Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét!

Most csak egy mondat, mert már tényleg betemeti a családot a vasalnivaló...

Tünde :) Gluténérzékenység tünetei mennyi idő illetve mennyiség után jelentkeznek? Úgy tudom, hogy lehet, hogy sokáig nem jön elő tünet, akár évekig sem okoz gondot. / vagy annyira nem jellegzetes tüneteket produkál/. Nem hiszem, hogy számít a mennyiség, hiszen sokszor hallok olyat, hogy egy diagnosztizált betegnél, aki tartotta a diétát, egy icipici hiba is azonnal gondot okozott. / nem tudtak róla, hogy a régóta fogyasztott étel összetétele megváltozott, és került bele glutén/. Előfordulhat olyan is, hogy azonnal jelentkeznek tünetek, de asszem ez a ritkább. Miért kérdezed?

Holnap nálunk Fogaskerekű-Gyermekvasút-Libegő a terv, Franciaországban élő barátainkkal megyünk. Ma is voltak itt kicsit, és kicsit örülhetett anyai szívem, mert Balázs előre mondta, hogy csak Flóra jöjjön, a szülei ne, így aggódhattam, hogy rondán fog viselkedni velük. De tünemény volt, nem is ismertem rá, annyira kedvesen, édesen játszott mindenkivel :D

Jó éjt, szép hétvégét mindenkinek!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Az azért szép!!!!

Andris egy kilóval kevesebb volt másfél hónapja!!!
Hát én nem merem levinni Andrist a mérickélésre, mert mi van ha megint kikapok, hogy kicsike???

Ma egész jól evett, alsás csirkét főztem neki (félüvegnyi) és egy fél barackot is megevett.

 
 


Most megnéztem, Lili 9 hósan 7 kiló 65 deka volt
 
 

 
 

Jucc!
Nálunk már betemette :lol: vagy inkább :(

(Na, jól felélénkültem)

 
 


Judit, csak azért kérdeztem, mert adtam már párszor Zitának kiflivéget, és nem tudtam a feltett kérdéseimre a választ.
Köszi!
Vendég
 


Zita szereti a hasát, a nagy melegekben sem csökkent le az étvágya.
Vendég
 


Ezzel én is épp így vagyok!
 
 


Akartam felrakni képet, de nem tudok :(

Holnap számbádi help mí plíz!!!

Tenkjú veri a macskát!

Gúdnájt for óll!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sziasztok!

Tünde!
Köszönöm az utólagos meghivót, de én valahogy még mindig nagyon degradálónak érzem ezt az egész új rendszert, mert ugye szép és jó valóban az új topic, de milyen áron? Az igazság az, hogy nem tetszik, hogy itt főnökösdid játszotok és főleg az, hogy visszaéltek ezzel a rátok(nem)ruházott hatalommal a meghivók terén. Fáj a szivem sok értékes emberért, de én egyelőre léptem. :(

Dóri!
Privi ment.

Jóéjt,

Kép
CLEO&MAJA
 
 


Jó reggelt!

Cleo, válaszoltam. És légyszi hagyjuk már ezt. : (

Na mostmár én is kiváncsi vagyok Viki méreteire, jövő héten meg is mázsáltatom a védőnővel. Olyan 8 kiló körül lehet.
Vendég
 


Cleo, nem is tudom, mit mondjak... Sajnálom, jó páran hiányoztok.
Róki, te is. Nem is értem, miért nem kaptatok meghivót. Bár igaz, a meghivós rendszer kirekesztő, eleve problémás, úgyhogy jól szólni ebben a témában nem tudok. Olvastam, amit irtál a másik fórumon. bevallom, először megdöbbentem, mert én nem szeretem a nagy szavakat, szerintem azokat az élet nagy eseményeire kell tartogatni, sőt, akkor is jobb, ha csak magában mondja el az ember... de ha belegondolok, megértem a csalódásodat.

Lányok, bocs, hogy ide irok ezekről, de szerintem nem lehet szó nélkül elmenni amellett, hogy másokat megbántunk.

Más:

Tünde, Zita rendkivül találékonyan használja a tárgyakat! Nagyon édes :)

Dóri, Viki is tüneményes, főleg az úszógumis képen.

Mea, én biztosan nem tudok menni a talira.

Jöjjön egy kis Julcsi:


Kép
Kép

Apával:
Kép

KépKép

KépKép
 
 


Tünde!
Mentek a hétvégén strandolni?
Vendég
 


Dóri, nem indultunk ma el, itt nagyon nagy szél van, és a met.hu szerint a Balatonon is. De holnapra kisebbet ígérnek, így valszeg lemegyünk.
Már csak azért is, mert végre vettem bikinit, a másikat mellesleg :wink: kinőttem, Kistesónak köszönhetően.
Ti mentek?

Cleo, tiszteletben tarom a döntésed. De nem célunk, hogy főnökösdit játszunk.
Vendég
 


Tünde!
Itt is szeles az idő, nem az a kifejezett strandolós, bár a kertben vagyunk egész nap. Sütögetés lesz holnap (is) barátnőmmel, meg Forma1 is lesz, és hát Peti..... :D Lesz még alkalom, mert amit hallottam róla, az nagyon szimpi.

Viki minden létező sapkát leszed a fejéről, most van egy baseball jellegű fehér Nike, kb. 3x mostam a héten, mert a földön landolt folyton. :? Még a kendőn gondolkodom, vajon azt is le tudják szedni magukról a babák?

Zsuzsa!
Ugyanilyen lasztink van, de Gergő bulijon a srácok átrugták a szomszédba, aki nem rúgta vissza, egy paraszt. :evil: Julcsi :)
Vendég
 


sziasztok! :cry:

Most akkor ennyi???

Tényleg kettészakadtunk????

Nem lehetne visszacsinálni semmiképpen????

Egy helyre írni és nem beszólni egymásnak????

Nem jó ez így, én spec. mindkét helyen írnék szívesen emberkéknek és kettőt nem lehet nyomon követni!!!!!!!!

Most miért kellett ez??????????????

Gyertek már vissza mindannyian és tegyük túl magunkat a történteken valahogy!!!!

Akik meg nem akarnak nem írnak egymásnak, ennyi.
:cry:

Mea
mea
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Olyan rossz érzés így nekivágni a nyaralásnak, hogy tudom nem vár egy csapat már, együtt mindenki :(

Még ha néha ki is akadtunk egymásra, ez így volt kerek.

Mea
mea
 
 


Babák egyébként nagyon cukik, mint mindig :)
Hagy ne kelljen Tőlük is megválnom..... :cry:

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Ezt az üzit mindkét topikon olvashatjátok.
Bár én az etetési kérdésekben a kockafejűekhez tartozom, meglepődtem ezen a meghívó dolgon. Nem tartom jó ötletnek, mert mint Rókica is leírta, ezzel kiközösítitek a csapat egy részét. Persze, sokszor elbeszéltünk egymás mellett, de talán mégis túlzás. Én is éreztem hozzászólásokat provokatívnak, lehet, hogy tévedek, mégis irritált. Úgy érzem, a probléma mélyebben van, minthogy adott-e Megann tojást Lénának vagy sem. Konfliktusok halmozódtak fel és ilyenformán buggyantak a felszínre. Viszont ez a meghívósdi lesüllyedés ugyanarra a szintre, mint a konfliktust kiprovokálni. Tudom, ezért mindkét oldal haragudni fog rám, de nem baj. És Angelani meggyanúsítása azzal, hogy ő lovequeen, szintén nem tetszett. Bár a külső jegyek hasonlóak, ez adódhat pont abból, hogy ez a lovequeen megfigyelte, hogy ír Angelani, és úgy írt, ráterelve a gyanút. Angelani nagyon sok mindenen ment és megy keresztül, én tisztelem azért, hogy helyt akar állni minden helyzetben, igaz, biztos nem mindig sikerül, mint ahogy másnak se. Valószínűleg neki is, mint Harinak ez az egyetlen kikapcsolódási lehetősége. Szerintem sokat jelentünk neki.
Őszintén sajnálom, hogy ez történt.

Mea!

Bár veled sem mindig értettem egyet, szép gesztus volt tőled ez a tali gondolat. Nagyot nőttél a szememben.

Zsuzsa, te is, hogy ennyire szíveden viseled ezt az ügyet.

egy szomorú Zsóf

Kép
Kép


Zsóf, Majola, Mea, megértem, hogy szomorúak vagytok, de valahol mégsem értem...
Nem szedtük szét a csapatot, mi különváltunk, mert velünk konfrontálódtak a legtöbben, általában mi nem értettünk egyet ezzel-azzal, vagyis mi emeltünk szót.
Akinek van kedve, ír ide is, oda is, és akinek ez akkora probléma, az írjon csak az egyik fórumra, nem kértük senkitől, hogy utálja x-et és y-ont. De ha esetleg ez nem volt egyértelmű, akkor most már ez is tiszta, ok?
Vendég
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, csak azért jöttem, mert ígértem tegnap képeket, ráadásul kiderült, hogy én bénáztam :P

Tessék: :)

A szent család :P
Kép


De szép a labdád! :roll:
Kép


Ugye nekem adod?
Kép


Neeemm? Akkor elveszem! :twisted:
Kép


Na jó, fussunk érte egyet! 8)
Kép


Addide, merodavágok! :D
Kép


Nézd, még a nyálam is csurog érte!! :shock: Kép


Különben is, nekem jobban áll a színe 8)
Kép


Hát még milyen finom :P
Kép


Mese a repülő zokniról :D Kép


És, hogy anyára is emlékezzetek:
Kép

Remélem, nem fogtok rosszakat álmodni :D

Jó éjt!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis!
Zseniálisak a képek! Nem csodálom, hogy föl akartad rakni. :D Tetszik, hogy Máté az összes képen mozgásban van. :lol: Kutya jó fej, hogy így asszisztál neki. Mi kutyánk egy westie, ami ugye jóval kisebb még Vikinél is, majd teszek fel én is képet.

Nálatok megy még a szopi?

Mi megint korán keltünk, Viki negyed 6-tól fél 7-ig már fenn volt (játszott), majd "megkönyörültem" rajta.
Vendég
 


Jó reggelt :)

Dóri,
nekem is tetszenek a képek, egy ismerősünk csinálta Gyönkön :) A kutyus nem a miénk, de irtó aranyos volt, és külön poén, hogy egymás lasztijára kattantak, és mindkettőt kölcsönösen összenyalogatták :D

Szopi még jelentős szerepet tölt be nálunk, éjjel legalább háromszor, nappal pedig még 5-6 alkalommal játszik, a kaják után is, mindegy, mennyit eszik Máté. Én nagyon örülök ennek, mert ha bármi baja van, cicit legalább akkor is elfogadja.

Én nagyon csodálkozom a mai fél kilences kelésen, de eszembe sem jut reklamálni :roll:

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis!

Tényleg nagyon jók a képek! Óriásit nőtt ez a kisfiú!

Máté hajacskáját levágtátok?
(vagy már írtad, csak én nem olvasok figyelmesen?)

 
 


Benianyu!

Ti hogy tanítottátok meg Benit kétkerekűzni?
Volt olyan partvisnyél hátul?

 
 


Ayse,
nem vágtuk le, örülünk, hogy egyáltalán ennyi van neki :D
Egy pár képen látszik, hogy a feje tetején hosszabb, oldalt rövidebb, és hát ritkaszép sajnos. Remélem, nem a Bálint családjára üt majd, mert ott minden pasinak hullik. Apukámnak meg még most is tök sűrű, húgomén meg behalok. Én meg nagyapámét örököltem, aki kb úgy nézett ki, mint egy madárijesztő, a néhány szál szőke kócával :lol:

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis!

Nyugi, Lili is így indult!
Én attól tartottam, hogy a kromoszóma spirál ezen szakaszára anyósom tette rá "haj"nyomát, de szerencsére nem. Hanem a a dédnagymamám óta Lili már az ötödik generációs förtöske. :lol:

MAjd ha digi gép közelében leszek, lefényképezem a papír fotókat Lili kiskoráról, és felrakom!

 
 


Lányok! :cry:

Már engem is idegesített ez a lincshangulat meg fröcskölődő hozzászólások, megjegyzések tömege. Miután elolvastam mindent, és nem itt a fórum keretei között próbáltam dűlőre jutni egyes számomra szimpatikus emberekkel, akik ugyan nem ide írnak, rá kellett jöjjek, hogy sajnos ez lehetetlen. Olyan valós és vélt sérelmek halmozódtak fel emberekben, hogy azon már józan ész és normális hozzáállás a részemről nem segít. És mivel (hasonlóan Rókihoz) ez a dolog már kihat a mindennapjaimba, ezért úgy döntöttem, hogy nem fektetek bele több időt és energiát és azért nem, mert NEM ÉRDEMES, az előbb felsorolt okok miatt. Igazak voltak és vannak mindkét oldalon is az én véleményem szerint, viszont a marakodást és megjegyzéseket nem szívesen olvasom, én úgy gondolom, hogy maximálisan megtettem mindent, ami tőlem telt, de van elég gond, és nem akarom tovább bonyolítani az életem az ilyen meddő vitával és sértődöttséggel mégha okkal is teszi bárki. Úgy érzem, hogy pocsékolom az energiámat, mert tehetetlen vagyok.

Hiányozni fognak a beszélgetések, meg azok az emberek, akik közel állnak hozzám, de ezen én sem tudok felülkerekedni. :(

Igyekszem összpontosítani azokra a fontos dolgokra, amelyek az életemben vannak, igyekszem magam is meggyógyulni, mert van két gyermekem, akiket fel kell nevelni a férjemnek meg nekem. Itt van a kislányom, akinke lobog egy nem egyszerű vese műtét a feje fölött :cry: és van egy fiam, aki lassan kiskamasz (a korszak nehézségeivel és szépségeivel) és szeptembertől újra "munkábaáll" a suliban, már másodikos lesz. Szóval eddig sem unatkoztam és ezután sem fogok, és bár hiányozni fogtok nagyon, de nem tudo mmegengedni, hogy ez a meddő vita elszívja az erőmet és hiába fussak köröket.

Aki akar, majd úgyis megtalál az elérhetőségeimen. Sajnálom, és akivel priviben "beszéltem" az tudja hozzáállásomat és véleményemet, meg amúgy is leírtam, de belefáradtam.

Próbáljátok meg összehozni mégegyszer a csapatot, ha nme is mindenkit, kevés az ember élete, és kár azt meddő veszekedésekkel tölteni.

sziasztok.

Dóri
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Megjöttünk a hétvégi kiruccanásból. A gyerekek édesek voltak. Bazsika egyfolytában ölelgette meg puszilgatta a Dédit, Laci meg folyton az ölébe kérdzkedett. Szegény nagymamám 88 éves és 45 kiló. Laci 12, nem nagyon tudta emelgetni.

Majd holnap jön sok-sok kép is, de ma apa igényt tart rám, mivel pénteken talélkoztunk utoljára.

Kép
Kép Kép
 
 


Dóri

Remélem azért pár hét alatt megint meggondolod magad. Szerintem a mi életünkhöz már a Babanet is hozzátartozik, még ha néha vannak ilyen csúf és értelmetlen viták is.

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Mi ma kirándultunk egy nagyot, elmentünk Keszthelyre és Balatonedericsre, megnéztük az Afrika múzeumot. Jól elfáradtunk mindhárman(-négyen :wink: ).
Sajnos strandolás nem volt, pedig vittük a cuccost. :cry:

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hosszú hallgatás után, újra itt!
Jöttem, láttam, sajnálom!
Nagyon fáj ami történt, mert Ti hozzátartoztok a mindennapjaimhoz. Ritkán írtam ugyan, de olvasásra mindig szakítottam időt. Nem tudok választani és remélem nem is kell, hiszen Kisnyúl, Zsuzsababa, Léna, Gergő, ugyanúgy hiányozna, mint Dani, Julcsi, Nolcsi és Leon, vagy Zita.
Mindenkitől bocsánatot kérek akit nem említettem! Az elmúlt napok eseményei döbbentettek rá, hogy mennyire fontos nekem ez topic, bár a hozzászólásaim alapján nem hiszem, hogy Kuha tudná, hogy milyen sokszor látom magam előtt Gergő arcát, ha Tomi hasonló pofit vág, vagy hogy hányszor eszembe jutott Dóri, vagy Megann amikor eltűntek. Számtalan példát írhatnék még, hiszen mindenki megmozgatta a lelkemet ki így, ki úgy. Nem tudom lehetek-e hiteles mindkét topicban, ha nem bánjátok megpróbálnám.


Thomasanne

Kép
Kép
 


Dóri,
:(

Tünde,
Zita kézben is, és mászva is tüneményes :)

Thomasanne,
nem kell választanod, jut is, marad is :)
Gyere gyakran, és bármilyen nehéz is, kérlek, próbálj megbékélni a dologgal.

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sajna Apa elaludt, így viszont gyorsan fel tudok dobni néhány képet a hétvégéről:

Laci és a Keresztmamám:

Kép Kép
Kép Kép

Bazsi kacsint:

Kép Kép

Bazsi roszcsontocska, de a végén maga a megtestesült ártatlanság:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép Kép
 
 


Sis

Köszönöm a választ, ezt is, az előzőt is, megkaptam.
Máté kopifejjel is cukorborsó!

Písz!

Kép
Kép
 


Bazsi és a Dédi:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép Kép
 
 


Laci szereli a hurcit:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Thomasanne, üdv, régen hallottunk Rólatok! Olvastam az ősziben, hogy gondok voltam, remélem lassan helyrerázódnak a dolgok!

Sildike, Lacika kezd nagyon hasonlítani Bazsikára, főleg a huncut nézése.
Vendég
 


Hú, Ildi, Bazsi tényleg nem sokkal kisebb dédinél:) Nagyon helyesek együtt.

Julcsi tegnap annyira bepörgött a parkban, egész kis showműsort rendezett, sokan jól szórakoztak rajta. Egyfolytában kacagott, mindenkihez odaszaladt (négykézláb), 5 éves forma kisfiúktól elvette a labdájukat, felállt, ütemesen ringatózott a kis rugólábain, be akart szállni mások babakocsijába ... csuda pofa volt.

Valamelyik nap irtam Barbinak üzit, de nem szerepel az elküldöttek között. Ha csak beirom a nicknevet, nem küldi el? És lehet több cimzettnek is küldeni? Annyira béna vagyok. Véletlenül rákattintottam egy olyan gombra is, hogy feliratkozás a témára, és most emaileket kapok a babanettől.

KépKép

KépKép
 
 


Majola, én is jártam már így, hogy pü-t küldtem, és nem kapta meg az illetékes.
Julcsi nagyon aranyos lehetett... most még a tavaszt sem érezheti. :lol: :lol:
Vendég
 


Benianyu

Még olvasol, vagy egyáltalán nincs kedved írni? Tegnap a Dédinél fújtunk buborékot és Bazsi egyszer teljesen váratlanul közölte, hogy Beni elkapta fogóval. Azt hittem fenékre ülök a meglepetéstől. Mostanában Bazsi amúgy is olyan kis okos.


Lányok

Holnap jönnek páran hozzánk (Barbiék, Zsuzsáék a szokásos heti látogatásra), akinek van kedve az csatlakozzon. Tegnap hoztam szlovakajból sztrapacskaport meg bryndzát úgyhogy szerintem gyorsan összedobok egy jó kis juhtúrós sztrapacskát. Kaját ne hozzatok csak a gyerkőcöknek.

Sis
Máté óriási arc a kutyával. Majola Julcsikája ilyen, ha eljönnek hozzánk és meglátja a mi kutyánkat.

Zsuzsa
Lacit és Julcsikát szét fogom ültetni, ugyanis Lacika egyfolytában szökik a teraszra. :lol: :lol: :lol:
Viszont ha a szárítót szétnyitom és beteszem az ajtóba, azt még nem tudja eltolni. Egyenlőre. Nem sok kell a kis Houdiniknek, majd együtt kitalálják holnap, hogy hogyan is lehetne kitörni.
Igen, a Dédi kicsit több mint duplája a Bazsikának.

Ayse
Nem kockáztatsz meg egy városi vezetést holnap? Éppen most ragasztom meg az ugrálóvárat. Lili biztos élvezné.

Tünde
Érdekes, hogy akik ritkán látják sokan mondogatják, hogy a két fiú kezd hasonlítani egymásra. Akik viszont ismerik őket azoknak egyre inkább mások. Vannak pillanatok, amikor ha egymás mellé tesnném Bazsi meg Laci képét nem lehetne megmondani, hogy melyik melyik, de amúgy baromira különböznek egymástól. Ég és föld a két fiú. Laci ezerszer ravaszabb, huncutabb, zsiványabb, mint Bazsi. Bazsika totál nyílt, őszinte kisfiú.

Kép
Kép Kép
 
 


Zsuzsa

Azt akartam még kérdezni, hogy ha Julcsika ilyen kis kezdeményező, Te pedig folyton szexi bugyókat adsz rá, apa nem vett még egy puskát otthonra? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
 
 


Jézusom, Sildike, Laci még Bazsinál is zsiványabb??? Akkor tényleg jó lesz Julcsival szétültetni őket :)
Apa egyelőre élvezi a lánya sikerét...bár örült, amikor tegnap fiúnak álcáztam :)

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok!

4 napig readonly voltam, párhuzamosan olvastam mind a két fórumot, így nem volt ihletem írni. :( Bár ezen az oldalon inkább a babákról szól a topik azóta is :) :) :). Szerencsére, csak egy-két a vitát éríntő lelkizős beírogatás volt. Szóval itt vagyok újra! :) :) :)

Egy-két hétvégi strandolós kép. Danit próbáltam etetni, de jobban ízlett a lába, a keze a babakocsi és egy kis nézelődés is volt közben. :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Benianyu

Láttalak ám, hogy bent vagy, azért kérdeztem, hogy csak olvasol-e? :lol: :lol:

Dani(gombóc???) nagyon édes. Melyik strandra jártok? Már a múltkor beszéltünk róla, hogy ha ilyen meleg van strandon is talizhatnánk egyszer. Állítólag a gödi strand is nagyon jó, a Dagály meg egyszerűen szuper lett.
Dudával is beszéltünk róla, hogy egyszer leugorhatnánk a Balcsira páran gyerekestől.


Tünde
A Balcsira Te is el tudnál jönni ugye?

Kép
Kép Kép
 
 


Hozzánk 1 gyerek+e anyuka beférne még.

Kép
Kép Kép
 
 


Sildike,
Itt vagyok! Pont egyszerre írtnk! Bazsi milyen kis okos!!!!
Beni is emlegetett Titeket! Tegnap buszoztunk (imád bkv-zni) a Buy-Way-be, a Kenguruba, vettem a fiúk egy pár pólót.
Hazafelé a megállóban ott állt a sárga busz is és kérdezte Beni, hogy miért sárga és hova megy. Mondtam, hogy Dunakeszire és Beni rögtön említette, hogy ott voltunk, nálatok. :)

Dóri,
Ha még olvasod! Nagyon helyesek vagytok Vikivel! :)

Tünde,
Zita igen csibészesen néz! Én is hagyom Danit négykézláb menni, ha akar, utcán, játszótéren, strandon. :)
A "mindjárt kinövöm az etetőszéket" sorozat is nagyon jó! :)

Zsuzsa,
Julcsika gyönyörűséges a kis kalapjában! :) De édes lehetett tegnap a játszótéren. :)

Sildike,
Helyesek a kis kopaszok a Dédivel meg a Keresztmamiddal! Lacika tényleg kezd a bátyához hasonló csibész lenni, aki viszont nagyon ártatlan arcot is tud vágni! :) :) :)

Sis,
Máté a kutyával szenzációs! :) Az egymáslabdája lenyalogatás immunerősítő? :) :) :)

Ayse,
Igen, úgy tanítottuk Benit biciklizni, hogy először tettünk partvisnyelet hátulra és teljesen leengedtük az ülést, hogy leérjen a lába. Futottam vele, de szerencsére hamar elkapta a ritmust, elkezdtem egyre többször elengedni a nyelet és mikor láttam, hogy nem dől el, egyszer elfutottam mellette. Nagyon meglepődött, de rájött, hogy megy neki. Pár napig még teljesen lent hagytuk az ülést, aztán felemeltük, mikor már jól ment. Most már úgy száguldozik, hogy ihaj. :) :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Sildike, elvileg le tudnék menni, de nem szívesen vezetek egyedül városon kívül, főleg, amióta újra duopack vagyok.

Majola, már jól vagy teljesen?

Benianyu, hol starndoltatok? Mi is készültünk szombaton és vasárnap is, de hideg szél fújt.
Vendég
 


Beni harcol a gépért, de még jövök vissza. Dani ma az Anyuéknál van. :) :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Tünde, jól vagyok, bár este néha váratlanul megint rámtör a hányinger, és előfordul, hogy hányok is. De ez már semmi :) Délelőtt és délután is kell ennem, különben kerülget a rosszullét.
Te hogy vagy? Látom, a pocid még nem túl terebélyes. Rajtam szoktak hüledezni, hogy mekkora :oops:

Benianyu, Danigombi azért nem csak kezet és lábat eszik szerintem :) Kis huncut mosolya van.

KépKép

KépKép
 
 


Tünde

Győrben van jó strand? Mert felőlem oda is mehetünk. Vagy fel is vehetünk Téged menetközben. Tudod a Balcsira kis kerülővel Szeged felől is lehet menni. Majd úgy szervezzük, hogy mindenkinek jó legyen. A legjobban azt utálom, mikor valaki azért marad le egy taliról, mert nem tud hogy eljutni oda. Engem a barátaim, meg a barátnőim annyit hurcolásztak, amikor nem volt kocsim, vagy jogsim, hogy akkor megfogadtam, hogy én mindenkiért el fogok menni ha tudok.


Benianyu
Én néha meglepődök azon, hogy a gyerekeink mennyivel értelmesebbek, mint azt mi gondoljuk. Van kedvetek jönni holnap? Juciék nincsenek itthon, vagy csak nem ír? Ha beszélsz vele neki is szóljál légyszi jóóóó?

Pont tegnap mondtam a keresztmamámnak, hogy mi úgy örültünk, amikor kocsival mentünk valahova a gyerekeink meg a buszozásnak, meg a villamosozásnak örülnek. Tegnap amíg mi kiszaladtunk vásárolni meg tankolni Szlovákiába addig Bazsi a keresztanyummal maradt és buszoztak le-fel Salgótarjánban. Bazsi hihetetlenül élvezte.
Egyszer az anyukám is busszal vitte haza a munkahelyéről, mert hamarabb végeztek, mint ahogy én értük mentem volna. Na azóta is ha trolit lát, azonnal emlegeti, hogy ő a mamával trolival utazott haza.
Tavaly, amikor még pocakom volt, akkor mentünk a Nyugatiba is a Balázs elé vonattal. Azt is nagyon élvezte Bazsika.


Sis
Ha olvasol, Zsuzsa sajnos úgy néz ki, hogy nem tud jönni, úgyhogy Barbiék is fel tudnak venni holnap. Nekik még hurcijuk is van. Majd megdumcsizom vele. Ő csak este lesz, mert a telken vannak.

Kép
Kép Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: