5 cm, kíváncsiságból lemértem KépKépKép
Cipõrõl nekem is az a véleményem, hogy elég akkor venni, amikor elkezd lépegetni, addig felesleges. És ami nagyon fontos, mindenképpen próbálni kell, mindkét lábra.

Tegnap voltunk csípõ kontrolon, mert kötött volt, és most már végre teljesen rendben van. Nagyon örülök KépKépKép
Mozgásilag Noémi is nagyon ügyes, forog oda-vissza, de arra még nem jött rá, hogy így gurulva közlekedni tudna. Négykézláb áll, hintázik elõre-hátra, menni még nem tud, hátra tolat simán magát, de arról kezd leszokni, már a kúszás is egészen jól megy. Felül önállóan, és már sokáig stabilan ül és játszik. Közben hajol, lefekszik, újra felül. Tegnap elõtt másfél órát szórakoztatta magát így, ez rekord nálunk.

Na megyek, mert követeli a fõzeléket Kép

BGabi és Noémi
 
 


Sziasztok

Jelentkeznénk mi is 2002. 03. 27 -én született Máté nevû pici fiúnk aki ötre növelte családunk létszámát. Szóval õ a 3. gyerek.
Cipõt, szandit, már én is nézegettem, mert olyan aranyosak vannak, de szerintem igaza van az anyámnak aki azt mondta, hogy az is csak melegítené a kicsi lábát haszna meg úgy sincs.

Mi már nem szopizunk (sajna) De, szépen esszük a gyümölcsöt és a fõzeléket is a tápszer mellé. Úgy látom, hogy eddig mindenevõ, talán túlságosan is szereti, néha félek, hogy még kicsi hozzá, de a dokinéni szerint a tápszeres babák már ehetik.

Jó lenne ha valaki bevállalná, hogy csinál egy táblázatot. Olyasmit, mind ami a friss kismamákba van , mert úgy látom, már vagyunk egy - páran és már nem tudom követni, hogy ki-kinek a gyereke,a gyerkõc mikor született, ki-kinek az anyukája, ki hol-merre lakik, hol született a baba Megcsinálnám, de fogalmam sincs hogy lehet az ide felrakni, ha úgy gondoljátok lehetne valaki vállalkozó. Lehet, hogy csak nekem nem fog az agyam és nem bírok már megjegyezni neveket.

Egyenlõre ennyit
Sziasztok

Zkati és Máté
 
 


Zkati!

Pont erre gondoltam én is.Kép Megpróbálom megalkotni a táblázatot.Kép Amolyan "osztálynapló"-t.Kép

Szila és Hanga
 
 


Szila!

Szép feladat! Jó munkát!KépKép

Tikk
 
 


Sziasztok!

Na, megpróbálom. Nem biztos, hogy elsõre sikerül.

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület)
Andi3 Luca 2001. augusztus 16.
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17.
Cory Balu 2001. szeptember 12.
Momo Timi 2001. október 8.
Norcsi Bánk 2001. november 1.
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest -
Bgabi Noémi 2001. november 18.
Tikk Hanna 2001. november 21.
Kata Sári 2001. december 17.
Zafi Réka 2001. december 18.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Zkati Máté 2002. március 27.
Zsunya Peti 2002. május 8.
Kanga-Zsebibaba Blanka 2002. május 27.
Évi Csongi 2001. Március
</pre>

Szila
Szila
 


Hát, csak részben sikerült, majd mindjárt utánanézek, hogy kell, hogy mindenhol látszódjon a táblázatban a vonal.

A gyerkõcök születési sorrendjében csináltam meg a táblázatot, de ha máshogy csináljuk, akkor szóljatok.

A hiányzó adatokat írjátok meg, azért nem mindenkinél írtam be, mert nem vagyok momentán 100 százalékig biztos benne, és most nem tudok utánakeresni, mert táblázatkészítés közben Hangával erõteljes kommunikációban vagyunkKép. Szóval ha kívülálló látna minket, biztosan megmosolyogna.Kép

Ha még írjunk be egyéb adatokat is, azt is írjátok meg.

Ja, és milyen gyakran legyen fent a táblázat?

Szila

Ui: Most, hogy így végignéztem a táblázatot, azt hiszem, akkor látszódnának a vonalak, ha minden adat ki lenne töltve.
Szila
 


Szila!
Igen, vonal ott lesz, ahol adat van.
A mi hiányzó adataink: Nyíregyháza, Nyíregyháza

BGabi
 
 


Sziasztok!

Mivel vannak itt kedves ismeröseim, mi is csatlakozunk hozzátok, ha megengeditek Kép

Máté 2002. május 10.-én született, a Schöpf-Merei kõrházban és Budaörsön lakunk.

Dojika

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Szeretnek en is csatlakozni hozzatok. Viktoria Kitti 2001.07.31-en szuletett Szombathelyen es itt is elunk. Most csak ennyi. Mar az eleje ota "babanetes" vagyok, a tul az elso napokon topicot olvasom rendszeresen, es ha idom engedi irok is. Orulnek, ha befogadnatok!
Moni

 
 


Szila!

Hanna a Schöpf-Méreiben született és a XIX.kerületben lakik.Kép

Tikk
 
 


Sziasztok!

Idetaláltunk mi is végre. Kép

Szila! Felraksz bennünket is táblázatba?

Laura Romola 2001. november 30. Bp. Péterfy S. u-i kórház Bp. XVI. ker.

Köszönjük!

Sziasztok: Laura és Romola
 
 


Sziasztok!

Mi is csatlakoznánk:
Szila a mi adataink:
Ágci Gábor a kisfia, 2001. december 04. Szeged, Szeged. Köszi!Kép

ZKati,
nem akarok kekeckedni, és fõleg azért nem, mert kis Máté már nem az elsõ gyermeked, de én mindenhol azt olvastam, hogy a tápszeres babáknak is azt ajánlják, hogy csak 4 hónap után kezdjék a hozzátáplálást. És ahogy elnézem a születési idõpontot? De tényleg csak ez kérdés inkább! Nekünk a dokinénink nem bizots, hogy egyetértene...

Moni,
Szombathely nagyon szép város, imádom! A tanítóképzõt ott kezdtem, 1 évig ott laktam. Még mindig olyan gyorsan fejlõdik mint az utóbbi pár évben?

Andi3,
nem felejtettelek ám el, csak mostanában nem sütögetek, mert kénytelen vagyok fogyókúrára fogni a páromat! Amúgy nekem sem árt a kevesebb kalória bevitel. HA idõd engedi, azért írhatnál nekem lepény receptet!Kép (Az olasz zsömlét elszúrtam, valahogy nem igazán sikerült.Kép )

Ágci

Kép
 
 


Sziasztok!!

Én is szeretnék bekerülni az osztályba!! Csongi után mi leszünk a legvénebbek.

Zsófi baba 20001.06.20-án született az István kórházban, budapestiek vagyunk, mégpedig soroksáriak. Jövünk holnap is, a babuciknak sok puszi,

Zsorka+ Zsófi baba
zsorka
 


Sziasztok!

Hiányzó adatok: Szent Imre Kórház, és XXII. kerület Kép
Ha már itt tartunk, tényleg találkozhatnánk is Kép Mi már bárhova el tudunk menni Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Klassz a táblázat, én is pont ezen gondolkoztam, hogy kéne!Kép
Hiányzó adataink: MÁV Kórház, Kõbánya

Nekünk most szólt a védõnõ, hogy kezdjünk el õszibarackozni, mert 6 hónaposan már fõzeléket kéne ennie Rékának! Hát, nem tudom, nem nagyon kell neki ez a lé!

Na, megyek aludni!
Pussz,
Zafi és Réka
 
 


Sziasztok!

mi is csatlakozunk.
Éppen most Dorottya esti hisztijét vágja le, utál aludni :-(( (naponta max. 12 órát alszik jó esetben, éjszaka is többször felkel).
Szóval Dorottya 2001.november 30-án született, a Mávban.
Dorka is forog minden irányba, próbál felülni, hátrafelé kitünõen közlekedik :-)
Arra mondjatok ötletet, hogyan lehet lefektetni hiszti nélkül. Már ég a pofám a szomszédok elõtt, mert szinte minden este 10-kor égtelen ordításba kezd, mikor tudja, hogy jön a lefekvés. Most azzal a módszerrel próbáltam leállítani, hogy egy szót sem szóltam hozzá, szigorúan néztem rá, erre abbahagyta az ordítást, de tovább nyekeredett, erre az ágya mellett maradtam, hogy lássa nincs egyedül, de nem néztem rá, szerencsére ennek hatására abbahagyta a nyarvikolást és kezdett úgy tünni, hogy otthagyhatom, most ott tartok, hogy otthagytam..., de most újból sír, de legalább nem ordít (tuti, hogy hiszti)...Na most elfáradt, visszamentem hozzá, hasra fektettem, cumi a szájába (egyébként nem cumizik), simogatás és végre elaludt, gyors szellõztetés, hogy biztosan elaldujon. Esik az esõ, valószinûleg ettõl van kiborulva. :-(
Ti hogyan csináljátok az ilyen hisztis lefekvéseket, hogy körülöttetek senki se õrüljön meg (férj, szomszéd, saját magad)? Szerencsére én még a 6 hónap alatt egyszer sem akadtam ki, de félek, nemsokára eljön az az idõ is, mivel szeretnék én is már egyszer egyhuzamba legalább 6 órát aludni!

Különben imádnivaló a lány és büvöli a környezetét :-) Napközben tök jól elvan egyedül a kiságyában vagy a takarón a földön, csak ha alvásról van szó, akkor megõrül (állítólag én is ilyen voltam).

Lemértem én is a lábát, nekünk csak 9 cm hosszú a lábacskája, ehhez 6,6 kg és 66 cm nagy, úgy látszik ez a 6.hónap csak a hatosokat ismeri :-)
A játszótéren láttam kisbabákat, akik mamuszban mászkáltak, mert a cipõben sokkal ügyetlenebbek lettek volna és így oldotta meg a mamájuk. Szóval cipõ helyett mamusz. :-)

a hisztis történetem hosszúsága miatt, majd a többit máskor írom le.
üdv:
zsuzsi és Dorottya (6 hónapos)
 
 


Sziasztok!
Mi is szeretnénk csatlakozni hozzátok.Nem biztos,hogy mindig tudunk jönni.Bálint(2001.nov.9)Már csak ebben a hónapban van internet,de késõbb újból lesz,csak most költözünk.
Kriszta és Bálint(õ már alszik)
 
 


Elfelejtettem írni,hogy Nagykanizsán született és ott is élünk/lakunk/
 
 


Sziasztok !
A mi hiányzó adataink : Szent István Kórház,és Budapesten Rákoshegyen lakunk.

Andi3!
akkor ti is a kórházba néztétek a tûzijátákot hát nagy élmény volt.A te babád miket csinál. Én nagyon el voltam keseredve,mert Dorka nagyon lustika,de tegnap végre felállt az ágyába .Ülni nagyon szeret és pakolni bár a felülés technikájára még nem jött rá, de ö mindent 1-2 hónap csúszással kezd el csinálni mint az átlag manók.
Na sziasztok Jó éjszakát

Mancsi + Dorka aki már régen alszik


Sziasztok!

Elfelejtettem a kérdésemet! :-)
Szerintetek el lehet menni babával komolyzenei koncertre (Wagner)? A Mûszaki aulájában lesz, végülis onnan elég könnyen lehet menekülni, ugye? :-))
üdv: zsuzsiék
 
 


Sziasztok!Kép

Nekünk legfeljebb hiányzó "adatocskánk" van: IX. kerület. SZila, de jó, hogy elvállaltad a táblázatot! Kép Szerintem nagyon jó a gyerekek születési sorrendjében írni az adatokat! Így majd jól látszik, hogy mikor kinek lesz szülinapja! Kép

Minden újonnan jelentkezõnek üdv! KépKépKép

Ma Ármin annyira felpörgött a négykézlábalás megtanulása miatt, hogy ma reggel héttõl este nyolcig 3x 10 percet aludt, azt is csak négy után, teljesen meggyötrõdtem Kép Mert hol nagyokat vigyorog és forog, felemelkedik, hintázik, aztán látom, hogy hihetetlenül álmos, leteszem aludni, de még csukott szemmel is ugrál tovább, ettõl persze felébred, sír, vigasztalom, megnyugszik, nevet...és megy minden elõrõl. Még enni is csak kutyafuttában hajlandó: hozzámfordul, szopizik egy-két percig, de közben is kalimpál, nézelõdik (a cicimmel a szájában Kép) - így persze nagyon sokszor kell ennie, hogy jóllakjon. SZóval, ma semmit sem tudtam csinálni, beleértve valami ebédféleséget is, úgyhogy szörnyen éhes is vagyok.
A cipõt azért kérdeztem, mert anyukám akar hozni neki külföldrõl, de nem tudom, mit mondjak neki, hogy mekkorát. A börzén ugyanis láttam egy nagyon szép 18-ast, de azt már akkor kicsinek találtam ránézésre, és szerintem sem fog sokkal hamarabb kelleni, mint mondjuk szeptember-október. Ha azt mondom, hogy 20-as szandált, az jó ötlet? Azt tudja télen is hordani a lakásban.

Mi találkozni egyelõre nem tudunk, mert nyaralni megyünk Kép, de a nyár folyamán valamikor szívesen!

BGabi! Látom, a Nyíregyháza miatt gondolod, hogy nem lesznek osztélytársak. Jó, akkor majd évfolyamtársak az egyetemen Kép

Márti+Ármin
 
 


Sziasztok!

Szila, klassz a táblázat. Hiányzó adatok: ugyanaz mint Tikknél, Schöpf-Mereiben született Bánk és Kispesten lakunk.

Most megyek, mert már leragad a szemem!

Jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Mi is szivesen csatlakoznank. Igaz talakozokra nem igazan tudunk elmenni, de nagyon szivesen lennenk koztetek.

Szila!
Nagyon klassz a tablazat!
Zkat!
Nagyon jo otlet volt!

Marti!
Jo otlet volt a topik inditasa!

Tehat az adataink:
anya:Andysj
baba: Madison
szul.ido: 2002.03.22
szul. hely: Carrollton, TX USA
lakhely: Dallas, TX

A cipos temahoz en is hozzaszolnek. Tehat, nekunk a nagyobb lanyomnal a doki azt mondta, hogy varjuk meg eg el kezd jarni, de akkor is lehetoseg szerint minnel tobbet legyen mezitlab, hogy csokkentsuk a ludtalp lehetoseget. Sot azt mondta, hogy kertben, ahol tudjuk nem lephet szilankba, miegyebbe, jarassuk mezitlab. Mondvan az egyenletlen talaj segiti a labboltozat fejlodeset. S ha mar cipot veszunk akkor a legjobbak a Sieszta cipok. Igaz anno az elso lanyomnal 8 eve azok voltak a legdragabbak. Azota nem tudom.

Legyetek jok!
pussz,
Andysj + Madison
 
 


szeretnék csatlakozni de egyenlõre itt szerencsétlenkedem életem elsõ próbálkozása ez a neten.bea
bea
 


húha ez sikerült.az én babám 2001 nov.29 én született a neve Ajsa Soreya.Remélem ma este visszatalálok ide.Pont kezdtem megunni egy kicsit a bezártságot és egyedüllétet.bea
bea
 


Szila!

Latom mindenki megadja a babanak a masodik keresztnevet is, tehat akkor en is kiegesztenem az elozo levelemet.

Tehat a babocank neve helyesen: Madison Shannon

A tobbi adat helyes.

Andysj es Madison
 
 


Szila!
Klassz a táblázat. Kép Kiegészítésül: Újpesten lakunk.

Zafi
Mi az, hogy 6 hónaposan fõzelékezni kell? Sok baba a gyümit is alig fogadja el annyi idõsen. Amúgy nekünk is most mondta a dokinõ, hogy kezdhetünk almázni meg õszibarackozni. Mivel Peti még csak 4 hónapos, ráhagytam. Mondjuk, amikor bejön tényleg az õsziszezon, akkor már kínálni fogom, pedig még nem lesz fél éves, de kár lenne kihagyni amikor nyáron friss gyümit ehet.

Tisztára meghasonlok, hogy a fél társasággal az elsõ napok, hetek-ben is találkozunk Kép

üdv
Gorsi és Peti
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: