Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

csak pár szó

Karmen!
a fényképészről:www.fotoszeged.hu
Zsuzska ismeri mert később kiderült,hogy ismerik egymást.a pelus mot elfogyott de ha veszek újra fotózom....

Zsuzska!
szuper a kiscsajod!!!!!

Zsu!
remélem gyorsan túl lesztek ezen az eleséses korszakon....

Kép


Zsuzska Az jo ha van saját cég, átmenetileg ha nem is akarsz sokáig ott dolgozni de lenne mégis munkád. Nekem se sok esélyem van visszavesz a cégem, 15 éve pedig már ott vagyok:( Most keresnek embert, dehát most megint csak nem vállalom, ahogy Orsi is 6 hós volt amikor hivtak. Na valami amugy majd csak lesz, legfeljebb nem a szakmámban. (amugy érdekes a Te férjed is boltban, enyém is pont azt csinálja csak Szegeden, meg én is informatikus vagyok, csak én fejlesztő)
Uszni voltunk, mert bérletünk volt és nem mertem még megkérdezni töle mennyire veszi ezt komolyan, de a neten ugy irta hogy a 8 alkamas csak 8 hétig érvényes. Ti régebb óta jártok, tényleg igy van v. megyek amikor akarok és nem is kell amugy odaszolni hogy lemondjuk v. hogy ujra mennénk? Pénteken ott leszek, valszeg megint egyedül, de sosem tudom melyikre érünk oda hogy ébred Norbi.

Tündi! köszi, megnézem a fotóst mindjárt. Pelus csak azért lenne jo ugy mert akkor a sok közül felismerném a kép alaján, nem vennék vacakot.

Zsu! Remélem én is hogy nagy baleset nem lesz azért! Orsival is végigcsináltuk, hát sokszor jol megijedtem én is, akkorát koppant a kis feje, meg mekkora pup lett:)

Kép

Kép

Karmen
 
 


Tündi! megnéztem az oldalt, de nem irja ki a fotós és helyileg hol csinálja a képeket. (azt gondolom hogy Szegeden de merre?).

Kép

Kép

Karmen
 
 

 
 

asszem a hétvetér utca a neve.a kovács autónál kell befordulni és vmelyik utca jobbra.a tescótól nincs messze.remélem beugrik neked hol van.

Kép


nem tudok írni!hétvezér utca...

Kép


Sziasztok

Udvozlet Dalmaciabol! :D :D :D

Minden rendben, jol vagyunk, 25-28 fok van a tenger 20-23 fokos. Mindenkinek puszik!

ARABELLANAK NAGYON BOLDOG ELSO SZULETSENAPOT KIVANUNK!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Heni! Boldog szülinapot Arabellának!!

Zsuzsi! Jo nyaralást, szuper hogy ott jó az idö!

Tündi! Köszi a fotós infokat.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Heni!

Boldog szülinapot Arabellának!

Zsu!

Jó nyaralást!!! Tetszik Ábelnek a tenger?

Tündi!
Hogy vagy?

Karmen!
Mi ezen a héten sem tudunk menni babaúszásra. Remélem Csengus nem felejt sokat.

Szép napot!

Csengus&Zsuzska

Kép
 
 


Zsuzska! most mi sem megyünk mert péntek este megyek a 2 gyerekkel 3 napra Szegedre és akkor vissza kellenem jönni Orsiért du. benzinre igy is nehezen jut, igy kimarad most az uszás. Nektek is bérletetek van? Tényleg menni kell vele hetente?

Tündi! Nem kaptam még meg a képet. Szerintem a dobozt is fotozd le.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
a képet nem kaptad meg vagy az e-mailt???

Kép


Köszönjük a szülinapi köszöntéseket!Zsuzsa jó nektek most nagyon,inkább én is kirándulnék.Jönnek a hidegek nekünk végünk lesz bennt.

Kép
Kép
Kép
 
 


Tündi! Nem kaptam semmit.:(

Kép

Kép

Karmen
 
 


szia Karmen!
még egyszer elküldtem....

Zsu!
jó nyaralást!!!!!!!!!

Dyna !
jól vagyok!
láttam Csengét a nagynénjével!úgy ült a kocsiban mint egy királykisasszony!!!!!csuda édi volt!!!!!!

Kép


Mi holnap de. lemegyünk Norbival a fürdöbe. Valaki???

Tündi! Örülök hogy segithettem!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
Anyu találkozott az új plébánossal.fiatal és nem az a gyepes agyú....szerinte nagyon kedves ...minden délelőtt van félfogadás.csak be kell menni a plébánia hivatalba és megbeszélni az időpontot és csak a misét kell kivárni,semmi több.

Gergő beteg mi nem megyünk fűrdőbe sajna...

Kép


Tündi! Köszi, nekünk már megvolt a keresztelö 1 hónapja, én ovis hittanrol akarok infokat:) A de. a baj nekünk mi mindig du. tudunk kimozdulni v. ha de. akkor meg fontosabb dolgunk van

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
akkor marad a telefon :)))))
Norbinak kitisztult már a szeme???

Kép


Tündi! Remélem Gergö már jobban van! Köszi a kérdést, szeme nem változott de én már annak is örülök amikor kevésbé váladékos meg nem gyulladt. Ideje lenne már kinöni!

Lányok, használ valamelyikötök fürdetökarikát, tapasztalat, vélemény? Érdemes venni és milyet (azt tudom barátnöm amit kapott abba a 8 hós vékonyka kisfiú- kisebb és vékonyabb mint most Norbi) már nem fért bele. De amig nem tud ülni addig meg nem tehetek bele, szoval olyanon gondolkozok ami nagyobb

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!!

Szerencsésen hazaértünk a nyaralásból. Amint lesz időm, megpróbálok visszarázódni, örülnék, ha irnátok pár sort kikkel mi történt az elmúlt két hétben!

Köszi!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! várjuk az élménybeszámolót!

Mi jól vagyunk, Orsi nagyon szereti az ovit meg elkezdett korizni, hát lelkesedés van az. Amikor felvette a cipöt megállni sem tudott dülöngélt de hangosan felkiáltott a tanárnak "hogy na mikor kezdjük már a versenyt!!" Amikor meg ügyes volt és megtapsoltam szintén hangosan kiáltotta hogy " a többiek miért nem tapsolnak már?". Ja és persze végre elindult és ügyesedett erre közölte na most már hagyjuk ezeket a gyakorlatokat ö a lejtön akar lejönni. Hát ez van.

Norbi meg fél éves lett. Szerdán orvos. Szeme meg nem javul. Meg folyton nyáladzik, rágcsál, bár fognak még nyoma sincs.

Kép Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok lányok!Zsuzsa kérünk majd képeket.Majd írj milyen volt a nyaralás,szívesen olvasunk élménybeszámolót.Mi jól vagyunk.Karmen mikor jövünk már össze vagy menjek én,lehet hamarabb odaérnék? :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Köszönjük, nagyon jó volt a nyaralás. Pihentünk, tenger, játék, séta.......este pedig a teraszon romantikáztunk a férjemmel. Ábel nagyon jól viselte az egészet, sokat gyalogolt mezítláb a homokban, apázott én meg pihentem. Jó volt kikapcsolódni, majd ha nagyobbak lesznek a gyerekeink elmegyünk kúltúrálódni is.

Heni!
Nagyon hiányolom Arabella elsőszülinapos képeit!!! (ha gondod van a felrakással küldd el mailben és felrakom!)

Tündi!
Hogy vagytok???????? Mikortól dolgozol???? Gergőbaba????? Gyógyulgat a lelked??????

Lehet, h állás után kell néznem, mert anyagilag nehéz lesz. Szeretnénk tesót, de ma tudtam meg, h esélyem sincs, h visszavegyenek a laborba. Jól hangzik, h lehet GYES mellett dolgozni, de akkor meg kell oldani a gyerekfelügyeletet, na meg nincs bababarát munkahely.......

KÁrmen!
Hihetetlen mekkora már NOrbi, remélem a szemecske mielőbb renbe jön. Orsi nagylány, aranyos!

Zsuzska!
Te is irhatnál mi van veletek!!!!

Na akkor pár kép:

Kép Ismerkedés a nagy vízzel

Kép Pocak Jani


A kép közepén a pirostetős házban laktunk
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Szuper lehetett a nyaralás, nem is gondoltam hogy ilyen szept. időben még ilyen jó idő lehet ott!

Norbi fél évesen: 7450g 69cm. Elfelejtettem kérni neki beutalót a BCG állomásra majd okt. kérek ha megint megyünk. Nem hiszem gond lenne az 1 hónapos késés. Tegnap felborult a pihenöszékével, pedig be volt kötve. Tiszta szerencse hogy a szobában ahol szönyeg+parketta volt nem a kövön, igy is kicsit pupos lett a feje. De amugy jól van, semmi komoly. Szerintem nagyon felült aztán meg elörehajolt hogy bekaphassa a lábát mert azt szokta csinálni, csak eddig nem volt ilyen gond (mondjuk elég durva hogy fel tud borulni egy ilyen!)

Rólam. Nagyon csunya volt a császár sebem, csupa barna seb, pörk volt rajta, a börgyógyász adott krémet ami 3 nap alatt teljesen leszedte, csodaszép lett, ahogy kell! (kár hogy eddig vártam vele magától elmúlik). Igen nem fájt, nem viszketett csak csúnya volt.

na itt egy kép ahogy kacag, ez a baleset utáni:)
Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányok!Meghalt a topic???????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót!
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
 
 


Heni! nagyon édes!!!!!

Mi megvagyunk, csak kevés az idöm. Hetente 2x angolra járok, pénteken Szeged, babauszás, aztán ha marad idö a sok tanulnivalo mellett dolgozok is. Norbi szeme gyulladt még mindig, sajna nem nötte ki, egyre kevesebb reményt látok rá, nemsokára megint szemklinika. Orsi szereti az ovit, nekem sokat segit itthon, egyre okosabb, nagyobb, jó látni hogy annyi mindent megért már.
Hétvégén itt Mórán is uszunk, de imeröst nem láttam még :o

Tündi! Gergö elkezdte végül a bölcsit? Mert mintha azt akartad volna de 1 hónapja még apával többször láttam a városban. Te merre dolgozol? Keresztelö volt már? Képek???

Zsuzsi! Örülök hogy jol vagytok, édes a fiad szövege is, ezt elfelejtettem irni

Kép

Kép

Karmen
 
 


Szia Erika!itt is van babaúszás,vagy hogy érted?Nem bírok eljutni hozzád!Most meg ráadásul egy hete benne vagyok a náthában is.Tünde mi van veled nem látlak sehol benneteket?????

Kép
Kép
Kép
 
 


Heni! Itt nincs babauszás, akart tartani már az akihez járunk de ÁNTSZ szigorú:( Ide csak mi megyünk le a család, és úgy úszunk, nincs oktatás, de már 4 hónap alatt megtanultam sokmindent tudom Norbival itt is gyakorolni, persze azért járunk be Szegedre is

Én sokszor nem vagyok itthon, de probálkozz ha erre jársz feltétlen! De ha megbeszéljük ugy is lehet. Jobbulást!! Mi elkezdtünk egy immunerösitöt Orsinak remélem nem lesz sokáig beteg.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
 
 


Hová tünt mindenki??

Zsuzsi! Teszt???

Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!!

Kármen!
Hétfőn egy csíkos volt. Eddig nem jött meg, a melleim olyanok, mint tejbelövelléskor és ingajáratban pisilek. Vasárnap tervezek ujabb tesztet.

Nagyon szépek a gyerkőcök, Norbi naggyon vidáka. Gratulálok!


Tündiről tudtok valamit????? HIÁNYZIK....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! én sem tudom mi lehet Tündivel, de nagyon érdekelne!
Igen, az hétföt olvastam, sajnos de azt hittem azóta nézted újra. Érdekes ez, nekem sosem volt tünetem, semmilyen.
köszi, igen mindig mosolyognak ezek a gyerekek! Orsi meg imádja Norbit!

Kép

Kép

Karmen
 
 


Na végre mindenki szép lassan előkerül?Erika édesek ezek a gyerekek nagyon.Zsu drukkolunk a babához neked!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Édesanyák!

Újabb ingyen letölthető érdekességek kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra Látogassatok el.

A lenti linken az "Érdekességek" menüpontnál találtok egy listát a feltöltött darabokról.

Sokak kérésére sikerült kedvezőbb feltételeket kialakítani a pszichologiai tanácsadásban: www.pszichologia.mlap.hu

barátsággal, Nisreen
 
 


Sziasztok!!

Köszi a drukkokat, egyenlőre nincs baba. Két negatív teszt és 47 nap után megjött. Nincs "világvégehangulat", majd legközelebb összejön. Szeretnék most kicsit megnyugodni. A férjem rengeteget dolgozik, szept. 21 óta mindennap melózik, nincs hétvége-ünnepnap sem. Ábival elég nehéz, próbálgatja az akaratát, toporzékol ha valamit tiltok. Szerencsére az "elterelem a figyelmét hadművelet" eddig működik.

Írjatok Ti is, képek is jöhetnek!!!!!

Heni!
"adós" vagy Bellácska szülinapos képeivel! :)

Ábiról egy friss kép, 1 órás séta után a +3 fokban kissé kipirult... Pirospozsgás :D :D
Most jöttem rá, h ezen a képen az imádott nagypapámat látom a fiamban és ez nagyon jó érzés...

szép napot!


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Örülök hogy nem adod fel!!! Tényleg milyen kis piros az arca, Norbi is kipirul igy néha.

Nálunk Orsi kissé taknyos, pár napig itthon marad. Norbi szeme a szondázás óta nagyon szép, végre.

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!!

Kármen!
Örülök, h Norbika szeme meggyógyult, végre-végre.... Orsinak gyógyulást!!!

Köszi az együttérzést. Az a rossz, h beleéltük magunkat. Férjem is, én is és rossz volt koppanni....


TÖBBIEK????????????????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
 
 
 


Zsuzsi! Tudom milyen, 4 év alatt velem is sokszor elöfordult. De Ábel biztosan hamar megvigasztal, nekem is könnyebb volt már a 2. várni mint az elsöre.
Köszi, Orsi kicsit gyógyulgat, de lehet hogy csüt. mégsem lesz már ovi

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

Ezúton szeretném megköszönni bizalmukat azoknak a kedves látogatóknak, akik már írtak. Bízom benne, hogy sikerült megfelelő lelki támaszt nyújtanom azok számára, akiknek erre volt szüksége, és megoldást találni és kivitelezni azt mások esetében.

Továbbra is várom leveleiket a pszichotanacs@freemail.hu címre. További információkat a www.pszichologia.mlap.hu oldalon olvashatnak. Újabb értékes, érdekes gyerekdalok stb. kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra – érdemes ellátogatni és kinek mi tetszik letölteni.

A legjobbakat kívánva: Nisreen
 
 


:D Kismamák Figyelmébe.Sziasztok Kecskésné Timi vagyok és 10. éve foglalkozom Újszülöttek és csecsemők fülbelövésével. Leginkább Csongrád megyében.Speciális EU által szabadalmazott nikkelmentes orvosi titánium ill plasztik fülbevalókkal.Kifejezetten a babák igényeinek megfeklelően kialakitott ún. pillangós hátsó résszel.(Egyedi eldobható kapszulás rendszerrel,100%sterilitással) tel:302468247 Kép http://www.hu.blomdahl.com/
 


Sziasztok!
Én sajnos már nem vagyok mórahalmi, de remélem egyszer itthagyhatom ezt a koszos fővárost...
Jó lenne, ha folytatnátok ezt a topicot, szeretnék legalább itt "otthon" lenni!
:wink:
Judit

Kép
 
 


II. Zafír Gyógyító Napok
2010. április 17. 10:00-18:00

Több 100 éve működő természetes gyógymódok egy helyen


"Mindaz, amit Önök egyénileg tesznek az egészségükért, többet fog érni az egészség fenntartásában, mint a világ összeg egészségügyi ellátása"
(Dr. H. Mahler az Egészségügyi Világszervezet főigazgatója)

Mindenki, még ha csak titkon is, egészségre és hosszú életre vágyik. Azonban csak kevesen tudják, hogy mi fán terem ez az egészséges életmód dolog. Ez a rendezvény segít eligazodni a kusza útvesztőben. Nálunk megtalál mindent, ami az egészséges életmódhoz elengedhetetlen, vagy szükséges.

Előadások és termékismertetők a színpadon

Izelítő:
Dr. Hamer féle Germán Új Medícina (GNM)
Dr. Nona készítmények – A Holt-tenger, egészségünk kulcsa
Varga Péterné Ilona kutató feltaláló termékismertetője
Az élő vércsepp alalízis, mint preventív szűrővizsgálat - Tátrai Attila
Eka Jóga – Bárki kipróbálhatja, a bemutatót maga Etka Anyó tartja
Fűben-fában orvosság - Varga Péterné


Kiállítóink ajánlatából:
A masszázs, köpölyözés hatása szervezetünkre
Alga élettani szerepe
Oxigénnel az egészségünkért
Zepter egészségsziget
Bioptron fényterápiás kezelés
Biolabor a gyógyszermentes gyógyulásért
Az Anion jótékony hatása szervezetünkre
Aloe, mint a természet csodája
Oriflame termékekkel a szépségünkért
Élő Vércsepp Analízis
Ingyenes vérnyomásmérés, életmód tanácsadás
Bach virágterápia
Computeres Állapotfelmérés (térítéses)
Ingyenes Candida és HPV szűrés
Ételeink tárolása
Egészséges táplálkozás, örök frissesség -Tupperware
Fénnyel gyógyulás
Hajgyógyászat – minden problémánkra gyógyír
A HANG gyógyító ereje
Zafír termékekkel családunk egészségéért
A csírák élettani szerepe a mindennapokban
Herbalance – egészség, szépség
Dr. Hamer féle Germán Új Medícina (GNM)
Gyógynövényekkel az egészségünkért
Dr. Nona készítmények – A Holt-tenger, egészségünk kulcsa

Azon látogatóink, akik e-mail-ben visszaküldik az alábbi sorokat, és a rendezvényen a belépéskor regisztrálnak,az alábbi ajándékokkal kedveskedünk:
1 db ingyenes belépő a rendezvényre,
30 perc játéklehetőséget a Játékdzsungel Játszóházba,
1 db 5000 Ft-os Biolabor utalvány

Az alábbi szöveget kérjük visszaküldeni, a szükséges adatok megadásával, az info@zafirkozpont.hu e-mail címre:

EGÉSZSÉG=Testi+Lelki+Szociális jóllét
Név:
e-mail cím:


Minden érdeklődőt szeretettel vár a Zafír Rendezvényközpont!


Zafír Rendezvényközpont
6724 Szeged, Szatymazi u. 2/b
Tel.: +36/62 555-322
Fax: +36/62 555-323
Mobil: +36/30 279-8965
E-mail: info@zafirkozpont.hu
www.zafirkozpont.hu

brbetti
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron