Új privát üzeneted érkezett!

Kevdves....!

Nem hogy is szolítslak benneteket?
Ma vagyok 32 éves, egy 2 éves kislány édesanyja.
Figyelem felkektőnek szántam a fenti címet.
Egész csináltam a dolgom, tudjátok, aki van már gyereke. Reméltem hátha hamarabb haza jön ma férjem, és talán ünnepelhetünk is. Volt vacsi is. Rnd volt. napközben , persze sokat idegesgtettem is lányommal. Tuom dACKORSZAKBAN VAN. Még is más volt eza nap. A remény miatt. talán hamarabb haza jön, talán hoz egy száll virágot, talán kicsit ünnep lesz leszz ez a mai??
Nem igy történt. ketten fölhivtak Anyuék, és legjobb bartnmőm, pedig szerettem volna a világba ordítani: MEGSZÜLTTEM 32 ÉVE? ÉS NAGYON ÖRÜLÖK: HOGY ITT LEHETEK. Boldog vagyok mert van egy gyönyörű lányom aki egészséges és van egy egy férjem akit szeretek és tudom Ő is engem, csAK túlhajszolt. Nem haragszom rá, csak nélküle ünnepelek, VELETEK.
Este bekapcsoltam kevencemet Jimmyt és jót táncoltunk rá a lányommal, a végére a férjem is megérkezett. Nem tudta miért tánclunk,még akkor sem.
van ilyen ha, kicsit egyedül, még bolsagan mesétem el nektek.
Javaaslom nyissunk egy születésnapi toppicot.
Mindenkinek BOLDOG SZÜLINAPOT AKI Velem együtt ünnepel.
Sziasztok Mary Blue
Mary Blue
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT MARY BLUE!
Katus
 


Drága Mary Blue!
<BLINK>NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!</BLINK>
És ne légy nagyon szomorú!
Sajna tényleg így van, túlhajszoltak vagyunk,
olyannyira, hogy megfeledkezünk a számunkra legfontosabb emberrõl.

Javaslom, mindezek ellenére szeressed a párod, és fõleg a kislányodat!

Küldök egy kis vidámságot is:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ancsi
Ancsi
 

 
 

Szia Mary Blue!

Én is nagyon boldog születésnapot kívánok így egy nappal kés&#337;bb is. Kár, hogy tegnap este már végeztem mire te írtál, úgy aktuálisabb lett volna.

Megjegyzem jó módszer, ha figyelmeztetsz vkit a párod köréb&#337;l a szülinapod el&#337;tt kis id&#337;vel. Hidd el megéri. &#336;k figyelmeztetik és így talán &#337; is másképp tervezi a napját. Sajna a férfiak nagy százaléka (tisztelet a kivételnek) nem tulajdonít ezeknek a dátumoknak nagy jelent&#337;séget. Ezért nekünk elvileg nem szabadna szomorúnak lenni. Én mindenesetre Anyukám szülinapja el&#337;tt 1-2 héttel emlegetni kezdem Apukámnak, így mire odaérünk már az eszében van. Én a páromnak is szoktam mondani, hogy ugye nem felejtetted el??? Ez az adott napon Neked is jó és ott egye meg a fene, ha nem ér meg ennyit.

Szia:

Geri
geri (geri)
 


Mary Blue!

Kép BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! Kép
bigacsiga
 


Geri!

Igen elviegben nem szabadna szomorúnak lenni és mondani kell nekik mit szeretnénk, mert maguktól képtelenek kitalálni, de én meg már belefáradtam abba, hogy minden én tartsak fejbe.
Egyszer csak egyszer lenne úgy, hogy magától eszébe jutt és nem nekem kell rá figyelmeztetnem.
Megjegyzem volt ido amikor o fozte, sütötte az én ünnepi vacsorámat.

Ezzel ellentétben viszont van amikor meg halálra idegsíto a szituáció.
Ilyen volt drága megboldogult anyósom aki a jeles napok elott mindig figylmeztetett bennünket. Én meg k...ra utáltam, mert nekem is van családi naptáram amibe bele írom a napokat, de o ebbol a szempontból egylapra vett a fiával.
Ezt még megtetézte két dologgal. Egy nappal elöbb odadta az ajándékot, hogy biztos o lehessen a legelso. A másik a képeslapokra rendszeresen oda írta a mi nevünket is amit viszont nem mondot meg. Ez meg úgy derült ki, hogy szóltak a rokonok, hogy mi miért írunk kétszer. Na akkor kiakadtam, mert azért még egy képslapra telik, ha én akarok írni annak a valakinek.

Na ilyen is van.

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Kedves Kata!

Még jó, hogy nem mindenki olyan, mint az Anyósod. Nem mondom, hogy nem dühít&#337;, hogy szólni kell, de lehet, hogy megéri. Egyébként az, hogy eleinte vacsorát f&#337;ztek nekünk... Hát nem meg kellett hódítani? Kár, hogy kés&#337;bb már nem annyira fontos a hódítás (itt is tisztelet a kivételnek). De mi így is szeretjük &#337;ket, mert vannak más fontos dolgok, amit együtt élünk meg, nem igaz?

Szia:

Geri
geri (geri)
 


Sziasztok!


Köszönöm,megkönyeztem, mert ilyen vagyok.
ma reggel elárulta a férjem, hogy este leesett neki. Azt mondta sajnálja. Szerintem most készül valmi meglepetéssel. Nem haragszom rá. A környezetb&#337;l kaptam visszajelzést. Jól estett. És Bolog vagyok, mert megoszthatom veletek.
32 év mit éretettek vagy mit éreznétek ilyenkor???
Én boldog vagyok, és szeretem az életet.
Köszönöm , hogy meghallgattok és itt lehettem.
Üv: Mary Blue
Mary Blue
 


Kedves Ancsa és Bigacsiga!

Nagyon aranyosak vagytok, még így isnómeretlenül is , csak jó emberek lehetek. Sikertn mindenkinek.
ÜDV: MARY BLUE
MARY BLUE
 


Kedves Mary Blu!
Hat igy "nagyon" utolagosan Boldog Szuletesnapot
Kivanok en is !
Az en kislanyom is feb.28.-an szuletett tehat
szerdan volt 1 eves !
Sajnos en is nagyon szomoru voltam, mert szep
unnepet terveztem neki tortaval, ehhez kepest
meg meg sem puszilgathattam mert gennyes mandula-gyulladasom lett ami meg fertozo is !!!!
Gondolhatod milyen szep nap volt :-(((((
Remelem azert a Tied boldogabb volt !
Es bepotolta a ferjed ???? Mivel???
A ferjekhez es anyosokhoz annyi,hogy nem tudom
mi a jobb a ket kepeslap vagy hogy v.ki egyaltalan
ne tartsa fontosnak a szulinapot!
Mert sajnos az en ferjem a szuleitol orokolte ezt,
hogy ah minek fontos a szulinap, karacsony stb.
Ajandek ??? Minek az??? Hat en meg ettol vagyok
halal pipa !!! Es igen is hamar a mienket nem
unnepeljuk mar (mert egyedul ugye kinek is van kedve?!) akkor legalabb a kislanyomet fogom !!!!
Igen is !!!!-(Hu ,elnezest most nagyon felhuztam
magam!Remelem megertetek!!!)
Sziasztok es minden jot !!!!
Csilla
LCsilla
 


Kedves LCsilla!

Sajnálom, hogy igy telt a szülinapotok, remélem már jobban vagytok. Sajnos gyakori az ilyen kicsiknél a megbetegedést, de legalább "tanul" az imunrendszerük.Hát a férjednek jó lenne változtani, mert ha már feltudja majd fogni, hogy a apa elfeljtette a szülinapját, bizony csalodott lesz.
Bepótolta, egy gy&#369;r&#369; várt másnap reggel a fürd&#337;szobában, kísér&#337; szöveg, pedig a tükrön virított, szerencsére nem a legjobb ruzsomból.
Nagyon jó érzés volt.
Javulást és fel a fejjel
Mary-Blue
Névtelen
 


Kedves Mary-Blue !
Orulok hogy bepotolta a ferjed es nem a kedvenc
ruzsoddal !!!(Ez jo!!!)
Nem,Sophie nem volt beteg csak en (ezert bantott hogy nem tudtam neki unnepseget tartani!)
Hat igen ilyen az en ferjem!Persze azt modta,hogy a gyerek az mas ! °Hat remelem nem csak az 1.-so szulinapjan hanem az osszesen reszt fog venni!!!!
De hat ilyenek a ferjek !!!!!!:-)
Szia, Csilla
LCsilla
 


Kicsit megnyugtat, hogy nemcsak az én férjem ilyen. Nagyon-nagyon bánt, hogy mindig mindent elfelejt. A múltkor nagy meggyõzõdéssel közölte, hogy a kisfiunk szülinapja október 13-án van (valójában tavaly szeptember 9-én született). Csak tudnám, honnan vette!
Névtelen
 


Sziasztok!
Azért meg kell hagyni, éedekesek ezek a férfiak!
Az én férjem ugyan nem felejti el ezeket a dolgokat, de meglepetést szerezni...? Persze, megmondhatom, hogy mit szeretnék, meg is kaphatom, de még jobb, ha megveszem magamnak. Ezzel letudta. Pedig néha olyan nagyon jólesne egy kis meglepetés, gondolatkitalálás, nem?
Emese
emese (emese)
 


Sziasztok mindenkinek!
Ezek a férfiak sok mindenben egyformák!
Nem nagyon szeretik az un. "hivatalos" ünnepeket.
Az én Életemértelme a "hivatalos -mindenfélét" nem igazán tartja, de lepizik. Pl. az ember lánya haza megy és hideg-meleg játékkal a csillárban elrejtve aranykarláncot "talál".
Üdv.Chris
Chris
 


Szia Emese!

Egy cipoben járunk.Ugyanez van nálunk is. Bármit megvehetek, de meglepi az nincs!Pedig néha milyen jól esne. Na de azérrt szerencsések vagyunk így is. Ettol csak rosszabb helyzet lehetne. Üdv: M.
M.
 


Mikor a másodok babámmal 33 hetesen be kellett feküdnöm a korházba, az én drága nagyobbik lányom, aki borzasztóan ragaszkodik hozzám (együtt alszunk, egyfolytában a kezemet fogja) akkor volt 2 éves. november 2-án volt a szülinapja. a korházbol felhívtam telefonon és utána átbögtem az egész napot. teljesen kiborultam és csak arra tudtam gondolni, hogy még meg sem puszilhatom. ekkor 34 hetes terhes voltam. azt monddtaák bennt kell maradnom a szülésig ( ez borzalmasan hosszu idö) azon a november 2-án annyira kiborultam, hogy nagyon felment a vérnyomásom és másnap megcsászároztak. 1 hét mulva boldogan tértem haza és nagy szülinapi bulit rendeztünk. ezután a két lánynak együtt lesz a szülinapja, mivel Ditta 2-án, Emília 3-án született Kép
Mea
mea
 


Sziasztok!
Akinek ma van a szülinapja: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN ULRIK NEVÛ OLVASÓNAK. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Sok-Sok üdv. Chris
Chris
 


Szia, Chris!
Igaz, hogy nekem nem ma van, csak 3 nap múlva, de azért nagyon rendes dolog Töled, hogy ezt ideírtad! Köszi (még ha nem is teljesen nekem szólt)!
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok!

Töredelmesen és szégyenkezve kell bevallanom, hogy tavaly én felejtettem el a férjem szülinapját. Anyósomék átjönnek köszönteni és készülünk rá. Megkérdezte a férjem, hogy vásároltam-e, kell-e valami és még akkor sem esett le, mir&#337;l is van szó. Azóta is, ha eszembe jut, nagyon szégyenlem magam. &#336; fel sem vette és végül is id&#337;ben kiderült.
Ilyen is van.

Rea
Rea
 


Sziasztok!
Természetesen sok boldog szülinapot minden szülinaposnak Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sok szerettel boldog névnapot kívánok minden Emesének, Saroltának! Kép Kép Kép Kép Kép
Üdv. Chris
Chris
 


Kedevs Chris!
Megint nagyon rendes voltál, ez viszont tényleg ma van, köszi!
(Nem vagyok dilis, valóban 2 nap múlva van a szülinapom, nem csak passzióból köszöngetem...)
Emese
Emese (emese)
 


Kedves Emese!

Külön neked küldöm:
AMI JÓ VAN A VILÁGON, SZÜLETÉSNAPJÁN KÍVÁNOM!
KépKépKépKépKépKépKép
Boldog születésnapot és névnapot mindenkinek a jövõhétre! Kép
Szabin vagyok, úgy hogy így elõre köszöntök mindenkit!
Kép
Üdv. Chris
Chris
 


Chris!
Külön Neked nagyon sok köszönet! Kép Kép Kép
Emese
Emese (emese)
 


Nohát megjöttem!
Így most kívánok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT MINDENKINEK és amirõl elfeledkeztem, mindenki édesanyjának is ezen alkalomból! Kép
Boldog névnapot minden Valter nevû apukának és gyermeknek !
Üdv. Chris
Chris
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron