Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mindenki!
Kérlek, szóljatok hozzá, ha ismeritek dr. Jónás Jenő módszerét a természetes fogamzásszabályozásra. Főleg olyan érdekelne, aki fogamzás céljából használta, eredményesen. Reménybeli kismamáknak ajánlottam a dolgot a "ma megint megjött" topicon, de én csak fogamzásgátlásra használtam a módszert. Nyilván nagyobb segítséget jelentene, ha valakinek ellenoldalon van pozitív tapasztalata.
Kösz
Edóka
edóka (edók
 


Szia Edóka!
Én próbáltam már használni, de sajnos nem jött be. Mindenesetre nem adom fel, mert ha ez a módszer nem "csal", akkor a "nagyon jó időpont" október, novemberben lesz!
Nem tudod véletlenül, hogyan kell kiszámolni ezt az egészet?
Köszi:
Cincérke
Cincérke
 


Szia Cincérke!
Az a bökkenő, hogy te nem tudod kiszámolni, mert bonyolult csillagászati számítások kellenek hozzá, erre van a dr. Pánszkynak programja. Nyilván a programmal bármely földi halandó ki tudná számolni, de ez meg jogvédett.
Hogy próbáltad használni, ha nem voltál a dokinál?
Szerintem úgy tudnád használni, ha lenne egy csillagász vagy legalábbis földrajzos haverod, aki kiszámolná, hogy a születésedkor pontosan milyen volt a Hold állása, és aztán minden hónapra bejelölné neked, hogy mikor áll ugyanabban a pozícióban a Hold. Ha ez még a hőmérő szerint is csúcsnap, akkor nagyon valószínű a várt eredmény. csillagász híján próbáld elérni a dokit. Megvolt a telefonszáma is, de Eszterkénk után úgy döntöttem, nem bízom a szélre (se a Holdra) egyelőre a dolgot, pedig amúgy természetes családtervezés párti vagyok.
Sok sikert!
Edóka
Edóka
 

 
 

Bocs, nem áll rá a kezem a helyesírási hibákra, a gép meg nem veszi be a hosszú magánhangzóim egy részét, ettöl idétlenek a soraim.
Edóka
 


Edóka!
Valaki a topikról kiszámolta nekem a "jó" napokat. Bár nem tudom hogyan, mert sajnos nem tudom pontosan az órát, percet.

Képzeld, van csillagász ismerősöm!!! :-))) Hála Istennek. Akkor megkérem, hogy számoljon, osszon-szorozzon.
Köszi!
Cincérke
 


Cincérke!
Mielőtt kiszámolja az ismerősöd, próbáld megszerezni a könyvet (Dr. Jónás Jenő: Fogamzáskontroll), ha még nincs meg. Nekem van egy, ha végképp nem kapod meg. Agykontrollos helyen kapható lehet, azt hiszem, a Hattyúházban van most boltjuk, ezt a honlapjukról pontosítsd esetleg.
Elolvasva érthetőbb, hogy miről van szó, mint az én hablatyomból.
A mamád biztos tudja mi. azt, hogy reggel, délben v. este születtél.
Utánaolvastam, a percre pontos idő ahhoz kell, ha a születendő gyerek nemét szeretnéd előre tudni ill. ez alapján befolyásolni. Egyéb számításhoz nem szükséges. A kiszámolt JÓ nap előtti napon kell akciózni, mert úgy a legtutibb az eredmény, hisz a spermák még bőven fickándoznak másnap is.
Értesíts a fejleményekről.
Fontos a könyv, sok értékes plusz információt tartalmaz.
Örülnék, ha írna valaki, aki járt már a Pánszkynál és sikerrel alkalmazta a számításait bármelyik oldalon.
Edóka
 


Köszi, utánanézek a könyvnek...
Ha végképp nem megy kérek SOS-t!
Szép vasárnapot!
Cincérke
Cincérke
 


Edóka!

NEkünk nagyon nem jött be!

PIglet
Piglet
 


Piglet!
Írd meg bővebben!
Teddy is írta a ma megint megjött topikban, hogy neki se. Bár ő terhes lett, csak nem akkor, amikorra a doki számolta.
Tényleg, honnan tudja ilyen biztosan?
Akit érdekel, 15 ezret kér a doki Teddy szerint.
Lehet, hogy nálam se amiatt nem lett három évig gyerek, hogy jó volt a számítás?
Lehet, hogy csak szerencsénk volt?
Írjon már valaki, akinek bejött, különben teljesen hülyén fogom itt érezni magam.
Cincérke! Azért ccsak számoltass, ha már van ilyen ismerősöd, tudod, a mellékhatás max. egy baba lehet.
Azért 15 ezer elég sok.
Edóka
Edóka
 


Edóka:

Három dolog:
1. Én pl. mind a két gyerekemnél hajszál pontosan tudom hogy mikor készültek. Máskor nem történhetett, mert nem voltunk együtt.
2. Igen, lehet, hogy csak a véletlen meg a szerencse volt nálatok.
3. 15.000,- Ft-ért ez nagyon sok. Én anno az indexen a Meddöség-Lombikbébi topicon többeknek megcsináltam ugyanezt persze ingyen. NEm volt egy akkroa ügy. Van egy program, ami kiszámítja... amúgy egy asztrológiai.

Piglet
Piglet
 


Piglet!
Köszike. Akkor lehet,hogy te tudsz Cincérkének segíteni.
Én nagy lelkesen ajánlottam ezt a módszert, de most meg vagyok zavarodva kissé.
Volt valaki, akinek bejöttek a te számításaid?
Edóka
Edóka
 


Idáig??? Hát max a corynak, de lehet, hoyg az is csak véletlen volt:-))))

Piglet
Piglet
 


Sziasztok!

Én probáltam ezt a módszert,nem mondom hogy hülyeség.Velem az volt a baj hogy türelmetlen volam és nemcsak az ö által megadott napon probálkoztam.Én ezzel a módszerrel szerettem volna kislányt,de ö szerinte egyik hónap fius a másik lányos.Én májusba a fius hónapba mentem véletlenül akkor ultrahangra amikor Pánszki szerint biztos a megtermékenyülés és tényleg ott volt a 23-mm-es tüszö,ami az orvos szerint bármikor megrepedhet.Én a könyvhöz ugy jutottam hozzá,hogy felhivtam Bp Agykontroll Kft-t és elküldték nekem postán.A könyv szerintem egy kicsikét nehezen érthetö,nekem sokszor el kellet olvasnom mire megértettem a módszer lényegét.Pánszky doktor postán is elküldi a naptárat/persze elötte a csekket/.De ha valaki felhivja akkor rögtön azt kérdezi,hogy olvasta-e a könyvet,mert ahhoz túl bonyolult hogy ö mindenkinek elmagyarázza.Én személyesen voltam nála elkezdtem vele vitatkozni a módszeréröl,erre kihúzta a fiókját és elövett egy jó nagy kötet kisbaba fényképet és azt monta ,hogy ezek csak az idei köszönö levelek amiket kapott.
Teddy
 


Teddy! Jó, hogy írtál, ezek szerint mégis lehet benne valami, ha neked tényleg kimutatták az érett tüszőt.
Az nem baj, ha nem csak az általa megadott napokon próbálkoztál, de ha pl. mindennap, az egyébként is csökkenti az esélyeket.
Ja, bocs, ezt ti biztos kívülröl fújjátok már.
Azért abból a sok köszönölevélböl olvashatná valaki a babanetet és reagálhatna. Nem?
Edóka
Edóka
 


Szia Piglet
Kitudnad nekem is szamolni a termekeny napokat? Vagy kidobtad mar a programot. Kép
Engem igazabol nem erdekel mennyire eredmenyes vagy sem. Inkabb az a teny hogy szeretnek valamihez ragaszkodni. Ciklusaimhoz nem tudok mivel eleg ossze-viszak.
Melinda
 


Piglet!

Ha esetleg jársz még erre, nagyon kérlek, írd meg nekem, ki tudod-e számolni nekem is a termékeny napjaimat! Fiú-lány, mindegy, csak GYEREK legyen! (Tudom a születési órám, percem)
NAGYON-NAGYON köszönöm: vera
magyarvera@freemail.hu
vera
 


Cincérke!
Kiszámolta a csillagász ismerösöd? Úgy látom, mások is vannak, akik igényt tartanának rá.
Ha tudsz, segíts!
Vagy csillagász kerestetik!
(Pánszky dr. meg eszi a kefét, ha olvassa.)
Edóka
Edóka
 


Edóka!
Sajnos még nem számolta ki, mert rengeted dolga van az "égbolton"... De talán karácsonyi ajándéknak megkapom.
Igazából azt szeretném, ha már nem is lenne rá szükségem, és közben sikerülne!
Cincérke
Cincérke
 


Piglet!

Nekem is nagyon jol jonne, ha tudhatnam, hogy mikor kellene probalkoznunk. Nem igazan tudom, hogy miert, de nalam az osszes termeszetes modszer csodot mond (a gorbem teljesen ossze-vissza, a nyak nem nyulik, a mehnyak kemenysegeben is bizonytalan vagyok minden reggel), pedig az ultrahang szerint hasznal a tuszostimulalo gyogyszer, de az ovulaciot nem sikerul elkapni. A dokim legutobb emlitette, hogy lehet, hogy erdemes lenne m.centrumba mennunk, ha a kezelesnek, amit o eloirt nem lesz eredmenye. Kerlek segits, ha tudsz.
Elore is kosz
Nigy
e-mail: nigy@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!
Nekem a 3. ciklusban jött össze, mikor a Piglet által megadott napra koncentráltunk. Aztán, hogy véletlen volt vagy sem, az passz, de itt szuszog mellettem Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


A könyv pedig nagyon meggyözönek tünik arra az esetre, ha mindketten egészségesek. Van valakinek egy aktuális telefonszáma ettöl a dr. Pánszkytól?
Teddy! Megírnád, hogy hol rendel? Pest? Györ?
A rendelés is beletartozik abba a 15 rongyba, vagy még azért is kér valamit!? Ha igen mit?
Elöre is köszi az infót, válaszotokat megvárom, mielött egyedi akcióban elkezdem öt keresni.
Hajni
Névtelen
 


Témához kapcsolódó cikkek (németül):


[url=http://www.astrocontact.at/BioplusDetail.htm" TARGET="_top]http://www.astrocontact.at/BioplusDetail.htm[/url]

[url=http://www.astrobirthcontrol.com/ART1.HTM" TARGET="_top]http://www.astrobirthcontrol.com/ART1.HTM[/url]

[url=http://www.astrobirthcontrol.com/ART2.HTM" TARGET="_top]http://www.astrobirthcontrol.com/ART2.HTM[/url]

[url=http://www.astrologix.de/buecher/butip_25.htm" TARGET="_top]http://www.astrologix.de/buecher/butip_25.htm[/url]

[url=http://home.wtal.de/sandra/Kosmobio.htm" TARGET="_top]http://home.wtal.de/sandra/Kosmobio.htm[/url]
Névtelen
 


A lényeget majdnem elfelejtettem!
Az elsö vagy második cím alatt bemutatnak egy asztrológiai programot (sok képpel), aminek az egyik kiegészítöfunkciója (a profi-verzióban) tudja a Jónás-féle számításokat.


E szöveg alatt van ami minket érdekel:

"Einige zusätzliche Features in der Professional-Edition"


Mit ne mondjak, nem olcsó mulatság, de talán ha 10-en összefogunk, mindig használhatjuk, nem kell évente naptárt rendelni...
Névtelen
 


Szia Hajni!

A cim a következõ:Bp,Gregus u. 10.Tel:3561578.Össz mindennel együt 15/volt áprilisba/.Nekem nem jött be a módszere.A ciklusom legelejére,vagy a legvégére esett az õ által megadott idõpont.


Teddy
Teddy
 


Sziasztok!

Nekem bejött a módszer, méghozzá rögtön az elsö (Jónás-féle módszer szerint)alkalmas idöben teherbe estem.

Személyesen jártam dr. Pánszkynál, és fogalmam sincs honnan vette valaki fentebb, hogy 15 ezerbe kerül a számitás. Most nem emlékszem pontosan, de ötezer valahány százba került január elején. Ha jól emlékszem nyolcezer valamennyit fizettem, de csak azért, mert arra is kíváncsi voltam a termékeny napjaimon kivül, hogy melyek a 'fiús' és melyek a 'lányos' idöpontok.

Dr. Pánszky hangsúlyozta, hogy azoknál nem használ a módszer, akik valami egyéb probléma miatt (pl. szervi gond, vagy ha a szervezet teli van méreganyaggal, stb.) nem tudnak teherbe esni. Nekem is azt mondta, hogy ha mondjuk fél évig ezzel a módszerrel nem jön össze, akkor menjek hozzá vissza, és akkor csinálni fog egy teljes állapotfelmérést, mely alapján valamilyen homeopátiás kezelést lehetne csinálni. Szerencsére erre nem volt szükségem.

Egyszóval, én mindenkinek javaslom, senkinek az égvilágon semmi veszteni valója nincs azzal a hatezer forinttal. A könyv egyébként az Elixir könyvesbolban is kapható (van honlapjuk is), a XIII. ker. Dózsa György úti mertómegállónál. (Ha az ember feljön a Váci úton, a páros oldalon vannak az út mellett 6-7 emeletes társasházak, vagy négy egymás mellett. Egy nagy zöld tábla hirdeti a boltot, úgyhogy rögtön szembe fog ötleni.)

-rita-
Névtelen
 


Sziasztok,

meg szeretném követni a 'fenti' valakit, akiröl az imént azt irtam, hogy nem tudom honnan vette, hogy 15 ezer forint egy egyéves naptár. Miután megirtam elözö hozzászólásomat, és elküldtem, akkor kezdett el gyanús lenni, hogy mégsem 5 ezerbe került nekem az a naptár. Utánanéztem, és még megtaláltam egy cetlire felirva: valóban 15 ezer és nem 5 ezer, ahogy azt az imént állitottam!
Elnézést kérek mindenkitöl!! Úgy látszik, hogy - mivel nekem nagyon megérte, hiszen azonnal terhes lettem - valahogy a fizetés részletei is megszépültek...

Mégegyszer bocsánat,
legközelebb irás elött fogok gondolkodni,
-rita-
Névtelen
 


Sziasztok!
Látom megoszlanak a vélemények, de azt hiszem ez is egy olyan lehetõség, ami valakinek sikerül, valakinek nem. Nekünk pl. bejött a dolog. Két fiú után szerettünk volna kislányt, és a Pánszky által javasolt idõpontok közül a második alkalommal terhes is maradtam, az azóta már megszületett kislányommal. Persze mi úgy próbálkoztunk, hogy akár fiú akár lány, nekünk kell egy harmadik és azért egy lehetõséget megpróbálunk, hátha ...
Nekem egyébként egy olyan ismerõs ajánlotta õt, akik hosszú ideig hiába próbálkoztak, és az õ táblázata alapján esett végülis teherbe a lány.
Persze tudom, 15 ezer az sok pénz egy "talán"-ért.
Névtelen
 


Sziasztok!

Tudna vaklaki segíteni?! Nagyon kisfiút szeretnénk elsõre, de sokak szerint az elsõ általában lány... Ha valaki kiszámolná nekem a fogantatás jó idõpontját a Jónás módszerrel, vagy bármivel, hálás lennék, de nagyon! A lenti emilre írhattok, azonnal küldöm aztán az adatokat! Mi a tapasztalatotoki a peteérés- figyelés módszerrõl? Igaz, hogy fiúval "nehezebb" teherbe esni?! Csók: Brecky

brecky@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok! Nekem 3éves a fiam, akinek Pánszky-papa számításai szerint lánynak kellene lennie. Akkor még "csak" 7 ezer volt a tiszteletdíja. Egyébként érdekességként elmondom, hogy olyan napon fogant (ez bizti) amikor normál ciklus-számítás szerint lehetetlen lett volna a peteérés. Én szinte már betegesen lányt akartam, mégis fiam született. Persze mondanom sem kell, hogy mostmár butaságnak tartom, hogy miért ragaszkodtam annyira, hogy lányom legyen. A fiam a legédesebb hapsi a világon, és hálás vagyok a sorsnak, hogy õt rendelte nekem. Mimi
Névtelen
 


Sziasztok. Tudna valaki nekem segíteni? Én "csak" teherbe esni szeretnék. Eddig 2 lombikon vagyok túl, ami nem sikerült. Ez a hold naptár egy új fénysugár, hátha bejön. Ha kiszámolná valaki a jó idõpontokat, sokat segítene. Elõre is köszi
feketera@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok !!!


Csatlakozva az elõzõekhez. Ha valaki tudna segíteni, én is szívesen fogadnám. Piglet Neked még megvan az a program? Ha igen örülnék egy számításnak.
petretein@freemail.hu

Köszi mindenkinek: Noémi
Noémi
 


Segitsetek nekem is.Mindegy hogy fiu vagy lany születik,csak
szülessen egészségesen.(Augusztusban lenne három éves a kisfiam,de sajnos szülés közben meghalt,-nyitott volt hátgerinc-)

marcellos@p5net.ro
beti
 


Nagyon sok érdekes és tanulságos esetet olvastam.Nagyon megköszönném, ha valaki meg tudná nekem írni a Pánszky doktor címét. Szeretném felkeresni,mert gyereket szeretnénk és már fél éve hiába próbálkozunk.A segítséget elõre is köszönöm! Csilla m199408005@freemail.hu
Névtelen
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne ez a módszer, hátha ezzel sikerülne végre már a bébi. Tényleg ki tudja számolni valaki közületek a jó idõpontokat? Ha igen, örülnék a segítségnek. E-mail a nevemnél. Elõre is köszi.
Panka

 
 


KÉRLEK SEGÍTSETEK RAJTUNK IS ! EDDIG SZINTE MINDENT KIPRÓBÁLTUNK DE HIÁBA !
TALÁN EZZEL A MÓDSZERREL SIKERÜLNE !
TUDOM A PONTOS SZÜLETÉSI ADATOKAT !

SEGITSETEK !

A cimem : kallai.a@axelero.hu
Névtelen
 


Sziasztok!
Látom, hogy már nagyon sokan kértek segítséget "valakitõl" aki tudja ezt a számunkra értékes titkot, és szeretnék én is beállni a sorba. 2 éve szeretnék kisbabát, de még semmi. Az orvosok kisérletezéseivel meg már tele van a tudatom. Nagyon szépen megkérem az illetõt, segítsen rajtunk is. Valahogy meghálálom. Tudom pontosan a születési adataimat is.
rita@cia.hu

Husibogár
Husibogár
 


[url=http://www.datanet.hu/pharma/phorient/98/pho98hom.htm" TARGET="_top]http://www.datanet.hu/pharma/phorient/98/pho98hom.htm[/url]

Pánszky Gyula dr
XII.
356-1578
30-9940-797
Névtelen
 


Sziasztok !

Mi a gyermek elõtt a Jónás módszer szerint védekeztünk - sikerrel, a kisfiunk a Jónás idõpont szerint "készült" (fiút szerettünk volna), és most a naptár szerint védekezünk.
A második gyermek nemét nem lehet választani, mert az az elsõ fogantatásakor már elõre eldõl. Ezt mondta nekem Pánszky dr. de a harmadik neme ismét választható.

Szerintem aki régen próbálkozik, annak megér 15.000,-ft-ot, ezért a pénzért "fogamzásgátlót" is kap egy évre és a "biztos idõpontokat" aminek tényleg semmi köze nincs a középidõhöz. Én nem voltam, de szerintem ennyi pénzt a meddõségi kezelésekre is el lehet költeni, és még baszkurálják is az embert.

A házi naptár készítéssel kapcsolatban szkeptikus vagyok, de póbából elkészíthetné valaki az én "házilagos naptáromat" és így összehasonlítható lenne a hivatalos naptárammal.
A nyáron a Nõk Lapjában jelent meg a módszerrõl egy cikk (nem olvastam).

Enikõ
Földi Enikõ
 


Én is olvastam ezt a könyvet és fel is hívtam Dr. pánszky Gyulát, aki küldött egy csekket , egy kitöltendõ papírt 15.000 ft-rõl. Nagyon félek, hogy kidobott összeg lesz nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretnék kislányt. Segítsetek, hogy mit tegyek. Elküldjem a csekket vagy ne?!
 
 


Kinek van még jó tapasztalata errõl a dologról? Írjatok, az is, akinek nem jött be. Timi
 
 


Sziasztok!
Fent megadott mélekre küldtem infot. Remélem megkaptátok. Egyszer hosszas gépelés után elvesztettem küldés közben, a második (újra kellett írnom) úgy néz ki, átment. Írjatok, mindenkinek segítek. Kedves Névtelen, kallai.a-ra nem ment át....


Üdv,
Krissi
krissi
 


Kedves Krissi! Nekem még nem jött info, remélem tudsz még küldeni, elõre is köszi!
Timi
 
 


Krissi, ha még mindig tudsz külden info-t, nekem is küldenél? A cimem : rari@freemail.hu
Elõre is köszi
Barbi
Barbi
 


Kedves Krissi!
Én is nagyon örülnék, ha tudnál segíteni, köszi/ Ritocs
r.farkas@cfri.hu
Névtelen
 


Sziasztok, én nem hiszek benne, de feleségem rábeszélt és most van egy csintalan 2 éves fiam.....
Névtelen
 


sziasztok!
én most kaptam meg dr jonas naptárát.2003 évvégi ár 17-19ezer ft attól függ melyik kategóriát kéri az ember.én is olvastam a fogamzáskontroll könyvet és utána vettem fel a kapcsolatot dr pánszkyval. kisfiú után kislányt szeretnénk. nekem azt mondta a másodikat is lehet tervezni nem függ az első gyermektől-a könyv egyébként nem ezt írja!mindenesetre próba szerencse, ha a második is fiú akkor is boldog leszek.fogamzásgátlásra egyébként nekem bejött.
nyetus.
nyetus
 


Szerintetek segit is valamit??? Vagy ez is csak 1 jo kis pénzszerzési lehetöség!!!???KépFiu vagy Lany????? Tulajdonképpen nem nagy ügy: 50%-os az esély, hogy bejön, amire vagyik az ember... Nem???Kép
Vendég
 


Én is most kaptam meg a naptárt. Mi lassan három éve próbálkozunk sikertelenül (inszem., lombik). Kíváncsi vagyok ezzel a módszerrel sikerül-e.
Kukacz
A könyv már nem emlékszem pontosan 89% v. 98%-ot ír.Az azért nem olyan rossz....
Lujza
 
 


szerintem ez csak egy módszer ami vagy bejön vagy nem.mindenesetre érdekes.azt furcsállottam,hogy a könyv szerint az első gyermek után már a második tulajdonképpen el van döntve de dr. pánszky azt mondta a másodikat is lehet tervezni.lehet, hogy tényleg csak pénz lehúzás!?na és mi van a pasikkal és az ő kromoszómáikkal? egyébként nekem azt mondta, hogy tavasztól emeli az árakat.ha vki szeretne rendelni az most tegye mert most még kijön 20ezerből.én sokallottam ezt az árat erre mondta az emelést és, hogy 1évre a fogamzásgátló többe kerül.jó kisérletezést mindenkinek!!!
nyetus
 


Na jo, Lanyok, ha lesz valami jo hir, irjatok meg!!! Köszike!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron