Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsúka!
Nagyon nagyon sajnálom, de hátha csak a technika ördöge!

Nárcisz, Timika, Tina, Évi!
Köszönöm nektek is a tanácsokat!

Védőnő már látta szopizás közben, nem midnta, hogy rosszul csinálnám, meg a kórházban is volt egy drnő, aki megmutatta a a helyes technikát.A szája kifelé pöndörödik közben, a nyelve alul van, szív mint az atom.Eleinte intenzíven, amíg könnyen jön, utánna a zsíros részét, amiért már küzdeni kell, csak ritkán van türelme hozzá, mindig habzsol.iszonyat mohó, neki mindig azonnal kell a kaja, de ömöljön belé, ne kelljen megdolgozni érte.ezt mondta a védőnő is a látottak alapján.a 2 órát azért sikerül tartani, a 3 óra az átlag, csak egye meg a 70-80 g-ot. :?
most reggel 70 got evett a bal mellemből,ez éjszakai termés. :D és csak 20 perc kellett hozzá.
de éjjel csak 2x kelt, és akkor a napközben lefejt tejet ette meg.még jó hogy van ennyi is.de már gyógyulgat a jobb mellem is, de azért folyik belőle nagyion a tej, mert lazák a záróizmok benne, ezt mondta a védőnő.szerinte jól alakulnak a dolgok, azt mondta, hogy majd be fog indulni, és kialakul a szopis menetrend, ha meggyógyultam.enek nagyo örülök, én is ebben reménykedem.
viszont a köldöke még mindig nem esett le :shock: ha csütörtökig nem esik le, akkor a védőnő lelápiszolja. :?
a klinika annyira bababarát, hogy nem kezelték a köldökét :evil:

norwell!
köszi, majd megnézem.

nárcisz!
ő is kap játszócumit, védőnő javaslatára, de már a 3 hónaposoknak valót, mertt akkora a szája, higya kisebb kiesek belőle :lol:
vagyis beesik.
cicit szívja intenzíven, az üvegből is szépen eszik, de a pohárból kipacsálja az egészet, annyira keres a fejével közben.

tina!
vákuum van r3endesen, csak az ínyével nagyon ráharap a cicire, ígyértettem a harapást.

heni!
gratulálok!pihizz sokat, vigyázz magatokra!

timika!
igen, ha nincs meg az idő, akkor ugyanarra a cicire tettem vissza, de most csak 1 cici üzemel. :D a másikat fejem.

majd dobok képeket is, most mennem kell, a Zabamári mindjárt éhezni fog :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok!

Panka!

Emili egyszerüen gyönyörü! :D

Heni!

Ez nagyon jo hir! Gratulalok! :D

Zsuka!

Nem is tudom mit mondjak...nagyon sajnalom! :cry: :cry: :cry:

Mi voltunk a Kaaliba, a következö spontan ciklusban visszaültetik azokat az embriokat amelyek sikeresen felebrednek.
A ciklus 10-11. napjan kell majd mennem, aztan valamikor aprilis vegen lesz a transzfer.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
 
 

 
 

Zsúka: rettentően sajnálom, hogy rossz híreket kaptál!! De én bízom benne, hogy csak rosszul látszódott és csütörtökön minden rendben lesz!!! Nagyon veled vagyok!!

Ági: nálatok mi újság volt tegnap?

Tina, Timika, Kacsa, Ági, Csibe, Juca, Pankaa, Jucmuc, Szisszka: nagyon köszönöm, hogy velem örültök! :D

Pankaa: írtó édes a kiscsaj!!!

Jucmuc: Te is milyen jó híreket kaptál!! Már vasárnap 1-je lesz, szóval mindjárt eljön a transzfer ideje!!! Nagyon örülök!!

Jeges Maci: üdvözöllek közöttünk!! Gyors babásodást!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
 


Heni!

Nagyon tuti az új vonalzód!!! :)

 
 


Sziasztok!
Zsúka! Sajnálom...
:(
Jegesmacika!
Látom Szfehérvári vagy? Én is oda járok dokihoz! Dr. R. L.
Mi a véleményed a kórházról? Te kihez jársz?
 
 


sziasztok
Itt egy elveszett "bárányka".
ma megint 1cn.
még mindig nem szántuk rá magunkat a lombikra ez nagy baj???
várakozó állásponton vagyunk éljük az életünk most kezdün végre barátokat összetartani és újjakat kötni ami persze a bulikkal jár és ezt élvezem.Munkahelyet szeretnék váltani és mást csinálni.

Gratulálok Emiliához csuda szép kis csaj.
és a zebrákhoz is.

a kiskereszt fiamnak is megszületett a kishugija.febr.28(az anyukájának a szülinapja:márc.01)jó mi??Júniusban keresztelő amire nagyon készülök le akarok fogyni h jól mutassak a képeken na meg persze ha megyünk nyaralni a tengerpartos képeken sem mindegy ki köszön vissza.

Mindenkinek sok sikert és puszi mamáknak és babáknak.
 


Kép Kép

Heni

Kép
Kép
 


A vonalzót is megszüntettem.

Kép

Kép
 


Anitta!

Sajnálom, de értem.

Heni!

Gratulálok még egyszer. Be kell vallanom a kisördög ott volt az agyamban, mert olyan hihetetlen, hogy ennyire fogékony vagy babára. Őszintén kívánom, hogy semmilyen probléma ne jöjjön, és most már kilenc hónap múlva legyen egy visító csomagod, és a mellbimbókisebesedés legyen a legnagyobb gondod.

Faul!

???????????

Lányok leírom amit gondolok. Kicsit, na jó nagyon szkeptikus vagyok pl. Faullal kapcsolatban. Miért nem jelentkezik, és egyáltalán semmit sem tudunk róla. Én egyszer égtem, mint a Reichstag, és nem bírom a parát. Henitől is bocsánatot kérek a bizalmatlanságért igazából Faulnak szólt. Ha pedig én vagyok a genya, akkor bocsánatot kérek nyílt színen mindenkitől!!! És főleg Faultól.
A legnagyobb baj nem én vagyok. Senki sem írja le nyíltan, hogy mi van, de azért attól még van a levegőben némi para.

Kedves Újak!

Mindenki szeretettel fogad Titeket, de bizonyos szabályokat illik/illene betartani. Így meg a régiek nem nagyon írnak, fenntartásokkal. A topik hangulata kicsit "áporodott". Jó lenne, ha lennének újra jó kis csivitek, egymásnak örülések, traccspartik a világ legfontosabb dolgairól úgy is mint szénhidrátok, pasik... zebrák, popsikenőcs, fogyókúra, hőmérőzés, tesóprojekt...

Ez most kijött bocsesz, viszont nem vagyok ezzel egyedül. Szar ügy, ha volt egy tégla, kicsit paranoid fílingem van. :-(
Ja és a topik sokszínűsége volt az erénye, nem kellett mindenkit szeretni, nekem is be-beszóltak, helyretettek, ha arra volt szükség, és viszont. Úgyhogy, ha hülyeségeket gondolok tessék helyretenni!

 
 


Szerintem is öntsünk tiszta vizet a pohárba. Ezek a kételyek bennem is megfogalmazódtak, csak nem volt bátorságom leírni őket... :oops: :oops: :oops: Hipergenyának érzem magam miatta, de elég volt egyszer pofára esni, még egyszer nem szeretnénk :( Na, ez van :( Én is nagyon örülök minden újonnan csatlakozónak, mert általuk egyre színesebb lesz a topic, de árgus szemekkel figyelek, és ez nem tesz jót :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


És akkor hogy csivit is legyen :) Hogy a túróba kell beállítani az órát, hogy a jó időt mutassa? Nem tooooom :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Juca :) Évi :) Most tuti hülyének néztek, de én megint csak kapkodom a levegőt és nézek mint Rozi a moziban, hogy mi van??? :shock: :shock: :shock:

Ezért pang a topik????

Évi :) Javul a hátad? Az órát asszem a profilban kell belállítani, de nem vagyok biztos benne.

Heni :) Olyan jó újra ilyen képeket látni, naná, hogy veled örülünk!!!!

Pankaa :) Emili nagyon bájos, menni fog a szopi, csak idő kell, míg mindketten ráéreztek az ízére. Az elején én rengeteget bőgtem, hogy milyen béna vagyok :(

Szisszka :) Nem is jöttél boldogítani minket :? :wink:

Zsúka! Nagyon nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Maci :) Üdv itt! :lol:

Ági :) A lényeg, hogy végre sikerült a babó!!! :lol: Azt megkérdezhetem, hogy végül most kihez jársz? A szegedi topikba nem akarod megírni a jó hírt?

Csibe :) Jó újra hallani rólatok! Képet nem teszel fel?

Csak hogy jó példával járjak elől, dobok fel 2 képet Kristófról. Ma voltunk az 1 éves vérvételen, a szemészetre meg csütörtökön fogok tudni időpontot kérni.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép

KépKép

KépKép
 
 


Évi!
Szerintem azt a honlap kezelőjének kell beállítania. :roll: Miért gyanakodtok?

Anikó!
Hogy vagytok?Olyan keveset írsz magatokról!Pedig én kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dolgaid, kell-e még feküdnöd?Babóval minden rendben van gondolom.Kisfiad várja már nagyon a kistesót?
Hogy fogják hívni az utódot?Vagy ezt már mondtad? :oops:

Bellanitta!
Sajnálom!Töltödjetek fel, és utánna jöhet a baba.Gratula a keresztfiadhoz!Köszönöm én is! :D

Heni!
Szuper!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Timika!
De édes Kristóf!!! :D Hogy álltok a homeopátiával?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok!

Juca! Évi!
Én is ugyan azon töröm ilyenkor a fejem, hogy..... de remélem többször nem leszünk átvágva :evil:

Velünk minden rendbe 2,5cm a picurkám. Olyan gyorsan nől, vagy nem?!

Kacsa!
2in1?

Cs.Heni!
Jók a képek!!! Vigyázz magatokra.
Hogy vagy? Én kicsit álom kóros vagyok, de majd el múlik :)

Zsúka!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Üdv Macika!
Néha ellehet veszteni a fonalat :? Mi előbbi babásodást!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsúka! :(
Ez nem lehet igaz. Sajnálom, de azért még várjunk picit. Még picit reménykedjünk. Nem értem én ezt...

Heni!
Gratulálok a bébihez. :) Pici drukk a lemaradotnak. Hátha...

Juca!
Én egyszerűen nem tudok miről írni. Mink nálunk semmi nem történik. Kisördög meg érthető, bár én ezt most nem érzékeltem.

Jucmuc!
Na, tök jó, hogy ilyen hamar belevágtok a következőbe. Fagyibabák tavasszal bent maradnak hidd el.:)

Sziszka!
Szervusz-szervusz. Jó hogy néha bekukkantasz. F1 milyen Sumi nélkül? :)

Panka!
Emili csodaszép. :)

Kacsa!
Neked pedig kitartást. Érzékelem hogy nyűglődsz, de tanácsot nem tudok adni. Biztos nem kell már sokat várni.

Brill!
Őrületes sokáig felújítotok. Én nem bírnám főleg ekkora pocakkal. De akkor most már ezek szerint nincs sok hátra.

Dido!
Férjed eredménye?
Vendég
 


Timi!

Dr. Iskander Atif, nagyon rendes és a II.kórházban van.
Szegedi topikba egyszer régen írtam, de nem nagyon foglalokztak velem.
Lehet, hogy azért mert nem voltam babás :? Lehet, hogy majd benézek.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Panka!
Köszi a születéstörténetet! :D
Remélem a szopi kérdés olyan gyorsan megoldódik, ahogyan szeretnéd..., Emili ráérez arra, hogy neki sem jó, ha "megrágja" a mamát... :lol:
tanácsot adni sajna még nem tudok..., viszont majd biztos kérni fogok! :wink:

CsHeni!
Most már merek gratulálni is!!! :wink: Ugye lehet??? :D
Nagyon jól látszik, aminek kell... :D

Zsúka!
Veled kapcsolatban pedig mérhetetlen a szomorúságom... :cry:
Nehéz ilyenkor vígasztaló szót írni... csak azt az elcsépeltet ismétlem meg, hogy sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Ági!
Remélem, minden rendben lesz a továbbiakban!!!
Kórházban fekvés legközelebb csak szüléskor legyen esedékes... :wink:

Virág!
Jobban vagy már???
Láz?
Gyógyulást Neked!!!

Évi, Juca, Angie és Wish!
Biztos nagyon jó volt a tali!!! Picit irígy is vagyok... :wink: , de majd a legközelebbin!!! :D (A védőnéninél mindig szoktam Duduval, meg a csajokkal találkozni..., most még ez is elmaradt... :( )
Képek készültek???

Évi!
Derekad???

Jucmuc!
Nagyon remélem, hogy mindhárom fagyibabátok felébred, ha itt lesz az idő! Már jó előre szorítok!!!

Timika!
Látom Kristóf műszaki beállítottságú... :wink:
... még mindig gyönyörű szemekkel! :D

Csibe!
Teljesen elfelejtettem felköszönteni Gábor-babát... :oops: Elnézést kérek érte!
Néhány keresztelőn készült fotót szívesen látnék! :wink:

Szisz!
Jó, hogy jöttél... :D , de nem maradtál... :(
Hogy álltok a "projekttel"?
Kutyuk remélem jól vannak!!! :wink:

Anitta!
Élvezd az életet, biztos most erre van szükséged.
Kép

Maci!
Üdv közöttünk!
Kép

Kacsa!
Kitartás még egy picit! :wink:

Junko!
Még Neked is feltűnt a hosszú időtartam... :lol: , képzelj minket...
Igazából az első szakasz (nappali) volt a legrosszabb... akkor mindenhol csak lapjával lehetett közlekedni... A babaszoba már jóval elviselhetőbb volt, mert a hatalmas ágy elkerült itthonról, bababútort meg még nem kelett kerülgenti...
Apa a szabadnapjain tudod tevékenykedni, mert ugye a vendéglátóban reggeltól estig tart a nap... :roll: Én meg ugye lassacska vagyok már... :lol:
DE készen vagyunk!!! Külső ablakkeret festés van még hátra... ezt eddig az időjárás hátráltatta :? (meg Marshall kutya fürdetés..., mert már olyan masszív szaga van, mint egy kerti kutyának... :lol: )

Éva!
Pont most gondoltam Rátok...
Jó ég, már 8 kiló Virág... milyen kis picike volt nemrég... :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Bizony, el lehet veszni a dolgok között. Majd igyexem kicsit felrázni a társaságot. Elvégre 8 pasival dolgozok egy műszakban és őket sikerül kordában tartanom.... :D:D:D
A nevekkel még kicsit bajban vagyok, de majd belejövök.
Magamról annyit, hogy 28 éves vagyok, másfél éve költöztem Fehérvárra egy Szeged melletti faluból (itt kaptam melót). Később a párom is jött, ő kamionozik. Emiatt nem sok időt tudunk együtt tölteni. :( Neki már van egy 9 éves fia. Vagyis már be van tesztelve. :D:D
Majd igyekszem képet is feltenni magamról.

Végignéztem a rengeteg szebbnél szebb babát.... Egyre jobban szeretnék egy hasonló gyönyörűséget én is.....


Faul!

Reméltem, hogy találok valakit erről a "vidékről". Igazság szerint hivatalosan Szegedhez tartozom, ősz magasságában szeretnénk házat venni valamelyik körnénybeli faluban. Akkor már ide tennénk át az lakhelyünket.
Gondban is vagyok, hogy melyik városban kapnék jobb ellátást.
Némi aggodalmam is van, mert szívritmusbéli gondjaim is vannak enyhe magas vérnyomással párosulva.... :?
Egyik munkatársam felesége augusztusban szült, neki jó tapasztalatai voltak a kórházzal kapcsolatban, az orvossal már annyira nem volt megelégedve.


Mindenkinek további szép napot!
Vendég
 


Jeges Macika! (Mindig azt akarom írni, hogy Jeges Smacika :twisted: bocsi)!

Fehérvári Jucmuc, de most Olaszhonban van, áprilisban jön lombikra. Szegedi pedig Timika és Ági! Légy üdvözölve!
Diszpécser vagy?

Lányok!

Kicsi jogfolytonosságot éreztem Mátra eltűnése és Faul megjelenése között. Ennyi.
A para pedig abból ered, hogy enyhén szólva ami a szívemen a számon típus vagyok, meg azért vannak itt intim témák is. Az is gáz, ha megkeseredik az örömöm. Ennyi. Spongyát rá, lehet én spiláztam túl valamit, bár úgy látom nincs cáfolat vagy ellenvetés. :-(

Brill!

Rakj a nagy műről képet, biztosan nagyon szép lett!

Junko!

Férjed hogyan áll, volt már számtanóra?

Szisz!

Tegnap vettem egy csomag retket :twisted:

Timi!

Kristóf már nagyon nagy fiú. Jár már? Ez az egyéves szemészet kötelező? Nekünk még nem szólt a doktornő.

Éva!

Emlékszem még a nem eszik eleget prblémára... 8 kiló? Kinga faltól falig fal, következésképpen tegnap 10 hósan 8,12 kilónak mérték. :twisted: Lepasizza, meg lepörgi az energiát. Dobj fényképet Virágról! Ja időbeosztás nálunk sem megy ezen ne aggódj. Én pl. már nem vasalok, mert arra végképp nem jut időm. Meg is fogalmaztam, inkább egy csip-csip csóka, mint két vasalt póló. :-(

Panka!

Emili nagyon szép, de ezt csak ismételni tudom, és nagyon csini vagy ilyen kis idővel a szülés után :wink:

Kacsa!

Ha 2 hét múlva humorkodsz, azt értem, de ez még csak a kötelező etap :twisted: kitartás béjbe!

Most megyek tápoltatok.

 
 


Jó reggelt!

Tjuca (és Évi): igazság szerint nem értem a hozzászólásodat! Faullal kapcsolatba nem tudok mit mondani, mert nem ismerem őt! Viszont most én is őszinte leszek, nekem kicsit szarul esett, hogy bennem sem bízol/ Bíztok! Mit szeretnél, hogy csatoljak? Mert akkor szívesen megteszem... A halott kislányom uh leletét, vagy a méhen kívüli ikerterhességem zárójelentését, vagy a lelkem egy darabját????? Azért kell szkeptikusan lenned, mert vannak olyan emberek, akik fogékonyak nagyon, de egyszerűen a sors úgy hozta, hogy többet szenvednek, mint akik nem fogékonyak??? Szerinted milyen ilyen eseményeket átélni? Nem lehet szavakba önteni, mennyire fájdalmas...De sajnos a kötelező várakozási idő alatt volt időm a saját testemet megismerni....Mindig is hamar összejött a baba...És most még sincs! És csak reménykedni tudok, hogy ez a picike lehet az Én csodababám...De ha valaki nem tud velem örülöni, az inkább semmit ne szóljon!!!!

Lányok: a többieknek köszönöm, akik szívből drukkolnak!

Heni

Kép
Kép
 


Heni!

Bocsánatot kérek. Szar érzés, hogy egyáltalán valami kétely megfordult a fejemben, ha nem akartam volna leírni soha ki sem derül. Igen, már akkor szarul éreztem magam, amikor valami bizonyosságot szerettem volna. Tudom, hogy mennyi tragédián mentél keresztül, és remélem itt a vége pont. Ember nincs, aki jobban végigizgulja majd a várandósságod, a huszon és a harmichetekben éppen úgy, mint most. Ráadásul még találkoztunk is személyesen, és nagyon megkedveltelek és mégis. El sem tudom mondani mennyire sajnálom, hogy megbántottalak. Valamennyire ismerjük egymást, tudod hogy nem hazudok. Nem tudok mit mondani, gáz az érzés. A rohadt métely. Ettől függetlenül nem mondhatom azt, hogy ezt vissza lehet szippantani és ezzel el van intézve. Egyrészt mert baromira megbántottalak, másrészt, mert nekem is felelősséget kell vállalnom a tetteimért. Azt kívánom, hogy egészséges gyereked, sőt több gyereked legyen. Kicsit olyan vagy, mint az egyik barátnőm (Ócsai Á. csak, hogy ne legyen mindig az a séma, hogy ismertem egy embert..., meg mint anyu) ugyanazon mész keresztül, és mégis találkoztam egy szemétládával és kifordultam magamból.
Azt hiszem itt az ideje, hogy kicsit kimaradjak. Le kell számolnom a parámmal, kicsit magamba kell nézzek.

Faulról pedig azt gondolom, amit írtam. Ez van.
Szeretem ezt a topiknépet, de ez nem az a topik, ami akkor volt, mikor jöttem meg utána egy jó darabig volt. Részben miattam is.

 
 


Csheni!

Sztem Juca nem akart megbántani. Bár nekem sem esne jól, azt hiszem.
Tisztázzátok.


Juca!
Április közepén megy. Addig is csak otthon számolgatjuk.
Én lehet áprilsi elején elmegyek nőgyógyászohoz, mert már elvonási tüneteim vannak.
Vendég
 


Lányok!
Mi folyik itt?!?? Neeeee, plíííízzzz!!!
Juca, maradj már a fenekeden, és ne menj sehová, kellenek a régiek, és kész! Gondolkozni persze lehet, de ne járjon az kimaradással :cry:
Biztos még Faulnak is lesz egy-két szava, de tisztázni kell ezt a helyzetet, és folytatni tovább ott, ahol abbamaradt a jó hangulat.
Egyébként nem biztos, hogy a szkeptikusság az oka a topik lelassulásának. Egyszerűen az emberek más elfoglaltságot "találnak" maguknak, sorra anyává válunk (hála Istennek), és az eddigi szabadidőnk átértékelődik. Van aki jobban tud gazdálkodni az idejével, és van akinek nem megy, akármennyire is akarja. Még én sem tudom, hogy hogyan fog alakulni az életem, ha már kint lesz Manócskám. Most még van időm, és állandóan fecsegek, és ha egyszer "eltűnök", nem biztos, hogy azért lesz, mert már nem érzem itt jól magamat.
Tehát, én azt javasolnám, hogy próbáljunk meg együtt maradni, összetartani, és ha vannak topiktalik, akkor azon próbáljunk meg részt venni, mert a bizalom valóban a személyes találkozások után alakul ki és erősödik meg. Ha valaki komoly szándékkal jár ide fórumozni, akkor úgy gondolom, a személyes találkozás sem lehet az ellenére.
Vendég
 


Tjuca: azt jól látod, hogy baromira megbántottál...Pont Tőled nem vártam ilyesmiket! De ettől függetlenül soha nem voltam egy haragtartó...Kijött belőled valami, aminek én szívtam meg a levét...Nem azért tettem fel a képeket, hogy bármit is bizonygassak, hanem azért, hogy végre hosszú és fájdalmas időszak után én is büszkélkedhessek! De nem szeretném magamat és a babámat kitenni céltáblának...A görögök szerint, ha valaki boldog, azt "szemmel verik" az irígyek..Erre van a kék szem (biztos láttad már)..Amióta állapotos vagyok, mindig ilyen van a nyakamban...Nem akarok többet foglalkozni ezzel a témával! Én csak örülni szeretnék a babámnak! Részemről nincs harag.

Egy jótanács viszont a jövőben (az én kemény 27 évemmel): ne legyél ennyire negatív...Tudod hány igazi pofon fog még Téged érni az életben? Az hogy a Mátra így viselkedett veled, rettentően sajnálom...De az csak rohadt pénz!!Lépj túl rajta...Annyian kihasználták a jóhiszeműségemet már, a legjobb barátnőm hátbadöfött, és még sorolhatnám...Ha utána nem pozitívan gondolkoztam volna, akkor már rég felkötöttem volna magamat....


Ne maradj ki, mert a Lányoknak szükségünk van Rád!!

Angie: köszönök mindent!! Hálás vagyok érte, hogy megismerhettelek Téged!!

Heni

Kép
Kép
 


Junkó: kíváncsi vagyok mit mond majd a nődoki!!

Heni

Kép
Kép
 


Heni!

Én is bocsánatot kérek! Nagyon is jogos, hogy megharagudtál, nekem is borzasztó szarul esett volna a helyedben... A legjobban azt sajnálom, hogy úgy érzed, hogy nem örülök a babádnak, vagy hogy nem drukkolok, mert ez irdatlan messze áll a valóságtól! Veled olyan tragédiák történtek, amik senkivel se lenne szabad, hogy megtörténjenek, már csak ezért is picit jobban drukkolunk neked :) Remélem hiszel nekem, mert sosem beszélnék mellé :)

Évi!

Virág nagyon cukorfalat nagylány, és milyen hamisan tud nézni! Taliról: úgy volt, hogy többen leszünk, ezért nem szóltam nektek, de végül páran nem jöttek el, így simán befértetek volna :( Sajnálom :( Remélem lesz nagy topiktali valamikor, legkésőbb akkor megsasoljuk Virágot :)

Juca!

Nemááááááááááááá :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Heni!

Mátra esetében nem a pénzen volt a fő hangsúly, beszivatott egy csomó embert mindenfélével. Pofonok pedig alkalmasint vannak, nem is kicsik. Ez is az volt. Forralgathattam volna magamban, az is igaz. Írígy nem vagyok, hiszen van egy gyönyörű lányom, és mindenkinek csak ugyanazt az érzést tudom kívánni, hogy legyen mielőbb! Egészséges gyerek.
Tiszta szívből kívánom, hogy maradj ennyire pozitív, és egy év múlva már a szoptatási tanácsadó számát kelljen megadnom, vagyis ne kelljen, menjen minden, mint a karikacsapás. Örülök, hogy nem vagy haragtartó, nekem viszont nem árt gondolkodnom.
Ja és jó, ahogy a 27 éves vén tanácsokat oszt a 28 éves aggnak. Néha nem árt.

Angie!

Nem nagyon értelek. Azt hiszem én ismerem a legtöbb topiklakót és csatolt fájlt személyesen, és soha nem bujkáltam, ahol tudtam segítettem. Henit is ismerem, sőt az édesanyjával is találkoztam.
Amúgy lényegesen kevesebb az időm, meg tényleg nem árt kivonni magam a forgalomból. Ez nem dráma, csak az élet rendje. Néha bekukkantok majd. Ha van valami személyes összeröffenés, arra szívesen megyek.
Szeretném, ha Seszi, Szisz, Dido, Jucmuc, Rolly, Zsúka, Heni(k), Junko és sokan jönnének jó hírrel.

Megyek tápelőállítok, meg outputeltávolítok

 
 


Juca!
Pont azért írom, hogy van akinek megy az időgazdálkozás. Te ezek közé tartozol, jól be tudod magadnak osztani a nap minden percét, van időd ide jönni, blogot írni, és elsősorban Kingának csodálatos anyukája lenni, és Kofának pedig jó felesége. Ez irigylésre méltó, és szeretném a példádat követni, de fogalmam sincs, hogy sikerül-e. Sokan vannak, akiknek ez nem megy, és nem azért, mert bénák. Én úgy gondolom, hogy te és a hozzád hasonlóan ügyesek rendelkeznek valamiféle különös adottsággal, vagy ha úgy tetszik, mennyei ajándékkal.
Nem rád értettem a ritkán jövést, hanem arra sok anyukára, aki a tábla felső részében van, és ritkán tud írni. Viszont amikor jönnek, érzem, hogy szívük lelkük benne van az üzeneteikben.
Vagy talán ezt nem érted:
angie34 írta:Juca, maradj már a fenekeden, és ne menj sehová, kellenek a régiek, és kész! Gondolkozni persze lehet, de ne járjon az kimaradással :cry:

Ezt csupán azért, mert egyszerűen nem szeretném ha elmaradnál, és kevesebbet jönnél, mert nélküled kevesebb lenne ez a topik.
Na jó, tovább nem magyarázkodok, mert nem tudom pontosan, hogy melyik részét nem értetted az üzimnek. Lényeg, hogy teljesen jó szándékkal írtam minden egyes betűjét.
Vendég
 


Évi79!
Nagyon édes a kislányod! Gyönyörűen fejlődik, gondolom, nem is aggódsz már a kaja miatt. Olyan jó, hogy jelentkeztél. Érdekelne egy áprilisi tali. Én már felvetettem egyszer ezt a kérdést, de nem reagált rá senki. De nem adom fel, és újból megkérdezem :wink:

Lányok!
Nincs kedvetek április valamelyik hétvégéjén találkozni? Szívesen találkoznék veletek, de attól tartok, hogy ha most nem jön össze, akkor én legközelebb már csak július-augusztusban tudok újabb talit bevállalni.

Évi79!
Egyébként készültek képek. Többek közt én is csináltam, csak még nem jutottam el odáig, hogy le is töltsem a számítógépre (igérni nem merek).
Kisfiúnk lesz. Még nincs teljesen kikörvonalazódva a neve. Majd úgyis megtudjátok, ha már kint lesz Manócskám :wink:
Anikóról én sem tudok sokat! Talán már nem kell annyira szigorúan feküdnie, de a baba biztos jól van.

CsHeni!
Nagyon örülök az optimizmusodnak, és annak hogy nem vagy haragtartó.
Vendég
 


Évi: nekem mostantól csak az számít, hogy én mennyire örülök a saját babámnak! Rád sem haragszom! Bár a TE reakciódat sem értem teljesen...Azt hiszem ez nem az én napom...Bár minden nap az enyém, amíg a baba velem van! :) Kicsit hamisnak érzem az eddigi üzeneteket részetekről...És arra az egyre kérnélek Titeket, hogy ha valamit nem úgy gondoltok, azt ne írjátok le! Nekem nem kell "illedelmességből" azt írni: hogy gratulálok a teszthez, gratulálok a babához! Nem erre van szükségem..Arra, hogy ha problémám vagy kérdésem van, akkor őszintén fordulhassak valakihez!

Heni

Kép
Kép
 


Angie!

Tehát, én azt javasolnám, hogy próbáljunk meg együtt maradni, összetartani, és ha vannak topiktalik, akkor azon próbáljunk meg részt venni, mert a bizalom valóban a személyes találkozások után alakul ki és erősödik meg. Ha valaki komoly szándékkal jár ide fórumozni, akkor úgy gondolom, a személyes találkozás sem lehet az ellenére.

Ezt nem értettem, de rájöttem, hogy nem nekem szólt, csak úgy általában. Felületesen olvastam. Afelől pedig kétségem sincs, hogy jó szándékkal írtad, hiszen soha nem szokott rossz szándék lenni a soraidban. :D
Az időmenedzsmentet meg ne tőlem tanuld! Soha sem lesz rend Nálad! :twisted:

Éva!

Virág nagyon szép kislány lett! Utróról no comment.

Kitakarítottam Kingát, és ki kellett szellőztetni :shock: olyat tojt. De legalább már a feneke nem sebes. :) Lépek, és mára már nem is lesz időm, mert nagyon ittfelejtettem magam.

 
 


Sziasztok!

Na újra itt!

Panka
Csodaszép Emili, köszi a képeket!Örülök, hogy gyógyulgatsz!

Jucmuc
Április vége mindjárt itt van! Ez jó hir :) Hurrá! :)))

Bellanitta
Sajnálom a babaproject felfüggesztést, de megértem!
Biztosan jót fog tenni, ha újult erővel vágtok majd bele újra!

Juca
Hasonló érzések fogtak el engem is, nekem is hiányzik a csivit, és abban is
egyetértek, hogy megváltozott a topic, ahhoz képest, amikor idejöttem, de
tény, hogy sok víz lefolyt azóta a Dunán.
Én személy szerint mindig is kedveltem benned, hogy ami a szíveden a szádon,
szerintem ez igy van rendjén :)
Mátra-> elhiszem, hogy sokakat megviselt, főleg akik közel engedték magukhoz!
Nagyon durva volt amit csinált, igy érthető a para!

Timika
Kristóf annyira édes a képeken, és olyan nagyfiú már :) Gondolom a csajok odavannak
érte :)
Tegnap amig tudtam gép előtt lenni, addig pangott a topic, aztán hazajötta párom
és lecsapott a gépre!

Junko
:) Sumi hiányzik, de azt hiszem Kiminek kifejezetten jól áll a vörös :)
Veletek miújság? Hogy vagytok?

Éva
Nagyon jó olvasni rólatok! Szerintem itt mindenki megérti, hogy miért jössz ritkán! :)
Hihetetlen, hogy a kis Virág már ilyen nagy!
Jobbulást neked!!!!

Brill
Most újra itt vagyok! :)
Délután meg a párom lecsapott a gépre, még dolgozott picit, aztán rákattant az
F1 szimulátorra, és az msn-re :? :D
Ti hogy vagytok? Láttam ám a képeket, nagyon szép kismami vagy ám! :)
Köszike a kérdésed, kutyusok jól vannak, bár Totyával lehet, hogy vannak gondok,
de remélem nem lesz semmi baj! Marshall hogy van? Hehe, az igazi kutyaszag :)
Nálunk szinte felesleges a fürdetés, mert amint kimegyünk a kertbe, beindul a
boxerbox, és ugyanolyan koszosak lesznek mint voltak, és a
kertikutyaszag is visszatér :D

Macika
Mielőbbi pocakosodást kivánok Neked! :)

Uh, kb. 2 órámba telt megírni ezt az üzit, mert valaki mindig beleszólt, és
hátráltattak az írásban! :?


Szisz
 


Sziasztok!

Évi!
Hogy vagy?Remélem már kiegyenesdve tudzs járni! :wink: :D

Éva!
Virág nagyot nőtt már, kis huncutka a képeken. :D
Van bimbóvédőm, de azzal is nagyon fájdalmas, csak nem áztatja fel annyira a hámot rajta, de nem is tud úgy szívni vele.Mindenestre már alakulgat a dolog, csak lassan.

Unique!
Ti hogy vagytok???

Pupy????

Köszönöm mindenkienek Emili dícséretet, aranyosak vagytok! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Panka!

Köszi, már jó a derekam :) Most nem tartott olyan sokáig a gyógyulás :) Jól átmozgat a gyerek, mikor sprintelek utána homokozóba be, onnan ki, csúszdáról, mászókáról, kerti padokról leszedni, focizó nagyfiúktól elcibálni, stb :) Formában tart :)
Mit csinál a nagylány? Húzza a pacibőrt?

Angie!

Tali oké, bármikor :) Illetve egyedül az ápr 21. nem jó, akkorra kaptam végre-valahára időpontot a dokinénihez. Az áldására várok a tesóbabával kapcsolatban.

Sziszka!

Jó, hogy tudtál végül jönni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csheni!
Én is kiváncsi vagyok mit fog mondani. Főleg mert vszínű váltok és nem a régihez megyek.
Mert még az ág is húz alapon természetesen a választott nőgyogyim kórháza is megszűnik.

Brill!
Kutyaszag? Mi is kiporoltuk a kutyáinkat valamelyik nap, és rögtön a porba fürdőztek. Majdnem sírva fakadtam.
Ja hát elhiszem hogy munka mellett elhúzódik a felújítás, főleg hogy magatok csináljátok. Én most a kertre áltam rá. Ez is elég necces Majd 1500 m2...

ÉVa79!
A lányod gyönyörű!!!!!!!!!!!
Ilyen szemekkel tökéletesen illik Timika kisfiához...csak egyik sem fog megbízni a másikban. :)

Lányok!
Persze hogy megváltozott a topik. Szinte mindenki anya lett.
Én mondjuk nem, és pont ezért nem is szívesen írok saját magamról, mert ahogy a másik topikba írni szoktam, módfelett szánalmas. Evvan
Vendég
 


Sziszka! :D

Ja mi jól vagyunk. Most erősen kell gondolkodnom mi történt azóta mióta utoljára írtál, de tényleg semmi.
Kutyáinkal foglalatoskodunk, tervezgetjük a házat, ilyesmi.
Nagy történések közé tartozik hogy tegnap a fehér macskánk (mint amilyen Pupynak is van) fogott egy egeret. Szóval érted. Ennyi.
Vendég
 


Évi
Igyekszem... igyekszem :oops: :lol:

Junko
Majd leszünk mi is anyukák :)
Na, nálunk sem történik túl sok minden, nincsenek eget rengető tervek sem mostanában. Munka, kutyázás, néha filmnézés, alvás...
Hétvégén szintén, csak akkor van, hogy kimarad a munka, és több az alvás :D
Én pl most azt sem tudom, hány cn vagyok. :shock:
A táblicsku szerint ha visszaszámolok, akkor 32 cn kb. :roll:
Jujj, a cica cuki lehetett :) Biztosan nagyon büszke volt :)
Totya egyszer verebet fogott, és nagy büszkén hozta: "Nézd mit fogtam" arckifejezéssel. Én meg azt sem tudtam, mit csináljak...


Szisz
 


Sziasztok!
Húúú! Nagyon elámultam itt a történéseken amit én váltottam ki (?).
Sajnálom ha ilyen érzéseket váltottam ki bárkiből... Igen, lehet hogy én kevesebbet írok magamról. Nekem otthon nincs netem így a szüleimnél vagy munkahelyen szoktam netezni. Nekem kellemetlen lenne, ha itt kellene a teszt képeimet feltöltögetni. De nem is gondolnám, hogy azzal igazoltabbnak éreznétek azt amit mondok...
Szóval én ennyit tudok nyújtani magamból. Az, hogy nem tudok felhőtlenül örülni, és oldalakat zengeni arról hogy terhes vagyok szerintem teljesen normális, hiszen igencsak v
benne van még minden a pakliban (sajnos).
Szóval ha nektek ez így rossz, akkor semmi gond, majd csak olvaslak titeket nem írok.
Sajnálom, hogy esetleg miattam még Heni is belekeveredett ebbe a bizalmatlanság dologba. Egyébként nem is annyira értem hogy mi a probéma, hisz többen vannak akik még ritkábban jelentkeznek. És nem is hiszem hogy ez a lényeg....
 
 


Junkó!

És van már új dokid, vagy csak az a tuti, hogy váltanod kell?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Faul!

Ebbe a topicba ritkábban szoktam írni, inkább a "babát szertnék"-be, de ne aggódj, ha nem zengsz ódákat magadról. Én se. Egyszerűen nem mindenki egyforma. Ez itt az Internet, senkinek nincsen alapja megmondani, hogy te írhatsz-e valahova vagy sem. Ha kikívánkozik belőled, tessék nyugodtan mindent leírni.
Én se fogom a fogamzásom minden másodpercét iderakni, mert valahl, valamilyen szinten magánügy, és versengésbe se fogok, hogy jéé, nekem már összejött! Attól még ugyanúgy teljes jogú tagjai vagyunk a babanetnek, mivel regisztráltuk magunkat.
Nem hiszem, hogy kellene engedély a megszólaláshoz.


Kép
Vendég
 


Farthy! Köszi! Már kezdtem magam hülyén érezni...
 
 


Heni,

Köszönöm! Igen, az idö nekem dolgozik… :)

Timi,

Hogy Kristof mar milyen nagyfiu! Gyönyörü! :)

Junko,

Köszi szepen! Igazabol most semmilyen gyogyit nem kell majd szednem azert is megyünk minel elöbb. Teljesen spontan ciklusban kapom vissza öket.

Te hogy vagy? Mi a következö lepes? Bocsi ha mar irtad, nem nagyon vagyok kepbe. 8)

Evi79,

Virag is hatalmas mar, örülök, hogy minden rendben vele! Csodaszep a kiscsaj! :P Sajnos mostanaban sokan lebetegednek, engem is elkapott es szerencsere en is megyek mar belöle ki.

Brill,

Köszike! :) Haaat en is nagyon bizom benne! Azt mondta a doctor ur, hogy ha lesz következö lombik akkor long protokollt fog alkalmazni. Neked is olyan volt igaz? Neked a 21.napon kezdödött a stimu? Es mivel?

Jegesmaci,

Igen, jol irta Juca fehervari vagyok de sajnos mar harom eve nem ott elek.
Mielöbbi babasodast kivanok Neked! :)

Sziszka,

Köszönöm szepen, kedves töled! :)

Juca, Evi es mindenki,

Nem is tudom mit irjak mert annyi minden kevereg a fejemben.
Ritkabban jövök mar ebbe a topicba de csak azert mert sajnos masfele kellett orientalodnom.
Igy inkabb olyan helyekre irok ahol hozzam hasonlo gondokkal küzdenek a lanyok.
Ott jobban hozza is tudok szolni.
Azert persze ide is jövök olvasni amikor tehetem mert erdekel mindig, hogy kivel mi van, es mert megiscsak ide tartozom mar jo ideje, es hianyoztok is!

Biztos a ritka jelenletem az oka, hogy en semmit nem vettem eszre abbol amiröl most szo van.
Megmondom öszinten eszembe sem jutott ketelkedni Heniben vagy Faulban.
En nem gondolom, hogy hazudnanak. Persze ez csak az en velemenyem es lehet, hogy csak naiv vagyok.

Persze az is igaz, hogy a szeptemberi botrany ota az ember ketszer is meggondolja mit ir le es mit hisz el.

Es teljesen megertem Jucat is akit nagyon atvert az az illetö! Valoszinü Juca a helyedben en is ennyire bizalmatlan lennek. Es az is valoszinü, hogy probalnek rajta valtoztatni mint, ahogy azt Te is teszed. Ehhez kivanok sok eröt! Ja, es gyere mert, ahogy mar irtak masok szükseg van itt rad!

Oszinten kivanom, hogy rendezödjenek ezek a dolgok es, hogy soha ne tudja magat többe ide befeszkelni a bizalmatlansag!

Puszi mindenkinek! Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Junkó!
Szuper a humorod :lol: Nem érzelek szánalmasnak, ugyanezt más szemszögből elmondhatnám magamról is. PL én a szurkolótáborodhoz tartozom, ahogy még pár lánynak itt a topikban.
Most mindeképpen írnom kellett, bár Angi itt lóg rajtam :)

Heni!
Nagyon-nagyon örülök neked, láttam az uh képet és a pozitív tesztedet is. Csúcsszuper vagy :lol: Egyszerűen körbevesznek minket a csodák, de csak így vesszük észre :lol:

Zsúka!
It is nagyon sajnálom, de én még nem adnám fel :wink:

Angie!
Csak nagyon vigyázgassál magadra, nem túlzásba vinni a lakásprojectet a babaproject után :wink: :lol: Megkaptam üzidet, köszi szépen, sok puszit küldök neked innen :)
A mi költözésünkbe ,eg belec sem gondolok, azt is szinte egyedül csináljuk majd a párommal :)

Juca!
Rájöttem azt hisze, hogy mitől sírtak szopi közben a babáink. angi biztos, hogy attól, hogy gyengék az izmai, és elfárad szopi közben, vagy nem tud megfelelő vákumot csinálni. Közben elkezdtem egyszerre szoptatni. Nóci rácuppan, elkezdi szívni, és eleresztenek mindkét ciciben a záróizmok, meg jön a reflex is, így angi is tud enni belőle. Így már nincs gond az evéssel.

Lányok!
Vegyük tudomásul, hogy ez egy internetes topik, ahol lényegében mindenkinek meg van a joga hozzá, hogy azt írjon, amit akar.... Senki nem esküdött fel a bibliára.
Ezen felül én nagyon szeretek ide járni, és nagyon csíplek titeket. Infóban mindenkinek szívesen segítek. És ahogy mellettem álltatok szinte mindenben, hát nem tudom elégszer meghálálni nektek. Sok puszi érte.

Kép
 
 


Judit
nagyon szurkolok neked ám, és hogy sp ciklus lesz, ez nagyon gyönyörű. Írd meg hogy lesz pontosan, hoyg tuddjam mikor kell nagyon szorítani :)

Kép
 
 


Narcisz,

De jo olvasni teged! Puszi!

Kép
Kép
 
 


Faul!

Ne érezd azt! Nekem a piros szín tetszik, másnak a zöld, haramdiknak a sárga. Nincs ez másként itt se. Van, aki jobban kitárulkozik, más kevésbé. A probléma ott kezdődik, mikor elvárja valaki, hogy a másik is ugyanolyan legyen, mint ő.
Most pl. mivel nekünk is ezer dolgunk történik, munka, házkérdés, ügyintézés, ezeknek nem sok köze ven egy babához (illetve van, csak közvetve), így nincs is olyan sok érdemleges, amit leírhatnék. De majd ha eljön a mi időnk, akkor biztosan több mindent fogok tudni írni... Addig is olvasgatok, és ha van valami, amihez hozzá tudok vagy akarok szólni, akkor megteszem.

Kép :lol:
Vendég
 


Most meg egyszerre irtunk! :D

Köszönöm nagyon a drukkolast!
Egyelöre varom a mensit, kb. ket het mulva esedekes. Akkor telefonalnom kell, majd a 10-11. napon mehetek es majd az ovulacio utan harom nappal kapom vissza öket. Azert, mert harom naposan lettek le fagyasztva.

Majd megirom pontosan is amikor mar mar tudom. Megegyszer nagyon köszi! Puszi Neked es a nagylanyoknak! Kép

Kép
Kép
 
 


Judit!
Teljesen érthető, hogy a lombikos topik most az igazán aktuális téma számodra, és hogy oda írogatsz. De tudod, nekem nagyon sokat jársz a gondolataimban. Tök jó, hogy jól alakulnak a dolgok, és április vége már mindjárt itt van. Hátha nálad a fagyi babák lesznek a nyerők. Én nagyon drukkolok továbbra is.

Farthy! Faul!
Persze, mindenkinek joga van írni oda ahova és azt amit akar. Juca is azt tette, és meg lehet őt is érteni, hiszen valamibe nagy bizalmam vetett, és óriásit koppant. Biztos ti is óvatosabbak lennétek, sőt, tutira.

Faul!
Kívánom, hogy a babád egészséges legyen, és hamarosan a kezedben tarthasd, azaz pontosan akkor, amikor eljön a megfelelő idő.

Nárcisz!
Egyáltalán nem viszem túlzásba a lakásprojektet. Csak lájtosan fogok varrogatni, készítgetni a baba dolgait a nagy napra. A tavaszi nagytakarításban anyu majd besegít, a heti takarításban pedig férjecském a kijelölt helyettes.
Vigasztalgasd Zsúkát. Annyira fáj érte a szívem. Én azért még reménykedek egy kicsit, hogy hátha csak az uh gép volt béna. Szörnyű, hogy egyeseknek min kell átmenniük egy bababáért, mások meg lazán eldobják maguktól a gyereküket. Gonosz ez a világ :(
Ti mikor is költöztök? Nem leszünk messze egymástól :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: