Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Indianyo: nálam a gyüminap úgy néz ki, hogy azért alapvetően gyümölcsöt eszem (aszaltot is), de ebédre vagy vacsorára készítek egy salátát, amit egy szelet pirítóssal eszem meg.
A saláták:
- bruschetta (sok-sok paradicsom, fokhagyma, balzsamecet, zöldfűszerek)
- avókádókrém (Guacamole) - Edith már leírta korábban a receptet
- padlizsánsaláta paradicsommal, fokhagymával

azért ezeket a zöldségeket használom, mert ezek olyan "gyümölcsszerűek" :) a kenyér nem védhető, de nem mindig eszem, az utóbbi 3 gyüminap kenyér nélkül telt.

Szirwen, remélem, hogy a hányingered elmúlt.
Nekem most hétvégén volt hányingerem, és szerintem azért, mert az egyik nap összevissza ettem.
(Elutaztunk kirándulni, és nem bírtam ellenállni a reggelire feltált sok finomságnak - mivel 2 hónapja délelőtt csak gyümi van, szerintem a gyomrom feladta, egész nap tök rosszul voltam)
No, lépek aludni!
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!


Lassan kilábalok ebből a hányás dologból! Már múlik! Végre. Tegnap keményitő napom volt, és csak krumplit ettem, pedig azon kevesek egyike vagyok, aki utálja a krumplit, mindenféle formában. A rizshez viszont nem volt kedvem. Ma meg csak brióst ettem (én csináltam), így ezzel most jól vagyok.

A sok gyümitől nekem is szokot fájni a gyomrom, szerintem holnap inkább v.mi semlegeset eszem, csak még nem tudom, hogy mit.

 


Sziasztok!

Edith!

Mit csiripelnek a madarak? Nagyon-nagyon-nagyon sok boldogságot hozzá!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

 

 
 

Hát, igen, Szirwen, jó kis cserfes madárkával találkoztál! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Éppen ezért is nem írtam az utóbbi időben, mert megtudtam, hoyg babát várok! :) A diétát még folytattam egy ideig, de mára már tulajdonképpen abbahagytam. Igyekszem étkezésekre lebontva szétválasztani a dolgokat, mert így is gondolom, jó dolog, de azért nem bírok ellenni már ebédig csupagyümölccsel. eleinte úgy módosítottam, hogy reggelire ettem az aznap megengedett dolgkból, de így sem jó. Szóval Ha reggel eszem fehérját pl, délben lehet, hyogy keményítőzök, estére meg szénhidrátot vagy gyümit (végülis ez is CH) eszem.
Az a jó még a dologban, hogy eddig nem éreztem émelygést, rosszullétet, és ez hátha így is marad. eddig még mindent meg tudtam enni.

Pedig már nem sok hiányzott volna a végéig, ma lenne a 75. napom. De így is megérte. :lol: :lol: :lol:

Kívánok minden jót itt mindenkinek, bár olyan abszolút véglegesen úgysem búcsúzom el, mert aszokás szerint, azért még foglak olvasgatni. Ha segíthetek is szívesen megteszem. Vagy netalán tán kívántatom majd az általam készített kajákat veletek! :wink: :wink: :wink:

Datolya, ne haragudj, hogy nem válaszoltam előbb a kérdésedre, hoyg márispocakban avgy még csak folyamatban van a baba, de nem akartam elhamarkodottan nyilatkozni. Azért jól ráhibáztál! :wink: :wink: :wink:

Sok-sok erőt, kitartást kívánok mindenkinek! :) és puszilok mindenkit! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edith!

Nagyon sajnálom, hogy elköszönsz tölünk, de természetesen megértem, és szívbő örülök a babádnak.
Azért még hallass magatokról, kiváncsi vagyok minden veled történő jó dologra.javascript::lol:

 


Edit!
gratulálok!!! lesz két kicsid, de jó!!! :)


Én meg elértem a 90 napos feléig, de 3 hete egy dekát sem fogytam, úgyhogy most megcsinálom a 13 naposat és utána folytatom ezt.

Mindenkinek kellemes pihenést!!! és kitartás csajok!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok!

Jó rég voltam fenn, de mostanában nagyon sok a futnivaló, így a fogyim is csuszott 1 kicsit. De azért így is fogytam, igaz csak 1 árva kilót, de ennek is nagyon örülök.
Ti merre vagyot? És hogy álltok? Fogyizik még v.ki rajtam kivül?

 


Hű Edit!

Isten óvja a kis jövevényt!

Gratulálok!


Tünde
Ne aggódj!
Vannak ilyen stagnálások!

Én az utolsó hónapban nem fogytam semmit, de úgy néz ki, hogy tartom magam... még tart a második 90 nap, a reggeli gyümölccsel...



Lányok
Behavazódtam! Hála Istennek!

Szeptemberben megjelenik az első általam illusztrált könyv!
Ráadásul Kaláka!
Nagyon örülök neki! és egyben ez az oka az eltűnésemnek! Mindenkinek kitartást!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hű de eltűnt mindenki! :roll:
































Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

Nagyon édesek a képeid, sajna a mi gyerekszobánk, már elkészült, (én is rajzolok, de csak kedvtelésből) de mindenképp mondom a kisbabás barátnőimnek. Igaz mi nem a városban lakunk, 20km.-re pestől, de gondolom ez nem akadály.:) Remélem sok megrendelésed lesz.

 


Sziasztok!

Edith! Gratulálok!

Mamacka! Sok sikert kívánok a munkához és még sok-sok megrendelést!

Erpé, Szirwen! Igen, még itt vagyok, sőt fogyni is próbálok, sajnos kevés sikerrel, de nem adom fel, hátha egyszer elkapom a ritmist és akkor sikerül nekem is.

Kép Kép Kép
 
 


Szia Datolya!

Még én is létezem, bár a fogyim kevés sikerrel, A megnyugtató, hogy legalább a súlyom tartom. Már ez is v.mi, mert mostanában azért elég lazára fogtam a diétát.:P

 


Sziasztok!

Babához és ilusztrációs munkához gratulálok!

Sajnos a fogyit abba kellett hagynom , annnyira fájt a gyomrom reggelente. Érdekes, korábban a komoly hetes-kéthetes böjtök meg se kottyantak - na jó, olyankor a szellemi-lelki tényezők is segítenek -, most meg... De nem adom fel, elkezdtem végre a bicajozást, egy kicsit pihenek és egy-két hét múlva, amikor már jönnek a gyümölcsök nagy választékban, megpróbálom újra. Hátha a bicaj meghozza a kívánt segítséget.

 


Látom mindenki eltűnt! :) :(

Biztos már mindenki nádszálkarcsú! :)

Én sajnos visszahíztam két kilót... :( gondolkozok, hogy megint belevágok...

Indianyó
Köszi
...azóta megint belefogtál a fogyiba?

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép Kép Kép


halihó
vanitt valaki????

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia, Mamac!
Hosszú ideje először ma néztem be ebbe a topikba is... Láttam, hoyg kihalt... Hiába, nincs idő túl sok helyre írni. :roll:
Áronbaba gyönyörű és olyan kis husi! :wink:
Hát én már nádszálkarcsúnak nem mondhatom éppen magam, de mindig csak ilyen okok miatt lennének plusz kilóim. :wink: NA, ezt értsd jól, nem szeretnék azért egész életemben babás lenni! :P :oops: :lol:
VAgy 3 kilót már felszedtem, hiába, nem igazán voltak rosszulléteim, amik megakadáyoztak voilna, mint anno Krisztával. :roll:
Nálatok még nem indult a babaprojekt? Itt a nyár, tudod! :wink:
Zanyáékkal mi van? Ő már biztos nagypocakos hozzám képest! :D Ha van időd, írj valamit róluk is, bár legjobb lenne, ha ő maga újságolná el a fejleményeket! :)

Tündérkém: :) :
Kép .
És Mütyürkém :) :
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Szia!
De jó, hogy tettél fel képet!

...még meghozod a kedvem! :) :) :)

...mi majd esetleg ősszel szeretnénk belevágni... de igaz ami igaz Áront is későbbre terveztük... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Áronmanó nagyon aranyos kis pasas... esik-kel tiszta kék-zöld folt... :)
Nem győzöm rá bíznia Jó Istenre... én egyre kevésbé tudok rá vigyázni... :(
...képzeld nagyanyja szerint sovány! :( szerintem pont jó! :) nagyon jó természetű, kedves kis emberke... egy csoda! :)
Az apja már szívesen rá állna a sorozat gyártásra! :)

Zsuzsi a 20. hét körül jár... állítólag már nagy a pocija bár én már régen láttam...


puszi
marcsiádámáronbaba

Kép
Kép
Kép
 
 


...még az lemaradt ... a három kilót a babára lehet fogni! bezzeg nekem nincs kire kennem! :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: elkellene megint kezdeni de semmi kedvem...


Amúgy nem kell, hogy csak fogyis hozzászólások legyenek! :) :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Nincs valami nagy pörgés!

Ma vagyunk 15 hónaposak!

Megyünk megünnepelni egy kis szurival! :) :) :( :(

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, de nem tudom szabad-e, merthogy én még javában szoptatok. Sajna a terhesség alatt 18kg-ot híztam és ebből közel 5 hónap alatt csak 9 ment le :( Most épp letudom a harmadik gyüminapot, eddig csak 1 kg fogytam, de ez tulajdonképpen jó, mert azt hiszem a szoptatás alatt havi 2-3 kg-ot szabad fogyni. Ezért én egy egy kicsit lájtosra veszem a diétát: nem csak 3x eszem egy nap. Én most úgy érzem, hogy nem lett kevesebb a tejem, meg annyival több "zöldet" eszem, hogy remélem a tej összetétele, tápértéke sem romlott. De légyszi írjátok meg, ha tudtok vm tiltást erre a diétára vonatkozóan!

Kép
Kép
 
 


És Isten éltesse Áronbabát :wink:

Kép
Kép
 
 


Deako

Köszönjük!
Én is végig szoptattam!
A tejre semmi hatása nem volt!
nyugodtan diétázz!

Ez egészséges!

Én is gondolkodom, hogy megint belefogjak sajna visszajött vagy három kiló... nekem a második 90 nap csak gyümi reggelire nem jött be... nem ment le még három kiló sőt visszajött kettő! :(

Most ritkán vagyok gépközelben és nembiztos, hogy sikerül rászánni magam...

megyek mert ordít...

Kép
Kép
Kép
 
 


...még ennyit...

Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedvcsináló a gyümölcsnaphoz! :)



Dinnyeevészet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik Áron meghozta a kedvem. Újra belevágtam a diétába. Most vagyok a 23. napon és élvezem! 4,5 kg-ot fogytam, így már hatossal kezdődök.

Deako, Mamacka belevágtatok?

Edith! Jól néztek ki (Mütyürke is)!

Kép Kép Kép
 
 


Sziasztok,!
Én 4 hete szültem meg a 3.babámat és a 3 trhesség során rámjött 15kg.Szoptatás alatt ezek szerint lehet csinálni a 90 napos diétát???Irnátok,hol találok róla bővebben??Illetve még azt szeretném kérdezni,hogy tudja e valaki,hogy mikor lehet elkezdeni a sportolást?Én mikor terhes lettem elötte futotta és szeretném most folytatni,csak félek,hogy elmegy a tejem.
 


Szia
Szerintem nyugodtan elkezdheted... azért figyeld a tejedet... olvass vissza minden fontos információt megtalálsz belinkelve!
Az erős sporttal óvatosan... izomlázad ne legyen csak szülés utánni tornát ajánlok...



Szeretettel várok mindenkit az augusztus 30.-án 16 órakor nyíló kiállításomra ahol a szeptemberben megjelenő Kaláka verseskönyv illusztrációi mellet egyéb grafikai munkáim is láthatóak lesznek .... remélem olvasható lesz a feltöltött meghívó... igyekszem a gyerkőcöknek is kellemessé tenni a helyet (varrok óriási babzsákokat) sajna Kalákát ide nem sikerült elhívni, de majd a karácsonyi vásárra...


Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


KÉZ-MŰ - Iparművészek karácsonyi vására

Helyszín: Iparművészeti Múzeum - Budapest
Dátum: 2007. december 7-9
IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM
ELÉRHETŐSÉGEI
Budapest IX. Üllői út 33-37

Telefon: 456-5100
Tel/fax: 217-5838
Titkárság: 217-3272

Közönség: 456-5171
Honlap:www.imm.hu
E-mail:muzeum@imm.hu

Ez a régi hagyományokra visszatekintő vásár abban különbözik a karácsony előtt városszerte megrendezett vásároktól, hogy a közönség egyedül itt találkozhat közvetlenül a művésszel, a tárgy alkotójával. Így, még ha nem is vásárolnak, egy-egy személyes találkozás élményével gazdagabban térhetnek haza a múzeumból.

A látogatók a háromnapos rendezvény folyamán naponta kétszer – délelőtt és délután - felcsendülő zenét hallgatva, forralt bort szürcsölgetve gyönyörködhetnek az iparművészek által feldíszített hatalmas karácsonyfában.

Szombaton és vasárnap szeretettel várjuk a gyerekeket is, akik karácsonyfadísz, ablakdísz, apró ajándékok elkészítését tanulhatják meg, és elsajátíthatják a csomagolás fortélyait is




Kép


2007. december 1-2-3.
II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért
Az Iparművészeti Múzeum, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete és a Magyar Formatervezési Tanács 2007. december 1-jén 14 órakor nyitja meg a "II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért" című pályázati kiállítását. A tárlat nyitva tartása alatt játszóház működik a művészek irányításával.

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves régi topikom....


Nos egy újabb gyerek után egy újabb diéta kezdődik :lol: :lol: :lol: :lol: ...

Aug 15.-ei bejegyzésnél még nem sejtettem de már Andorom ott lapult a pocakban...

És azóta is már eltelt egy év, ma van a negyedik napom...

Kép
Kép
Kép
 
 


Visszatérek ide újra, immár még egy fiúcska édesanyjaként. Látom, hogy szépen gyarapszik a gyermekek száma, azok között, akik ezt a topikot látogatták régen.
Visszatérésem oka az, hogy elérkezettnek láttam az időt újra belevágni a diétába. Ma van az első napom, remélem mire ősszel lehullanak a falevelek rólam is lehull úgy 10-15 kiló.

Ha valaki még kedvet kapott azt várom!

Puszi: Datolya

Kép Kép Kép
 
 


Hetedikén nem kezdtem el a diétát, hanem két napja. Ez a harmadik napom, szénhidrát. Hogy ma mit fogok enni, még nem tudom. Az eddigi két nap azért volt egy-egy kis kisiklás, de az a lényeg, hogy elkezdtem. 78 kg-ról indultam, jó lenne tizet fogyni és végre végigcsinálni ezt a diétát. Bár most elég sok a nehezítő körülmény (szünet van, így a gyerkőknek is kell főzni és úgye ők nem diétáznak; egyedül vagyok velük reggeltől estig, ami néha kissé idegölő, s mint ilyen fokozott szénhidrátbevitelt kívánna; lesz még ezeken kívül egy költözés is stb.), de azért igyekezni fogok.

Kép Kép Kép
 
 


Sokkal értelmesebb ha nem diétáztok, hanem elkezdtek szépen mozogni, fokozatosan növelve az adagot. Nehezen indul be a fogyás, de ha egyszer megindul akkor onnantól könnyű!
 
 


Sziasztok!

Lehet csatlakozni hozzátok?

Én májusban kezdtem el fogyókúrázni, azóta 10kg-ot fogytam de nem a 90 napossal. Most elhatároztam hogy megpróbálom ezt a diétát.

Szeretném tudni hogy volt-e valaki aki végigcsinálta a 90 napot és hogy mennyit fogyott ez idő alatt?

Datolya Te csinálod? Már máskor is megpróbáltad?
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: