Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen neked amugy is jó okod van mindentől félni .Mi is megjártuk már egy párszór a kórházat Danival 1-évesen hasmenés hányás 2-évesen ugyan ez 3-évesen tüdőgyulladással. Látod hiába többször is megjártuk mégsem lehet elkerülni ezeket a betegségeket.

Kép

Kép
Kép


évi
 
 


bárány írta:Elöbb utobb kiderül,hogy nem oltattad be a gyereket...
Itt Dunakeszin az ovi küszöbét sem léphetné át a gyereked,ha kiderül mit fogsz csinálni???


Külföldön vagyunk, nem kötelezőek az oltások, és tudomásom szerint nem előfeltétele az óvodába/iskolába járásnak. Remélem így már érthető.
(Eredetileg Klara azon hsz-ára válaszoltam, hogy mi van Nyugaton.)
 
 


Mi meg itt vagyunk,és itt feltétel.....
Van egy eü kiskönyvük,abban minden benne van!
Oltás nélkül nincs ovi
Vendég
 

 
 

Te kérdezted, hogy én mit csinálok majd, ha kiderül :)
 
 


Ez csak olyan költői kérdés volt,mert igazából nem nagyon érdekel..
Lényeg,hogy az álltalad emlitett 70%megmaradjon.....
Végülis a te gyereked felőlem úgy veszélyezteted ahogy akarod
Ha valaki a 10.emeletről lógatná ki a gyerekét ahoz se lenne közöm
Vendég
 


Báránykám :roll:Az iwiw -en hogy keresselek :?: Próbáltam a város szerint hú de nagyon sikan vannak mintha tüt keresnék a szénakazalban, igaz nem is tudok rólad elegendőt hogy megtaláljalak. Ha gondolod ird meg egy priviben :) De ha nem azt is megértem.

Kép

Kép
Kép


évi
 
 


Megírom priviben
Vendég
 


Jaj végre sikerült idejutni.Nem tudom mi van a nettel olyan lassú bele őszülök mire valami bejön.
Megkaptam a privit az iwiw-iszonyú lassú.Láttam van MSM elérhetőséged nekem az jobban fekszik de mond meg ha ez nem jó. Ha gondolod megjelöl a férjem ismerősnek egy priviben irom meg hogy milyen név alatt.
Amúgy kis csini vagy hány kg vagy én 65 de ebből 5-6 kg le kéne adni. Csak nagyon nehéz most is lekváros gombócot főztem :oops:
Így nem lehet fogyózni nagy a kisértés :twisted:

Kép

Kép
Kép


évi
 
 


Szia!
Nyugodtan vegyél föl msn-en.A férjed is megjelölhet,vagy én őt de csak akkor ha van rólad meg a gyerekeidről,kép.Én is szeretnélek megnézni.
Kb 63 kg lehetek(170cm),de nem szivesen állok mérlegre,mert a gatyáimból itélve elég sokat híztam mostanában.Fogyózni próbáltam,de nem megy,rosszul vagyok kaja nélkül,ájulás kerülget,és rámjön a szívritmuszavar...
Szóval marad a "háj"itt-ott
Vendég
 


Hali akkor majd figyelj ,az msn-en mindig ott vagy :?: Majd megrezegtetlek kb20h-után legyél fenn aztán majd beszélünk az iwiw-ről is én hülye vagyok ezekhez a technikai dolgokhoz, meg úgy lenne jó ha én lennék fenn nem apa mert csak nyűglődik itt nekem.Jó fej meg minden csak férfiből van.A hájról csak annyit rajtam jobban látszik mert alacsonyabb vagyok majd 10-cm-vel :cry:
most pá irj

Kép

Kép
Kép


évi
 
 


Hello!
Nem mindig msn-ezek de attol még vegyél fel,valamikor majd csak összejön.Az iwiwen rajta van az msn címem.Akkor csak add meg priviben a férjed nevét és megnézlek titeket,de ha a férjed nem akarja,nem jelölünk...
Vendég
 


Egyébként van egy topik,"császárral szültünk"mi ott rendszeresen irogatunk,ha van kedved gyere át
Vendég
 


Nem találom ezen cimszó alatt.Pontosabban melyi fórumban keressem mert ilyen ciműtopik -ban nincs idei dátum

Kép

Kép
Kép


évi
 
 


Szia!
Szülészetek korházak!!!
Vendég
 


Lányok!

A HPV elleni védőoltásról mit tudtok? Milyen mellékhatásai lehetnek? Érdemes beadatni?

Köszi!
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

cron