Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Igy visszamenoleg mindenkinek akinek valami unnepelni valoja volt boldog het ho fordulot kivanunk.KépKép.

Norkin
Nagyon edi a lanyod!! Gratulalok hozza!!! Nallunk is valadekozik Robert egyik szeme a masik az helyrejott es lehetseges hogy attol hogy egyszer veletlenul belepricolt a tej a masikban viszont meg nem volt batorsagom csepektetni, nekunk a doki neni azt mondta hogy ez majd elmulik magatol 3es fel ho korara es ha esetleg akkor is igy lesz akkor elkuld majd szemeszetre de addig is mosogasam kamillas vizzel es maszirozzam a szeme alatt.

Kata
Hogy vagytok? Geronek hogy ment a mutet?

Zsuzsa
Megneztelek a talis kepeken gondolom te voltal, gratulalok Elodhoz edes kisbaba.Kép)

Ok most hagylak benetek mert vegre szep ido van es meggyunk egy kicsit setalni mert holnaptol megit -20 fok leszKép( Ja es vannak a fotoalbumba kepek rollunk Emese Ilyes Robert babaja az album neve ha erdekel es idotok van tekintsetek meg.
Mindenkinek kivanok BOLDOG NONAPOTKép)Kép)
 
 


sziasztok
csak gyorsan leírom, hogy nagyon jók az albumok (akiét megtaláltam)!
Megyek, s megnézem a talis képeket is Zsuzsa miatt Kép
Jázmin szemecskéjére gyógypuszik, + gergõnek is!

sziasztok
bringa és hanna
 
 


Sziasztok

Köszönjük szépen, hogy gondoltatok ránk. Ma jöttek haza a fiúk, Gergõ nagyon ügyes volt, nem sírt, bátran viselkedett. Egy hétig itthon kell lennie, aztán egy hét múlva kell kontrollra visszamenni.

Norka
Nálunk is azt mondta a dokinéni, hogy 3 -4 hónapos koráig várhatunk, addigra elszokott múlni. Állítólag az átmosás nem fáj egyáltalán. Lehet, hogy nekünk is azt kell majd, mert nálunk sem múlt el teljesen. Van néha egy-két olyan nap amikor szép a szeme, aztán megint elkedt folyni.

Kata és Nóra
Katalin (fkata)
 

 
 

Sziasztok!
Betti
Hat csutortokon tobbszor csopogtettem bele tejcit, de tegnap meg 1000el valadekozott. Ma meg semmi! De nem akarom elkiabalni, mert 1x mar elmult neki par napra...
Ja, nem szokott rajta ennyi cucc lenni ,csak olyan jo ido volt, kinyitottam neki az albakot es gondoltam ,nehogy megfazzon! Kép
Koszi,hogy meglestel minket! Kép

Emese
Megneztem az albumotokat! Csuda fotogen fiad van! Tunderi! Kép Tok jo,hogy kitalaltak ezt az albumot ide, nem?

Kata
De jo,hogy minden rendben! Kép Remelem Te is megnyugodtal!!! Hat nem tudom, hogy nekunk erdemes-e varni a szemeszettel. Ma szinte semmit nem valadekozott. Holnap elutazunk a noveremekhez Kaposvarra par napra, aztan meglatjuk,hogy utana,hoy allunk. Ha megint visszajon, elmegyunk.

Bringa
Koszi a gyogypuszit, bejott! Kép

Lanyok
Ma du. olyan jo ido volt erre az egesz csalad bedolt az agyba es tomeges alvas volt. Kép Remelem jol telt a nonap mindenkinek. Mi kaptunk sok szep viragot. Jaaa es kepzeljetek, hoviragot is! Iden meg nem is lattam... Tegnap amugy Jazmin egesz nap fent volt es vegig orditott...nem tudom mi lehetett a baja. Ma pedig bekesen szunyokalt, nezelodott. Remelem nem gyakran lesz olyan mint tegnap, mert elegge kifaradtam!

Sziasztok
Norka + Jazmin
 
 


Sziasztok

Norka koszi a gratulat!! Boldog egyhonaposodast kivanunk nektek. Robert kuld jazminak egy szal rozsat a profilomban megtalajatok a kepet.
Puszi nektek
 
 


Norka
Nem lehet, hogy a melegfrontra érzékeny? Hanna is ezt csinálta egy ideig
bringa
 
 


Norka,
hogy megy az idõ! Gratula az egy hónaphoz!KépKépKép

Emese,
tündéri a rózsás kép!
Hideg miatt részvétem. Ott mit mondanak a gyerekorvosok, hány fokig szabad kivinni a kicsiket?

Anna is hipernyûgös napok óta, és csak az én kezemben nyugszik meg. Ez egyrészt jól esik, másrészt nincs egy vasalt ruhánk azóta.
Képzeljétek, tegnap találkoztunk Anna tejtesójával, aki 3 nappal idõsebb nála, (és másfél kilóval több...) annyira édesek voltak együtt!Kép
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Ja, még valamit:

Bringa,
nálunk is elmúltak a dicsõséges szép idõk, Annagyerek átlag kétóránként ébred éjjelKép.
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


Zulu
A gyerekorvos azt mondta hogy -6 fokig ki lehet vinni, de en azert nem viszem ki csak akkor ha -3, -4 fok van mert nagyon elles a levego es sokszor halszik a lelegzeten hogy nagyon nehezen veszi a levegot ezert mindig hasznaljuk a babakocsi szelvedojet anelkul ki sem megyunk.
Nalunk is volt egy het olyan idoszak mikor ketorankent kelt Robert Kép de most mar visszaalt a regi kerekvagasaban es csak egyszer ebred megKép akkor szopizik es alszik tovabb reggel 8 orakor pedig kelunk de annyira pontos hogy orat lehetne utanna igazittani viszont este 10 kor ha nem vagyunk agyban akkor olyan orditas van hogy meg a harmadik szomszed is halja meg 5 percet sem szabad eltolodnia a lefekvesnek mert akkor vege van.Kép

Emese es Robert :]
 
 


Zulu, Emese
Sajna nálunk ez már a 3. hét, hogy így van! Kép Azért remélem, Zulu, hogy nálatok hamarabb megoldódik, mert nekem ugye csak ez az egy prütyesz van, neked meg még Malacka is Kép

Bár tegnap CSAK háromszor keltünk!!!

bringa és hanna, az alvóbajnok
 
 


Zsuszsa
Lõdi nagyon édi, ahogy épp pityeregni készül Kép Jó volt a tali?
bringa
 
 


Zsuzsa
Hát bárcsak igazad lenne! Kép De sajna tegnap is sokat kelt. ma meg megint már egyszer fent volt. Viszont látok két fogacskát!!! Lehet, h az a ludas.
bringa és hanna
 
 


Sziasztok!

Ide elég régen írtam már.
Most is csak azért írók, mert ha érdekel valakit maradt 1 havi CONTINUIN fogamzásgátló tablettám és baráti áron 500Ft ért odaadom ha valaki kéri. Az egy havi adag a gyógyszertárba 1075Ft.

Érdeklõdni lehet az email cimem: andy@safeside.hu

Na jó most lépek mindenkinek gratula a hófordulokhoz és Üdv a csapatban az újaknak.

Na lépek
sziasztok
Andy és a 2és fél hónapos Márk
 
 


Sziasztok!

Hát Ádám megkapta a 4 hós oltásokat hétfõn. Nem is tudtam, hogy olyankor mind a két lábát szúrjákKép De szerencsére nem volt semmi gond. Egybõl kúp, borogatás. És mérték is, 6050gramm és 63 centi. Hát fél kilónál nem hízik többet havonta. De én pont azt birom, hogy ilyen aranyos kicsiKép

fkata!

Gergõ hogy van? És ma tarjátok a névnapját? Mert ha igen, akkor BOLDOG NÉVNAPOT neki!!!

Emese!

Nagyon szuper a fényképalbumotok! Róbertnek gyönyörû szemei vannak! nagyon cuki!

Norka!

Megjavult már Jázmin szemecskéje? Mert olvastam a másik topicban, hogy milyen szadista dolog az a szemátmosás, remélem megússzátok!

Bringa!

Alvás? És milyen a homeobogyó? Mire való? Nem igazán vagyok képpen az ilyen homeo bigyókbanKép Fogacskák hogy állnak?

Zsuzsa!

Veletek mi újság? Ücsörgést gyakorolja Elõd? Eszeget már valamit? Vagy csak te vagy a finom neki?Kép Az a jó szerintem, mert mindenféle mást ehet még eleget életében, de anyatejet nem.
Egyik ismerõs csajszi is hozott ilyen babainnivaló rostosokat, mert hát hogy Ádám már 4 hónapos, ne csak tejet igyon(õ annak idején 6 hétig szoptatta a lányát, aztán leszoktatta róla, mert olyan sokáig nyammogott a cicin a lányKépKép) Megbántani nem akartam, udvariasan megköszöntem, aztán mikor elment, megittam én õket. Elég jók voltak, csak nem egy pici babánakKép

Ja, igen! Ádámnak is nagyon készülõdik alul egy kis fogacska. Nagyon nyügi miatta néha, vettem neki Dentinox gélt. Délben kipróbáltuk. Estére tele lett a kis keze, lába , teste nagy vörös foltokkalKép De a tájékoztatóba bele is van írva, hogy allergiás bõrreakciót okozhat. Hát nálunk okozottKép De szerencsére reggelre helyrejött, szóval ezzel többet nem próbálkozunk.
Meg elég száraz a levegõ nálunk, Ádám lába is nagyon ki volt száradva, pikkelyesre. Kaptunk gyógyszertári mosakodó krémet, meg testápolót, mostmár csak ezt szabad használnunk. De nagyon jó, 3 nap alatt már nagyon szép lett a bõre.
És hogy még írjak valamit, a feje is tök koszmós lettKép Még jó, hogy sok haja van, így nem látszik. Arra nem adott semmit a dokinéni, azt mondta, majd elmúlik.
Szopi: ahogy elmúlt a mensim, egybõl jobban eszik a nokedlimKép

Sajnos a jó idõ még mindig várat magára, de azért szép napot nektek!

Betti és a 18 hetes Ádám

Kép

Betti
 


Sziasztok

Betti
Köszönjük, Gergõ jól van, pénteken megyünk kontrollra, de szerencsére észre sem venni, hogy mûtötték, olyan mint régen. Nem most tartjuk a névnapját, mert nem _Gergely hanem Gergõ és novemberben van, de azért köszi.

A Nórinak is kicsit koszmós a feje. Én úgy tudom,hogy ha nagyon olyan akkor babaolajjal be lehet kenni a fejét és rajtahagyni, az állítólag használ.

Ma nem megyünk ki úgylátom, mert olyan bolond szél van.

Fkata
Katalin (fkata)
 


Betti
szerintem jobb ha elkezded a koszmot kezelni mert ugy jársz mint én petike koszmojával felülfertözödik és azt már nem lehet olyan könyen kezelni és az nehezeben is mulik el

pusz csics és petike
 
 


fkata!

Na ezt nem tudtam, hogy a Gergõ és a Gergely nem ugyanazKép De mostmár tudom!

Én is figyelgetem ezt a koszmót, de most akkor a hosszú haját olajozzam?
Csics! Te is olajoztad Petike fejét? És milyen olajjal?

Sziasztok!

Betti

Kép

Betti
 


sziasztok
Hát nem alszunk továbbra sem... Van, h óránként kelünk. Már szinte mindent elolvastam a témában, hát nem tudom mi lesz. Nem akarok drasztikusan beavatkozni, mert lehet, h tényleg az ún. szeparációs szorongás miatt van.

Koszmó
Szerintem is kezeld rögtön, én Hannának minden este bekentem steril napraforgóolajjal a fejét (is) és meg is mostam samponnal, a titka (nagymamim szerint), h jó erõsen kell dörgölni 8persze nem durván).

Betti
Durva, h allergisá a dentinoxra. vannak ám más fogzós gélek is, pl. nekem a gyógyszertárban ajánlottak egy aját készítésût, próbálj kísérletezni.
A homeós bogyók: Viburcol kúpot próbáltam, de nem nagyon hat azóta sem. Van még a Chamomilla 15HC (vagy CH?), amit ajánlanak, de ebbõl egyik gyógyszertárban sem volt, viszont ezt megrendeltem, mert bízom benne nagyon. Most mondta a dokinéni, h megcsinálta a homeós tanfolyamot, úgyhogy remélem, majd õ is segít. Holnap megyek, majd elmondom, hátha mond vmi jót.

Mindenkinek jó éjszakát:
bringa és a nem alvó hanna
 
 


Sziasztok
Hat a tegnap annyit jartunk nagyon nehez egy normalis kisagyat talani vegigjartuk a varost de sehol sem talaltunk egy megfelelo kisagyat Robertnek, vegul az Ikea-ban vettunk egyet ami nagyon jo massziv csak az a gond vele hogy nem talal a szobabutorunkalKép mert sotet a szine de sajnos csak ez az egy fele volt ott is es nekunk mar nagyon kellett a kisagy mert mar a mozeskosar kicsi lett neki es sajnaltam mert ugy aludt mintha vigyazba alitottam volna.
Koszmo Robertnek is volt a fejen de ahogy eszrevettem azonnal bekentem olajjal es felpiszkaltam majd jol fejetmostunk es meg eddig nem ujult ki. A tegnaptol ketten furdunk a furdokadban KépKépnagyon elvezi hogy nagy a viz es lehet lubickolni, bar eloszor nagyon meg volt ijedve de megszokta.
Betti
Koszonjuk a gratulat.KépEn szoktam adni Robertnek egy- ket kiskanal almalaevet naponta mert nallunk ez rendbetartja a szekletet ha kimarad egy nap akkor masnap nincs kakija es szerintem igy jobb mint hogy kuppot vagy valami gyogyszert hasznaljunk.
Zsuzsa
Igen akkor meg mosolyogtam mert nem tudtam mi var ram, (vagyis nem gondoltam hogy ket napig fogok kinlodni )kesobb mar nem ert a mosolygas. Hat ha ora alittas lesz akkor biztosan o is tolodik majd KépKép remelem.

Ok most hagylak bennetek mert ragadnak le a szemeim megyek aludni. Nektek jo reggelt kivanok.
Emese es Robert
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy igy eltuntem, de elutaztunk par napra a noveremekhez, aztan meg a net (v. a gepem) nem akarta, hogy irjak Nektek! Olyan lassu meg most is, mint a csiga...

Mindenkinek koszonjuk a hofordulos gratulakat. Tenyleg hihetetlen,hogy mar itt tartunk. Mintha csak tegnap jottunk volna haza a korhazbol! Kép

Emese
A rozsas kep tenyleg edi! Kép Tok jo,hogy mar 1utt furdotok. Babauszasra nem jartok majd?

Zsuzsa
Osszenove Kép Ez tetszett!
Koszi, a szajpenesz mar ugyesen mulik, mar csak ket oldalt latok a szajaban par pottyot.Remelem az is hamar itthagy minket! Kép Jazmin szeme jelentem szombat ota nem valadekozik, miota tejcit csopogtetek bele. Igaz meg csepegtetunk, kivancsi vagyok igy marad-e, ha abbahagyom?! Koszi,hogy megnezted az albumot! Kép Sima kotogetos hordozokendonk van, es nagyon kenyelmes. Nem tudom mi lesz kesobb, de Jazmin nekem mar most nehez, ha 5 percnel tovabb kell tartogatnom. Erre jo a kendo.

Betti
Szegeny Adam! De legalabb tul vagytok rajta!! Kép Jo,hogy irtad, hogy mindket labat oltjak.Igyexem felkeszulni ra lelkiekben... Kép
Haaat, nem irigyellek a fogzas miatt. Nem korai meg? Igazan hagyhatott volna meg aludni par ejszakat! Kép

FKata
Orulok,hogy pici fiaddal minden rendben! Kép Nagyon ugyes,hogy ilyen jol birja az utohatasokat is!!!

Koszmo
Mitol alakul ki? Es meddig tart? Es mindenkinel elojon?

Lanyok
Szerintetek a tejciben mennyi ido utan jelenik meg amit ettem? Meg aznap v. csak masnap? Jazminnak este nagyon fajt a pocija es jo volna kiszurni, hogy mitol?

Na leallok a kisregennyel! Szep napocskat (szel nelkulit!) mindenkinek.

Norka es Jazmin
 
 


Betti
én is olajoztam elöször én Gabi olajal de nem használt de lehet hogy én csináltam valamit rosszul .de miutáén korházba kerültünk nem a koszmojával hanem a pisilöjével ott ezt is elkezdték ezt is kezelni piros ecetelövel+korházikrémel egész szépen javult de itthon is folytatni kellett a kezelést pirosecsetelö+korházikrém amit ott adtak +egy pamut sapit kelett petike fejére huznom amit ö utált nagyon és este a fürdésnél egy kimondotan akoszmojára kapot samponféleségel kelett lemosni a koszmos területet mostanra már szép lett petike feje és a piros ecsetelö is lekopott a fejéröl .ezért mondtam hogy kezd el kezelni mert könyen elterjed a koszmo és gyorsan felül fertözödik amit nehezebb kezelni mint a simma koszmot .és gyengéden mégis erösen kell dörzsölni különben nem jön le ugy ahogy Bringa is irta .

Fogzásra
álitolag jo még a Panadol Baby szirup is ez Paracetamult tartalmaz lidokaint nem .

Norkini
Oltás
nem csak 2 szurit kap hanem 1 csepp szabin cseppet is összesen 3 oltást kap 2 szurit + a szabin cseppet és ugyenezt kapja és igy 5 hónaposan is 2 szuri +a szabin csepp .

Pusz csics és petike
 
 


Sziasztok
Zsuzsa
nallunk is hamarabb kinotte a mozeskosarat mint gondoltuk volna. Robert most 7150g volt es 64cm, hat nem kis baba sokszor elnezem nem is ugy nezz ki mint egy harom hos baba de biztosan nem fog ilten rohamaosan fejlodni gondolom csak leall mert es mar most aligbiromcipelni nem tudom mi lessz kesobb.
Tettem fel kepet az albumba a kisagyrol, meg Robertrol.
Emese es Robert
 
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat koszmó ügyben! Délután megyek patikába, majd kérek valami tiszta olajat, aztán majd lekezelem a gyerkõcöt. Mert ahogy átbogarásztam a fejét, a fejének egy ötöde bizony koszmós! Csak a hajától nem lehet látni.

És képzeljétek, tegnap este átfordult a hasáról a hátára!KépKépKép Úgy örülök neki, olyan klasszul csinálja! Igaz, csak azért fordult át, mert nagyon nem akart hason lenni. És addig tornázott, míg meg nem fordult. Ötször sikerült neki (mert én, a 'gonosz anya' mindig visszafordítottam) de a hatodik már nem sikerült, mert elfáradtKép

Tegnap volt nálunk a fényképész! Kb. 3 hetes lehetett Ádám, mikor volt itt egy ürge. Elvitt 3ezer forintot, hogy majd a baba 4 hónapos korában jön fényképeszkedni. Kicsit szkeptikus voltam, féltem, hogy beugrottam csak, és majd sehol semmi. De tegnap jött. Csinált 36 képet. Ilyen- olyan ruhában, pucéran, különbözõ pózokban. Ádám jól tûrte, persze, mert csak vele volt foglalkozvaKép Bár olyan igazi nagy mosolyt nem sikerült elõcsalogatni, mert csak ismeretlen volt az a bácsi a nagy fekete masinájával. Majd jövõ hónap elején lesznek készen a képek. Nagyon kíváncsi vagyok, úgy szeretném, ha lenne valami igazán jó képem a babáról, mert az itthoni gépünk nem valami jó. Szeretnék digitális fényképezõt, de most sajna nem állunk úgy anyagilag. Ja, és most még 4 ezret kellett fizetnem.

fkata!

Mi volt a kontrollon? És Nóri babával mi újság? Rég írtál már róla!

Bringa!

Szegény Te! És amikor éjjel felébred Hanna, meddig marad ébren? Mert Ádám is 3 óránként felébred, és nem gondolom, hogy túl éhes lenne, mert szopik, max 2 percig és alszik tovább. De ha csak cumitKép adok neki, vagy simogatom, az nem jó, mert akkor még jobban felébred és sír. Annyira én sem hiányozhatok neki, mert velem alszik, valamilye mindig hozzám ér. Szóval én sem értem miért van ez. Kitartás, egyszer majd csak aludnak ezek a babók huzamosabb ideig is! Csak bírjuk kivárniKép

Zsuzsa!

Elképzelem, ahogy Elõd balettozik! Nagyon cuki lehet! És gratula a kúszáshoz!Kép Elõd inkább a kezével húzza magát, vagy a lábával tolja? Nem irigyellek ezzel a hozzátáplálásos mizériával! Pláne ilyenkor, amikor semmi friss gyümi, vagy zöldség nincsKép Ha az alma levét adod neki, azt se szereti? Most írok egy durvát: unokaöcsém fél éves volt, kapott kovászos uborkát. Jó pár évvel ezelõtt volt már, de úgy emlékszem ré, hogy milyen jól elvolt vele, és a 4 fogával, de meg is ette. Az egy jó állagú zöldség voltKép

Emese!

Tök jó az együttfürdés! Igaz, mi még csak egyszer fürödtünk együtt, mert kicsit körülményes, szólni apának, hogy most add be a gyereket, most vedd ki a gyereket. De lassan átköltözünk a nagykádba, mert a babakádat kinõttük.
A Ti babáitok hogy vannak azzal, ha vizes lesz az arcuk fürdés közben? Mert Ádám attól nagyon félKép Pedig mindig olyan óvatosan mosom az arcocskáját, de szabályosan retteg, ha érzi a vizet az arcánKép Fürdeni amúgy meg szeret. Tegnap is csapkodott a lábával, és egy kis víz az orrába fröccsent. Elkezdett fulldokolni, nem vett levegõt, ordítani akart, de levegõ nélkül az se tudott, már vörösödött a feje. Nagyon megijedtem, hirtelen nem tudtam mit csináljak. Gyorsan bebugyoláltam a törölközõjébe, aztán nagy nehezen megnyugodott. De ha csak a törlõkendõvel törlöm az arcát, ami éppen csak nedves, attól is pánikol. Érdekes, hogy amikor a Stérimar orrsprayt fújom az orrába, azért nem szól. De hogy a fürdéssel mi lesz, hogy megyünk így strandra? Próbálom, óvatosan csak csöpögtetni a vizet az arcára, de az is zavarja. És a 4 hónapja alatt nem sokat javult a helyzetKép

Emese!

Jók az új képek! Az apás nagyon cuki! És szuper a kiságy! Robert hogy érzi magát benne? És tényleg szép nagy baba! Elhiszem, hogy nem könnyû cipelni! Ádám egy kicsivel több 6 kilónál, de sokáig én sem bírom hurcolni. És képzeld, már megint esik nálunk a hó! Nálatok milyen az idõ?

Norka!

Tök jó, hogy megjavult Jázmin szeme! Drukk, hogy így is maradjon! Igen, ahogy Csics is írta, 4 és 5 hónaposan két oltás van. A Szabin csepp annyira rossz nem lehetett, mert Ádám szó nélkül lenyelte.
A fogzás nem korai, mert van olyan, aki foggal születikKép (milyen fura lehet!) De hamarosan megtudod Te is!Kép
Hogy a koszmó mitõl alakul ki? nem vagyok benne biztos, szerintem a száraz levegõtõl. Van olyan baba, aki már születésekor koszmós. Nekünk, most 4 hónaposan lett. Ha le van kezelve(olaj), akkor pár nap alatt elmúlik. És szerintem nem jön elõ minden babán. De azért nézegesd Jázmin fejecskéjét te is!
Hát én sem tudom, mikor kerül bele a tejbe amit mi eszünk! De engem is érdekelne! Kérdezd meg a 'szoptatás' topicban, ott biztosan tudják!

Lányok, valaki szóljon az idõjárás csinálónak, hogy tavasz van, nem kérünk több havat! Napsütést kérünk!

Kép

Sziasztok!

Betti és Ádám

Kép

Betti
 


Raktam fel két új képet Ádámról ide

Betti

Kép

Betti
 


Zsuzsa
Igen. nem. Kép Van fogunk!!! Igaziból is. Tegnap volt a zsülinapom, s ezzel lepett meg Hanka Kép
Nem alszunk viszont továbbra sem Kép De majd csak lesz vhogy. S képzeljétek, ha fáradt, most még apánál is ordít, ha engem meglát, nálam meg rögtön elhallgat. Most úgy gondolom, tényleg minden egyszerre van, ezért sem alszunk. szorongás+fogak+felállás (olvastam, h ettõl is lehet a felébredés)...

Emese
Hanna most, hat és fél hóasan 7 kiló! Ejnye-bejnye! Így megelõzni Kép

Betti
Gratula a forgáshoz!
Hanna is ûált. visszalaszik a szopival (bár 3 hós koráig gyakran fent volt két szopi között. Hát nem sírom vissza azt az idõszakot... Kép
Eddigi elveimet lassan mind feladom: eddig próbáltam mindig visszatenni az ágyába. De ez akkor ugye most azt jelenté, hogy nekem 10-12 alkalommal kéne felkelnem (mert fekve szoptatok, meg be is szoktam aludni. Így mostanában velünk alszik, ami persze egyikõnket sem zavarja) tegnap már vettem neki éjszakai cumit is, hátha. De az se jó...Kép Csak a cici.
Megyek megnézem Ádámot Kép

pusszancs
bringa és hanna (hány hetes is Zsuzsa? 29? Kép
 
 


Sziasztok

Betti
Lehet, hogy Ádám valami fotómodell lesz, ha ennyire tetszik neki a fotózás! Nóra utál öltözködni, esti fürdi után amikor adom rá a badyt mindig elkezd sírni.

Emese
Jó kondiban van Robert. Kép Szerintem olyan fél éves koráig még ilyen ütemben fog gyarapodni, aztán már leáll egy kicsit. Legalábbis nálunk a Gergõnél így volt.


Nóra eddig kétszer kelt fel éjszaka enni, de néhány napja két kaja között is felkel, ilyenkor beadom a cumit aztán még egy kicsit visszaalszik. Pedig már beállt, hogy elõször olyan fél egy körül kelt fel, aztán fél öt körül, de mostanában elõbb szokott felkelni. Ja, meg kajcsi után amikor visszateszem aludni röhög rám ezerrel, és elkezd szövegelni. Persze nem szólok hozzá és próbálok fa arcot vágni, meg betenni a cumit, de azt kiköpi és dumál tovább egy darabig, aztán amikor rájön, hogy nem vevõ rá senki akkor elalszik. Kép Már volt, hogy kacagott is, olyan drága volt. Még mindig a kiságyra szerelhetõ zenélõ a sláger. Amikor alszik akkor leszoktam venni, de amikor felkel látom rajta, hogy keresi a szemével, hogy hol van, aztán amikor felteszem jár a keze lába. A csörgõvel még nem tud játszani, de az tetszik neki ha én csörgetem.
A Gergõvel ma voltunk kontrollon, hétfõn mehet oviba. Végre! Nem is tudom õ vagy én várom jobban. Kép

Ez a hó már nagyon elszomorít. TAVASZT AKAROK! NAPSÜTÉST!

Zsuzsa
Elõd probálkozik az üléssel?
Lehet, hogy holnap kimegyünk az ünnepségre, mert lesz a végén lovasfelvonulás és az tavaly is tetszett a -gergõnek. Persze ha megint ilyen havazás lesz maradunk itthon.

Jó alvó babákat mindenkinek
Kata és Nóra
Katalin (fkata)
 


Zsuzsa
Hogy álltok az evéssel? Nézd meg a Hozzátáplálás topicot is, ha van idõd, bár túl régre nem érdemes az archívba visszaolvasni, mert ott még nem a legújabbak szerint mondták a dolgokat, de vannak jó ötletek.
Már szabályosan mászik Elõd?? De ügyi!!
bringa
 
 


Bringa
Boldog SZulinapot , igy utolag is! Kép
Ez igazan kedves ajandek Hannatol. El nem tudom kepzelni, mlyen lesz a szopiztatas fogakkal??
A cumi nalunk sem jott be. Nem tudom mi lesz, ha azert kesobb kimegyunk majd a "nagy vilagba" es elkezd tombolni. Elokapom a cicim??? Kép

Zsuzsa
A kiruccanas nagyon jo volt. Noverem sokat foglalkozott Jazminnal, igy sokat pihiztem. Azt hiszem mar ram fert! Kép Kis csaj pedig jol birta a pesztralast. Mindig volt valaki, aki vele akart foglalkozni! Szerintem a vegere mar kicsit el is faradt a forgatagban... Kép

Lanyok
Tegnap ota annyira bantottak a szelek Jazmin pocijat,hogy ha el is aludt, rogton felebredt ra. Egyedul a hordozoba tudott elaludni rendesen, meg ejszaka is ott aludt, mert a kisagyba percenkent felebredt... Ugye nem baj, ha abba alszik? Ejszakara szeretnem legalabb kisagyba tenni, mert igy nem egyenes a hata, de sehogy se jo neki.Hason sem. Van tippetek?
A szeme tegnap kicsit valadekozott, de 7vegen semmit nem csepegtetek, kivancsi vagyok mennyire jon vissza. Remelem ennel jobban nem fog! Kép

Itt tavasznak hire-hamva nincs. Tegnap havazott, ma meg csak 1xuen hideg van . :0////

Norka
 
 


sziasztok
hanna naaaagyon anyás. Még apával sincs el az utóbbi napokban. Ordít, ha nem nálam van, folynak a könnyei, néz az ajtó felé, ha kimegyek. Ha odaállok apa mellé, amikor õ fogja, kéredzekdik át. Olyan édes amúgy, nyújtja a kis kezecskéitKép Amint átveszem, a sírást mintha elvágták volna. Hízelgõ, de azért nagyon furi. Kíváncsi vagyok, amikor apa megint elmegy, akkor fog-e újból egyedül játszani (mert most azt sem..)De pénteken megint Pécs (szinte minden héten), s most egész nap suli, anyósom és sógornõm jönnek velünk, hát nem lesz könnyõ menet. Múlt héten ki kellet jönnöm az órámról, a nagynéném nem bírt vele KépAkkor kezdõdött különben ez az egész anyaragaszkodás. Csak mérséklõdik ez is.
Ma elõször a kiságyban is felállt hanna Kép Olyan édi! Le is fotóztuk, csak még át kell másolnom gépre, aztán felteszek egy et a profilomba. le sem akart ülni, vagy 10 perci állt, aztán leültettük, mert sokalltukKép

Zsuzsa
Még csak egy fogascka van, de látszik már a következõ. Hát remélem, hogy hamar kijönnek. Viszon igazi jósda vagy! Tényleg jobban aludt!!!! Kép Remélem, mostanában már így fogsz érezni mindig! Kép
Milyen az a húúú éjszaka nálatok? Kép

Betti
Nagyon-nagyon édi Ádám és nõtt is sokat!! Kép
Lehet, h nálunk is járt fényképész, csak én nem nyitok ajtót senkinek, akit nem várok Kép

Norka, Zsuzsa
Köszi a köszöntést. Hát öregszem, öregszemKép
Nálunk "szél-ügyben" a tipikus tiltott kajákon kívül a citrusfélék és a tej, amivel csínján kell bánnom. Hátha nálad is segít, ha ezeket kiiktatod (persze, lehet, h már így teszel eddig is Kép. A szélcsövet nem próbáltam, pedig mindig akartam venni, csak vhogy elmaradt. Azt hiszem jól jöhet némely esetben.

bringa és hanna (29 hetesKép
 
 


Sziasztok!

Ki,hogy van? Vegre sut a nap! Kép

Zsuzsa
A kajcsival mar ugy vagyok, hogy nagyon ovatosan eszem. Valaki irta, hogy kb. 8 ora alatt jelenik meg a kajcsi a tejben, igy azert majd konnyebb lesz szurni, hogy mi bantja!
Miert nem jo a hordozoban alvas?
Viszont tegnap siman kisagyban aludt Jazmin, es megvolt az elso ataludt ejszaka!!!!! Kép Kép Kép Szopizott este 11kor, es legkozelebb reggel 6kor! Annyira orulok. Gondolom ez meg nem lesz rendszeres1 ideig, de legalabb most kialudtam magam!

Bringa
Mar 29 hetes Hanna? Te jo eeeeg! Kesz no! Kép
Melyik suliba jarsz Pecsen?
Nem lehet konnyu egy anyas babaval! De csak rajon Hanna is elobb-utobb, hogy nem csak Anyabol all az elet!
Tejet mar kb.1 honapja nem iszom, mert attol nagyon faj a pocija. Tegnap reggel ittam 1 kis kakaot, es fura, mert nem lett tole semmi baj, szeklete is rendesen volt! Citrusfelek...mi az?? Kép Kép

Szep napot mindenkinek!
Norka
 
 


U.I.
Tettem fel uj kepet a profilomba. A napokban keszult. Kép
N
 
 


Ja Norka, nagyon jó a kép, édes Jázmin

Zsuzsa
zsuzsa
 


sziasztok
akkor most fent a kép Kép
mindenkinek szép napot, ma (még) apázunk, este jelentkezünk.
bringa és hanka
 
 


Zsuzsa
Olyan fekvos hordozonk van! Kép Tegnap volt fent a vedono es megkerdeztm az o velemenyet is. Szerinte is nyugodtan alhat benne Jazmin! Ja, emlitettem neki,hogy betettem mar tobbszot hordozokendobe. Nagyot lesett, es azt modta, hogy mintha mar hallott volna ilyesmirol... Kép
A citrusfeleket mar terhesseg alatt sem birtam, mert savam volt toluk...ezert mar nem is emlexem mik azok! Kép De ma olyan fini gyumolcssalatat rittyentettem reggelire, hogy csak na.
Veletek mi ujsag? Ejszakak? Amugy?

Bringa
Nagyon edes a kep, csak kicsit kitekeredett a fejem! Kép

Norka es Jazmin
 
 


sziasztok
Lányok, úgy látom ez a topic már szinte csak a "miénk" Kép Kép Az új babucik anyucii nyitottak egy friss babák nevû topicot, s oda írogatnak. Öröm az ürömben: legalább nem veszek el a sok olvasnivalóban. Szeretném a másik topicot is követni, de képtelen vagyok rá, sajna nincs idõm végigolvasni, ahhoz meg nincs pofim, hogy csak magamról írjak egy-egy sort. persze azért kérdéssel majd biztosan tudok hozzájuk is fordulni.

Emese
Ti azért megvagytok, ugye?

Fodbetti
És tiiiii? Kép

Norka
Jázmin nagyon édi a billentyûzet felett!Kép Igazi kishölgy!

Zsuzsa
Lõdi eszik már? Akaratm mondani én is, hogy ált. a boltira vevõk a babuk. Én is csak Hipp-et veszek, de még azt sem mindet, mert van, amiben van tej vagy cukor.
Ma mi lesz éjszaka? Mert tegnap is jót jósoltál! Kép Lehet, h a Viburcol kúp is hatott. Ma nem adtam...
Képzeld, ma alig tudtam letenni aludni, mert csak felállni akart a kiságyban. Most annyira örül az új tudományának, hogy mást nem is akar csinálniKép
Ja, gratula a hét hónapossághoz!!!! Tudom, h tegnap volt, bocsi, pedig igazán megérdemelnéd, hogy legalább ezt észben tartsam! Kép

na pusszancs,
bringa és hanna (közel hét hónapos!)
 
 


Sziasztok

Mindenkinek boldog het es ho.fordulot igy visszamenoleg.Kép
Mi megvagyunk bar Robert nagyon siros mar vagy ket napja nem lehet vele birni KépKépcsak olben akar lenni es hogy setaljunk is egesz nap nem alszik csak 15 percet ejszaka viszont 3 orankent ennie ker es kozben meg felkelt es mikor odamegyek ramnez es alszik tovabb. A tegnap pedig nagyon fel tudott mergesitteni elmentunk vasarolni es hazafele jovet razenditett a sirasra sehogy sem akart halgatni ki kellett vennem a babakocsibol de alig tudtam ot is hozni meg a kocsit is tolni mire hazaertunk ugy le voltam izzadva hogy tiszta viz volt rajtam a ruha nagyon megharagudtam ra de nem tartott soka mert imadom es nem tudok ra haragudni. Ugy latszik a tavasz megjott nalunk mar 5-ik napja 10 fok felett van a homerseglet lehet hogy ez befolyasolja
Robertet.
Hat en ebben a topikban nagyon jol erzem magam es amig van itt egy par embert akivel megosszam a gondjaim addig maradok.Kép
Mindenkinek kellemes napot kivanunkKép
Emese es Robert
 
 


sziasztok
Zsuzsa.Bringa
miért nem jötök át a másik topicba ? már ti is kinötétek ezt a topicot .bébikaja tekintetében én már nem vagyok olyan szigoru hogy csak HIPP jöhet szoba mert miután petike fujogot a HIPPRE egy idöután kiprobáltam mást és az jobban izlett neki mert volt bene gyümölcs is +hus igy tértem a Hipp kecskemétiére és a kiskecskésre bébiételre mert ezekben volt gyümölcs+hus és ezekböl megevett egy egész üvegel mig a zülséges Hippre fujogot ma már megeszi a zöldséges bébiételt is ha van bene gyümölcs is +hus Kép bár a csak zöldség+hus kombináciot is megeszi mostmár Kép bár megnézem mindig hogy mivan benük de nem korlátozom a választékot csak Hippre nálunk a Joghurt szokott Hipp leni mert petike már kap joghurtot is Kép


Pusz Csics és Petike Kép
 
 


Sziasztok

Tényleg kár, hogy a többiek új topicot nyitottak, reméltem, hogy azért még jön ide egy-két ember. A másikat én is csak ritkán olvasom válaszolni meg nincs energiám, meg úgyis beelõznek és akkor minek írjam le mégegyszer ugyanazt.

Nórikám most alszik, bár szerintem hamarosan felkel. Szombaton megyek fodrászhoz, délután pedig a bátyjámékhoz, születés és névnapozás lesz, bár még nem 100%.

Mindenki babóját megnéztem nagyon szépek. (Közben Nórikám felkelt, így lenne ötösöm, most visszaadtam a cumit remélem ellesz egy darabig még)

Bringa
Hannácska lassan rájön, hogy nem is olyan rossz aludni? Kép Majd aludni még akkor amikor már nem lehet. Kép

Emese
Lehet, hogy az idõjárás változás miatt nyügösebb Robert.
Egyébként Nóra is az elmúlt napokban néha olyan keservesen sírt. Gondolom a hasa miatt, pedig eddig ennyire azért nem fájt neki. Jó lenne ha már elmúlna.

Zsuzsa
Elõd nagyon ügyes. Lassan szaladhatsz utána.
Kajcsival, hogy álltok? Miket eszik már?

Képzeljétek, az unokatesómnak, (20 éves lány) kilyukadt a tüdeje. Ez már a második, decemberben volt az elsõ, pont amikor a kórházban voltam, szép lassan rendbejött, és most hétvégén megint kilyukadt. Azt nem tudják még mitõl, de elég gáz. Nem dohányzik, semmi káros szenvedélye nincs. Bocs, hogy ilyeneket írok, de elég megdöbbentõ számomra.

Megyek a lyányhoz, mert szövegel. Ja! Nektek is gyorsan nõ a körmötök? Nórának már hetente kétszer is le kell vágni. Persze alig bírom, mert úgy mozgatja. Kép
Még biztos egy csomó mindent elfelejtettem.
Bolgog hófordulót mindenkinek akinek mostanában volt és lesz!

FKata és Nóra
Katalin (fkata)
 


Sziasztok!

Hát tényleg nem sokan vagyunk ebben a topicban. De én is úgy vagyok, mint amit fkata is írt, hogy a nagy topicban olyan sokan vannak, hogy olvasni se bírom, nemhogy írni, válaszolni. Itt meg azért tudom követni, kivel mi történikKép

Hát azért tûntem el az utóbbi napokban, mert az én fiacskám is megbolondultKép Ha nem vele foglalkozom, két perc után sikít-visít, kiabál. Nagyon nem bír magával. Semmi baja nincs, mert ha csak odamegyek hozzá(felvennem se kell)már dumál és vigyorog.Kép De néha szeretnék én is enni, esetleg wc-re menni, neadjisten lezuhanyozni. Ilyen igényes vagyok... De ha ezeket akkor szeretném, mikor nem alszik, egybõl balhézik. Most is csak azért tudok írni, mert álomba kiabálta magát az elõbb.Kép És ha nagyon nem bírok vele, babakocsiba vele, és megyünk sétálni. De lekoszmótlanítottam a fejét! Elég jó lett, bár még maradt rajta egy kicsi, majd még egyszer leolajozom.
Forgás nagyon megy, jól ki is tol velem, mert eddig ha álmos volt, hasra, szunya. Mostmeg egybõl fordul is visszaKép Én meg forgatom, és így tovább, míg el nem fárad.
Na meg én is próbálnám visszaszoktatni a kiságyába, nem sok sikerrel. Mászik ide-oda, sehol nem talál, sír nagyon. Én megsajnálom, visszaveszem, hozzámbújik és már alszik is. Ilyen szigorú anyuka vagyok...És ez csak este van, nappal elalszik nélkülem is.

Bringa!

Gratula a fogacskához! És az ácsorgás!Kép Nagyon ügyi! Tényleg, milyen pozicióból állnak fel a babák? (Ádám is ácsorog, ha tartom) És tuti a micimackós body! És neki is milyen szép a haja! Lehet, hogy akkor tényleg a foga miatt alszik rosszul? Akkor tényleg kitartás, már csak 19 fogacska... és Hanna eszeget már? És még 8 napon belül vagyok, BOLDOG SZÜLINAPOT!Kép

fkata!

Gergõ jól van? Örült az újra ovinak?
Ádám is próbálkozik az éjszakai szopik után, vigyorog, nézelõdik. De lekapcsolom a villanyt, és szunya tovább. Bár ma éjjel arra ébredtem, hogy nézelõdik mellettem, mert pont bevilágított a telihold és látott, nem volt sötét. Szerintem Nóra is kinövi majd az öltözködés utálatot, mert Ádám is utálta, de már nem. Meg igyekszem olyan ruhákat ráadni, amit nem a fején kell áthúzni, mert azt nem szereti.
Hát a körmét én hetente vágom, de ha akarnám, vághatnám 2* is egy héten, mert neki is gyorsan nõ. Én belerakom a babahordozóba és ott szépen engedi, hogy babráljak rajta, mert õ is kalimpálós. Nóri nem rágja a kezecskéit? Mert Ádámnak mostanában ez a kedvenc játékaKép Na jó, meg minden, amit össze lehet nyálazniKép
Ez a tüdõ dolog tényleg durva? És nem tudják, hogy mitõl van ez? Szegény lány! Így ismeretlenül is jobbulást neki!

Norka!

Ha nem kell neki cumi, az nem baj! Ha meg a nagyvilágban nyûgösködne, majd csak meg tudod nyugtatni anélkül is, hogy a cicid elõkapnádKép Igaz Ádám nagy barátságban van a cumijával, de õ csak a Nuk cumit szereti.
Hasa hogy van? Próbáltál adni neki valami hasfájósság elleni szert? Nekünk a Gripe Water bejött. Jázmin is elmúlt már egy hónapos, kipróbálhatod, ha nagyon nyügi.
Megnéztem a profilodban a képet, nagyon ari! Majd nemsokára már õ is akarja a billentyûzetet nyomkodni!Kép
Meg a fotoalbumotokat is megnéztem! Nagyon cuki Jázmin abban a kis kék rugiban!
Hordozó: szerintem azért próbáld meg nem sokat tartani benne, mert olyan kis puhák még a csontjaik. Bár Ádám is nagyon szeret benne ücsörögni, de túl sokat én sem hagyom benne. Aztán meg ki tudja, lehet, hogy csak én gondolom így. És ha elalszik Jázmin benne és úgy rakod hasra, hogy a lábacskái a hasa alá legyenek húzva? Olyan kis púposfenékkel?
Gratula az éjszakai alváshoz! Küldöm Ádámot Jázminhoz tanulni ez ügyben!

(közben itt csendesen megjegyzem, reggel 8-kor szopizott Ádám, azóta alszik mint a mormota...11:40-van...a kis piszok, éjjel meg figyelünk)

Fél liter tejet, kakaót, maci kávét, mikor melyiket, én is szoktam inni reggelente, nem vettem észre, hogy gond lenne.

Zsuzsa!

Megnéztem ám a Ti albumotokat is még tegnap reggel! Nagyon cuki a vigyori Elõd! Meg a bilis kép! Meg a hóbabiliKép Elõd is kis husi! Jó az anyatejszínhab! Az 1/2-et mivel írtad rá?
A kommandós kúszásról nem készültek képek?
Tényleg, próbálsz ilyen üveges babakajákat? (például én tök szeretem õketKép)
Küldök Elõdnek is egy képet
Kép

És így utólag, BOLDOG 7 HÓNAPOSSÁGOT Elõdnek!

Emese!

Megértelek, néha engem is ki tud borítani Ádám, de próbálok nem idegeskedni. Próbálj Te is pihenni, amennyit csak tudsz, szerintem ez a dolog titka! Mert ha aludtam (aránylag) eleget, nem tud kifogni rajtam. Meg õ is érzi, hogy anyának rossz a kedve és azért lesz nyûgösebb õ is. Meg tényleg lehet, hogy az idõjárásra is érzékenyebb volt Robert.

Köszi mindenkinek, hogy megnéztétek Ádámomat!
Na megyek, mert úgy hallom ébredezik.

Puszi mindenkinek

Betti és a már19hetes Ádám

Kép

Betti
 


Zsuzsa
tetem fel uj képeket az albumba Csics péterkéje az album neve Kép

Pusz Csics és Petike
 
 


sziasztok
Most csak gyors leszek, mert pakolok, holnap útra kelek hankával (suli miatt, de közben nagyizunk is, csak vasárnap jövök).
mindenkinek szép napokat kívánok!

Zsuzsa
Tegnap sajna nem aludtunk jól, de nem adtam kúpot, lehet, hogy ezért? Majd ma meglátjukKép(mert persze ma adtam) Kép
Milyen kaját ettetek?

Betti
Annyira édesek a kisképek! Köszi!!!!Kép Gratula az ögyeskedésekhez!

Csics
Én is csak azért nem megyek át, mert sajnos nincs idõm érdemben végigolvasni a topicot, meg még válaszolni is. De azért amikor tudom, olvaslak Benneteket. Te pedig gyere ide is nyugodtan! Kép

Fkata
Én legalább kétszer vágok körmöt, de az a jó, hogy Hanna most jól bírja, nézi, amit csinálok. Perzse közben mondókázni kellKép

Emese
Nálunk rendszerese ababkocsi+én cipelem, ezért rendszeresítettem a kengurut a babakocsi aljába Kép

na nem is lettem olyan rövid.

pusszancs
bringa és a holnap 30 hetes hanka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!

Ne is mondd! A nappalok is elég gyorsan telnek, de az éjszakák még gyorsabban!Kép Amikor én még úúúgy szeretnék aludni, de Ádám szerint már reggel van, keljünk fel.
Kiabálás: néha Ádám se tudja, indiánnak készül, vagy inkább operaénekes legyen.
Tegnap végre apának is megmutatta a forgást(mert már mindenki látta, csak pont apjának nem akarta megmutatni) És tegnap megint ügyeskedett. Ha a kezét fogom az ölemben, már úgyis rúgja magát állásba és úgy álldogálunk. A lába kis izmos, csak bicepszre kellene még gyúrniKép
És a kert miatt irigykedem ezerrel! Milyen klassz lesz majd Elõdnek! És téged is meg akartalak dicsérni, hogy milyen jó, hogy ilyen ügyi vagy, hogy varrogatsz játékokat Elõdnek. Én szörnyen béna vagyok, semmi kézügyességemKép
Kaptunk tegnap tápszermintát(ami szerencsére nem kell, de a zacskója jól csörög, Ádám jól elnyálazgatta) Meg egy papírt, amit be lehet váltani 3 üveg ajándék Mildi bébiételre a DM-ben, július 31-ig. Ti nem kaptatok? Majd kiváltjuk, féléves kora után.
Milyen üveges kaját próbálsz adni Elõdnek? És szereti?
És áruld el, hogyan tudod megjegyezni, kinek mikor van hétfordulója? Honnan lesel?Kép

\orange(Bringa!}

Jó utat nektek! Bár már valószínûleg megérkeztetek, de akkor is!Kép
Kenguru: mi valamelyik nap próbáltuk ki elõször, mert muszály volt lemenni a boltba. Jó volt, csak kicsit összemelegedtünk, pedig próbáltam magunkat nem annyira vastagon öltöztetni. De mostmár örülök, hogy van.

Csics!

Igen, gyere ide te is, ha van idõd!Kép

Lányok, lehet attól olyan zselészerû a kakija a babának, mert folyton nyálkázik a foga miatt?

Na sziasztok!

Betti és Ádám

Kép

Betti
 


sziasztok
zsuzsa
nem hiszem szerintem az a petike keze Kép

Bringa ,Betti
én jövök ide is ha idöm engedi Kép

Betti
zselészerü kaki ?Kép ilyet még nem látam ugyhogy nem tudom mitöl lehet .

pusz csics és petike
 
 


Sziasztok!Kép

Zsuzsa,
játékok..hmmm...pont a múlt héten merengtem azon, hogy milyen jó is volt régen, egy csuhébaba/gyerekKép. Én már immunis vagyok a rendetlenségre, csak néha hasraesem Malacka vasúti sínein.

Betti,
Anna napirendje is el van csúszva egy kicsit, este 11 elõtt nem hajlandó elaludni, de cserébe egész délelõtt szunyókál. Ez önmagában nem lenne gond, na de Malacka meg korán kelõ.
Zselészerû kaki: olyan takonyszerû? (bocs, képzelem mit szólhat egy ártatlan idetévedt olvasóKép) Nálunk megfázás esetén mindig az van.

Bringa,
utólag is boldog szülinapot kívánokKép, és jó utat.
Hannának meg a fogacskához gratulálokKép. Anna is rettentõ anyás, pedig még kicsi szerintem ahhoz, hogy szeparációs szorongjon. Nem értem én ezt a kiscsajt, este végre lecserélhetné az unalmas anyát apára, de nem teszi. Sajnos apa meg nem tud vasalniKép.

Norka,
gratula az elsõ átaludt éjszakáhozKép!

Itt nálunk akkora szél vanKép, csak úgy döngenek a redõnyök. Mikor lesz már jó idõ?!

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
 
 


sziasztok
Lányok
ti mien jo idöröl beszétek hisz itvan hétágra süt most is a nap felhö meg egyse Kép azt elismerem hogy fuj a szél egy kicsit de engem nem zavar csak a nap süsön Kép és az esõ ne esen no meg a hó se esen a többi nem érdekel szél fujást kibirom Kép.

Zsuzsa
én szeretem az igazi Kecskeméti bébiételt már amit Kecskeméten csinálnak mert van aminek csak az a neve és a hipp gyártya az nem olyan jo mert sürübb és petike utálja azt ami nagyon sürö vagy nagyon hig abol mindig kevesebb fogy mildi gyümölcsös+zöldséges husát is szivesen eszi petike no meg a kiskecskés bébiételt ezek könyeben csusznak igy egy egész uvegel megeszik belölük Kép

Pusz csics és Petike Kép
 
 


Sziasztok!
Bringa
A "Friss babak" azert nyilt ,mert azt beszeltuk a lanyokkal,hogy itt (elvileg Kép ) csak par hetig lennenk es a masik topik mar tenyleg oriasi. Szoval igy ott gyulekezunk, de en azert itt is nagyon jol erzem magam! Kép

FKata
Ez a tudo dolog nagyon duuurvaaa. Kép Hogy van a leanyzo? Es mivel kezelik? Hogy birja?
Jazmin kormet en is nagyon gyakran vagom. De kepzeljetek, ma volt itt a baratnom 6 hetes porontyaval, es o meg 1x sem vagta a pici kormet. Letorik magatol. Tok mazlista...

Betti
Tok jo,hogy eltunt vegre a koszomo! VEgul olajoztal meg 1x? En ma nezettem meg Jazmin fejet a dokinenivel, de szerencsere semmi (kopp-kopp!).
Adamnal meg mindig tart az anyas korszak? Hogy birod? Voltal ma mar wc-n? Kép
Fura,hogy a Ti gyerkoceitek utalnak oltozni-vetkozni. Jazmin egyenesen elcsondesul, ha barmikor a pelenkazora teszem es atoltoztetem! Es fura mert nem ockodik a body fejen valo athuzasatol sem! Jo elmeny volt neki a szules ezexerint. Kép
Jazmin pocija koszonjuk jol van. Kép 3 napja szinte 1 hangja sincs, csak vigyorog mint a tejbe tok. Eloszor azt hittem beteg. De rajottem, hogy csak 1szeruen elmaradt a pocifajas! Kép
A gifek pedig nagggyyyon joook! Tok feldobjak az egesz oldalt! Meeeggg! Kép

Csics
En is megneztem Petike albumat. Nagyon helyes srac. Kép

Zulu
Tetszett a sines hasraeses. Kép

Mi jol vagyunk, jovo7en megyek dokibacsimhoz a 6 hetes vizsgalatra.ES azt hiszem rogton iratok is fel magamnak gyogyszert, mert a kisteso meg kicsit korai lenne Kép .
Jazminnal ma voltunk mericskelni, mar 4120 gr! Dokineni megdicserte,hogy milyen nyugis, kiegyensulyozott baba.

Na regenyt abbahagom!
Jo pentek estet mindenkinek.
Norka es Jazi
 
 


sziasztok
Norkini
köszi a dicséretet hizott a májam most Kép

Pusz Csics és petike Kép
 
 


Sziasztok!

Ma délelõtt fodrásznál voltam, végre kinézek valahogy Kép
Mikor hazaértem akkor meg a fiúk mentek megnyiratkozni, ugyhogy ma mindenki fodrászkodott nálunk.
Délután pedig a tesóméknál voltunk szüli és névnapozni. Nórikám tök álmos volt , de nem aludt el, csak egyszer fél órára, majd leragadt a szeme de nem aludt és olyan ordítást rendezett, hogy sehogy sem tudtam(tuk)megnyugtatni, még a cici sem jött be. Aztán nagy nehezen a babakocsiban megnyugodott, de aztán haza is jöttünk.
Most már mind a ketten szunyálnak.
Egyébként észrevettem ha elmegyünk otthonról és nem a megszokott kö4rnyezetben van nem akar aludni. Jó lenne ha ez változna, a Gergõnél nem volt ilyen gond. Minden gyerek más. Kép
Úgy néz ki, hogy április 13-án lesz a keresztelõnk. Jönnek a rokonyok, leszünk egy csomóan, ugyhogy anyuéknál tartjuk, mert nálunk nem férnénk el. Remélem a kisasszony jó passzban lesz.
Ha nem lesz semmi gond, akkor Nórikám kedden megkapja a háromhónapos oltást. és hogy a Gergõ se maradjon ki, õ pedig a kullancs ellnit. Kép

Pusszancs mindenkinek
Kata
Katalin (fkata)
 


Kép
Katalin (fkata)
 


Tehát ez a gergõ, a farsangon amikor dalmatának öltözött a 101 kiskutyából. Bocs, hogy ilyen nagy lett nem tudtam, hogy ekkora lesz. Egyébként hogy lehet kisebbet csinálni?
Kata
Katalin (fkata)
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: