Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Az "örökbebabára várva beszélgessünk" topicosok nevében szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy jótékonysági koncertet, ha tudjátok, terjesszétek és gyertek el! KÖSZÖNJÜK!!!


"Muzsikával az újszülöttekért!"

Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek:

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért.
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

"A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!"


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép


A fent hirdetett PC babahordozó elkelt.

Lili
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Eladó egy Philippo márkájú autósülés: Keveset használtuk.
Ár:5000 forint

Kép
Kép
sys
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem látott valaki Concord x-life evo autósülést valahol olcsón? Újat szeretnék venni. Sajnos a Kikában akciósan 32.990Ft-ért vásároltam 4 hónapja és letört az a része ami a fejet védi. Nincs már nekik ez az ülés, ezért a pénzt adják vissza, viszont máshol meg 47eFt körül van. Az osztrákoknál egyébként 110 euró csak nem tudom mikor jutok ki. Kikában csak végszükségben vásároljatok, de az más téma.

Kriszta

Kép

KépKép
 


Cinedit!
Köszi megnéztem. 34eFt Kép
És jól is néz ki, de közben megoldódott, mert a barátnőm barátnője megy az osztrákokhoz és ott még olcsóbb és hoz is nekem Kép
Kriszta

Kép

KépKép
 


Kedves Nyanya,
azt meg tudnád mondani, hogy az osztrákoknál hol érdemes megnézni? mi valószinűleg a jövő héten kimennénk, csak nem tudom hova menjünk.
köszi, r
 
 


Rosti!
Barátnőm 1 éve a TOYS'R'US-ban vette. Ez ott a Shopping Sity Süd-nél van de nem ott, mert különálló épület, de onnan akár gyalog is át lehet sétálni, mert annyira közel van. Ha van térképed a SCS-ről, akkor azon rajta van. Vagy szerintem a kika árul Concord ülést, de azt nem tudom hol van. De érdemes rákeresni a neten, ha beszéled a nyelvet.
www.concord.de
Kriszta

Kép

KépKép
 


Köszi Kriszta!
megnézem mindenhol! a tru-t tudom hol van, ott már voltam. tányleg olcsóbb mint itthon. a kikát még nem tudom, merre van, de azt könnyű lesz megtalálni. köv hétvégén megyünk ki, addig lesz időm megkeresni a legolcsóbbat.
még egyszr köszi, r
 
 


Rosti!
Én Concord x-line evo ülést fogok venni és az 109-140 Euro üléshuzattól függően, na meg boltfüggő is. Ez itthon a Brandonban kb 48eFt. Én a pesti Kikában vettem annó akciósan 32900F-ért, csak valami baja lett és már nincs nekik, hogy becseréljék. Lehet hozzá kapni rögzítő pántot 10Eu-ért, ezt pl. itthon még nem láttam és hasznos. Ha a barátnőm nem mondja, hogy létezik eszembe se jut.
Sok sikert a vásárláshoz.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Megkimélt állapotu Cam Bye-Bye autosülés elado 15000ftHa érdelkel bövebb infoért és képekert irj a barabasibernadette@yahoo.com cimreKép

Kép
 
 


Alig használt Concord Ultimax eladó,vagy elcserélhető jó állapotban lévő Bébé Confort Iseosra.Ára 45000Ft.
 


Eladó.
Brevi Grand Prix Silver Line

Csecsemőszűkítővel ellátott kocsiülésünket eladnám.
Több fokozatban dönthető, vastag fém vázas, huzata kényelmesen kipárnázott, levehető-mosható.
20,000 FT.
Kép
 


Chiccó baby hordózó, kocsiülés

Eladó Chicco kocsiba köthető babyhordozó.
Hordozó karján körbe forgó fogantyú, Huzata levehető-mosható.
Hátulján rekesz, apróságoknak belepakolható.
Naptető nincs hozzá, és 2 helyen apró kopás van, erről fotót küldhetek.

ANGOL, HOLLAND használtruha, babafelszerelés, játékok, kiegészítok, és adás-vétel
megegyezés szerint.
Bp. I.ker. Batthyány.u.12.
H - P: 9- 18-ig.
Sz: 10-13-ig. ( változó )
T: 06 20 550 98 40.
Postázás, foglalás megoldható előre utalással.

Kép
 


Chiccó baby hordózó, kocsiülés

Eladó Chicco kocsiba köthető talpas babyhordozó.
Csecsemőszűkítővel ővvel,.
A talpon a hordozó több fokozatban dönthető, hordozó fogantyúja állítható, huzata levehető mosható.
Kérésre kimosom.

ANGOL, HOLLAND használtruha, babafelszerelés, játékok, kiegészítok, és adás-vétel
megegyezés szerint.
Bp. I.ker. Battyhány.u.12.
H - P: 9- 18-ig.
Sz: 10-13-ig. ( változó )
T: 06 20 550 98 40.
Postázás, foglalás megoldható előre utalással.
Kép
 


Graco babahordozó-autósülés + ajándék nyári huzat

Eladó a fent említett hordozó fejszűkítővel, nagyon vagány, uniszex (napsárga tető, s.kék és kék-sárga kockás) színben. A napfénytető vízhatlan anyagból van. Kérésre küldök képet.

Ár: 13.000.- ft + ajándékba adok egy profin megvarrt nyári huzatot, és nyári fejszűkítőt.

e-mail:lkotalika@freemail.hu
tel.: 20/9135-339
 


Sziasztok!
A weboldalunk címe megváltozott!
Az új cím: http://babyfun.vasarlas.origo.hu
Továbbra is hasonlóan kellemes árakkal, kibővült árukészlettel várunk Beneteket!


A március 1-én meghirdetett Graco hordozó elkelt.
 


Eladnám drapp színű (narancssárga a varratoknál)Peg Pereggo Primo Viaggo babaülésünket, talppal, napvédővel, esővédővel, egyéb kiegészítőjével (fejszűkítő etc.). A műanyag része némely helyen megkopott, a húzat sem kifogástalan, de összeségében még mindig jól néz ki. Bármely PP kocsira rögzíthető. Ár: 15.000 Ft
 
 


Lemaradta az imént a címem! Kép
delphis@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Römer autósülést vennék!Ha valakinek lenne, érdekelne.
E-mail:bonczanna@freemail.hu
Köszönöm.

Anna

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Az általam hirdetett autósülés már nincs meg. Üdv
Kriszta
 


Sziasztok!

Kaptam römer ülést de szeretnék hozzá új övpárnát venni! Tudtok segíteni hol kaphatnék? Köszi.E-mail:bonczanna@freemail.hu

Anna

Kép

Kép
 


RÖMER KING QUICKFIX 9-18KG 9HÓTÓL 4ÉVES KORIG HASZNÁLHATÓ AUTÓSÜLÉS A LEGBIZTONSÁGOSABBAK KÖZÜL!!!
BALESETMENTESEN!!!ÚJ
ÁLLAPOTBAN,(MÁSODIK ÜLÉSKÉNT HASZNÁLT)SZUPERJÓ SZÍNBEN(BELÜL APRÓKOCKÁS)
FOTÓKAT TUDOK KÜLDENI!
SZEMÉLYESEN 8 V 15KERBEN,POSTÁN ELÕRE UTALÁSSAL FIZETVE KÜLDÖM,POSTAKÖLTSÉG 990FT!
ÁRA 35000FT (ÚJ ÁRA 59900FT VOLT!)
NE SAJNÁLD A PÉNZT HA BABÓCÁD BIZTONSÁGÁRÓL VAN SZÓ!!!!!EZ AZ ÜLÉS MINDIG A LEGJOBB HELYEZÉST ÉRI EL A TÖRÉSTESZTEKEN!
ITT MEGNÉZHETED:
http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/kisitest/gesamt.htm

BÕVEBB INFÓT TELEFONON,HÍVJ BÁTRAN,KÖTELEZETTSÉG NÉLKÜL IS MEGNÉZHETED A LEGSZUPEREBB ÜLÉSEK EGYIKÉT!Kép
06203433600
Vendég
 


ELADÓ 2 db Concord Baboo típusú többfunkciós bébihordozó és biztonsági autósülés. 0-13kg-ig használható. Bekötés az autó 3 pontos biztonságiövével, a menetiránynak ellentétesen. Váll és csatpárnával ellátva. 3 pontos saját biztonságiövrendszer. 3 fokozatba állítható övszár magasság. Etetőszéknek és hintának is használható. Újszülött ülésszűkítővel ellátva (kivehető). Pelenkafiók. 4 fokozatba állítható hordozókar. Energiaelnyelő védőbetét.
Napfénytető(levehető) A huzat levehető, mosható. Szín: sötétkék. Ár: 25000Ft/darab. (Bolti ár: 33000Ft/darab). A kettő együtt: 45000Ft Tel: 06309056265,vizimegne@monornet.hu

Pest megye, Vasad. Kérésre küldök fotót.
 
 


Ealdo egy Graco babahordozo, narancssarga kék szinben,esetleg a babakocsi is hozza akit erdekel, adok ajandekba melle egy hasznalt de hibatlan allapotban levo medela mellszivot, ill egy prenatal babakocsi vagy hordozoban hasznalhato zsakot feher szormes pihe puha.
erd: reka.virag@gmail.com
Kép


Kép
 
 


Römer king britax 9kg-20kgig használható,nagyon szép állapotban,vadiúj gyári huzattal eladó!
ára:25000ft
képeket tudok küldeni!
06203433600
bp-en megtekinthető,és postázom is,postaköltség 690ft!
 


Eladó Chicco Race(0-18 kg) gyerekülés
Az ülés különlegessége, hogy magasított kialakítása miatt a szokásosnál is nagyobb biztonságot nyújt a babának. Kihúzható, beépített lábtartója még kényelmesebbé teszi. Több fokozatban dönthető, két irányból beköthető, kifogástalan állapotban!
(eredeti ára:49.900 Ft-tól)

ár: 23.000ft
Kép 1144030771.14.jpg

tel.: 06/30-9587912
e-mail: vanda1977@axelero.hu
 
 


CHICCO 9-36 kg ülés új állapotban eladó
Februárban vettem a ezt az ülést, mi alig használtuk mivel nagymama autójában volt, és most feleslegessé is vált.

17.000,-ft-ért vettem, a szinte nulla használat semmi kárt nem tett benne, olyan állapotban van, ahogy vettem, ezért 16.000,- ft-ért tovább adnám. Új ára: 25.000,- körül van.

Érdeklődni: steffy7@t-online.hu
06-30-9730-720 Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
 


Eladó Chicco Race(0-18 kg) gyerekülés
Az ülés különlegessége, hogy magasított kialakítása miatt a szokásosnál is nagyobb biztonságot nyújt a babának. Kihúzható, beépített lábtartója még kényelmesebbé teszi. Több fokozatban dönthető, két irányból beköthető, kifogástalan állapotban!
(eredeti ára:49.900 Ft-tól)

ár: 23.000ft
1144030771.14.jpg

tel.: 06/30-9587912
e-mail: vanda1977@axelero.hu
 
 


Eladó egy Peg-Perego Primo Viaggo autósülés-hordozó talppal,0-13 kg-ig!

Talprésze az övvel rögzíthető az üléshez,a hordozót csak be kell pattintani .Ugyanilyen könnyű a kiemelése is.

Ára. 15000 Ft [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 078.64.jpg[/img]

 
 


Maxi Cosi City babahordozó

Eladó egy limitált színszériás Maxi Cosi babahordozó, +0 hónapos kortól használható 0-13kg-ig.

Színe: fekete alapon szürke kutyatappancs minta.

Anyaga: bársony (megkímélt állapotban)

Maxi cosi, es quinny Zapp babakocsihoz fixen csatlakotatható

Naptetővel, szűkítővel.

ár: 18.000,-

Budapesten tudom átadni.


info: firpi@freemail.hu Kép

Firpi & Lilien

KépKép
 
 


Sziasztok!

Pierre Cardin autósülés eladó. Gyakorlatilag új, sérülésmentes, garanciális.
Biztonsági ülés 9-36 kg-ig. Központilag magasságában és bőségében szabályozható 5 pontos biztonsági öv, több fokozatban fel-le állítható fejtámla, ha a gyerek nagyobb lesz, akkor átalakítható ülésmagasítónak az akciós ára 15890 Ft volt, én 14.000-ért eladom.
A mellékelt képen egy sötétkék huzatú darabot láthattok, a mienk ugyanez a design, csak más színben: világoskék, piros paszpóllal.
Kép autósülés

mail: yoan@freemail.hu

Yoan
 
 


Ja, és az előző Pierre Cardin üléshez: elfelejtettem írni, hogy az autó saját övével is ahsználható, az ötpontos öv kiszedhető.

Yoan
 
 


Újra keresünk babát és mamát reklámfilm forgatáshoz!

2005 június-júliusban született helyes kisbabát keresünk, aki anyukájával együtt szívesen szerepelne reklámfilmben. A forgatás augusztus 3-4. hetében 2 napot vesz igénybe!

Kérem, hogy akit érdekel a lehetőség, mihamarabb keressen meg az alábbi elérhetőségek egyikén, de legkésőbb augusztus 4-ig!

Köszönöm!!!!

Nikoletti Petra

Strawberry Films
www.strawberryfilms.hu
p.nikoletti@strawberryfilms.hu
Tel: 200 4040
Mobil: 0630 942 7758
 
 


Eladó Maxi-Cosi gyerekülés 0-13kg

Ár:26000Ft

kovacstimi2005@yahoo.com vagy 06305454456 Kép Kép


Autósülés 9-18 kg-ig, három fokban dönthető háttámla, három pontos biztonsági öv. Ára: 8000.-ft
 
 


Monbébé Driver 0-18 kg-ig használható, több fokozatban dönthető, balesetmentes autósülés eladó. Irányár 7.000,- ft.
(Bp-en vagyunk, átvétel személyesen) Kép
 


Eladnánk Concord Baboo 0-13kg típusú autósülésünket. Milyen? Farmerkék mintájú, pamut anyagú, újszülött szűkítővel, sötétkék naptetővel (mint a babakocsitetők). Négy fokozatban állítható kar, három magasságban állítható biztonsági öv.

kb. 15000,- de megbeszéljük.

peter.szilvia@freemail.hu, 06-30-6446062
 
 


Eladó egy Philippo Kids márkájú bébihordozó megkímélt állapotban (8 hónapig használtuk).

- 0-13 kg-ig használható
- újszülött ülésszűkítő
- 3 pontos biztonsági öv
- a biztonsági öv 2 magasságban állítható
- napvédő tartozik hozzá
- levehető, mosható huzat
- tárolórekesz az ülés hátulján
- hintáztatható

Ára: 7.500.-ft

Tel.: 30/237-0030
e-mail: ildi142@freemail.hu



Kép Kép
 


Eladó egy Concord Baboo 0-13kg autósülés és hordozó. Farmermintás, pamut huzattal, hintáztatható, etetéshez is használható, 3 magasságban állítható vállpánt, sokáig jó a babának. Sötétkék naptető, újszülött szűkítő is van hozzá. 3,5 éve vettük, két gyereket szolgált ki. Irányára: 10000Ft
Képet tudok küldeni.
Bp, 06306446062
peter.szilvia@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Az általam hirdetett Philippo Kids bébihordozó elkelt.
 


Sziasztok!

A Pierre Cardin (július 21-én hirdetett) utósülés elkelt.

Yoan
 
 


CHICCO - Synthesis babaülés hordóka 0-13
Eladó egy Chicco autósülés kitünô állapotban! Garanciális 2007 márciusáig!
Rövid leírás:
Babahordozó
0-13 kg
3 pontos biztonsági övvel rögzíthet?, hátra forduló helyzetben
3 pontos biztonsági öv, központi állítási lehet?séggel
Side Safety System - Oldalütközés elleni védelem
Vastagon párnázott borítás
Levehet? és mosható huzat
Ergonómikus kialakítású ül?rész
Hátsó, nagy méret? rakodórekesz
Hátrahajtható napvéd?
Clik Clak szerkezettel a legtöbb Chicco babakocsira rögzíthet?
Hintáztató mód
Az Európai Unió ECE R44/03 biztonsági szabványának megfelel?

Az ár 13000 Ft!

Újonnan 23000 FT

http://www.gyermekules.shp.hu/hpc/ws_te ... 286044.jpg

Ha érdekel, írj a szoby@hammer-ad.com címre, vagy hívj a 0630 9149406 os számon!
Mi a 3. kerületben lakunk![img]

üdv:Mazsi


Autósülést keresek 36 kg-ig, akinek van eladó, kérem árral és fényképpel együtt küldjön e-mailt a következő címre: niki222@freemail.hu

Nagyon köszönöm!


:!:
A Babyfun Babadiszkont megnövelt alapterülettel, árukészlettel és új akciókkal vár minden kedves érdeklődőt, vásárlót már a www.bababolt.net weboldalon is!
ui: BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKERES ÚJÉVET!


Elado Nemet 9-18 kg autosulesunk.
3 fokozatban hasznalhato ovvel.Nagyon biztonsagos.A huzatja hasznalt,de nem szakadt.
Ime a kep

Ara: 5000 Ft
Kép

Kép
Kép
 
 


Szerbusz!
Megvan még az ülés?Ha igen érdekelne hol van, he túl messze lenne nekünk postázod is?

Válaszod köszönöm:Erika
 
 


Sziasztok!

Eladó Concord gyerekülés. Ár megegyezés szerint. Azonnal vihető.

Kép
 
 


Eladó egy Peg- Perego Primo Viaggio hordozó szürke színben!

* 3 pontos biztonsági övvel,
* ülésre rögzíthető fix talppal, amiből reteszeléssel könnyen kivehető a hordozórész,
* mosható huzattal,
* napellenzővel, ami leszerelhető,
* újszülött kortól 13 kg-ig ajánlott.

Irányára: 22.000.- (új ára 39.990. - volt)


Érdeklődni a 30/9447-333 telefonszámon vagy a gyetvai.melinda@invitel.hu email címen lehet.


Kép

Kép

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Barátnőm hírdetését szeretném ide bemásolni. Remélem hamarabb elkel majd így.
Egy baba által használt nagyon szép Graco hordozó sürgősen eladó 6000ft-ért!!!!!
http://babaszoba.hu/forums/topic?tid=200307

Kép

Kép

KépKép
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron