Új privát üzeneted érkezett!

Gyerkős táblázat Kép

<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01. 08. 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01. 09. 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01. 09. 21. Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01. 09. 25. Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Szilvi (sztigris) Zsani 01. 10. 17. Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Rózsa Niki 01. 10. 18. Norbi (2003. június. 08.)
Gwen Gwendoline 01. 11. 01. Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01. 11. 07. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. Levente Attila (2004. február 13.)
Márti Ármin 01. 11. 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01. 11. 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker. pocakban
Nyuszimanó Donát 01. 11. 25. Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01. 11. 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01. 11. 30. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. Emma (2004. július 20.)
Beja Bálint 01. 12. 12. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Eszter (2004. augusztus 1.)
Zafi Réka 01. 12. 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. Péter Márton (2004. február 20.)
Bogancsi Tomi 01. 12. 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01. 12. 20. Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01. 12. 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker. pocakban
Szila Hanga 01. 12. 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász pocakban
Linato Korina 02. 01. 26. Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3-4. Kép
Dzsili Napsugár 02. 01. 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02. 02. 01. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. Veronika (2004. április 28.)
Menta Helena 02. 02. 03. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. Győző Benedek (2004. április 17.)
Solya Máté András 02. 03. 08. Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02. 03. 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02. 04. 19. Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02. 04. 29. Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02. 05. 01. Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02. 05. 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02. 05. 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. Tamara (2004. május 12.)
</pre>

Pocakos táblázat Kép

<pre>
Pocakos anyuk Szülés várható ideje


Krita 2004. szeptember 5
Linato 2004. szeptember 26.
Szila 2004. október 28.
Tikk 2004. december 31.
Bmárti 2005. február
</pre>

BMárti, majd írj légyszi pontosabb időpontotKép, Tikk a tiedet jól írtam?.

Szila
 
 


Szila!
Köszi! KépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Én is köszi Kép

Márti
 
 

 
 

Nagyom sajnálom, hogy megszűnni látszik ez a topik. KépKépKép
 
 


Liana! Nem szűnik meg, ha írunk bele! Én szívesen Kép

Márti
 
 


Sziasztok!!
Nagyon régen nem jártam erre, igaz nem is volt miért!!!
Most is csak azért,hogy
BMárti!!!
Most látom, hogy lesz kistesó!!!!Kép
Nagy-nagy gratula!!!!
Ügyesek voltatok!!!
A többi kismamának is mindenjót kívánok!!!
Erika
 
 


Sziasztok!

Szila! Tényleg, csak öten (illetve immár csak négyen Kép) vagyunk pocakosok?! Kép Február 14.-et írj léci, nekem ez a dátum tetszik jobban. Kép

Erika! Köszi. Kép Most jöttem rá, hogy a békási topikban még el se dicsekedtem a pocaklakóval! Kép


BMárti

BMárti
 
 


Sziasztok!

Rózsa!
Remélem jársz még erre...Kép

Nikinek nagyon sok boldog 3. szülinapot kívánunk!

Sztigris
 


hm
 
 


Hallihó!
 
 


Sziasztok!

"apa"-tól kaptam új jelszót, most már be tudok lépni Kép
üdv mindenkinek és boldog új évet!!!

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


a
apa
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, a régi "Osztálytársak" közül szokott-e még erre járni valaki, de mostanság, az iskolaválasztás, első szülői értekezlet, iskolatáska vásárlás és hasonló izgalmas dolgok közepette rámtört a nosztalgia!
Ez a topik, azt hiszem az első ilyen jellegű a babaneten bizony iskoláskorba lépett és én kíváncsi lennék, hogy vajon a régiek közül lesznek-e olyangyerekek, akik osztálytársak lesznek, ahogy azt Márti a topikindítóban lehetőségként leírta?!

Zafi
 
 


Szia Zafi!

Véletlenül keveredtem ide, és meglepődtem, mert úgy gondolom, Mártival annak idején együtt szültünk a MÁV-ban, és egy ideig még leveleztünk is.

Az én lányom is szeptemberben megy iskolába, és most várjuk a tesót.

Mist
 
 


Sziasztok!

Ma szeptember 1-én, amikor ma az előszülöttem életében először épp az iskola padban ül rám is teljesen rámtört a nosztalgia.
Márti írta máshol, hogy sajnos nem tud itt üzenetet írni, de minden egykori virtuális iskolatársunknak sikeres iskolakezdést kíván!
Hasonló jókat kívánok én is mindenkinek!
 
 


Sziasztok!

Ma szeptember 1-én, amikor ma az előszülöttem életében először épp az iskola padban ül, rám is teljesen rámtört a nosztalgia.
Márti írta máshol, hogy sajnos nem tud itt üzenetet írni, de minden egykori virtuális iskolatársunknak sikeres iskolakezdést kíván!
Hasonló jókat kívánok én is mindenkinek!
 
 


Sziasztok lányok!

Senki sem ír ide?

Laura
 
 


Sziasztok!

Talán most mégiscsak fellendül kicsit az osztály!
Mártitól értesültem, hogy mindenkinél nagy volt az izgalom!
Remélem jól veszik az akadályokat a kis elsősök!
Nálunk most már minden rendben, az első hét kicsit pityergősen telt, de hát ennyi új arc között nem is csoda!
Sikeres iskolás éveket minden gyermeknek!

Zafi
 
 


Sziasztok!

Én is sok sikert kívánok minden elsősnek, remélem, ügyesen vették az akadályokat, a neheze még most jön :lol: . Mi ráadásul a tesóra is készülünk, így különösen izgalmas időszakot élünk.
 
 


SZiasztok!

Ha még jár erre bárki is a régiek közül :roll: volt 2003-ban nálunk egy Mikulás buli, készült rengeteg kép, de nincs meg a gépemen egy sem :( Ha valakinek megvan CD-n, vagy gépén, vagy tud hozzá linket, az segítsen, léccilécci!
 
 


Márti!

Épp most, Mikulás kapcsán jutott eszembe az a buli! :) Milyen jó volt!
Elővettük a jelmezt, amit akkor a tesód vett fel, mert a férjemnek szüksége volt rá. Azóta most először! Mondtam neki, hogy tudtam én, hogy ez a jelmez még jó lesz valamikor... :D

Képeknek utánanézek és küldöm, ha találtam valamit! :)
 
 


sziasztok anyukák és leendő anyukák!

Szeretnélek meginvitálni Titeket egy ingyenesen működő csoportba, ahol gyermekeink kinőtt ruháit, játékait, tárgyait, stb lehet árulni-megvenni. Csatlakozzatok hozzánk akár eladóként, akár vevőként.

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron