Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az előző topicot lezárva itt folytassuk a beszélgetést tovább!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Akkor a mosolygós (újra)kezdéshez adok egy pár képet.

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok itt :)

Tündér ez a Bence fiú :D Látom az autók ott is nagy sláger, hihihi.

Anita
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok

Bence nagyon vigyori. Látom nálatok is menő a fürdés :) Én most ott tartok, hogy alig bírom kivenni a kádból esténként. Tisztára kiázik keze-lába

Voltunt tegnap ortopédián a pukli miatt. Este 7-re volt időpontunk. Odaértünk és vagy 8-an voltak előttünk. Fél órát ücsörögtünk, addig a kutya nem engedett volna előre minket a gyerekkel. Akkora lett a fejem, hogy haza is jöttünk. Végül is a nyugdíjas nyanyáknak is biztos lövik este 8-kor a pizsamát :evil:. Tudjátok mit csináltak? Beálltak az ajtóba, hogy mindenki jól lássa, ŐK a következők a sorban

Kép

Kép
 


Képzeljétek Hencit altattam és ő közben dumált a hasamhoz:
Szia Emma! Mit csinálsz?, aztán meg,hogy: Aludj jól!...aztán ő is elaludt ...írtó édes volt!! :)

Milyen nagyfiú már Bence :)

Gyöngyi
Hol szereztétek a puklit? Az érdekes azért,hogy időpont ellenére se jutottatok be...
 
 


Olgo: Olyan édes a lányod :) A Lili minden este cici közben vagy ötször elmondja, hogy anyucika szeetlek. Én meg majdnem bőgök.
A pukli csak úgy kinőt magától. Azóta utána olvastam a neten ganglion vagy mi a túró. Szerintem krémet adnak kezelésre, de láttam homeopátiát is rá, most próbálom beszerezni a bogyót, de egyenlőre a 3. gyógyszertárban ingatják a fejüket, szóval Apát fogom elküldeni a gazdagrétibe. Na megyek, mert még ezer dolgom van, és a csajom mindjárt fell kell. Lógok még a páhoki képekkel, de majd csak akkor dobom őket, ha meg lesz a laptopom. csóközön.

Kép

Kép
 


Holka, Emma lesz a kistesó? Olyan szép név. Nálam ez is befutó a lánynevekhez. :)
Anita, és ha tudnád, hogy még pizsiben van és kb. 5 perccel azelőtt szédelgett ki az ágyból. :wink:
Vendég
 


Sziasztok :)

Eszti :)
Nagyon jó ez a mosolya Benyónak :lol: Ezt külön tanítod neki :wink:
Mi is nagy autó mániások vagyunk ám :D

Olgo :)
Nagyon édes Heni :D
Ezek szerint Emmátok lesz vagy ez még képlékeny?

Lidke :)
Hogy álltok az anyakönyvezéssel?

Lyly :)
Bencus nagyon is partiképes :D

Gyöngyi :)
Nem tudtad, hogy a nyugdíjasoknak milyen drága az idejük? Nekik még a kismamák és a gyerekesek sem számítanak. De ha vígasztal még az iskolában a fogadóórán sem engedtek soha előrébb a sorban a néhány hetes, hónapos fiammal :?

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


Annácska, és nálatok mi lesz a kislánynév???????? :D

Olgo, nagyon szép az Emma név, ez nálunk is befutó. :)
Vendég
 


Sziasztok

Újra itt vagyok, bár már annyi minden történt a legutóbbi belejentkezésem óta, hogy szinte követni sem tudom.

Gratulálok a pocakosoknak!
A picik nagyon édesek, próbáltam egy kicsit visszanézegetni.

Pgyöngyi
Nem felejtettelek el, írok a napokban mailt, csak annyi minden volt az utóbbi időben.

Kinga

Hú, úgy látom a vonalzót is aktualizálnom kell :)

KépKép
KépKép
 
 


Egy képet én is küldök Szófiról..és " Julika babáról" Kép

KépKép
 
 


Sziasztok,

már tegnap mondtam Olgonak, ha hugija lesz Botinak, ő is Emma lesz. Boti legalábbis már így hívja a pocakot, hogy Emma tesó :D Azt nem tudom,hogy ha a pocilakó is kukis, hogy neveztetjük át Botival :D

Szerencsére úgy tűnik , h nem hamarkodtuk el a dolgot, továbbra is minden a legnagyobb rendben van odabent. Közel 5 cm a CRL ( olyan 11+4-nek mérte az uh, ami kb megegyezik a tüszőrepihez mért idővel) , szóval már komoly méreteket ölt a kistesó. Édes volt egyébként nagyon, a csöpp kezeivel csak úgy csápolt, meg a lábai is jártak. Lehet, hogy ő sem lesz nyugodtabb, mint a bátyja???

Eszti, komoly! Ismerős amúgy. Mi is erre szoktunk felkelni, brumbrumbrumbrum - felbőgnek az autók motorjai :D

Anita
Kép
Kép
 
 


Anita, hú de szuper, hogy minden rendben. :) Nagyon örülök veletek.
Vendég
 


Anita :)
Gratulálunk a kis 5 centis tesóhoz!!! Nagyon örülök,hogy minden rendben.

Annácska
Most a 19 hetes uh-on 99%-ra mondták,hogy kislány lesz. Én ezt a verziót jobban elhiszem mint 13 hetesen a kisfiút. Elvégre kis zacsit nem láttunk csak "kukit" ami ezek szerint csak a fejlődő clitorisa volt :lol: . Amúgy nagyon könnyen átálltam a kislány gondolatra,már kapott is 2 rózsaszín gatyót...

Csema
nagyon szép Szófi,hasonlít rád :) .
Nálunk fantáziátlanul minden baba neve:baba,az oroszlán meg oroszlán..max orinak becézzük...stb
 
 


Olgo, az oroszlán nálunk is ori. :)
Vendég
 


Sziasztok,

Vagyok én is, csak eléggé betemet a meló mostanában :(
Holnap itthonról dolgozom, majd igyekszem jobban követni az eseményeket.

Ráadásul ma megint telefonáltak a bölcsiből, hogy Aliz belázasodott. Voltunk vele dokinál. Na mi baja??? Úgyse találjátok ki :wink:

Anita: Úgy örülök, hogy minden okés :) Rosszulléttel hogy állsz?

Olgo: Tényleg szép név az Emma, nekem is bejött anno, de mivel Tibi nagymamáját is így hívják, nálunk el lett vetve. Főleg, hoyg nagy kavarógép az öreglány :wink: :lol:

Benyónak nem semmi sztármosolya van! :D

Szófi is nagyon édes, Julika babája még nekem is nagyon bejön :)

Vali

KépKép

KépKép
 


A 9 órási híradót tudtam csak elcsípni, szóval lesz sztrájk. Mindenki otthon marad akkor és nagy lesz itt a nyüzsi??? :)

Scullyx: Én meg azért nem jelentkeztem msn-en mert a laptop betojt és a nagygépen valami miatt nem engedélyezi a belépést. De ha itt is írsz néha, annak is nagyon örülök. Mesélj, milyen No-ban a helyzet?

Ildi: Még mindig nem enged be a babanet? Remélem már megjavult

Csema: Szófi nagyon helyes, te is jöhetnél többet is :wink:

Annácska:Viszont ők meg elvárják, hogy azonnal pattanj fel a buszon az ülésről ha ott állnak melletted. Na már csak azért se, édes a bosszú :twisted:

Kép

Kép
 


Köszi, Gyöngyi, most már be tudok lépni. :D
Aztán du. is sikerült lassacskán, de írni nem tudtam, kicsit szarakodott az egész.

Jó éjszakát mindenkinek!! :D
vas
 
 


Benyó meg Szófi cukik nagyon!!

Anita, gratula az ötcentishez!! :D

Vali, csak nem a foga?? :wink: :wink:


na, húzok aludni 8)
vas
 
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem, jelentem, megtaláltam az új topikot.

Anita! Szuper híreid vannak! Mondjuk az Emilre át lehetne állni... 8) :lol: :lol: :lol: de legyen csak Emmácska!

Benyó nagyon nagyfiú és mennyi foga van! Zazinak még mindig hiányzik egy csomó! ! :lol:
Szófi igazi szépséges leányzó!

Esztipeszti! Sikerült?

Eszter! Nem tudtalak visszahívni mert ki voltál kapcsolva...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
 


Ildi: BINGO!!!!!!! :D

Én ma itthonról dolgozom, de tekintve, hogy Aliz is itthon van, nem hiszem mégsem, hoyg sokat fogok tudni ülni a gép előtt. :?

Akik járnak bent ma Bp-en, kérem egy kis közlekedési jelentést írjanak, ugyanis délután elutazunk, szal mindenképpen be kell verkdnünk magunkat a városba.

Vali

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Hát, Vali, akkor sok sikert... Szerintem esélytelen lesz ma közlekedni...


Mi be se metünk. Ma el is marad a suli. Persze jövő hét szombatra rakták át a mai napot. :( Nem akartam ám felrobban. Direkt átraktam Hanna szülinapját vasárnapra, mert egész héten arról volt szó, hogy most szombaton megyünk majd be... De legalább anyós is fel fog tudni jönni, így legalább nem kell hozzá lemennünk megünnepelni a szlinapját :D:D

Ildi!
Jövő héten remélem már össze tudjuk hozni a ranit a krémek miatt. már nagyon zavar, hogy mindenki kifizette, viszont nálam vannak a krémek...

Vali!
Szerintem lazán megoldható, hogy valamelyik nap elszaladjak a melóhelyedhez. :D

Gyöngyi!
Mikor jön férjed legközelebb meccsezni???? :D:D

Eszti!
Bence még mindig naaaagyon cuki! :D:D

Anita!
Tök jó, hogy minden rendben van veletek!!! :D:D

Olgo!
Emma nagyon szép név! :D:D

Rólunk:
Hanna épp hisztis napokat él.. én meg kínlódok vele :D:D
Tegnapelőtt álmában túróruiért hisztizett :lol: :lol: :lol:

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vali, és nem lehet valamerre kikerülni??
Átkompozni a Dunán a szigetre, aztán onnan Dunakeszire, onnan meg 2-es, aztán M3-as.
Lehet megéri. :wink:

Egyébként nem azzal volt gond, hogy nem találtam ide(annyira hülye nem vagyok) :lol: , de annyira lassú volta az egész kóceráj, meg alig akart némelyik lapra belépni( a babanetet meg se nyitotta).Este már jó volt.


Eszter, nekem kedd nem jó egyedül a héten, mennem kell közjegyzőhöz vidékre :roll: , baromi sok kedvem van hozzá.
De most vasárnap benn leszek Pesten a Stadion környékén.(délután)


Emma cuki név, én is gondolkodtam rajta anno, de Vas Emma hülyén hangzik, meg a szülőfalumba volt egy Emma néni nevű néni, aki szegény csípőficamos volt, és eléggé bicegett.
Nos, a mai napig ő jut eszembe az Emma névről (bocsi :wink: )

pusszancs
vas
 
 


Nagytalival kapcsolatban született Edittel, meg Esztivel egy új ötletünk. :D

Mivel Annácska májusban fog szülni, nem kéne őt már megterhelni a szervezéssel, helyszínbiztosítással....stb.

Arra gondoltunk, hogy van itt egy játszóház Gödöllőn, amit ki lehet bérelni.
Hétvégén rajtunk kívül senki más nem lenen ott csak mi.

De ehhez az kell, hoyg sokan összegyűljünk, mert elég húzós az ára.
8000/óra.
De ha 10-15-en már vagyunk rá, akkor550-800 ft jön ki kb. egy főre.
Minél többen vagyunk,a nnál kevesebb a zsozsó.
Ha pl. 3-4 órát ott vagyunk, akkor 2000-2500ft/ család.
sajnos mindenhol ennyi egy játszóházas buli, viszont ott vanank idegen gyerekek is főleg hétvégén.

KÉRDÉS:
Ki az aki eljönne, és nem okoz gondot lejönni Gödöllőre???
Emilben, vagy priviben kérem a válaszokat.

De ha valaki tud ugyanilyet Pesten, ahol csak mi lehetnénk(idegen népek kizárva), akkor várjuk az ötleteket.
Erről lenne szó:
http://www.bobitahaz.hu/berles.html

MINDENKITŐL várok visszajelzést!!!!!!! :D :D :D

(ha rossz az ötlet arról is :wink: )
vas
 
 


Vali!
Jelenleg kihalt a város, jobban lehet közlekedni, mint egyéb hétköznapokon. Én a múltkor is voltam autóval a városban, akkor is ez volt. Csak reggel és késő délután van dugó, de munkaidőben üresek az utak. Induljatok minél előbb!

Majd még jövök.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


és egy képpel én is jövök, csak hogy lássátok, hoyg az én gyerekem (végre) NŐ-ből van!!!!
(tiszta anyja :wink: :wink: :wink: )
Kép

ott mókolt a sarokba, tök csöndbe, nem tudtuk mit csinált, hát nem a legnőcisebb cipőbe illegette magát a tükör előtt :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


hali

Vali: Reggeli hírekkel tudok csak szolgálni, ami a családomtól van. Kőbánya Liget tér (volt Zalka), hatalmas dugó. XVII. kerület Pesti út simán járható. Szerintem a múltkori sztrájkból okulva, csomóan otthon maradtak inkább.
fránya fogak, nekünk is még hiányzik 4 db

Vok: Holnap Apa délelőtt focizik, így ez a programom: 10-re megyek Anyumhoz, majd Árkád és ebéd Ikea. Szóval holnap az Örs környékén csatangolok ha érdekel valakit és nem zavar a kis családom (lehet hogy tesóm is bejön a két gyerkőccel) :D

Ildi: helló :) Natus nagyon csajos a kopogódban :) a Lili még csak a papucsomat találta meg, úgy csoszog benne mint az öreg suszter.


Anyósom- képzeljétek- kiverte a balhét az ortopédián tegnap, erre közölték, hogy kedden legyünk ott du.5-re és soron kívűl bevisznek. Kiváncsi leszek :roll:

A Lili meg hétfő óta kispárnával hajlandó csak aludni, és nem tudom, hogy e-miatt, vagy mert gyógyul a füle, de egész nyugodtak az éjszakák. Felkel éjjel 1-kor meg 4-kor végül 6- fél 7 között kukorékol.

Kép

Kép
 


Ildi: A Lili meg nem illegeti magát a tükör előtt, hanem grimaszokat vág, meg nyelvet nyújtogat, közben vigyorog, hogy milyen jó fej :)

Kép

Kép
 


Anita,
örülök, hogy minden rendben van a babóval.
Gyöngyi,
remélem meg tudjátok mutatni Lili lábát. Cuki lehet a grimaszolós Lili. :D
Ildi,
:D :D :D Igazi nőci. A szitu nagyon ismerős. :wink:
Olgo,
de cuki Heni, hogy dumcsizik a hugival. :) Esni fog elvileg szerdán... :( Remélem nem így lesz.
Eszti,
mosolygós, autózós Benyó nagyon nagyfiú már. :)
Csema,
szép Szófi nagyon. Olyan mint Anett, nem? Julika baba nálunk Zsófi és lila a haja. :) Hogy vagy?
Vok Eszti,
mit kap a 2 éves? A hisztihez együttérzésem.

Jó 7végét Mindenkinek!
 
 


Szép napot!
Reggel óta nyűglődős a netem.

Anita
gratula tegnap olvastam:), hogy bővűl a kis családod!

Vanilka
Julika babába én szerettem bele tulajdonképpen... :D így kapta meg a lányzó!

Vas:
Nati nagyon édes nőcike...
Szívesen megyünk mi is babatalira, a múltkorira úgy készültem, és sajnáltam, hogy elmaradt...
Nekem jó Gödöllő de csak akkor tudunk menni ha sokan leszünk, különben nem tudom kifizetni :cry:

Angi:)
A Zsófi baba is biztos édes igazság szerint a pofijába szerettem bele.
Négyféle gyógyszer mellett végre egyensúlyban van a vérnyomásom , a cukromra is írt fel gyógyszert a doktornő de mivel ment tőle a hasam abban maradtunk próbáljuk meg hátha megy diétával.... :lol:

KépKép
 
 


Anita
Én erről a nagy hírről meg lemaradtam!!!
Gratulálok a pocaklakóhoz!
Nagyon örülök nektek! :)

Mi még egyben... sokat fájdogál a hasam de még van egy csomó elintéznivaló. Interneten sikerült egy használt komódot venni 10000 ft-ért! úgy örülök neki, végre kipakolhatom kismanó ruháit is! :)


Emlékeztek Zsuzsófira?
Ma megszületett a harmadik babája.
kislány Anna Liza éppen beértek a kórházba egy óra volt az egész...

Kép
Kép
Kép
 
 


Cory
Vagy bárki más aki tudja... hogy is van ez a tejserkentő fejés?
Valakinek szüksége lenne rá de én már nem emlékszem...

Kép
Kép
Kép
 
 


...köszi megvan...

Kép
Kép
Kép
 
 


Ildi: nagyon édes Nati :)

Lizi is szokott ilyeneket alkotni, csak nekem nincsenek ilyen cipőim ;) Viszont képes egy-két óra alatt 5-ször is átöltözni, körbebillegetni magát a lakásban, mindenkinek meg kell csodálnia, dícsérnie, és utána kezdi elölről az öltözködést. Mostanában szoknyát vadászok neki, mert csak abban hajlandó lenni, és a kantáros ruhák nem túl praktikusak nála. Masszívan próbálkozik a szobatisztasággal, ami megdöbbentő számomra, mivel a fiúk 3 éves koruk után lettek szobatiszták. Meglátjuk, mi lesz nála.
Jövő héten iskolai beiratkozás lesz Balunak. Szeretnék már nagyon túllenni a dolgon, és a kezemben tartani a papírt, hogy felvették.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ildi: Natasa nagyon csinike!!!

Esztipeszti: Benyónak nagyon édes kis vigyora van! És én hogy irigylem azokat a szép fogacskáit!!! Fannikának nagyon hatalmas a középső két felső foga között a rés. :roll:

Vanillka: Hogy van Alíz baba? Sikerült elutaznotok?

Csema: nagyon szép Szófika!Nekünk Zsuzsababánk van, dettó ugyanez, csak citromsárga hajjal!! :lol:

Vokeszti: hisztis napok nálunk is vannak! Türelem!!! Nehezen kezelhető Fannika is. Igazi Bika! :lol: Temperamentumos, akaratos, de amúgy jószívű kis dumaláda :lol: :lol:

Pgyöngyi: engem is felbosszantanak a nyugdíjas nyanyák (legfőképpen)A papik még hagyján, de a mamik :roll: .... Semmi együttérzés nincs bennük! sajnálom hogy bosszúságot okoztak!

Mamacka: akkor már Te is lassan útrakészen? Jaj de jó hogy megint sok kis babóban gyönyörködhetünk :lol:

Remélem mostmár többet tudok jönni írkálni. Ma voltam nyelvvizsgázni, most 4 pontért imádkozom hogy a magnóhallgatáson szerezzek annyit(már voltam, csak még eredmény nincs), mert ha lenne 4 pontom, meglenne ez a szar végre. De ha nem, akkor tanulhatok még egy hónapot! :cry:
Vendég
 


Hanna!

Nagyon boldog második szülinapot kívánunk!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Hanna, boldog szülinapot!
Vokinca, nektek is legyen nagyon szép napotok!
Vendég
 


Hanna,
nagyon boldog 2. szülinapot Neked! Kép
 
 


Hanna, nagyon boldog szülinapot!!!

Kép
vas
 
 


Hanna!!! Nagyon boldog 2.szülinapot kívánunk neked!!!!
Kép

Képek Fannusról: Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszöni a lány :D
Épp keveri a kávémat és rajzfilmet néz. :D

Ahogy elnézem az időt, még talán jobb is, hogy holnap lesz a buli :d Hátha holnap reggel nem esőre kelünk :)

Lidke!
Te nem alszol??? :D:D:D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Hanna
Isten éltessen!

Kép
Kép
Kép
 
 


Hanna: boldog szülinapot :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hanna! Isten éltessen 2. szülinapod alkalmából!

Mamacka :D
Már csak alig több mint 2 hét és Andor is megérkezik!!! Annyira gyorsan tellik az idő!! Vagy csak én érzem így??

Bosco
Óriás drukk,hogy letudhasd a dolgot!! Annyira édes Fannika!! Táncol az asztalon?? :lol:

Ildi
Nati tényleg nagyon édes,ahogy billegeti magát. :D
Nálunk meg a Natasa név is volt fenn még a listánkon... :wink:

Angi
Oksa,figyeljük az időt...én is remélem mégis jó idő lesz!

Emma név dicsiket köszönjük.
Annyira de annyira cukker Emma baba,hogy reggel mikor felébredek fél percen belül már rugdos. Ha eszek akkor egyfolytában. Meg úgy általában napközben is rengeteget rugdos és jóóóó erősen. Annyira édes!!

Hencém most anyumnál van tegnap óta így csodás apa-anya napot tartottunk tegnap. Nem sokára viszont megyünk érte. Olyan furi nincs velünk és csomót beszélünk róla,egyfolytában őt idézgetjük…
 
 


Hanna, nagyon boldog 2. szülinapot Neked!!!

Kép

Mi meg köszönjük a kedves sorokat,nagyon jól estek!

Nati tényleg nagyon nőcis! :D

Szófi csodaszép nagylány lett!

Fanni tündérbogár még mindig csodaszép! Ági, drukk a magnó 4 ponthoz!

Emma pocakbébi édes,h így jelzi anyujának,hogy minden rendben van! :D

Lidke, Te is dobhatnál friss képeket a gyerkőcökről! Déva már biztos sokat nőtt! Kevét is régen láttuk. Anyakönyvezésről van híred?

Anita
Kép
Kép
 
 


HANNA, NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Eszti!
Ez a vigyor zseniális! :D Bence naaaaaaaaaaaaagyon szép, és úgy irígykedem az ápolt fejéért! Kevének megint kezd rálógni a fülére a lobonca, de ha sikerül is levágni, akkor is foltos, mert hadakozni kell vele közben. :roll:

Gyöngyi!
Mi a múltkor szintén az ortopédia előtt egy olyan jelenetnek voltunk a tanúi, hogy az csak na! Este 7 óra körül volt, nyanya bekopog, doktornő kijön. Nyanya rikácsolni kezd, hogy neki negyed órával ezelőttre volt időpontja, és mi az, hogy nem tartják az előjegyzett időpontokat, stb. Erre a doktornő bepipult, és hasonló hangnemben elmagyarázta, hogy reggel 10 óta ül bent, és még azóta nem evett egy falatot sem, sőt, még pisilni sem tudott kimenni, azzal bevágta az ajtót. :lol:
Anyósodat kölcsönadhatnád! Minket korai szűrésre küldtek a Dévával, de Budapest összes ortopédiáján azt mondták, hogy csak egy hónap múlvára tudnak időpontot adni. Köszi! A korai szűrés 4 hetesen esedékes, ezek szerint nekem már terhesen időpontot kellett volna kérni! :shock: :evil: Végül Attila munkahelyén sikerült már 6 hetesen bejutni, protekcióval.

Olgo!
De édes Heni! Keve is dumált a hasamnak, és nekem a mai napig felfoghatatlan, hogy onnantól, hogy megszületett Déva, egyszer sem kereste a hasamban.
Emma is jó fej, hogy reggel rögtön bejelentkezik, így legalább nincs izgalom miatta.

Anita!
Szuper, hogy minden rendben volt! :D Pocakban Déva is nagyon élénk volt, most meg elég nyugis baba, úgyhogy van remény! :lol:

Vali!
Alíznak elmúlt a láza? El tudtatok utazni?

Csema!
Szófi nagyon édes! Írj magatokról!

Eszter!
Ti jövő szombaton nem dolgoztatok volna amúgy is? Én úgy tudom, az munkanap.
Keve is hisztis, már a sokadik módszert próbáljuk ki nála, de hosszú távon semmi nem jó. Átlag napi egy hiszti van, csak sajnos úgy, hogy van, hogy napokig nincs, aztán meg egész nap folyamatosan. Van, hogy úgy behergeli magát, hogy nem tudja abbahagyni, ilyenkor a végén már úgy hisztizik, hogy közben kérdezgeti, "Mi van velem? Mi van velem?" Ez borzasztó. Ha ilyenkor megkérdezem, hogy segítsek-e abbahagyni, az a válasz, hogy igen. A segítség abból áll, hogy a csapnál langyos vízzel arcot mosunk. Elég egy mosás, és már bohóckodik is a tükörben. :shock:
Nem alszom. Ha aludnék, sose jutna magamra időm, azt meg nagyon utálnám, és előbb-utóbb a kölkeimet hibáztatnám érte! :wink: Most meg úgy megörültem, hogy én köszönthetem Hannát elsőnek! :D

Ildi!
Hogy ismered a várost elkerülő útvonalakat! :shock: :lol: Vajon miért? :lol: :lol: :lol:
Natika nagyon nőcis! Remélem, az enyém is ilyen lesz!

Mamacka!
Ne csigázz minket, írj, milyen az új lakás? Áron megszokta már? Berendezkedtetek?

Cory!
De aranyos lehet Lizi, ahogy illegeti magát! Szobatisztasághoz drukk! Kevét még nem igazán izgatja, úgy tűnik.

Boscó!
Pont tegnap gondoltam a nyelvvizsgádra! Tiszta telepátia! Legközelebb már a gép elé se kell leülnöm! :lol: Hány pontból kell négyet elérni? Mikorra lesz eredmény?


Rólunk:
Nem kaptunk rota elleni oltóanyagot, hétfőre kéne, addigra vagy lesz, vagy nem, készlethiány van belőle. :?
Keve hurutosan köhög csütörtök óta. Paraanyu persze rohant vele az orvoshoz, aztán kiderült, hogy még a torka se piros, úgyhogy most Prospant szed.
Déva valami egészen elképesztő étkezési rendet alakított ki. Napközben maximum egyszer eszik, éjszaka is egyszer, meg reggel egyszer. A többi alkalommal csak iszik pár kortyot, és részéről be van fejezve. Hízik így is, ez csak az én idegesítésemre szolgál. Úgy látszik, az én gyerekeim nem olvassák a szoptatásról szóló szakkönyveket! :?
Anyakönyvezéssel úgy állunk, hogy írtam a nőnek egy e-mailt, amiben részletesen leírtam Déva vára nevének az eredetét, és kértem újból a név engedélyezését, tekintve, hogy az ószláv 'deva' leányt, szüzet jelent, vagy ha ez nem megy, akkor a Devát, mint névváltozatot (ideiglenesen, de ezt nem írtam bele). Erre a bunkója azt írta, hogy a Déva férfinév, és kész, a Devát meg kérjem a horvát önkormányzattól!!! :evil: :evil: :evil: Még fogok neki válaszolni, csak előbb megpróbálok egy-két kiskaput. Fölhívtam ugyanis a horvát önkormányzatot, ahol elképzelhető, hogy engedélyezik, csak az elnök jóindulatán múlik. Ha ő aláírja, akkor mehet a dolog, és ő földije a táncegyüttesünk koreográfusának, aki felajánlotta, hogy beviszi hozzá személyesen a kérvényt. Ráadásul, ha magyar helyesírás szerint kérjük, akkor mehet a Déva is. Ha ez sikerül, akkor elküldöm a nőt melegebb éghajlatokra, mert ez nem horvát név, és én nem is úgy kértem, csak mint névváltozatot, hamár női névként nem engedélyeznek egy olyan nevet, aminek a jelentése leány.
Úgyhogy drukkokat kérünk, hogy az elnök ne ragaszkodjon hozzá, hogy naptárban lássa a Deva nevet, csak írja alá.
Attila reggel elment, és csak holnap jön haza.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Még lógok az ilyen volt - ilyen lett képekkel!

Ilyen volt:

Kép
Kép

1 évesen:

Kép
Kép

2 évesen:

Kép
Kép

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


HankaPankát Isten éltesse sokáig! Boci, boci tarka... Hipphipphurrá! :)

Lidke! Szenzációs ez az arcmosós módszer! Tényleg! Le a kalappal!
Keve hajtja a trinyót?


Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
 


Jajj, Lidke! Az akcióhoz drukk!

Kép
Kép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron