Új privát üzeneted érkezett!

Hogyhogy kórház? :-O

SzaboZE


Közbejött némi vesekõ, amiatt kell kórházban lennie.


Kép Kép Kép

SzaboZE

 
 

Jobbulást a Timinek!
Tudjátok ,h. fiú v. lány lesz? Nevek?
Annak idején nekünk is jól jött, hogy nem hagytuk az utolsó percre a vásárlást.

Juli
 
 


Kamilláné!

Jobbulás Kamillának! Gyógy Kép

Norci
 
 


Mi most éppen babakocsikat nézegetünk. Nem tudom még használt vagy új legyen...

SzaboZE


köszi a jókivánságokat, úgy néz ki, pénteken jöhet haza Kép
rjuli, lány lesz (legalábbis az eddigi ultrahangok szerint Kép és Sára lesz a neve. Nálatok mi hír a tesóról?


SzaboZE, te a mazdás SzaboZE vagy?


Nekünk is lányunk lesz, csak nem lesz neveKép
Amúgy minden ok.
 
 


Szegény Zoli, teljes nõuralom lesz nálatok Kép


Igen, már én is mondtam neki, hogy kösse föl a gatyát, de semmi gondja nincs a kialakulóban lévõ helyzettel. Szerintem kimondottan büszke, hogy lesz egy 3. szerelme.
Nem az a feudalista fajta, akinek csak a fiú gyerek a gyerek.
 
 


Kamilláné: az biza Kép

SzaboZE


Én meg a psa-s FHB, tudod, velem vívtál a mazdaguruval kapcsolatban Kép


Nem baj, legalább itt teljes az egyetértés ;) Asszonykáddal mi újság?

SzaboZE


Már rég vót:

32+2


Jól van, ma jött haza Kép, de ha úgy viselkedik, mint ma egész este, akkor visszaviszem ;)

35+1


Nem cseréltek ki valamit sunyiban? Kép Kép Kép
Az igazságérzet érzékelõ ilyenkor gyakran megbolondul Kép

SzaboZE


nem csereltek ki semmit Kép
A cimzett ertett a szep szobol Kép
Hazajott, nekiallt babanet forumot olvasni es egesz este azt olvasta Kép Mondjuk nem csodalom, 3 hetet kellett potolnia egy nap alatt, ami pl. a friss kismamis topicban nem egyszeru, de akkor is!
kamillane
 


Na úgy tûnik a babakocsi projekt a beteljesedéshez közeledik. Egy Bergon babakocsit néztünk ki. Két funkciós, nagy kerekû, strapabírónak néz ki, jó rugózású és igényes anyagú (vastag, jó tapintású). Szombatig tipródunk, oszt megvesszük Kép

SzaboZE 33+1


Hejj papákok! Látom mindenki eltûnt innen Kép

Vótunk babakocsit venni. Összesen cirka 60e Ft-ért a következõ konfigot vettük: 2 funkciós Bergon babakocsi (37e) (nagy kerekek, rugós felfüggesztés, vastag, jó minõségû szövetanyag) + esõvédõ (2e) + egy a kocsi kárpitjának megfelelõ anyagból készült táska (3e) , mely a jármû karjára csatolható. Egy tároló a kocsi alján is van. Ehhez még hozzájön egy nagyon vastag és meleg bundazsák (5,5e)(akkora mint a kocsi bele, cipzáras, állítható magasságú takarással) + egy autós biztonsági hordozóülés (11,9e). Szóval a baba mobilizálásához szükséges eszközök ezennel beszerezve Kép Oszt vettünk még kókuszmatracot a KIKAban (7990 Ft - 150x70). Egy érdekes info: két fajtát árulnak. Van egy sima kókuszmatrac és egy latexált kivitel. Az elõbbi olcsóbb (ezért jobb az ára), viszont nehezebben szárad.

SzaboZE

33+4


Hi!
A nagykerekû, strapabíró, rugós babakocsiról: Remélem, szerencsétek lesz vele, mert nekünk adódott a nagykerekû, strapabíró, rugós babakocsinkkal bajunk, és egy közeli fiatal párnak is. A miénk, és az övék is "jobbra húz". Miután tüzetesebben megnéztem, hogy vajon miért, a következõre jöttem rá: fém tengelyen rideg mûanyag a "kerékagy" és ami tartja a tengelyen, az is, és szabályszerûen esztergálja. Szerintem a kopás miatt húz jobbra. Igaz, hogy nam tudom, a Symbaba márka-e?

Sasha!
Itt vagyok, köszönöm szépen, és a sorsom egyre sanyarúbb - bár ez nem igaz, de legalább jól hangzik.
Nagyon szerencsésnek érzem magam, és naponta hálát adok az istennek, hogy egészséges, gyönyörû, nyugodt babát bízott ránk. (Csak az anyai kényeztetés hatása már szemmel látható - vagy inkább füllel hallható!
Minden jót kívánok: Tatacsi
 
 


Kamilla ma délután 5-kor szült. Minden rendben és gyorsan zajlott, 11-kor mentünk be a kórházba. A baba 49 cm, 2850 gramm és 9/10 az apgarja. Mindketten jól vannak.


Kamilláné!

Hadd gratuláljak itt is a kislányotokhoz Sárához! Sok boldogságotKép

kb 5 percig törtem a fejem ezen a "hadd" szócskán és valahogy kiejtve jobban hangzik mint ahogy leirva kinézKép Fõleg, hogy magányosan még értelme sincs, mikor rájöttem, hogy hogyan is kéne leirniKép HeheKép Drága kicsi fiam fél 6-kor úgy döntött, hogy reggel van, evett, tornázott az ágyunkban, nem hagyott aludni, úgy csapkodott, meg rúgkapált. Most mikor az álom totálisan kiment a szemembõl, itt húzza a lóbõrt az apja mellett...

Szóval akkor hagy gratuláljak mégegyszerKép

puszi
sasha és a lassan 12 hetes Gábor

Kép
 
 


Köszi, van róla néhány kép is [url=http://www.tar.hu/haszene/sara" TARGET="_top]itt[/url] Kép


Kamilláné: Gratulálunk a jövevényhez, legyetek boldogok sokáig vele, aludjon sokat és akkor mikor ti is aludnátok Kép

Tatacsi: Hát nemtom, mi még nem üzemeltük be. A kerék viszont külön levehetõ és cserélhetõ. A "futómûbeállítást" pedig az eladó megmutatta Kép Reméljük ezzel ilyen gond nem lesz. Egyébként 1/2+1/2 év gari van rá (fél év jótállás + fél év szervizgarancia)

SzaboZE


SzaboZE, mi a helyzet nálatok, asszony még egyben? Szólj, ha kényelmes kocsival akarod kórházba vitetni, jövök ;)
A gyerek nálunk többé-kevésbé jól viselkedik, eddig 3 éjszaka volt kicsit nyûgösebb, ami egész jó, ha figyelembe vesszük, hogy a ma éjszaka a 12. itthon Kép Amikor nem nyûgös, akkor csak enni kel fel, ált. 3 óránként, úgyhogy egész jól lehet aludni mellette. Mondjuk a tegnap éjszaka pont az egyik volt a 3-ból, úgyhogy kicsit leharcolt voltam egész nap, de sebaj, megéri, majd meglátod Kép
Sáráról készült még pár kép, [url=http://zalaisara.fw.hu" TARGET="_top]itt megtalálható[/url].


Asszony azt mondta, hogy szerinte a héten szülünk :-O Kép
Egy 6-ost már felajánlottak erre az esetre Kép)) A 3 óra stimmel, mások is ezt mondták. Ha megtalálja az optimális 3 órás idõintervallumot, akkor mindenki tud pihenni Kép Nálunk kezdõdnek az izgalmas napok Kép
Remélem tudjátok, hogy dec 27-én elfogadtak egy törvényjavaslatot, hogy a kispapák a baba elsõ 2 hónapja alatt szabadon felhasználhatnak 5 szabadnapot a szabadságon kívül!

SzaboZE

(38+1)


Kamilláné!

Nagy nagy gratula nektek! Tegnap mondta Feszter, hogy már megszületett a babátok! Most látom, hogy tényleg! Kép
Képeket nem iskerül letöltenem sajna.

Norci
 
 


kamilláné!! (micsoda nick :-)))

Akkor itt is gratulálunk!!! A leány természetesen gyönyörû, mindannyiótoknak jó egészséget!

Galadriel ;-)
 


NOrci!

Hmm én is ismertem egy Feszter nevû srácot. Autómániás... fõleg Ford. Nem ugyanarról van szó vajon?Kép

puszi
sasha

Kép
 
 


Az emlegetett Feszter lány és tudtommal nem autómániás Kép


norci, köszi, Gala neked is köszi immár másodszor Kép
Mi van itt, az egész index-fórum itt tobzódik?

SzaboZE, drukkolok Kép Majd számolj be a fejleményekrõl. Szülésen bent leszel?


Köszi!
Szülésen ott leszek, amíg fel nem mosnak! Kép Kép

SzaboZE


KamillánéKép

Oké! Akkor nem egyrõl beszélünkKép

sasha

Kép
 
 


Sasha!

Megerõsíthetem Kamillánét. Lány az illetõ és nem autómániás. Ja és mi nem az indexrõl ismerjü egymást.

Norci
 
 


Norci, az indexes rész Galadrielnek szólt, akit szintén nem csak az indexrõl ismerünk ;)


Jah, a Gyûrûk Urábül rémlik Kép)))

SzaboZE


norci, Feszter még egyben van? Mostanában kell neki is szülnie, ha jól számolom.


Halkan írom 39+3... Kép

SzaboZE


Bent vagytok már a célegyenesben Kép


Mára voltunk kiírva Kép Egyébként 39+6 Kép Még semmi...

SzaboZE


40! Hmmm, még mindig semmi. :-o

SzaboZE


És még ma is látlak tobzódni az indexen, r-go ma sem volt esemény Kép


Asszonynak valami rózsaszines távozott, asszem megyünk a kórházba... Nem túl nagy mennyiség, csak pár csepp, de megnézetjük... :-o

SzaboZE


Az a nyákdugó lehetett...Kép

sasha
sasha
 


sasha: jaja, közben vótak 5 perces fájások, aztán burokrepesztés osztán:



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bent voltam végig, és feleseolyan véres átélni mint képekrõl! Balu 15:18 perckor meglátta a napvilágot Kép

SzaboZE


SzaboZE


hmmm, nem tudom miért nem jelenik meg... [url=http://members.chello.hu/mazda/x/balu.jpg" TARGET="_top]http://members.chello.hu/mazda/x/balu.jpg[/url]

SzaboZE


Kamilláné!

Jól számolsz, 26-ra volt kiírva, de még mindig egyben. Ma volt uh-n, meg ctg-n de még semmi. Lurkó jól érzi magát odabenn.

Norci
 
 


Gratulálok, KispapaKép

/a kép nem jön beKép/
Névtelen
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: