Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ezt a témát azért nyitottam, mert nem találtam semmi hasonlót. (A jós/szellemidézés azért kicsit más...)
Engem érdekelne, van-e valakinek tapasztalata asztrológussal? Ha igen, milyen? Tudtok ajánlani valakit aki megbizható és nem sarlatán?

Ugyanigy érdekelne, volt-e valaki már grafológusnál?
Nekem évekkel ezelõtt külföldön csak az aláirásom alapján készitettek egy lazán gépelt oldalnyi elemzést, ami megdöbbentõen bejött, pedig a készitõje abszolút nem ismert.
Tehát, várom a téma iránt érdeklõdõk hozzászólásait.
Üdv
Kati
 
 


Szia Katalin!

Szomszédok vagyunk (én Dunakeszi). Van egy olyan újság, hogy PONT JÓ és ezzel a témakörrel foglalkozik. 2 havonta jelenik meg, ha érdekel, írj nekem, gyere el érte és adok egy példányt. (frisset)

Cili
Cili
 


Szia Cili,
köszi, most megyek szabira, jó sokáig nem leszek, beszéljük meg augusztusban, jó? az én email cimemet megtalálod! (remélem) - esetleg irj oda, úgy könnyebb lesz.
Szia!
Kati
 
 

 
 

Sziasztok! Anyatigris vagyok és nem szélhámos asztrológus, aki pontosan az édesanyák és leendő anyukák gondjaira specializálta magát három gyermekes édeasanyaként, aki ráadásul, az örökletes programokat felfedező férje segítségével otthon szülte meg mindhárom gyermekét. Ajánlom magamat mindenkinek.
 


Elnézést kérek azoktól, akiket megbántottam és megsértettem a Babanet Társalgójában (de különösen a Babanet chat-szobájában) tett pontatlan és nehezen követhető, sok szülő számára félreérthető vagy gúnyolódásnak, szélhámosságnak tűnő korábbi megjegyzéseimért, tanácsaimért és hozzászólásaimért. Mindenekelőtt a fenti hozzászólásomért kérek egy kis megértést, odafigyelést és türelmet azoktól, akik a fentiekben közzétett segítségnyújtási szándékomat nagyképű önreklámozásnak, túlfűtött idealizmusnak, szekta-jellegű fanatizmusnak értelmezik. Nem az orvostudomány öncélú kritizálását vagy az intézményes segítségnyújtást, a kórházi szülések elleni propagandát rejtik, szándékom szerint, a fenti sorok, mint ahogy a többi megjegyzésem sem. Mindössze azt szerettem volna, hogy azokkal az édesanyákkal kapcsolatba kerülhessek, és a legjobb tudásom és információs rendszerem birtokában megbeszélhessem velük azokat az élet-halál kérdéseket, amellyel a depresszióval, öngyilkossági gondolatokkal,abortuszokkal, sorozatos vetélésekkel, meddőséggel, megmagyarázhatatlan, drámai szerelmi konfliktusokkal, szakításokkal,és egyéb tragikus sorsfordulatokkal - halvaszületés, váratlan csecsemőhalál,a gyermekük váratlan, életveszélyes balesete(i), eltűnés(i), netalán elhalálozása valamint az orvostudomány technikai-kémiai eszközei segítségével nehezen vagy egyáltalán nem gyógyítható betegségek - bővelkedő élettörténetük során kilátástalannak, irracionális érzett veszteségekkel kell vagy kellett szembesülniük. Ugyanis jómagam is szembesültem fiatal, huszonéves édesanyaként az anyaság fentiekben felsorolt szinte valamennyi krízis-helyzetén, arculatán (két spontán vetélésem, 11 hetes kisbabámnak egy gyorsan ölő légúti vírus okozta váratlan, semmiféle előjel nélkül, pár óra alatt bekövetkező irracionális halála, kislányaim életveszélyes, 40-41 fokos lázzal egybekötött vírusos fertőzései, stb.). Az anyaság spirituális értékét, értelmét kutató felismeréseim, meglátásaim elsősorban azoknak az édesanyáknak lehetnek a hasznára, akik ők maguk is a fenti krízis-helyzetek, tragikus sorsfordulatok némelyikét tapasztalták meg vagy élik jelenleg is, és ezáltal nyitottá, kíváncsivá váltak a saját anyai sorsuk rejtett szellemi mozgatórugóira, igazságaira, az anyaság spirituális-lelki-érzelmi vetületére. Azon pozitív szemlélet-váltásra és szellemi megújulásra, hitre és szeretet-áramoltatási képességre, kommunikációkészségre, amely nemcsak a saját magam, hanem a hozzám forduló édesanyák és nők kritikus, reménytelennek tűnő, irracionális szenvedésekkel, veszteségekkel teli sors-helyzeteinek a feloldásában és meghaladásában segítettek, az anyai ágon öröklődő élet- és gyermek-ellenes spirituális programok feltárásában már lassan 8.-ik éves asztrológusi tudásom segített és segít a továbbra is. Ezért merem nyilvánosan is felválalni a 26 éves korom ellenőre, a legnagyobb tőlem telhető feleősség-tudattal, éberséggel gyakorolt asztrológusi hivatásomat, amelynek köszönhetően összesen négy alkalommal részesülhettem az otthonszülés csodálatos élményeiben. Mindezt nem feleőtlen kísérletezésképpen tettem, hanem a környezetemben, a férjemben és a gyermekeimben való tükröződés által folyamatosan finomított kauzális önismeretem segítségével, illetve az édesanyámtól, nagymamámtól- és dédnagymamámtól öröklött életfeladataim felvállalásával előztem meg ugyanis a sok édesanya által rettegett és kikerülhetelennek vélt várandóssági-szülési-gyermekágyi komplikációkat. Én nem itélkezem senki fölött, és nem hirdetek egeket verő, misztikusan naiv, világmegváltó eszméket, mindössze egy, kezdetben fájdalmas lelki-szellemi, sőt még fizikai erőfeszítéseket követelő, ám hosszútávon annál több örömben, egészségben, áldásban és (gyermek)áldásban bővelkedő önismereti-önátalakulási kalandra hívlak benneteket, kedves leendő vagy már gyakorló édesanyák és édesapák. Anyai szívem legmélyéből hálás lennék a megbocsátásért és a megértésért, a kreatív kollaborációért.
 


Elnézést kérek azoktól, akiket megbántottam és megsértettem a Babanet Társalgójában (de különösen a Babanet chat-szobájában) tett pontatlan és nehezen követhető, sok szülő számára félreérthető vagy gúnyolódásnak, szélhámosságnak tűnő korábbi megjegyzéseimmel, kéretlen tanácsaimmal és hozzászólásaimmal. Mindenekelőtt a fenti hozzászólásomért kérek egy kis megértést, odafigyelést és türelmet azoktól, akik a fentiekben közzétett segítségnyújtási szándékomat nagyképű önreklámozásnak, túlfűtött idealizmusnak, szekta-jellegű fanatizmusnak értelmezik. Nem az orvostudomány öncélú kritizálását vagy az intézményes segítségnyújtás, a kórházi szülések elleni propagandát rejtik, szándékom szerint, a fenti sorok, mint ahogy a többi megjegyzésem sem. Mindössze azt szerettem volna, hogy azokkal az édesanyákkal kapcsolatba kerülhessek, és a legjobb tudásom és információs rendszerem birtokában megbeszélhessem velük azokat az élet-halál kérdéseket, amellyel a depresszióval, öngyilkossági gondolatokkal,abortuszokkal, sorozatos vetélésekkel, meddőséggel, megmagyarázhatatlan, drámai szerelmi konfliktusokkal, szakításokkal,család-szétbomlásokkal és egyéb tragikus sorsfordulatokkal - halvaszületés, váratlan csecsemőhalál,a gyermekük váratlan, életveszélyes balesete(i), eltűnés(i), netalán korai elhalálozása, valamint az orvostudomány technikai-kémiai eszközei segítségével nehezen vagy egyáltalán nem gyógyítható betegségek - bővelkedő élettörténetük során kilátástalannak, irracionális érzett veszteségekkel kell vagy kellett szembesülniük. Ugyanis jómagam is szembesültem fiatal, huszonéves édesanyaként az anyaság fentiekben felsorolt szinte valamennyi krízis-helyzetén, arculatán (két spontán vetélésem, 11 hetes kisbabámnak egy gyorsan ölő légúti vírus okozta váratlan, semmiféle előjel nélkül, pár óra alatt bekövetkező irracionális halála, kislányaim életveszélyes, 40-41 fokos lázzal egybekötött vírusos fertőzései, stb.). Az anyaság spirituális értékét, értelmét kutató felismeréseim, meglátásaim elsősorban azoknak az édesanyáknak lehetnek a hasznára, akik ők maguk is a fenti krízis-helyzetek, tragikus sorsfordulatok némelyikét tapasztalták meg vagy élik jelenleg is, de ugyanakkor a megrázó tapaszatalataik, szenvedéseik következtében már nyitottá, kíváncsivá váltak a saját anyai sorsuk rejtett szellemi mozgatórugóira, igazságaira, az anyaság és párkapcsolati-családi élet spirituális-lelki-érzelmi vetületére. Azon pozitív szemlélet-váltásra és szellemi megújulásra, hitre és szeretet-áramoltatási képességre, kommunikációkészségre, amelyek nemcsak a saját magam, hanem a hozzám forduló édesanyák és nők kritikus, reménytelennek tűnő, irracionális szenvedésekkel, veszteségekkel teli sors-helyzeteinek a feloldásában és meghaladásában segítettek, a szintén asztrológus férjem világszerte elsőként felfedezett és 15 éves kutatásai során kidolgozott, általa "anyai ágon öröklődő élet- és gyermek-ellenes spirituális programoknak" elnevezett ismeret-rendszer vezetett rá. Ezt gondolom tovább, és mélyítem tovább folyamatosan az egyéni anyai sorstapasztalataimon keresztül. Ezért merem nyilvánosan is felvállalni, 26 éves életkorom ellenére, a legnagyobb tőlem telhető felelősség-tudattal, éberséggel gyakorolt asztrológusi hivatásomat, amelynek köszönhetően összesen négy alkalommal részesülhettem az otthonszülés csodálatos élményeiben. Mindezt nem felelőtlen kísérletezésképpen tettem, hanem a környezetemben, a férjemben és a gyermekeimben való tükröződés által folyamatosan finomított kauzális önismeretem segítségével, illetve az édesanyámtól, nagymamámtól- és dédnagymamámtól öröklött életfeladataim megismeréséel és felvállalásával értem el. Így előztem meg a sok édesanya által rettegett és kikerülhetelennek vélt várandóssági-szülési-gyermekágyi komplikációkat, nem a vakszerencsére játszottam. Én ugyanis, az átélt tapasztalataim és asztrológusi jártasságom hatására, nem hiszek többé sem az irracionális reménykedésben, szerencsepontokban és ámító jóslásokban, azonnal ható csodapirulákban, boldogság-elixírekben, de annál erőssebben hiszek viszont a pozitív teremtő anyai képzeletben. És nem ítélkezem senki fölött,amikor nyilvánosan közzétéve a konkrét beszélgető-partnerhez intézett(ám tapasztalataim szerint többé-kevésbé, valamilyen szinten valamennyi édesanya számára fontos) kérdéseket,és szoktalannak, gúnyos kötekedésnek tűnő megjegyzéseket kockáztatok meg például a chat-beszélgetéseim során. De mert tudatában vagyok az általam képviselt szemléletmód és érték-rend szokatlan, a kényelmetlen belső szellemi-lelki erőfeszítésket, befeléfordulást célzó jellegének,tiszteletben tatom azokat, akik a velem való kommunikációjukban a privát üzenetek formáját vagy az általam felvetett kérdésekkel szembeni elzárkózást válasszák. Nem hirdetek egeket verő, misztikusan naiv, világmegváltó eszméket, mindössze egy, a kezdetben fájdalmas lelki-szellemi, sőt még fizikai erőfeszítéseket követelő (a tudattalanunk mélyére leszorított negatív átélések, görcsök, szorongások felszínre hozását segítő sorshelyzet-értelmezések és beszélgetések), ám hosszútávon annál több örömben, egészségben, áldásban és (gyermek)áldásban bővelkedő önismereti-önátalakulási kalandra hívlak benneteket, kedves leendő vagy már gyakorló édesanyák és édesapák. Anyai szívem legmélyéből hálás lennék a megbocsátásért és a megértésért, a kreatív kollaborációért. Teszem ezt egy olyan civilizációban,társadalmi konjunktúrában, amelyben a XXI. századba belépve, egyre többet hangzik el "a magyarság vészes sorvadása" kifejezés.
 


Szia Anyatigris jarsz meg erre?


Kép
 
 


Jó lenne...
 


A Társalgó rovatban talán még egy-két ember szívesen fogad. A chatben semmi keresnivalóm. Erről sikerült mostanra megbizonyosodnom.
 


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: