Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy látszik a sok nyaralástól már egyik baba sem "csimál" semmit?! Kép
Az enyém éppen fürdik, apukája csurom víz!
Puszi mindenkinek!
Andi
 
 


Sziasztok!

Az én fiam már nem baba, lassan 26 hónapos lesz. Most a nagypapájával van otthon, mert én dolgozom, és nagyon hiányzik nekem, és nagyon sajnálom, hogy nem tudom, mit "csimál".Kép

Dió
 


Timi!
Mi is sajnáljuk. Kép Na és mikor hazamentél mit meséltek? Mit csimált? Kép

Lili alszik, mint minden normális ember ilyenkor, csak anyuci van ébren, és scannel Kép

Helló

KépKép

KépKép
 

 
 

Nahát, ez nagyon szórakoztató!
Kár, hogy ahogy elnézem hosszú idő óta egyedül én tévedtem ide Kép

Az én babaám épp belülről rúgdos, ami nagyon jó!!

üdv!!
 
 


Az enyém éppen az apját nyúzza, hogy olvasson neki újságot. Szegény apja már nagyon unja...Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


A játszószőnyegén fekszik és hangosan kiabál, közben időnként szemrehányóan felém néz.
 


az ágyában alszik.(remélem, hogy 4-ig, mertha keveset alszik napközben akkor hisztike...)
Viki02
 


az ágyában alszik.(remélem, hogy 4-ig, mert ha keveset alszik napközben akkor hisztike...)
Viki02
 


Az én Kincsem épp noszogat, hogy újra építsem fel a tornyát, melyet annyira szeret huncut mosoly kíséretében lerombolni. Kép
 
 


Elolvastam a topicotKép Sziasztok.Kép

Rjuli,
Ha már ilyen helyesírás guru voltál a nyáron,Kép akkor nézd vissza a prokátor szóra:

"Elküldve 2004 Június 29 kedd - 10h 59:

--------------------------------------------------------------------------------
Hú, ez tényleg lemaradt.
Az egész hsz. meg sem született volna, ha valaki nem érzi magát megint fogadatlan prókátronak.
Nem a hibának, nem is az írójának szólt az indulatom, hanem, hogy amiért -bár minden személyeskedés nélkül- meg merészeltem állapítani, hogy hibás a fősor, rögtön minősíteni kellett engem."


Szerintem még van egy-két csellengő itt a társalgóban aki még nem tett epés megjegyzést, de amúgy szokott.
Kíváncsian várom vajh' mikor bukkan fel???
Kika akinek Anna lánya éppen nyügi.Kép
 
 


Játszószőnyegen fekvés már rég a múlté.
Éppen polcokat rámol... jajjajj
 


alszik
 


Sziasztok!
Ez nagyon tuti.
Az én négyhónapos lánykám alszik.
Csaó
Vendég
 


Halihó!

Az én legnagyobb lányom (8 éves) itt áll mögöttem és kritizál, a középső (4,5 éves) üvölt, hogy hozzam már a pizsamáját, a legkisebbiket (5 hetes) Apa próbálja altatni az ölében.

Kép
Kép
Kép
 
 


Bence alszik! Kép

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
 
 


Hehe, ez nagyon muris!

Mind a két fiam alszik (szerencsére). Oli lassan kelni fog, úgyhogy lépek is!

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


proba

Kép
 
 


Az én Emim épp alszik!

 
 


Az én Bencém is alszik, de ki tudja, meddig. :roll:
Ugyanis mostanában többször felkel éjjel, apukája bemegy, megsimogatja és jobb esetben visszaalszik. Amúgy ő már mindjárt 2 éves és imádom!

Anita
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: