Új privát üzeneted érkezett!

SziasztoookKép
Valami front lehet, mert Bálint is megkergültKépKép állandóan sikkangat, meg óóóbégatKép szét tudnám zabálni, olyan mint egy öregemberKép Aludni??? ááááá azt ma szinte nem is tudta mi azKép remélem azért éjszaka fog aludni, mert ma jól lefáradtam egyébként isKép

AuraKép
Ez a harisnyás képKépKépKép írtóédiKépKépKép kicsit még nőhet beleKép

Mi is kinőttük a 62-es rucikat,legalábbis egy részétKép és egészen pontosan 5680g-ok vagyunkKépKép dagimadár BálintKép
na megyek mert rikkangatKép anyahívó rikkangatásokKép

Kép

puszik Edwig+Bálint
Vendég
 


Jimbone!
Hirtelen ránéztem a fiadra és azt hittem,hogy a sajátomat látom!KépKépNagyon hasonlítonak.Dia

Kép
Kép
 
 


Edwig!
Növitek ki a 62-es rucikat?!
Én örülök, hogy az 56-osok már nem lötyögnek rajta olyan nagyon Kép Kép Kép

Jajj, úúúgy meggyurmáznám már Bálintot! Imádom a pofiját! Meg fogdosnék már olyan igazi babahurkákat!
Erabera még mindig olyan kis pilicka. Az a harisnya is, a létező legkisebb méret Kép

1 óra múlva fürcsi, addig még pihizek egy kicsit.

Még egy kérdés:
Most intézném a gyes-t stb-t, de van az a lila nyomtatvány (a magyarorszag.hu-n) ami kell mindenhez. Na, azt úgy ahogy van ki kell nyomtatni? Mind a 6 oldalt, vagy csak a vonatkozó részeket?
Tudom, hogy tökbéna vagyok, de az ügyintézés nem az erősségem, meg lerágott csont, de hát nálam még mindig játszik a fáziskésés.
Légyszi segítsetek!!!

Pussz!
Aura és Erika
3!!!
 
 

 
 

Edwig, jó kis husi fiad van! nagyon harapnivalóKépKép!!!

no, felteszem a "génkezelt én"(a cica után) című képet, rólunk, kendőben, kabátban simibaba, és én, alaktalan, formanélküli óriáslény...... hát így néztünk ki ma.... meg is csodáltak többen is!!

íme

bgzKépja, ,és itt a hátamon nem is látszik a furi púp....

KépKép

KépKép
 


Aura!!
én is halálbéna ügyintéző vagyok, de szívesen megadom a "segítőm" elérhetőségeit.....ha gondolod.....
-különben meg az egyetem miatt nem is a gyes járna.....mint nekem....de ezt nekem ő intézte, hátha még nem késő nálad sem?!
no, megkérdezed??
b

KépKép

KépKép
 


nekem a vasalástól nem lesz se puhább se keményebb a ruha.

Zsuzsiiiii! Gyakorlatilag egész nap üvöltött???? mi baja volt???? huuu ez nem semmi te szegény....Olvastam a kólikáról, ami este stokott lenni, ez is ilyen nemtudommiértsír dolog, de kinövik. na de hogy egész nap?? jaj....reméljük ez egy egyszeri alkalom volt......

amit a férjed hangos álmairól írsz az nem semmi. jól megviselt benneteket ez az egész.....

Edwig, Bálint olyan kis édes mosolygós húsgombóc.
Aura, az a kép nagyon király!!!!!
Jimb,úgy látom ti sem tudtok ellenállni a beájulós fazonnak. Kép
Orbis, nem is vagy ödémás fejű, tök helyesen nézel ki!!!!

Na fürdetek. igen, ilyen későn.....Kép

Eszter
 


Eszter!
Köszi Kép
Későn?! Mi csak egy óra múlva, úgyhogy ne aggódj Kép

Bagzer!
Igen érdekel! Köszikösziköszi!!!
Hogyhogy nem a gyes járna?! Akkor mi? Remélem nem valami rosszabb, mostanában nagyon nincs szerencsém anyagi téren. Már arra is gondoltam ,hogy meg vagyok átkozva Kép

Nem tudom megfigyeltétek-e, hogy nemigen pihenek Kép de nem bírok elszakadni Kép
Voltam már a yahoon is, és megkukkoltam a talis képeket. Gyönyörűek!!! Egyszerűen csúcs! Kész, a következőre mi is megyünk, főleg, ha Edwiggel sikerül egyeztetni, ez viszont azt jelenti, hogy ők is jönnekKép Kép Kép
Végül is, ti tuti nem vagytok vírusosak, és a doktornéni is azt mondta, hogy anyatejes babák nem igazán fertőződnek.
Asszem bátor leszek megint, mint a tinitanyúl Kép

Most már tényleg lelövöm magam!
Holnap jövök! Pussz!
 
 


Orbis
Észere sem vettem mármint a felkiáltó jeleket,érdekes észrevétel. Vajon mit jelent ez most nálam?
És modt,hogy mondod,tényleg marhára nehéz a nélkül írnom.

Aura Mi is ma vettük fel a harisnyáját,és hasonlóképpen viccesen néztünk ki.

És nálunk is kezelhetetlen volt Dávid,csak a levegőzetés oldotta meg röpke egy óráig a problémát.

Figyu!Nekem azt mondták,hogy figyeljek a kutacsra mert,ha befelé horpad,akkor kiszáradt a gyerek,és Laci jól beparáztatott,mert egy kicsit tényleg befelé állt!Akkor most mi a normális?Megitattam vízzel,meg még szopizott.Amúgy semmi más jele nincs,nincs hasmas,vagy hányás.Szóval?

Noémival sms-eztem, és jól van,csak rengeteg dolga van,és ma is csak reménykedett,hogy eljutt hozzánk.

Puszi és alvással eltöltött jó éjszakát mindenkinek

Rékacs
Még azt akartam,mondani, hogy asszem ezek specko szerek,de ha gondolod,megkérdezem, tőle,hogy hogyan lehet ezt beszerezni.Lehet,hogy pénzbe kerül,én nem tudom,mert nekünk ingyen adja az oltásokra ezeket.Szóval most nem tudom értehő-e,de megkérdezzem?
Katy
 


jaj, nem emlékszem, Marengó volt, talán....(bocs)
tök jó a cumi-odaragasztós trükk!! most én is betámasztottam neki!! a mózesben alszik, és szép nyugodt!!!

szóval köszi!!! mondjuk éjszaka hogy oldom meg, azt még nemtom....

Kép
bgz

KépKép

KépKép
 


Aura!!!!
ne izgulj, jobbat is lehet a gyesnél......majd ő elmondja, nemtom időben vagy-e még, remélem!!!!
a yahoon chat-be belépek, és ott elmondom, jóó???

ja, és tali ügyben: aki nem tudná, nálunk van a egy hatalmas cica, nem véletlen, a többiek csak génkezeltnek szólították......szóval, mint tudjuk, a cica nem kutya, nem hallgat a szóra.... akit ez zavarna..... különben nem bánt, csak kicsit vad, de engem hagy, meg picurt is! csak hogy tudja mindenki....

bagz

KépKép

KépKép
 


na, jól elvagyok itt magamban....simike csak alszik és alszik....mit tegyek......

Orbis, én is akartam írni, hogy nincs is ödémafejed!!! teljesen jól nézel ki!!!

hát, én rögtön elalszom, pedig fürdést is terveztem mára..... hmmm
b

KépKép

KépKép
 


Katy, mikor nekem is mondták hogy ha be van horpadva az azt jelenti hogy ki van száradva én is beparáztam. Egy hangyányit be van tényleg, de az normális. Ha szemmel látható a horpadás az a baj. De a mi gyerekeink nincsenek kiszáradva!!!!! Ne aggódj. Kép

Aura, én most azt csinálom, hogy mielőtt kitöltök egy nyomtatványt felhivom a teve u-t és lecsekkoltatom velük hogy ugye ez kell. A te esetedben nem akarok okoskodni, mert az más. De a TGYÁS igénylő lapon alul van olyan kérdés hogy volt-e nappalis tanuló az elmúlt két évben. Hmmm

Na még csak most megyek fürdteni. Kép Aurával szinkronban. Kép De most így reggel 5-6-ig aludni fog. Kép
 


Na Petra elérte a 4 kg-ot, és ma rekord mennyiséget, 700 grammot evett!

és ilyen arcot vág mikor olajozom,
Kép
és ilyen szépen kiemeli magát 2 percen át
Kép

Jó éjt,
Eszter és Petra 4+5
 


Sziasztok!

Na, mostanra sikerült ideérnem a géphez, meg mire visszaolvastam naggyából....
Tuti front van. Végül is szakadt a hó. Utálom már a telet!!! Mondjuk nem azt mondom, hogy nagyon sírt volna Benike, de olyan nyafka volt meg állandóan vele kellett lenni, mert persze nuku alvás és jó beparáztatott, mert a 10 órás kajára olyan volt a cicim mintha nem is lett volna benne semmi. Hát persze! 6 kaja helyett 7x evett. Aztán hallottam, hogy kurtyan a pocija, így rájöttem, hogy biztos azért sír és nem azért mert nem lakott jól. De tegnap ugyan ezt játszotta el. És pláne úgy, hogy nézem a tv és egyszer csak elkezd folyni a tejcsi, gyorsan előkapom a fejőt, hogy a drága mannaKép nehogy kárba menjen és kijött 30. Jött volna több is de nem akartam teljessen kifejni, hogy hajnalra legyen elég. Erre utána mennék fürcsizni és a fürdőben megint elindult a tejcsi és pikk-pakk kijött 40. Még volt benne de hagytam. Erre mennék aludni, hogy úgy is 3 óra múlva kell fel a kis drágám és akkor visszatermelődik a tejcsi, hát nem felkelt!!! Felkeltette a sok pukiKép Aztán rájött, hogy ha már félálomban van akkor már kér egy kis kaját isKép Én meg jól beparáztam. Ugyanis nem volt elég a tej. Így rá kellett tenni a másikra is. Úgy hogy nullára szívta mindkettőt. 6-kor kelt,de én egész éjjel azon idegeskedtem, hogy remélem termel a cicim, mert elájulok, ha nem lesz neki elég. Óránként kirohangáltam egy pohár vízért, hogy legyen miből termelni. Már a fülemen jött ki a vízKépNa, ennyit a parámról meg a nyűgős fiamról.
Olyan furcsa kimondani, hogy FIAMKép

Rékacs! Elősször is a képek, nagyon-nagyon jók lettek. Már majdnem mindenki látta a családban. És a barátnőim nagyon irigykedtek, hogy milyen jó nekem, hogy ennyi egyidős babás mamákkal voltamKépÉn még mindig a hatása alatt vagyokKép
Szopi párna: Meglepően nagyon jó volt a tiéd is. Sőt, talán azt mondhatom hogy a tiéd jobb, mint az enyém, mert mint amit beszéltünk is róla tartja a hátam az ágynál. Míg az enyémhez kell legalább 2 párna támasztéknak. Ami persze többnyire elcsúszik és szidkodózom és még kötögetni kell a derekamra a párnát mert úgy tart jobban. De ami viszont az enyémére válik előnyben az, hogy ha fáradt a karom a büfiztetéshez,akkor odatámasztom és kész. Míg a tiédnél ezt nem tudom elképzelni, de biztos avval is meglehet ezt oldani.
Örülők, hogy nem orrolsz az üdítős partizánkodásértKép

És tök jó, hogy mindenkinek tetszik a pelusos találmányomKép Csak jó vagyok má valamire itten a topicba...Kép

Nálunk az alvásnál már úgy zajlik a pelusozás, hogy hason van a feje alatt a pelus és a mancsát a pelus alá rakom. Ő a kis mancsát próbálná oda gyömöszkélni a pofijához, de a pelussal együtt megy ez csak és így már tökéletesre fejlesztettem az egyedüli altatástKép Simán büfi után beteszem hasra az ágyában, bekapcsolom a bébiőrt és kijövök a szobábólKép Ha nagyon nem akar mégsem alukálni, akkor még a pelus elé a szájába beletömöm a cumit,attól egyből beájul és egy kis idő után kilopomKép

Na, jól belejöttem a zagyválásban így éjnek évadján....Kép

Lili! Nálunk is így van, hogy elég sokszor apa kiborul azon, hogy nála nem nagyon nyugszik meg Benike. De néha ezen össze is szólalkozunk, mert mindig mondom neki, hogy persze, hogy nem nyugszik meg, amikor már előre azon idegeskedik, hogy tuti nála sírni fog. Így nem lehet hozzá állni. Aztán nagynehez ráveszem, hogy ne parázzon már azon, hogy mi lesz amikor nem is sír, erre meg nem elkezd sírni BenikeKép De viszont aludni nála tud a legjobban, a kis sörpocinKép
A dézsás kép, meg egyszerűen fantasztikusKép Küld már be valahová. Tuti nyernél vele!

Hanitka! Hol van az a nagyon messzi? Tőlem biztos nem lehet messzebb.

Eszter2004! Engem kihagytál a címlistából, mert mi tökéletes közel lakunk ezek szerint egymáshoz. Ugyanis mi Szigethalmon lakunk, ami tőletek kb. 15 perc. Mi is a Camponába járunk ha valami kell.
A hőmérővel meg nem merem,mert mi ügye csőveztün sokáig így csak azt tudom de nagyon szakszerűenKép. De én inkább most már úgy vagyok vele,ha lehet nem csővezem szegényt így is kapott belőle már rendesen. Előbb-utóbb úgy is kijön az a fránya kaki, csak nagyon megszenved vele néha.

Kikocs! IMÁDUNK!!!! De ezt úgy is tudod! És igen is gyere a jővőhéten talira. Úgy gondolom már rádfér, hogy ne gondolj ilyen hülyeségeket, hogy nem szeretünk!!!!
És mint mondtam a Benimnek tuti, hogy majd bejön a kis Réka, ha másnem a haját tuti meghúzzaKép A Hangában is azt fedezte fel elsőreKép

Katy!
Nekünk elég sokszor be van esve a kutacsa és mi is izgultunk ezért. Míg amikor a dokinéni voltunk mutattuk és ő erre azt mondta, hogy persze, hiszen ülve nézték! Vagyis fekve kell a kutacsát nézni és ha bent van akkor egy kicsit záraz és adni kell inni, de ha a kezedben fogod vagyis függőlegesben akkor nem érdekes. A függő póztól van bent. De szerintem ennyi tejtől amit betermel Dávidka, nem hiszem hogy izgulni kellene a kiszáradástólKép


Tehát én is mondanám, hogy lehet nálunk is tali, de én már tuti nagyon messzi lennék mindenkinek, pláne, hogy a legtöbben a belvárosban laknak. De viszont talán nyáron lehetne egy olyan tali(addigra már a babók úgy is olyan mászós félék lesznek)hogy a kertben csinálhatnák baba-mama kerti partyt. Petim majd sütné a grill húsitKép Addigra talán a belvárosi csajszik is jobban útra kelnekKép

Na, mára ennyit a pofázásból megyek én is alukálni. Jó éjt mindenkinek. Remélem elmegy ez a k...va front.

Pusz: Márti és Benike(10 hetes)
Kép

És a már olyan sokszor szóeset "szőrős gyerekünkről" egy kép:Kép
 
 


Sziaszztok!

Végre, végre nagyjából végigolvastam.
Ez a tanítás elég idővívő tevékenység, sokat kell készülnöm, de nagyon élvezem. Ma 4 órát tanítottam, mert helyettesítettem a tanáromat isKép

Levente tünemény, mosolyog, persze csak akkor, mikor nem videózom vagy fényképezemKép
Tegnap megkaptuk az oltást. Semmi extra nem volt, picit nyüglődött este, kapott egy kúpot és aludt. azóta semmi, be se dagadt a lába.
Én nem olvasom el a rémségeket. Figyeljetek, ez nem úgy van, hogy sokkal nagyobb az esély, hogy megkapja azokat a betegségeket, ami ellen beoltják, mint az oltás mellékhatásait?

Elfelejtettem elküldeni, most megteszem, majd írok még ma.
N.
 


Katy, ne függőlegesen nézd, mert úgy behorpad tényleg. És ha van elég pisis pellus , meg eszik rendesen és bennmarad, nem száradhat ki. Nálunk is Leventémnek picit beljebb van. ÁNo, ne aggódj!Kép

Kösz a hiányolást, ma jövök, de aranyosak vagytok!!!!!Kép Kép
N
 


Sziasztok,

Remélem nem zavarok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy aki jár úszni, ő mikor kezdte a szülés után? És szaunázni lehet? Vagy kihatással van a tejtermelésre? Én még csak a 37 hetes vagyok de a tehesség előtt sokat úsztam és szaunáztam és már nagyon hiányzik. Előre is köszönöm a választ.

Régebben láttam h vk kereste a suttogó titkai I.-t. Örömmel mondom neki h megjelent az utánnyomás.

Sziasztok

Adri
 
 


sziasztok! Kép

Képzeljétek, tegnap este nyolctól aludt negyed négyig Gergő, majd egy kics nyüszítés után reggel nyolcig. Kép Úgyhogy szerintem is valami fronthatás volt tegnap.

Irtó aranyosak a képek Kép Az a nagyszermű kislány Kép Petra . Nekem is ilyen kislány kell majd Gergő hugának Kép Benike ahogy basásan üldögél Kép Bagzer, nem is néztél ki szörnyűn Kép
Erababa meg nagyon szexis a kis harisnyájában Kép Áron meg tök úgy alszik, ahogy a fiam is szokott szopi után. Bálin és Boróka is nagyon édes Kép

Kutacs: én azt olvastam, hogy mikor nagyon sír, akkor is behorpadhat, de nem baj, ha beteg lenne, úgyis látnánk.

Na jelenésem van, ennyi időt kaptam.

ÜDv. cic
 


Ma azt álmodtam, hogy van Hanának egy nagyobb nővére, egy indiai lány akit még mindig szoptatni kéne, de Hana miatt megfeledkeztem róla és tök sovány lett csont és bőr. De nem volt már kisbaba. Nekem meg szörnyű lelkiismeret furdalásom lett, hogy hogy feledkezhettem meg róla.
Napközben viszont, ténylegesen elfelejtem Hanát átpelenkázni és csak akkor kapok észbe, amikor érzem, hogy átáztunk. Ez szupergáz. És azt is elfelejtettem, hogy hány hetesek vagyunk, most utána fogok számolni.

Hanitka, nagyon kis cuki a nyuszilányodKép

Kikocs, eddig semmi baja nem volt apa fogásával. Rengetegszer hurcibálta körbe a lakásban és alapvetően jó a kapcsolatuk, ez a tünet kb egy hete jelentkezett.
Nekem van zenélő forgóm kettő is de udvariasságból meg kell tartanom őket, mert egyiket Tomitól, a másikat meg anyukámtól kapta. Pedig szívesen megválnék valamelyiktőlKép
Ja, és én is szeretlek. És a buborékoló, pfff-t mondó lányod meg olyan szép!

Katy, már annyiszor említetted, de most megint megnyugodtam a homeos lehetőségtől. Ez jóféle kompromisszumos megoldásnak tűnik oltásügyben. Már csak szereznem kell egy megbízható homeos gyerekorvost. Jajj, ez legalább olyan nehéz lesz mint nőgyógyászt találni, meg kórházat Kép
Ezen a kutacs kérdésen már én is paráztam. De Hanának mindig befelé áll. Meg különben is eltakarja a haja, ezért csak tapintani tudom. Ez nem úgy van, hogy a gyerek szól ha szomjas? Kép

Orbis, te kis buta! Hát már nagyon hiányoltunk. Ha nincs időd, akkor csak a még nem archivált hozzászólásokat olvasd, így legalább képben leszel. Vagy ne olvass semmit csak írd meg gyorsan mi van veletek, hogy ne aggódjunkKép Nahát, most már a te lányod is hatalmasKép
Én nem hagyom sírni Hanát, de nála is bevált, hogy leteszem. Mondjuk nem akkor amikor üvölt, hanem amikor már csak nyökög, tekereg. És a pisilni megyek nálam is sokszor beváltKép

Aura, ahogy Kikocsnak is írtam eddig Hanának is mindegy volt ki szórakoztatta. Nekem az az érzésem, hogy most jutott el agyacskájának bonyolódása arra a fokra, hogy már nem mindegy.
Én egyetlen tuti tippet tudok, a cumi/cici „bajra”, a kivárást. Csuda hamar kinövi majd, te meg bánkódhatsz, hogy már nem kellesz neki. Na jó csak vicceltem ezzel a nem kellesz-szelKép
Azon a lábszárvédős képen, annyira a tied!

Eszter2004, én hivatalosan is hősnek nyilvánítalak a vasalási teljesítményed alapján!
Imádoma lányodat. Annyira igéző szemei vannak, lehet, hogy valamiféle mágus leszKép Zabálnivaló!

Edwig, kis dagadéknak igazán helyes mosolya van. Nem csodálom, hogy olvadoztok.

Jaj, Zsuzsi, nem lehet egyszerű a két hapsival! Őrület ez a párna ringatás. De nagyon viccesen hangzik ám! Szerintem öltözzetek fel jól és aludjatok nyitott ablaknál, hátha bejön. Lehet, hogy Marci megérezte, hogy a mamája már nem olyan tropa, és most teljes gőzzel követeli magának, az eltékozolt napokat. Reméljük hamar rájön, hogy jobb neki ha nem sír. Én is mindig attól tartok, hogy a sírástól fájni fog a torka, aztán majd azért sír.

Most, hogy Rékacs írja, hogy rendes és vasal, nekem is eszembe jutott, egy kérdés amit már rég közétek akarok dobni. Mit csináljak a ruhákkal, pelusokkal, mert minden sziklakemény a mosástól. De nem csak a babaholmik, amikhez nem használok öblítőt, hanem a mi ruháink is amit öblítőzök. Vasalásról nem akarok hallani. A pelusait egyébként jól átmasszírozom mielőtt ráadom és attól megpuhul, de jó lenne valami kevésbé macerás trükk, mert a család teljes ruhakészletét nincs erőm átmasszírozni.

Egyébként, hogy lehet azokat a pirinyó ruhácskákat azzal a böhöm vasalóval kivasalni? Csak kilapítjátok? Azért nem néztek nagyon pancsernak, ugye?

Bagzer, és más kendősök. Nekem a poncsó nagyon bevált, és szuper egyszerű megvarrni. Ha polár anyagból készíted, még szegni se kell. Ha valakit érdekel, szívesen elküldöm az általam kidolgozott szabásmintát, vagy inkább, hogy hogy csináltam.

jaj, lányok, nekem a kakilás még mindig fáj!!! pedig nem kemény meg nem szorul de még így is szörnyű, még jó hogy hamar kijön.

Lili és Hana(11)kiszámoltam végreKép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Az ödémafejet csak azért írtam, amit az a kismama mondott szülés előtt, de azért köszi mindenkinek!! Meg Boró nevében is a bókokat!!

Savitri!
A kakálás nekem is fáj, nagyon Kép Reparon kenőccsel kenegetem, attól picit jobb. Intimtornával is szoktam próbálkozni.
Amúgy én azért igencsak érzem ahogy "átalakított" az a majdnem négy kiló. Tudom, hogy még csak 3 és fél hét telt el, de akkor is. Én nem számítottam ekkora változásra.
Ja, meg már egy csomószor akartam kérdezni: belül mindenkinek vannak varratok? És ha van, akkor kb mennyi? Belőlem egy ideje potyognak, és már jópárat találtam.
Na bocs a szép témákért Kép

Viszont dicsekedni akarok! Bogyóka este is meg éjszaka is ébren volt evés után, de letettem, és egy hangja se volt, elnézegetett magában (már amennyire tudott a homályban), és így mi tudtunk aludni. Nem is tudom, mikor aludt el. De tuti aludt, mert mindkétszer 5 óra múlva ébresztett. Nagyon hálásak voltunk neki. Most is ébren van, apával beszélget.
Olyan aranyosan magyaráz KépKép Azt mondja, hogy heeeöö Kép És ezt általában pozitív töltettel, szóval valami jót jelenthet. Kép

Bagzer!
Te úgy kapsz tgyás-t, hogy egyáltalán semennyi bejelentett munkaviszonyod nem volt? Mert én is suliba jártam, nekem mégis kellett egy hónap. Remélem tényleg kellett, mert elég sokba volt nekünk ez az állás.
És szerintem tök jó az a kép! A furcsán nézők biztos irigykedtek a baba miatt!!
És hogy áll a pocis animációd? Ugye láthatjuk majd?

Viszont asszem mi vagyunk az egyetlenek, akik nem hordozókendőzünk... Nekem régebben, amíg csak idegeneken láttam messziről, nagyon nem volt szimpatikus. Mire meg láttam rajtatok, és mondjátok hogy milyen jó meg praktikus, addigra vettünk az első időszakra fekvős, későbbre meg ülős kengurut, és akkor meg már nem akartam. De már bánom Kép

Márti!
Kipróbáltam a pelusos kitámasztást, és tök jól működött!! Nem a körbetekerőset, mert oldalt alszunk. Pedig az nagyon viccesen néz ki Kép

Eszter, Petrának hihetetlen szemei vannak! Nagyon szép kislány!
És most nem sorolom fel, de szerintem ha nyitunk máshol topicot, nyugodtan lehet a neve legszebb babák topicja!! KépKép

Na szerintem elég lesz belőlem, pussz:
Orbis
Teszek egy képet, szerintem Boróka titokban megnézte a Matrix-ot Kép (nem túl előnyös kép, de nagyon vicces szerintem)
Kép
 
 


Ezért meg jól megkaptuk az összes rokontól, hgy micsoda elkényeztetett gyerek lesz:
Kép
 
 


SziasztokKép
AuraKép
Bizony kinőttük a 62-es rucikatKépVan egy kettő ami még jó, de szerintem ezek picit nagyobbak mint 62-es. 68-as a méretünk, persze ez még nagy egy picikét, de szerintem hamar belenő az óriás dagimadár bébimKép Na ha vágysz babahurkákra, Bálintnak vannak bővenKép igaz súlya is, Era után biztos furi lesz, hogy 5 perc után le akar szakadni a karodKép legalábbis nekem mindig, hisz majdnem 6 kgKépMár a fürdőkádat is kinőtte, teljesen végigér benne, és fürdésnél rugózik állandóan, így kapkodjuk ki nehogy beverje a fejétKépKép Era baba pici kis törékeny mint az anyukájaKép Bálint meg jó masszív és dagi, mint az anyukájaKépKépKép

LiliKép
Hanának az a dézsás képe, ahol becsukja a szemét a víz miatt, háát az szuperédiKép Ebben a dézsában ül?? Én azért nem mertem venni, mert azt mondta az eladó, hogy olyan mintha ülne benne, és az nem jó még. Vagy hülyeséget mondott?

EszterKép
Petra szemei mindig lenyűgöznekKép és olyan kis nöcis pofikája van, nagyon szépKép

BagzerKép
Klassz az a képKép Simi jól elbújt a nagy kabát alattKép
Ha már szóba jöttek ezek a Pénzkapási dolgok, mi az ami jobb a Gyes-nél?? A Gyed?

Na puszi megyek megnézem szunditKép
Edwig
Vendég
 


Eszter, óriási a Petra szeme, gyönyörűűű!!!

Orbis, ha mégis vennél kendőt, még nem késő.... én asszem vagy itt, vagy a ababaszobában találtam használtan, alig használtat!Kép és 2ezerééé! szóval, ha gondolod, láss neki, és várd ki a legjobb ajánlatot! én egy csomót vártam, amíg erre rátaláltam. mondjuk sóherkodtamKép szóval, ahogy gondolod Kép
ja, a tgyáshoz nekem is volt egy hónapom, de itt nem írom le hogy...majd elmondom személyesen! jaj, édesek ám a képek! ilyen hasonalvósat mi is csinálunk!!!

Savitri, én varrónők legbénábbja, ja, meg csak kézzel, mert gépünk nincs....szóval, ha szerinted így is sikerül, engem érdekelne!!
és én is néha elfelejtem tisztába tenni simont!! de eddig még nem pirosodott ki....meg a kiki nem is zavarja, csak ha sok a pisi, és már a ruhája is olyan, gondolom fázik, szegényem!

jaj, szerintetek: el kéne mennem a postára a nyugatinál csekkekee befizetni. marci még kűűfődön, így simivel kendőben mennénk, szerintetek mehetek villamossal addig, meg ott lehetünk már?? végig be lenne cippzározva....hmmm??

megint valamit elfelejtek, de majd pótlom...
bgz

KépKép

KépKép
 


Edwig, elég érdekes, hogy pont az eladó beszél a dézsa ellenKép Neki nem az lenne az érdeke, hogy megvegyed?
Egyébként igen ül benne, kb úgy mint az anyaméhben és mivel ez naponta mindössze 10 perc vagy annyi sem, nem hiszem, hogy túl sok káros hatása lenne. A kifejlesztői szerint természetesen szuper előnyös meg egészséges. Én csak azt tudom, hogy Hana nagyon szereti, így aztán mi is.

Orbis, ne kenődj el a kendő miatt. A kenguru is biztos jó, ha meg nem bírsz magaddal, még mindig vehetsz kendőt is, nemde?

Hana tényleg úgy viselkedik mintha kimondottan apa kezétől borulna ki. Tök szarKépKép Most tréningeznek együtt.
Kép

KépKép
 
 


Edwig, én tgyást kapok, úgy hogy egyetemre járok, és ahhoz elég volt már egy hónap munka is.......
de egyáltalán nem értem az egész rendszert, úgyhogy ne engem kérdezz, tök hülye vagyok hozzá!!!Kép

ja, és vicces, hogy írtad hogy Bálint nagy és masszív, mint azanyja....perszeee!KépKép
bgz, aki most technikásan betámasztotta kisfia cumiját, és el akar menni (vele-autósülésben) zuhanyozni, megyek is......ja, a viccesek kedvéért, igen, őt is beteszem hordozóval együtt a kádba mellémKép

bgz, a büdös

KépKép

KépKép
 


Bagz, vágj bele, hátha előre engednek a babával. Ha meg nem akkor hazajössz, legalább sétáltatok.
Nálunk van varrógép, sőt varrószoba isKép Szóval ha gondolod itt is nekiláthatsz, én meg lehetek bébiszitter addig, de kézzel se sok, csak akkor tényleg érdemes olyan anyagot választani emit nem kell szegni.

KépKép
 
 


Savitri, köszi!!!
kedves a felajánlásod, lehet hogy majd élnék vele!! milyen anyagot javasolsz?? polár?
b

KépKép

KépKép
 


BagzezKép
Köszi akkor megkérdezem majdKép Gyed-en vagyok, de van még valami, csak nem tudom miKép Na jóó lehet Bálint picit vékonyabb, viszont az anyja jóó nagy darab lettKép
Ja és jó pancsit nektek...... Kép

LiliKép
Valóban az Eladó beszélt le róla, pedig nem kellett volna, hisz neki is érdeke, de mégis. Az volt az első kérdése, hogy a baba nem szeret pancsizni?? mondtam, hogy de igen, csak kinőtte a kádját,és ez nagyon tetszik...blablabla...és szeretnénk egy ilyet, és erre mondta anyukámnak, hogy akkor jobb lenne nem ilyet venni, hanem egy nagyobb kádat, mert ez eléggé egészségtelen a baba gerincének mert, hogy ülnek benne.... Tiszta marha volt, de így nem tudtam venni, mert hát nagymamit természetesen meggyőzteKépKép

Pussz
Vendég
 


LiliKép
Ez a poncso érdekelne engem isKép Ugyan van egy még anyukámé volt, de az kicsi ránkKép Varrógépünk is van, de minek még soha nem volt bekapcsolva, de majd ééén... bár még nem használtam ilyet sohaKépKépKép
Vendég
 


Edwig, azt nemtom hogy a gyed és a tgyás között mi a jobb, azt tudom, hogy én ezt 6 hónapig kapom....lehet hogy a tied hosszabb időre szól....hmmm, nemtom

KépKép

KépKép
 


Bagzer, a Gyed-et asszem 3 éves koráig kapom max. , meg mellette van valami támogatás amit azért kapok, mert apuci husss elillantKép csak a neve nem jut eszembeKép hormonagy....
Vendég
 


Edwig, Bagzer, tgyás és a gyed összege megegyezik. A mama az első 6 hónapra tgyást kap utána gyedet, ha jogosult rá és nem megy vissza dolgozni, de a pontosabb részleteknek utána kell járni.

KépKép
 
 


LiliKép
köszziiiiKép mostmár ezt is tudomKép
puszi
Vendég
 


no, vééégre megyek zuhanyozni......
(nem mintha ez bárkit is érdekelne....de azért közvetítem...)Kép
b

KépKép

KépKép
 


A tgyás annyival jobb, hogy a gyed-ből már kell adózni, ebből meg nem. Vagy valami ilyesmi, de az alap összeg ugyanaz. De mindegy, hogy kéred-e, a gyed így is, úgy is 2 éves korig jár. Utána lehet gyes-t igényelni még 3 éves korig, de az mellett már lehet dolgozni napi 4 órát, vagy ha otthon végezhető, akkor akármennyit. (nem ám okoskodni akarok,csak mi profik lettünk ebben, mert elég speciális az esetem, és mindenhol utána kellett járnunk, úgyhogy kikupálódtam.)
Bagz, nekem is van egy hónapom, és nekem sem teljesen publikus, hogyan Kép Annyit mondok, sokba került Kép Csak azért kérdeztem, mert már megijedtem, hogy mégse kell, és akkor kidobtuk a sok pénzt!
Én is vittem magammal zuhanyozni Borókát tegnap, és nagyon tetszett neki. Figyelte a zuhany hangját, meg a zuhanyfüggönyt, tök jól elvolt.
Látom ma négyen vagyunk csak... remélem előkerülnek a többiek is.
Pussz
 
 


Sziasztok,

Köszi mindenkinek az együttérzést, meg a biztatást. A helyzet javult valamicskét, persze az éjszaka megint csak 2 órát tudtam aludni, de reggeltől mostanáig már úgy kb. 3 órát aludt, ami csúcs. Így könnyen megy a fogyás, semmi időm kajálni. Ami időm marad, az alvásra, meg egy kis házi munkára költöm, de csak amit nagyon muszály, azt csinálom meg...

A talis képeket még nem sikerült megnéznem, pedig marhára kiváncsi vagyok ám...

Aura, Era baba harisnyás képe lenyűgözött!!
Edwig, Bálintot meg írigykedve nézegetjük, hogy milyen szépen fejlődik. Mi még az 56-os ruciknál tartunk.
Eszter, nektek is gratula Petra baba 4 kilójához, meg a gyönyörű szemekhez!!!
Benike is csábító harisnyában, egymás mellett kéne így lefényképezni a babákat!!!

Bagzer, lehet egy napra elcserélhetnénk a fiúkat, szívesen kipróbálnám, milyen az, ha egy gyerek alszik és lehet mellette még fürcsizni is !! Persze ezt a csere dolgot nem gondoltam komolyan, csak úgy....

Vasalás ügy: hát nincs tippem, hogy vasalás, meg öblítő nélkül hogyan lehetne puhítani a ruhákon. Nálunk úgy megy ez, hogy ha van dőnk, meg energiánk, akkor vasalunk, ha nincs, akkor nem. És tényleg olyan, mintha csak úgy..

Na mennem, kell, Majd jövök még, ah tudok. pussz..

zsuzsi



Kakilás, hát nekem piszkosul fáj. Eddig Levolaccal éltem, pár napja elhagytam, azóta borzalom. És teljesen be van keményedve... És nekem a varratok még nem esegetnek ki, de mindig félek, hogy nehogy valahol kiszakadjon újra a seb...
 
 


A csak úgy után a "kilapítjuk" jött volna, ahogy Lili fogalmazott, csak már lemaradt...

Orbis,Fantasztikus, hogy Boróka már gügyörészik. És mikor csendben elnézeget, akkor tényleg csendben van, vagy rendszerhangokat hallatt?

Kikocs, sajnos nekünk sincs plussz forgónk. Egyébként mi a corában szereztük pontokért, a nagyszülőkön keresztül.. És a mi babónk már sokmindent nézeget, de azt még nem...Ja, és én is IMÁDLAK a hozzászólásaiddal együtt!!!

Ja , és Ti mikor kaptátok meg a gyerek TB kártyáját a szüléshez viszonyítva? Nekünk még nem jött meg. ez baj?

Zsuzsi és Marci (2+6)



Márti, én is még izlelgetem azt, hogy fiam van. Olyan szokatlan. Ha megkérdezik, akkor már mondhatom, hogy van gyerekem. Tök furi. Olyan büszke vagyok!!! De ezzel azért együtt jár az aggódás is. Mindig úgy drukkolok, hogy Ákos is meg én is sokáig éljünk egészségesen, hogy fel tudjuk rendben, szeretetben nevelni. Nektek is vannak ilyen aggodalmaitok, vagy csak én viszem túlzásba?
 
 


mindenki húzzon, és nézze meg a postaládáját, aki meg nincs fenn a yahoon, de szokott írni ide, az dobjon nekem egy mailt, és küldöm neki is, hogy mit nézzen meg új fórumügyben.

 


Sziasztok!

Lilikém Nagypapizik, én meg egy kis tejberizzsel ideültem az öcsém gépe elé.

Tegnap jó mozgalmas napunk volt. Elmentünk csináltatni Lilinek útlevelet, hogy majd meglátogathassa a bécsi unokatesókat. Tök vicces, csináltak róla igazolványképet. Kép Majd befényképezem és felteszem.

Egyébként minden rendben velünk, az éjszakák is egész jók, bár az oltás utáni éjjel felébredt 3 óránként, azóta tartja az 5 óráját. Holnap nagy bátran nekivágunk Sopronnak és maradunk is két éjszakára, ha minden jól megy. Kissé félek azért, de olyan jó volt a kislányom mostanában, remélem, nem viseli meg a környezetváltozás. Na, ennyit rólunk.

Vasalás: de jó, eddig én is vasaltam a babacuccokat (mondjuk én használok öblitőt), most lehet, hogy kissé lazább leszek. Kép Sajna nekem sincs ötletem a ruhapuhitásra. Kép (most, hogy nincs az öcsém billentyűzetén hosszú 'i', majdnem minden szóban van, amit irok.)

Az oltás-dolgot én Anyutól hallottam, én is Aurához csatlakozom, inkább nem is olvasok utána, jobb tudatlanul. Viszont Anyu még valami olyat is hallott, hogy a bébiételek zárókupakjában is van valami mérgező cucc állitólag. Kép Max. marad a biozöldség-püré.

Ja, és azt akartam irni, hogy tényleg nevezhetnénk a 'legszebb babák topicja' cimre, mert minden baba gyönyörű itt. Én a tanácsadáson például szinte csak 'csúnyácska' babákat látok, Petivel szoktunk is gonoszkodni néha... De itt nálunk az összes baba annyira formás. Kép

Tgyás és gyed: a tgyás a bér tényleges 70%-a, a gyednek viszont van egy felső plafonja, kb. 82000 Ft. Nekem utóbbi pl. kevesebb lesz sajna. Kép

Lili nálunk mindenkinél jól elvan a jobb perceiben (Peti+nagyszülők). Ha nagy a hiszti, csak nálam nyugszik meg, de ez ritka. Sőt, amikor Peti beteg volt, akkor ha Lili jól elvolt magában és engem meglátott, de nem vettem fel, akkor kezdett el sirni, szóval kerülnöm kellett... Ja, és bealtatni Apa tudja a legjobban, olyankor mindig sokat alszik. Kép

Hadri! A kislányom 10 hetes és három hete szaunáztam először, azóta hetente egyszer. Persze csak rövid ideig, de nem vettem észre, hogy befolyásolná bárhogyan is a tejcit.

Huh, most nem jut eszembe semmi más okosság. De jó, ma este Megasztár. Kép

Pussz,
Katinka és Lili (10+2)
 
 


Kikocs, ne szomorkodj. Bennem mindig ay tartja a lelket, hogy egyszer a babuci is elf'rad ;s akkor majd lehet aludni. Csak az a baj, hogy ő 2-3 síros nap után nyom egy félig-meddig rendeset.

Ahogy olvasom, szegény Jimbone is hasonló cipőben jár. Vízöntő szokás ?

zsuzsi
 
 


Kikocs!

Kitartás, az én Lilim is sokat sirt eleinte, ha nem kézben volt és én is el voltam keseredve. Meg alig is aludt, ugyanaz volt a helyzet, mint Nálatok. Nálunk a hordozható szék oldotta meg a problémát, mindig viszem magammal és akkor (egy ideig) jól elvan. És aludni is tud benne, ha elfárad. Szerintem érdemes lenne kipróbálnotok, mi kb. 5 hetesen vettük.

Puszi,
Katinka
 
 


Köszi Katinka, hordozószék nélkül mi már nem élnénk... Állandóan abban van, amikor éppen nem kézben. Az éjszakai altatásnál pedig a hordozószék kerül a kiságyba, benne a gyerekkel. A kiságy ugyanis nem működik... A hordozószék is csak percekre, de az is nagy kincs!!!

Zsuzsi
 
 


Szia Aura,

tejcsi sajnos nincs elég, de van tejtestvér, és így minden rendben.
Zsombi azóta már jó kisfiú, nem sír sokat.
/akkor is csak az volt a gond, hogy nem volt mit enni, anyuka meg nem tudta... még/
Nagy aranyos a picurka. Mennyi lett a súlya?
Mellékelek én is egy képet.
Na pussz
AndiKép
 
 


Savitri, ruha keménység témához: használsz vízlágyítót?? mert én a tomi color gélt használom, kb fele annyit, mit ír, és hozzá kb ugyanannyi cillit port, és tök puhák a ruhák!! szóval semmi öblítő, meg vasalás.... azóta sem volt lehetőségem elmenni mosószódát venni, de nem lehet hogy attól kemények?? nekem kemények voltak, amikor használtam!!

Orbis, már akartam kérdezni, mi van anyósékkal??? hogy viszonyulnak Bogyóhoz???? tök kiváncsi vagyok!!

jaj, Kikocs!! én is beneveznék egy forgó-zenélő izére!!! mi lenne, ha felbátorodnál, és együtt elmennénk kendben a babákkal nézni ilyet??!! hmmm??? jó kis program, nem gondolod???

és Zsuzsi, szívesen cserélnék egy napot (na jó, inkább úgy 10percetKép ) hogy kipróbáljam én is az ellentétet!! KépKépKép

visszaértünk most a posta-útról, picur még itt szunyál a kendőben, néha hörög egy aprót... az út jó volt, nem volt semmi különös, kivéve, hogy a nyugatinál a villamos megállóban egy abszolút original, filmben-is-ilyen-lenne szatír bácsit láttam!!! nem volt semmi!! tiszta zaklatott fej, kis hiányos fogsor, beteg tekintet, vastag keretes szemüveg (mint az enyémKép), kézben egy kisméretű meztelen nős kis újság, és épp a cippzárját húzta fel!!!..... szóval kicsit arrébb mentem...... izgi, mi-különben nem volt az, elég ijesztő volt!!

no, asszem végre elmosogatok!! cska hogy fejtsem le simit magamról?! megasztárt én is várom, ja, Kikocs!! emlékszel egyszer chat-en megtárgyaltuk, hogy mennyire antipatikus az a boogie, és a múltkori alkalommal egy ismerős nálunk volt, és épp az említett ment a tv-ben, és elkezdtem, és a barát mondta hogy szegény, valami rendellenességgel születhetett, de tök jó amit csinál....és így egész más fényben kezdtem látni a fiúőt!! szóval, bevallom, most már drukkolok neki!!! és egyáltalán nem rossz, amit csinál, sőt, tök őszinte, és jó, szóval, szerintem ténykleg jó!!! no, ezt jól megmondtam....

bgzi

KépKép

KépKép
 


na mi van, megint betojt a babanet?????

KépKép

KépKép
 


nem, ezekszerint mindenkinek van jobb dolgaKépKép

KépKép

KépKép
 


Halló!

Én már bejelentkeztem ám a másikraKép

Persze ma se volt sok időm, bár Péter dolgozott, illetve még mindig, mert szervert húznak újra. Szegények... Meg mi...

Levente viszont ezt a mostani frontot tök jól vészelte, nem vettem észre, hogy lett volna valami baja. És képzeljétek, majdnem mindig elvan egyedül. Mosolyog a virágaira, nézeget, irtó édes! És így tényleg tudok mellette sokmindent csinálni. Persze ez nem mindig igaz, de látványos a változás.

Kikocs, úgy sajnálom! Biztos elmúlik, hidd el, most élj napról napra! És emlékezz, mi is kidöglöttünk a 6 hétnél, aztán egyre jobb lett! Kitartás. És Zsuzsi, nektek is! Neked azt akartam írni, hogy egyél, és ne házimunkázz, most fontosabb az egészséged.
És Kikocs, köszönjük a fórumot, tök jó!

Bagz, én is így szoktam kinézni a kebndőbenKép Ha elég nagy a kendőd, és kicsit följebb kötöd meg, előre tudod húzni, és nem hátul lesz a csomó. Lilitől tanultam!

Hana meg édes a dézsában!!! Nagyon tetszik, én is azt néztem, hogy ül. De olyan, mintha tök jól tartaná magát.

Én se vasalok, és tudjátok, elvétve sterilizálok csak, Levente egyelőre bírja...Kép

Katy, köszönjük az elérhetőséget, nem baj, ha most nem hívjuk, hanem majd ha tényleg aktuális lesz?

Persze most nem tudok reagálgatni, mert annyi minden történtKép

De a gyerkőcök csúcsak! Petrának tényleg hatalmas sdzeme van, Erika meg igazi macskalány ténylegKépBálint meg tényleg szépen kerekedikKép Zsombi is szép, Andi!
Péternek majd megmutatom a mátrixos Borókát, ő nagyon szereti a filmetKép
És Kikocs, Rékának olyan kis karakteres arca van, igaz? Nagyon kis egyéniségKép Te nem ilyen voltál? Mintha azt mesélted volna.
És minden más babának is puszi!

Orbis, tényleg nem nagy pénz a kendő, szerintem is megéri nagyon. És nem fogjátok elkényeztetni Borókát, még pici. Ha elvan magában, akkor nem kell megzavarni, szerintem ennyi az egész. Dehát ilyet nem is nagyon csinál az ember, mert örülKép

És ne haragúdjatok, hogy eltűntem, meg nem reagálok, gondolok ám rátok!

És a tali nekem mindegy, hogy hol lesz, szeretnénk menni!
Na most hirtelen ennyi, puszilok mindenkit, eszem és fürdünkKép

N.
 


Sziasztok

Akkor most kinél lesz a találkozó?Sorsoljuk ki,jó?Kép
Savitri!Meg Rékacs Neked is mondom, hogy a homeopata orvosomat szívesen ajánlom,de egy dolgot tudnontok kell!Ő eredetileg állatorvos, és mellette tette le a homeopata szakvizsgát.
Szóval én is kerestem egy időben gyerekorvost,aki 2in1 szóval homeopátiával is foglalkozik,meg gyerekorvos,aki minden más oltást,stb-t bead,de nem találtam. Ő nagyon érti a dolgát, és nagyon jól eltalálja a szereket,mert a homeopátia személyiség utján adja szereket,szóval nem biztos,hogy ugyanazok a szerek mindekire ugyanúgy hatásosak,meg minden. És még mellette szól,hogy 3 gyereke van, és gyerekben is van tapasztalata!
Ha ezek után éredekel valakit,szívesen megadom a számát.Én maximálisan megbízom benne.

Képzeljétek!
A másik nagyon fontos,ami léyneges,hogy Dávid tegnap óta mosolyog rám!!!!Annyira meghatóstam tőle,hogy elsírtam magam!Azóta folyamatosan az arcára lehet csalni a mosolyt. Nekem meg egy mosolygó kockának mosolyog csak,és teljesen egyértelmű.Nagyon boldoggá tett!
És 5kg lett!A sok etetésnek!HHHMMM!

Köszi a kutacsos meglátásokat, még éjjel 2Xbementem,mert annyira féltem,hogy beteg,vagy ilyesmi,és ráadásul pont tegnap nem akart a szokott időben felkelni kajálni (fél2 helyett 3-kor).Semmi baja különben!
Apa márcsak ilyen,a csuklástól is kiborulKép

Noémi!Nem baj!Mit mondjak neki,mikortól aktuális?
Meg tudjatok róla!Találtam megbízható szuper bébicsőszt!Szülésznő volt,most szociáls munkás, és csecsemősként is dolgozott a Szabolcs utcában.És 1 hetes kortól vigyázott már gyerkőcre. És ismerős,tehát megbízható.

Zsuzsi!Mi a TB kártyát kb 3-4 hét múlva kaptuk meg.

A kendő meg tényleg csúcs szuper,mert a kakit tényleg kirázza a gyerekből!Noémi mondta és tök igaza van,ma Dávid bebizonyította!

Na megyek,padig tudom akartam még írni valakinek valamit!

Ajcsi!Üdv köztünk!!!

Puszi:Katy és Dávid
5 hét + 5
Katy
 


Márti, annyira jó, hogy így feltöltött a találkozó! Jövő héten újra!Kép És mi az,m hoyg legalább hasznodat látjuk?! Az összes hasfájós módszer tőled ered szerintem, és van, akinél bevállt! No? Szóval köszönjük!Kép
 


Katy, Levente is 5 kg pont!KépDávid irtó édes lehet, ahogy mosolyog, már ő is nagyfiúKép

Nem tudom, mikor lesz aktuális, amikor olyan alkalom lesz, hogy szeretnénk elmenni, vagy én megyek valahova, és nem tudjuk másképp megoldani. Tök képlékeny. Ha neked kellemetlen, akkor beszélek vele ám. Majd talin elmondom akkor miért kellett aktuálisan...

Jó éjt, megyek aludni!Kép

N.
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron