Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Dr. Demjén Lászlóról szeretnék minnél többet megtudni.
Köszi
 


Szia!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de én ismerem, hozzá járok. Mi érdekelne vele kapcsolatban?


Kép
 
 


Szia!

Igen aktuális még, én is hozzá járok, tulajdonképpen egyik ismerősőm most szült nála másfél hónapja és ő nagyon pozitívan vélekedett a Doktor Úrról.
Kiváncsi vagyok mások véleményére is.
Az első babámat várom, rengeteg kérdés merül fel bennem, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
Te hogyan vélekedsz a dokiról?Nála fogsz szülni? :?: :?:

Köszi.
Szia,
Szaffika

UI: hogyan tudom a babafalvás vonalzómat feltölteni ide?
köszi :oops:
 

 
 

Helló! :shock:

Húú, ez a sok kérdés. :)
Na szóval. Mi is az első babánkat várjuk, vagyis ilyen nemű saját tapasztalataim nincsenek a dokiról. Amit viszont tudok!!!!! Újpesten dolgozott előtte a Szülőotthonban (én is abban a kerületben dolgozom egy "társintézményben"), és csak pozitívat hallani róla.
A másik, amit tudok, hogy a Szabolcs utcában dolgozott egy kedves ismerősöm szülésznőként, és megkérdeztem őt is, de ő is csupa jókat tudott elmondani róla. Szerinte ha az intézmény ahol szülni akarok a XIII. ker-hez tartozik, akkor csakis ennél a dokinál maradjak. Ő meg ugye szakmailag ismeri...
Igen, szeretnék én is nála szülni, de mi még nem nagyon beszéltünk erről a dokival, csak az időpontról. :? Azt hiszem, az ilyen dolgokban én is kezdő vagyok. 8)
Téged mikorra írt ki?
A vonalzót hogy teheted ki?
Ahol csináltad, az az oldal küldött egy e-mailt. Abban van 2 link. Egy HTML kód és egy PHPBB kód. Ahova be akarod illeszteni, a PHPBB kód-ot illeszd be úgy, ahogy van az egész sorát. És akkor meg fog jelenni. :wink:


Kép
 
 


Szia Enikő!

Ne haragudj, hogy ilyen sokára reagálok üzenetedre.
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál 8)

Látom, neked már igazán nincs sok idő hátra Petra hamarosan világra jön.
Szurkolok Nektek!!

Én ezen a héten voltam genetikai UH-n, persze már a MÁV kórházban,.............. mert biztosan Te jobban tudod a Szabolcs utcai kórház sorsát így nem ecsetelem.

Demjén Doktor Úr azt mondta, a MÁV kórház szuperül felszerelt, budapest egyik legjobb és legkorszerűbb szülőszobájával rendelkező intézmény.
Reménykedjünk minden jóban, mert azért valljuk be nem egyszerű dolog egy nő életében világra hozni egy babát!
Megvallom őszintén én néha aggódom, hogyan is leszek rá képes és lesz-e majd elég erőm, kitartásom.
Elkezdtem kismamatornára járni, lehet belekóstolok majd a pilates-be is.
Te jársz tornázni vagy esetleg jógára?Talán szülésfelkészítő tanfolyamra?Milyen tapasztalataid vannak?

ÓÓÓ, már megint ez a sok kérdés...... :)

Várom válaszod, szép napot!
Szaffika


Kép
 


Szia szaffika!

Én nem járok semmire felkészítésre, tornára sem. Talán kellett volna, de nem mentem.
A MÁV Kórházról én is csak jókat hallottam, és én is ott voltam már a 28. heti ultrahangon. De valami katasztrófa a helyzet. A doki is elég gáz volt, a monitort sem mutatta, csak ő nézte, meg volt vele egy hallgató. Aztán néha kérdezett valamit, amiből semmit nem értettem, és én voltam ezért is a hibás... :? Szóval kitartás az ottani vizsgálatokhoz!
Igen, nekünk már nincs sok időnk hátra, pár hét. :)
Azt hiszem, én is mostanság kezdtem el parázni a hogyanokon. A babábk egyenlőre farfekvéses, vagyis csak reménykedni tudok, hogy megforduljon végre.
Bár igen aktívnak mondható. :)

További kitartást, és sok-sok örömöt a várakozásban nektek, na meg szép napot! :) :D

Enikö

Kép
 
 


Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy Demjén László az újpesti sztkban rendele, és hol vezet szüléseket?
 
 


Szia!
Már nincsen újpesten, átment a XIII.-kerületi szakrendelöbe.
Én most találtam rá és éppen tegnap voltam nála...
Ugy tudom, hogy a MÁV Korházban és még talán a II.sz SOTE-n vezet
szülést, de a jövö héten megyek hozzá ujra és megkérdezem.
 
 


Sziasztok!

Én is hozzá járok, és hamarosan nála szülök. :)
Valóban a XIII. ker-i SZTK-ban rendel (Béke tér) hétfő-szerda du, kedd-csüt. délelőtt, péntek bejelentkezés alapján.
Szüléseket a MÁV-ban vezet, nekem legalábbis oda kell mennem, bár én a XIII. kerületben lakom. :D A SOTE-ról nem hallottam idáig.

Más esetleg érdekel? :)

Kép
 
 


Sziasztok,

Demjén doktor valóban a XIII. kerületi SZTK-ban rendel én is oda járok hozzá.
Eddig teljes mértékben elégedett vagyok vele, igaz néha kemény szívűnek tűnnik, de szerintem ez csak látszat.
A terheléses cukor vizsgálatom után is csinált UH-t, mindig mondja mit hol találunk a bébimen és hogyan fejlődik.
Azt hiszem egy picit túlterhelt, elég sokan járnak hozzá, persze ennek is megvan az oka.
Nekem is mondta, h a MÁV-ban fogunk szülni én úgy tudom csak ott vezet le szülést.

enikő, nagyon szurkolok értetek, sok erőt és jó egészséget kívánok!
Remélem pici babád megfordul mielött világra jön!!

pusza
 


Szia szaffika!

Én is bízom benne, hogy meg fog fordulni, bár az utóbbi napokban igen-igen aktív, nem sok nyugodt pillanata van. :)
Terheléses vércukornál, amíg kellett várnom a 2 óra leteltét, nekem is UH-ot csinált, sőt egyszer le is tolt. :oops: Ugyanis panaszkodtam neki, hogy az akkor még Szabolcs utcai UH-on bunkó volt az UH-os nő. Erre kikérte magának, hogy szakmailag jó a csaj, ha meg mozit akarok, menjek 4 D-s-re. :oops:
Mondjuk most a MÁV-ban voltam, és itt sem voltam megelégedve az UH-gal. A monitort sem láthattam..., nem hogy a babát messziről esetleg. :cry:
De semmi baj, hamarosan már kibújik (vagy így, vagy úgy), és akkor napi 24 órát is nézhetem. :lol:

Na szép napot nektek mára. :)


Kép
 
 


Sziasztok, nagyon köszönöm a válaszokat!
Azt nem tudjátok esetleg, hogy 4.kerületből át lehet járni a 13.ba vagy máshova terhesgondozásra?
A Máv szülészet milyen?
Most a szent imrébe kaptam egy jó doki tippet, (ott dolgozom, lehet egyzserűbb) asszem most berontok hozzá magánrendelésre, utána majd még kitalálom hogyan tovább. Csak valaki nézze már meg azt a babát

Kíméletes szülést és sok egészséget kívánok mindenkinek, a babáknak is! :)
 
 


Szia cserri!

Szerintem fog fogadni a doki, mert sokan járnak hozzá a IV., és a XV. kerületből is. Hogy milyen alapon, azt nem tudom, max 1000 Ft-os vizitdíjért, de ezt nem tudom, tényleg, csak azt, hogy járnak hozzá a IV. kerületből. :)
Hogy a MÁV milyen?
A hónap végén, vagy április elején meg tudom mondani. ;)
Amúgy nem nagyon sok rosszat hallottam róla, dicsérik... De hogy mi igaz belőle, passzolom, nem tudom, nincs saját tapasztalatom.


Kép
 
 


Szervusztok!

Én a terhespathológián feküdtem 1 hetet, én is dr. Demjén Lászlónál fogok szülni. Azon a héten mentem volna be hozzá az első találkozásra, de közbejött egy kis komplikáció, így be kellett feküdnöm, kb 10 perce voltam az osztályon mikor is bejött hozzám. Magam részéről teljesen el voltam ájulva hogy egy doki ilyen hamar bejön a kórházba, ha bent van a "betege". Nem ezt tapasztaltam az Uzsokiban, ahol még nem volt fogadott dokim. :roll:
A kismamis osztály nagyon tiszta és a gyermekágyas részleg is, én csak dicsérni tudom.

Üdv, Timi


Sziasztok!
Tudtok nekem telefonszámot adni? Én utoljára a szülőotthonba találkoztam vele, akkor nagyon rendes volt hozzám.
Köszönöm Betty
 
 


Dr. Demjén László, szülész-nőgyógyász szakorvos, XIII. ker. Szakrendelő, 06 1 4524212, 1139 Budapest, Szegedi út. 17. H,Sz:du., K,Cs:de


Sziasztok!

Én új vagyok itt, és érdeklődni szeretnék hogy szűlt e már valaki a Demjén dokinál, és ha igen akkor érdekelne hogy mennyiért vezet le szüléseket.?
Előre is köszönöm ha válaszol valaki.
Szép nyarat mindenkinek.
 
 


Látom, nem igazán él a topik, de ha erre jár esetleg vki... Engem is érdekelne Demjén doki tarifája.
Előre is köszönöm a választ.
 
 


Sziasztok.

Mit szeretnétek tudni Dr. Demjén László-rol?
 
 


Kedves Geeger!

Engem is érdekelne a Demjén dokival kapcsolatban szinte minden. Voltam már nála a Szegedi úton, nekem eddig közömbös volt. Most szeretnék babát, jelenleg a XIII. kerületben lakom, ezért kézen fekvő lenne nála maradni.

Kérdéseim: Van magánrendelése? Vagy a terhesgondozást is a szegedi úton végzi? Te szültél már nála? A MÁV-ban vezet szüléseket? Na igen, és a tarfája?

Egyelőre ennyi kérdésem volna...

Köszi, zsuzzs :)
zsuzzs
Gödöllő
 
 


Sziasztok!

Én ma voltam Demjén dokinál a szakrendelésen.Mi még csak tervezzük a babát,de érdekelt hogy vállal e szülés levezetést.
Azt mondta hogy a szülést egy magán klinikán vezeti le de konkrétumot akkor mond ha már aktuális lesz a kérdés.

A kérdésem nekem is az lenne hogy hol és mennyiért lehet nála szülni?
Ha valakinek van friss információja erről kérem írja meg.

Köszönöm

krissztaa
 


Kedves: zsuzzs

Magán rendelésen nem voltunk igy nemtudom hogy van-e, terhes gondozást a Szegedi úti rendelöben végzi, igen elvileg nálakelet volna, de kiderült hogy nincs szerzödése hogy vezethet le szülést a MÁV kórházba.

Ha nála akarsz és vele akarod levezetni a szülést figyelmesen kérdezd ki hogy hova van élő szerzödése.
Amugy kitünő ügyes szakember csak mivel sok terhes anyukálya van igy néha kapkod. Ha nála akarod ezt mind elvégezni mindent megkel tudni kérdezni hogy mikor hol vezet szülést.
Amugy nem ö vezeti le a szülést hanem a korház ügyeletes szülész, ő csak melleted áll és informál.
 
 


Sziasztok!

Demjén doktorhoz járok terhesgondozásra a XIII.kerületi Szakrandelőbe.21hetes vagyok.
Bár mindig olyan hamar letud,így időm sincs kérdezgetni,meg nem is akarom feltartani, mert álltalában nagyon siet,hiszen rengetegen járnak hozzá.
Gondolom itt utánna kérdezgetek dolgoknak,kiváncsi vagyok a tapasztalatokra én is vele kapcsolatban.
Számomra egyébként szinpatikus nagyon-

Szóval kérdésem,hogy jellenleg melyik korházban vezet le szülést, és álltalában mennyiért vállal..hisz ez is fontos kérdés.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Szép napot mindenkinek :D

Szlivi
 
 


Bár senki nem reagált a kérdéseimre, azóta már mindent kiderítettem.

Már csak magánklinikán vezet le szülést.
Mint minden jó orvos..

Szlivi
 
 


Kedves szlivi!

Megosztanád velünk hogy mit tudtál meg a magánklinikáról?

Köszönöm

krissztaa
 


Persze itt a cime:
http://www.robertklinika.hu/index.php
Én sajnos biztos 300ezret nem tudok kifizetni,nekem ezt az összeget mondta....:(

Szlivi
 
 


Ha még valakinek aktuális, azért én óva inteném Demjén dokitól.
Én hozzá jártam, mert ő volt az első nődokim, aki normálisnak tűnt.
Nem volt vele gondom, bár eléggé gyorsan letudott mindig. Aztán nála is szültem. Borzasztó volt.
Ő azt mondta, nehéz szülés volt. Én hozzátenném, hogy csak és kizárólag miatta volt nehéz a szülés.
Gyakorlatilag annyit csinált, hogy bejött, amikor a MÁV-os kollégák jelezték, hogy már illene, megvizsgált, burkot repesztett, hogy haladjunk, adott oxitocint, hogy gyorsítsunk a dolgokon, aztán közölte, hogy hazamegy vacsorázni, úgysem lesz semmi 11-éjfélnél korábban.
Mikor visszajött, és nagyjából kitágultam, meg sem várta, hogy tolófájásaim legyenek, mondta, hogy szülünk, és nekem ugrott a könyökével. Én szülni így nem tudtam, csak az életemért küzdöttem, nehogy kettétörjön. Kicsit már ő is kétségbeesett, hogy a "nagy segítség ellenére" nem jön ki belőlem a baba, legalábbis az arckifejezése ezt tükrözte. A végén egyszer megengedte, hogy magam nyomjak csak, nem könyökölt. Akkor haladtunk egy kicsit, a következő tolásnál én mondtam neki, hogy hagyjon, majd én magam csinálom, és akkor szépen kicsúszott a baba.
A varrás sem sikerült túl jól, azóta is fáj...

Lehet, hogy nem mindenki "járt ennyire pórul" nála, mindenesetre annyi biztos, hogy ő is az a típusú szülész, aki orvosi ügyet csinál egy természetes dologból.

Ja, és még egy: nála a gyermekágy 4 hétig tart.
Én ilyenről még nem hallottam.

Leendő anyukák, tájékozódjatok előre mindenről, akkor is, ha nagyon elfoglaltnak tűnik a doki, és ne engedjétek, hogy lazán kezelje a dolgot.
 


A doktor Úr elérhetősége:
Dr. Demjén László
Szülész-nőgyógyász szakorvos
demjen.laszlo@robertklinika.hu

Bejelentkezés:
+36-20-9576-165
+36-70-5040-990
 
 


Üdv mindenkinek!
Nem vagyok járatos az ilyesmiben így kicsit bután fog hangzani a kérdés. Én nemrég költöztem a XIII. ker.be és nőgyógyászt keresek. Láttam a beszélgetéseteket és el szeretnék menni Dr Demjén Lászlóhoz, csak azt nem tudom hogy ő magánorvos és fizetni kell neki, vagy rendelőbe dolgozik és nem kell külön pénzt adni neki a vizsgálatokért? Tényleg bocsi a bugyuta kérdésért! :oops: Előre is köszönöm a válaszokat!
Szép napot kívánok!
Kylanee
 
 


Üdv!
Sajnos nekem negativ tapasztalatom volt róla!
3 éve jártam már hozzá,vérzéses rendellenességekkel,de egy ultrahangra sem küldött el,ami kimutatta volna ,hogy mitől vérzek.Magán úton mentem el ultrahangra ahol kimútatták ,hogy egy óriási miómám van .Ettől véreztem.Ha ő alaposan megvizsgált volna akkor ez kiderűlt volna.Ezek után minden bizalmam elment.Másik orvost kellett keresnem,aki azt mondta ,hogy utolsó pillanatban kerültem hozzá.A műtétre is fell kellett javítani a vérképemet ami addigra nagyon leromlott a vérzések miatt.Olyan nagy volt a mióma ,hogy már a méhemet is kinőtte.A méhnyakba jött már le.Sajnos ez a felelőtlenség a méhembe került.Még az a szerencse ,hogy nem vált rosszindulatúvá.
Nekem sajnos ez volt a tapasztalatom róla.
piroska61
Budapest XIII. kerület
 
 


@szaffika:


Ez egy pénzéhes köcsög, nem foglalkozik egyáltalán a problémáddal, meg sem vizsgál max. a rákszürést, és ahényszor csak tud visszahív. A HPV vel ijesztgeti a nőket. Mert attól mindenki fél és laikusak a vírussal kapcsolatban.
Barátnőmnek rákszűrést csinált.. persze, hogy talált is nála HPV-t,és nem szabad teherbe esnie . 10.500. ft. 10 perc.
Majd csináltat mégegyet  a többi panasszal nem is foglalkozott megint
10.500. ft 8 perc
majd fel felhívják, hogy juj juj, mindenfélekép be kell menni, mert rossz lett a lelet és nem adhatják ki csak személyesen...
begyünk.... Ja semmi csak van egy kis gyulladás de igazából nem sok minden változott....
10.500 ft 5 perc
5 percet volt bent barátnőm nála a meglévő problémáit és kérdéseit meg sem tudta vele beszélni, mert mondta, hogy nem ér rá, mert siet. Előbb kint volt a rendelőból mint mi. Hová az anyjába siet mikor fizettünk a vizsgálatért.
Hát beszarok... ez már nem is órabér hanem percdíj.
írt fel gyógyszert és mondta hogy 3 hónap mulva megint mentünk...
és ugyan ez megint....
10 ezer és 10 ezer .....
legutóbb is visszamentünk és csinált egy vizsgálatot, majd barátnőm mondta neki, hogy esténként néha úgy szúr az oldala, hogy alig tud aludni.
Meg sem vizsgálta, mondta neki, hogy ez egy csúnya betegség jele, de majd legközelebb elárulja mi az.
Ja, és nem szabad teherbe esnie.
Már egy éve ez megy, ott hagytunk nála vagy 100.000 ft-ot a semmire. Voltunk az onkológián is. Ott is beszéltünk egy nögyógyásszal a HPV-vel kapcsolatban, mert már barátnóm ki volt, hogy nem gyógyul és nem lehet babánk. Azt mondta hogy nincs is semmi baja ez majdhogynem egészséges lelet és nyugodtan essen teherbe.
Na most akkor mi van....
Most fordultunk az orvosi kamarához és már folyamatban van a feljelentés Dr. Demjén ellen.
Mindenkinek ajánlom hogy messziről kerülje el és ha ez vagy hasonló megtörtént vele akkor nyugodtan jelentse fel a kamaránál......
baaaba
Budapest IV. kerület
 
 


baaaba
Budapest IV. kerület
 
 


@enikö:


Ez egy pénzéhes köcsög.....
Barátnőmnek rákszűrést csinált.. persze, hogy talált is nála HPV-t. 10.500. ft. 10 perc.
majd fel felhívják, hogy juj juj, minden félekép be kell menni, mert rossz lett a lelet és nem adhatják ki csak személyesen...
begyünk.... Ja semmi csak van egy kis gyulladás de igazából nem sok minden változott.... 10.500 ft 5 perc
5 percet volt bent barátnőm nála, mert mondta, hogy nem ér rá, mert siet. Hová az anyjába siet mikor fizetek neki.
Hát beszarok... ez már nem is órabér hanem percdíj.
írt fel gyógyszert és mondta hogy 3 hónap mulva megint mentünk...
és ugyan ez megint.... 10 ezer és 10 ezer .....
legutóbb is visszamentünk és csinált egy vizsgálatot, majd barátnőm mondta neki hogy esténként néha úgy szór az oldala, hogy esténként alig tud aludni.
Meg sem vizsgálta, mondta neki, hogy ez egy csúnya betegség jele, de majd legközelebb elárulja....
Ja és nem szabad teherbe esni.
Már egy éve ez megy ott hagytunk nála vagy 100.000 ft ot a semmire. Voltunk az onkológián is. Ott is beszéltünk egy nögyógyásszal. Azt mondta hogy nincs is semmi baja ez majdhogynem egészséges lelet. és nyugodtan essen teherbe.
Na most akkor mi van....
Most fordulunk az orvosi kamarához és már folyamatban van a feljelentés Dr. Demjén ellen.
Mindenkinek ajánlom hogy messziről kerülje el és ha ez vagy hasonló megtörtént vele akkor nyugodtan jelentse fel a kamaránál......
baaaba
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Gondoltam megosztok néhány tapasztalatot Veletek Demjén Lászlóval kapcsolatban.
Mi nemrég szültünk nála, egy baráti pár ajánlására kerültünk hozzá. Az első találkozón nagyon készséges volt és figyelmes, itt beszéltük meg a terhességgel majd a szüléssel kapcsolatos részleteket, valamint az anyagiakat is itt tisztáztuk. Anyagiak tekintetében mondhatni a piaci átlag alatti árakon dolgozik, tehát ez jó. Vagy mégsem? Eddig tartottak ugyanis a pozitívumok. Második, harmadik, majd többedik viziteken mindig volt valami, ami már kevésbé volt szimpatikus. Eleinte csak egy kis várakozás a rendelőben, vagy éppen telefonon elérhetetlen, de ez még előfordul. Az viszont már kezdett érdekes lenni, hogy a többedik találkozás alkalmával is úgy mentünk a rendelőbe, mintha először mennénk, mintha nem tudná kik vagyunk, mikről beszéltünk korábban. Többször előfordult, hogy olyan dolgot javasolt (pl. homeopátiás gyógyszert) amit korábban pont ellenzett. Az őssejt levétellel kapcsolatosan is hiába kérdeztük, nem egyértelműen válaszolt. De ez csak a terhes gondozás része volt, a lényeg úgyis a szülés maga, gondoltuk. A szülés nappal indult be, ezért nappal kellett behívni a kórházba, a szülés mégsem volt komplikáció mentes. Az már furcsa volt, amikor a szülésznő (aki nem választott) és a doki között nézeteltérés volt, és „tapintható” feszültség. Mintha nem kedvelnék egymást. Végül természetes úton született meg a baba, de végig kérdéses volt, hogy lesz-e műtét vagy sem, folyamatos készenlét volt. A szülés utáni napokban a kórházban minimális, 1-2 mondatokra ment csak be a doki a feleségemhez, holott nem volt jól, nagyon gyenge volt, a vérképe és a széklete sem volt rendben. 3 nap után mégis kidobták (hazaengedték). Az első napok szörnyűek voltak, a feleségem állapota nem volt túl jó, teje szerencsére volt, de fal fehér volt, és semmire nem volt ereje. Varratszedés a szülést követő hétre volt tervezve, az orvos addig nem is érdeklődött (igazából a terhesség alatt egyszer sem érdeklődött hogyléte felől). Mire kb. 5 nappal a szülés után a párom hüvelyi fájdalmakat érzett, és itt jön az, ami miatt egyáltalán ezeket a sorokat írom. Én „megvizsgáltam” a területet (hozzáteszem a szülést követően egészen addig senki rá sem nézett a sebre!) és legnagyobb döbbenetemre egy kb. dió nagyságú (!) véres tampont találtam… !! ott ahol nem kéne. Minden bátorságomat összeszedve kiszedtem a nem odaillő darabot, miközben az orvossal konzultáltam telefonon. Kb. annyi volt a válasz, hogy ha ki tudtam szedni, akkor jó, semmi gond. Ezt követően orvos és EÜ-s ismerősök valamint a háziorvos és a védőnő véleményét is kikértük a dologról, hogy ők mit gondolnak az 5 napja ott heverő véres vattapamacsról. Nem kell ehhez orvosnak lenni, hogy tudjuk ennek nem ott a helye és természetesen mindenkinek leesett az álla a hír hallatán, a védőnőnk szegény majdnem elájult, a háziorvosnak lettek volna tippjei, hogy mit kellene tenni az orvosunkkal. Mire varratszedésre visszamentünk, az orvos csak annyit mondott (most megkapaszkodni) annak ott volt a helye, vérzéscsillapításra volt ott, és most vette volna ki a varratszedéskor (1 héttel a szülés után). Elmeséltük, hogy mi ezt így nem látjuk helyesnek, az ismerősök, orvosok 100%-a nem ért ezzel egyet és fel van háborodva, mire ő azt mondta, ez az ő stílusa és máskor is így csinálná… 
Mivel mindenki jól van azóta úgy döntöttünk nem visszük tovább ezt az ügyet, de azt gondolom mindenki boldog lehet, hogy nem lett ebből nagyobb baj. A párom vérnyomása és közérzete is azonnal helyre jött ezután. Ami az elképesztő, hogy még a Demjén úrnak állt följebb, hogy mi ehhez kb. hülyék vagyunk, és kerek szemekkel nézett, amikor az áhított boríték helyett nem kapott semmit, csak egy kis kiosztást. Holott boldog lehetne, hogy ennyivel megúszta. Azért írtam le mindezt, hogy mások okuljanak belőle, legyetek nagyon körültekintőek, ne bízzatok senkiben, az pedig nem jelent semmit, ha valakinek választott (fizetett) orvosa van!
elsoszulok
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron