Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Elkezdtem ezt a diétát ha valakinek lenne kedve bekapcsolódni azt szeretettel várom! :)



Diéta, amitől megváltozol (90 napos)


A következő diétát állítólag amerikai sportorvosok dolgozták ki. Veszélye nincs, még a természetgyógyász is javasolja! Az eredmény 90 nap alatt 15-20 kg (magas súlyfeleslegnél), és még a magas vérnyomást is megszünteti. A fogyókúra a felesleges kilók leadása mellett megváltoztatja a szervezet működését, amivel garantálja, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza. Ha kevesebb kilót kell leadni, a diétát előbb abba lehet hagyni, de a szervezetben nem jön létre a fent említett változás.

A diéta lényege a szétválasztás. Ez azt jelenti, hogy a gyomorba mindig egyféle táplálék jut, amit így könnyen lebont. A napok sorrendjét mindenképpen be kell tartani. A diéta a fehérjenappal kezdődik, ezt követi a keményítőnap, szénhidrátnap és gyümölcsnap, majd ismét a fehérjenap következik, így követi egymást a 4 nap sorban, 90 napon át. A diéta alatt havonta egyszer víznapot kell tartani, amely gyümölcsnap után következik, utána pedig fehérjenap jön. Cukormentes kávé és tea korlátlan mennyiségben fogyasztható.


A reggeli minden nap ugyanaz: gyümölcs, esetleg 100 %-os, cukor hozzáadása nélkül készített gyümölcslé. Gyümölcs a délelőtt folyamán is fogyasztható, ebéd előtt 1 órával azonban már nem. (A banán is gyümölcs, tehát ez is ehető.)

1. nap: Fehérjenap
EBÉD: főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen)
Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!)
Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.
VACSORA: ugyanaz, mint az ebéd volt, csak leves nélkül.


2. nap: Keményítőnap
EBÉD: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, lencse, sárgarépa, burgonya…), kötelezően főzve! Keményítő a rizs is. Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom használható. Nyers salátát is ehetünk korlátlan mennyiségben, valamint 1 szelet kenyeret (elhagyásával eredményesebb a diéta).
VACSORA: bármilyen zöldségféle főzve, sütve, párolva, saláta… vagyis ugyanaz, mint az ebéd (csak kisebb mennyiségben).


3. nap: Szénhidrátnap
EBÉD: Főtt tészta vagy pizza. Vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően). Ízesítésként paradicsomszósz vagy kevés zöldség használható.
VACSORA: Két kisebb szelet torta vagy 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, és 1 szelet étcsokoládé. (Aki nem kívánja az édes ízeket, ehet sós süteményt is…)


4. nap: Gyümölcsnap
EBÉD: Bármilyen gyümölcs, korlátlan mennyiségben.
VACSORA: Bármilyen gyümölcs, minden mennyiségben! :-)



Egyéb tudnivalók:
- A diéta befejezése után normálisan ehetünk, azzal a feltétellel, hogy a reggeli csak gyümölcs lehet még 90 napig, vagyis délig nem eszük mást.
- Kicsit komplikáltnak hathat a diéta, de nem az!
- Az étrendben semmit sem szabad átugorni, mert minden élelmiszernek megvan a maga feladata, és a szervezet nem lehet meg nélkülük.
- Nem szokás, hogy reggelire gyümölcsöt együnk, de ebből a szervezet először az integrált cukrot használja fel, amely az idegrendszert táplálja.
- Azok, akik magas vérnyomástól szenvednek, pár hét diéta után akár el is hagyhatják a gyógyszerüket, természetesen orvosi ellenőrzés mellett!
- A diéta alatt igyunk sok folyadékot (elsősorban vizet és gyógyteát). A sok folyadék segít kimosni a szervezetből a lebomló felesleget.
- A fogyás mértéke függ a súlyfeleslegtől. Ez azt jelenti, hogy akinek nagyon sok a súlyfeleslege, gyorsabban és többet fogy, mint akinek kevés.

Kép
Kép
Kép
 
 


Látom nagy a tolongás... no akkor el monologizálok....


Mai méricke eredménye -4kiló kéthét alatt elég jó még akkor is ha az első héten három, a másodikon csak egy ment le...

Kép
Kép
Kép
 
 


Farsang 2007 február 24-én szombaton!
Farsang, jelmezvásár, jelmezbemutató jelmezbál!

http://www.szulokhaza.com/szulokhaza_pr ... ujabb.html

Helyszín:

Szülők Háza Családi Központ és Játszóház
Budapest XI. Gazdagrét, Eleven Center
1118 Bp., Rétköz utca 7. I. emelet (P2 szint)

Program:

10:00 - 11:00 Kreatív játékok, kalandfal, alkotó
foglalkozás (kézműves)
11:00 - 12:00 Varázserdő: zenés drámajáték a
gyerekek részvételével
12:00 - 13:00 Jelmezvásár, könyvvásár,
arcfestés, farsangi köröm az anyukáknak
- szünet -
16:00 - 17:00 Kreatív játékok, kézművesség,
kalandfal
17:00 - 18:00 Bábelőadások
Hol lakik az idő?
Manómese
18:00 - Zenés jelmezbemutató: mutasd meg
magad, és ha kedved van, mondj verset, énekelj,
táncolj az otthon készített, vagy a délelőtt itt
vásárolt jelmezedben; ajándékok a résztvevőknek.

Árak:

Gyerek jegy:
1.500,- Ft / gyerek (1-14 év)
Kísérő jegy:
500,- Ft (14 év fölött)
Családi jegy:
3.000,- Ft / család
 

 
 

Ma reggeli méricke eredménye: 67 kiló
Ez eddig 21 nap alatt 5 kiló mínusz...

Lassan de biztosan haladok!

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Én január 2-án kezdtem, de mivel igen fegyelmezetlen vagyok Embarassed még csak 3,5 kg ment le. De majd most belehúzok!
 
 


Szia!
de jó de jó de jó! :) :) :)

Az elején nehezebb de lassan belerázódik az ember... milyen súllyal kezdted és milyen magas vagy?
Nekem már nem olyan nehéz mint az elején...
... én azért szoktam szénhidrátnapon este sütit enni mert bár nem vagyok édesszájú így szoptatás mellett nagyon megkívánom... most nembírnék szénhidrátmentes diétán lenni... nekem ez azért is tetszik mert megehetem amit megkívánok csak esetleg nem aznap! :)

jan 2.... akkor ha jól számolom neked is ma van husi nap? Jó lenne együtt csinálni! :)

Én ma csirkemellet sütöttem hagymával kicsi tejföllel... finom volt...

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Elszámoltad, ma keményítő napom lett volna, de csak azt nem ettem meg, ami idejében elszaladt :oops: , de sjnos ilyen nem volt.
163 cm és 76,5kg voltam mikor elkezdtem, kb 60-65 kg szeretnék lenni.
Van két fiam egy öt és egy két és fél éves. A kicsi még szopik.
A szopi első három hónapjában nálam is úgy tűnt el egy teljes tábla csoki öt perc alatt szinte minden este, hogy észre sem vettem, pedig alapjáraton max. 1-2 kockát tudok megenni, meg nem is szeretem annyira.

Jövő keddre tervezek víznapot, utána pont ugyanott fogunk tartani. Tartottál már víznapot? Vagy amíg Áron kicsi és főként szopizik addig nem szeretnél?
 
 


:) :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Akkor a víznap után együtt leszünk...
Én azt nem szeretnék tartani, féltem a tejcit... Áronnak még fő tápláléka... gondolkoztam, hogy esetleg dupla gyümölcsnap, de inkább kihagyom...

Kép
Kép
Kép
 
 


Ma finom sült zellert ebédeltem párolt mexikói körettel...nagyon finom volt...

...előtte egy kis leves főtt zöldségekkel...

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

Nekem ma szénhidrát napom volt, ami számomra kicsit könnyebb mint a keményítő. De holnap fordul a kocka, nekem gyümi és Te eheted a tésztát és tortát. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szeretem a gyümit is, de attól nehezebben telik a pocakom. Ma még megpróbálok holnapra egy adag gyümisalit készíteni.

Mennyit szeretnél fogyni?
 
 


Próbáld ki megsütve a gyümölcsöt!
Sokkal laktatóbb!
Két alma egy banán felaprítva... esetleg lehet rá pár szem diót szórni vagy aszalt gyümölcsöket... ezt én le szoktam önteni turmixolt banán, barack körte vagy alma kutyulékkal... szerintem nagyon finom, a férjem is nagyon szereti!

Én ma megpróbálkozom a pizzasütéssel férjem legnagyobb örömére... még sose próbáltam! :)


60-63 kilóval már nagyon boldog lennék, de mindenképpen szeretném végg csinálni az átállás miatt!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sül a pizza!
Kíváncsi leszek... szegény férjem már csorog a nyála... :)

Azért ez egy elég macerás művelet!
...de remélem majd elmondhatom, hogy megérte! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Íme: életem első pizzája... egy kicsit égett egy kicsit száraz de az enyém! :lol: azért nem volt ám olyan rossz... jól belaktam belőle! :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
...nemtudom észreveszitek-e gyönyörű szájkontúrom paradicsomszószból!... mit nekem tetkó...
Kép Kép
...anya nemlehetne inkább abból amit ti esztek?...
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!

A pizza nagyonjól néz ki! (Bár mintha férjed kicsit gyanakodva méregetné.) Áron is megkóstolta? Még jó, hogy csak most láttam meg a képét, különben fuccs a gyüminapomnak. Így azonban megveregethetem a vállam, sikerült betartanom. :D :D :D

A sült gyümölcsös recepted is jól hangzik, de sajnos amikor olvastam, már nem volt lelkierőm nekilátni az elkészítésének. Lenne néhány kérdésem is ezzel kapcsolatban:
Hány fokon sütöd?
Sütőben vagy mikróban?
Milyen bevonatú edényben?
Teszel- e alá zsíradékot vagy vizet? :roll:

A képek alapján nem tűnik úgy, hogy különösebben nagy szükséged lenne a diétára. Hány cm vagy?

Holnap megpróbálom betartani a víznapot! Majd elmesélem, hogy a tejtermelésre volt-e valami hatása. Szerdán már jöhetnek a halak, vadak, szárnyasok!
:lol:

Jó éjszakát!
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok ha lehet.

Mamacka téged már ismerlek mert szoktam olvasni a 2006 tavasziakat, én egyébként 2006 nyáriakból vagyok.

Magamról: január 2-án kezdtem a 90 napos diétát és jelenleg 3,5 kg-os fogyást tudhatok magaménak. jelenleg 158 cm és 68,5 kg vagyok, célom a terhesség előtti 56 kg.Távolabbi célom 54 kg.

Úgy vettem észre, hogy nekem a szoptatás miatt nehezebben mennek lefele a kilók, ugyanis engem a szoptatásért és fogamzásgátlásért (még nem menstruálok) felelős hormon egy kicsit visszahúzza a fogyásom tempóját.
Panna még 4x szopizik.

Mamacka!
Múlt héten a gyümölcsnap után csináltam egy lénapot és nem vettem volna észre, hogy kevesebb lenne a tejem, persze az én gyerekem már szilárdat is kap 2x.

Sikeres fogyókúrát kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én is január 2-án keztem a diétát most 5,5 kilót adtam le, de nekem nagyon nehezen megy. Ma hús napom volt, de ez a szuper nap! Azt gondoltam, hogy a gyümőlcsnap lesz, de most az a legborzasztóbb! Nem tudom elég változatosan variálni a gyümölcsöket, pedig mindig sokfélét eszünk.


Kép
 


Hűha!
Alakul a csapat! Üdv az újjaknak!
Mindenki jan 2 csak én lógok ki a sorból!!!


Szirwen
Miért mondod, hogy nehezen megy? 5,5 kiló szerintem nagyon jó!!!
Én még csak öt kilót fogytam...


Katus
Én is abban reménykedtem hogy majd a szoptatással magától eltűnnek a kilók de sajnos én is a másik csoportba tartozom... :(
56 kilóval engem már elvinne a szél! :) esküvőmön voltam 58 de az így asszonyfejjel már nem reális...

datolya
....Én azért sütöm meg a gyümölcsöket, hogy valami kaja formája legyen ebből szoktam adni Áronnak is, natúr is megeszi... sőt falja (talán ez az egyetlen) de neki tettem bele sütés után tört friss túrót meg kölespelyhet
Naszóval jénaiba gerezd almák szeletelt banán... ezt leöntöm körte-banán-barack pempővel (nyáron fagyasztottam le de elhagyható lehet banán-alma is) szoktam bele tenni aszalt szilvát, barackot, meggyet... kb 10-15 percre beteszem a mikróba.
Az almát héjjastól teszem bele, utánna Áronnak egyszerűen lekaparom a héjjáról...
A végén még rá szoktam grillezni... de van, hogy sima sütőben sütöm, csak ott talán tovább tart... volt, hogy reszeltem bele szerecsendiót vagy szórtam rá kókusz reszeléket...
szerintem finom, nem olyan savas jobban laktat...

A pizza is finom lett férjem nagyon szereti nem gyanakszik csakmár farkas éhes alig bírta ki míg elkészült... :lol: az ő felére tettem sajtot meg husit is...
Az enyémen sűrített paradicsom, fokhagyma, hagyma,pizzakrém volt, a tetején paradicsom szeletekkel...

De!!! hidd el szükségem van... lehet kicsit csalt a fotó no meg azért már csak lement 5 kiló várj keresek szilveszteri tokás képet akkor még csúcs formámban voltam... :lol:
165 centi vagyok 60 kilóval már boldog lennék! :)

Kép

talán ez... bár az az igazság ezen a gépen csak olyan képek vannak amiket még el tudok viselni magamról... az igazán cocásakat a másik gépen tárolom :lol: :lol:


Még egy az esküvőről összehasonlítás végett
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Katus
A lénapon még gondolkodom... de lehet kihagyom... no majd meglátom...

Kép
Kép
Kép
 
 


Ja és a tegnapi méricke... stagnálok a 67 kilónál :( no majd négy nap múlva... :)

25. nap 67 kiló azaz -5

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép Kép

...bocs ez off csak valakinek meg akartam mutatni és ott nem lehet gépről képet feltölteni csak internetről

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Katus, Szirwen örülö, hogy itt vagytok!

Katus!
Úgy látszik az én hormonjaim nem tudják a rendet. Nekem szülés után, kizárólag szoptatott babákkal az első esetben 18 kg, a másodikban 12 kg távozott viharos gyorsasággal, úgy, hogy közben esténként 10-1/2 11 tájban egész tábla csokikat ettem meg mire feleszméltem. Sajnos mikor elsőszülöttemet már nem szoptattam nagyon gyorsan összeszedtem 10 kg pluszt, amitől azóta is igyekszem szabadulni.

Szirwen!
Az 5,5 kg nagyon jó. Én holnap állok mérlegre, de tuti nem lesz annyi.

Mamacka!
Köszi a pontos és részletes leírást, szombaton kipróbálom! A szilveszteri kép valóban többet mutat, de az sem vészes. Az esküvői képeitek gyönyörűek!


Túljutottam a víznapon, ami könnyen ment, mert nem volt időm enni (ahogy azt előre sejtettem). Cserébe ma hála a fehérje és magnézium kombinációnak kicsit többet látogattam a mosdó melletti apró helyiséget.
Szirwen, ha te is is tartasz víznapot, akkor mindannyian ugyanott tartunk majd.

Jó éjszakát!
 
 


Tegnapi csipegetés...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Ezt pár napja vacsoráztam... lefotóztam mert olyan szép nem? én sütöttem...

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Nektek is elmesélem... :(

Képzeljétek majd meghaltam a rémülettől nem vettem észre, hogy nyitva maradt az ajtó és kistöki majdnem lezuhant innen...
Kép
Már a varrósdobozt tolta lefele... :(
Tiszta ideg lettem,... hányingerem van úgy összerándult a gyomrom...
Most alszik azért ültem ide pötyögni... le sem merem venni róla a szemem...

Biztonságos lakás mi?

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Azért gondoltam, hogy nehezen megy, mert már elég régóta stagnálok, és azt hittem, hogy ez csak nálam van így. De olvasom, hogy ti is megálltatok. Szerintetek víznapon lehet gyümőlcsleveket, esetleg paradicsomlevet ínni?

Mamacka!

HÚÚ! ez tényleg magas! Nekünk kívül van egy hasonló, már előre félek a nyártól, amikor a bejárati ajtó nyitva lesz. Regina eddig egyszer esett la az ágyról, de az annyira megviselt, hogy 3 napig csak sírtam.

 


Szirwen!
A víznapot én úgy csináltam, hogy 100%-os gyümölcsleveket ittam és ebédre/ vacsorára pedig kockából ettem üres levest.Szerintem így elég jól kobírható a víznap és a lényeg, hogy ne egyél aznap szilárd kaját.
Azt hittem, hogy nem fogom kibírni és ennek ellenére sokkal jobban bírtam mint a gyümölcsnapokat.

A stagnálás nálam 2 hétig tartott de aztán megint beindult.
Kitartást kívánok mert az meghozza a gyümölcsét.

Mamacka!
Sajnálom, hogy ilyen vészhelyzetet kellett átélned de majd ennek hatására még jobban oda fogsz figyelni.Szerencse, hogy nem történt nagyobb baj.

Kép

Kép
 
 


Mamacka!
Egyébként én is 67 kg-on állok most.

Kép

Kép
 
 


szirven
Ebben a diétában fontos tudni hogy vannak stagnálások sőt kissebb hízás is lehet!
Nem szabad sűrűn mérni...
Én gyümölcsnap után szoktam... reggel pisi után ruha nélkül! :)
Ismereteim szerint csak vizet lehet inni mivel itt a méregtelenítés fontos szempont... (ezért nem jó a kocka leves tele van e-vel) viszont szerintem fontos, hogy mindenki maga szájíze szerint (persze mértékkel :lol: ) alakítsa a szabályokat, hogy azokat aztán be tudja tartani (túl magasra sem lehet tenni a lécet)
Higított 100% gyümilé szerintem mehet (de ne töményen mert úgy azért nagyon hízlal)

Katus
Remélem nem kedvetlenített el amit az előbb írtam!... és ha így tudod kibírni akkor szerintem az is nagyon jó (én pl nem is fogok szerintem víznapot tartani na látod annál sokkal jobb ahogy te csináltad :lol: )
csak a miheztartás végett írtam :)

A lépcsős élménytől még mindig ráz a hideg majd ráuszítom az őrangyalokat mert úgylátom én egyedül nagyon kevés vagyok :cry:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mamacka,
ez a lépcső tényleg jó meredek és magas. Nagy gratula Áron őrangyalainak, na meg neked, hogy idejében észrevetted az akciót! Engem is rázna a hideg és amilyen parás vagyok hetekig nem tudnék nyugodtan még pisilni sem.
Az a muffin igen jól néz ki! Razz (Kár, hogy ma gyüminap van.) Próbáltál már sós muffint is sütni?

Szirwen,
nekem egy hónap alatt "csak" 4,5 kg ment le, de ennek is nagyo örülök! Very Happy

Katus,
gratula a 67-hez! Bárcsak már én is ott tarthatnék!
 
 


KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN
...ÉJJSZAKAI HÉT KELÉS VOLT AZ ÁRA...
DE!
KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VANKÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN KÉT FOGUNK VAN

és ma vagyunk 10 hónaposak :)

Kép
Kép
Kép
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
 
 


Na mi an lányok pardon asszonyok... aztán beszámolni ám, hol tart a zsírolvadás!

Ma gyüminapon változatosság kedvéértén sült gyümölcsöt ettem... lehet legközelebb csinálok kompótot... mert már kezdem únni... Anyósomnak meg sütöttem narancstortát... holnap szülinapi buli lesz... és reggel méricke... valahogy úgy érzem, hogy holnap reggel is 67 leszek... :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Fogyókúrás hírmondó...

Méricke eredménye:
65.5 kiló vagyok! juppijjjé!

Azaz 6 és fél kilót fogytam! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Csatlakozhatok?Január 23-án kezdtem.Eddig 3kg-ot fogytam.Soproni vagyok és van egy 3és fél éves kislányom.Virágnak hívják.Engem Zsaninak hívnak.

KépKép
 
 


Szia Zsani!
üdv köztünk!
Örülök, hogy egyre többen vagyunk!
Írj még magadról, meg hogy mennyit szeretnél fogyni és honnan indulsz, milyen magas vagy! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Íme egy jó kis szénhidrátnapos kaja...

Provanszi palacsinta
Hozzávalók:
25 dkg liszt
10 evőkanál olaj
5 dl tej
2 tojás
1 kg paradicsom
maroknyi fekete olívabogyó

bors
petrezselyem
tárkony

Elkészítés: Készítsünk palacsintát a lisztből, tejből, a tojásokból és 6 evőkanál olajból. A paradicsomot dobjuk egy percre lobogó vízbe, majd szűrjük le, és húzzuk le a héját. Vágjuk apróra, majd a maradék olajon tegyük fel párolni. Magozzuk ki az olajbogyókat, aprítsuk fel, és adjuk a paradicsomszószhoz. Fűszerezzük petrezselyemmel és tárkonnyal, sózzuk, borsozzuk. Amikor a szósz már sűrűnek mondható, töltsük meg vele a palacsintákat. Néhány percre tegyük sütőbe, és azonnal tálalhatjuk.


[img]http://www.stiluseseletmod.hu/news/media/2/20060706-provanszi_200px[1].jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
 
 


Én ma a legutóbb megsütött és lefagyasztott csirkecombot fogom enni reszelt répával...
A combi bőre alá fűszeres pulykamájat nyomkodtam! :)


még mindig nemtudom mi legyen a víznappal... :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Asszonyok
Várom a mai méricke eredményét! :wink:

nem ám eltűnni :?

Kép
Kép
Kép
 
 


30 éves vagyok.165cm magas most 70kg.60kg szeretnék lenni.Vagy még kevesebb :P .Ma fehérje napom van.

KépKép
 
 


datolya
Én is abban reménykedtem, hogy fogyni fogok a szoptatással de sajnos nem úgy történt... :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Kola
Én 30 éves vagyok (leszek áprilisban) 165 centi és 60 szeretnék lenni! :) :wink:
Ja és ma fehérje napom van! :)

Kép
Kép
Kép
 
 


...és 72 ről kezdtem...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

76 kilóval keztem, és ma 70 vagyok! Éljen!! 2 hetet stagnáltam, és azt hittem, hogy már sose megy le az az 1 kiló. De lement, nagyon boldog vagyok! Szerdán tartok víznapot, még nem tudom, hogy csak víz, vagy esetleg más is. Most nőveltem, a séták mennyiségét is, igaz ezt a háztartás rovására, de majd korábban kelek, és akkor majd minden belefér.
Üdv mindenkinek!

 


A tegnapi gyümölcsnap után 66 kg mutatott ma reggel a mérleg.(tehát eddig -5kg)
Még hátravan 10 kg.

Üdv az újaknak!

Gratulálok a fogyásokhoz!

Kép

Kép
 
 


Na azért!
Már féltem eltűntetek! :wink:


Látod Szirven megy ez!
A stagnálásokra meg ha számítassz akkor nem olyan vészes elviselni! :)

Katus!
Neked is gratula! :)
Csak így tovább!

És mit ettetek?



Én délben citromos tejfölös tonhalat ettem finom fűszeresen...
Bepácoltam... egy citrom leve, tej (szürkemarha :) ) fokhagyma, őrölt babérlevél, bors, rozmaring, oregánó, boróka... majd pár óra múlva kisütöttem és tettem még rá egy kicsi tejfölt... nagyon finom próbáljátok ki! :)

Anyósünneplés végett este egy kicsit zűrösebb voltam... örültem mert volt sajt tál így arról csipegettem... este meg már nem is voltam éhes azért ettem egy kicsit a tejfölös salátából ami az ebédről maradt...

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Mindenki!
No, Mamackám, asszem elkezdem én is, lesz ami lesz! :D
De holnap, így aztán nem leszünk egy hullámhosszon :? viszont akkor majd jó előre lophatom tőled az ötleteket, haha.
Lehet hogy csak pár hét lesz a 90 napból, mert nem tudom, hogy ha végre várandós leszek, hogy bírom, akkor talán más diétára váltok, pl. Norbira...
Most vagyok uszkve 67 kg, (per 162 cm, per 3 évtized) de a versenysúlyom 62, az alá reménytelen... viszont ha ennyi lemmene egy hónap alatt, akkor már csak a megtartás miatt kellene diétázni :P ahh, ábrándozom...bár úgy fest, hogy ez többeknek öszejött már. :roll:

Ne haragudjatok, én most csak így bejeletkeztem, de kétlem, hogy túl sűrűn bírnék gyönni, és komplikált társadalmi életet élni, bár még csak egy 2 éves fiam van, de mégis, időm alig... csak Mamacka olyan meggyőzően nézett ki ma, (ösmerjük egymást, mint a rosszpénzt) hogy igazán kedvet kaptam a fogyáshoz! Bezony, nagyon-nagyon sok látványra is, amit lefogytál! Nohát erre a látványra vágyom én is a tükörben! :D

Én amúgy nem hinném, hogy nagyon extra kajákra ragadtatom magam... amúgy eléggé változatosan főzök, mert a Zuram és a Ded rákényszerít, ugye... hát majd megpróbálom kinyerni magamnak ebből a betevőt, esetleg megvariálom, ilyesmi.
Nekem talán a reggeli tejeskávé (haha, szürkemarhatejből :P :P )
és a jó kis rávtott és/vagy habart főzelékek fognak hiányozni... (spenót párolva... boáááá, na de tejjel: nyami :D )


naszóval hajrá lányok-aszonyok, menni fog!

Ahh, még valami! Jól tévedek, ha azt gondolom, hogy azért a lehetséges keretek között jó ha nem nagyon éhezünk? Nekem az mindíg visszaüt, és kiváltja a kényszeres falást...)
(amikor 25 kiló többlettel mentem haza a szülés után a csecsemőmmel, és 87 kg voltam, és éjjelente alig aludtam 3-4 órát úgy 10 felvonásban.... fél évig... és még plusz egy évig keltem vagy 10X éjjelente... nos ebben az időszakban hetente fixen 0,5 kg lement, 67-ig. pedig ettem annyit, mint egy hadsereg, néha éjszaka is, hogy túléljem... de később hiába voltam ugyanolyan hullafáradt, és termeltem sokal több tejet, lejjebb sosem ment....

NA MAJD MOST!

sokk sikkert Mindenkinek!
 
 


helló, volna egy kérdésem!
A savanyított nyers zöldségek, pl. savanyúkáposzta is az nyers saláta kategóriába számít?

Valahol mintha olvastam volna, hogy ebben a diétában pótolni kell a kalciumot és a vasat, mert kevés a tej és a hús benne. De az jutott eszembe, hogy mintha a céklában, brokkoliban, spenótban is sok lenne a vas, nem? Végülis, nyers céklát minden nap ehet az ember...

Tényleg, még egy kérdés. Ti milyen nyer zőccséget esztek naponta? Mert a paradicsom, paprika, uborka most baromi drága, legalábbis nekem...
így hát marad a nyers répa, cékla, zeller, petrezselyem, káposzta... sőt talán már kihajtottt a kertben a sóskalevél is... no de más nincs még szerintetek, ami télen elérhető? És almát lehet tenni a nyers salátába?
 
 


Sziasztok! Eszembe jutott még egy kérdés.
Tojással készült főtt tésztát ér enni szénidrát napon? Vagy csak tojásmenteset?

(bár én zőccség és gabona-cukor napnak hívom, mert a keményítő tulképp = szénhidrát, nem?)
Datoya, asszem te kérdezted, én az almát negyedbe vágva egyszer 2 perc alatt gyönyörűen megsütöttem a mikróban, pucéron, egy tányérban. Semmi kecmec...


Én amúgy elkezdtem ma, eddig nem vészes.
(Viszont még mindíg stagnálok, hogy lehet ez :mrgreen: )
A reggeli almákhoz engedélyeztem magamnak 2-2 szem aszaltszilvát és fügét, mert azokban nincs plusz cukor, így viszont nem ég a gyomrom az almától. aztán 10-kor egy banán, ami oltja az éhet, és 11-kor 2 narancs... így egész jó volt.

Abban reménykedem, hogy a gyümölcsnapig kicsit öszemegy a gyomrom...ugye ez nem hiú ábránd?

Mai Ebéd: a család zöldbabfőzelékjéből főzőlé, amibe tettem a rántáshoz készülő olajon futtatott petrezselyemből-fokhagymából, és ráöntöttem 2 öszetört főttojásra. Na ettől már majdnem jól is laktam, de még ettem egy fél halfilékonzervet (vmi hering) céklasalival. full. (a többi hal a családom ebédje volt, trésztához szósznak megcsinálva)
Este csinálok sült husit, rizst holnap ebédre, ebből ma vacsira lesz husi nekem, holnap meg rizs nekem...stb, stb...
valahogy így próbálok operálni az anyaggal-idővel...
Tényleg, így végülis az ember eheti ugyanazt, mint a családja, csak másképp elosztva a héten, nem?

Tudtok kismamáról, aki csinálja várandósan ezt a diétát?


No, elhúzok, nincs több kérdésem :mrgreen:

pusz

monolóóóóg :)


Ja szegény Mamacka kórházban Áronnal, aki hányt :cry: de már gyógyulóban (vajon mit eszik szegény ilyenkor?)
 
 


Zsanya!
Nézd meg a www.mindmegette.hu oldalon a gyakori kérdéseket és ott választ fogsz kapni minden kérdésedre első kézből.

Kitartást a diétához!

Kép

Kép
 
 


Katus, köszi, tényleg kiderült sokminden! :)

Asszonyok, Ti hogy vagytok vele, nem ég a gyomrotok a fehérjenapon? nekem nagyon hiányzott a köret... tudom, lehet egy szelet kenyér, na de az úgy nem olyan kóser...

És ezek a délelőttök! Rémes! Annyira éhes vagyok, (én amúgy reggel szoktam a legtöbbet enni, és vacsit alig, de ez a diéta fordítva van... ) és annyira fáj ettől a fejem! Nektek nem? Gondolni se merek a gyümölcsnapra :? (mert ugye akkor se ehet az ember fél kiló mandulát... sajnos)

Valahogy kétlem, hogy pár hétnél tovább bírom... még az egy is soknak tűnik... pedig ez a keményítőnap nagyon bejön...délután :P
 
 


Sziasztok
megjártuk a kórházat majd írok egy beszámolót most Zsanyának válaszolok...

Tojás csak fehérjenapon mehet...
A savanyított dolgok mehetnek nyugodtan a savanyúkáposzta a legjobb, mert abban nincs cukor a céklában elég sok van de végülis szerintem olykor azért az is megengedhető.
Én azért néha vettem a piacon salátát legutóbb 78 ft volt / db azért az nem annyira vészes (Tudom nálatok másképp van)
Én fehérjenapon szoktam a salátaöntetbe egy kis túrót keverni úgy nagyon finom...

Szerintem az nagyon fontos ebben a diétában hogy ne éhezzünk!!!! én úgy tapasztalom az visszaüt...

Én azzal csinálok kedvet magamnak, hogy minden nap van valami olyan amire másik nap vágynék de akkor nem lehet, így minden napot várok egy kicsit... pl fehérjenapon iszom tejeskávét (még ha nem is reggel) gyümölcsnapon bekapok egy-két szem olajosmagvat, aszalt gyümölcsöt (azt lehet reggelente is) keményítő napon a sült zöldségeket lehet jól variálni... szerintem nagyon finom a sült zeller! próbáljátok ki!
A szénhidrátnap meg amúgy is a kedvencem :) esténként különböző mufinokkal kényeztetem magam! (szerintem az is nagyon fontos hogy ebben a diétábanaz édesség utáni vágy is kielégül)

A kórházban is csináltam a diétát férjemmel behozattam pár szem főtt krumplit, a levesből kiettem a borsót a másodikat a férjnek adtam... :) reggelre hoztak be nekem gyümölcsöt... szénhidrátnapon anyutól kaptam olivaolajos kenyeret amit megkentem pizzaszósszal! :) nagyon finom!

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron