Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Chr gratulálok a leendő bébikéhez.
Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de eléggé elvagyok havazvaKép) A Botond tesz róla, hogy ne legyen sok szabadidőm.
Sajnos problémáim vannak a tejcivel, mert nincs túl sok, ezért pótlásként egy kis tápszert is adni kell Neki.
Most vettem egy elektromos mellszívót, hátha jobban megindul, mert a Botondom elég lusti és állnadóan elalszik a cicin.
Sajnos ez van.
 
 


Sziasztok! Chr biztos jó a kalocsai élet de én is Pesten lakom hat éveKép
Shuell és homeos bogyót szedtem a tejcsi szaporításra és nekem bevált próbáld ki Urtica urens 15ch napi 5 golyócskát kell elszopogatni a nyelv alatt. Azt hiszem Kalocsán a Széchényi gyógyitárban lehet kapni, de van ugy hogy nincs és ott meg rendelik neked.
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulát. :o)

Tweenty1! Sorry. :o) Kicsit összekevertem a kalocsai-pestit és a pesti-kalocsait. Kép)

Szóval Suell! Milyen a kalocsai élet?
Szopihoz még nem tudok mit mondani sajna. :o)
chr
 
 

 
 

Chr semmi gondKép És választotatok már nevet a kislányotoknak? Neked a férjed is kalocsai? vagy csak te?
 


A Kalocsai élet nagyon nyugis, bár lehet, hogy már túlzottan is.
Most próbálom a kiságyba szoktatni a Botondot, mert eddig velünk aludt. (A kiságya eddig egy külön szobában volt, ami elég távol volt tőlünk, ezért a héten áthoztuk a hálószobába.)
Mindig trükköznöm kell, hogy az ölembe aludjon el és óvatosan beleteszem a kiságyba, mert csak úgy ébren nem szeret benne lenni.
A homeopátiás bogyót majd megpróbálom.
 
 


Bocsi, ezt a homeopatias cuccot lehet gyógytea mellé is inni?
Egy fórumon olvastam egy teakeveréket, de már 1 hete iszom és 10-20 milivel több tejcim lett.
Ettől a bogyótól sokkal több tejed lett?
 
 


Szia igen lehet én a laktoherb teával együtt használtam, látványosan több lett amig szopizott az egyik ciciből addig a másikból lefolyt 100-120ml.
 


Tweenty1!
Hát ha marad a jelenlegi állás akkor Kíra Anna lesz a becsületes neve. Kép) De biztosat csak a születése után. Anya a hugom második nevét a szülőszobán adta. :o)

A férjem is kalocsai, úgyhogy legalább egy helyre járunk haza. :o)

Suell!

És merre laktok?
Gondolom az ágyikóba szoktatás elég érdekes dolog lesz nálunk is. :o)
chr
 
 


Chr,
A Szent István király úton lakunk az ügyészséggel szemben.

Tweenty,
És ezektől mikorra indult be a tejecske?
Szerdán kezdtem el igazából szedni, de még túl sok változást nem tapasztalok.
 
 


sziasztok!

Egy újabb kalocsaiként csatlakoznék hozzátok. Másfél éves kisfiam van. Bár látom nem túl aktív ez az oldal, de ha tudtok írjatok.
Puszi
 
 


Sziasztok!

Jó lenne, ha beindulna a topic. Ha vki erre jár írjon...
Én is kalocsai vagyok, kertvárosban lakunk.
Adél lánykám 1,5 éves nagyon eleven és huncut csajszika.

Szia Lindika!


Dani baba, hogy van?

Adél ma belehúzott az alvásba, lassan 3 órája delel.
Pusz mindenkinek

Edit
 
 


Szia Edit!

Úgy látszik Kalocsán csak mi szeretünk netezni. Adél lehiggadt?
Meséltem Endrének a tegnapi hisztijét. Nem volt semmi a kiscsaj.
Dani most ébredt mamáéknál. Délután mehetünk motorozni!
Lindika
 
 


Szia!

Tényleg úgy látszik, csak mi jutunk el erre az oldalra.
Pedig Kalocsán is sok a kismama.

Igen azt hiszem lehiggadt, próbálom kezelni a dolgokat, néha elég kevés sikerrel. :cry:

Holnap akkor séta?

Pusz!

Edit

Kép

Kép
 
 


Hali!

Itt aztán tényleg senki rajtunk kívül.

Dani alszik anyuéknál, tudod ma jött a szerelő. Délután megyünk az oviba. Holnap meg homokozhatunk is, mármint a gyerekek. :P
Remélem egyszer szaporodni fog ez az oldal is!

Pusz: Mi
 
 


Rendben, holnap várunk Titeket! :D

Adél ma 1/4 2-kor aludt el, így most kicsit netezek, várom, hogy ébredjen.

Edit

Kép

Kép
 
 


Hali!

Arra gondoltam, hogy reklámoznunk kellene ezt az oldalt a kalocsaiak körében. Akinek van internete megkereshetné ezt az oldalt. Majd én is ajánlom pl az Andinak is.
Dani még alszik, majd megyünk. Be kell mennem a suliba is.
 
 


Adél még alszik! Szerintem bizti beteg lesz. :(
A palacsinta fini volt, köszi!
Adélnak is nagyin ízlett. :wink: Csörgök ha indulunk!

Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Na látom valaki beszélget is. :) Régen jártam erre.

Edit, neked külön is üdv. :)

Ha megnézed a képtáramat, tudni fogod ki vagyok. :)

www.kep.tar.hu/chr

Üdv: Kriszta
chr
 
 


Szia Kriszta!


Látom, nagyot nőtt a kislányotok. Csodaszép csajszika! :wink:

Egyébként jó baba? Írj, ha van kedved magatokról.

Adél huncut és nagyon eleven. (húúúú de finoman fogalmaztam, ugye Melinda?)
Melinde tudja, hiszen néha Dani a szenvedő alanya Adél kirohanásainak. :oops:


Na pá-pá mindenkinek!
Pusz!

Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Végre többes számban. Edit először is boldog névnapot, bár tegnap megköszöntöttelek, de ma van a napja!
Üdv neked is chr. Szerintem mi is ismerjük egymást látásból. Majd rakok fel képet.
Edit képzeld Dani ma 3 órát aludt! :D El sem akartam hinni. Végre volt egy kis időm nyugodtan tanulni.
Nálatok volt ma bulizás? Jót kérdezek mikor ugyis személyesen előbb fogunk talizni.
Na befejezem mert a papa kezdi feladni Danival.
Chr írj magatokról!
Puszi: Lindi
 
 


Sziasztok!

Edit! Itt is boldogat. :)

Most csak fél kézzel pötyögök de írok majd, amint lesz egy kis időm.

Lindika!

Dobj képet. :)

Üdv: chr
chr
 
 


Sziasztok! Én székesfehérvári vagyok, csak úgy bekukkantottam hozzátok, mert laknak rokonaim Kalocsán és régen a szüleimmel gyakran mentünk. Mostanában sajna keveset, mert már nekem is családom van és kicsit széthúzódtak a családi kötelékek. :(

Előre is elnézést kérek, nem akarok pofátlannak tűnni, hogy így elsőre belétek kötök, csak előrébb olvastam Tweeti hsz-ét amiben tejszaporításra Urtica Urens 15 Ch-t ír. Szóval, csak annyit, hogy tejszaporításra az URTICA URENS 5 CH!!! való, a 15 Ch-s tejapasztó hatású!!! :?
Gyakorlatilag ennyit szerettem volna hozzászólni. :oops:
Egyébként idén volt már Kalocsán a paprikafesztivál? Úgy szeretnék elmenni, de az 5 hónapos csajom nemszeret utazni. :(
Sziasztok! Gabi
 
 


Szia Gabi!

Most lesz hétvégén! Gyertek el, elég jó programok lesznek.

Mi most belekeveredtünk egy jó kis náthába. Adél volt a baci hordozó és szépen megfertőzött mindenkit. Apa talán még bírja a gyűrődést, de szerintem ő is beteg lesz.

Mindenkinek szép napot!

Edit

Kép

Kép
 
 


Szia Gabi!

Most lesz hétvégén! Gyertek el, elég jó programok lesznek.

Mi most belekeveredtünk egy jó kis náthába. Adél volt a baci hordozó és szépen megfertőzött mindenkit. Apa talán még bírja a gyűrődést, de szerintem ő is beteg lesz.

Mindenkinek szép napot!

Edit

Kép

Kép
 
 


Jó lenne elmenni.... De idén nem fog menni, sajna. Talán jövőre. Nagyon húz vissza a szívem. Gyerekkoromban úgy szerttem Kalocsán nyaralni.. :lol:
Azért nektek jó szórakozást!!!
üdv. minden KALOCSAINAK! :P
Náthásoknak jobbulást! :)

Jaaa, létezik még a kórház és a "sarki bolt" közti cukrászda? Imádtam ott a meggyeshabost. 8)
 
 


Sziasztok!

Végre kezd egy kis élet lenni nálunk.
Octopus létezik még a cukrázda és talán még mindig olyan jók a sütik.
Chr! Legközelebb hozok képet, csak apámék gépén nem találtam semmi tűrhetőt.
Edit!
Remélem gyógyulgattok! Dani már unja magát ebben a "jóidőben".
Ma mehetnénk játszóházba, de majd legközelebb, ha megygyógyultatok. Dani éjszaka úgy bekakilt, hogy mikor beléptem a szobába azt hittem elájulok. Hajnalban peluscsere, majd kínlódás az alvással. Így legalább fél 9-ig aludt.
Puszi mindenkinek: Lindi
 
 


Sziasztok!

Adél elaludt, így egy kis pihi nekem is jár. Nagyon nyűgös ma. Semmi sem jó neki. Ha kint vagyunk, menjünk be, ha az emeleten vagyunk, menjünk a földszintre. Az orra még folyik (nekem is), de apa nagyon bele keveredett.
Így most (betegen) a játszóházat kihagyjuk :cry: , majd legközelebb. De (nagyon remélem) hétvégére meggyógyulunk és akkor paprikanapok! Várom már, hogy végre valamerre kimozduljunk.

Octopus! A Markó cukrászda még működik, de nyílt egy (szerintem) sokkal jobb cukrászda a pataji úton a Habermayer autókereskedéssel szemben . Fórum cukrászda és gyönyörűbbnél gyönyörűbb, nagyon fini sütik vannak. :D Érdemes megkóstolni. Isteniek!


Pusz mindenkinek!

Edit

Kép

Kép
 
 


Kép


Kép Kép Kép
Sziasztok!

Remélem a képeket sikeresen csatoltam.
Edit!
Hogy sikerült a tegnapi nap? Meddig bírta Adél?Engem Dani teljesen lefárasztott. Enek ellenére képzeld végigaludta az éjszakát.Igaz egész éjszaka ment a párásító, de így legalább aludt. Lehet nem mászunk vele annyira mint ti! Csak kicsit taknyos.
 
 


Sziasztok!


Adél tegnap teljesen buggyant volt. Minden baj volt...ha az emeleten voltunk le akart menni, ha lent voltunk az emeletre akart menni, ha kint akkor be, ha bent akkor ki... stb. Teljesen lefárasztott.
A paprika napokon is alakított. Nem ecsetelem, Melinda Te tudod mire gondolok. :oops:
Szóval kb 4 körül mentünk ki a paprika napokra, de haza kellet jönnünk, mert a drága kislányom nem bírt magával. Így egy gyors lovaglás ill. körhinta után szépen hazamentünk, így már 1/2 6-kor itthon voltunk, persze ez sem volt jó, mert utána meg menni akart.
Na megyek mert felébredt őnagysága!


Edit

Kép

Kép
 
 


[b]Sziasztok![/b]

Nem tudom jöhettek-e hozzátok? Pár alkalommal írtam már ide, de a topik nem indult be, most újra benéztem és láttom, hogy Ti vagytok.

Az én kislányom 2005. januárjában született Pesten, mi Dunakeszin lakunk, de Kalocsán nőttem fel és még most is kalocsainak vallom magam, nagyon sokat járunk haza.
Most kezdtük a bölcsit, mert megyek vissza dolgozni, igaz én elég nehezen veszem ezt az akadályt, Szonja egy kicsit jobban.

Sziasztok, Csilla
 
 


Sziasztok!

Szóval akkor gyors volt a paprika napok Edit? :lol:

ma Kirus is nyűgi kicsit. Egész délelőtt nem alszizik, csak negyed órákat a kezemben. Amint lerakom ébred. :(

na mindegy. Remélem a mai babamasszázs órán már engedi majd masszírozni magát. Múltkor nem engedte, mert délelőtt kapta a szurcsit és délután nagyon anyás volt. Le sem lehetett rakni a kisasszonyt. :)

Lindika!

Igen látásból ismerjük egymást. :D

Csajok!

Mostanában már semmi nagyobb banzáj nem lesz otthon Kalocsán? Most nem tudtam hazamenni, mert a pároméknál szüret volt és a kisteherautóval kellett hazamennie, így mi nem tudtunk menni. :(
chr
 
 


Sziasztok!

Köszöntünk Csilla közöttünk! :) Igazából még mindig nem vagyunk túl sokan, de próbáljuk növelni a létszámot.
Én is 2005.januárjában szültem, de Szegeden. Kisfiam Dániel.
Nem irigyellek a bölcsi miatt. Nem lehet könnyű, de a muszály nagy Úr! :cry: Én szeretnék a 3. év végéig itthon maradni, bár az anyagiakkal nálunk is gondok vannak, de elkezdtem egy fősulit és addig legalább ingyenes.

Edit!
Remélem jövőre jobban sikerül a paprika nap, de az idei felejthető lesz. Legalábbis megpróbálom felejteni az izomlázat mit drága gyermekem okozott a cipelésével. :( Nemsokára viszem a pénzt!!!

Chr!

Szuri után ne is csodálkozz, ha nem csípte Kíra a masszázst. A következő biztos jobban sikerült. Sajna nem lesz mostanában semmi banzály, vagy legalábbis én nem hallottam róla. Ti egyébként nem Kalocsaiak vagytok? Én azt hittem. :o
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a masszázsaról. Kirus egy tündér volt, végig vigyorgott. :lol:

Az sem zavarta, hogy más baba sírt. Csak nézett engem és vigyorgott végig, meg gagyarászott. Majdnem megzabáltam. :)

Lindika!

Kalocsaiak vagyunk mind a ketten a párommal, de Pesten élünk. Az otthoni munkahelyek csekély száma miatt éldegélünk itt. :(
chr
 
 


Chr!

Most már értem és megértem.

Edit!

Képzeld a suliból írok. Pont számtek óránk van és szünetben lehet netezni.
Dani tegnap kiakasztott reggel. Fél 5-kor kelt, mert elszóltam magam, hogy nem leszek másnap itthon és megjegyezte. Nem akart elengedni csak bőgött. Végül a kisvakonddal le tudta szerelni az apja. Egész nap nem hiányoztam, sőt este se. Ma meg végigaludta az éjszakát. Azt adtam be szegénynek, hogy nagyokat játszunk majd ma.

Puszi: lindika
 
 


Szia!

Hát Adél nem aludta sajnos át az éjszakát. :cry:
Sokszor felébredt, sírdogált. De ma nagyon jó el van apával is. Sétálnak, motoroznak, homokoznak...
Délben egy hangja sem volt és elaludt.
Még most is "horkol".

Melinda!
Egy nagy kalappal a dogához!
Ez nagyon jó, hogy a szünetben lehet netezni.

Kriszta!
Irigyellek ám a babamasszázs miatt. Itt Kalocsán még az sincs. :(
Pedig nagyon szupi lehet neked is, hát még a babynek.



Csilla, Octopus hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!


Pusz mindenkinek!

Edit

Kép

Kép
 
 


Edit!

Otthon nem tartanak a védőnők ilyesmiket? Pedig itt is a védőnő tartja a védőnői tanácsadóban egy kis helységben. Nem kell hozzá más, mint egy pár szivacs a padlóra meg meleg hely. :)

Egyébként ezt a könyvet ajánlotta a védőnő: http://www.bookline.hu/control/producth ... 24&type=22

Jó is, nekünk is megvan és meg lehet belőle tanulni frankón. :)

De arra nagyon jók ezek a szerdák, hogy más babákat és anyukákat lássak lássunk. :) Csak kár, hogy kevés alkalom az egész. Kb. 5-6 alkalom. :(
chr
 
 


Sziasztok!

Edit!

Ne húzd le Kalocsát. Nem emlékszel, hogy mi is jártunk Danival babamasszázsra?
Csak te már nem merted elhozni Adél, mert már nagy volt hozzá. Igaz Dani is, de ő akkor is nyugodtabb természet volt. Egyébként az, hogy nem vihettük egész kicsinek őket, az igaz a védőnők miatt volt. Ez a körzet egy kicsit hanyagolt védőnő terén. Én lassal fél éve nem láttam a mienket.

Dani megint végigaludta az éjszakát! :lol: El sem hiszem.Nagyon meg tudnám szokni. 3/4 8-kor ébredt!
Képzeld a drága szomszéd eddig tegezett, ma reggel Jó napottal köszönt vissza. Nem bunkó? Teljesen ki vagyok bukva miattuk.
Melinda
 
 


Sziasztok!

Jó igaz, Ti voltaok 1x-2x babamasszázson, de ha az Erika saját jószántából(mert neki is született babája) nem tart, akkor nincs.
Szerintem azóta sincs babamasszázs.
A "mi" védőnőink ennyire nem "emberbarátok".
Hát nálunk sem tolong a védőnéni.
Kb fél éve (vagy több), hogy volt nálunk. Azt hiszem tavasszal vmikor. Még hideg volt.

Adél is ismét végig aludta az éjszakát, igaz 1/2 6-kor mér felébredt. De most is durmol dél óra.

Itt Kalocsán ha babákkal akarsz találkozni itt a Mikkamakka játszóház, ajánlom, nagyon jó (persze, ha Kalocsán vagytok).

Gondolom Bp-en nagyobbak a lehetőségek :lol:
Babaúszásra viszitek majd Kirus babát?
(ez sincs Kalocsán)


Hát nem irigyellek a drága szomszédaid miatt. :cry:
Naggggyon bunkók.
Még hogy gyepszőnyeget rakjatok a betonra, mert a kutyájukat zavarja, ha Dani motorozik.... kész röhej. :shock: :lol:




Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jó igaz, Ti voltaok 1x-2x babamasszázson, de ha az Erika saját jószántából(mert neki is született babája) nem tart, akkor nincs.
Szerintem azóta sincs babamasszázs.
A "mi" védőnőink ennyire nem "emberbarátok".
Hát nálunk sem tolong a védőnéni.
Kb fél éve (vagy több), hogy volt nálunk. Azt hiszem tavasszal vmikor. Még hideg volt.

Adél is ismét végig aludta az éjszakát, igaz 1/2 6-kor mér felébredt. De most is durmol dél óra.

Itt Kalocsán ha babákkal akarsz találkozni itt a Mikkamakka játszóház, ajánlom, nagyon jó (persze, ha Kalocsán vagytok).

Gondolom Bp-en nagyobbak a lehetőségek :lol:
Babaúszásra viszitek majd Kirus babát?
(ez sincs Kalocsán)


Hát nem irigyellek a drága szomszédaid miatt. :cry:
Naggggyon bunkók.
Még hogy gyepszőnyeget rakjatok a betonra, mert a kutyájukat zavarja, ha Dani motorozik.... kész röhej. :shock: :lol:




Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Már megint pang az oldal.
Dani kb.egy hete végigalussza az éjszakát. Most éppen nem jön szerintem egy foga sem. Igaz korábban kelt ma is, de így délutánonként alszik 2,5 órát. Persze, ha hagyják a kedves szomszédok. Ma éppen azt találták ki, hogy 3/4 12-2-ig a fönti szobákban rakták le a parkettaszegélyt. Szegény gyereket csak 3-szor altattam vissza.
Edit!

Hogy telt a szülinapi buli? Hétfőn 3-ra megyek matek tanárhoz, úgyhogy csak a kedd jó. Csütörtökön megint megyünk játszóházba.

Mindenkinek szép napot!
Lindika
 
 


Sziasztok!

Elvonult a vendégsereg. Jó volt, hogy itt voltak, de őszintén jó egy kis nyugi már.

Adél nagyon élvezte a vendégséget. Minden játékot végig mutogatott, nagyon pörgött a csaj. Mindkét napon (szombat, vasárnap) 2 körül volt hajlandó elaludni. Most is alszik még.
Adélnak jönnek a hátsó fogai. Óránkét kelünk, sírdogál álmában. :(

Melinda!
Végig olvastam a könyvet meg van az ok, miért hisztizik. "3 éves koráig ne is várjuk, hogy eljátszon mással, ill. oszoszkodjon a játékain, mert hatalmas hisztiket produkálhatnak. Mit szólnánk, ha nekünk kellene megosztoznunk az autónkon vagy az ékszereinken.". Tisztára az Adélról írják, nem?

Akkor jó matekozást.
Kedden találkozunk.

Kriszta!

Tamás el volt ájulva milyen gyönyörű a csemetétek!!!!


Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elvonult a vendégsereg. Jó volt, hogy itt voltak, de őszintén jó egy kis nyugi már.

Adél nagyon élvezte a vendégséget. Minden játékot végig mutogatott, nagyon pörgött a csaj. Mindkét napon (szombat, vasárnap) 2 körül volt hajlandó elaludni. Most is alszik még.
Adélnak jönnek a hátsó fogai. Óránkét kelünk, sírdogál álmában. :(

Melinda!
Végig olvastam a könyvet meg van az ok, miért hisztizik. "3 éves koráig ne is várjuk, hogy eljátszon mással, ill. oszoszkodjon a játékain, mert hatalmas hisztiket produkálhatnak. Mit szólnánk, ha nekünk kellene megosztoznunk az autónkon vagy az ékszereinken.". Tisztára az Adélról írják, nem?

Akkor jó matekozást.
Kedden találkozunk.

Kriszta!

Tamás el volt ájulva milyen gyönyörű a csemetétek!!!!


Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Vagy már megint csak ketten maradtunk?
Edit!

Nem tudom mi lesz a mai randival, mert Dani 4-kor kellt. Gyanítom, hogy megindultak a hátsó fogai, vagy az apja fárasztotta le tegnap és a lába fájhatott. 1/4 7-ig nyöszörgött sírdogált, majd kisvakondoztunk, de aludni nem aludt. Gondolom délelött el fog aludni. Azért csörögj ha felébredtetek.
Lindi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem egy ideje, de otthon voltunk és ott nem jutok nethez, annyi helyre kell menni. De gondolom ez ismerős.

Tegnap este 9-re értünk haza.

Hát nekünk is jó itthon - pedig szeretek anyunál lenni. De hát az otthon az mégis csak otthon. :lol:

Edit!

Köszönjük a dícséretet a kis kukac nevében is neked és Tamásnak is. :lol:

Babaúszás: igen fogunk menni, már alig várjuk, 18-án kapja meg a 3 hós oltását Kirus - most volt 6-án 3 hónapos - és utána irány au uszi. A szigetsentmiklósi oázis uszit néztük ki - nincs messze hozzánk és nagyon jó a híre. Babauszi - ami nekünk jó vasárnap délelőtt van 9-11 között. :lol: Apa is jön, mert ő kikötötte, hogy nem gondoljuk, hogy ilyen buliból kihagyjuk. :lol:

A játszóház merre van Kalocsán? és mikor lehet oda menni? És mennyi idős kortól?

Amúgy Adél is nagyon tündérke volt. Még mindig nagyon tetszik nekem a kis "kócos-göndör" fürtjei. nagyon cuki. Mondta a Tamás, hogy mennek hal utánpótlást venni. Sikerült? :lol:

Lindika! Úgy látszik Kalocsán csak bunkó szomszédok vannak. Anyuék szomszédja is nagsy köcsög. :cry:
chr
 
 


Szisztok!

chr!

Kalocsán a játszóház a gyerekrendelővel szemben van egy régi épület. Szerintem nincs kórhoz kötve. Kedden és csütörtökön délután 3-6-ig. Van délelött is, de azt nem tudom hánytól hányig. Meg szombaton is talán 10-13-ig, de ez se biztos. Mi csütörtökön vagy kedden délután szoktunk menni.
A szomszédokról annyit, hogy remélem nem minden szomszéd bunkó, mert akkor el sem költözünk, meg akkor elvileg mi is bunkók vagyunk.
A babaúszás miatt nagyon irigyellek!!! Biztos nagyon szuper lesz.

Edit!

Képzeld 40-ből 35 pontos lett a matekom. :lol:

Sikerült kipucolnod Adélt tegnap? Dani apával zuhanyzott lent, de estére még maradt rajta.

Ugyanis chr tegnap a gyermekeink kint a Dunaparton fetrendtek a homokban és szórták egymás fejére a homokot. Gyönyörűen néztek ki! :o

Puszi: Melinda
 
 


Sziasztok!

De jó lenne, ha minden napunk ilyen jó volna.
Adél ma egész nap jó kislány volt.
Délelőtt felmentünk a városba piacra, délben elaludt és 3 óráig fel sem ébredt. Délután Daniztunk, sétáltunk, utána hazajöttünk és azóta sincs panasz rá.
Most is tündéri, nézi a mesét és egy hangja sincs.


A halvétel sikerült. :shock:
4 darab hal érkezett újonan az akváriuba, de másnapra 2 öngyilkos lett. :cry:
Tamás túleteti őket.


Pá!

Edit

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Elképzeltem csemetéiteket a Dunaparton. :lol:

Nem lehet rossz. Sajna itt nem igazán tudunk kimenni a Dunapartra. Pontosabban csak sétálni lehet, játszani nem igen.

Szóval a Tamás a halgyilkos. :lol:
chr
 
 


Sziasztok!
Már nagyon régen nem jártam erre, azt hittem kihalt a topic, de látom azért gyűlnek az emberkék.
Pár hónapja csináltunk mi is egy akváriumot, de 4 hal kb. 2-5 napon belül megdöglött. A halakat a piaccal szembeni díszhalasnál vettük, a párom szerint nem túl jó az a bolt, de mivel csak ez van itt, hát nincs más választásunk.
Botondom már 6,5 hónapos, izeg-mozog állandóan.

Kiderült, hogy megint terhes vagyok, teszt mutatta ki, hogy pozitív.
Tegnap elmentem a kórházba a nőgyógyászatra, modntam a dokinak (Dr. Tóth Kálmán) , megvizsgált és mondta, hogy igen ez egy terhesség. Kérdem tőle, hogy ultrahangot nem csinál? Azt mondja minek. Pesten egyből csinált a doki, hogy megnézze valóban terhes vagyok-e.
Délután elmentem a terhestanácsadóba, ott a Réfi rendelt, Ő sem adott beutalót, azt mondta, hogy majd a 12 hetes ultrahang mindent megmutat. Kérdem én, és ha rossz volt a teszt? Lehet, hogy nem is vagyok terhes.
Szóval ki voltam akadva. Ráadásul a körzeti dokim még Budapesten van és tőle kellene egy beutaló EKG-ra meg ilyenekre.
Nagyon gondolkodom, hogy menjek-e inkább vissza Budapestre?
A páromnak valószínűleg febr. 20-ig van szerződése, hogy utána mi lesz nemtudom.

Most megyek.
Üdv mindenkinek,
Zsuzsa és Botond
 
 


Szia Zsuzsa!

Örülök, hogy te is visszataláltál. :D

Nagy gratula a babához.

Doki: Ha meg tudod oldani, akkor járj vissza Pestre. De a lányok biztos több infót tudnak a kalocsai dokikról. Nem tudod, hogy mi lesz a férjed munkahelyével?
chr
 
 


Sziasztok!


Bocsi, ha vulgáris leszek, de a kalocsai kórház egy nagy rakás sz...r.
Illetve nem a kórház, hanem az orvosok.
Adél amikor még a pocakban volt, kb.9 hetes lehettem, vérezgettem. Kalocsán annyit mondtak, itt a beutaló abortuszra, ha vérzek akkor biztosan a baba elhalt...
Végül is elmentem Bajára, ahol megvizsgáltak és minden oké volt. Volt szívhang stb.

Szóval én Baján szültem, Melinda pedig Szegeden.
Én azt ajánlom menj fel Bp.-re. Jobban jársz.


Gratula a babához. Tervezett baba vagy véletlenke?


Edit

Kép

Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: