Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a gratulációkat!!! Kép Most csak egy kép erejéig jelentkezünk be, de ha lesz egy kis idôm, jövök majd! Ô tehát a ma 4 napos Panna:

Kép

Borbolya

KépKép

Kép
 


Szia Borbolya!

Gyönyörű a lányod. Igazi hajasbaba. Sok boldogságot és sok-sok tejecskét kívánok.
Majd írj, ha tudsz. Várunk vissza.

Edit

Kép

Kép
 
 


Gratulálok, Borbolya!!! Panna csodaszép kislány!!! Mesélj, hogy milyen volt szülés!!!
Lili

Lili
KépKép
KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!
Gratulálok Borbolyának, nagyon szép Panna!

Mi megjártuk a gyerekklinikát Szonjussal, mert egy hete reggel a pelenkában kis vért találtam, ami nagyon megijesztett. A gyerekorvos adott beutalót a veseosztályra, ahol labort vettek töle. Ma kiderült, hogy szerencsére nincs semmi baj, az orvos szerint "nagyon jól reagál" a D vitaminra, és kristályok voltak a vizeletében, ami felsérthette a húgycsövét, és ezért vérezhetett egy kicsit. Azt mondta ne aggódjunk, most ritkábban kell neki adni a D vitamin cseppeket.

Azért a körzeti gyerekorvos kiakkasztott, mert szerinte nem az lehet, amit a szakorvos mondott, hanem biztos valami baj van a veséjével. Én nem értem öt, egyetlen egyszer fordult elö ilyen, azóta semmi, szakorvos labor eredmények és vizsgálat alapján mondta, hogy nincs semmi gond, a körzeti gyerekorvos pedig találgat, és ijesztget bennünket.

Amúgy eljutottunk odáig, hogy Szonja hason fekve szépen kiemeli magát, tartja a fejét egy pár percig, ennek ellenére még mindig nem szeret így lenni. Viszont már egyszer hátról hasra fordult, és rendszeresen forog az oldalára.

Csilla
 
 


Sziasztok!

Elnézést hogy ismeretlenül berontok hozzátok. A 2005 nyári babás topikból jöttem, ahol felmerült egy kérdés, amire ti talán mint kórházat megjárt anyukák tudjátok a választ.

Mi történik akkor, ha a kismama házassági anyakönyvi kivonat vagy hajadonságot/válást igazoló papir, illetve apasági nyilatkozat nélkül állit be a kórházba szülni? Mit irnak ilyen esetben a születési anyakönyvi kivonatra? Mert azt ugye már a kórházban kiállitják? Kiállitják ilyen esetben egyáltalán? Vagy utólag kell bemutatni a papirokat?

Előre is köszi!

rokica
27+3

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 


Szia Rokica!

Mi januárban pont ebben a helyzetben voltunk, nem vagyunk házzasok így apasági kellett volna de mivel a szülés három héttel előbb indult be így ez lemaradt. A Kútvölgyiben szültem szerencsénk voltmert megtudtuk beszélni az illetékessel, hogy ne készítsék el a baba anyakönyvét, ha nem majd mi megyünk be a kerületi anyakönyvvezetőhöz és majd ott elkészítik a papírokat, így az nap mikor kiengedtek , minket a kórházból rögtön az anyakönyvvezetőhöz mentünk ott apuka nyilatkozott és meg is csinálták az anyakönyvet.A kórházban egyébként az én nevemen vették nyilvántartásba a picit és ha nem tudtuk volna megbeszélni a fentiekben említett dolgot akkor az én nevemre anyakönyvezték volna a babát és utolag már sokkal nehezebb elintézni a név átírást.De szerintem a legjobb ha megkérdezed azt a kórházt ahol szülni fogsz ,hogy náluk mi a szokás. Remélem azrét tudtam segíteni, jó pocakosodást.
Üdv: Kátya
 
 


Bagzer,Orbis,Kikocska,Eszter,Kati és a többiek!
Szoktam ám rátog gondolni,hogy mi lehet veletek!Kép
Ha megtennétek és küldenétek képeket a gyerekekről nagyon boldog lennék!KépAnnyira kiváncsi vagyok,hogyan fejlődtek,nek.Köszönöm.Dia

Kép
Kép
 
 


Lldicsi szia!!! Köszi az érdeklődést. Kép az alábbi linken vannak Petra lányom képei.
Puszi,
Eszter2004

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4793&page=3
 


Köszönöm Eszter!
Gyönyörű a kislányod!KépJól vagytok?
Puszi.Dia

Kép
Kép
 
 


Persze minden rendben, mindenki jól van, mindenkinek szépen fejlődik a babucija. Kép
 


Örülök!Kép

Kép
Kép
 
 


Szia!
Remélem veletek is minden rendben, mi is jól megvagyunk, bár elég sírós lányocskám van KépRékáról képek a
http://w3.enternet.hu/brutusz1/reka/
oldalon vannak.
Meg ide is teszek egyet, ez még nincs fenn, most hétvégén készült.

Kép

Megnéztem a babanetes albumod, szép nagy már a fiacskád. Jó egészséget nektek, és sok örömed legyen benne!!

Üdv,
Kikocs

 


Sziasztok!

Virnya vagyok a 2005/2006 téli babás fórumból.
Mivel a keres/kínál rovatben nincs nagy élet, gondoltam itt kérdezem meg, hogy nincs-e eladó digitális babamérlegetek.

Szívesen vásárolnék még régimódi fekvô babakocsit. A modernek nem tetszenek, mert sokkal kisebb a fekvôterületük mint amikben még mi nôttünk fel.

Köszi

Virnya

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 


hát, itt sincs nagy forgalom, elköltöztünk Kép
viszont tudom ajánlani nagyon a babaaprót illetve a babaszobát, biztos találsz mindent olcsón. Jó böngészést! De lehet, hogy érdemesebb bérelni, mert majd később jól ki fog derülni, hogy hiába méred a gyereket, csak ideges leszel, attól nem eszik tobbet... Kép nálunk már mindenki mérlegtelenített, mert még kevesebb lesz a tej az idegességtől, egyébként meg megszaporítja a gyerek. De ahogy gondolod.
Jó babavárást!

 


Szia Lldicsi!!
Megnéztem a képeiteket nagyon édes és szépen fejlődik a pici fiad. Biztos sok örömöt okoz neked Kép
Az én picur fiam is szépen nő, nagyon jó gyerek, nem panaszkodhatokKép

Kép


puszi Edwig
Vendég
 


jajdejóóóóóóóó! sziasztok mindenki ismerősök!!!!

Nagyon hiányoztok ám, bár igaz, én sem tudok leülni túl gyakran a géphez, meg láttam azt is, hogy elhúztatok innen, de lám, a megszokás mégiscsak vissza-visszahúz néhányótokat.
Szóval, mi is jól vagyunk, Julcsi holnap lesz 18 hetes, hangosan kacag, ha akar, állati jó baba, csak most szuperül imád forogni, a hátáról a hasára nagyon profi, viszont ott hamar elfárad és nyüszög. Úgyhogy most megint nagyüzem van, alig tudok elszabadulni mellőle, ez persze állatira kifáraszt. Ja, és elkezdtünk hozzátáplálódni, mert sajna nagyobb a kereslet, mint a kínálat. Röviden ennyit magunkról, igyekszem majd benézni, remélem ti is jöttök, sokat gondolok ám rátok.
puszi mindenkinek (babának, mamának) Ttika
 
 


Szia Edwig,Kikocska!
Juj de örülök,hogy válaszoltatok!Kép
Gyönyörűek a gyerkőcök.KépKikocs!Szivesen elfogadnám a leányzót menyemnek,de a körötökben már biztos lefoglalta valaki.KépTalán pont Edwig?Kép
Már rég volt frissítve az albumunk de gondolom olvassátok a topikunkat és látatok friss képet Domiról.Sajna tejem már nincs,ma hajnalban is már szegénykém csak szopizta a semmit.KépNektek van még tejcsi?
Puszi.Dia

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Bocsi, de valami nagyon hasznosat szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:

A K C I Ó ! ! !
Babahordozó kendő vásárlása esetén mellé adunk fél áron egy S-es kendőt!
A K C I Ó ! ! !

Az S-es kendő (2,6 méter) előnyei:
1./ kényelmesen meg lehet kötni bölcsőtartásban a babát. Ez szoptatásra is alkalmas megkötés, illetve a bő pulcsi alatt szinte el lehet tüntetni a nagyon pici babákat.
2./ Egyszerűen használhatod az S-es kendőt már ülni is tudó babáknak, elöl ültetve vagy csípőre ültetve. Ekkor a csomó a hátadon, vagy akár oldalt is lehet, hogy ne nyomja a buszon a gerincedet. A menő-manókat le is lehet tenni a buszon, hogy addig se rajtad mocorogjon, és leszálláskor egy mozdulattal vissza a kendőbe.

Azért nagyon hasznos ezekben az esetekben a kisebb kendő, mert nem lóg le a sok anyag, és így nyáron... hát nem mindegy, hogy mennyit vacakolsz a megkötéssel, és hogy mennyire melegít.

Így az M, L, XL (2500 Ft/db), vagy XXL, XXXL (3000 Ft/db) rendelése esetén az S-es kendő mindössze 1000 Ft azaz egyezer HUF.

nora@prosoft.hu

Részletek a babahordozó kendőről:

http://hordozokendo.sw.hu

vagy 06-20-915-1595 SMS-re is válaszolok, és postai utánvéttel 3 nap alatt ott van a kendő!!!!!

Sziasztok,

Ságody Csabáné, Nóra
 
 


szió Dia!!
megnéztem a képeket, ééédes!
itt van Simi fiam is.....
mi is jól vagyunk, köszi!!!

http://www.simonsamuel.myphotoalbum.com/Kép

KépKép

KépKép
 


Szia Bagzerka!
Gyönyörű a Simi fiad!Kép
A többi gyerkőc is aranyos.KépKöszi,hogy jelentkeztél,jól esett!KépÜdv a többieknek is.Dia

Kép
Kép
 
 


Szia!
Én is megnéztem az albumodat, nagyon édi!
Én is mutatok egy képet degiBoróról:
(aki amúgy remekül van, köszönjük)
Kép
És itt van még több is: (Meg mindenkiről találkozós)
http://kep.tar.hu/orbis
puszi
 
 


Szia Orbis!
Köszi,hogy jelentkeztél!Kép
Tündéri kislányod van.Látni,hogy nem éhezik.Kép
Tetszik a sörösüveges és a kádas fotó.KépKépÉdes kis hurkái vannak.KépSzopizik még?Puszi.Dia

Kép
Kép
 
 


Szia!
Igen, csak szopizik, azt mondták, így nem is baj, hogy husi. Nem, mintha bármit tudnék tenni, ha baj lenne :D éheztetni csak nem fogom :D
Örülök, hogy tetszik, nekem is ;)
A sörből természetesen nem kapott ;)
Majd néha benézek, meg ezen az oldalon vannak is mindig friss képek!
puszi, a fiacskádnak is!
 
 


Hali!
Most mutattam meg a páromnak és Dominak Bora képeit.
Látni kellett volna Domi ,hogy vigyorgott.KépKép
Szóval egy udvarlótok már van.KépPuszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

A 2005/2006 téli babásokból vagyok! Egy olyan kérésem lenne, hogy leírnátok mik voltak azok a dolgok amik fontosak voltak téli babák esetében és esetleg egy "még" laikusnak nem jut eszébe?

Előre is köszönöm! További jó babázást nektek! Kép


Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
 
 


Szia Anide!
Nekem egyetlen olyan tapasztalatom volt, ami bevásárlással kapcsolatos és nem olvastam előtte sehol:
Ha tél végére várod a babát, ne vegyél anorákot!
Legalábbis én februárban szültem, utána 6 hétig nem vittem ki, és addigra meg már nem kellett, úgyhogy tök felesleges volt, ráadásul kettőt is vettünk.
Más ilyesmi nem jut eszembe, de majd gondolkozom rajta!
Minden jót!!
 
 


Sziasztok Bagzer,Kikocs,Orbis és a többiek! :wink:
Nem tudom jártok e még erre,én is most csak véletlenül kukkantottam be.
De teszek fel Domiról képeket hátha valaki erre jár. :lol: Mindenkit puszilok,remélem mindenki jól van és szépen fejlődnek a picurik akik már nem is olyan kicsik. :roll: :lol: :lol: Cupp.Dia
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


szió Dia!!!
:) én is pont erre jártam!
naggyon édes a kisfiad! gyönyörû szemei vannak!! örülök hogy jól vagytok!
mi is :D Kép Kép Kép Kép
 


Sziasztok régiek!

Remélem erre jártok néha, szeretném tudni hogy kivel mi a helyzet, hogy vagytok? Légyszi írjatok egy pár sort...

Kép
Kép


pr
temese
Adony
 
 


sziasztok anyukák és leendő anyukák!

Szeretnélek meginvitálni Titeket egy ingyenesen működő csoportba, ahol gyermekeink kinőtt ruháit, játékait, tárgyait, stb lehet árulni-megvenni. Csatlakozzatok hozzánk akár eladóként, akár vevőként.

http://www.facebook.com/groups/330548417034089/

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: