Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok 2005. ősziek egyik fele

Ezt most mindkettő helyre írom. Nem vagyok boldog ettől a szétszakadástól... De nem ecsetelem már, hogy miért, eleget Szent Terézeskedtem gondolom :roll: :oops:

Szóval nekem igazából senkivel semmi bajom nincsen. Illetve egy emberrel egy kicsit, de Vele is csak az a problémám, hogy úgy érzem nem kedvel.

A jövőben ahogy energiám és érdeklődésem engedi "kénytelen vagyok" mindkettő helyet szemmel tartani.

A meghívót egyébként köszönöm. Jól esett, mert én ebből azt szűrtem le, hogy esetleg kedveltek :oops: Bár Tünde azt írta, hogy Ő nem igazán :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Naa, Juci, de ugye tudtad, hogy csak vicc???? Muszáj volt ezt írnom a kérdésed után! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Davallia,
Nagyon jópofa ez a járókeretezés! :D

Sildike,
Ez a pisilős történet hatalmas! Nekünk is sokszor volt az elején ilyen mindentösszefosokésközbenmégpisilekis-dolog, de én szerencsére megúsztam bepisilés nélkül. :D

Juci,
Én el sem tudom képzelni, hogy valaki ne kedveljen. De tényleg, hiszen Te olyan kis kedvelnivaló vagy! :)

Hú, Lányok, nekem aztán van kitartásom. Elkezdtem ma egy villámdiétát, és nemrég már abba is hagytam. Muszáj voltam ugyanis benyomni egy fincsi Magnumot. Így nem lesz ebből egyhamar fogyás. :(

Na, megyek legalább egyet Béres Alexázni, enyhítendő a bűntudatomat. :lol:

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 

 
 

Tünde
Sejtettem :lol: De én meg ezt nem hagyhattam ki :lol: :lol:

Bab
De aranyos vagy! :oops: Köszi.
Nem tudom, hogy hova fogyózol, de szerintem egy Magnum megbocsájtható. Mondjuk lehet, hogy jobb lenne, ha nem estére időzítenéd :wink:
Egyébként próbálkozom folyamatosan Marci pocakjának a tartásával miközben kúszkál. Néha nagyokat nevetek ahogy libeg a lábikója a levegőben és fogom a fejemet, hogy mi lesz ebből!

Engem is lepisilt Marci :lol: :lol: Alig bírtam a kis locsolócsövét befedni :lol:

Melegkiütés
Sajnos nekünk is van, de szerencsére nem vészes. Apró pötyik. Én nem kenem semmivel. Inkább naponta többször lezuhanyozom Marcit a nagy melegben. Annak tökre örül egyébként is.
Meg a zuhany olyan izgííííí szerinte :lol:

Egyébként vettünk ma Neki az Auchanban egy csúszdát. 5.000 ft volt. Nagyon tetszik Neki. Imád csúszdázni, ugye Benianyu?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Na, jó éjt lányok!

Kép

Kép
 


Szép jó estét!!! :) :) :)

Ma még nem volt érkezésem hozzászólni a történésekhez. Én is köszönöm a meghívót, jól esett. Épp, hogy tudtam követni ma a vitát, alig voltunk itthon, akkor meg Beni kérte el a gépet, hogy játsszon az egyszervolt.hu-n.
Nekem is hasonlóak az érzéseim, mint ahogyan Zsuzsa írta. Sajnálom, hogy sokan, akiket kedveltem a másik topikban maradtak.
De az elmúlt pár nap hangulatára igazán nem vagyok kíváncsi. Hirtelen felbukkanó titkos ismeretlen beszólogatók és társai..... Főleg a babákról szeretnék itt beszélgetni, olvasgatni. :) :) :)
De azt hiszem, hogy ha időm (és Beni netszenvedélye) engedi én is be fogok kukkantani oda is, főleg, ha már lecsitulnak az érzelmek.

Nyúlné, Ayse
Gondolom kaptatok meghívót ti is. Ugye ide jöttök majd? :)

Mi voltunk ma méredzkedni, Dani 8540 gr és 69 centi. Egy fél kilót hízott egy hónap alatt. Valóban nem zörögnek a csontjai. :) :) :) Benit is megmérettem, ő 17 kg és 107 centi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Márti,
középállás :D Egyébként jó a tipp, lehet, alkalmazom majd, bár Máténál az is siker, ha szimmetrikusan tudom ráadni a pelenkát :D
Melegvizes inger nála is kiválóan működik.

Hangya nálunk is menő jószág, múltkor a szárnyas fajtája kirajzott a ház alóli fészekből.
Nézem reggel, Máté pöckölget egyet, mondom, juj, nem szabad bántani, gyere, engedjük el. Kirakjuk az irháját, megyünk vissza a szobába, és akkor láttam meg, hogy az egész függöny, meg a padló teli van velük! :shock:
Na gyorsan el is felejtettem az irgalmas szamaritánus dumát, elő a porszívót, azt usgyi :D
Azóta nem jöttek... :evil:

Davallia,
Elocom :( Anyukámnak ilyen ekcéma-szerű izé lett a hátán, és a gyógyszertárban kapható Sanatopic nevű testápolótól múlt el. Semmi extra nincs benne, érzékeny bőrű babáknak is ajánlják. Nem is drága, ha jól emlékszem, próbáljátok ki szerintem.
Járókeretes apjalánya haláli páros :D

Sildike,
pisi :D :(
A Mannerben tojás is van, de a Biscottiban, meg a Hipp-ben tejpor... Szal mindegyik gázos.

Tünde,
elhitte? Le sem tagadhatnátok :D

Majola,
nekem is fáj a szívem, de tényleg túlzás volt egy kicsit, hogy nem szólt másról a mese, csak a kajáról... Abból is csak a tiltottakról...
De tényleg nem kell elzárkózni, aki akar, az nyugodtan tartson két vasat a tűzben :)

Barbi,
végre megkerültél. :)

Prüntyi,
örülök, hogy ide is jössz :)

Juci,
szerintem nincs min aggódnod :)

Bab,
te puhány! :D

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sziasztok!

Na idekeveredtem végre én is!

Részemről sajnálom, hogy pártszakadás van, de megértem a tagok érzéseit. Remélhetőleg nem kell a témával foglalkozni a továbbiakban!

Egész délután úgy tűnt, hogy sikerül átállnunk szélessávra, de még nem megy, várni kell.

Most itt van a húgom és a sógorom, aki programozó matematikus lesz. Leirtották a vírusokat is, a végén 4056-ot (!) találtak!!!

Andris vírusára is fény derült: ma délutánra kijöttek a pöttyök, úgyhogy ez a háromnap láz és pötty. Csak első nap volt magas a láza és utána már kúpot se kellett adni. Úgy látszik ő is a vasgyúró egészséget örökölte (csak így is maradjon!).

 
 


Juci,
Itt a bizonyíték, hogy Marci mennyire szeret csúszdázni. :)
Mentek a tegnapi képek mélben.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy hívatlanul.... :oops:

Dóri

Olvastam a másikban,hogy szálláshelyet kerestek.Ha gondolod,szívesen utánanézek,hogy van-e ott kiadó ház és mennyiért....
És persze útleírást is szívessen adok,csak dobj meg egy méllel :)!

 
 


Benianyu!

Köszönöm a hiányolást, jól esett!!!!
Hű ezek nem semmi méretek!

Ma Lili is nagyon jól evett, annyit mint máskor egy hét alatt. A húgom gyrost sütött, rizzsel, meg görög salival. Ötször kért a húsból a végén a pocakja is kidudorodott és mint a kígyó egy óriásit aludt ebéd után. Most kezd átalakuln pöttöm lányból iskolássá. Öröm látni, és egy kicsit szívfájdító is, hogy mennyire gyorsan megy az idő.

 
 


Juci!
Mediterrán szerető, nordikus szépség anyukával. Ez igen!

Prüntyi!

Jó nyaralást kívánok!

Lehet, hogy itt a lehűlés?

Nálunk villámlik, de még nincs eső.

 
 


Anyapoc, én küldtem Neked privit!

Juci, Ti kertesben laktok?
Vendég
 


Sziasztok! :(

Én nem kaptam meghívót és picit rosszul esett, bár tudom néha nekem is volt nagy pofám anno.....

De hogy tudjátok én mindenkivel(kivéve egy személy, de ő már nem ír) nagyon jól elvoltam, és sajnálom ezt a szétszakadást, mert ide és oda is írnék de a kettő sok nekem :cry: Így maradok ott, amit én nyitottam!!!


És ővele azért mert ő személyesen engem cseszegetett.....


Hiányozni fogtok!!!

Mea
mea
 
 


Jaj az ővele, mert... mondat rossz helyen van.
Bocsánat!

Mea
mea
 
 


Ayse :) :) :)

Valami van a levegőben, mert Beni is sokkal jobban eszik az elmúlt napokban. Nálunk tegnap és ma csirkepörkölt volt csigatésztával (neki, mert én fogyózom), ő kérte és szép mennyiséget bevágott belőle. :)
Tényleg nagyon hamar múlik az idő, Beni is lassan 5 éves!

Örülök, hogy Andris vasgyúró egészségű! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Juci,
Köszi, de sajna van mit fogynom, elég lehangoló látvány vagyok fürdőruhában. :(

Egy jó darabig még bizti fognak lebegni Marci lábai, aztán majd kialakul!

Olyan csúszdát én is úgy szerettem volna venni az Auchanban, de sajna már nincs helyünk a lakásban.

Melegkiütésre tényleg a gyakori fürci a legjobb, esetleg hintőporozni is lehet még.

Tofi is sokat pancsikol a medencében (a nagyszoba közepén) ebben a hőségben , és nemrég rátalált a kukacára! Ha kérdezem tőle, hol a fütyid, akkor már meg is fogja. Haláli! :)

Sis,
Hangyairtás :lol:

Na, tényleg megyek.

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Tünde

Nem kaptam meg.... :?

 
 


sziasztok!

Na, én is vagyok. :) Én nem olvasok őszit, maradnék itt köszönöm, de van pár ember, akivel eddig "dumáltam", de már hányinger volt, ami ott ment, és ezt nem pár ember gerjesztette, hanem.... na mindegy, nem is érdekel már az egész, csak arra kéne odafigyelni, ha netán ide is beírogat egy tróger, akkor tényleg ne foglalkozzunk vele, az ilyen kretén úgyis arra megy, hogy feszültséget csaináljon és indulatokat hozzon elő. :?

Akkor az idő miatt fáj a fejem.. Migrénesek: Ayse, Márti, Nektek nem?

Anyapoc!
Köszi, és jelentkezem, nagyon rendes vagy! Holnap délelőtt írok mailt, mert ma hulla vygaok, megyek is tusolni, csak ezt befejezem.

Juci!
Ayse nagyon jól megfogalmazta! :) Tényleg csinosak vagytok így együtt. :)

Szóval folyt. köv. részemről itt. Én nem igazán voltam a "nagy talikon", viszont az a pár ember, akit megismertem személyesen, azokkal továbbra is szívesen beszélgetek. Én nem haragszom senkire, csak az állandó nyavalygás meg provokálás már idegesített engem is. Na pont, befejeztem.

Jóéjt Lányok! :)

Dóri
Vendég
 


Dóri!

Jobbulást Neked!

Nekem nem a fejem fáj, hanem a hasam fájt, sajnos a műtét óta gyakran megérzem a csapadékot.

 
 


Prüntyi!
Jó nyaralást, legyen szép időtök! :D

Bab!
Te akarsz fogyni???? Persze nekem tök sovinak tűnsz, de az én véleményem lehet nem mérvadó, nekem mindenki az, aki 80 kiló alatt van. :lol: :lol:
De Te tényleg csini vagy!

Juci!
Csúszdás Marci édes, új frizurával jobban tetszik! :D

Ayse!
Örülök, hogy Andris jobban van. :D
Ne is mond, én már most kesergek néha, hogy Leon milyen nagy fiú, pedig csak 10 hós múlt. Amikor látok kisbabát, legszívesebben újra terhes lennék. :)

Benianyu!
A fél kiló hízás nagyon szép, Leon szinte semmit nem hízik mostanában. Mondjuk így se vékony, szóval nem aggódok.

Sis!
Nálunk is megjelent pár szárnyas hangya a konyhában, remélem nem jönnek tömegestül. :(

Kép
Kép
Kép
 


Jó estét Lányok!

Láttátok, hogy már a második oldalnál tartunk?

Megyek elteszem magam holnapra.

Kép
Kép Kép
 
 


Na akkor képek:)

Szépszemű Julcsika, Noel szerelme :lol:
Kép
Kép
Kép

Lackó fickó :D
Kép
Kép

Sajna több képet nem csináltam, de itt egy utcsó, régebbi kép Nolcsiról.
Kép

Kép
Kép
Kép
 


Barbi,
Köszi, kedves vagy! :)

Klasszak a képek, de vigyázat, szépszemű Julcsika Tofi szerelme is! :D :lol: :D

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Bab!
Jaj bocsánat, ezt el is felejtettem, pedig mondta is a Zsuzsa.
Csak azért írtam ezt, mert mindig fogja Noel Julcsi kezét a kocsiban. Végig úgy utaznak, hogy Noel el se engedi, ha Julcsi elalszik, akkor se. Olyan édesek. Meg tegnap is teljesen rosszul volt, amikor Julcsi kiszállt a kocsiból, miután hazavittük őket. Mondta, hogy baba ül vissza autóba. :lol:
de majd mondom neki, hogy már foglalt! :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Barbi,
De jó, akkor én is vékonynak számítok, ezért érdemes volt bekukkantani még fürdés után. :) Azért folytatom a fogyókúrát. :)

Szerintem Dani félkilós hízása elég sok. Bár épp kajálás után voltunk, szerény 250-260 grammokat simán bevág főzelékből. :) Az előző 3 hónapban összesen nem hízott fél kilót. Bár nagyon sokat mozog, most már sokkal jobban megemészti a főzeléket/gyümölcsöt, mint az elején. És még napi háromszor szopizik is. :)

Tünde,
Juci nevében válaszolok, ha már én tettem fel a képet róluk. Majd holnap elszámol velem. :) :) Nem laknak kertes házban, ez az egyik lakótelepi játszótéren készült. Van viszont kertjük, gondolom oda lesz a csúszda.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Benianyu!
Már megint egyszerre :lol: Erre már volt példa......

Kép
Kép
Kép
 


Barbi,
Huh, akkor megnyugodtunk! :)

Nagyon aranyos lehet Nolcsi, ahogy Julcsika kezét féltve őrzi! Olyan kis szende, jóindulatú kisfiú az elmesélések alapján. Még a pofija is ezt sugallja. :) :) :)

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Barbi,
Kár, hogy csak ennyi képet csináltál. :( Ezek viszont nagyon jók! De édes lehet Noel, ahogy Julcsi kezét fogja az autóban. :) Nem csoda, hogy tetszik neki, hiszen annyira szép kislány! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Barbi,
Igen, emlékszem. :)
A következő meg Babbal volt egyszerre. :)
Miért nem megyünk aludni? Negyed 12 van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Na, én mentem is! Jó éjt! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Irgumburgum kockafejűek, sipirc aludni :D :D !
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Nagyon klasszak a képek, Julcsi tényleg hihetetlen kis szépszemű csábos kiscsaj!! Lackó meg vagány kis fickó. :) Kár, hogy nincs megörökítve ahogy Noel meg Julcsika kézen fogva alszanak.

Nekem most nincs is erőm érdemben írni, csak bekukkantottam, és kicsit beolvasgattam.

Lányok menjetek már aludni, negyed 12 elmúlt!!! :lol: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
 


Manka!
De Te is sipirc ám aludni!!! :lol: :lol:
Meg én is!!

KépKép
KépKép
Márti
 


Benianyu,
Tényleg :lol:

Na, jó éjt Mindenkinek!

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Akkor utolsónak én is mindenkinek jó éjszakát kívánok!

Márti!
Jövő héten készenlétben lesz a gépem és lekattintom :D

Kép
Kép
Kép
 


Jó estét!

Manka :) Mennék én aludni, de mostanra olvastam vissza, és még írnom kell :)

Ha már Téged szólítottalak meg először, itt is folytatom: Köszönöm, hogy indigógyereknek gondolod Balázst :D Igazság szerint mi is gondoltunk már rá, de látta már auralátó, és nem az. De tény, hogy eléggé "más", és én nem bánnám, ha kevésbé lenne intelligens, de kevésbé lenne problémás is. Nem azért, mert több gondom van vele, hanem mert sokszor néznek rá csúnyán, furcsának találják páran, és nem mindenki hagyja szó nélkül. Ez meg neki rossz lehet :(
Érdekelne a Balázshoz hasonló gyerek, akiről olvastál!

Kis kitérő: Eddig olvastam az őszi topicot, és komolyan mondom, folytak a könnyeim. Fortyogtam magamban, hogy minek kellett az új topicot megnyitni, mire jó ez a szétszakadás, stb. És dühöngtem az ott olvasható borzalmas stíluson. Eldöntöttem, hogy ennyi volt, befejeztem, két helyre képtelen leszek figyelni, így nem írok többet. De aztán átjöttem ide, és itt nyoma sincs az ottani témának, csak melegkiütések vannak, meg lepisilés, kipisilés, bepisilés, fotók és jókedv :D És a legtöbb kedves ember, aki miatt ide járok, akiknek érdekelnek a mindennapjaik. Szóval köszönöm a meghívót, örülök neki, élek vele, és belátom, hogy tenni kellett valamit. Nincsenek illúzióim, hogy itt nem lesz kisebb-nagyobb veszekedés, de bízom benne, hogy nem nekem lesz igazam!!!
Kitérő vége :)

Juci :) Marci nekem is jobban tetszik az új séróval. Nagyon édes, olyan nagyfiús.

Sildike :) Nagyot nevettem a pisilős sztorin. Engem Gergő is előszeretettel lepisil a strandon :)
Amúgy egy-egy nagy nevetésnél én is sokszor bepisilek, de ez nem csak a szüléseim óta van így, azelőtt is így volt :D

Tünde :) Mi kell az útlevélhez a gyereknek?
Budapestiek! Lurdy Házban van még okmányiroda vajon?

Na, talán most elmegyek aludni...

Jó éjt!
Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jó reggelt! :)

Jucc,
Szívemből szóltál! Itt tényleg sokkal kedvesebb volt az egész napi hangulat és főleg arról szól, amiről szólnia kell: "lepisilés, kipisilés, bepisilés". :) :) :)
Egyébként sikerül tartani Balázsnak, amit magától kijelentett pár napja? Nagyon határozott kisfiú! De tényleg nehéz lehet, hogy az emberek nem hagyják szó nélkül a néha átlagtól eltérő viselkedését. :(
Az éjszakai pelusról való leszokásra nálunk az jött be, hogy véletlen egy számmal kisebbet vettünk (Apa) 4+-ost, 5-ös helyett, ami kényelmetlen volt Beninek. Egy ideig még kérte, de az éjszaka közepén, vagy hajnalban, mikor belepisilt lecibálta magáról, aztán egy nap azt mondta, hogy már nem kell. Ő is már elmúlt 4 éves, mikor ez történt. Addigra érett meg rá.
Útlevél készítéshez kell mind a két szülő egyszerre, személyivel és lakcímkártyával, a gyerekeknek szül. anyk. kivonat és lakcímkártya és 1500 forint, amit nálunk előre be kellett fizetni csekken.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Jó reggelt!

Benianyu
Köszöszöm a képeket! Nagyon jók lettek.

Tünde
Valóban nem kertesházban lakunk. :cry:

Bab
A csúszda nem a telekre lesz nekünk sem. Látnád Marci szobáját.
Tegnap fűztem meg Apát, hogy szerezzünk már végre új bútorokat... Mint egy raktár. A ruháink egy része nála van. És persze játék játék hátán. Mindenesetre a csúszdát gyorsan kipróbáltuk este. Igen tetszik Neki, csak nem szabad ott hagynom felügyelet nélkül egy percre sem az eszközzel, mert felmászik rá. Vagyis próbál és elég sokáig eljut, ami azért nem olyan nagy művészet, hiszen a csúszda csak kicsivel hosszabb, mint Marci :lol: :lol:

Ayse, Dóri, Jucc, Barbi
Séró :lol:
Igazából nem vagyok én amúgy északi tipus, a hajam már nem tudom, hogy milyen szinű de az biztos,hogy a fodrászomnak köszönhető a jelenlegi szöszkesége. A bőröm meg elég barna, vagyis könnyen barnulok. Persze mediterrán fiacskámnak a közelébe nem ér :lol: :lol:

Barbi
Nagyon aranyos lehet Noel ahogy fogja Julcsi kezét. Úgy előttem van :P

Majola
Lemaradtam, hogy Zsuzsával minden rendben? Elég nyűgi meg lázas volt az utóbbi napokban, nem?

Ayse
Kígyó Lili :lol: :lol:
De Andrisnak 3 nap volt a láz is? Vhogy nekem úgy rémlik, hogy több idő...

Jucc
Van sejtésem, de azért megkérdezem. Milyen az indigógyerek?
Mint a szivacs agyú ember?
Igen, asszem valóban jobb egyébként szerintem, ha a gyerek nem indigó vagy szivacs agyú.
A fősulin volt egy csoporttársam. Nagyon fura fiú volt.
Van 3 diplomája és nem tudom mennyi nyelvvizsgája. De barátja egy szál sem...

Hú de visít a kisfiam!Rohanok.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Még azt elfelejtettem, hogy köszönöm az északi bókot! :lol: :lol:

És tegnap mi is méreckedtünk.
10270 gramm és 80,5 cm a fiatalember!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Meg azt is elfelejtettem, hogy

Bab
a csúszdát a szekrény tetejére fogom felpakolni, jó kicsire szétszedhető ez a bonyolult szerkezet :lol: :lol: (többieknek, kettő részből áll, egy csúszóka és egy mászóka-lépcső). Csak még helyet kell csinálnom a szekrény tetején, mert tele van az is.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Jó reggelt! :)

Te jó ég, micsoda méretekez olvasok itt a babákról, nem semmi, gratulálok! :) Jut eszembe Vikit is le kellene vinnem a védőnőhöz, mert kiváncsi vagyok mennyit hízott.. olyan 8 kiló fölött van vmivel.

Ma is folytatódik az általános nyűgösködés, ma negyed 6-kor kelt, de nálam van egy olyan szabály, hogy félé 7 előtt nem megyek be hozzá, hacsak nem ordít. De olyan még nem volt, ma is nyenyergett, meg beszélgetett.

Pisilős sztorikkal kapcsolatban pont tegnap du volt nekünk is egy. :) Mondjuk Gergő rendszeresen lepisilt. :lol: De Viki életében most először, kint pancsiztunk és bent a házban volt csak pelenka, így ráadtam egy kispólót és pucér popsival mentünk be, de előtte még leültem vele a gép elé egy percre ölemben vele. (Apukám grafikus és a gép a munkaeszköze), és persze, hogy felszentelte a széket. :lol:

Meg tegnap lekvárt főztünk du. meggyből és málnából, hát mit ne mondjak isteni lesz! Meg az a kosz is szuper volt utána, amit hagytunk..

Jucc!
Örülök, hogy itt vagy! :)

Na megyek, már nyünnyögés van (pedig lát). :)

Dóri
Vendég
 


Már le is tettem vissza aludni, eddig bírta negyed 6-tól. :)
Viki ma 9 hónapos, és ilyenkor már majdnem meg is született (7.45-kor). Azért már mennyivel könnyebb velük, mint egy újszülöttel, nem? De az is olyan jó volt, kis icipici baba.. :)
Vendég
 


Anyapoc!

Nincs email cím a profilodban! az enyém kovacs.dorottya2 kukac chello pont hu. Dobj egy mailt, hogy kommunikálhassunk! :)

köszi
Vendég
 


Tiszta zizi vagyok ma.. :oops: hiszen nem ülünk itthon, hanem megyünk anyuékhoz, ezért Anyapoc a freemail-re inkább, mert az el tudom onnan olvasni: dorottyakovacs kukac freemail pont hu
Vendég
 


Sziasztok!

Amindenit, micsoda éjszakai-reggeli termés, régen volt ennyi visszaolvasnivaló! :)

Majola, Julcsikának levágtátok a haját?

Benianyu, köszi a választ, akkor mégiscsak jól emlékeztem, hogy Káposztásmegyer nem családiházas környék...
Csak ugye ott volt a csúszda, a fotó, hááát, kész átverés! :D:D:D:D

Judit, útlevélhez kell személyesen anya-apa személyivel, gyerek anyakönyvije, lakcímkártya, és 1500Ft volt. Ha rám hallgatsz, kérj a neten időpontot az www.magyarorszag.hu-n ezen belül az ügyfélkapun, és akkor a kapott időben soron kívül fogadnak!
A kis kitérőd nagyon megható, és megfogtad a lényeget!
Vendég
 


Köszönjük szépen :lol: , a reggeli rituálémba még azért beletettem egy kis netezést... :wink:

Kép

Kép
 


Davallia, ne aggódj a súly miatt, én is 4-el többel kezdtem, igaz, azóta ment le 1 kg. De még így is nekem van a családban a legkisebb hasam, és nem Apáé a legnagyobb. :lol: :lol:

Prüntyi, jó nyaralást!!!!

Kép
Vendég
 


Ayse,
Szupi, hogy viszonylag könnyen átvészelte Andris ezt a lázas-pöttyös vírust! :)

Juci,
Nem semmi milyen nagy baba Marci! Tofi mindössze 73,5 cm és 8500 gr. Pedig egy napon születtek! Bár Te sem vagy olyan alacsony, mint én. :D

Merre van telketek?

Jucc,
Megértem, hogy inkább átlagosnak szeretnéd Balázst, mint „csodagyereknek”, számára mindenképpen az lenne a könnyebb. De végül is Ranschburg prof. megerősített, hogy nincs különösebb probléma vele, átlagos fiúcska ő, csak esetleg már megérett a közösségre. :)

Dóri,
Gratulálunk a 9. hófordulóhoz! :) Reméljük, hamar kibújik a fogacska, hogy ne kelljen Vikinek szenvednie, és ismét helyreállhasson az alvókája!
Tofinak is most bújik ki a felső két középső metszőfoga, hát sajna sokkal jobban megszenved velük, mint az alsó kettővel. :(

Davallia,
És hol volt rajtad az a 4 kg??? Jól emlékszem még arra a fürdőkádas közös pancsikolós képre. Hát nem mondanám, hogy súlyfelesleged volt! :)

Prüntyi,
Jó nyaralást Nektek!

Kispasim nemrég nekiállt rendszerezni a könyveinket. Már nagy szükség volt erre. Mihez kezdenék én a segítsége nélkül! :D :lol: :D

Kép Kép

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Prüntyi
Kellemes nyaralást!
És tegnap elfelejtettem írni,hogy Tündinek gratulálok a 10 hónaphoz! Na meg Neked is! :lol:

Tünde
Vannak itt kertesházak is. Pontosabban sorház jellegű kertesházak.Csak a miénk nem az :cry:

Bab
Igen, jó nagy "baba". Na és az Apukája sem pici :lol:
Gödöllőn van a szüleimnek telke és oda szoktunk kiugrani. Kellemes hely nagyon. Az erdő mellett van. Csak víz nincsen :cry:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: