Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy gondoltam ideje ilyen topikot is nyitni :)

Én ma reggel teszteltem pozitívat, így gondoltam megnyitom ezt a topikot!
A szülés kalkulátorok egyik fele azt mondja, hogy a születés várható ideje október 31, a másik fele viszont november 4ét ír! Szóval ki tudja :lol:

Remélem egyre többen leszünk :)

KépKép
KépKép
 
 


Akíra, gratulálok! :lol:
Vendég
 


Köszi :D

KépKép
KépKép
 
 

 
 

En is jovok ide is, elvegre nov.1. a cel hivatalosan. :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, bár nagyon parázok még, októberben volt egy missed ab-om a 11. héten.
Remélem mindenkivel minden oké lesz. :D

Mikor terveztek orvoshoz menni?
Vannak tüneteitek?

KépKép
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy már egy nap alatt 3-an lettünk :)
És egyre több zebra csíkos teszt lesz napokon belül :D

Én is nagyon parázok egyenlőre! Bár nekem nem volt semmi bajom, Kyra is elsőre összejött és nem volt semmi különösebb gond, csak egy kis vérzés, de csak egyszer, ugyhogy elég problémamentes terhesség volt, és most pedig másodikra jött össze! Remélem meg is marad!

Igazából nekem tünetem nincs, ezért nem is hittem el, hogy pozitív lett a teszt! :shock: Kyrával tök éreztem, hogy az vagyok, most semmi! Sőt! Sokat szúrkál és fájdogál, és ezért azt hittem meg fog jönni egy két napon belül...hát most, hogy tudom baba van, remélem, hogy minden rendbe lesz és nem jelent bajt ez a szurkálás!

Orvoshoz én szerintem két hét múlva megyek! Jövőhéten felhívom és kérek egy időpontot a rákövetkező hétre! Akkor már talán szívhang is lesz, és az megnyugtató! Bár, anno ő azt mondta, amint pozitív teszt van látni akar, hogy tudja, hogy méhen belüli a terhesség, de én meg szívhangot is akarok, ami még jövő héten tuti nem lenne :?

Ti mikor akartok elmenni?

De látom majdnem egy idősek vagyunk :D Mármint a babók 8)

KépKép
KépKép
 
 


Akíra,
a fiam nekünk is elsőre jött, sőt a nyári baba is, ahogy a szopi elmaradt, nem is gondoltam, hogy baj lehet, aztán mint derült égből a villámcsapás ...
No de most! :lol: 8) Minden oké lesz és novemberben közös szülinapokat tudunk ezentúl ünnepelni. :D

Én 10-én megyek orvoshoz, kell amúgy is utrót iratnom, szívhang gondolom még nem lesz, majd meglátjuk mit látunk. :)

KépKép
 
 


Lehet tudni, hogy mi volt a baj a második babával? Mi volt az elvesztésének az oka? Mik voltak az előjelek? Vagy nagyon fájó pontra tapintotttam? Megértem ha nem akarsz róla beszélni! :oops:

10.én szerintem már nyugodtan lehet szívhang! :roll:

Érzel valamit? Mármint hányinger, meg ilyesmi?

KépKép
KépKép
 
 


Semmi előjele nem volt, volt émelygés, cicifájás, hatalmas pocak, semmi görcs, vér vagy barna. A 10. héten nem volt szívhang.

2-3 napig olyan rossz volt a szám íze és rossz volt a gyomrom, de most jól vagyok, kicsit puffadok, de ennyi.
Remélem azért minden oké, de egyszerűen annak kell lenni. :)

KépKép
 
 


Sziasztok! Valószínűleg én is okt.31-vagy nov.1 fogok szülni! Én már voltam orvosnál, mert az előző terhességem egy korai vetéléssel végződött novemberben. Én is parázom nagyon, hogy mi lesz. Most hormont kaptam a vetélés ellen. Tesztem először szerdán lett halványka.A mai uh-n már nagyon vastag nyálkahártyát látott a doki, és azt mondta, hogy ez biza terhesség.
Jövőhét végén vissza kell mennem, hogy megnézzük. Akkor már bizti látszódni fog valami. :)
Halk gratula nektek!

Kép
Kép
 
 


Dreika, én folyton émelygek. És tudom nem lehetne, de pétől kezdve fáj a bal oldalam. Így már sejtettem, hogy mi van. És a mellem is fáj, de az menszi előtt is fájt.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Gabi, üdv, örülök, hogy már 4en vagyunk :)

Dreika, és Gabi, ne aggódjatok, most minden rendben lesz! Csak optimistán :)

Mondom ezt én aki egy vonalzót se mer egyenlőre feltenni! :lol:

Na de tényleg, nyugi, minden ok lesz :)

Én szerintem 12.én megyek dokihoz, legalábbis így tervezem, mert ugye most vagyok 4hetes és 6 napos elvileg és akkor meg már leszek majdnem 7 hetes, vagy nem is tudom, na de lényeg, hogy akkor már talán lesz szívhang! Nagyon remélem, hogy igen :roll:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok! :)
Már egy ideje lesem, hogy nyílt-e már novemberi topik, de örömmel látom, hogy most már igen!! :D
Így akkor én is csatlakoznék!Ma vagyok 4+4, november 1 lesz a dátum a mensim meg a ciklusaim hossza alapján. Ennél hamarabb biztos nem, mert én eddig még mindig csak túlhordtam... :)
Ő lesz a 4. baba, és már most (persze még óvatosan)nagyon várjuk Őt és örülünk Neki!! :) (tervezett baba, bár úgy gondoltuk, milyen jó lenne egy karácsonyi bébi...Ő nem így gondolta...)
Akíra, jól emlékszem, Te a schöpfis topikban is megfordultál már?Gratulálok ketteskéhez!
Sensimilla, Neked is gratu!! :)
Dreika, sajnálom a missed ab-ot... :( de most minden rendben lesz!! :wink:
Gabi82, nálad úgyszintén!! :)
Én csak a 17-i héten tervezem a dokihoz menetelt.
Tüneteim közt a legjelentősebb a fáradékonyság, az ingerültség (rémes), cicifájdalom, a hasam is fájogat, a gyomrom se ok. Leírva hosszú, de nem bánnám, ha a 12. hétig csak ennyi tünet maradna...
Remélem minél többen leszünk, olyan jó érzés, hogy együtt pocakosodhatunk!! :)
Judit
 


Sziasztok lányok!
Tegnap én is csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Teljesen véletlenül jött össze, még picit korainak tartottam, de mára már odavagyok tőle! :)
Nekem is volt missed ab-m a kisfiam fogamzása előtt egy hónappal, és vele a terhesség teljesen problémamentes volt, úgyhogy ne agggódjatok, minden rendben lesz a babákkal!
Üdv,
Dalma

Kép
Kép
 


Dreika, most nézem, hogy napra pontos terhességi korunk!
Én orvoshoz még nem megyek, mert nem akarok még belső vizsgálatot, ne zargassa meg ezt a kis növekvő életet. Esetleg tudnátok segíteni, nem ismertek valami méhizom erősítő szert? Mert a császármetszésnél derült ki, hogy a méhem felső falán az izom nagyon gyenge, mondhatni fejletlen.
Előre is köszi

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Üdv. az új zebratulajdonosoknak! 8)

Én ma megint teszteltem egyet :oops: , ez már szép erős csík lett. :D

Judit,
Mekkorák a lurkók?

Ki hol fog szülni?

KépKép
 
 


Dalma,
én sajna nem ismerek ilyet.
Természetes szülést tervezel másodjára?

KépKép
 
 


Sziasztok!
Dalma, üdvözlet!!Gratulálok!! :D Én is 4+4 vagyok ma!
Dreika, a legidősebb, Péter 10 éves lesz nyáron, Adél 4 éves lesz októberben, Balázs pedig 2 júniusban.Rakok majd fel róluk képet is. S Ti is a meglévő gyerkőcökről légyszi!!!!
Eddig a schöpfiben szültem, elég kétséges, hogy most is így lesz... :( még a dokim se biztos hogy el tud válallni...ez majd hamarosan kiderül...
Őrület, itt a március, és micsoda egy kaka idő van... :( :(
 


Sajnos nem is tervezhetem, mert a emiatt nem tudnám kinyomni. Kornélnál sok más gond is volt a szülés körül, ez csak a műtét közben derült ki.
Egyébként Győrben fogok szülni.

Kép
Kép
 


Judit!
Gratulálok a 3 gyermekhez! Én meg itt azon parázok, hogy mi lesz a kettővel... :)
Majd ha otthon leszünk akkor teszek fel képet Kornélról.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hát akkor én is bejelentkeznék.......
Tegnap reggel teszteltem, a 14.dpo-n, és már szépen látszik, majd teszek fel képet, de azért holnap reggel még ellövök egyet.

Judit :)
Örülök, hogy vannak itt több gyerekesek is! Nekünk a 3. lesz, tervezett baba, 5 hónapnyi próba után jött össze!

Egyenlőre nem nagyon van tünet..........de este már 8-kor majdnem elaludtam, és a melleim megnőttek.........De már nagyon félek az émelygéstől....

Majd teszek fel képet a tesztről is...csak az a másik gépen van!

Üdv. mindenkinek!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Dalminha, köszönöm! :) Ne félj a kétgyerekességtől, meglátod, jön a megoldás magától!!
Ditte, sok szeretettel gratulálok!!Hátha most nem fogsz émelyegni... :roll: Nagyon szép neve van a kislányodnak!!Akkor Ő már 2. osztályos?
 


Sziasztok!

Húh, egy napig nem vagyok, és mennyi mennyi új zebratulajdonos :lol:
Nagy nagy gratula mindenkinek, és hajrá hajrá, még több zebrást szeretnék látni :wink:

Judit, igen a Schöpfis topikba sokat jártam amíg végleg meg nem szűnt, de most már beletörődtem, hogy a második babó nem ott fog születni, így már nem járok oda!
A Péterfybe fogok szülni, mert a doki akit választottam ott vezet le szüléseket!

Tudom, még csak 2 napja nyílt a topik, de mit szólnátok hozzá, ha csinálnék egy táblát nevekkel terhességi héttel meg mindennel, hogy nyomon tudjuk követni a dolgokat? :D De ha nem akarjátok, akkor én nem erőltetem :)

Nekem már plusz tünetnek bejött a fáradékonyság (két napja 9kor kidőlök :? ) és a gyomorfájás, savtúltengés.... bár lehet ez most egy vírus és nem is terhesség miatt van! Ettől félek a legjobban! Mert annyira nem akarok ilyen kora terhességnél egy betegséget, mert abból sok jó nem sülhet ki... :cry:

Judit, neked ki volt a dokid a Schöpfibe?

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Akíra :)
Nagyon jó ötlet ez a táblázat!
Fáradékonyság, álmosság nálam is megvan.....de jó lenne, ha csak ez maradna!

Judit :)
Nem, még első osztályos, csak 7 évesen adtam suliba.
Hát akkor te sem unatkozol......bár nekem már nagyobbak, és már nap közben suliban, oviban lesznek, csak a kicsivel kell majd foglalkoznom, mégis eléggé félek tőle........
Van azért segítséged?? Mert neked a kicsi még nem ovis, ugye?

Jó éjt nektek!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Na most gyorsan csak összedobtam egyet, várom a javaslatokat, pontos adatokat!
Egyenlőre kicsit káosz van benne, mert a hetek napok kiszámolt időpontok nem igen stimmelnek, mert elvileg akik ugyan azt a napot írták mégis mást mutat a vonalzó...de majd meglássuk :D
Ha mindenki megír mindent rend lesz benne! A sorrend se végleges, a legelső kerül majd legfelülre...de egyenlőre dátumok híján nem tudom ki az első!
Ja és minden ötletet, további sorokat, oszlopokat várok, hogy mindenkinek jó legyen :wink: Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Akíra,
nagyon jó a táblázat, adataim:
2008.11.04./Bálint-Hanna/Benedek/Szent István

KépKép
 
 


Akíra, nekem Arnold László volt az orvosom, illetve még mindig Ő az. Majd március közepén kiderül, hogy így is marad-e... :roll:
A táblázat szuperjó-bár lehet hogy még egy kicsit korán van hozzá, remélem nem iszunk előre...-, ügyes vagy!A várható szülést egyenlőre hagyd meg légyszi elsejére, 2 hét múlva majd pontosít a doki (nekem elég rövidek a ciklusaim), s egyenlőre a kórház is bizonytalan. Név-variációk (de ez még csak az első rosta):Helga/Marcell. Köszi!
Ditta, igen, szerencsére van segítségem. Két aktív nagymama is van, akik bár még dolgoznak, de roppant sokat segítenek!Plusz van egy csomó nagynéni meg nagybácsi, szóval el vagyunk látva... :D 8) Reményeim szerint a kicsi 2009 szeptemberében már mehet oviba, addigra meg már szépen összeszoknak a babával itthon, s még csak véletlenül sem fogja úgy érezni, hogy kistesó miatt küldtem el hazulról... :roll:

Kicsit más:van valakinek székrekedése közületek mióta babás?.... :oops: nekem sosem volt ilyen problémám, de mostanában ez komoly gondot okoz...van esetleg valakinek bevált receptje?(rostosat, meg sok ivást már próbáltam)
 


Sziasztok!

Hát igen, én még a vonalzóval is úgy voltam, hogy nem akarok csinálni csak majd ha már van szívhang, vagy majd a 12.hét után....de aztán arra gondoltam, hogy nem ezen fog múlni! Ha ezek a babók velünk akarnak maradni, akkor nem egy vonalzó vagy egy tábla miatt fognak elmenni :oops: Mindent megteszek, hogy ne jusson eszembe mindíg valami babona :P
De természetesen ha korainak tartjátok, akkor majd visszatérhetünk rá pár hét múlva :wink:
Csak szóljatok :D

Székrekedés...nekem Kyrával volt, most egyenlőre inkább hasmenésről számolhatok be :?
Én próbáltam mindent Kyránál de nekem 9 hónapig megmaradt! Bár én alapból is kűzdök ilyen problémával, de az durva volt! :? Viszont terhessség után volt egy betegségem, elkaptam valami hasmenéses nyavaját, és akkor normaflort kellett innom! Na az helyre tette a bélflóráimat ahogy azt reklámozza is, és nekem azóta nincs semmi gondom! :shock: Nem tudom terhesen lehet-e szedni, de remélem igen hisz csecsemők is szedhetik, Kyrával is itattam! Énnekem tuti ez lesz a csodafegyver ha bejön a székrekedés és lehet szedni! :roll:

Testvérféltékenység! Ti nem féltek ettől? Mert én most nagyon tartok tőle! Az más kérdés, hogy az egésztől tartok egy kicsit, hogy hogy fogok én evvel megbírkózni, de a testvérféltékenységtől a leginkább! :oops:

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Én is inkább hasmenéses vagyok, nem tudtam mitől! De tudjátok mikor éreztem meg, hogy terhes vagyok? A múlt héten este bevásárláskor annyira megkívántam a meki kaját, és el is mentünk enni, pedig nem szerettem soha, és fogyóztam pont ezerrel. Mégis legyőzött a kívánás. Kornéllal az édeset kívántam, ettől híztam nagyon sokat, 20 kg-t. Most nagyon nem akarok, mert a múltkoriból még mindig van 5 kg plusz. Meg még 10...
Testvérféltékenység - remélem nem nagyon lesz, mert most is van sok kis barátja Kornélnak, közük vele egyidősek és kisbabák is, de nem nagyon izgatja, ha velük játszom, vagy akár ha sokáig foglalkozok egy kisbabával. Remélem a tesónál is így lesz.
Én attól tartok, hogy vele nem fogok tudni annyit játszani, jönni-menni, amit nagyon imád. Pici korában rengeteget fogtam, rajtam aludt el napközben, sokat bújtunk, és azt hiszem jól tettem, mert olyan kis kiegyensúlyozott lett.
Tesókával már tuti nem fogok így, sajna.
Na jó sokat írtam, bocs!
Akira, klassz a tábla, hiányzó adatom a terminus nov 4. , meg a név Panna, vagy nem tom mi.
Ja, ma előjött a rókakoma... előzőleg a 18. hétig hánytam...
üdv

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Húha, alakulunk! Mindenkinek gratula a csíkokhoz, és problémamentes pocakosodást kívánok! Már egész sokan vagyunk. :)

Látom, mindenki leírta a tüneteket. Hát nálam van cicifájás, fáradékonyság, ingerültség, ami azzal is jár, h napjában többször csak úgy bőgni tudnék, és nem tudom elmondani miért. Nagyon ritkán émelygés szerűség, de nagyon enyhe, és ez általában délután/este. Kicsit aggódom ez miatt, mert 1,5 éve volt egy terhességem, ami a 12.hétig tartott - és erről nem szeretnék többet beszélni - , de akkor elég durva hányingerem volt minden reggel és délután,3x hánytam is, sokat meg épp megúsztam. Na de igazából nem emlékszem, h mikor ütött be, elvileg még utolérhet, csak 5+1 vagyok. Majd látjuk.

Épp most kaptam egy rossz hírt. A barátaink, akikkel együtt lakunk, most látogattak haza Mo-ra (mert egyébként Londonban élünk), a lány 10 hetes volt, és elmentek Uh-ra, mert itt csak 12. hét az első vizsgálat, és már nagyon kiváncsiak voltak. Sajnos kiderült, hogy a baby 6,5 hetesen megállt a fejlődésben, és már nem volt szívhang, úh be kell feküdnie. Pedig olyan jól elképzeltem, hogy együtt fogunk babázni. :( Szegények! És persze nagyon félek, hogy velem is ez fog történni, mert ezeket a tüneteket kevésnek tartom. :?

Judit! Székrekedésre azt tudom ajánlani, hogy egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és igyál napi 2l folyadékot, ami a legjobb, ha víz, gyógytea, vagy friss gyümölcslé. Emellett próbálkozhatsz még tejjel, joghurttal.

Akíra! Ügyi vagy a tábla miatt! Tökjó, már én is szerettem volna javasolni. Ha még ajánlhatok valamit, akkor én tennék hozzá még egy életkor oszlopot, persze ha a többiek is így gondolják, és nem titok. :) Sejtem, h én leszek a legfiatalabb. (nemsokára 23 :P ) És esetleg a sorok lehetnének 2 különböző színben az alapján, hogy ki kislányt, ki kisfiút szeretne, és majd meg lehet változtatni, ha már tudjuk is. Egyébként a szülés időpontja azért lehet változó, mert valószínűleg nem egyformák a ciklushosszaink. Az enyém spec. a nagykönyv szerinti 28-as, ugye a gyógyszer miatt nem is lehetne más. Ja és a kórházhoz beírhatod hozzám, h Royal Free, London. :) A következő vizsgálatot pedig nem tudom, elvileg áprl. 19 körül lehetne, de addig tuti nem bírom ki, vagy hazudok majd vm méhen kívüli tüneteket, és akkor egyből elküldenek, vagy elmegyek privátban, ami 95ł, kb.30.000Ft.

Na assze most ennyi, vigyázzatok magatokra! Minden jót!

Sensie és Beenie

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
 


Sziasztok!

Ma reggel is csináltam egy tesztet, egy másik fajtát, mutatom is, de szerintetek nem egy kissé halvány ez?? Vagy csak beképzelem?
Kép

Judit :)
Székrekedés: nem is nevezném annyira annak, de valahogy nehezebb, mióta az elevitet szedem....a vas miatt!

Sensimilla :)
Igazából az émelygés még nálam sem jelentkezett, de az előzőeknél is csak a 6. hét környékén. Ami van, az az álmosság, cici megnőtt, de nem igazán fáj, ja és a bőgés rajtam is kitört már.........Pedig hát örülnünk kéne nem?? Én is eléggé izgulós vagyok, majd csak akkor nyugszom meg, ha már a doki is látta, hogy minden oké!
Ti hogy kerültetek ki Londonba? Ott dolgoztok a pároddal? A hugom és a barátja meg Skóciában vannak jó fél éve.

Lányok, tegyetek már ti is tesztképet, akinek van!

Akíra :)
Most egyáltalán nem félek a féltékenységtől, mert már vannak ketten, ráadásul fiú, lány. És amikor a kisfiam született, a lányom 3 éves volt, de ő nem féltékenykedett, inkább mindig jött anyáskodni, segíteni. Most még nem mondtuk nekik, majd csak ha biztos lesz, de tutira fog örülni, mert mindig emlegeti, hogy majd miket fogunk csinálni a babával.
És kedvenc időtöltése a KISMAMA újságok nézegetése, hogy majd miket vegyünk a bébinek! Olyan édes!

Nálunk kegyetlen szélvihar van, bár még örülhetünk, hogy károkat eddig nem okozott!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Szebb napokat! :(
Akíra, hála istennek nálunk szinte sosem volt gond a féltékenység. :) A nagyfiam ugye 6 múlt mikor a húga született, már nagyon-nagyon várta és azóta is kispapaként gondoskodik róla/uk. Ugyanakkor pedig tök jókat is játszanak együtt, sőt, még marakodni is tudnak... 8) :roll: A lányom 20 hónapos volt, mikor B megszületett, az okosok ugye azt mondjuk, hogy a vegyes párosok között kevesebb a féltékenység, hááát nem tudom, hogy ezért-e, de tulajdonképpen elvétve fordult elő, hogy jelenetet rendezett volna, illetve észrevettem volna, hogy sérült a lelke. Tulajdonképp mire öntudatára ébredt, már ott volt Öcsi, így nem is emlékszik olyan időszakra, mikor Ő ne lett volna...Neki ez már természetes volt, hogy van kistesó. Szóval értitek...Azóta meg pláne hatalmassá nőtt köztük a véd-és dacszövetség, olyan öröm nézni, hogy szeretik egymást! :)
Dalma, én is mindig attól féltem, akárhányszor új csöpség érkezett a családba, hogy vajon hogy fogom tudni magam ketté/hárommá osztani és éreztetni mindegyikkel továbbra is, hogy Vele kapcsolatban nem változott semmi...és valahogy ez mindig jött magától!!!!Ezt másképp nem tudnám leírni, a gyerekeknél is jött és nálam is!Pl. B, mint hármaska, egy végtelen kiegyensúlyozott babának született, de úgy kézeljétek el, hogy szinte egész nap aludt...mintha érezte volna, hogy tesók is vannak...(persze rengeteget ölelgettük és foglalkoztunk vele, de annyi nem jutott neki mint az elsőnek. S ez természetes is!!Mégis mondhatni, hogy a 3 kiegyensúlyozott gyerekemből Ő a legkiegyensúlyozottabb...)
Szóval szerintem ne aggódj! :wink:
Sensimilla, tapasztalataim szerint a tünetek intenzitása nem egyenesen arányos a terhesség "erősségével", úgyhogy ne izgulj!!Kapaszkodik a baba a pocidban rendesen, másra ne gondolj!!!
Ditta, naggyon jó ez a csík!!Nekem ugyanilyen volt! :)
Veronikád már most igazi "kismama"! :D
Lányok!Van olyan közületek, akinek még megvan a "mindjárt megjön"érzés??Nekem még mindig előfordul, hogy "úgy" fájogat a hasam, de én már nem tudom, hogy ez még normális-e ilyenkor... :roll: :roll: heeeelp
!!
 


Bocsi a kisregényért!
 


Judit :)
Néha-néha még is érzem, hogy "mindjárt megjön".......de ma pl. alig éreztem valamit, nem fájt a hasam! Nálad egyéb tünet? Nálam semmi! Egyenlőre jókat kávézgatok, nem bántja az orromat!

Szia!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Akíra, tök jó a tábli. Kiegészítés:Gabi-Laci, tesó nincs. Köv vizsgálat:márc.8. Kórház: Kútvölgyi

Jó, hogy írtátok a tüneteket. Nekem a melleim fájnak nagyok. Még éjjel is felébredek, mert egész kellemetlen. A hasam bal odala is fájdogál, de az már pé óta. Ülni nem sokáig tudok. És nekem egész nap folyamatosan hányingerem van. nem erősen. Hála az égnek egész elviselhető. Ma viszont új dolog jött, szurkálgat a hasam. Tegnap este elég erősen. Ma csak picit, de többször. Olyan mint amikor sok a savam, de most ez nem a gyomorszájamnál van. Kicsit félek, nehogy baj legyen.

Kép
Kép
 
 


Ditta, van enyhe hányinger, de nem egész nap, a mellem is érzékeny, és a hangulatom is bornyasztóan ingadozik+ugye a hasam... :roll: nem hiszem, hogy megúszom majd ennyivel...
Remélem Neked is csak light-os tüneteid lesznek, ha lesznek... :wink:
Sensimilla :) hihi, na náá, hogy a legfiatalabb szeretné az életkor-oszlopot! :P :D :D (mondjuk én nem bánom)
Ja és Dalma, sajnálom rókakoma látogatását! :( Drukkolok, hogy most ne tartson olyan sokáig!
 


Sziasztok!
Küldök egy képet a kisfiamról! Ti is tegyetek fel a gyerkőcökről !(persze akinek már van)
Kép

Kép
Kép
 


Gabi, Judit,
Sztem tök normális, ha fájdogál, olyan nagy változáson megyünk most keresztül... Én meg lehet hülye vagyok, de úgy érzem, mint amikor mozog a baba a pocakban. Lehet csak a hasmenés teszi, de furi érzés. A Peti (apa) most etette meg a teknősöket, na a halat már most nem szereti a picur!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Dalmi,
Én is 20 kilót híztam a fiammal és most +10-zel indulok. :?
Kornél nagyon szép kisfiú! Azok a szemek! 8)

Ditta,
Szerintem gyönyörű a teszted. :lol:

Tesóféltékenység: érdekes én nem tartok tőle, ha majd lesz, akkor jövök tanácsért. :lol:

Tünetem továbbra se nagyon van, kicsit érzem a hasam, remélem ennyi is marad, de Kistesóval is minden rendben lesz. :D

Mindenkinek szép estét!

KépKép
 
 


Dreika, én gondoltam arra is, hogy előiratok valami normális étrendet dietetikussal, amit terhesség alatt tartani lehet, mert sajna én csak a végleteket ismerem evésben. Vagy sokat, édeset, hízlalót, vagy extrudált kenyeres kefires fogyiturmixos koplalót. De nem akarok hízni ennyit mégegyszer, mert iszonyú volt 90 kg-mal menni szülni. 165 cm vagyok, és 74kg.

Kép
Kép
 


Ditta, ez elég konkrét jel, nem baj ha nem erősebb a szín.

Kép
Kép
 


Dalma, micsoda szemek!!Nagyon édes!!
Íme az én kincseim:
Kép Péter
 


Kép Adél
 


Kép Balázs
Jó pihenést Nektek!!
 


Ugye nem baj, ha mégegyet felrakok?Ez az egyik kedvencem...S most már lelőttem magam!Többiek!!Képeket kérünk!!
Kép
 


Sziasztok!

Kvázi kisregényt írtam az előbb, de a lányom felkelt, idejött és egy kattintással ki is kapcsolta az ablakot! :?
Szóval….most újra kell kezdenem, már amennyire időm engedi!

Dalminha, beírtam a táblába az adatokat! És remélem Vuk továbbáll hamarosan és nem vár megint 18 hetet! Sajnállak nagyon :cry:

Sensimilla, én is éltem Angliába 1 évet, és nővérem továbbra is kint él, ő már haza se akar költözni :) Én inkább hazajöttem, hiába volt kint vőlegényem :) De milyen jól is tettem! Ha nem így lett volna nem lenne most egy lányom :D
Amiatt meg ne aggódj, hogy nem vagy halál rosszul! Minden terhesség más és más, és hidd el, hogy lehet egészséges egy baba attól, hogy te jól érzed magad! Engem sose látogatott meg Vuk és mégis egészséges kis Huncutkám van :wink:
A kor oszlopot betettem, és a színt is megcsinálom ha gondoljátok! Bár én csak akkor akartam amikor majd kb. 10 hét múlva kiderül, hogy kinek milyen nemű babó lapul a pocijába, de ha akarjátok már most kicserélem! :)

Ditta, hidd el a halvány csík is csík! Nekem még csíkom se volt Kyrával eleinte, és mégis itt van :D
Tesztképet mindjárt teszek! Bár egy kicsi homályos….eléggé….de azért a + jelet lehet rajta látni :D
Kismama magazin….haláli kislányod van! Édes lehet, ahogy bököd az újságra, hogy ezt is meg ezt is :D

Judit, örülök, hogy ezt mondod a féltékenységgel kapcsolatosan! Valahogy én is így gondolom, hogy annyira akkor ő ezt még nem fogja felfogni, és ha az eső pár hétbe még emlékezni is fog rá, hogy jobb volt kistesó nélkül, szerintem se fog később erre emlékezni! Kicsit megnyugtattál :) Viszont lenne egy kérdésem is ha már neked is ekkora a korkülönbség! Most azon filózok, hogy vennem kell még egy kiságyat? Vagy Kyra 19 hónaposan már lesz akkora, hogy kapjon rács nélküli ágyat? Vennem kell testvér babakocsit? Vagy lesz már akkora, hogy egy testvérfellépővel ezt elintézi ? Neked tuti van tapasztalatod ebbe, kérlek adj tanácsot :roll:
Ja, és hát a mindjárt megjövős érzés! Igen, nekem van! Folyamatosan! Ezért is félek nagyon! Meg szurkál is! Szóval alig várom, hogy lásson a doki jövőhéten!

Gabi, szombaton mész dokihoz?

Dalminha! Hát ezek a szemek! Csuda édes kisfiad van! :)

Azt hiszem én viszem akkor a pálmát  Én 30at szedtem fel Kyrával! Veszélyeztetett terhesként feküldtem majdnem 9 hónapig, és én alapból is olyan vagyok, hogy ha ránézek a kajára hízok 5 kilót! És most meg 10 kiló plusszal indulok én is :?
Dalminha, az adataink kilóra, centire pontosan egyeznek! :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Kép a tesztről:

Kép

KépKép
KépKép
 
 


És a lányomról:
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
 
 


És ha még nem untok eléggé, akkor itt a tábla is :lol:

Kép

KépKép
KépKép
 
 


Judit, tündéri gyerekeid vannak! De egyik se hasonlít a msáikra, ezt jól látom? :roll:

KépKép
KépKép
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: