Új privát üzeneted érkezett!

Kedves kétcsíkosok!
Szerintem időszerű lenne elindítani ezt a topicot, itt beszélgethetnének a friss kétcsíkosok az első hetek gondjairó, örömeiről. Persze, ez nem azt jelenti, hogy ezentúl nem írogatubk a Megint megjött topicba, és azt sem, hogy aki nem terhes (még!!!) az nem nézhet el errefelé. De olyan sok már a hozzászólás a másik topicban, hogy lehetetlenné vált követni.

Minden gólyavárónak sok sikert! Babavárók! Akkor most ide (is) írogathattok! Tudomásom szerint a Babanet kismamái: Lara, Király Kati, Eszter, Niki, Orsi, Mariann, Beja, Laura, Viráganya, Bánhidi Gabi...ugye, nem felejtettem ki senkit? Ha igen, akkor mindenképpen jelezzétek!
Sok-sok puszi: Viráganya
Viráganya
 


Várunk az "Ami a szülés előtt van" c. topicban!!!
Kriszta
Kriszta
 


Szerintem jó ötlett bár én még bizonyítottan nem ide való vagyok csak benéztem, de megnyugtató hogy ha sikerül mostanában, biztos helyre jöhetek az álltalad is említett topicból. A többiek hétvége után biztosan jelenzkeznek.
Dzsili
Dzsili
 

 
 

Sziasztok,lányok!

Nekem is tetszik az ötlet,remélem hétfon jönnek a többiek is.

Mariann
Mariann
 


Sziasztok, "pocakosok"!
Ti hogy álltok az émelygéssel? Nekem egész nap van, pedig még csak a 7. hétben járok. Szörnyű, olyan, mintha egész nap valami nagy kő lenne a gyomromban...
Múlt héten hétfőn voltam orvosnál, a SOTE I. számú klinikára járok dr. Sziller Istvánhoz. Fantasztikus orvos, engem elsőre elbűvölt. A 10. héten megyek ultrahangra, nagyon-nagyon várom!
Veletek mi van? Írjatok!
Vigyázzatok Magatokra: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok kedves friss ket csikosok, mindenkinek gratula!
Nem beketlenkedni akarok, de ugyanerrol a temarol szol az "Ami a szules elott van" topic is, ott is vannak teljesen friss es mar nem olyan friss ketcsikosok, jo a tarsasag, sok hasznos tanacsot kapunk egymastol. Szerintem ez igy 2 parhuzamos topic lenne. Valoszinuleg Kriszta is erre utalt. Bocs a zavarasert.
Cili2
Cili2
 


khlkj
Névtelen
 


Sziasztok!
Szerintem is két párhuzamos topic lesz így ebből, de lehet, hogy ez nem baj. Anno tavaly májusban én indítottam még az Ami a szülés előtt van c. topicot és azóta nagyon sok minden történt az odajárókkal, többek között velem is. Akkoriban még nagyon struktúrálatlan volt a Társalgó, alig néhány topic létezett és szerintem kicsit általánosra sikeredett az az elnevezés. Úgyhogy lehet, hogy nem ártana az, ha két helyen futna az összes ide kapcsolódó írás, bár ez a cím meg azért lesz jópofa, mert egy idő után már nem friss kismamák lesznek, akik most ide írnak. :-))
Viráganya, a Sziller dokit én is ismerem, az én dokim (Bardóczy) jó barátja. Csak arra készülj fel, hogy a SOTE I-en az uh kész lelki terror, nem a dokid vizsgál és az uh-s orvosok nagyon szívtelnek, semmit nem mondanak el, alig lehet valamit kihúzni belőlük. Ha viszel videókazettát, felveszik és adnak képet is, de mindegyiket külön kérni kell és nekem a képet az eddigi 3 uh-ból a kérés ellenére is kétszer elfelejtették. :-( De videó van és az is nagyon nagy élmény.
Én egyenlőre mindkét topicba jövök, ha nem baj.
:-))
Kata
kata (kata)
 


Szia, Mindenki!
Azért gondoltam, hogy nem lenne baj, ha még egy ilyen topic lenne, mert a másikban már a "komolyabb", pocakos kismamák vannak. Másrészt kifejezetten a Megint megjött topicba járó, és időközben teherbe eső lányokra gondoltam, mert a másikban már keveredtek a koraterhességi, ill. a fogamzással kapcsolatos problémák. A Megint megjött-ből már most kb. 7-8 embert érint...Kép
De persze írhattok a másik topicba is...
Mindenkit szeretettel üdvözlök: Viráganya
Viráganya
 


Kedvas Viráganya!
Engem bizony kifelejtettél, pedig nem vagyok még régi kismama---sebsj!
Az én javaslatom is ezen topic megnyitása volt, hogy ne szakadjunk el a többiektöl ilyen hirtelen.
Nekünk dec. 11-re jön a babánk, az émelygés nálam is elsö perctöl megvan .akkor nagyon intenzív. ha üres a gyomrom...sajna ennem kell gyakorta.

Ez van, mindenkinek békés pocaknövesztö napokat!
Kinga
kinga (kinga)
 


Kinga,akkor csak néhány nappal késobbre várható az én babám is!

Mariann
Mariann
 


Sziasztok,

Én mint újdonsült meg is jelentemKép Szerintem is jó ötlet indítani ezt a topicot, a másik már tényleg szinte nyomonkövethetetlen.

Én kiszámoltam most leheteka 3. héten és a szájkiszáradáson kívül nemigen van tünetem csaka magas hő amit a pozitív teszt után már nem mérek. Remélem tényleg pozitív a pozitív. Gravi HCG-vel csináltam a 3 napossal. Kiváncsi vagyok mint mond csütörtökön az orvos, akkor kezdődik a 4. hét, talán már tud valami biztosabbat is.
Puszi,
Évike
Évike
 


Évike!!!!

GratulaKépKépKépKép

Mariann
Mariann
 


Szisztok!

Bocsika a bele magyarázásért nem ismertek de szeretnék veletek eggyüt örülni mert tudom milyen érzés ez most nektek!

Én már kétszer végig éltem ezt a nem maradok babás cimü fejezetetugy hogy tidom milyen szupika érzés!

Nagyon nagyon sok örömöt és problémamentes 9ho kivánok minden új pocakosnak!

Még egyszer bocsika !


Sziasztok
Névtelen
 


Sziasztok lányok!

Nagyon örülök ennek a topicnakKépKépKép

Bár igazából én úgy gondoltam, hogy abszolut korai, de szombaton jártunk a dokinál. Én inkább csak megbeszélésre akartam hozzá menni, megbeszélni pl. hogy szedjek-e vitamint, ha igen, mit (végül is az Elevitet ajánlotta), és hogy mi legyen az injekciókúrámmal (amit arra kaptam, hogy megerõsítse a hüvely természetes baktériumflóráját, mert soxor volt gombás fertõzésem). Mondtam is neki, hogy nem is jöttem volna igazán, mert még nagyon korai, de képzeljétek, teljesen megörült, hogy végre sikerültKép Egy csomószor gratulált, folyton rázogatta a párom kezétKép Csinált UH-t. Mondta, hogy 3 hetes a pocaklakónk, látszik a beágyazódás helye és hogy ott sûrûbbé alakult a méhnyálkahártya (ez egy sötét folt az UH-képen), és ennek a foltnak a közepén pedig látszik egy icipici világos folt. Május 7-én megyek legközelebb vissza, akkor már többet látunkKép

Egyébként rosszulléteim (még) nincsenek, a melleim viszont nagyon fájnak, majd' leszakadnak, a hasam néha eléggé fáj, belenyilal, de szerencsére hamar elmúlik, és a szám olyan, mintha vattát szopogatnék. Más nem nagyon van...

Évike, itt is gratulálok Neked! KépKépKép

cuppppppp mindenkniek!
Beja
Beja
 


Sziasztok!
Viráganya!
Szerintem sem rossz ötlet a topic, még ha egy kicsit átfedések is vannak a másikkal.
Én szerencsére jól állok émelygés terén, néhányszor éreztem, ezért reggelente, még az ágyban megeszem 2 szem kekszet (mivel otthon nem szoktam reggelizni), úgy tünik, attól jó lesz. Egyébként vettem B6 vitamint + szedem a Maternát, amiben szintén van. Külön még csak egyszer kellett bevennem a B6-ból.
Évike!
Millió gratula! Még nem jutottam el a Ma megint megjött...-be, úgyhogy nem tudom, kik az aktuális újak.
Vizsgálatra én is a 10. hét után megyek megint(2 hét múlva).
Pusszantok mindenkit!
Eszter
eszter
 


Sziasztok Csajok!!

Viraganya, en kimaradtam Kép
Szoval en is itt lennek. Ma van a 12 het utolso napja. Tegnap sikerul masodszorra hanynom, remelem lassan (illetve inkabb hamarosan) vege a rosszullevos idoszaknak.

A heten megyunk haza Pestre es jelentjuk be a szuloknek a nagy hirt.


Evike gratulalok!!! Hogy lehetsz 3 hetes? Honnan szamolod? Altalaban a 4-5 heten szokott pozitiv lenni a teszt.

Udv es kellemes hetet
PK
petrakovacs50
 


Lányok,

Köszi a kedves gratulációkatKép

A mensi első napjától számolva most vagyok az ötödik hét végén, a fogamzástól számítva pedig a harmadik elején. Lehet hogy akkor rosszul mondtamKép

Az utolsó mensi első napjától kell számolni? Mert akkor 5 hét.

Évike
Évike
 


Igen Evike, az utolso mensi elso napja a szamitott terhesseg elso napja. Igy jon ki osszesen a negyven het. Javaslom a terhesseg hetrol hetre cimu konyvet abban eleg jol le van irva.

Megegszer gratula
PK
petrakovacs50
 


Évike!
Bizony, ez már az 5. hét!
PK!
Írtad, hogy ti még csak most mondjátok meg a szülöknek. Igazság szerint mi sem akartuk elsietni, de mivel a hét végén találkozunk velük, utána pedig csak úgy 4-5 hét múlva, ezért úgy döntöttünk, elmondjuk (pénteken töltöm be a 9. hetet).
Üdv mindenkinek,
Eszter
eszter
 


Eszter en inkabb a 13heten mondanam meg, de persze Te tudod. Amugy mi pont a 13on fogjuk megmondani.

Udv
PK
petrakovacs50
 


Lányok!

Én ettõl a számolástól begolyózom! Kép Most honnan kell számolni a heteket? Vettem egy könyvet (Szülõk Larousse Enciklopédiája), abban úgy mesél a hetekrõl, hogy a fogantatástól kezdve számolja és mondja, hogy mikor mi történik. Eszerint én most vasárnap léptem a 4. hétbe (szombaton a doki is azt mondta, hogy 3 hetes)...

Viszont ha azt nézem, hogy febr. 26-án jött meg utoljára, akkor ez már a 7. hetem.

Most akkor mi van? Mit kell mondanom, ha azt kérdezik, hány hetes terhes vagyok? Kép
cupp, Beja
Beja
 


Sziasztok!

Szerintem is jó ötlet még egy topicot nyitni. Elkezdtem kinyomtatni a másik topicot, hát lehet, hogy túlórázás lesz belöle, mert nagyon sok a hozzászólás. De mindenképpen ki akarom nyomtatni, hogy eltehessem, jó lesz visszaolvasni!

Én sajna kívánom az édességet és a colát Kép. Igyekszem visszafogni magam és csak 1-2 pilóta kekszet enni, amikor rám jön, és próbálom felesbe inni a colát szénsavmentes ásványvízzel. Viszont lényegesen kevesebbet eszem. Elég nehéz olyat találnom, amit meg is tudok enni. A paradicsomos ételeket (spagetti) egyáltalán nem bírom, a sajtokkal is kezdek hadilábon állni. A hasam ma megint elkezdett fájni, még jó, hogy a höm 37,1 volt reggel. Azt hiszem holnap tesztelek mégegyszer, olyan jót tenne a lelki békémnek, ha megint láthatnék 2 csíkot.
A futáson még gondolkodom. Eddig jól bírom, igaz mióta teszteltem, lasabban futok. Talán ritkítanom kellene a heti 6 alkalmat, és majd csak minden másnap megyek futni. Abbahagyni nem szeretném egyenlöre, már csak azért sem, mert heti 3 óra jogging 40%-kal csökkenti a vetélés kockázatát. Csak abban nem vagyok biztos, hogy ennél több, az tovább csökenti, vagy az már növeli. Azt hiszem maradok a heti 3 óránál!

Ennyi elég is lesz belölem máraKép!

Sziasztok!
Orsi
Orsi
 


Bocsi, de valamit kifelejtettem:

Ti hogy mondtátok meg a párotoknak a nagy hírt? Szeretném valahogy eredetien megoldani.

Képezeljétek, olyan mintha sejtene valamit. Sokkal figyelmesebb, gyengédebb (igazán eddig sem panaszkodhattam, de ez most valahogy más).

Úgy látom ma megint szómenésem van. Jobb ha elkezdek dolgozni!

Mégegyszer sziaszto!
Orsi
Orsi
 


Sziasztok!!!

Beja,
HIdd el nekem, hogy a menstruacio elso napjatol szamitjak. Nem tudom milyen konyved van, de dobd ki Kép Vedd meg a terhesseg Hetrol hetre cimu konyvet abban tok szepen le van irva. Orulj , mert igy mar elobbre tartasz!


Orsi,
A paradicsom volt az elso kaja amitol undorodni kezdtem, holott elotte imadtam. A futast en az 5dik het vegeig csinaltam, utana abbahagytam, mert rosszul voltam es rengeteget aludtam es nem tudtam felkelni futni.

A paromnak igy mondtam meg. Idezet a naplombol:
"Már tavaly nyáron elterveztem, hogy ha várandós leszek hogyan fogom ezt a paromnak bejelenteni. Még pár éve Valentin napra teljesen véletlenül ugyanolyan fekete barikát vettünk egymásnak ajándékba. Már akkor elterveztem, hogy valahol veszek egy ugyanolyan de kisebb barikat es azt fogom a nagy napon átadni. Emlékszem pont a Tündiéket vittük haza Genfbol meg 99 júliusaban es megálltunk az egyik benzinkútnál. Ott megláttam az apró barikát. Ami nagyon tetrszett benne, hogy olyanolyan fajtájú volt , mint a mi két nagyobb barikánk csak éppen fehér. Ugy ügyeskedtem, hogy valami hülye ürüggyel visszamehessek a boltba és megvettem a kis fehér barikát. A barika több, mint fél éve lapul az egyik válltáskám belsô cipzáros zsebében várva, hogy egyszer elôbújhasson.

Az, hogy épp Valentin nap lesz holnap ez már filmbeillô, egyeseknek tán már giccses. Természetesen ahogy hazaértünk titokban megcsinaltam a tesztet (most már a profibb teszttel) és egyértelmô szép két nagy piros csíkot láttam. A dragam otthon volt, ezért hangtalanul „üvöltöztem” a fürdôszobában, hogy Istenem nem hiszem el, terhes vagyok, terhes vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

Most éppen csörgött a telefon , a dokim volt az. Azért hívott, hogy egyeztessük az elsô vizit idôpontját. Március 15én megyek illetve remélem megyünk délutan fél négyre. Valószínüleg lógni fogok a munkahelyrôl, mert még nem akarom bejelenteni, majd talan egy hómap múlva, de lehet, hogy még késôbb. Szóval ultrahangra megyek!!!!! Es lehet kamerázni. Mivel a szülôk még nem tudják, nekik készítünk egy filmet amit majd levetitünk nekik áprilisban amikor hazamegyünk. ULTRAHANGRA megyünk!!!!!! Nem hiszem el.

Vissza a csíkokhoz. Szóval már biztosra vettem, hogy terhes vagyok, de a Valentin nap közelsége miatt úgy döntöttem, hogy nem mondom meg a Briannak. Nagyon nehéz. Tegnap az interneten csevegtem idegenekkel, mert ki kellett ordibálnom, hogy terhes vagyok. Aztán az anyu hívott, neki sem mondtam meg, pedig istenem de örülne ha tudná. Már csak egy napot kell kibírnom. Holnap Valentin. A kis feher barikat beteszem a ket nagyobb közé majd együtt becsomagolom ôket és a naplóm elso bejegyzésevel együtt odaadom. Nagyon kivancsi vagyok a reakcióra. Amugy most hívott a parom és azt mondta, hogy imád. En is ôt."

Szoval en igy mondtam meg!

Udv
PK
petrakovacs50
 


Csajok!

Keszuljon a friss-mama-lista

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (elso baba)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét (elso baba)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (negyedik baba)
Orsi
Mariann
Evike
Lara
Kiraly Kati
Eszter
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, 12het (elso baba)


Talan az meg jobb lene, ha ugy raknank sorba, hogy legfelul aki a leghamarabb szul vagy hasonlo. Es az uj erkezok kerulnek a lista aljara.

Na mit szoltok?
Udv
PK
petrakovacs50
 


PK!
Nekem tetszik, küldöm az adataimat.
2ho, Budapest, 24 év, 9. hét (vagy a betöltött 8-at írjam?) (elsö baba)
Szia,
Eszter
eszter
 


Adatok Aprilis 9en:

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (elso baba)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét (elso baba)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (negyedik baba)
Orsi
Mariann
Evike
Lara
Kiraly Kati
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, 8het0nap (elso baba)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, 12het6nap (elso baba)

Talan igy egyertelmubb a hetek szama (eltelt ido)

PK
petrakovacs50
 


PK!
Oké, akkor én is pontosítok: 8hét3nap (persze nem mintha sok jelentösége lenne Kép), de így szerintem is egyértelmübb.
Köszi!
Eszter
eszter
 


Adatok Aprilis 9en:

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (elso baba)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét (elso baba)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (negyedik baba)
Orsi
Mariann
Evike
Lara
Kiraly Kati
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, 8het3nap (elso baba)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, 12het6nap (elso baba)

Talan igy egyertelmubb a hetek szama (eltelt ido)

PK
petrakovacs50
 


Esetleg hozzaadhatnak a szules varhato idopontjat??

PK
petrakovacs50
 


Akkor én is egy kis pontosítást kérnék, ill. meg is csinálom:

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (elso baba)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét 2 nap (elso baba)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (negyedik baba)
Orsi
Mariann
Evike
Lara
Kiraly Kati
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, 8het3nap (elso baba)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, 12het6nap (elso baba)


Szerintem egyébként jó lenne szülési sorrendbe tenni!!! Kép

cupp, Beja
Beja
 


Az aktualitás miatt lehet, hogy egyszerübb lenne a szülés várható idöpontját beírni, és annak sorrendjébe tenni a neveket.
De már megint csak kötözködök, ezer bocs!
Eszter
eszter
 


OK ehhez mit szolsz?

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (1)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét 2 nap (1)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (4)
Orsi
Mariann
Evike
Lara
Kiraly Kati
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, 8het3nap (1)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, sz: OKT23 12het6nap (1)


PK
petrakovacs50
 


Szerintem jó, úgyhogy most végre nem csak dumálok, hanem ki is egészítem.

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (1)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét 2 nap (1)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (4)
Orsi
Mariann
Evike
Lara
Kiraly Kati
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, sz:NOV16 8het3nap (1)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, sz: OKT23 12het6nap (1)

Eszter
eszter
 


Beja, azért még ne dobd ki a könyved, csak figyelj oda, szerintük hány hét a terhesség. Mert fogantatástól számítva 38, a tipikus 4 hetes ciklussal elõzõ mensitõl 40. A magyar orvosi gyakorlat az elõzõ mensitõl számol 40-et, de amikor nagyon nem 28 napos a ciklus, ill. az UH nem a várt idõpontot tartja valószínûnek, akkor ahhoz módositanak. Szerintem is jó ötlet, ha a szülés várható idõpontját írjátok a táblázatba, és akkor nem kell naponta frissiteni (kivéve, ha naponta jönnek az új kétcsíkosok)
Ildi
Pethes Ildikó
 


PK,
Az én adataim:
Évike, 2 hó, 29 év Budapest 5 hét, Szülés várható időpntja(az itteni kalkulátor szerint) dec 11. Ja igen. Első baba.

Orsi,

Én nem mondtam meg sehogy ugyanis az első naptól kezdve együtt izgulunk hogy nem jött meg, meg ma sem jött meg meg ma se. Szinte óránként telefonált múlt héten hogy mi újság. És a tesztet is az ő ráhatása miatt toltam vasárnapról szombatra és együtt ültünk felette és néztük ahogy alakul a második csík...
Ennyire nem bírok semmit magamban tartani. Ezt meg főleg nemKép

Évike.
Évike
 


Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (1)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét 2 nap (1)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (4)
Orsi
Mariann
Evike 2ho, Budapest, 29ev, sz:DEC11 5het0nap(1)
Lara
Kiraly Kati
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, sz:NOV16 8het3nap (1)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, sz: OKT23 12het6nap (1)
petrakovacs50
 


Viráganya!

Köszönöm én is, hogy elindítottad ezt a másik topicot, szerintem tényleg jobb, hogy a mi problémáinkkal külön vagyunk a babaváróktól. (Meg persze lehetünk együtt is, azért szurkolhatunk nekik.)


Beja!

Nekem is szokott nyilalni a hasam, és akkor nagyon szoktam aggódni. Meg egész hétvégén rettentoen álmos voltam, szombaton aludtam is délután, pedig az rám nem jellemzo. Meg száraz a szám. Más tünet (még) nincs.
A baba korának kiszámításáról: az én babám tudom, hogy mikor fogant, persze két héttel késobb a hivatalos állásponttó. A hivatalos, utolsó mensitol számított álláspont szerint 6 hetes és 4 napos. (Ma reggel voltam UH-n!) De mivel mi csak egyszer szerelmeskedtünk a mostani peteéréskor, tudom, hogy márc. 9-én fogant, tehát pont 1 hónapos a drága babóka.
Az UH-n láttam ot (illetve a petezsákot) abban egy pici folt volt a baba. Legközelebb két hét múlva kell mennünk, terhesgondozásra.

Orsi!

Nem tudom, hogy hogyan mondd meg a párodnak. Az én kedvesem sejtette, mert az orra alá dugtam azt a tesztet, amelyik halovány csíkos volt, véleményezésre. Meg kívántam a narancsot és a narancslét. Aztán, amior kijöttem a dokitól a rendelobol, nem tudtam, mit mondjak, úgyhogy csak mutattam, mintha nagy-nagy pocakom lenne.
PapaMackó meg vigyorgott idétlenül.


Puszillak az új topicban benneteket: Laura
Laura
 


Sziasztok !

Én is írom: 11.hétben járok,a szülés várható időpontja október 28-a.A férjem nagyon boldog, és kislányt szeretne.Habár az a lényeg, hogy egészséges legyen.Budapesten a Máv korházban fogok szülni, egyébként pedig Veresegyházán lakunk.

Puszi: kati
Király Kati
 


Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (1)
Beja: 8ho, Budapest 25 év 6 hét 2 nap (1)
Laura: 6ho, Budapest 29 év 5 hét ??
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (4)
Orsi
Mariann
Evike 2ho, Budapest, 29ev, sz:DEC11 5het0nap(1)
Lara
K.Kati ???, Veresegyhaz, ??, szKépKT28 12het2nap (1)
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, sz:NOV16 8het3nap (1)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, sz: OKT23 12het6nap (1)
petrakovacs50
 


Király Kati, szija! Te is a MÁV-ban fogsz szülni? És kinél? Az én dokim Herczegh Szabolcs...

A listához én még nem tudom hozzátenni a szülés várható idõpontját, a dokim még nem mondott semmit. A babanetes kalkulátor szerint dec. 3., de szerintem késõbb lesz, márcsak a hosszabb ciklusaim miatt is...

cupp, Beja
Beja
 


Petra!

Az adataim: 6. hét 4. nap, a születés várható idopontja: nov. 28.

Légyszi rakd rá a listára!

Köszi: Laura
Laura
 


Kezd itt is pezsegni az életKép

A hó mit jelent az adatoknál?Melyik ciklusban sikerült?Nekünk a 3-ban sikerült,az akkor 3?Bocs,ha érthetetlen voltam.Kép

Adatok:3hó,Miskolc,30 év,dec.14.,4hét3nap(2).

Laura,igen,ez már lényegesen erosebb csík.De szerintem még egyet fogok csinálni,biztos,ami biztos.Írd már meg légy szi az emil címedet,szeretnék neked írni valamit.

Pk,szerintem is nagyon jó a Terhesség hétrol-hétre c.könyv.Szeretem még a Kismamák és kisbabák nagyegészségkönyvét is.Nagyon eredetin mondtad meg a párodnak a kisbaba érkezésétKépNálunk sem volt külön bejelentés,mert neki is véleményeznie kellett a halvány csíkotKép
Rajtatok kívül csak egyetlenegy barátnom tudja a hírt(ja,persze,még a férjem,meg az orvosom).Az elso babát kb.a 7.héten elmondtuk,de most már nagyon babonás vagyok,addig nem akarom elmondani,amíg nem látszik.Senkinek.Ez elég érdekes lesz,mert az elso baba a 20.héten még nem látszódott.Persze,lehet,hogy nem bírom addig.

A hasam néha fáj,amin általában jól beaggódom.A doki azt mondta,hogy 20.körül érdemes hozzá elmenni.Az húsvét után lesz.
Azt még mindig nem tudom,hogy kinél fogok szülni.

Orsi,azt akartam neked mondani:úgy emlékszem,teljes hatályú apai elismero nyilatkozatot kell tenni az apának,abban az esetbe,ha nem házas az anyával,és a nevére szeretné anyakönyveztetni a babát.Egyébként az anya lánykori neve lesz a baba családneve.Ha érdekel,szólj,utána nezek pontosan.

Pk,májusban is jössz haza?A találkozót nem felejtetted el,remélem!Anna is jön ekkor haza.Itthon fogsz szülni,vagy Svájcban?

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Mariann!

Az e-mail címem: lauto@elender.hu. Csak arra kérlek, hogy a tárgyba írd be, hogy Mariann, vagy valamit, amirol megismerlek. Ezt azért szükséges, mert a vírusoktól való félelmünkben mi minden ismeretlen eredetu e-mail-t törlünk, megnyitás nélkül.
Este, otthon fogom megnézni.

Puszillak: Laura
Laura
 


Sziasztok!

Gyarapodik a lista!!! Kép Kép :0 :0

Niki: 10ho,Bp(Érd)27 év 5 hét (1)
Beja: 8ho, Budapest 25 év, sz: DEC3 6hét2 nap (1)
Laura: 6ho, Budapest 29 év sz: NOV28, 6het4nap (1)
Viráganya: 4ho ???????? 6 hét ??
Kinga: 1ho, Maglód 33 év 5 hét (4)
Orsi
Mariann 3ho, Miskolc, 30ev, sz:DEC14, 4het3nap (2)
Evike 2ho, Budapest, 29ev, sz:DEC11 5het0nap(1)
Lara
K.Kati ???, Veresegyhaz, ??, sz: OKT28 12het2nap (1)
Eszter 2ho, Budapest, 24ev, sz:NOV16 8het3nap (1)
Gabi
PK 2ho, Svajc 29ev, sz: OKT23 12het6nap (1)


Majusban megyunk, de nem tudom 100%ra igerni a talit, talan a juliusi biztosabb. Meg nem tudom. Igen itt fogok szulni, egy nagyon tunderi dokinal.

Udv
PK
petrakovacs50
 


Lányok,

Muszáj írnom. Esküszöm úgy érzem menten elalszom... És ez nem valami kellemes mikor egy csomó mindent meg kellen csinálni. De legszívesebben eldőlnék és szndítanék egy jót. Iszonyúna szenvedek, mindjárt leragadnak a szememim....

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Évike
Évike
 


Igen Evike, aludni Kép

Minden konyv azt irja, hogy le kell dolni akar csak egy orara is napkozben (ha teheti az ember). Amugy tudom nem vigasztal, de en 7-7es fel orat aludtam, most meg a napi 10 az atlag. Sot hetvegen napkozben is alszol par ORAT!!!

Szoval ez igy lesz az elso harmadban mindenkepp!!!
Kitartas

Udv
PK
petrakovacs50
 


Kedves PK,

Egy ameriaki m ultinál nemigen lehet aludniKép( Én meg szinte már pálcikákkla tartom a szemem. Este 8-kor azt hiszem csörögni fog a pizsi.. Csak addig bírjam ki valahogy...

Köszi puszi,
Évike
Évike
 


Evike,
Pesten vagy melyik multinal ha nem titok? Es mit csinalsz?


Udv
PK
petrakovacs50
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: