Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon szép Tofi!
És igen szorgos. Valamint már most látszik, hogy igénye lesz a kultúrára, művelődésre akár a szüleinek :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Prüntyi!
Jó nyaralást Nektek!

Bab!
Tofi nagyon cukipofa. :) De nekem a legjobban a múltkori killerkedős képe jött be nagyon. :lol:
Bendegúz is folyamatosan "segít" nekem pakolni. Néha úgy néz ki a szoba, mint ahol tornádó söpört végig. :lol: :(
A két fölső metsző neki most bújt ki, de lassan, és nagyon megszenvedett velük szegénykém.

Sis!
Lehet hogy Mátét most jól összezavartad ezzel. Egy magányos hangyát megmentünk, aztán egy egész hangyafalut meg kiirtunk? Most akkor hogy van ez?? :roll: :lol:

Dóri!
Nekem nem tegnap hanem szerdán fájt a fejem, de nagyon. Meg ma is fáj, de ezt a tegnapi borocska, pezsgő kombináció számlájára írom. Voltunk bulizni Bendegúzostul, és hát úgy tűnik elszoktam én már ettől. :(

KépKép
KépKép
Márti
 


Barbi, Bab, megdobogtattátok anyi szivemet! És micsoda udvarlók :)
Tofi nagyon komolyan veszi a pakolást, jó kis segitséged van, Bab!

Tünde, bizony levágtam Julcsi hajából egy kicsit, azóta többször fiúnak nézték.

Szerencsére Julcsi jól van, már nem is ébredt fel éjjel, illetve kissé higat és büdit kakil még, de ezt talán tulajdonithatom a fogzásnak. Vagy nem? Délelőtt fostoskodik, délután meg rendeset kakil.
Mostanában 6 körül kel fel ... jó lenne, ha még december előtt eljutna a 7órás kelésig, legalább párszor hadd aludjak egy jót.

Juci, mi van gyógytornász ügyben. Találtál valakit?

Kistesó neve? Még nincs neki. Addig is Kiskacsának hivom.

KépKép

KépKép
 
 

 
 

Prüntyi, köszi az infót. És jó nyaralást :)

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Prüntyi,
ha még vagy: Kellemes pihenést! (Ha nem vagy, akkor is :D)

Benianyu,
Kellemes meglepetést okoztál. :)
Dani kis husi, de nagyon jól áll neki! A legutóbbi mérésen Máté is épp ilyen súlyú volt, csak neki ehhez 74 cm járt :D
Az elmúlt hónapban szerintem ő is hízott fél kilót, ha a kezem nem csal :)
250-260g??? Te jó isten, Máté jó, ha megeszik 180-at egyszerre :D:D:D Mondjuk ő mindig kér utána szopit is. Összesen így 5-6-szor szopizik, plusz az éjjeliek, amelyek száma még mindig háromra rúg.

Ayse,
jó, hogy Andris ilyen szívós fajta :)
A vírusmennyiséghez gratulálok! Majd megkérdezem apát, mennyi az ő rekordja. :P
Lili-evés :) Igen, én is ettől félek. Hogy nagyon hamar megnőnek, és akkor marad a szőrös apjuk akit babusgathatok :D:D Bár az sem rossz éppenséggel :wink:

Mea,
nekem személy szerint semmi bajom veled.
A szétszakadást meg ne sajnáld. Megann mondta, hogy menjen el, aki nem bírja a témát. Hát bejött.

Juci,
Marci nagyon édes rövid- és hosszú hajjal is, bár én - ha a déli istenekről van szó, Figo-párti vagyok, úgyhogy felőlem növeszthetitek :D
És te is nagyon csini vagy! Nekem még mindig ott az a fránya úszógumi :(
Mászás: Máté a lépcsőn mászik fel anyuéknál a tetőtérbe... Rémisztően ügyes, csak az a baj, hogy lefele is fejjel előre jönne. Úgyhogy egyelőre vigyázás van :)
Az indigó azt hiszem nem ilyesmit jelent. Inkább érzelmi téren van többletük, mint tudáshalmaz szempontjából.

Dóri,
provokálás. Ez a jó szó, köszönöm. :)

Barbi,
azt hiszem, már vége a rajzásnak, ők talán csak eltévedtek :D Én megkerestem, ahol laktak, és beleöntöttem a Domestost... :evil:
Julcsifüggő Noel :D

Majola,
áhhh, Julcsi csudaszép, frufruval, és anélkül is!
Kiskacsa :D Végül is úszkál... :roll:

Sildi,
Jakkófikkó zseniális! A másik topicban is észrevettem már, de most írom is :D Tényleg megdöbbentő, ahogy kifordult korábbi önmagából, és simán felveszi a versenyt Bazsival is :)
Egyértelműen látszik a tekintetén, a testtartásán, hogy kinyílt a világra, és ezerrel szívja az infót :)

Manka,
bagoly mondja... :D:D

Jucc,
mindkét témában megpendítetted a közös húrt.
Én nagyon sokat filózom rajta, hogy akarom-e, hogy Máté az átlagnál fejlettebb legyen. Könnyebb elviselni a világot a középutasoknak, viszont az éleslátásból fakadó többletszenvedésből nagyobb együttérzés fakad, aminek révén a negyedik-ötödik generáció talán már jobban belátja a nyűgnyavajákat, amiken változtatni kéne.
Nem megyek bele bővebben, mert ez egy nagyon kényes téma. És hosszú is lenne :)

Dóri,
lekvár :P Én is akarok anyummal, csak sárgabarackot. Amivel az a bökkenő, hogy nálunk is van, csak nem egyszerre érik... Mindig lepotyog 5-6 szem, azt meg megesszük. És érdekes módon egy fia kukac nincs benne, pedig nem permeteztük :) Házibiobarack Máténak :)
Növéssel én is így vagyok. Most könnyebb is, meg nem is :)

Davallia,
szibéria :D:D Máté éjjel is pelusban van, nagyon izzadós. Én betakarózok mellette egy szimpla huzattal, ő meg lerúgja. Olyan, mint az apja. Ez van :D
A hastelizabáláson jót nevettem :D

Bab,
Tofi eszméletlen aranyos :) És ráadásul rendes pasi, hogy segít neked! Igazi ritkaság, vigyázz rá! :wink:

Márti,
sokszor magam sem tudom, mit kezdjek az ilyesmivel, de most sok lett volna ennyit kidobálni. A múltkor pl. egy hernyót hurcolt el egy rakás hangya. Az első gondolatom az volt, hogy felveszem, mert szegény hernyó... Aztán rájöttem, hogy a hangyáknak csak táplálék, és hogy jönnék én ahhoz, hogy megfosszam őket tőle... Fél napot ezen meditáltam. De azt hiszem, jobb nem beleszólni. A pókokat is hagyom, ha épp útban van, akkor kitessékelem, de nem ölöm meg soha.

Lehűlés:
Én már negyedik napja csalogatom a vihart, mindig direkt kint hagyom a ruhákat, de nem akar esni. Ma behozom éjjelre, hátha azt hiszi, elfelejtettem... :evil:

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


áhh elrontottam !!!4

a :evil: helyére mindenhova :twisted: -t tessék képzelni!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis!
Csak vicceltem a hangyákkal. Én se szívesen ölök meg pókot (részben babonából is). De mivel igen irtózom tőlük sajnos, nem mindig tudom megoldani a kiszállítást a teraszra, és akkor röpül a papucsom sajna. :(

Ide is küldhetnéd azt az esőt, tegnap már mutatóba láttunk ugyan villámlást, de nem esett, és nem hűlt le a lakás se sajnos.

KépKép
KépKép
Márti
 


Sziasztok!

Dóri

Írtam mélt! :)

Tünde

Még mindig nem jött meg a privid... :?
Vagy már nem érdekes? :roll:

 
 


Anyapoc, ide a babanetre írtam, felül nincs privid? De nem érdekes! :wink:
Szerdán voltunk felétek strandolni, viszonylag kevesen voltak, de jó sokan járnak oda kisbabával.

Mea, nekem sincs Veled semmi bajom! :)

Juci, hogy zuhanyoztattad először Marcit? Én egyszer próbáltam, Zita nagyon megijedt. :cry:
Vendég
 


Tünde

Belecsücsültettem a kádba. A zuhany nagyon kicsi sugárra megnyitottam és a kezébe adtam, hogy megnézze.
Aztán lassan elkezdtem locsolgatni a pociját, karját, hátát.
Először Marci is kicsit rémüldözött, de így megbarátkozott vele, sőt tetszik Neki már.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is, tök jó, hogy ilyen sok kockafejű van.

Mi nemsokára indulunk a dédihez. Apa egy háromnapos buliba megy Balcsira. Holnap már lemehetnék én is, de nem nagyon vagyok kiváncsi apára a mai este után. :lol: :lol: :lol:

Inkáb elmegyünk a nagymamámhoz a fiúkkal. Majd vasárnap este jövünk csak haza.

Tegnap birkanyírás volt nálunk, úgyhogy dabok fel néhány képet a kopasz kommandóról:



Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép Kép
 
 


Tünde

ott néztem,és nem volt... :?
Na sebaj,akkor már nem lényeg :).
Szerdán mi is voltunk,de szt addigra Ti már árkon-bokron... :wink:
Valamikor fél 7 körül értünk le.... :? Csobbantunk,aztán léptünk haza :)...
Igen,én is azt szeretm,hogy so a kisbabás :)!

 
 


Sis! De jó, hogy úgy irtál, mint régen!
Amit Juccnak irtál, az meg különösen tetszett, és milyen jól megfogalmaztad. Reméljük, tényleg igy van, mert a világnak szüksége van arra, hogy más irányba forduljon.
Julcsival kapcsolatban én is szoktam arra gondolni, hogy mi van, ha csodagyerek, mint az apja volt. De egyrészt nem szeretném, mert nem könnyű sors, legalábbis apának nem volt könnyű. Másrészt meg ha netán belé is szorult valami különleges képesség, talán nem biztos, hogy az mindig olyan nagy belső feszültséggel jár, ami megneheziti az életet.

Manka, Márti, örülök, hogy rólatok is hallok! :)

Mea, sajnálom, hogy igy alakult, szerintem senki nem ezt akarta. Én szivesen hallok felőletek is, akartam is irni az őszibe, de mindig újra visszatérnek olyan tipusú mondatok, amik miatt már úgyis leirtam, mit gondolok, és nem akarom tovább ragozni.

Göndörzsóf? Olvastam, hogy Bubus felállt, gratulálok neki!

Sildike, Laci tényleg kezd igazi huligán lenni, mint Bazsi :)

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Csak most olvastam vissza az őszieket, hogy mi lett a vita kimenetele... :( :( :( :( :( Sajnálom azért a szétválást, de remélem, hogy meg lesz az eredménye, és nem lesz több ilyen egymás mellett elbeszélés...
Még ezt a topicot nem tudtam visszaolvasni, de igyekszem.

A nagy hír:Bubus ma felállt! (Bár lehet, hogy ő az utolsó a babák közül, de én büszke vagyok rá.)

Zsóf

Kép
Kép


Zsuzsa :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép


Zsóf, nagy gratula Bubusnak! Sztem Annamami Mazsija se állt fel, bár már régen írt. De amúgy sem lóverseny, 15 év múlva örülnek, ha nem kell ácsorogniuk.
:lol: :lol:
Vendég
 


Hihi, Zsóf, igy kell lelőni a poént :)

Az indigógyerekekkel kapcsolatban: most már állitólag csillaggyerekek születnek, akik szintén komoly érzelmi többlettel jönnek a világra, de sokkal kiegyensúlyozottabbak, mint az indigógyerekek, jobban tudnak adni.

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsóf üdv itt.

Laci is csak a múlt héten állt fel úgy igazán.

Tudjátok lányok van az a mondás, hogy a gyermekünk első 18 hónapjában megtanítjuk őket járni és beszélni a következő 18 évben pedig mindent megtannénk, hogy minnél kevesebbet gyakorolják ezt a tudományukat.

Már tegnap Ayse és Barbi is írt róla, hogy milyen gyorsan felnőnek a gyerekek, hogy elrepül ez az idő. Bazsinál én is nagyon furcsáltam és szomorú is voltam, hogy ilyen gyorsan megy. Most Lacinál viszont nagyon sürgettem az időt az első perctől fogva. Csak legyünk túl az első kritikus 48 órán, hogy elkezdjen hatni az antibiotikum, csak legyünk túl az első napokon, hogy kivehessék az oxigéntszondát, csak kaphasson végre anyatejet, csak legyünk túl a 10. napon, hogy hazahozhassuk a kórházból, csak teljen az idő, hogy lássam jól fejlődik-e, csak kezdjen forogni, vajon kapott-e oxigénhiányt vagy nem? Szóval Lacinál borzasztóan örültem az idő múlásának, mert azzal egyre biztosabbá vált, hogy szerencsére teljesen egészséges.
Bazsikánál is örültem az első forgolódásnak, felállásnak, de Lacinál minden új tudományát megsiratom, mert eszembe jut, hogy mit nem adtam volna érte ott az intenzíven az inkubátor mellett, hogy biztos lehessek benne, hogy eljönnek ezek a pillanatok is. És hogy értsétek, hogy miért érzékenyülök el ezen mindig felrakok képeket, amiket még az anyukámék sem láttak, mert nem akartam megmutatni nekik:

Egy kis ilyen volt, ilyen lett:

Kép Kép

Kép Kép

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Nem térek ki mindenkire, majd este, most csak annyi, hogy:

Sildike!

Kellemes pihenést nektek!
Kicsit megsirattam most én is a Lacika képeit :(:)
De minden jó, ha jó a vége :wink:

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis

Köszi. Már indulunk is.

Néha sajnálom, hogy csináltunk képeket az intenzíven, mert ha megnézem én is mindig sírok. De hát ez is az életünk része volt.

Mindenkinek jó hétvégét.

Pusszantás.

Kép
Kép Kép
 
 


Köszi Csajok! :)

Jólestek szavaitok.

Majd igyekszem Titeket sem hanyagolni!

Csak sűrűn nem tudok majd jönni, mondjuk eddig is csak 1 x írtam naponta :D

Képek nagyon édesek!



Szép napot!!!

Mea
mea
 
 


Jaj még valami!!!!

Szeretnék július 28-án pénteken tartani talit.

Innen is szeretettel várok mindenkit!!!!

Kutyus be lesz zárva jól a műhelybe.

Lesz pancsizás, futkosás kertben :)

Ebéd megint pizza lesz (házhoz rendelve házigazda által) ha jó nektek is :D

Nagyon szépen kérlek Titeket az én kedvemért gyertek minél többen, hátha jót tesz :) :) :)
[/b]

Mea
mea
 
 


bbb@vipmail.hu-ra várom jelentkezéseteket és akkor küldök útvonal leírást :)

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Benianyu :) Tünde :) , köszönöm az infókat útlevél ügyben! Én is úgy gondoltam,hogy valamilyen módon előre szerzek sorszámot, vagy időpontot, de most már tényleg meg kéne csináltatni, mert a végén nem nyaralunk...

Benianyu :) Igen, Balázs hősiesen tartja magát a nagy változásokhoz, tetszenek neki a poharak, amikben inni kap / persze ezek eddig is megvoltak!/. Nekem legnagyobb öröm a cumisüvegtől való megválás, az nem is okoz neki gondot. Ruha ügyben néha becsúszik egy-egy hosszúujjú, de az inkább a válogatása miatt. És sokszor jön lifttel.
Az éjszakai pelussal kapcsolatban én is bevetettem már ilyen trükköt / bugyipelust vettem, nem csatolósat, mert azt eddig utálta, de sajnos megszerette, vagy legalábbis hajlandó felvenni/, nem jött be. Volt olyan is, hogy elutaztunk, és elfelejtettem pelust vinni neki. Két éjszaka megúsztuk pisi nélkül, ettől függetlenül itthon újra követelte a pelust, amibe aztán bele is pisil mindig. Majd megszabadulunk ettől is...

Juci :) Én sem tudom ám pontosan, milyen az indigógyerek, de olvastam róla már. Az biztos, hogy az aurájuk indigókék, innen az elnevezés, és kivételesen intelligensek, mások, mint a többiek, és máshogy is kell velük bánni. Nem könnyű esetek.
Én meg a szivacs agyúakról nem hallottam még.

Sildike :) Laci-képek nagyon megrendítőek. Nem csodálom, hogy egész máshogy gondolkodsz a fejlődéséről, mint Bazsinál. Szerintem tök jó, hogy ezt is meg tudtátok örökíteni, nem baj az, ha Ti is emlékeztek, és ő is látja majd ezeket a képeket.
Nálam egész más most a második gyerekkel minden, de ők egészségesek is voltak :) Balázzsal még sürgettem mindent, alig vártam, hogy elkezdjük a gyümiket, hogy mozogjon, beszéljen, hogy kicserélhessük a bölcsőt kiságyra, a mózeskosarat sportrészre. Gergőnél már valahogy érzem, hogy nem babázhatok mindig, úgyhogy inkább lassítanám a dolgokat, semmi sem sürgős. Nem tudom, mi lesz velem, ha tényleg a tervezett utolsó bébinket nevelgetem, talán megpróbálom majd visszafelé húzni...

Mindenkinek szép délutánt, nyaralóknak jó pihenést!!!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok!
Nekem már elszállt a mérgem és sajnálom, hogy így alakultak a dolgok.
Persze megértem, ha pl. Sildike és Tünde feléje sem mennek a másik topiknak, én is így tennék a helyükben.
De jó, hogy a hangnem végre tényleg a régi.


Dóri!
Isten éltesse Vikit hófordoulója alkalmából!

Bab!

Tofika nagyon helyes kis könyvtároa!
A könyv az nálunk is nagy kedvenc, azért volt hajlandó Andris megfordulni az első időkben.
Andrisnak pontosan 72 órával a láz megjelemése után jöttek ki a pöttyök, de csak másfél napig volt lázas, és ebből is csak az első félnap volt kemény. Összesen egy Germiciddel megúzta!

Sildike!
Tényleg szívstaggató Lacika inkubátoros képe, de szerencsére van "ilyen lett" is!
Szörnyű, amin keresztül mehettél!

A csillagszemű gyerekekről olvastam egy könyvet.
A lényege, hogy ahogy létezik a testi akceleráció, azaz mindig magasabbak a gyerekek, úgy van agyi is, azaz mindig okosabbak.
Teljesen más a megfigyelési és tanulási módszerük. Pillangófigyelemnek is hívják, mert úgy röpköd a figyelmük az egyik tárgyról a másikra, mint a pillangó egyik virágról a másikra.
Ezt gyakran tévesem figyelemzavarnak vélik, pedig még több infót is lehívnak csak máshogy. Ebből adódón nem bírják az iskolai kereteket sem és a mai iskola még nincs erre felkészülve.
Elég bonyolulut nyelvezetű a könyv, de ha érdekel Titeket, kikeresem a szerzőjét.
(Tudtam, csak agyam mostanában szita :oops: :oops: :oops: )

Na megyek, mert a férjem negyedórája vár a teraszon, ahova egy marcipános csaokival akar kicsalogatni.

 
 


Jucc!

én is épp ezt mondtam Tündének, hoy lehet hogy Andris az utolsó babám, ezért mintha tudat alatt lassítanám a fejlődését.

Babás cuccok, nem sietjük az evést, és egyáltalán semmit. A velejéig ki akarom élvezni!!!!!!!!!!!!!!

 
 


Sildike! :)

Hát most én is majdnem sírtam a képeket nézve :( .

De milyen erős életrevvaló nagy fickó lett Lacikából!!!! :)

Mea
mea
 
 


Judit!
Azt hiszem, Te képben vagy a témában: ha gluténérzékeny lenne a baba, akkor a tünetek mennyi idő után, illetve mekkora mennyiség után jelentkeznek?

Erről a "csillaggyerekes" dologról én is hallottam, a mieink már inkább azok, mint indigók, szerencsére.
Vendég
 


sziasztok!

Zsófi!
Gratulálok Bubusnak, de Viki még csak nem is mászik. :) Tehát MI vagyunk az utsók. :oops: :lol:

Anyapoc!
Most értünk haza, és olvastam az emailt, reagálok is rá és nagyon köszönöm a linkeket meg a felajánlott segítségedet, ritka manapság az ilyen rendes ember. :) A strandra nagyon kiváncsi vagyok, mert tetszi, hogy csupa kisbabás jár oda. :)

Ildi!
Teljesen meghatódtam Lacika pici képén.. Kopaszok nagyon helyesek! :)

Jó nyaralást nektek, bár már valszeg nem olvasod.

Ayse, Bab!
Köszönöm. :)

Mea!
Szerintem nem kell magyarázatot adnom és pontosan tudod, hogy semmi bajom Veled, és kedvellek így látatlanban is. De mintha nem igazán hízelgő mondatok hangzottak volna el Tőled célozgatva rám. Mindegy, ez sem érdekel. :)

{Zárójelben:
Bevallom beleolvastam az őszibe, és bár ne tettem volna, mert még mindig mennek a megjegyzések (azért nem nevezem meg, hogy kitől, mert mindenki olvashatja) és bennem nem volt harag. Csak már ropppant unalmas a szájtépés erről, :arrow: és semmi bántó nincs abban, ha olyan topikba ír, ahova "meghívó" kell és nem feltétlenül vevő a mások provokálására. }


Dóri
Vendég
 


Anyapoc, Dóri, mi valszeg megyünk holnap is oda strandolni, apa nagyon be van izgulva. Azt meg nem is bánjuk, hogy nem lesz 30 fok kánikula, egyikünk se szereti. Napsütés lesz, és az a lényeg. És persze a sok árnyék a strandon. :lol:
Vendég
 


Lányok, ne haragudjatok, és tényleg bocs, nem akarok hangulatot szítani, de az én csőrömet is cseszi mostmár és egyszer és mindenkorra lezárom ezt a hülye nem is igazán létező vitát a magam részéről. :evil:

Amit még kitennék az ablakba az az, hogy itt senki nem birka, max nem kíván olyan hozzászólások tömegét olvasni, ami az számára érdektelen vagy már-már zavaró.
Az "őszi társaság " pedig kimondva és kimondatlanul is elég régóta megosztott, lehet konfliktuskerülő módon ehhez jópofit vágni és elegedni a fülünk mellett, netán nem elolvasni az olyan jellegű hsz-okat, amik ... (sokadszorra nem írnám már le milyenek) vagy lehet máshová írogatni.
Nem véletlenül szuperul üzemel a szept. 22-i topik is, vajon miért? :?: Nem gondolnám, hogy azért, mert egy napon ill. pár nap különbséggel születtek az ott írogató mamák gyermekei. Ott is az ősziekből alakult meg, gondolkozzunk csak el vajon miért?

Valamilyen szintem összefort társaság volt az őszi, de sokszor bárgyú módon másról sem szólt, mint a köszöngetések megköszönéséről, és jónéhányszor láttam őszintétlennek. :( Aki szimpi valakinek, azzal úgyis priviben beszél/ír. De ami már zavaró, azt jobb figyelmen kívül hagyni szerintem és nem hergelődni ott feleslegesen együtt meg megjegyzéseket tenni/hallgatni, túl kell lépni, ennyi. Új topik indítását akár (ilyen "meghívásos módon") nem tartom különlegesnek, és az ide író "átvándorló" fórumtársakat meg főleg nem birkáknak. Ezt ki is kérem magamnak, az szégyellje magát, aki ezt leírja a többi emberről.

És ezzel le is zártam magamban, és egészségesebb olyan emberekkel beszélni, akik nem provokálják a többieket feleslegesen. És az nem gumiduma, hogy nekem nincs bajom a többiekkel. Az a gond, hogy a megjegyzésekkel van bajom, meg az egész hangnemtől. Teljesen elfajult a vita, aminek nem lett volna szabad megtörténnie. Azt hiszem Angelani is pontosan tudja, hogy "mennyi bajom van vele." (Ugye, Angelani?? :) )

na jó, befejeztem én is, csak én is olyan rohadt lelkizős fajta vagyok, és mégegyszer bocs'. :oops:

Dóri
Vendég
 


Mentem főzni. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri

Huh,szt természetes,hogy segítek... :roll:

Tünde

Hát nem tudom,holnap milyen idő lesz,de ma pocsék volt,az biztos...úgy elkezdett fújni a szél,hogy azt hittem,elvisz minket... :?
Mindenki menekült... :?
Mielőtt elindultok,informálódjatok,mert ilyenkor ott pillanatok alatt vihar lehet... :?

 
 


Mindjárt írok bővebben is, de ezt muszáj:

Dóri,
...köszönöm... Én ezt most hirtelen nem tudtam volna így megfogalmazni, nem is találtam szavakat. Le a kalappal! :shock:

Sisotris&Máté

Kép
 


Dóri, ne haragudj, lehet, hogy félreértettelek, de muszáj valamit helyesbítenem. A szept. 22-es topic nem kiválás miatt, és nem is akármi/akárki miatt lett. Az alapító anyuka keresett babájával egykorú akat, igaz, azóta se jelentkezett, :cry: :lol: :lol: de mi örülünk a topicnak.
A többiben teljesen igazad, kár a billentyűzetet ütni tovább.
Vendég
 


Dóri! :)

Micsoda??????

:( Én ellened szóltam.
esküszöm nem tudom mire gondolsz!!!! :(

Légyszi írd már meg, mert most ledöbbentem.

Mea
mea
 
 


Na, útrakészen, bepakolva...köszönjük a jókívánságokat! Majd jelentkezem, ha megérkeztünk. :lol:

Dóri, bár nem olvastam még a másik oldal termését, de kár volt azt a "zárójelet megírnod" és ezzel áthozni a haragodat ebbe a topicba, elvégre itt mindenki másról akar beszélni, nem? :wink:

Kép

Kép
 


Sildike, nagyon jók a kopis képek :lol:

Bab, nagyon ühgyi a Kisbab! :lol: :wink:

Kép

Kép
 


Prüntyi!
Nincs bennem harag, de ki kellett írnom magamból, mert igenis bántott, de ezzel le is tudtam a dolgot. Vannak olyan emberek, akik magukban tudják/akarják tartani, ami nyomasztja őket, én nem tartozom közéjük. Át kellett volna ugord. :wink: De többet nem is foglalkozom a témával, mert már csontig rágott téma, és én is a béke híve vagyok. Ha haragszom, akkor nem ilyen vagyok. :roll:

Tünde!
Tudom, hogy Kristen vagy kicsoda alapította a topikot, még röhögtetek is rajta, hogy megalapította Nektek és felszívódott. :lol: Pédaként hoztam, hogy vannak igenis jó hangulatú topikok ugyanabból a társaságból.

Mea!
Ha tényleg érdekel, akkor Skype-on megdumcsizzuk. :)
Vendég
 


Sziasztok! :)

Márti,
képzeld, régen én nem féltem a póktól, hiszen, ha nem bántom, csak rámászatom a kezemre, ő sem fog megmarni... ez mára elszállt, sok egyéb tulajdonsággal egyetemben, amit egykor előnynek véltem :D
Ma már, hogy anyuka lettem, kicsit jobban tartok a következményektől is... néha kicsit túlzottan, de jobb félni, mint megijedni :wink:

Anyapoc,
én Thomasanne-nak küldtem privit, de attól tartok, ő sem kapta meg, szóval

Thomasanne!!!
Ha olvasod, gyere gyorsan, várunk nagyon ám! :D:D:D

Tünde, Juci
én is zuhanyoztam már Mátét, neki tökre tetszett elsőre is :D Na jó, csaltunk, mert apuéknál együtt zuhanyoznak a kerti tusnál, jó meleg vízben. :D

Sildike,
kopasz kommandó nagyon belevaló pasikból áll! :D
A 18hónap/18év mondást én is hallottam :D

Majola,
örülök, hogy örülsz :) És igazad van, nem feltétlen jár nehézségekkel az előnyös adottság.

Göndörzsóf,
ÓÓÓóóóóriási hiphiphurráááá Bubusnak! :) Nagyon ügyes, nincs lecsúszva semmiről :)

Mea,
köszönjük szépen a meghívást, de mi apától függünk, neki meg elég spontán a programja :)

Jucc,
ügyes Balázs! Ritka, ha tényleg nem gondolják meg magukat.

Ayse,
a csillagszemű gyerekekkel kapcsolatos következtetés teljesen logikusnak tűnik. Még ha nem is vagyunk evolucionisták, be kell látnunk, hogy a nemzedékek hosszú láncolatán keresztül azért leszűrődnek a tapasztalatok mind a kollektív, mind az egyéni tudatalattiban. Lehet, hogy egy kicsit eltértem a tárgytól... De most már így marad :D

Dóri,
utolsó Vikiről nagyon rég láttunk ám képeket :) Pedig lehet, hogy az első lenne a csajok között :wink:

Prüntyi,
őszintén nagyon szeretem a bölcsességed.
Kellemes pihenést! :)

Sisotris&Máté

Kép
 


ÉÉéééésss:

esett az esőőőőő :D:D:D:D

Sisotris&Máté

Kép
 


Nálunk nem!!!!!!!!!!!!!!

 
 


Itt is volt eső, és nagy szélvihar is.

Kép

Zita nagyon szereti apa óráját, hát odaadtuk neki. :lol: :lol:



Kép Kép
Vendég
 


Sis, de jó, hogy megint ennyit írsz! Nekem hiányoztak a jópofa hozzászólásaid! :wink:
Vendég
 


Sis! :)

Teszek fel párat. Ahol én is rajta vagyok az Visegrádon készült a hétvégén, muszáj votl kinyújtoztatni Vikit, nem szeretem, ha sokat ül az autósülésben meg a babakocsiban, és én hülye nem vittem plédet, csak egy textilpelust terítettem le.

A többin pancsi van, így telnek napjaink. :) Dézsában és a nagy medencében, azzal az úszógumival (inkább bébicsónak), amit Ildi hozott nekünk Vácról. :) Kép Kép Kép
Vendég
 


Tünde!
Úgy látom, Nálatok a családban nem csak a legnagyobb pocak, hanem a leghurkásabb combi tulajdonosa is az egyméter alattiak táborába tartozik!

Zsóf!
Gratulálok Bubusnak a felálláshoz!

Dóri!
Itt is vannak ám sonkik!
Nagyon hasolít Rád Viki!

Képzeljétek, kátszottunk egy játékkacsával,Andrisnak a haja tetszett (jóvanna, ez hajaskacsa volt). Mondtam, hogy "haja"
és megismételte, töbször is! :D

 
 


töBBször

Ma kefével átsúroltam a fél teraszt, különös tekintettel a fugákra.
Úgyhogy én asszem kidőlök.

 
 


Zita márciusban (fél évesen) és most:
már keressük az XXXL-es etetőszéket... :lol: :lol: :lol:
Kép Kép

Kép Kép

Dóri, nagyon szépek vagytok, és igazán jól tartod Vikit! :wink:
Vendég
 


Atyaég Tünde!

Zita hány kiló?
(tudom, már kérdeztem, de sajnos, mintha említettem volna ma már, az agyam szita - lehet, hogy nem vagyok csillaggyerek???) :lol:

 
 


Ayse, az itteni srácokhoz képest pehelysúlyú. 6/19-én volt 8710gr/73cm
Csalóka, mert közeli a kép, de tényleg az ő hasa a legnagyobb, és az Ő combjai a leghurkásabbak. :wink:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron