Új privát üzeneted érkezett!

Tontica!!!
Gyönyörűek a gyerkőcök, és milyen hatalmas nagyok!!! :)

Sziasztok!
Nagy csend honol erre felé! :(
Csak röviden hoztam egy kis gólyahírt ide is:
Szoptatás, gyógyszer és egyéb számomra a terhességgel összeegyeztethetlen dolog ellenére (pl. napi 1 óra kőkemény hasizom edzés), jön a harmadik bébink! :) Kicsit gyorsan jött, de ha már becsúszott, bent marad! :) 13. héten járunk, előre láthatóan nov. második felében lesz belőle kézzel fogható csemete.. :)
Puszi csajócák!
Maccs

Maccs! Gratula :lol: nem semmi :lol: mesélj még..hogy derült ki?jo pocakosodást:-)

Judy

Kép
Kép
Kép

Juti! :)
UGYE???! :)
Mivel a menzeszem rendszeresen megjött napra pontosan, ami nálam amúgy nem volt mindig jellemző, csak egy félmondat miatt csináltam meg végül a tesztet. Viola kicsit megfázott, és szinte nonstop a cicimen lógott. Két nap után mondom apájának, hogy én ezt nem értem, hogy már majdnem egy éve szoptatom, sosem volt soha semmilyen gond a technikájával, erre most teljesen szétrágta a cicimet, olyan érzékenyek a mellbimbóim... Ahogy kimondtam az utolsó félmondatot egymásra néztünk a férjemmel: Vazzeee, vegyünk gyors egy tesztet!! :) Hát másnap reggel (pénteken) a teszt csík mezője durvábban piros lett mint a kontroll csík, úgyhogy hétfőre időpont dokihoz. A doki kérdezte, hogy mikor is volt az uccsó mensim? Mondom a dátumot, azt mondja, ááá akkor még nem fogunk látni talán csak egy kis sötét pontot. Na, hát az a kis sötét pont az bizony egy 2,5 centis kezes-lábas magzat volt, úgyhogy meg is állapodtunk gyorsan, hogy akkor ez a baba bizony nem ebben a ciklusban fogant meg. :) Méret alapján 9 hetesre állapította meg a terhességet. Azóta még egy fél hetet korrigáltunk szintén UH-s eredmények alapján. A nap elméletileg nov. 28. lesz, de majd kiderül, hogy dönt a kisember. :)
Szóval ez a nagy sztori, arról, hogy "sutyiban" beköltözött egy kismanó.:)
Macs

Sziasztok!
Röviden: mégsem lesz kistesó. Sajnos baj van, nem egészséges, így pedig nem vállalom a kihordását.
Ennél többet most képtelen vagyok írni.
Puszi
Macs

Maccs: csak most olvasom, jaj nagyon-nagyon sajnalom!!!! Borzalmas lehet, oszinten sajnalom!!!! Kitartas!!! Leirod mi a gond? Persze csak ha akarod!

Enyemek mar nagyok, Rate ugye szeptemberben lesz 8 eves es az ikrek szeptemberben 5 evesek. Az egyik baratnom babat var en pedig megint kezdek vagyakozni egy babara, meghulyultem, ez a vagy sosem fog elmulni??? Sajnos nincs mod ra, nem fernenk el mar 6-an.

KépKép
KépKép

Macs:(nagyon sajnálom.

Judy

Kép
Kép
Kép

Tontica! Sajnos az amniocentézisen Down kórt diagnosztizáltak. Ezt az amit még első gyermeknél sem vállaltam volna, és nem magam miatt. Ismerek Downos babákat, tudom, hogy a világ legtisztább lelkei, imádni valóak, de ez a társadalom nincs felkészülve az ilyen jellegű betegséggel való együttélésre. A kicsinek sem lett volna soha normális élete, és a most már két meglevő egészséges gyerek életét is tönkre vágtam volna... Nem lett volna fair senkivel szemben sem.
ÓÓ, ne is mondd, nőnek a kölkök mint a bolondgombák. ÉS úúúgy repül az idő, és én nem is mondom mennyire vágyok egy kis babára.. :) Szerintem ez normális. Az orvosok szerint nem, öreg vagyok. :):):) De nem zavar. :)

Juti! Köszi az együttérzést. Egyébként óriásit csalódtam a dokinkban, nem tudom, hogy az egyre nagyobb népszerűség miatt leterhelt-e, vagy magánéleti gondjai vannak, de a férjem nagyon kiakadt rá, és én is elbizonytalanodtam, hogy vajon a jövőben szeretnék-e továbbra is hozzá járni, vagy keresek valaki újat.. Csak kit... ? Mondjuk legalább a műtéteimet mindig alaposan gond nélkül csinálta... hát nem is tudom...

És bocsi mindenkitől, hogy így ide csúfítottam a hírt, csak annyira rossz volt.. bocsánat.
Pusz
Macs

Maccs: oszinten nagyon sajnalom es teljesen megertelek, nagyon nehez dontes lehetett de en is teljes mertekben ugy gondolkozom ahogy Te es en is ezt tettem volna. MInden elismeresem annak aki megszul egy beteg gyereket de irtozatosan nagy teher lehet az egesz csalad szamara! Kepzeld itt nalunk eppen most hoztak egy olyan torvenyt hogy csak es kizarolag a 12. hetig lehet elvetetni a babat meg akkor is ha serult. Az egesz orszag haborog! (Hisz altalaban a komolyabb bajok kesobb derulnek ki.) Jaj, en terhes szeretnek lenni de oszinten szolva egy baba gondolata megijeszt, eleget "szenvedtem" en a kicsikkel, viszont a terhesseget es a szulest imadom! :) Pont ma voltam az egyik baratnommel 12-hetes ultrahangon, csodallatos volt. :)

KépKép
KépKép

sziasztok anyukák és leendő anyukák!

Szeretnélek meginvitálni Titeket egy ingyenesen működő csoportba, ahol gyermekeink kinőtt ruháit, játékait, tárgyait, stb lehet árulni-megvenni. Csatlakozzatok hozzánk akár eladóként, akár vevőként.

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép

Tontica! Azért ez a törvény nagyon durva. Ennyire jól áll Spanyolország, hogy ilyen szociális hálót tud biztosítani... ? Persze ez ironikus volt! És akkor még nem beszéltünk arról, hogy hány család hullik szét ilyen helyzetben, hogy lelkileg milyen terheket ró az emberekre egy beteg baba..Persze akkor ilyenkor jönnek a magánpraktikák és az illegális dolgok, ami szerintem még rosszabb, mint ellenőrzött körülmények között megengedni. Ezt senki nem választja jókedvében, az biztos....

Sziasztok!

Nem jöttem karácsony előtt, számomra sem várt elfoglaltságok jöttek közbe még közvetlenül az ünnepek előtt, úgyhogy örültem, hogy be tudtam zsúfolni a teendőeket az ünnepig, de most itt vagyok és BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :)
Pusziii
Macs

Úgy sajnálom, hogy így megállt a topik.. :( Azért boldog nyarat mindenkinek!

Sziasztok!

Szégyenletesen régen nem jártam erre, bár még mindig babanetezek. Hoztam egy képet Benedekről, ez az iskolai évzáró ünnepség után készült, amikor az iskola igazgatótól vehette át idén is a kitűnő bizonyítványát, mint ahogy tavaly is.
Kép

Nyár végén meg Leventével együtt készülhetnek az évnyitó ünnepségre, mert Benedekék osztálya adja a műsort és befogták Leventét is, mint leendő elsőst két versszak erejéig.
Levente (ápr. óta szemüveges, most nyárra félszem leragasztással súlyosbítva)
Kép

És ahogy a vonalzóimon is látszik, hosszú kihagyás után úgy döntöttünk, jöhet a harmadik, talán nem vagyunk még túl öregek hozzá. :wink: Okt. 29.-re vagyok kiírva és minden UH szerint kislány lakik odabenn.

Kormi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

ma este "teljesen véletlenül" (hiszem, hogy nincsenek véletlenek... :) )benéztem - és mit látom!
Kormi! gratula! :) olyan jó hogy írtál! És a képek!!! Mindig mások mások gyerkőceinek a képén szűrőm le, hogy mennyire nőlnek a kölkök... :)
Szépek a fiaid, a lányod meg reméljük, hogy egyenesen gyönyörű lesz! Drukk megy, majd írjál ám! ;)
puszi
Macs

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: