Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.....



Mivel rengeteg kisbabás anyuka van a közelembe ,arra gondoltam ismerkedhetnénk.Lehet épp szomszédok vagyunk,lehet épp naponta megyünk el egymás mellett az utcán. Ha van kedvetek akár dumcsizhatnánk is.

Sziasztok

Kép
 
 


Na azert ennel tobben vagyunk.
:cry:

Kép
 


Moncsi+3 szia

Már ketten vagyunk :lol: Több mint a semmi......

Ketten is feldobhatjuk a topicot :wink:

Mi a zsigmondyn lakunk Te merre? Látom a csemetéd 1éves?

na majd belejovunk a dumcsiba addig is szia

Kép
 
 

 
 

Lányok,
van egy Esztergom és környéke topik, ott többen is vagyunk :)
 
 


Szioka Zsenge koszi hogy irtal!Jovok jovok d emost sok a buli buli hatan.Gyerek programok.
Loga-to fele lakunk.
Jamina igen tudom es olvaso uzem modban szoktam lenni ott.Koszi a meghivast elunk vele.
Puszi mindenkinek.Jo hetveget.

Kép
 


Sziasztok!

Látod Moncsi+3,végre rátok találtam!
Gyorsabb leszek legközelebb ígérem!
 


Na igen de egy nyomozonak ez konyu!Ertem itt azt a bizonyos masik forumot! :lol: :) :D :P :wink: Jol vagytok?Mikor fekudt le a szentem?
Niki baba kerlek mond meg anyucinak irjon maskor is!!!!!!!Remelem jol vagytok!Na 2 fius anyuka kozt Zsenge!
Udv mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?Alszik a drágám,gyorsan benéztem,de látom elég lustik vagytok írni!Móni,jó hétvégét,ha addig nem taliznánk.főleg a szombati napra gondolok,mert a péntek bizti nem lesz túl jó!

Puszi!
 


nagyon jo volt a hetvege meg most is pihizek.nem szokta a szántast....de seta?

Kép
 


moncsi...szia



Nikibaba anyukája üzeni..... irok,irok :lol:

utolso hetünket kezdtuk meg a héten a bölcsibe.
hétfötöl "igazi nagylánnyá" lép elö Nikim ovis lesz :wink:
a petöfi oviba fog járni,nagy reményeket fuzok hozzá.


moncsi mesélhetnél magatokrol(gyerekekröl)..... és Regi is:)

merre szoktatok járni,csavarogni,dolgoztok?

Én melozom egomba,nekunk hétkozbe nagyon nincs idönk(ozinte leszek nekem nincs már energiám még lemenni vele csavarogni) és lassan de biztosan itt az ősz is...pffff :evil:

most kicsit beteg vagyok(nagyon) valami virusos nyavalyát összeszedtem,remélem Niki nem irigyli meg és nem kapja el,


holnap is nebézek sziasztok addig is

Kép
 
 


Sziasztok csajok!

Gratula Niki babának a "nagykorúsághoz"!

Egy keveset rólunk:
Nekem két fiacskám van,12 éves és 18 hónapos.
Nem dolgozom,itthon vagyok,de néha jó lenne.
Mi a Moncsi szomszédjai vagyunk,a Csabika meg a Martin pici koruk óta barátok.

Egymáshoz járunk inkább kikapcsolódni,amíg a fiúk játszanak,mi kávézunk egyet(ha hadják).
Néha játszótér,Lógató,meg egy kis séta.

Zsenge,te hol dolgozól?

Mi is beszereztük a vírust,én két hete voltam benne a nagyfiammal,most a kicsi az apával.


Moncsi,Csabika alszik még? :D
 


Most ebredt fel.Most megyunk jatszira de utana igerem irunk.
Na azert vannak itt lanyok is .Nikikere is gondolok Szaffi angi merre vagytok?

Kép
 


Sziasztok,

Bocsi hogy bepofátlankodok, de olvasgatam a topikot és épp bölcsit keresünk. Ti tudnátok mondani egy két dolgot a dorogi bölcsi helyzetről?
Hány van és milyenek?

Sajnos nem igazán ismerek még itt senkit közelebről és nem igazán hogy kitől tudnék tuti infókat bagyűjteni.

Előre is köszike a segítségeteket.
 


Lányok merre vagytok????
Szioka Maci1981 sajna en nem tudok neked ebben a kerdesben segiteni.De remelem mar tobb infod van.
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Ha ho!
Errol jutt eszembe Telapot itt a kornyeken rendelni hol lehet nem tudjatok?
Maci bolcsi ugyben hogy menek a dolgok?

Zsenge hogy vagytok bocsi hogy nem valaszoltam.Logatora szoktunk es minden fele.Most hogy ilyen az ido Lurko-kuckoba is Ja es a Mano tanyaba.De seta barmerre .Ti merre jartok?
Nem csodalom meg munka utan orul az ember ha el.Nem dolgozom de igy is ido hianyom van.Na milyen az ovi?????????
Udv mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!
Most találtamrá erre topitra,igaz kis segitséggel(köszi Moncsi).Én is Dorogi anyuka vagyok, a borbálán lakom egy 23hónapos törpével és a férjemmel.A törpe kisfiú és Zsombornak hívják.
Szeretném figyelmetekbe ajálani egy honlapot,www.bababolt.com-ot,hordozókendővel és hosható nadrágpelenkával foglalkoznak,érdemes megnézni.Nekem már nem bébi a kisfiam,de még mindig nagy hasznát veszem a kendőnek.Mostkeztem foglalkozni a forgalmazásával és tudok nektek segítenni is,illetve annak akit érdekel.
Üdv mindekinek


Szia Móncsi!
Dorogon van egy bácsi aki ilyen foglalkozik,szokta reklámozni is magát telefonszámmal,tavaj 1000ft-volt.Ez a bácsi tényleg úgynézki mint egy télapó,szerintem november közepe-vége táján lesz aktuális.
üdv


Sziasztok lanyok!
Anita kosz az infot , hol lehet a bacsira ra lelni?
Nalatok a Télapo mikor jonn este vagy reggel?
Ma megtanultuk a hideg meleg ertelmet!HHHHHHHHOOOOOOOOO!!!!!!!!
Udv mindenkinek.

Kép
 


Sziasztok!
Találtam ma reggel egy Mikulás telefonszámot,bár ez nem az a bácsi akkiről én beszéltem.Ez egy MIKULÁS SERVICE 06706371659,sajnos nincs több infom róluk.
Üdv mindenkinek


Anita en mar beszeltem a TÉLAPOVAL telefonon.5-en jonn hozzank.
Milyen furan hangzik !Igazad van a kinezete miatt.
Kedden visszuk a konyveket.
Minden Katalinak Boldog Névnapot!

Kép
 


sziasztok


Moncsi,bocs kicsit mi is eltuntunk.....
és még elis leszunk.....épp a hétvégén költözunka barosra--
ott is lesz net,csak az idö kérdése mikor köt9k be.

ovit imádja csajom :lol:
De ehhez kell a két kedves Ovonéni és a dadus is,igaz Nikim könnyen vette hisz bölcsis volt.más..... Voltunk az állatkertbe és ki volt ott? hát a TÉLAPO :D
Na az én nagykislánoyom mikor meglátta szinte megkukult:)
Igaz márkésön szolok lehet.de jánlom az állatkertit is,kulon háza van tele manokkal(nagyon ügyesen van megoldva)
dec.24ig kint lesznek....ha szebb idö lesz még kirándulásnak sem rossz ötlet felmenni.van játszo progi és ott igazán minden a gyerekekért van.

az oviba is jön gondolom a télapo,amit lánykám már nagyon vár.

most ennyi sziasztok

Kép
 
 


Zsenge koltozes hogy haladtok?Nem irigyelek pont kari ellott.mi munkaval jar.Niki ma 3 eves 3 honapos 3 hetes 3napos
telaporol inkab nem meselek mert jjjjjaajjjjjjjjjjjj!
Anita hogy vagytok?

Kép
 


Sziasztok!

nem jár erre dorogi anyuka??? :cry:

Kép
Kép
Kép
 


Kedves Mindenki!

A Babanet nevében szeretettel várunk Titeket a 2009. július 25-i Találkozón, a Millenáris parkban.

Kérdésekkel bombázzatok nyugodtan, kajaügyileg is egyezkedhetünk ebben a topikban.

Gyertek, gyertek!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: