Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Ezt a fölétérdelős dolgot majd én is kipróbálom! Remélem nem lesz rá szükség egyhamar!

Gyógypuszik! Kép
Anditól.
 
 


Sziasztok!

Most elutazunk vagy két hétre, addig is puszi mindenkinek!
Fulescsacsi
 


Jó utat!
Puszi!
Andi
 
 

 
 

Hahóóóóóóóó! Van itt valaki???
Kicsit itthon vagyunk, aztán mi is elutazunk-regenerálódni, egy kicsi faluba. Vajon érdemes még szánkót venni?

Sok puszi a kicsiknek!
 
 


Hellóka!

Itt vagyok, de látod FCS nélkül nem megy a topik semmiképp! Kép Brühühüüüü!

Eszter!!!
Gyere már légyszi!

Pusz.
Andi
 
 


Sziasztok!

Télleg így nem műxik a topik, átköltöztünk a másikbaKép

Krisz

Krisz
 


Sziasztok!

Őszintén szólva éppen azt fájlalom, hogy csak akkor él a topik, ha én írok... A másikba sem fogok írni rendszeresen, mert nincs időm, de az gurul nélkülem is Kép. Tessék írni rndesen ide, akkor hátha megint kedvet kapok. Enyim gyerek jól van, de továbbra sem tesz egy-két lépésnél többet utcán... Jól eszik, csak ne kelljen eteteőszékben ülnie. Kezdek megijedni, hogy éppen most rontom el... Remélem, még korrigálható, mert én bizony nem bírom hallgatni a sikoltozását, inkább minden kívánságát teljesítem - csak néha unom a sok szopit, de olyankor megérzi, és békén hagy.
Fulescsacsi
 


Hali!

Na, végre! Kép

Írunk, írunk, de hát ha a fő tag elhagy minket! Kép

Nekünk is gondunk van az etetőszékkel, Peti nem szereti. Úgy látszik ez olyan fiús dolog. Kittike órákig is ült benne, és egyszer még el is aludt benne. Petinek max. 3-4 perc és ki akar jönni.
Ha nagyon hisztizik benne, hátravágja magát és a jó magas háttámlában be szokta vágni a fejét.
Ilyenkor őszintén nem szoktam sajnálni! Gonosz vagyok?

Mi még az utcán nem járunk, mert azért még annyira nem megy a dolog.

Puszi!
Andiék
 
 


Sziasztok!

Andi vagyok a fölöttetek levő topikból.
Andi68! Veled már találkoztam az Alvásos topikban!
Azért pofátlankodtam ide, mert szoktam olvasgatni a topikotokat, és látom, hogy kissé lelassult, méghozzá azért, mert átjöttek hozzánk néhányan. Azért indítottam annakidején a másik topikot, mert ebbe az összeszokott csapatba nem mertem beszállni, és most tessék. A másik megyeget, ez meg nem annyira. Mi 9-10en vagyunk.
Szóval csak azt akartam mondani, hogy gyertek ti is nyugodtan hozzánk, beszélgessünk!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Hm, akartam ide írni, de látom kihalt ez a topikKép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Szia Ana!
Gyere a 2003 telén született babásokhoz, szívesen látunk! (2003 szept- dec-ig vannak nálunk babák, a tiéd mikori?)

andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


[img]DSC00108.JPG[/img]
Vendég
 


file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/DSC00108.JPG
Vendég
 


DSC00108.JPG
Vendég
 


DSC00108.JPG
Vendég
 


[img]C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/DSC00108.JPG[/img]
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron