Új privát üzeneted érkezett!

Kislányunk március 31-én született, 2420g és 41 cm volt. Az elsö két napot töltötte inkubátorban. .Most már jól van, egészséges!!!!!

Kép
 


Sziasztok!
Móni

Köszönöm a jókivánságot!jó hétvégét!

Gabcsi

Gratulálok a kisbabádhoz! sok örömöt s boldogságot!

Sziasztok Helga
Vendég
 


Sziasztok!

Gabcsi, nagyon sok boldogságot a gyönyörű Daniellához! Nagyon szép kisbaba! Azóta minden rendben? Mesélj, ha lesz egy kis időd! Már otthon vagytok? Szopival mi a helyzet?

Szabikának is nagyon-nagyon boldog 2. születésnapot kívánok!

Én meg két hete egyik barátnőm kislányának születésénél voltam bent. Csodálatos élmény volt! Ahogy előbújt a baba és utána ott pihent az anyukája mellkasán. Alig várom én is újra :roll: !

Mi is sokat sétálunk, meg hát a kert és a kis motor! Már csokibarna Toncsi!
Nekem már sajna kezdődnek a vizsgáim, meg az asztali gépünk is rossz, ezért a ritkán jövésem oka!

De azért jövök, ha tudok!
Még képekkel is tartozom 8) .

Csilla

Kép

Kép
 

 
 

Akkor néhány kép:

A torta!
Kép


Az új könyvével
Kép

Pusza
Csilla

Csilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Látom mindenki szépen virul.

Gabcsi: Mi újság a kislánykáddal? Szopizik már? Ne add fel, ha most még nem is megy annyira. Nagyon szép a kislányod. Gondolom most a boldogságtól repültök. Végül is kórházban szültél?
Ha van időd írd meg, hogy történt.

Csilla: Látom szereti a tortát Toncsika. Te sütötted?
Hát biztos nagy élmény más szemszögből át élni egy szülést, de azt hiszem én még meggondolom, mivel már nem vagyok egy mai csirke jól át kell gondolni a kistesót.

Most megyek is . Írjatok. Sziasztok.

Kép



móni
 
 


Sziasztok!

Csilla

Köszönöm a jókivánságot!Szabika igen rosszcsont néha s huncut is,most megint náthás szegényke :cry:

Móni

Megnéztem a képeket az iwiw-en nagyon jók!Mi szeretnénk kistesót de megint nem jött össze :evil:

Sziasztok Helga
Vendég
 


Téged is vár a Szülők Háza Családi Központ és Játszóház

…mert TE is fontos vagy!

Kényelmes karosszékben dőlhetsz hátra, újságot olvashatsz, internetezhetsz, kávézhatsz, beszélgethetsz, amíg gyermekeid igényes és biztonságos környezetben, szakképzett munkatársaink felügyelete alatt játszanak.

Rendelkezésedre áll masszázs, vagy éppen manikűr-pedikűr. Legyél bár várandós, vagy „friss” kismama. Tornázhatsz, jógázhatsz, de választhatsz tanfolyamjaink közül is. Büszkék vagyunk rá, hogy központunkat egyre több apuka látogatja!

Felnőtt programjainkon kreatív gyermekfelügyeletet biztosítunk!

Nem vagy egyedül! Kérdéseidre választ kaphatsz szakembereinktől egyéni, vagy csoportos beszélgetéseinken.

De, ha gondolod, el is intézheted ügyes-bajos dolgaidat, vagy éppen be is vásárolhatsz.
Ne aggódj, mi vigyázunk szemed fényére!

Gyermekprogramjainkat is igyekszünk élvezetesé tenni a számotokra, így azok aktívan mozgósítanak majd Titeket is.
Így a gyermekeitek - a szülői mintát követve - bátrabban be tudnak kapcsolódni a játékba, és Ti gyermekeiteken keresztül újra átélhetitek a játék a zene örömét.

Levesszük válladról a terhet!

Tartsd nálunk - az ország legnagyobb nappalijában – gyermeked, vagy akár a nagyi születésnapját!

Gyere velünk táborozni!

Programjainkról bővebben a www.szulokhaza.com, weboldalunkon olvashatsz, vagy ellátogathatsz hozzánk személyesen a XI. ker. Rétköz u.7 alatt található Eleven Centerbe, ahol szeretettel várunk Titeket, minden nap 9-19 óráig.
 


Sziasztok!

Itt a jó idő,mindenki kinn van a szabadban?

Gabcsi
Jók a képek!aranyos a babaucid! :D
Csilla
Jó vizsgázást,tanulást!

Mindenkinek szép napot!irjatok-irjatok!!!

Sziasztok Helga
Vendég
 


Sziasztok!

Hol vagytok?

Jó hétvégét mindenkinek!
Helga
Vendég
 


Sziasztok!!

NE haragudjatok,h így betolakodok, igaz nekem már két gyerkőcöm van és a másodikat szültem 30 felett, de remélem, h nem zavar ha néha benézek hozzátok.
várom a visszajelzést ha jöhetek még
addig is sziasztok

Tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Tündi

Gyere csak nyugodtan szivesen látunk!bár az utóbbi hetekben nem igazán ir senki... :cry:

Mi most jöttünk meg a sétából Szabika kipurcant aludni fog mint a bunda.Nekem meg ott a sok vasalás...hm...

Sziasztok Helga
Vendég
 


Szasztok:

HELGA!

köszi a fogatatást ahogy elnézem tényleg nem nagyon irkáltok, de azért igyekszem visszaolvasni titeket, h egy kicsit megismerjelek benneteket.
Remélem azért többet fogunk irni nehogy kihaljon ez a topik.

na most én is rohanok de még jövök
üdv,
tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hol vagytok? :?: :?:

Tündi
Szép nevük van a gyermekeidnek.Itt csodás az idő,Szabival megint nagyot sétáltunk s persze vettem neki kis szandált meg cipőcskét..24-eset!ugy nő,hogy csak na! :wink:

Jó hétvégét! Helga
Vendég
 


Sziasztok!

még nem nagyon volt időm visszaolvasni benneteket.

Gabcsi!!

Igaz mi még nem beszéltünk de láttam a képet a kislányodról nagyon aranyos nem látszik h 5 héttel jött korábban lehet h el volt számolva egy két hét? nagyon formás kisbaba és szerintem érett is, a sulya sem rossz. A szemében olyan kiegyensulyozottság van.
Ha van időd akkor irj a szülésről és hogyan telenek a napjaitok?

Helga!
A gyerekek nevét iletően én már régen eldöntöttem így fogják hívni őket talán még lánykoromban.
De a Szabolcs név is szép. Gondolom azért ezt a nevet adtad neki.Te is hamarabb eldöntöted?
Ti merre laktok?

Mindenkit üdvözlök és további szép hétvégét.

Tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én is üdvözöllek köztünk Tündi. Megnéztem a képeiteket a fotótárban nagyon édessek a gyerkőceid.
SAjnos mostanában tényleg kicsit le van lapulva ez a topic.
Én egy másik témánál is levelezek anyukákkal és ezért nem jöttem mostanában, és persze ahogy megjött a jó idő a kertben is van mit csinálni.
Kiváncsi lennék már Gabcsira is hogy mi van velük.

Az én lurkóm nagyon jól van. Jön- megy játszik és barátkozik a többi gyerköccel. Kép

tiszta James Bond.

Kép

itt éppen a Tomas gőzmozdonyt nézte és "alkotott".

No, most már mennem kell. Puszi mindenkinek. Szerdán jövök ismét.

Kép



móni
 
 


Sziasztok!!

Móni!

Aranyos a kisfiad de ő már nem is kicsi mindjárt ovodás szeptemberben megy oviba?
Köszi a dicséretet a gyerkőcöket illetően.
igazad van a topical kapcsolatban , elégé lassú.Én is vagyok egy másik fórumon ott napi rendszerességgel irogatunk a helyi kismamaákkal, tök jó és szerintem itt is lehetne naponta irogatni egy két mondat erejéig szerintem mindenki be tudna nézni, ha máskor nem is a kicsik alvásidejében. Tudom jön a jóidő, mi is sokat vagyunk kint kertesben lakunk és a ház körül is vann tennivaló, de én azt szoktam mondani: amire akarok arra én szakítok időt.Na most biztos azt gondoljátok akkor mért nem maradok a másik topicba, ott irogathatok minden nap. Mert szeretnélek benneteket is megismerni tapasztalatot cserélni, meg ilyesmi.
Bocsánat ha valakit megbántottam nem ált szándékomban.
Kép

Kép
Kép
 


na a kisfiam besegitett az elküldésben,

Na most nekem is mennem kell de még benézek ha nem baj.
sziasztok szép napot

Tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tündi

Mi Győrben lakunk egy lakótelepen..sok játszótér van a közelben illetve a parkok sincsenek olyan messze tőlünk.Szabikának a nevét már régen kigondoltuk a párommal közössen..mikor szó volt róla,hogy szeretnénk kisbabát.Kistesót is szeretnénk már / régóta azon vagyunk.../de csak nem akar sikeredni :evil:
Egyszer gyerekkoromban voltam Nyiregyházán..szép nagy város..már amennyire emlékszem rá.
Jó,hogy irtál s szerintem nem bántottál meg senkit.
Szabit próbálom rávenni ,hogy pohárból igyon de még nem igazán megy neki vagy nem akar..hm...

Móni

Jók a képek a kisfiadról.Szabikánk elesett a multhéten a kis motorjával a játszótéren..szegénykémnek felrepedt a szája s az állát is beütötte ,négy napig nem tudott cumisüvegből inni ugy kellett kanállal adni a tejet illetve az italt adni neki.De már jól van :)

Sziasztok Helga
Vendég
 


Sziasztok!

Hega!

örülök, h voltál már nyíregyházán.De ha most látnád igen meglepődnél, nagyon szépen fejlődik.Ha van kedved és időd nézd meg a nyíregyháza honlapját vannak fotók a városról az állatkertről, pl. azt tudtad, h európa legszebb állatkerte a nyíregyházi. a város több részéröl vannak fotók nézd meg érdemes. Amúgy én is voltam már Győrben kb 6 éve, a férjem rokona Táp köségben laknak meg akkor voltam Pannonhalmán is gyönyörű az a környék és Győr is szép város.
Szurkolok kistesó ügyben remélem mihamarabb összejön,A pohárból ivást majd megszereti próbálgazsd egyre ügyesebb lesz.

Na most csak ennyi, lassan menni kell az oviba Dóráért ma csak fél napot vannak.Du 4-re vissza kell menni mert az anyáknapját és az évzárót most tarják egyben.

SZép napot mindenkinek.
Tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Tündi: Látom nálatok is nagy szám a Thomas. Ezt a képet honnan töltötted le? A kisfiam nagyon szereti, egy fél napot eltud játszani ezekkel a vonatokkal. Esténként visszük őket alcsizni is. Sőt már két kispárnára is rá varrtam neki a mozdonyokat Jamest és Thomast. Kép Kép

A mesékből idáig a Percy és a varázsszőnyeget nézte csak de most már a filmet is megnézi, bár vannak olyan részek amikor rám szól ,hogy tekerjem tovább a kazettát, mert fél.
Hogy telt a hétvégétek?
Mi most ünnepeltük a 17.házassági évfordulónkat párommal. Nagyon jó volt. Kis fözicskélés, torta és pihenés persze Levivel együtt.


Helga: Nagyon sajnálom Szabikát biztos rettentően fájhatott neki. Sok sok gyógyitó puszit küldünk. Képzeld múltok az étterembe ahova elszoktunk menni néha ebédelni. (ez egy Önkiszolgáló) elöttem állt egy anyuka és apuka és a karján kb 2,5 éves kisfia. A kisfiunak az álla nagy gézpólyával bekötve. Megkérdeztem mi történt vele, nem hiszed el de ő is a kismotorjával esett és az álla felrepedt. Hát úgy látom elég veszélyes egy játék ez a kismotor. emlékszem Levi is párszor elesett vele és mindig átrepült rajta, de pár karcolással megúsztuk.
Szóval jobbulást.

Írjatok!!

Kép



móni
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Sziaszok!

Na megint jó nagy a pangás igaz már én is rég voltam. :(

tényleg ennyire nincs időtök? nekem se sok van, sajna ez a rohanó világ.most épp alszanak, mind a ketten Dóra is ithol van a hétvégén szombaton és hétfőn is ügyeleten voltunk. először kötőhárgyagyulladás tegnap, meg a füle középfülgyulladás ma is voltunk holnap is kell menni a fülészetre,kapott antibiotikumot, meg gyógyszeres gézt a fülébe. :shock: :shock: bízom benne a kicsi nem kapja el.

irjatok h telt a hosszú hétvége.

SziasztokTündi.

Kép
Kép
 


Móni!!

igy utólag BOLDOG HÁZASÁGI ÉVFORDULÓT. Kép

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Úgy szégyellem magam, hogy ilyen régen voltam.
Móni, neked is,már olyan régen készülök írni. Manóka kitölti az idömet, alig marad másra. Ráadásul elkezdtem írni egy naplót, ha van kedvetek nézzétek meg.

http://www.babaszoba.hu/services/blog/daniellaelisabeth

Mi jól vagyunk, holnap leszünk két hónaposak. Jól meghíztunk és megnöttünk. Ilyen nagyok vagyunk: Kép

Kép
 


Szia Gabcsi!

Nagyon édes a kislányod. Úgy látom sokat fejlődött is. Már 2 hónapossak vagytok!!!! Majd meglátod milyen gyorsan eltelik az idő. Tapasztalat.
Hogy ment a szülés? Otthon voltatok vagy kórházban?

Van tejcid? Hogy telnek napjaitok?

A képeket megnéztem csak még a naplót nem olvastam el., de jó dolog ha mindent legalább is töbnyire mindent le tudsz írni, mert később már nem fogsz emlékezni rá. Én otthon mindig kiakasztottam egy naptárt Levi szobájánál és ha történt valami érdekes beleírtam. Az évvégén pedig összeírtam a történéseket egy naplóba. Sőt képeket is ragasztottam bele a történtekről.
Olyan jó belenézni néha.

Sok puszi minkettőtöknek: Jó egészséget!!!!!!

Kép



móni
 
 


Szia Móni,

hát kórházban szültem, otthon nem lehetett. Csak a 37. hét után lehet,,,,,,,,,,, Danka pedig ugye kicsit korán érkezett.
A napjaink rohanással telnek. Néha úgy érzem, semmire nincs idöm, de föleg magamra nem. Anyukám itt volt 2 hónapig nálunk. Hogy az milyen luxus volt!!!Múlt hét csütörtökön ment el, így most már hárman maradtunk. :?
Persze ennek így kell lennie. Az elsö nap föleg érzelmileg volt nehéz, hogy elment. A második nap már fizikailag is.... hirtelen minden a nyakunkba szakadt. Takaritás, fözés, gyerek nevelés.
Na, de már hozzá szoktam. Csak nincs idöm... :lol: :lol:

Ti,hogy vagytok?

Kép
 


Szia Gabcsi!

Hát igen, meglehet szokni ha valaki segít nekünk. De az a legjobb hogy az első időkbe azért ott volt veled anyukád. A nagy távolság ilyenkor rossz. Nálunk anyuék az első fél évben szinte minden nap ott voltak. Igaz csak délelött vagy délután , de azért sokat segítettek. Az volt a jó hogy apu sétált manóval én addig vasaltam, mostam esetleg egy órát aludtam. Anyósodékra számíthatsz ?

Mi jól vagyunk. Levi most gyógyult ki a tüszös mandulából és nagyon jól érzi magát. Rengeteget járunk a Duna partra, ott homokozik fürdik nagyon jól elvan. Már szép barnák vagyunk, pedig még csak most kezdődik a nyár.
Kép

ilyen a Duna-part.

Kép

így építkeznek apával.

Kép

és persze halat is főzünk.

Lassan lejár nálam a három év. Igaz csak szeptemberbe megy Levi oviba. Szerencsére a munkahelyemet is rugalmassan eltudom látni, mivel családi vállalkozásunk van. De azért hiányozni fognak szeptembertől az együtt töltött mindennapok.

Most futok mert Manó anyuéknál van és még van egy csomó elintézni valom. Vásárlás, tankolás.....stb.

És persze zuhog az esső!!!!!!

Sok puszi. Majd még jövök holnap vagy szerdán. Vigyázzatok Dankára.

Ja! Te teljessen rendbe jöttél? A bénulásra gondolok?

Kép



móni
 
 


Sziasztok mindenkinek. Nagyon édes a picurja mindegyikőtöknek. Gabcsi a kislányod nagyon kis zabálni való. És édes nevet választottatok neki, képről úgy tűnik, hogy illik is hozzá.
Csilla neked is úgyszintén csak gratulálni tudok a kiscsajhoz, mert tűndéri, de ő már egy kis vacak. Tündi neked is tuti édes mindkét gyerkőcöd.Tündi te nyíregyházi vagy?
Egyszer voltunk ott még a tavasszal, a sóstói- gyógyfürdőben, az nagyon tettszett.
Magamról annyit, hogy most várjuk a második picurunkat, aki július vége felé kell, hogy megszülessen és ha mindenigaz, akkor óriási boldogságukra kislány lesz és Csengének fogják hívn.Van már azért egy 14 éves nagyfiam is , aki most fog ballagni a 8-ból, ő egy kicsit idegtőpő korszakában van, mármint a részemre. Még mielőtt elfelejteném, mi Pesten lakunk és sajna nem kertes házban.
Akkor sziasztok mindannyiotoknak és további kellemes babázást mindenkinek és egyébként mindenki hozzászólását szívesen várom.


Sziasztok!!

Na most én is rég voltam, de örülök,h irtatok!! :lol:

Szia Gabi!! mi még nem beszéltünk, még nem olyan régóta irogatok ide.Örülök h jól vagytok nagyon sokat nőt a kislányod, már irtam régebben, h kép alapján nem látszik koraszülöttnek, szép érett baba.Mostani kép ebben a kis eperkésbe nagyon cuki.Irj még ha van időd, nekem is anyukám segitett mind a két gyerkőcnél és nagyon jó volt, szerencse még most is számíthatok rá mert ő is itt lakik nyíregyházán az egyik lakótelepen, tehát nem olyan messze mint a tiéd.

Móni!
Nagyon szép helyen laktok. Ilyen közel van a dunapart? Nagyon szerencsés Levi, h ilyen szép helyen játszhat.Olyan mintha mindíg nyaralnátok. :lol:
Tesót nem tervesztek, vagy mész dolgozni?

Ildi!

Üdv köztünk! jó h irtál :lol: Igen nyíregyházi vagyok, és örülök h jártál már itt, Helgának már irtam, h milyen szép lett Nyíregyháza az elmúlt években, Az állatkertet nem néztétek meg, érdemes mert nagyon szép.Irj még és gyere te is bátran. Én csak igy alvás időben tudok gépezni.Nincs is már messze az a julius pontosan mikorra vagy kiirva?Én a második babóval olyan türelmetlen voltam már az utolsó egy hónapban és tulvittem négy napot. ez volt a legrosszabb.

Velünk nincs semmi különös Dávid alszik, Dóra meg anyukámnál van ma nincs ovi és elvitte egy kicsit szórakozni.


Na megyek irjatok!!!!! Helga rég irtál hol vagy? mi a helyzet tesóügyben?

Sziasztok
Tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bocsi én is régen irtam már....sokat vagyunk kinnt a jó levegőn,délelőtt is meg délután is ezért keveset vagyok a gép közelében.
Kistesó még nincs a "láthatáron" :evil: sajnos már kezdem "lemondani.....
Különben jól vagyunk,Szabi most van a dac korban..mindenre azt mondja,hogy nem s hisztizik.Pohárból már szépen iszik,s kezd önállóan enni is.

Elnézést a rövidke irásért,majd pótlom a többit!
Sziasztok Helga
Vendég
 


Sziasztok!

Tanulok, tanulok :? . Holnap vizsga és még van 3. De már mindjárt itt a június vége és egy időre pihi.

Gabcsi, nagyon cuki a kisbabád! Egyáltalán ne foglalkozz azzal, hogy rendetlenség van esetleg otthon, az a fontos, hogy sokat pihenj, élvezzétek az együttlétet. Szopival hogy álltok, írtad, hogy Daniella nem akart szopizni.

Móni, nagyon szupi kis időtöltés ez a Duna-part(i).

Tündi, Dórika meggyógyult? Dávidka nem kapta el végül a betegséget?

Ildi, üdv itt, köszi a dicséretet Toncsi nevében :wink: . Írj magatokról.

Toncsi egy tündér továbbra is, már annyit beszél, hogy őrület :shock: ! Pl. elment, apa, papa, anya, alma, alszik, nem, (na)gyi, kő, kap(u), baba, kocsi, bácsi, néni, autó, cica, busz, hinta-palinta, pulcsi, könyv .... (éppen beszélgetnek lent az apjával, és hallom mit mond) Be sem áll a szája, persze már mások előtt szégyenlős, főleg ha férfi az illető :lol: .
Járni még esze ágában sincs :? , bútorok mellett meg két kezét fogva már járkál, de egy kezét fogva már inkább leül.
Helga, a Te kisfiad is későn kezdett el járni, ugye?
Tegnap már megvettük az első szandiját, olyan cuki, kis narancssárga egérkés, remélem, mire rendesen megtanul járni, nem növi ki :oops: . De már nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg neki :wink: .

Kis akaratos, már próbálgat, mit lehet és mit nem. Amikor ezerszer mondom el, hogy nem és Ő huncutul kukucskál, hogy figyelem-e és csak odanyúl. Persze mondja is közben hogy nem :lol: . Imádja a könyveket, és már csak néha kóstolgatja :lol: .
Még mindig nem nagyon akar hízni, úgy látszik modell-alkat :shock: :wink: .

Puszi mindenkinek
Csilla

Csilla

Kép

Kép
 


Csilla, de jó, hogy irsz! Olyan sokat eltüntek a régiek közül. De te még itt vagy! Most látom, hogy lekéstem Toncsi szülinapját is. :(
Hogy telt el? Sok ajándékot kapott a manó?

Móni, olyan jó, hogy ilyen közel van a Dunapart hozzátok. Levi élvezi nagyon. Egyébként kérdésedre válaszolva, nem igen tudok anyósra számitani. Hogy miért nem? Nincs nagy kedvem belekezdeni, mert hosszu. A lényeg, hogy nem felhőtlen a viszonyunk.

Ildi, kérünk pocakos képet. :lol: :lol: Ez olyan nevezési dij!!! :lol: :lol:

Holnap megyünk méredzkődni, mert olyan érzésem van, hogy picur keveset iszik. Ugyhogy kiváncsi vagyok.


Helga, kitartás! Jó kis móka lehet ez a dackorszak. :lol: :lol:

Kép
 


Sziasztok!

Mindenki jól van úgy látom. Sajnos most nincs sok időm ,mert Levivel vagyok a munkahelyemen. Képzelhetitek mi van. A mamáék elmentek 2 hétre nyaralni és most együtt vagyunk. Nagyon sok mindent csinálunk. A hétvégén a Balcsin voltunk 3 napot a barátnémnál. Félem elöször, hogy hogy fogadja Levi a távollétet és hogy apa nincs velünk, de semmi gondunk nem volt. Haza jönni is alig akart.

Ildi: Üdv. köztünk. Második baba a nagyfiú mellé az olyan lehet mint amikor az egyik kicsi a másik pici. Bocsi, nem akartalak bántani, de nem irigyellek. A nagyfiú hogy viszonyul a kistesó érkezéséhez?
Szép nevet választottatok a kislánynak. Hány éves vagy Ildi?

Tündi: Örülök, hogy minden rendben van veletek. Nyaralás lesz?

Helga: Már írtam, de most is úgy gondolom, hogy a kistesó akkor fog össze jönni ha nem aggódsz annyit rajta. Kicsit pihenj és élvezd a férjed kedvességét, gyengédségét és próbáljatok meg pár napot csak kettesben tölteni párodal. Hidd el kopogni fog a gólya ismét.
Dackorszak, mi is át mentünk rajta. Hát ezt kikell bírni, de neked kell erősnek lenned. Itt sajnos sok jó tanácsot nem tudok adni. Van párdolog amit csináltam Levivel ilyenkor, de majd legközelebb leírom.

Csilla: drukkolok a vizsgáidhoz. Nem könnyű egy picike melett tanulni és vizsgázni. Ne aggodj a hízásal van olyan korszakuk a gyerekeknek mikor nem is nőnek és nem is híznak semmit. Az biztos szép modell lesz a lánykádból.
Írjad ám, hogy miket mond Toncsika, mert később érdemes lesz olvasgatni.

Gabcsi: Örülök, hogy jól vagytok. Értem hogy nem vagytok jóba anyóssal. Sajna ez sok helyen így van. Nekem fura mert nekem olyan volt anyósom mint ha az anyukám lett volna és soha nem kötözködött. Sajna már meghalt 2 éve. :cry:
Az anyatejen kivül kap mást is Danka? Én egy cumis üvegben kamilla teát adtam Levinek a két szopi között, mert volt hogy szinte 10 percenként szopizni akart.
Pihenjetek és élvezzétek egymást az a lényeg.

További szépnapot mindenkinek. Puszi:

Kép



móni
 
 


Van pár képem a Balcsiról.


Kép

Kép

Kép

Kép


Még az idén jó lenne vissza menni.

Kép



móni
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk,bár Szabikám megint elesett :cry: .Kimentem vele a strandra s persze,hogy nem engedte,hogy fogjam a kezét...rajta volt a strandpapucsa ami már vizes volt s igy ahogy elengedtem a kis kezét a lépcsőnél hát nem elesett :cry: ráadásul pont a kis fejére...hálistennek nem lett komolyabb baja csak felületi horzsolás lett az orra s a jobb szeme fölött....

Móni
Jók a képek!Mi két hét múlva megyünk le a Balatonra Vonyarcvashegyre /ott van üdülőnk/10napra..remélem akkor is ilyen jó időnk lesz mint most.Hát bizony kistesóval már egy éve próbálkozunk de még semmi" :evil: talán a Balcsin...környezetváltozás..a párom is kikapcsolodik..talán ott sikerül majd... :roll:

Csilla
Kisfiunk elég későn kezdett el járni kb.olyan 16-17hónaposan..de talán azért mert ugye ő 2hónappal korábban született s a mozgásában volt egy kicsit lemaradva igy jártunk gyógytornászhoz is.De mára már behozta ezt a lemaradását :) Ne izgulj a Te gyermeked is egyik pillanatról a másikra majd elkezd menni..

Gabcsi
Belenéztem a naplóba amit irtál ..igen jó s helyesek vagytok!
Sok örömöt a kicsihez!


Sziasztok további szép napot mindenkinek! Helga
Vendég
 


Sziasztok!
Svédországból fogok utazni a kislányommal, és szeretném tudni hogy hogyan lehet közlekedni Budapesten...

Lehet olyan taxit rendelni amiben van biztonsági ülés a gyereknek?
A metrón meg a buszokon lehet babakocsival menni? Nem tudom hogy kell-e egy esernyõs kocsit vennem vagy ha a rendes babakocsival is lehet közlekedni...

Sziasztok
/Bercsi
 


...esernyos kocsit akartam írni, de nem sikerült
/bercsi
 


Sziasztok!

Ugylátom megint"eltünt"mindenki vagy esetleg átment másik topikba? :? na nem baj...........hm........

Bercsi

Ugy tudom,hogy egy taxibam nincs gyerekülés külön /legalább is nálunk itt Győrben../s szerintem metrón vagy buszon nyugodtan mehetsz babakocsival.

Szabikának mandulagyulladása volt már megy ki belőle...szegényt eléggé megviselte s étvágya sem volt :cry:de már jobban van.
Hétfőn megyünk le a Balcsira igy kis ideig nem leszek...

Mindenkinek további szép napot!!! s irjatok ha van kis időtök!

Móni,Tünde,Gabcsi, Klauszka,Csilla,Ildi.......

Sziasztok Helga
Vendég
 


Hát sziasztok lányok,

ismét itt vagyok... vagyis vagyunk. :lol: Köszi, hogy hiányoltatok!
Először is Gabcsi!!!! Nagyon gratulálok Daniellához!!! Úgy emlékszem, amikor még vártad a kislányodat!!!!! Azt megkérdezhetem, miért érkezett a hercegnő előbb?
Helga!!! Szabika már ilyen nagy fiú? nagyon régen jártam erre... Elcsi is "megnőtt", már 14 hónapos lesz! és imádnivaló (persze). :lol:
Ja, és amiért igazából feljöttem: Csilla!!!!!!!!!! :shock: Láttalak az okosbaba topicon!!!! Hogy megy az angol???? ilyen kicsi a világ, mi is csináljuk március óta Elcsivel! azért mentem fel, mert audio angol szótárat keresek, nem tudsz esetleg segíteni? Mi van Toncsival? Eszik már rendesen?
Elcsi nagyon mozgékony, és sajna nagyon keveset alszik napközben. ma például összesen 15 percet volt hajlandó. :shock:
ezért nem nagyon tudok feljönni, de azért majd megpróbálom!!!
Mindenkinek nagyon jó hétvégét!!!!

K.
Kép
 


Sziasztok!

Régi ismerős :D !
Toncsi nem sokat változott, alig eszik, alig hízik, nem jár, de rengeteget beszél, be sem áll a szája. Mindent utánunk mond, már nagyon kell vigyázni, mit mondunk előtte.

Mindenki élvezi a nyarat? Helyes! Mi is voltunk már pár napot a Zemplénben, jövő héten megyünk pár napra a Balatonhoz, aztán hozzánk jönnek nyaralni a nővéremék egy hétre és már vége is a nyárnak :( . Huhh!

Gabcsi, Daniella szépen növöget?

Mindenkitől nyári élményeket és képeket várunk :wink: !

Hali
Csilla

Csilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot kivánok!örülök,hogy azért csak-csak visszanéztek ide... :wink:
Nagyon jól sikerült a mi nyaralásunk!szép időnk is volt...sokat tudtunk fürödni.Szabi is élvezte a vizet s persze a homokozót is!alig akart onnan kijönni :) /Balatonon nyaraltunk...10napig voltunk ott/mindig enni akarta kis huncutka s persze mi meg is vettük neki azt amit megkivánt..persze csak mértékkel...szép barna lett velünk együtt..engem megcsipett egy méhe vagy darázs...de lehet,hogy csak beleléptem vagy ráléptem/ igen sok volt ott idén Vonyarcvashegyen../bepirosodott a lábam s feldagadt igy el kellett menni az ügyeletes dokihoz Keszthelyre aki adott rá gyógyszert s kenőcsöt s mondta hogy jegeljem meg borogassam s akkor két nap alatt el fog mulni..igy is lett.Már meg sem látszik!
Szabika még mindig nem mond egész mondatot de már egyre több szót tud pl: nyunya=nyuszi mongó=homokozó kocsi,poká=pohár,
tészta,nagymama,oké,jó,cica,....stb

Sziasztok Helga
Vendég
 


HU-hU-hu :wink: :wink: :wink: ?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy régen irtam :oops: :oops: viszont mindig olvaslak benneteket.De sajnos nincs mindíg időm reagálni.

Örülök, hogy mindenkinek jól sikerűlt a nyaralása, :D mi nem megyünk sehová idén. :( A férjemnek két munkahely és kevés szabadidő miatt. De bizakodóak vagyunk és jövőre remélem eljutunk valahová. Dávid most abban a korszakában van, hogy minden érdekli szerel, mászik rombol, és még sorolhatnám. Állandóan a sarkában kell lenni mert rosszat csinál. kb 3hete még a korházba is bevittem megfigyelésre, mert kihúzta a tv-t a csatlakozóját a konektorból és beledugott egy fém hacsatot. :shock: :shock: nem ütötte meg az áram mert firellé van bekötve és annak az a feladata, hogy ilyen esetekben leoldja az egész rendszert és áramtalanit. De a biztonság kedvéért azért bevittem ekg-ra. megfigyelés volt 24-órán keresztűl az intenzíven. Szóval megusztuk szerencsére. Dóra most nem jár oviba szünet van majd csak szeptemberbe megy, vele is sokat kell foglalkozni.

Na most búcsúzom de nem végleg igérem jövök és olvaslak titeket. irjatok.!! :P

Minden jót Tündi.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mi még nem nyaraltunk. :?
Lehet, hogy idén is itthon maradunk. :twisted:
nem baj, én nem bánom. sajna Elcsit itthon kell hagynom 3 napra, mert Lengyelországba utazunk a férjemmel üzleti ügyben. tiszta lelkibeteg vagyok, mert az én kislányom még mindig rendesen szopizik... és szeretném, hogy ez így is maradjon...

K.
Kép
 


Sziasztok, csajok.
Ildi vagyok és jelentkezem. Sajna mostanában nem igazán volt rá
időm sem és igazából kedvem sem, hogy írjak, mert rendkívül rosszul viseltem a meleget. Az utóbbi egy hónap a szülésig kész kínszenvedés volt számomra, többek között abszólute nem aludtam, fájt mindenem és stb , ja és nagyon be voltam vízesedve.
De örömmel tudatom mindannyiotokkal, hogy megszületett a picur
lánykám július 24-én, du. 3.,05-kor 3490 gm-mal és 56 cm-rell
És persze egyszerűen gyönyörű , vagyis tőkéleletes.
Nagyon jó baba, bár kicsit lusta, ami az evést illeti. Nem igazán akar cicizni, így lefejjük a tejcsit neki, már ami van.
Nem tudjátok, hogy egy 9napos babának mennyi az átlag adagja?
Érdeklődnék esetleg,hogy valamelyikőtök nem tud -e valami módszert zsibbadás ellen, mert a szülést kővetően sem szünt meg a kezeimből az a folyamatos zsibbadás, amit állítólag a vízesedés okozott, azáltal , hogy az idegeket nyomja a víz. Köszi, ha tudtok valami tippet. Bármilyen hozzászólást szívesen várok tőletek.
Tündi: Köszi érdeklődésedet. És hogy vannak gyerkőcök. Ti hogy bírjátok a meleget, bár az utóbbi pár nap nem volt vészes.
Csilla: Hogy van a pici lánykád? Illetve már nem is olyan picur, ha az enyémhez hasonlítom, bár azért még tündéri kiscsaj. És el ne felejtsem, vizsgáid, hogy sikerültek?
bedmona: Szóval kérdésedre válaszolván. 35 éves vagyok és igen kicsit későn érkezett a picurom , de úgy érzem ennek így kellett történnie, hogy pont most még kaptunk egy utolsó lehetőséget, hogy babázhassunk, mivel én közel 14 évig nem maradtam terhes, így nem is igazán terveztük a csöppöt, de ha így alakult azért nagyon örülünk neki. Megérte, bár nem mondom,hogy könnyű, mert úgy ahogy írtad, nekem újból kellett kezdenem mindent. A nagyfiam meg segít, de ő még egyenlőre talán fel sem fogta, hogy van egy kistesója. Most éppen táborozik a héten.
Helga: Vonyarcvashegyen nyaraltatok? Az tök jó lehetett, főleg tíz nap, az szupi.é Biztos élvezte a Szabika is a pancsolást. Nagyon jó meleget fogtatok ki, bár én annyira nem élveztem./ mármint a kánikulát/
Szóval csajok, írjatok. És üdv mindannyiotoknak, valamint további jó nyarat mindenkinek.


Sziasztok!


Ugy látom nem igazán "él" ez a topik :cry: bár lehet,hogy mindenki igen elfoglalt...vagy pihen..nyaral...stb.

Azért én elköszönök mindenkitől valószinű,hogy többet már nem jövök "ide"...

Sziasztok Helga
Vendég
 


:D
 


Sziasztok!

Ismét itt vagyok. Kb 3 hétig nyaraltunk a Dunaparton. Nagyon jó volt. Látom itt érkeztek újak is őket köszöntöm én is. Most nagyon sokat nem tudok írni mert van behozni valom még a nyaralás miatt. Hozok majd képeket is.

Levit készítem az ovira. Egy csomó cuccost kell venni még.

Én is jövök vissza dolgozni, sőt már a gyesem is lejárt így most a szabimat töltöm Szeptember közepéig.

Jók legyetek, szép napot.
Kép

Jövök majd.

Kép



móni
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen voltam én is.................... most csak bejelentkeztem"s próbálok valamit de majd irok mindenképp!

Sziasztok! :roll:

Kép
 


Sziasztok!


Szomokodom,hogy "kihal"ez a topik!
Igaz mostanában én is keveset vagyok gép közelében s régen is irtam...de mindig beleolvasok a topikokban leirtakban,hozzászólásokhoz...

Páran irtátok,hogy közben máshová csatlakoztatok..vagy ennyire elfoglaltak vagytok?vagy nincs téma amiről lehetne beszélgetni?
Nem tudom...hm :cry: azért én elköszönnék ...vagy kiváncsi lennék kivel mivan...pl.-ul havonta jelentkezhetne 1-2alkalommal pár sort irhatna valamit magáról,családjáról...stb.persze én ezt csak javasolnám...én azt annyira "furinak"tartom,hogy valaki csak ugy átmegy másik topikba se szó-se beszéd módon".


Minden jót! sziasztok Helga

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron