Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Mi jol vagyunk csak nagyon el voltunk foglalva mert lakasvasarlasban adtuk a fejunket es nem iganan volt idom irni.
Hat a tudogyuladas az szerencser elkerult es nagyon remelem nem esunk bele de minden nap rettegunk mikor ki kel menni az emberek koze.
Mindenkinek boldog ho es hetfordulot es igy utolag remelem a husvet is jol telt, bar nekunk elegge unalmas volt de szerencsere jo volt az ido es kimentunk a parkban setalni.
Ok most hagylak bennetek mert ragadnak le a szemeim de most mar remelem tobb idom lesz irni.
Szep jo napot mindekinek.
Emese es Robert
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
Koszi az infot! Miert gondolod, hogy korai lenne mar megkapni a Tgyast?? (A penztarcank nagyon nem ugy gondolja Kép )

Emese
Jo,hogy megvagytok!

Nekunk is jol telt a husvet. Bar hetfon inkabb leleptunk setalni kis csaladdal. Igy alig volt locsolonk, de kicsit sem bantam.
Kepzeljetek tegnap mi tortent. Este Apaval TVzunk, Jazmin alszik a kisszobaban, babyphone bekapcsolva. Mar vagy 2 oraja durmol, mikor valami nagyon fura sirast hallok a babyphonon. Rohanok be, hogy mi lehet a baj (igy meg sosem sirt), erre Jazi legmelyebb almat alussza.... A babyphonban pedig tovabbra is megy a siras. Gondolom befogtuk valamelyik szomszed gyerkoc masinajat.

Mas ujdonsag nincs, ha csak az nem ,hogy Jazmint ha hasra fektetem, ugyanazzal a lendulettel, mar fordul is vissza Kép

Remelem lassan irogattok majd!

Norka es Jazmin
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van ma, de Nóra nagyon nyûgös. Most nagy nehezen elaludt, kérdés, hogy meddig? Ráadásul a Gergõvel sem tudom mi volt ma reggel, de alig akart bemenni a csoportjába, pedig eddig nem volt gond.

Kedden megkaptuk a négyhós oltást. Nórikám végig ordította. Amikor épp mi következtünk akkor aludt volna el, úgyhogy amikor bementünk és letettem egybõl elkezdett sírni, amikor meg egy kicsit megnyugodott volna akkor meg egy másik baba kezdett sírni amitõl megijedt és újra rázendített. Úgyhogy amíg ki nem jöttük az épületbõl addig sírt. Szerencsére nem dagadt és nem pirosodott be az oltás. Ja és 7 kg.

Norka
Jázmin nagyön ügyes. Ez a bébicsõsz nagyon fura.Gondolom elõször jól megijedtél.

Zsuzsa
Indult egy gödöllõi topic is, ha van kedved gyere oda is.

Most hirtelen ennyi.
Kata és Nóra
Katalin (fkata)
 

 
 

Sziasztok
Norka
de szokot nyügösködni mikor zizegnek a fogai bár ö néha egyébokokbol kifolyolag is szokot nyügizni de a fogályésra én Dentinoxot használok gélformában ez hatásos és ha emiatt nyügizet akor elmulik ha bekenem neki az inyét .

Pusz Csics és Petike
 
 


Sziasztok!

Persze most, hogy leültem agép elé felkelt egybõl a lányom. A székbe meg úgy belerúgtam, hogy az öt lábújjam közül három nagyon fáj.

Nem tudom meddig bírja a kiscsaj egyedül, de amig nem balhézik írok.
Ma délelõtt kétszer átfordult a hasáról a hátára. Kép
Az éjszakáink mostanában nem vmi jók. Eddig kétszer kelt enni, mostanában már háromszor Kép Nem tudom miért de sírva ébred, illetve nem is kel fel igazán, mert a szeme be van csukva, de hiába veszem fel akkor is sír és csak azután maradt csendbe miután kapott cicit. Múlt éjszaka félóránként felébredt sírt, lehet hogy a foga? Napközben is van, hogy alszik és hirtelen elkezd sírni.
Norka nálatok volt ilyen ha jól emlékszem?
Meg olyan kis rafinált, hogy ha leteszem akkor elkezd sírni, de milyet felveszem vagy játszok vele akkor már minden rendben.
Ja és mostanában tiszta erõvel rázza a csörgõit, csak attól félek nehogy fejbe vágja magát. És ujabban a cumi mellé bedugja az ujját is és mind a kettõt szívja. Az orrtisztítást még mindig utálja, ha piszkálom ki az orrát elkezd köpködni, fujja rám a nyálát.

Arra is gondoltam már lehet, hogy kevesebb a tejem , eddig egy cicibõl kapott, gondoltam kipróbálom hogy mind a kettõbõl adok, de szerintetek ha esetleg kieszi mindkét cicibõl a tejet, a köv kajálásra termelõdik megint elég, mert attól félek ha megkapja mindkettõt nem lesz a következõ kajálásra elég tejci? Mit gondoltok?

Tegnap voltunk rendõrnapon, szegény Gergõ úgy megijedt amikor lõttek (nagyon hangos volt és is megijedtem elõször), hogy még sírt is. De a rendõrautóba és motorra többször is fel kellett ülni.

Hol vagytok csajok, tessék írni!!
Katalin (fkata)
 


sziasztok,
Vendég a chaten
Április 29-én kedden 16-18 óra között a chat vendégeként Csordás Ágnes, a Magyar Védõnõk Országos Egyesületének elnöke várja a várandóssággal, kisgyermekek gondozásával kapcsolatos kérdéseket.
www.babaszoba.hu


Ágci
Ágci
 


sziasztok
Megvagyunk, betegek mindhárman. Nátha, miegymás... Így most megint rövid leszek, leginkább Katának írok.

Zsuzsa
Nektek is boldog 8 hóságaot )lassan már persze inkább 9-et! Kép Elõd nagyon ügyi, hogy már ilyeneket mondogat!!!! Irigykedem Kép

Emese
Gratula a lakáshoz! Milyen? be is költöztetek már?

Kata
A tejci miatt ne aggódj! Sõt, annál több lesz, hidd el!!!! Viszont nem biztos, hogy azért sír, mert kevés a tej. Hanna ue-t produkálta (sajna így lett belõle 6-7 kelés éjjelelnte, de már visszaállt), s egyértelmûen a foga volt. Igaz, sokáig tartott 8kb. 6 hétig...), de biztosan azér tvolt. A dentinox gél nagyon jó szerintem, amikor felsír, s még nem telt el két-három óra az elõzõ szopotól (éjjel), akkor bekentem, s általánban vissza is aludt. Próbáld ki, hátha segít.

bringa és hanna

ui.: most hallottam, hogy a chat-en van egy másik bringa - nem én vagyok Kép
 
 


Sziasztok

Zsuzsa
Hat kikoltozunk Torontobol egy kisvaroskaban ami a gyereknek is jobb lesz mivel nem annyira zsufolt mint egy nagyvaros es aranylag kozel van Torontohoz. Meg csak ket eve vagyunk kint es nem is volna rosz ha beugornatok egyszer ugysem nagyon vanak ismeroseim itt es jol fogna egy par ismerosKép

Bringa
Koszi a gratulat. Meg nem koltoztunk be csak a papirokat inteztuk es a szerzodest ugy kotottunk meg hogy 90 napon belul koltoznek ki a lakok es mi csak akkor koltozunk. Ez egy 3 haloszobas, +nappali,+ebedlo kis kertel es nagyon szep a kornyek meg csendes hely.

Robertel csutortokon voltunk a dokineninel megkapta a vedooltast es olyan ugyes volt hogy meg nem is sirt. A tegnap meg megfordult a hasarol a hatara.
ok hagylak
puszi nektek Emese es Robert
 
 


Sziasztok!
Mar 1000 eve nem jartam erre! Kép Olyan jol telt az elmult par nap. Alig voltunk itthon, sokat kirandultunk, levegoztunk.

Zsuzsa
Tb. Hat meg nem jott meg a fizum, igy nem tudom, hogy lassuak-e, de azert februarban szultem, majusban mar csak ideje lenne kapni valami lovet, mert lassan felkopik az allunk! Kép
Milyen homeos cuccot hasznaltok fogzasra? (Bar remelem az meg nalunk odebb lesz...)

Kata
Igen, ejszaka van ilyen ,hogy Jazi felsir-visszaalszik, megint felsir. Kb. percenkent. Ilyenkor felebresztem, kicsit szopizik es mar durmizik is tovabb.
Nyugodtan szoptass 2 mellbol! Eleg lesz boven a tej, illetve termelodik hamar! De azota mar biztosan megoldottad?!?

Bringa
Remelem meggyogyultatok!!!

Emese
De jo, hogy nyugis kornyekre koltoztok! Gratula a forgashoz! Kép

Kepzeljetek. Nalunk az esti elalvas mindig nagyon konnyen megy. 8kor leteszem 10 perc mulva mar alszik. Tegnap is igy volt, de 20 percenkent felebredt ,hogy faj a hasa. Erre idevettem maguk melle a nagy agyra (eloszor eletemben) es olyan ugyesen aludt. Ejszaka valamikor szopizott 5 percet es aludtunk tovabb. Hihetetlen jo volt, hogy nem kell kikecmeregni az agybol! Na de persze ez nem megy rendszeresen, mert odaszokik.. :0/

Remelem most mar elenkul a topik!! Kép

Sziasztok
Norka es a tegnap 12 hetes Jazmin
(Tettem fel uj kepeket
[url=http://babanet.hu/album/main.php?album=77&page=3" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=77&page=3[/url] )
 
 


Sziasztok
Hova tunt mindenki? Talan nyaraltok? Jo nektek mert melegek vannak itt meg eleg szeles hideg ido van, de remeljuk a hetvegere jobb lesz mert lessz Robert kereszteloje es jo volna ha mar felderulne az ido is.
Voltunk dokineninel es megint vitatkoztunk vele hogy miert nem adom Robertnek a rizses tejpepet mert szerinet mar 4 honapos koratol el kelett volna kezdenem.

Norka
Gratulalok a jazminhoz mar nagyott nott.

A jovo heten megint eltunok majd mert vendegeink lesznek az egyik kereszuleje Floridabol itt lesz nalunk egy hetig ugy hogy nem hiszem hogy marad idom nettezni de a heten meg vagyok. Van egy uj albumunk is Emese Robert babaja 2 es a profilomban is kicsereltem Robert kepet, ebben a szerelesben lessz a keresztelon.Kép
Ok hagylak bennetek es puszi meinden babanak meg mamanak.
Emese es Robert
 
 


sziasztok,ha valaki tudja adja át Evinek,h.kész vannak a cserepei!Utólag is bocsi,névtelenül.
Névtelen
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: