Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a segítséget Kép
Remélem most sikerül Kép
 
 


PIldi!
Szeretnék veled egy mail-t váltani, viszont a címedet nem találom a profilodban. Légy szíves írd meg!
Köszi, Phaedra
 


Kép
Névtelen
 

 
 

Ha már itt tartunk: Kukacz, hol vagy???
 


Phaedra,
sughatok?Kép Aktualis meg?

-Afonya
 
 


Áfonya!
Köszi, már sikerült Kép
 


Ja, bocs, Áfonya, nem irtam ide, irtam PhaedránakKép
Ildi

Ildi
 
 


Semmi gond, penzbe nem kerultKép Orulok, hogy egymasra talaltatokKép

-Afonya
Névtelen
 


Sziasztok, Szia Kivancsi!!!
1 idöre eltüntem a képböl, zajlott az életem... Meg nem is nagyon volt kedvem irni... De most ujra itt vagyok!!! Az üzeneteket olvasva latom, sok még a csölato... Nadesebaj!!!
Veled mi van??? Nem valaszoltal, hogy valoban 4 gyereked van-e, vagy csak félreolvastam/értettem valamit??? Es a vakaciooo milyen volt??? Azota nem irtam, miota elutaztal!!! (Na, nem azért, mert elutaztal!!!) Merre jartatok?
Puszillak!!!
Többieknek üdv!!!
Kukacz
Vendég
 


Kukacz,
kérdésed köszönöm, válasz fent a soproni topikban! Kép (Amúgy annak idején azért nem válaszoltam, mert akkor már nyaralni voltunk.)
Kíváncsi
 


Sziasztok!!!
Kivancsi, Kedvesem,ok, akkor most az 1x megbocsajtok!!!KépKépKépKépKép
Vendég
 


De nem 4 gyereke van, hanem ...Kép
Névtelen
 


Szerintem Kukacz csak félreütötte a billentyűt, mert régebben még az 5 gyerekre kérdezett rá!
Kíváncsi profiljában egyébként részletesen olvasható a "névsor". Kép

Kíváncsi! Én többször is megnéztem a profilodat és mindig csodáltalak! Bár én egy gyerekes beállítottságú vagyok, de egy kicsit irigylem tőled az 5 fiút! Teó tündéri a képen, sajna a többieket még nem néztem meg az albumban.
Van egy ismerősöm, 5 lánya van....

És tudod, azokra a kérdésekre, amik ilyenkor a gyermekek száma hallatán érkezni szoktak (hogy van időd netezni), én csak azt mondanám: Mindenkinek arra van ideje, amire igazán akarja!!!!!

Márti
T-Márti
 


Márti,
ezt én is szoktam hangoztatni, ha elkap a közhelykór Kép! De az igazság az, hogy azért ez nem egészen így van. Pl. igazán akarnék tornázni járni, de erre nincs módom itt. Vagy szeretnék németül tanulni, de ez se megy. Netezni azért tudok, mert itt van a gép a lakásban, ezt bármikor abba lehet hagyni, főzés közben is csapkodhatom a billentyűket, éjjel is kuvikolhatok, ha épp olyanom van. És nem kerül sokba.
Egyébként valójában nem lenne időm netezni. Ha őszinte akarok lenni magamhoz, egy csomó fontos dologtól elveszi az időt, csak nekem nincs lelkierőm itthagyni a társaságot. Tudod, most nekem ez hiányzik a legjobban! Kép És őrülten örülök, hogy ebben a korban, amikor normális körülmények között már semmi esély sem marad új barátságok kialakulására, akkor itt egy egész kocsiderék klassz lánnyal megismerkedtem, akikkel lesz kedvem találkozni! Háromszoros hurrá!!! Kép
Kíváncsi
 


Ki neveli az 5 gyereket? Gondolom Apuka.Kép
Névtelen
 


Névtelen, miért irod ezt???
Marti, nem ütöttem félre, valoszinüleg elfelejtettem, hogy 5-öt kérdeztem honapokkal ezelött...
Szerintem sem igaz, hogy mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Talan bizonyos egoistaknak... Valaha volt 1 ilyen férjem... Csak ram nem volt ideje, meg dolgozni... Kép
Kivancsi, tovabbra is iriiigykedem!!! Huncut vagy am, Magadrol nem tettél fel képet az albumodra!!!
Puszi Mindenkinek.Kép
Vendég
 


Kukacz,
a képek távollétemben készültek, egy ismerős készítette őket a digikamerájával. Nekem egyelőre nincs ilyesmim, szkennerem se, hogy több és változatosabb képet tegyek fel. Na de majd lesz, és akkor küldök majd magamról is! Csak előtte majd figyelmeztetlek: szerezz be egy nagyobb monitort, hogy biztosan ráférjek! Kép
Névtelen,
köszi, rég nevettem ilyen jót! Kép
Kíváncsi
 


Névtelen!
Téged is apuka nevelt?Akkor biztos azért ilyen jó a humorod.Kép

Kíváncsi!Jó emberek kis helyen is elférnek!KépKépKép
 
 


KÍváncsi! Én is azon keseregtem, hogy már nincs esélyem új barátságokra, azután itt a Babanet! Bár nekem mázlim van, mert a játszótéren is találtam egy jó barátnőt (a fiam meg a lányában egy jó barátnőt, "szerelmük" megtekinthető a fotóalbumban Gyulai Zsuzsa fiai címmel).Sőt a játszón egész jó kis társadalmi életünk alakult ki.

Zsuzsa
 
 


Zsuzsa,
melyiken?
Kíváncsi
 


A KÁrolyi kertbe járunk, de csak a délelőtti társaság ilyen jó.
Hazajössz, szívesen látunk, és most úgyis sok a Kelemen korú gyerkőc!KépKIlences busz pikk-pakk ott van.
Zsuzsa
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: